wielbicielki żeli p0d prysznic :) - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-28, 18:02   #2671
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
Z pewnością nie będę czekać do końca roku niech no tylko jedna choć z tych butelek sie skończy-takie jest moje załozenie.
Domyślam się, że aż takiego długiego postu nie będziesz miała Coraz bardziej podejrzewam, że zrobię jakieś zakupy przed końcem roku, choć dokładnie kiedy - nie wiem...
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 08:38   #2672
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

mi w tym tygodniu mam nadzieję przyjdzie paczka z pl m.in. z żelami i wtedy zrobię fotki i będę się odwykować
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 17:47   #2673
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Ubył mi dzisiaj żel Palmolive Naturals z czarną orchideą i mleczkiem nawilżającym Po myciu nim najdłużej pachnie ręcznik
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 07:52   #2674
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

zużyłam Isana marakuja kokos
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 17:15   #2675
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
zużyłam Isana marakuja kokos
Jak tam wrażenia? Ja mam jeden w użyciu (to chyba 2 lub 3 butelka tego żelu) i jeden w zapasach Bardzo go lubię
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 10:43   #2676
mika222222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cześć żelomaniaczki.
Od jakiegoś czasu, podczytuje was, przeczytałam prawie cały wątek. I tak myślę, że mam podobną manię jak wy.
Uwielbiam różnorodne żele pod prysznic, ale niestety ''budżet nastolatki'' na to nie pozwala, a nie chce tak rodziców naciągać na nowe żele, bo by pomyśleli, że mam jakąś obsesje, chociaż moja mama już to wie.

Nie mam dużej kolekcji żeli, chciałabym mieć o wiele więcej, no ale cóż.
Na dzisiaj mam:
używam:
- OS - Malina i wanilia. - zapach piękny. Co idę do toalety to go wącham i nie mogą się doczekać prysznicu. Chociaż użyłam dopiero 3 razy, to już dosyć go nie ma, więc myślę, że bd nie wydajny.
''w zapasach'' :
- Ziaja kozie mleko - podoba mi się zapach, ale szału nie ma. Dosyć fajnie nawilża, zostało mi gdzieś tak na wyczucie ( bo opakowanie nie jest niestety przezroczyste) pół butelki i dostawiam ją sobie na zimę.
- Oceania z biedry - miód i mleko - bardzo, wydajny żel. (chociaż dla mnie prawie każdy jest wydajny, bo nie potrzebuje dużo, byle by było dużo pijany. ) ładnie pachnie, ale zapach nie utrzymuje się pod prysznicem i dostało mi go tak 1/3.
- Ombia med - olejek z prowitaminą B5 i olejkiem jojoba? ( nie znam tej firmy, bo dostałam ten olejek z Niemiec) - bardzo fajny olejek, super nawilża nie pachnie jakoś super, po tak bardzie ziołowo, zle wybaczam mu za właściwości nawilżające, po jego użyciu zbędny jest balsam. zostało mi go tak mniejsze pół. i nie mam jak go kupić.

No i to tyle, ale się rozpisałam. mam nadzieje, że komuś bd chciało się to przeczytać. mogłabym dać zdjęcie ''kolekcji'', ale nie jest ona jakaś spektakularna bo jest ich tylko 4.
I jeszcze pytanie : używałyście żeli z biedronki be beauty? moja siostra używa i chwali, i zastanawiam się nad kupnem.
mika222222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 11:16   #2677
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

mimo wszystko żelomaniactwo to nie jest taki zły nałóg zdrowiu nie szkodzi, kosmetyki te i tak kiedyś zużyjemy, albo ktoś z rodziny może pomóc - gorzej np. perfumy, wtedy i drożej i gorzej oddać/sprzedać
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-07, 17:21   #2678
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Question Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Jak tam wrażenia? Ja mam jeden w użyciu (to chyba 2 lub 3 butelka tego żelu) i jeden w zapasach Bardzo go lubię
nie do mnie pytanie,ale odpowiem
ja specjalnie za zelami isana nie przepadam, a ten kupilam. ma fajny ciekawy zapach, o dziwo dobrze się pieni i jestem sklonna stwierdzic ze kupilabym go raz jeszcze

idzie jesien...zima zimniejsze powietrze. jakie zapachy zelow teraz preferujecie?
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 17:34   #2679
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Jak tam wrażenia? Ja mam jeden w użyciu (to chyba 2 lub 3 butelka tego żelu) i jeden w zapasach Bardzo go lubię
bez rewelacji jak dla mnie i kiepsko się pieni , z Isany uwielbiam za to palone migdały

Cytat:
Napisane przez mika222222 Pokaż wiadomość
Cześć żelomaniaczki.
Od jakiegoś czasu, podczytuje was, przeczytałam prawie cały wątek. I tak myślę, że mam podobną manię jak wy.
Uwielbiam różnorodne żele pod prysznic, ale niestety ''budżet nastolatki'' na to nie pozwala, a nie chce tak rodziców naciągać na nowe żele, bo by pomyśleli, że mam jakąś obsesje, chociaż moja mama już to wie.

