dominacja w łóżku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-25, 17:45   #1
PlastikowaBiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 85

dominacja w łóżku


Postanowiliśmy z tż-etem że jutro zrobimy sobie dzień dla siebie i dla odmiany to ja będę stroną dominującą, mój tż-et chce było niegrzecznie i tu pojawia się problem bo nie mam pomysłów jak to wszystko zaaranżować żeby naprawdę go zaskoczyć może wy macie jakieś ciekawe pomysły żeby bardzo go zdominować?
PlastikowaBiedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 18:25   #2
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: dominacja w łóżku

Sama musisz wiedzieć jaki jest Twój facet i na co ma ochotę, a także, jaka Ty jesteś i na co i do czego masz ochotę się posunąć.

Inaczej wyjdzie kiepsko i sztucznie moim zdaniem.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 18:32   #3
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: dominacja w łóżku

Cytat:
Napisane przez PlastikowaBiedronka Pokaż wiadomość
Postanowiliśmy z tż-etem że jutro zrobimy sobie dzień dla siebie i dla odmiany to ja będę stroną dominującą, mój tż-et chce było niegrzecznie i tu pojawia się problem bo nie mam pomysłów jak to wszystko zaaranżować żeby naprawdę go zaskoczyć może wy macie jakieś ciekawe pomysły żeby bardzo go zdominować?
Dziwne pytanie, znasz siebie, swojego tż i chyba powinnaś najlepiej znać odpowiedź na pytanie. Pasuje Ci w ogóle to,że masz być stroną dominującą? Bo trochę to brzmi jakbyś robiła coś przeciwko sobie.

Ale jak chcesz podpowiedzi to: może jakieś kajdanki, zmiana pozycji na taką w której to Ty panujesz nad sytuacją. Możesz uwieść go w nietypowym dla Was miejscu. Albo znienacka zacząć pieszczoty.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 18:38   #4
orca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 16
Dot.: dominacja w łóżku

Zacznij dobierac sie do niego jak stoi , rzuc go na lozko , zdejmij spodnie do konca (zacznij sciaganie jak stoi) , no i potem wg uznania zabawy z penisem (mozesz tez sie rozebrac w miedzyczasie) , a potem jak juz bedzie gotowy zakladasz mu gumke i ujezdzasz
orca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 18:45   #5
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: dominacja w łóżku

Cytat:
Napisane przez orca Pokaż wiadomość
Zacznij dobierac sie do niego jak stoi , rzuc go na lozko , zdejmij spodnie do konca (zacznij sciaganie jak stoi) , no i potem wg uznania zabawy z penisem (mozesz tez sie rozebrac w miedzyczasie) , a potem jak juz bedzie gotowy zakladasz mu gumke i ujezdzasz
wybacz, ale nie mogę ja tego także nie rozumiem to przecież Twój facet, i Ty wiesz najlepiej co lubi
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 18:46   #6
PlastikowaBiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 85
Dot.: dominacja w łóżku

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Dziwne pytanie, znasz siebie, swojego tż i chyba powinnaś najlepiej znać odpowiedź na pytanie. Pasuje Ci w ogóle to,że masz być stroną dominującą? Bo trochę to brzmi jakbyś robiła coś przeciwko sobie.
wiem co sprawia przyjemność mojemu facetowi ale chodzi o to żeby go całkowicie zaskoczyć, zdominować, żeby było bardzo niegrzecznie dlatego sprawdzone sposoby żeby było mu dobrze nie wchodzą w grę

co sądzicie o tym że kiedy będziemy stać zacząć go całować, po chwili przerwać, pchnąć go na sofe, rozebrać się, usiąść mu na kolanach i zacząć sama się pieścić (bardzo lubi na to patrzeć) oraz opowiadać mu w tym czasie pikantne historie (bo też lubi), jak się pobudzi to zacząć go pomału rozbierać, później zająć się oralnie jego towarzyszem, po tym kazać mu wejść we mnie od tyłu i dalej już coś tam wymyśleć? czy dodać coś jeszcze niegrzecznego?
PlastikowaBiedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 18:51   #7
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: dominacja w łóżku

Zwiąż go, zlej pejczem, zelżyj i zerżnij.

