Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-04-17, 21:28   #571
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 1 987
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
feelin_soo_me- jak masz bardzo rozja¶nione to tez pigmentacja wskazana, czyli dodatkowa tubka farby
Bo¿e nie rozumiem jakas glupia jestem, ze tez mi sie wogole tego rozjasniania zachcialo ..
Czyli na allegro mam zamowic cale 2 zestawy ? Czy tylko dodatkow± 1 tubke tego zelu koloryzujacego ? I co z tym aktywatorem jaki % ?
Przepraszam za grad pytan, ale ja sie wogole nie znam na tym...
feelin_soo_me jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-17, 21:38   #572
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 1 458
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

wydaje mi sie ze musisz zamowic tubke natury w tym poziomie w ktorym chcesz farbowac jezeli chcesz nalozyc 7.1 to na poczatku kladziesz 7 a potem dopiero 7.1 , zobacz na bloga blond bunny ona ma to ladnie opisane
playboykaa77 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-18, 09:51   #573
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 1 987
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dobra dziewczyny zamowilam na poczatek kolor 7 zobaczymy co wyjdzie dzieki za pomoc
feelin_soo_me jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-18, 15:15   #574
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 340
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Witajcie

Kochane od jakiegos czasu wczytauje sie w Wasz watek i po skonczeniu pierwszego mam juz taki metlik w glowie,ze nie wiem zupelnie nic

Pogubiona juz jestem strasznie w tych numeracjach,nazwach,w tych miksach..

I nadal nie wiem,jaka farbe wybrac.

Moze udalo by sie Wam zebrac np wszystkie najwazniejsze informacje i zamiescic je "w pigulce",tak zeby bylo czytelnie i jasno...

Z tego co czytalam caly czas dazycie do odcieni popielatych i idealnej farby nie ma.
A moze jest jakas,która warto spróbowac?Która daje najbardziej popielaty odcien?

Caluje Was
__________________
"Bo niebo nie przychodzi znik±d.
Co¶ z nieba mamy w sobie.
Co¶ z niego przekazujemy innym(...)".
Ks. Józef Tischner
Kasiaczek_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-18, 15:41   #575
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek_ Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie

Kochane od jakiegos czasu wczytauje sie w Wasz watek i po skonczeniu pierwszego mam juz taki metlik w glowie,ze nie wiem zupelnie nic

Pogubiona juz jestem strasznie w tych numeracjach,nazwach,w tych miksach..

I nadal nie wiem,jaka farbe wybrac.

Moze udalo by sie Wam zebrac np wszystkie najwazniejsze informacje i zamiescic je "w pigulce",tak zeby bylo czytelnie i jasno...

Z tego co czytalam caly czas dazycie do odcieni popielatych i idealnej farby nie ma.
A moze jest jakas,która warto spróbowac?Która daje najbardziej popielaty odcien?

Caluje Was
to zale¿y jaki masz odcieñ, je¶li masz miedziane refleksy to niwelujesz je niebieskim, jesli z³ote to fioletem, jesli czerwone to zieleni±, mo¿esz kupiæ mix w kolorze w³a¶nie zielonym, niebieskim lub fioletowym, albo szarym, do lekkiego och³odzenia odcienia. poziom 7 raczej, bo te od 6 w dó³ wychodza ciemno.
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-18, 15:43   #576
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Poka¿ wiadomo¶æ
Bo¿e nie rozumiem jakas glupia jestem, ze tez mi sie wogole tego rozjasniania zachcialo ..
Czyli na allegro mam zamowic cale 2 zestawy ? Czy tylko dodatkow± 1 tubke tego zelu koloryzujacego ? I co z tym aktywatorem jaki % ?
Przepraszam za grad pytan, ale ja sie wogole nie znam na tym...
Przepraszam, ¿e dopiero teraz piszê Chodzi³o o to, ¿eby siê nie sp³ukiwa³o szybko, i farba dobrze i równomiernie chwyci³a przyda³oby siê zrobiæ pigmentacje (czyli na³o¿yæ sam± naturaln± farbê z tubki na w³osy a pó¼niej farbê o tym odcieniu któr± chcesz ju¿ z wod± (utleniaczem,oxydantem) U blond bunny jest to wszystko ³adnie opisane. Playboykaa77 dobrze mówi
Dobrze, ¿e zamówi³a¶ 7 na pierwszy raz, potem bêdziesz neutralizowaæ jak co¶ bêdzie trzeba. A jaki oxy zamówi³a¶ 6%? Te¿ ponoæ na 4% mo¿na przyciemniaæ, ale trwa³o¶æ wtedy s³absza.