Nie mam dużej kolekcji żeli, chciałabym mieć o wiele więcej, no ale cóż.
Na dzisiaj mam:
używam:
- OS - Malina i wanilia. - zapach piękny. Co idę do toalety to go wącham i nie mogą się doczekać prysznicu. Chociaż użyłam dopiero 3 razy, to już dosyć go nie ma, więc myślę, że bd nie wydajny.
''w zapasach'' :
- Ziaja kozie mleko - podoba mi się zapach, ale szału nie ma. Dosyć fajnie nawilża, zostało mi gdzieś tak na wyczucie ( bo opakowanie nie jest niestety przezroczyste) pół butelki i dostawiam ją sobie na zimę.
- Oceania z biedry - miód i mleko - bardzo, wydajny żel. (chociaż dla mnie prawie każdy jest wydajny, bo nie potrzebuje dużo, byle by było dużo pijany. ) ładnie pachnie, ale zapach nie utrzymuje się pod prysznicem i dostało mi go tak 1/3.
- Ombia med - olejek z prowitaminą B5 i olejkiem jojoba? ( nie znam tej firmy, bo dostałam ten olejek z Niemiec) - bardzo fajny olejek, super nawilża nie pachnie jakoś super, po tak bardzie ziołowo, zle wybaczam mu za właściwości nawilżające, po jego użyciu zbędny jest balsam. zostało mi go tak mniejsze pół. i nie mam jak go kupić.

No i to tyle, ale się rozpisałam. mam nadzieje, że komuś bd chciało się to przeczytać. mogłabym dać zdjęcie ''kolekcji'', ale nie jest ona jakaś spektakularna bo jest ich tylko 4.
I jeszcze pytanie : używałyście żeli z biedronki be beauty? moja siostra używa i chwali, i zastanawiam się nad kupnem.
Witaj nowa żelomaniaczko ja nie używałam nigdy żelu z biedronki

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
nie do mnie pytanie,ale odpowiem
ja specjalnie za zelami isana nie przepadam, a ten kupilam. ma fajny ciekawy zapach, o dziwo dobrze się pieni i jestem sklonna stwierdzic ze kupilabym go raz jeszcze

idzie jesien...zima zimniejsze powietrze. jakie zapachy zelow teraz preferujecie?
ja preferuję wanilię, kakao, czekoladę , imbir, takie ciepłe jadalne zapachy
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 17:37   #2680
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

tak jak obiecałam wklejam mój zbiór żeli i płynów do kąpieli:

na ostatnim zdjęciu sa żele w użyciu ,przepraszam za dwa peelingi ale juz nie chciało mi się osobnego zdjęcia robić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg płyny do kapieli zapasy.jpg (53,6 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg żele pod prysznic i sole zapasy 3.jpg (61,4 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg żele pod prysznic zapasy 1.jpg (52,5 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg żele pod prysznic zapasy 2.jpg (63,8 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg żele pod prysznic zapasy.jpg (57,5 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kąpiel w użyciu.jpg (59,1 KB, 58 załadowań)
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 19:26   #2681
mika222222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
tak jak obiecałam wklejam mój zbiór żeli i płynów do kąpieli:

na ostatnim zdjęciu sa żele w użyciu ,przepraszam za dwa peelingi ale juz nie chciało mi się osobnego zdjęcia robić
Wow.
Ale super kolekcja. Chciałabym taką mieć. No ale cóż.

I jeszcze pytanie : czy wam żele OS też tak szybko się zużywają? Ja moją malino-wanilię użyłam dopiero 3 razy, a już dosyć dużo go nie ma.
mika222222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-07, 19:51   #2682
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez mika222222 Pokaż wiadomość
Cześć żelomaniaczki.
Od jakiegoś czasu, podczytuje was, przeczytałam prawie cały wątek. I tak myślę, że mam podobną manię jak wy.
Uwielbiam różnorodne żele pod prysznic, ale niestety ''budżet nastolatki'' na to nie pozwala, a nie chce tak rodziców naciągać na nowe żele, bo by pomyśleli, że mam jakąś obsesje, chociaż moja mama już to wie.