Będzie zaskoczony na maksa.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 19:52   #8
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: dominacja w łóżku

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Zwiąż go, zlej pejczem, zelżyj i zerżnij.

Będzie zaskoczony na maksa.
piknie...ale jeśli z tego zaskoczenia mały mu odmówi posłuszeństwa??
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 20:02   #9
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: dominacja w łóżku

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Zwiąż go, zlej pejczem, zelżyj i zerżnij.

Będzie zaskoczony na maksa.
ale najpierw kaz mu umyć okna


ja bym coś jeszcze dodała,bo dominacja to nie tylko siła.

ja bym szczuła,podniecałą,ale zabraniała dotykać.może patrzeć,ale nie wolno dotykać.to też w pewnym sensie "kara"
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 20:08   #10
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: dominacja w łóżku

Po 1 - Wyszukiwarka naprawde nie gryzie, bylo juz kilka takich wątków, przewinely sie te tematy.
Po 2 - na wizazu nie dostaniesz odpowiedzi na swoje pytania
Po 3 - wpisz w google szkola bdsm - poszukaj tam, wejdz na forum i dowiesz sie wszystkiego (i to nie jest reklama)
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 20:33   #11
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: dominacja w łóżku

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Po 1 - Wyszukiwarka naprawde nie gryzie, bylo juz kilka takich wątków, przewinely sie te tematy.
Po 2 - na wizazu nie dostaniesz odpowiedzi na swoje pytania
Po 3 - wpisz w google szkola bdsm - poszukaj tam, wejdz na forum i dowiesz sie wszystkiego (i to nie jest reklama)

1. Tu się zgodzę
2. Jakie pytanie taka odpowiedź
3. Patrz punkt drugi i odpowiedzi w stylu: znasz siebie i swojego faceta.

Rozszerzając: mój Tż lubi dominację bez przemocy np. Ot takie bardziej przejęcie inicjatywy. BDSM nic z tym wspólnego nie ma. Sugerując jej BDSM jeszcze doprowadzisz do tego, że chłop z łóżka ucieknie.

Ona powinna po prostu znać swojego faceta wiedzieć, w którym kierunku on tej dominacji chce i jakie ma fantazje.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 21:36   #12
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: dominacja w łóżku

Weź go na spacer a gdy będziecie już wracać do domu to wsadź mu rękę w spodnie na klatce schodowej /o ile mieszkasz w bloku/, rzuć go na ścianę jednocześnie masując mu jądra i całując namiętnie, potem oprzyj go o drzwi sąsiada /będzie adrenalinka/ i opuść mu spodnie, zsuń się niżej i walnij mu porządne ssanie i oral, żeby aż jęczał cholernik a potem wepchnij go do mieszkania, daj z liścia w twarz /nie wie, kto tu rządzi/, rzuć go na łóżko, zedrzyj z siebie wszystko i .... nadziej się na niego !!! Faluj biodrami uderzając go raz po raz po tyłku

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2010-11-25 o 22:08
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 21:44   #13
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: dominacja w łóżku

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Weź go na spacer a gdy będziecie już wracać do domu to wsadź mu rękę w spodnie na kaltce schodowej /o ile mieszkasz w bloku/, rzuć go na ścianę jednocześnie masując mu jądra i całując namiętnie, potem oprzyj go o drzwi sąsiada /będzie adrenalinka/ i opuść mu spodnie, zsuń się niżej i walnij mu porządne ssanie i oral, żeby aż jęczał cholernik a potem wepchnij go do mieszkania, daj z liścia w twarz /nie wie, kto tu rządzi/, rzuć go na łóżko, zedrzyj z siebie wszystko i .... nadziej się na niego !!! Faluj biodrami uderzając go raz po raz po tyłku

Gorzej jak wkur**wiony sąsiad wyjdzie zobaczyć co mu cholera o drzwi łomoce Chłopa smyranie po kulkach łaskocze, a wystraszony wyjściem sąsiada będzie chciał uciec, nieopacznie zapominając o spuszczonych spodniach, spadnie ze schodów potykając się o nie. Upadnie niefortunni i tragedia...