Kasiaczek_ - a co Ty masz teraz na g³owie i co chcesz uzyskaæ? jaki poziom? wklej fotki. Widzisz, ¿e droga d³uuuuuga by³a, dziewczyny sobie chwal± hennê, a my cudujemy i mixujemy, na "sucho" nie da siê doradziæ

Fryz5 - a co siê dzieje u Ciebie na g³owie?

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-04-18 o 15:46
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-18, 16:14   #577
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

hm w jakim sensie, co siê dzieje u mnie na g³owie? chodzi Ci o to co mam teraz na g³owie?
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 16:16   #578
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 1 987
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Przepraszam, ¿e dopiero teraz piszê Chodzi³o o to, ¿eby siê nie sp³ukiwa³o szybko, i farba dobrze i równomiernie chwyci³a przyda³oby siê zrobiæ pigmentacje (czyli na³o¿yæ sam± naturaln± farbê z tubki na w³osy a pó¼niej farbê o tym odcieniu któr± chcesz ju¿ z wod± (utleniaczem,oxydantem) U blond bunny jest to wszystko ³adnie opisane. Playboykaa77 dobrze mówi
Dobrze, ¿e zamówi³a¶ 7 na pierwszy raz, potem bêdziesz neutralizowaæ jak co¶ bêdzie trzeba. A jaki oxy zamówi³a¶ 6%? Te¿ ponoæ na 4% mo¿na przyciemniaæ, ale trwa³o¶æ wtedy s³absza.

Dzieki za odp Nie wiedzialam jaki % wziac wiec po prostu zdecydowalam sie na ten srodkowy czyli 6%.
Wyjdzie co wyjdzie, 50zl z przesylka to i tak lepiej niz 300zl u fryz w razie czego bede farbowac za jakis czas znowu.
feelin_soo_me jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-18, 19:19   #579
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
hm w jakim sensie, co siê dzieje u mnie na g³owie? chodzi Ci o to co mam teraz na g³owie?
fryz5-

feelin_soo_me- A jak± firmê kupi³a¶? W jakich proporcjach siê miesza? bo jedna to nie wiem czy Ci wystarczy A odrost ten 1cm na jakim masz poziomie?

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-04-18 o 20:00
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-18, 20:01   #580
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 1 987
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ


feelin_soo_me- A jak± firmê kupi³a¶? W jakich proporcjach siê miesza? bo jedna to nie wiem czy Ci wystarczy A odrost ten 1cm na jakim masz poziomie?
jak jaka firme ? loreal inoa, gotowy juz zestaw na allegro, mam nadzieje ze starczy hmm.. odrost to taki braz... poziom mniej wiecej 5.
feelin_soo_me jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-18, 21:20   #581
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
fryz5-
dodaje zdjêcia aktualne, w s³oñcu. na pierwszym, widaæ mój odrost
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06772.jpg (68,8 KB, 49 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC06775.jpg (139,7 KB, 35 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC06908.jpg (72,1 KB, 26 za³adowañ)

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2011-04-18 o 21:22
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 15:43   #582
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Poka¿ wiadomo¶æ
jak jaka firme ? loreal inoa, gotowy ju¿ zestaw na allegro, mam nadzieje ze starczy hmm.. odrost to taki br±z... poziom mniej wiêcej 5.
Tak, pamiêtam, ¿e pisa³a¶, o l'orealu, ale my¶la³am, ¿e co¶ innego mo¿e kupi³a¶. Patrzy³±m na ten zestaw i w sumie mieszanki do po³o¿enia na g³owê trochê ma³o 40ml+60ml+8g+8g = 100ml +16g,( to oko³o pó³ szklanki w sumie) trochê siê bêdziesz musia³a nagimnastykowaæ z oszczêdnym nak³adaniem, bo Twoje w³osy d³ugie i pewnie gêste

