Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-07-13, 10:41   #751
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

blond bunny - przepraszam, ¿e ci±gle odsy³am dziewczyny do Ciebie, ale Ty po prostu fachowiec jeste¶ i wiem, ¿e zawsze co¶ doradzisz
A tak przy okazji to nocti ma 3 poziomy na g³owie i na jakiej wodzie ma zrobiæ t± 9.11 na 6%? i czy to jej wyrówna poziomy, bo odrost ja¶niejszy i im dalej tym ciemniej...
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-13, 18:35   #752
nocti
Przyczajenie
 
Avatar nocti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomo¶ci: 9
GG do nocti
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny, dziêki za Wasz± pomoc ale ja w gor±cej wodzie jestem k±pana i ju¿ jestem po Teraz muszê daæ odpocz±æ moim w³osom bo du¿o przesz³y... moje ostatnie farbowanie to farba 9.11 na wodzie 6%, k³ad³am na ca³o¶æ. Chcia³am trzymaæ 35 min, lecz po 20 polecia³am kontrolnie do lustra i... szybko sp³uka³am bo w³osy zaczê³y mi ciemnieæ. Mo¿e to wp³yw ELGONU a mo¿e za niska woda... ??? Tak¿e jest ciemniej, miejscami nierówno i rudo ale ju¿ tak musi zostaæ ( na jaki¶ czas Jak znajdê kabelek do kompa to wklejê fotki.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w ¶wietle dziennym.jpg (45,3 KB, 31 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0101.jpg (35,1 KB, 31 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg rude.jpg (35,9 KB, 34 za³adowañ)
__________________

______________ _
73kg--------------------------67 kg ----- 63 kg
----D I E T A ---B I A £ K O W A

Edytowane przez nocti
Czas edycji: 2011-07-13 o 18:39
nocti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-13, 19:04   #753
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nocti Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, dziêki za Wasz± pomoc ale ja w gor±cej wodzie jestem k±pana i ju¿ jestem po Teraz muszê daæ odpocz±æ moim w³osom bo du¿o przesz³y... moje ostatnie farbowanie to farba 9.11 na wodzie 6%, k³ad³am na ca³o¶æ. Chcia³am trzymaæ 35 min, lecz po 20 polecia³am kontrolnie do lustra i... szybko sp³uka³am bo w³osy zaczê³y mi ciemnieæ. Mo¿e to wp³yw ELGONU a mo¿e za niska woda... ??? Tak¿e jest ciemniej, miejscami nierówno i rudo ale ju¿ tak musi zostaæ ( na jaki¶ czas Jak znajdê kabelek do kompa to wklejê fotki.
£adnie !!! jak na zej¶cie z czarnych na tak krótki czas i na tak jasne to ¶wietnie wygl±daj±. Na tych pierwszych zdjêciach góra jest rzeczywi¶cie ja¶niejsza, dó³ bardziej rudy to jeszcze sobie wyrównasz. A farby zazwyczaj robi siê na 6% to za niski oxy nie by³, chyba, ¿e chcesz rozja¶niæ naturalne to wtedy 9%. A jak siê sprawdzi³ dekoloryzator z Elgonu? Tzn. kolor widzia³am, bo wklei³a¶, ale chodzi mi o Twoje odczucia, bo czasem kto¶ potrzebuje takich info.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-13, 22:00   #754
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Zyta, jest naprawde baardzo naturalnie
Ty masz zloto na koncowkach, ja nadal rudosc

Shade, ciesze sie, ze henna Ci sluzy ostatnio coraz wiecej nad nia mysle

tylko, ze ja z koncowkami ju znie walcze, po pierwsz enie chce mi sie, po drugie szkod ami wlosow... tonuje tylko gore fioletem i to tez w innej proporcji niz 1:5, tylko tak 1:3 badz 1:4, zalezy... trzymam 15min i naprawde rpzez pierwszym tydzien mega chlodno jest, taka biala poswiata ahhh obecne zdjecia to 5mycie