A na policji powiedzą... umarł bo ona miała dominować.

(wiem ten mój czarny humor)
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 22:07   #14
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: dominacja w łóżku

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Gorzej jak wkur**wiony sąsiad wyjdzie zobaczyć co mu cholera o drzwi łomoce Chłopa smyranie po kulkach łaskocze, a wystraszony wyjściem sąsiada będzie chciał uciec, nieopacznie zapominając o spuszczonych spodniach, spadnie ze schodów potykając się o nie. Upadnie niefortunnie i tragedia...

A na policji powiedzą... umarł bo ona miała dominować.

(wiem ten mój czarny humor)
Heh, zagubiona89r, normalnie uśmiałam się do łez. Twój facet to ma z Tobą ubaw - no i szczęściarz z niego, że ma taką laskę z mega poczuciem humorku, ty specjalistko od czarnych scenariuszy - a może sąsiad by się chętnie dołączył do tych igraszek. Nigdy niewiadomo

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2010-11-25 o 22:10
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 23:13   #15
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: dominacja w łóżku

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Weź go na spacer a gdy będziecie już wracać do domu to wsadź mu rękę w spodnie na klatce schodowej /o ile mieszkasz w bloku/, rzuć go na ścianę jednocześnie masując mu jądra i całując namiętnie, potem oprzyj go o drzwi sąsiada /będzie adrenalinka/ i opuść mu spodnie, zsuń się niżej i walnij mu porządne ssanie i oral, żeby aż jęczał cholernik a potem wepchnij go do mieszkania, daj z liścia w twarz /nie wie, kto tu rządzi/, rzuć go na łóżko, zedrzyj z siebie wszystko i .... nadziej się na niego !!! Faluj biodrami uderzając go raz po raz po tyłku
Zastanawia mnie kwestia praktyczna: jak uderzać faceta po tyłku, jesli lezy na plecach?



Zagubiona, fajnie że znowu jesteś na Wizażu
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 04:33   #16
Gwiazdaa
Rozeznanie
 
Avatar Gwiazdaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród.
Wiadomości: 782
Dot.: dominacja w łóżku

Hm... tylko chuck jest taki szybki i zwinny,żeby lać kogoś po tyłku leżąc na nim xD

Każ mu całować Cie po stopach, klęcząc. Odepchnij go ukucnij i każ mu zrobić sobie dobrze "siedząc" mu na twarzy.
Podrap go xD zwiąż, mów do niego hm... ostro.
Uprawiaj seks w najwyższych i najseksowniejszych szpilkach jakie masz, przypominając mu,że Ty tu rządzisz i w każdej chwili możesz użyć obcas.


Mój tż też nalega na taką "noc dominacji" aczkolwiek nie potrafie się przełamać
Tylko kiedy zaczyna gadać podczas seksu szlak mnie trafia robie się agresywna łapie go za twarz karze mu się zamknąć i trzymam za twarz czasem albo przypieram mocno do łóżka... sama nie wiem czy robi to specjalnie czy co :/ ale jak można coś opowiadać podczas seksu?!
__________________
Kupię sobie misia. Nazwę go "miłość" i codziennie będę kopać w du.pę.
Gwiazdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 07:32   #17
Karsa Orlong
Raczkowanie
 
Avatar Karsa Orlong
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 34
Dot.: dominacja w łóżku