Fryz5- a robi³e¶ co¶, czy dalej absencja od farbowania, bo odrost widzê du¿y (by³o napisaæ, ¿e nic nie robi³e¶ ). Nie przeszkadza ci refleks?, bo w sumie jak w s³oñcu tak wygl±da, to ca³kiem dobrze siê trzymaj±.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-19, 16:01   #583
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

tak to w s³oñcu tak ciep³o, to by³o mocne s³oñce, generalnie jest ok, ale chyba i tak po³o¿e te tonery na farbowan± czê¶æ w³osów aby och³odziæ.
nadal absencja
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-19, 16:16   #584
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
tak to w s³oñcu tak ciep³o, to by³o mocne s³oñce, generalnie jest ok, ale chyba i tak po³o¿e te tonery na farbowan± czê¶æ w³osów aby och³odziæ.
nadal absencja
Gratulujê!!! a co wracasz do naturalnych i pewnie nas opu¶cisz?
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-19, 16:44   #585
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

oczywi¶cie ¿e nie opuszczê je¶li mam pewn± wiedzê to siê bêdê ni± dzieli³ i pomaga³ innym niedo¶wiadczonym, nie wiem jeszcze co robie ostatecznie, puki co zapuszczam naturalne. i chce tonowaæ na ch³odno te farbowane
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-19, 17:59   #586
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 1 987
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, pamiêtam, ¿e pisa³a¶, o l'orealu, ale my¶la³am, ¿e co¶ innego mo¿e kupi³a¶. Patrzy³±m na ten zestaw i w sumie mieszanki do po³o¿enia na g³owê trochê ma³o 40ml+60ml+8g+8g = 100ml +16g,( to oko³o pó³ szklanki w sumie) trochê siê bêdziesz musia³a nagimnastykowaæ z oszczêdnym nak³adaniem, bo Twoje w³osy d³ugie i pewnie gêste
do lopatek ,ale do gestych ich z pewnoscia zaliczyc nie moge, niestety Dam rade mam nadzieje Zobacze jaki kolor wyjdzie i jak cos to ewentualnie po tygodniu zafarbuje jeszcze raz. Chyba nie zaszkodzi im to za bardzo ? Na ta farbke uparlam sie w sumie dlatego, ze sie naczytalam zachwytów na jej temat, tego jak pielegnuje wlosy, poglebia kolor itd. No i fryzjerka do ktorej mialam isc miala mi tez nia wloski zrobic.
Wlosy przezyly rozjasnianie to i z farbowaniem nie powinno byc zle. Bardzo chcialabym wyprobowac zestaw regeneracyjny joico, stad ta oszczednosc na fryzjerze.

Edytowane przez feelin_soo_me
Czas edycji: 2011-04-19 o 18:02
feelin_soo_me jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-20, 08:39   #587
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Poka¿ wiadomo¶æ
do lopatek ,ale do gestych ich z pewnoscia zaliczyc nie moge, niestety Dam rade mam nadzieje Zobacze jaki kolor wyjdzie i jak cos to ewentualnie po tygodniu zafarbuje jeszcze raz. Chyba nie zaszkodzi im to za bardzo ? Na ta farbke uparlam sie w sumie dlatego, ze sie naczytalam zachwytów na jej temat, tego jak pielegnuje wlosy, poglebia kolor itd. No i fryzjerka do ktorej mialam isc miala mi tez nia wloski zrobic.
Wlosy przezyly rozjasnianie to i z farbowaniem nie powinno byc zle. Bardzo chcialabym wyprobowac zestaw regeneracyjny joico, stad ta oszczednosc na fryzjerze.
No to faktycznie jak opinie dobre i sama fryzjerka mia³a Ci ni± robiæ to rozumiem . A za 300z³ mo¿esz sobie nawet 6 zestawów kupiæ
Po prostu nikt tutaj nie robi³ ta farb± i nie s³ysza³am jeszcze nic na ten temat to bêdziesz naszym kolejnym króliczkiem do¶wiadczalnym Opinie i zdjêcia mile widziane. A z tym farbowaniem co tydzieñ to sama zobaczysz jak w³osy bêd± siê zachowywa³y po. U¿yj ta od¿ywkê, czy co tam jest w zestawie, ¿eby pozamykaæ ³uski w³osa po farbowaniu

A jeszcze mia³am napisaæ, teraz jak bêdziecie farbowaæ jajca, to jak ju¿ skoñczycie,pomieszajcie sobie kolory i zobaczcie jak siê kolor neutralizuj±, ja mam zamiar
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-20, 13:58   #588
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ama - pyta³a¶ o "ciemno¶æ" tego 0,1 z Allwaves. No wiêc nie wychodzi ciemny. Mam wra¿enie jakby by³ bezpoziomowy!