Nie mam dużej kolekcji żeli, chciałabym mieć o wiele więcej, no ale cóż.
Na dzisiaj mam:
używam:
- OS - Malina i wanilia. - zapach piękny. Co idę do toalety to go wącham i nie mogą się doczekać prysznicu. Chociaż użyłam dopiero 3 razy, to już dosyć go nie ma, więc myślę, że bd nie wydajny.
''w zapasach'' :
- Ziaja kozie mleko - podoba mi się zapach, ale szału nie ma. Dosyć fajnie nawilża, zostało mi gdzieś tak na wyczucie ( bo opakowanie nie jest niestety przezroczyste) pół butelki i dostawiam ją sobie na zimę.
- Oceania z biedry - miód i mleko - bardzo, wydajny żel. (chociaż dla mnie prawie każdy jest wydajny, bo nie potrzebuje dużo, byle by było dużo pijany. ) ładnie pachnie, ale zapach nie utrzymuje się pod prysznicem i dostało mi go tak 1/3.
- Ombia med - olejek z prowitaminą B5 i olejkiem jojoba? ( nie znam tej firmy, bo dostałam ten olejek z Niemiec) - bardzo fajny olejek, super nawilża nie pachnie jakoś super, po tak bardzie ziołowo, zle wybaczam mu za właściwości nawilżające, po jego użyciu zbędny jest balsam. zostało mi go tak mniejsze pół. i nie mam jak go kupić.

No i to tyle, ale się rozpisałam. mam nadzieje, że komuś bd chciało się to przeczytać. mogłabym dać zdjęcie ''kolekcji'', ale nie jest ona jakaś spektakularna bo jest ich tylko 4.
I jeszcze pytanie : używałyście żeli z biedronki be beauty? moja siostra używa i chwali, i zastanawiam się nad kupnem.
Witam nowo ujawnioną żelomaniaczkę
Ja używam żeli BeBeauty. Mam na stanie 2: Happy Moments z ekstraktem bambusowym, zapach kwiatu pomarańczy i Vitamin Touch witaminy i proteiny mleka. Jestem z nich bardzo zadowolona. Gęste, jak za dużo się wyleje to żel robi się gludkowaty, więc trzeba poznać granice. Dobrze się pieni i myje. Happy moments był robiony na podstawie żelu Nivei o podobnie brzmiącej nazwie bo pachnie prawie tak samo.

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
tak jak obiecałam wklejam mój zbiór żeli i płynów do kąpieli:

na ostatnim zdjęciu sa żele w użyciu ,przepraszam za dwa peelingi ale juz nie chciało mi się osobnego zdjęcia robić
Niezły zbiór Czuję taka malutka ze swoimi 6 żelami, choć 1,5 roku temu miałam podobny stan.
Możesz powiedzieć co to za cuda w kolorowych tubkach na 2 zdjęciu? Pewnie niedostępne w Polsce.

Cytat:
Napisane przez mika222222 Pokaż wiadomość
Wow.
Ale super kolekcja. Chciałabym taką mieć. No ale cóż.

I jeszcze pytanie : czy wam żele OS też tak szybko się zużywają? Ja moją malino-wanilię użyłam dopiero 3 razy, a już dosyć dużo go nie ma.
Też mam malinowo-waniliowy żel z OS. Miałam też limonkowy i cytrynowy. Wszystkie 3 strasznie niewydajne.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 20:02   #2683
mika222222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość



Też mam malinowo-waniliowy żel z OS. Miałam też limonkowy i cytrynowy. Wszystkie 3 strasznie niewydajne.
No właśnie widzę, chociaż ja nie używam dużo żelu na gąbkę, tylko tyle, by się dosyć pieniło, a ten żel na serio szybko się kończy. Dobrze, że chociaż pięknie pachnie
mika222222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 20:13   #2684
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez mika222222 Pokaż wiadomość
No właśnie widzę, chociaż ja nie używam dużo żelu na gąbkę, tylko tyle, by się dosyć pieniło, a ten żel na serio szybko się kończy. Dobrze, że chociaż pięknie pachnie
Też mi się podoba. Być może do niego wrócę i wypróbuję inne zapachy, ale pod warunkiem, że cena będzie o przynajmniej o połowę niższa.