Każdy jest inny i każdego kręci co innego. Jeśli dopiero zaczynasz zabawy w dominację to umów się z nim na jakieś hasła kodowe. Np powie "żółte" - nie przerywacie zabawy, ale nie podoba mu się to co robisz i rób coś innego. Powie "czerwone" i bezwzględnie kończycie. Dzięki temu będzie mógł błagać i mówić "nie" a wszystko w granicach zabawy. Może na początku zabije to trochę sponton, ale pozwoli zachować kontrolę. I już za drugim razem będziecie znać reguły zbawawy. Nie znam twojego TŻ, ale raczej chodzi mu spełnienie jakiejś fantazji - zabawę niż, rzeczywistą potrzebę bycia zdominowanym i upokorzonym.
Do zabaw z dominacją świetne są opaski na oczy i więzy.
Każ wieczorem się wykąpać i poczekać na Ciebie w łóżku Ma być nagi. Ty ubierz się jak chcesz - to ty dominujesz.
Masz teraz pełno opcji. Możesz przywiązać go do łóżka i zasłonić mu oczy. Teraz możesz robić co chesz. Trick polega na tym, że on nie wie co zrobisz. Rób to na co Ty masz ochotę. nie dbaj o niego. Ty rządzisz. Dojdzie kiedy Ty zechcesz, to go kręci. Możesz dodatkowo założyć mu słuchawki i puścić głośno muzykę. Unieruchomiony, bez zmysłu wzroku i słuchu automatycznie wyostrzy zmysł dotyku. Masaż oliwką i dla kontrastu później kostki lodu. To ma być Twoja zabawa. Może 69 (tylko go nie uduś LOL)?
Możes go związać i zaspokajać się a on może tylko patrzeć. Albo inaczej, każ mu się masturbować i jeśli dojdzie przed tobą to go jakoś ukarz. Ty możesz go masturbować i przerwać tuż przed wytryskiem. Możesz kazać mu stanąć na czworaka i "wydoić" jak krowę. Setki pomysłów. Rób to co Cię kręci. Dla niego będzie podniecające, że karzesz mu robić to co Cię podnieca.
__________________
Haters gonna hate.
Karsa Orlong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 11:14   #18
niunia136
Raczkowanie
 
Avatar niunia136
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 435
Dot.: dominacja w łóżku

najpierw zrob mu striptiz
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/ea375be7bc.png

kochasz go i co dalej?
-będę z nim szczęśliwa
-nawet za 10 lat?
-za 10, 20, 50 a nawet za 100, już zawsze


Ta miłość od dawna wpisana jest
gdzieś w serc naszych treść
. `


niunia136 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 17:38   #19
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: dominacja w łóżku

"klempaa: Zastanawia mnie kwestia praktyczna: jak uderzać faceta po tyłku, jesli lezy na plecach? "

No jak to: jak???? Normalnie! Seks ma być spontaniczny na maxa: raz ona na nim, potem on na niej, potem dać mu z liścia w pysk i w ogóle


Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2010-11-26 o 17:39
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 17:39   #20
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: dominacja w łóżku

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
No jak to: jak???? Normalnie! Seks ma być spontaniczny na maxa: raz ona na nim, potem on na niej, potem dać mu z liścia w pysk i w ogóle
Aaaaa....... ja to bym sie bała, ze sie połamiemy.....
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 19:13   #21
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: dominacja w łóżku

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Zwiąż go, zlej pejczem, zelżyj i zerżnij.

Będzie zaskoczony na maksa.
Cudo...

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Weź go na spacer a gdy będziecie już wracać do domu to wsadź mu rękę w spodnie na klatce schodowej /o ile mieszkasz w bloku/, rzuć go na ścianę jednocześnie masując mu jądra i całując namiętnie, potem oprzyj go o drzwi sąsiada /będzie adrenalinka/ i opuść mu spodnie, zsuń się niżej i walnij mu porządne ssanie i oral, żeby aż jęczał cholernik a potem wepchnij go do mieszkania, daj z liścia w twarz /nie wie, kto tu rządzi/, rzuć go na łóżko, zedrzyj z siebie wszystko i .... nadziej się na niego !!! Faluj biodrami uderzając go raz po raz po tyłku
Chyba sie posikam ze śmiechu z waszych wizji, boskie.