Tu s± aktualne zdjêcia:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie 261.jpg (39,6 KB, 62 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie 259.jpg (39,6 KB, 49 za³adowañ)
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-20, 14:20   #589
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

dzisiejsze zdjêcia koloru w³osów, oraz odrostu.
co my¶licie o tym co pisa³em wczesniej? tzn o och³odzeniu farbowanych w³osów niebieskim tonerem? lub turkusowym
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07112.jpg (93,8 KB, 47 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC07123.jpg (75,0 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC07124.jpg (71,3 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC07128.jpg (72,8 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC07135.jpg (99,1 KB, 22 za³adowañ)

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2011-04-20 o 14:24
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 14:33   #590
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 691
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Ama - pyta³a¶ o "ciemno¶æ" tego 0,1 z Allwaves. No wiêc nie wychodzi ciemny. Mam wra¿enie jakby by³ bezpoziomowy!

Tu s± aktualne zdjêcia:
Dziêkujê Dla mnie to jednak do¶æ ciemny kolorek, bo aktualnie mam ze 2 tony ja¶niejszy. Kupi³am na razie Allwaves 7.1 (dot±d mia³am CeCe 7.1). Zobaczê jak wyjdzie i najwy¿ej za miesi±c zrobiê ten szary. Mocno siê spiera, czy jeszcze za wcze¶nie i nie widzisz ró¿nicy? Z moich w³osów ch³odny ton schodzi b³yskawicznie.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
dzisiejsze zdjêcia koloru w³osów, oraz odrostu.
co my¶licie o tym co pisa³em wczesniej? tzn o och³odzeniu farbowanych w³osów niebieskim tonerem? lub turkusowym
Ja robi³am tak, ¿e jaki¶ tydzieñ po farbowaniu rozrobi³am wodê utlenion± mniej wiêcej na 2% z mixtonem niebieskim cece w proporcji 2:1 (2 razy wiêcej wody ni¿ mixtonu). Efekt by³ fantastyczny. Niestety, bardzo szybko siê spra³ ten popielaty pob³ysk i wszystko wróci³o do stanu takiego jak zwykle.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-20, 14:39   #591
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Z moich w³osów wszystko siê szybko spiera Kupi³am teraz hennê orzechowy br±z... Zobaczymy jak ona bêdzie siê mia³a z trwa³o¶ci±... Ale mi³y jest fakt, ¿e mo¿na ni± farbowaæ czêsto bez szkody dla w³osów. ¯eby tylko kolor mi spasowa³.....
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-20, 15:30   #592
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

toner to pó³trwa³a koloryzacja, wiele odcieni do wyboru, bez mieszania z oxy, nie niszczy i jest wydajny. na dodatek nie zmywa sie ca³kowicie, zawsze odcieñ zostanie. mi z blondu zszed³ piêkny niebieski pozostawiaj±c zielono-niebieski odcieñ. wiec chyba spóbuje tonerem, my¶licie ze niebieski? czy zielony? bo mam takie mieszane refleksy
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-20, 15:51   #593
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 1 458
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
toner to pó³trwa³a koloryzacja, wiele odcieni do wyboru, bez mieszania z oxy, nie niszczy i jest wydajny. na dodatek nie zmywa sie ca³kowicie, zawsze odcieñ zostanie. mi z blondu zszed³ piêkny niebieski pozostawiaj±c zielono-niebieski odcieñ. wiec chyba spóbuje tonerem, my¶licie ze niebieski? czy zielony? bo mam takie mieszane refleksy
tez mam cos takiego w domu ( niebieski ) ja uzyjesz to podziel sie wrazeniami
playboykaa77 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-20, 20:29   #594
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Shade - jaki refleks "bia³y" ? i zimny, ³adnie Ci och³odzi³ ten 0,1 . Tylko co¶ ciemno, na poziom 6 wygl±da?