Edytowane przez dziewczyna
Czas edycji: 2012-10-07 o 20:16
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 21:20   #2685
mika222222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Też mi się podoba. Być może do niego wrócę i wypróbuję inne zapachy, ale pod warunkiem, że cena będzie o przynajmniej o połowę niższa.
Ja go kupiłam w netto za 6,99 więc nie ma jakieś większej straty. Chciałam jeszcze limonkowy ale słyszałam, że bardzo wysusza.
mika222222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 22:43   #2686
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

dziewczyna są to żele owocowe ale nie wiem jak pachną bo mają sreberka ,ja je kupiłam w IE
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 17:23   #2687
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
dziewczyna są to żele owocowe ale nie wiem jak pachną bo mają sreberka ,ja je kupiłam w IE
Tak jak przypuszczałam, wątpliwe szanse na obejrzenie ich w PL. Przynajmniej mój portfel się ucieszył
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 07:13   #2688
Inka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 439
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość

idzie jesien...zima zimniejsze powietrze. jakie zapachy zelow teraz preferujecie?
Jestem zakochana w czekoladowo-pomarańczowym żelu OS, tak bardzo, że chyba kupię kilka na zapas, jeśli tylko znajdę gdzieś promocję. Idealny dla mnie na chłodne dni, smakowity, ciepły zapach. Limitowaną miętę odstawiłam do pudła z zapasami, nie zdążyłam jej zużyć latem, będzie na przyszły rok. Powiem wam, że fajnie jest mieć zapasy i wybierać żele odpowiednie do pory roku
Zimą jak pewnie większość lubię ciepłe, jadalne zapachy. Czekolada, cynamon, przyprawy korzenne. Wanilii za bardzo lubię, ale mam ciasteczkowy żel Ziai i bardzo przyjemnie pachnie, jak kruche ciasteczka maślane, więc ta wanilia nie jest zanadto nachalna.
Inka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 08:02   #2689
Ejli
Zadomowienie
 
Avatar Ejli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 842
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

pewnie, zapasy są super i także dobieram żel do pory roku, pogody i nastroju .
jednak moje żelomaniactwo jest, z korzyścią dla portfela (albo z jego przyczyny ) dość ograniczone. obecnie mam ziaję oliwkową (uwielbiam ten zapach, kojarzy mi się z latem 2007 ), isanę marakuja-kokos (zapach mi odpowiada ) i OSy: malinowo-waniliowy (), cytrynowy (pachnie jak breezer albo lemoniadka, fajnie orzeźwia ), czekoladowo-pomarańczowy (idealny na jesienną chandrę lub zimowy dół), 2 czekoladowo-miętowe i wiśnię z l'occitane (dziwnie pachnie, niezbyt wiśniowo, bardziej kwiat wiśni).
i mi koleżanka nie pozwoliła wczoraj powiększyć swoich zapasów

od niedawna mam wannę, dziewczyny, jakie płyny do kąpieli są waszymi faworytami ?
__________________
Ogrody opuściły swoje drzewa

I'm going slightly mad
Ejli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-09, 08:37   #2690
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
idzie jesien...zima zimniejsze powietrze. jakie zapachy zelow teraz preferujecie?
W chłodniejsze dni wolę używać cieplejszych zapachowo żeli. Kilka lat temu przypadł mi do gustu FA kokosowo-kakaowy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...am.html&next=1 Może do niego wrócę tej zimy? Spodobał mi się czekoladowo-kokosowy Kamilla, ale od paru lat go nie widzę na sklepowych półkach. Był taki fajny zapach czekolady z nadzieniem kokosowym. Z YR lubię kawowy i ziarna kakao.

Cytat:
Napisane przez Ejli Pokaż wiadomość
od niedawna mam wannę, dziewczyny, jakie płyny do kąpieli są waszymi faworytami ?
Moim ulubionym płynem do kąpieli był Apart o zapachu, którego już nie mogę znaleźć. Już nawet nie pamiętam nazwy. Teraz to kupuję co wpadnie mi w nos. Niedawno skończył mi się Apart o zapachu konwalii czy coś w ten deseń i obecnie szukam czegoś nowego. Mam jakieś przywiązanie do płynów Apart.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 16:34   #2691
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