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Gorzej jak wkur**wiony sąsiad wyjdzie zobaczyć co mu cholera o drzwi łomoce Chłopa smyranie po kulkach łaskocze, a wystraszony wyjściem sąsiada będzie chciał uciec, nieopacznie zapominając o spuszczonych spodniach, spadnie ze schodów potykając się o nie. Upadnie niefortunni i tragedia...

A na policji powiedzą... umarł bo ona miała dominować.

(wiem ten mój czarny humor)
A jak drzwi się otwierają do środka, sąsiad, jako rzekłaś wk...wiony gwałtownie otworzy, i chłop z gołymi jajkami i omotany w spodnie padnie mu na wznak w przedpokoju...? Śmieję się do łez, dziękuję, dziewczyny...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 19:35   #22
PanR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 35
Dot.: dominacja w łóżku

Cholera... Jedyne co mi przychodzi do glowy na pytanie "jak?" to: "zapytaj mojej dziewczyny" ^^
__________________
Krótko o mnie? Maniak Seksu, Strzelectwa, Militariów i wszelakich sportów.
PanR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 16:19   #23
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: dominacja w łóżku

kalincia:Chyba sie posikam ze śmiechu z waszych wizji, boskie.

Kalincia - to nie są wizje, tylko realia - ja zawsze z moim facetem uprawiam taki seks, i tu naszła mnie teraz refleksja: dlaczego on na hasło "pomiziamy się?" mówi: "znowu???!!! O nie...."

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez PanR Pokaż wiadomość
Cholera... Jedyne co mi przychodzi do glowy na pytanie "jak?" to: "zapytaj mojej dziewczyny" ^^
PanieR, a Ty jak byś chciał być zdominowany???? Pomóż koleżance z pierwszego postu

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2011-12-04 o 20:22
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 17:47   #24
PanR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 35
Dot.: dominacja w łóżku

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
PanieR, a Ty jak byś chciał być zdominowany???? Pomóż koleżance z pierwszego postu
W dominacji nad mezczyzna kluczowe jest sprawic to, by on poczul sie, ze nie ma kontroli nad dana sytuacja a jednoczesnie by czul, ze kobieta ma wszystkie karty. Czesto facet gdy jest mocno napalony, nie pozostanie pasywny, rzuci sie na Ciebie i nie powstrzymasz tego .

Dlatego trzy najlepsze wg mnie metody:

1) Kajdanki badz wiazanie, nie ma niczego innego co sprawi ze facet poczuje, ze kontrola nalezy tylko i wylacznie do Ciebie. Polecam do tej sytuacji wydawanie rozkazow wladczym tonem (w koncu kajdanki nie ograniczaja sie jedynie do tego bys go ujezdzala wtedy gdy bedzie je miec, nie przyjemnie jest ulozyc sie tak jak zechcesz i kazac swojemu facetowi pieprzyc Cie tak jak zechcesz? Najlepsze jest to, ze podnieci Cie to rownie dobrze jak jego).
2) Zawiazanie oczu, dobrze idzie w parze z kajdankami. Tutaj pozwole wam puscic wodze wyobrazni .
3) Sprawic by calkowicie sie podporzadkowal, przyklad: w sytuacji gdy napewno nie bedzie sie spodziewac niczego podniecajacego, bez slowa rozebrac sie a potem zaczac rozbierac jego, polozyc go i powiedziec mu, ze jesli bedzie probowal cokolwiek robic sam to przestaniesz robic cokolwiek planujesz, uwierz ze nie zobaczysz bardziej bezbronnego baranka niz wtedy :P.
__________________
Krótko o mnie? Maniak Seksu, Strzelectwa, Militariów i wszelakich sportów.