fryz5- ja tu widzê tylko rudy, czerwonego niet Niebieski zarzuæ, tylko nie k³ad¼ na odrost(bo wyjdzie niebieski reflex) ale co ja Ci bêdê mówiæ jak Ty wiesz

ama - nie wystrasz siê bo mi z allwaves 7 wysz³a bardzo ciemna(k³ad³am na poziom miedzy 7a8), ale siê sp³uka³a i nawet teraz po 9 miesi±cach granica z 10cm odrostem prawie niewidoczna.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-20, 20:38   #595
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ

fryz5- ja tu widzê tylko rudy, czerwonego niet Niebieski zarzuæ, tylko nie k³ad¼ na odrost(bo wyjdzie niebieski reflex) ale co ja Ci bêdê mówiæ jak Ty wiesz

.
wiesz wolê siê doradziæ kogo¶ mimo tego ¿e wiem jak bêdzie dobrze wole znac czyje¶ zdanie dla spokoju, w takim razie sam niebieski, mimo ¿e toner odrostów nie ³apie, to bêdê omija³
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-20, 20:45   #596
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
wiesz wolê siê doradziæ kogo¶ mimo tego ¿e wiem jak bêdzie dobrze wole znac czyje¶ zdanie dla spokoju, w takim razie sam niebieski, mimo ¿e toner odrostów nie ³apie, to bêdê omija³
We¿ zapytaj kogo¶ na ¿ywca jak to siê nieni, bo fotki lubi± przek³amywaæ, zapytaj 3 osoby, we¿ ¶redni± i gotowe.
A dlaczego odrostów nie ³apie? To co jak na naturalne po³o¿ysz to nie ma ¿adnego efektu?
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-20, 21:14   #597
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
We¿ zapytaj kogo¶ na ¿ywca jak to siê nieni, bo fotki lubi± przek³amywaæ, zapytaj 3 osoby, we¿ ¶redni± i gotowe.
A dlaczego odrostów nie ³apie? To co jak na naturalne po³o¿ysz to nie ma ¿adnego efektu?
te zdjêcia s± realistyczne do¶c, nie idealnie ale bardzo, bo lustrzank±, przynajmniej tak mi siê wydaje. ale dobrze oddaj± mój kolor.

nie ³apie bo to zaobserwowa³em przy farbowaniu pewien czas temu ca³e w³osy na niebiesko w³a¶nie tonerem, odrosty wydawa³y siê ciep³e przy tym niebieskim, poza tym, moja kole¿anka na naturalny ¶redni blond k³ad³a pomarañczowy toner i bardzo bardzo lekko chwyci³o i szybko zesz³o, toner jest do w³osów rozja¶nianych, ja mam farbowane, ale wytrawione farbami, powinno chwycic i och³odziæ
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-22, 14:11   #598
ruise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Z moich w³osów wszystko siê szybko spiera Kupi³am teraz hennê orzechowy br±z... Zobaczymy jak ona bêdzie siê mia³a z trwa³o¶ci±... Ale mi³y jest fakt, ¿e mo¿na ni± farbowaæ czêsto bez szkody dla w³osów. ¯eby tylko kolor mi spasowa³.....

w³a¶nie dzisiaj przysz³a przesy³ka z tym samym. Nied³ugo bêde farbowaæ, ale zawsze przed tym mam obawy ze cos nie wyjdzie..
ruise jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-22, 20:44   #599
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

dodaje zdjecia, jak sie spieraja u mnie mixy, prawie po 3tyg

o dziwo, nadal jest ciemno...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10089.jpg (105,8 KB, 86 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC10093.jpg (43,3 KB, 60 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC10088.jpg (115,4 KB, 86 za³adowañ)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-22, 20:57   #600
ruise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

caate, ³adne masz w³osy

ej s³uchajcie mam problem bo nie wiem ile gram proszku u¿yæ tej henny Khadi Orzechowy Br±z, w opakowaniu jest 100 gram, ale wszystkiego pewnie nie powinnam sypaæ. Mam dosyæ d³ugie w³osy, ale wycieniowane i generalnie cienkie. Kto¶ mo¿e wie ile powinnam tego proszku uzyc ?
ruise jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.