nowinka z gazetki - avon żurawina & cynamon ! już wiem że to będzie mój zimowy hit!
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 18:35   #2692
mika222222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Mam takie nietypowe pytanie: Czy myślicie, że można używać mydła do rąk jako żelu? bo w netto są tylko 3 zapachy OS, limonkowy, waniliowo-malinowy(który mam ) i pomarańczowy. podoba mi się tylko tak na prawdę ten waniliowo-malinowy, ale wypatrzyłam, że są mydła do rąk i tam jest wiele więcej zapachów, które chciałabym wypróbować. Ale do końca nie jestem przekonana.
mika222222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 08:47   #2693
Inka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 439
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez mika222222 Pokaż wiadomość
Mam takie nietypowe pytanie: Czy myślicie, że można używać mydła do rąk jako żelu? bo w netto są tylko 3 zapachy OS, limonkowy, waniliowo-malinowy(który mam ) i pomarańczowy. podoba mi się tylko tak na prawdę ten waniliowo-malinowy, ale wypatrzyłam, że są mydła do rąk i tam jest wiele więcej zapachów, które chciałabym wypróbować. Ale do końca nie jestem przekonana.
A dlaczego by nie? Ręce to też skóra jak każda inna, na resztę ciała takie mydło na pewno nie zaszkodzi.
Inka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 09:30   #2694
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez mika222222 Pokaż wiadomość
Mam takie nietypowe pytanie: Czy myślicie, że można używać mydła do rąk jako żelu?
oczywiście - najczęściej mają identyczny lub niemal identyczny skład
ja często nielubiany żel przelewam do dozownika na mydło, więc raczej w odwrotną strone robię
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 05:31   #2695
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

a ja dziś jak nie zapomnę wziąć pod prysznic któregoś z żeli w tubce to przetestuję i napiszę czy w środku też takie cudne jak na zewnątrz
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 19:19   #2696
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Widziałam dziś jakieś nowe żele w Naturze.Marka własna drogerii Natura i Aster Se yo, czy Seyo Powąchałam sobie 2 i muszę powiedzieć, że fajnie się zapowiadają. Oczywiście szczegółów nie pamiętam za dobrze Pojemność 400 lub 500 ml, a cena 6 z groszami (6,79 chyba ale głowy uciąć nie dam).
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 19:27   #2697
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Widziałam dziś jakieś nowe żele w Naturze.Marka własna drogerii Natura i Aster Se yo, czy Seyo Powąchałam sobie 2 i muszę powiedzieć, że fajnie się zapowiadają. Oczywiście szczegółów nie pamiętam za dobrze Pojemność 400 lub 500 ml, a cena 6 z groszami (6,79 chyba ale głowy uciąć nie dam).
Zapachy bardziej wiosenno-letnie czy jesienno-zimowe?
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 19:35   #2698
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Zapachy bardziej wiosenno-letnie czy jesienno-zimowe?
Zależy co kto lubi Zapachy owocowe: wąchałam gruszkę z awokado i marakuję z czymśtam Był jeszcze jakiś inny zestaw owoców, męski i chyba sportowy Oprócz tego mydła w płynie i płyny do kąpieli. Następnym razem bliżej im się przyjrzę, bo dziś obładowana byłam zakupami i nie chciało mi się za bardzo zagłębiać, a tym bardziej kupować i dźwigać jeszcze więcej
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 20:18   #2699
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

a ja wypróbowałam właśnie żel jeden z tych w kolorowych tubkach, otworzyłam wersję ananas i passion fruits i tak w opakowaniu pachnie ślicznie bardziej czuć ananas ale to chyba na tyle bo jest bardzo rzadki , nalałam dużo na myjkę a prawie wogole sie nie pienił i prawie wogóle nie było go czuć
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 20:52   #2700
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Zależy co kto lubi Zapachy owocowe: wąchałam gruszkę z awokado i marakuję z czymśtam Był jeszcze jakiś inny zestaw owoców, męski i chyba sportowy Oprócz tego mydła w płynie i płyny do kąpieli. Następnym razem bliżej im się przyjrzę, bo dziś obładowana byłam zakupami i nie chciało mi się za bardzo zagłębiać, a tym bardziej kupować i dźwigać jeszcze więcej
Dzięki Jak będę w okolicy to obadam czy warto się nimi zainteresować.

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
a ja wypróbowałam właśnie żel jeden z tych w kolorowych tubkach, otworzyłam wersję ananas i passion fruits i tak w opakowaniu pachnie ślicznie bardziej czuć ananas ale to chyba na tyle bo jest bardzo rzadki , nalałam dużo na myjkę a prawie wogole sie nie pienił i prawie wogóle nie było go czuć
Widzę, że póki co nie ma czego żałować a przy okazji mój portfel jeszcze bardziej się cieszy
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-18 21:46:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.