Edytowane przez PanR
Czas edycji: 2010-11-27 o 22:39
PanR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 21:59   #25
niunia136
Raczkowanie
 
Avatar niunia136
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 435
Dot.: dominacja w łóżku

Cytat:
Napisane przez PanR Pokaż wiadomość
W dominacji nad mezczyzna kluczowe jest sprawic to, by on poczul sie, ze nie ma kontroli nad dana sytuacja a jednoczesnie by czul, ze kobieta ma wszystkie karty. Czesto facet gdy jest mocno napalony nie moze wytrzymac tej "pasywacji" i rzuci sie na Ciebie i nie powstrzymasz tego .

Dlatego trzy najlepsze wg mnie metody:

1) Kajdanki badz wiazanie, nie ma niczego innego co sprawi ze facet poczuje, ze kontrola nalezy tylko i wylacznie do Ciebie. Polecam do tej sytuacji wydawanie rozkazow wladczym tonem (w koncu kajdanki nie ograniczaja sie jedynie do tego bys go ujezdzala wtedy gdy bedzie je miec, nie przyjemnie jest ulozyc sie tak jak zechcesz i kazac swojemu facetowi pieprzyc Cie tak jak zechcesz? Najlepsze jest to, ze podnieci Cie to rownie dobrze jak jego).
2) Zawiazanie oczu, dobrze idzie w parze z kajdankami. Tutaj pozwole wam puscic wodze wyobrazni .
3) Sprawic by calkowicie sie podporzadkowal, przyklad: w sytuacji gdy napewno nie bedzie sie spodziewac niczego podniecajacego, bez slowa rozebrac sie a potem zaczac rozbierac jego, polozyc go i powiedziec mu, ze jesli bedzie probowal cokolwiek robic sam to przestaniesz robic cokolwiek planujesz, uwierz ze nie zobaczysz bardziej bezbronnego baranka niz wtedy :P.

Panie R jakiś Ty mądry i doświadczony
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/ea375be7bc.png

kochasz go i co dalej?
-będę z nim szczęśliwa
-nawet za 10 lat?
-za 10, 20, 50 a nawet za 100, już zawsze


Ta miłość od dawna wpisana jest
gdzieś w serc naszych treść
. `


niunia136 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 22:22   #26
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: dominacja w łóżku

Cytat:
Napisane przez niunia136 Pokaż wiadomość
Panie R jakiś Ty mądry i doświadczony
Coś nie pasuje?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 22:35   #27
niunia136
Raczkowanie
 
Avatar niunia136
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 435
Dot.: dominacja w łóżku

Pasuje jak najbardziej
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/ea375be7bc.png

kochasz go i co dalej?
-będę z nim szczęśliwa
-nawet za 10 lat?
-za 10, 20, 50 a nawet za 100, już zawsze


Ta miłość od dawna wpisana jest
gdzieś w serc naszych treść
. `


niunia136 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 22:37   #28
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: dominacja w łóżku

Cytat:
Napisane przez niunia136 Pokaż wiadomość
Pasuje jak najbardziej
Tamta wypowiedź zabrzmiała bardzo sarkastycznie
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 22:42   #29
niunia136
Raczkowanie
 
Avatar niunia136
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 435
Dot.: dominacja w łóżku

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Tamta wypowiedź zabrzmiała bardzo sarkastycznie
nie miala ona żadnego podłoża poprostu to fajne że są tacy doświadczeni mężczyźni świadomi swego życia seksualnego
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/ea375be7bc.png

kochasz go i co dalej?
-będę z nim szczęśliwa
-nawet za 10 lat?
-za 10, 20, 50 a nawet za 100, już zawsze


Ta miłość od dawna wpisana jest
gdzieś w serc naszych treść
. `


niunia136 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 22:45   #30
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: dominacja w łóżku

Cytat:
Napisane przez niunia136 Pokaż wiadomość
nie miala ona żadnego podłoża poprostu to fajne że są tacy doświadczeni mężczyźni świadomi swego życia seksualnego
Zgadzam się szczególnie jest to miłe dla oka po wizytach tych orkopnie sfrustrowanych prawiczków
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:03.