2zdjecie najbardziej oddaje kolor w sloncu, wlasnie tak wyglada, w pomieszczneiu jest troche ciemniej
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 240SSCAM19.jpg (92,3 KB, 31 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC11761.jpg (67,4 KB, 78 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC11762.jpg (42,4 KB, 28 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 240SSCAM20.jpg (109,1 KB, 74 za³adowañ)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-14, 06:01   #755
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 632
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Nocti, wyszlo naprawde niezle! Przy tym poziomie, jak Ci beda wlosy wchodzic w zloto, to mozesz moim zdaniem sprobowac szamponu typu L'Oreal Silver.
nanah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-14, 07:44   #756
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
...
tylko, ze ja z koncowkami ju znie walcze, po pierwsz enie chce mi sie, po drugie szkod ami wlosow... tonuje tylko gore fioletem i to tez w innej proporcji niz 1:5, tylko tak 1:3 badz 1:4, zalezy... trzymam 15min i naprawde rpzez pierwszym tydzien mega chlodno jest, taka biala poswiata ahhh obecne zdjecia to 5mycie

2zdjecie najbardziej oddaje kolor w sloncu, wlasnie tak wyglada, w pomieszczneiu jest troche ciemniej
Hej! Widzê, ¿e fiolet wyrówna³ Ci kolor na ca³o¶ci( na tym potrójnym zdjêciu wygl±daj± jednolicie i trochê w fiolet uciekaj±). Bo gdyby¶ zrobi³a niebieskim, to ró¿ni³y by siê koñcówki?
W s³oñcu trochê jest tam jaki¶ tycjan, czy jak zwa³ tak zwa³, ale nawet dobrze Ci w takim ciep³ym kolorze. A co z odrostem, nie wychodzi ciemniejszy ni¿ reszta?
Ojej, to a¿ tak zimno, ¿e bia³y refleks????
A mo¿e zrób dekolor tak jak nocti? bo kiedy robi³a¶ tamten? No chyba, ¿e siê w³osy niszczy, to nie , ale tak na nowo sobie zrobiæ ca³o¶æ....kusz±ce, tym bardziej po wygl±dzie w³osów nocti, ale Ona robi³a te¿ 0.00 wiêc dodatkowo jej rozja¶ni³o....
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-14, 10:28   #757
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej! Widzê, ¿e fiolet wyrówna³ Ci kolor na ca³o¶ci( na tym potrójnym zdjêciu wygl±daj± jednolicie i trochê w fiolet uciekaj±). Bo gdyby¶ zrobi³a niebieskim, to ró¿ni³y by siê koñcówki?
W s³oñcu trochê jest tam jaki¶ tycjan, czy jak zwa³ tak zwa³, ale nawet dobrze Ci w takim ciep³ym kolorze. A co z odrostem, nie wychodzi ciemniejszy ni¿ reszta?
Ojej, to a¿ tak zimno, ¿e bia³y refleks????
A mo¿e zrób dekolor tak jak nocti? bo kiedy robi³a¶ tamten? No chyba, ¿e siê w³osy niszczy, to nie , ale tak na nowo sobie zrobiæ ca³o¶æ....kusz±ce, tym bardziej po wygl±dzie w³osów nocti, ale Ona robi³a te¿ 0.00 wiêc dodatkowo jej rozja¶ni³o....

robilam sam odrost tylko, dolu nic nie ruszalam, tylko ostatnie 3-5min zrobilam malaksowanie na calosc i juz
wiem, ze gdybym dol zmieszlaa z niebieskim to by zapewne pomoglo, ale zrobie to dopiero jak kupie oxy 6%, bo wreszcie swoja 2,8% wykonczylam

przez pierwsze 3mycia czulam sie wrecz siwa wiec, az takiego popielu nie chce

z dekorem musze przeczytac i pomyslec, bo wlosy juz sa o niebo lepszym stanie, a ostatnio robilam w listopadzie 2009, a ze mi wlosy wolna rosna to tak jest... no i nie wiem jakbym miala tez go nalozyc, bo na gore bym nie chciala i jak tu samej sobie poradzic
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 21:10   #758
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ

robilam sam odrost tylko, dolu nic nie ruszalam, tylko ostatnie 3-5min zrobilam malaksowanie na calosc i juz
wiem, ze gdybym dol zmieszlaa z niebieskim to by zapewne pomoglo, ale zrobie to dopiero jak kupie oxy 6%, bo wreszcie swoja 2,8% wykonczylam

przez pierwsze 3mycia czulam sie wrecz siwa wiec, az takiego popielu nie chce

z dekorem musze przeczytac i pomyslec, bo wlosy juz sa o niebo lepszym stanie, a ostatnio robilam w listopadzie 2009, a ze mi wlosy wolna rosna to tak jest... no i nie wiem jakbym miala tez go nalozyc, bo na gore bym nie chciala i jak tu samej sobie poradzic
Ja mia³am ma my¶li mówi±æ " bo gdyby¶ zrobi³a niebieskim, to ró¿ni³y by siê koñcówki", ¿e jak na górê na³o¿ysz niebieski to wyjdzie neutranny zimny br±z, a koñcówki zostan± fioletowe i w³a¶nie bêd± siê ró¿ni³y od góry. (Na dó³ niebieski nie!!!, tam seledyn, czy nawet ¿ó³tawy by siê zda³, do wybicia tego fioletu, bo bardziej fioletowe, ni¿ czerwone terazs±, nie?
A to ³adnie jak na 3-5 minut emulgowania siê ujednolici³y
A z dekolorem to masz na ¶wie¿o nocti robi³a, to wypytaj, No tak tylko na dó³, bo z gór± sobie jako¶ poradzisz, we¼miesz w obroty 6% i bêdzie ok
Mojej 6% w³a¶nie mija rok a mam jeszcze z pó³, ....i jeszcze trochê potonujê mam nadziejê
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-19, 09:32   #759
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

I jak tam zimnusie br±zusie?

Pisa³am w³a¶nie w w±tku hennowym, ¿e co¶ mnie henna przestaje lubiæ. Nie umiem zafarbowaæ jednolicie odrostu
Ci±gle jest ja¶niejszy ni¿ reszta w³osów.
Pamiêtam, ¿e wcze¶niejsze farbowania ciemnym br±zem + indygo dawa³y fajny, zimny, nasycony kolor a teraz to ju¿ nie dzia³a!

W kropce jestemmmmm..........
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-19, 10:30   #760
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am ma my¶li mówi±æ " bo gdyby¶ zrobi³a niebieskim, to ró¿ni³y by siê koñcówki", ¿e jak na górê na³o¿ysz niebieski to wyjdzie neutranny zimny br±z, a koñcówki zostan± fioletowe i w³a¶nie bêd± siê ró¿ni³y od góry. (Na dó³ niebieski nie!!!, tam seledyn, czy nawet ¿ó³tawy by siê zda³, do wybicia tego fioletu, bo bardziej fioletowe, ni¿ czerwone terazs±, nie?
A to ³adnie jak na 3-5 minut emulgowania siê ujednolici³y
A z dekolorem to masz na ¶wie¿o nocti robi³a, to wypytaj, No tak tylko na dó³, bo z gór± sobie jako¶ poradzisz, we¼miesz w obroty 6% i bêdzie ok
Mojej 6% w³a¶nie mija rok a mam jeszcze z pó³, ....i jeszcze trochê potonujê mam nadziejê
aaaa, ale ja i tak na gore dalam wiecej niebieskiego niz czerwonego
dol wydaje sie taki posredni miedzy czerwienia, a fioletem, za chiny nie potrafie go okreslic moze to ten baklazan znowu ale nie ma juz takiej przepasci i poziomy sie zrownaly bardziej niz pryz pierwszym mixowaniu

ale od tego slonca tak szybko mi jasnieja
a nie mam kiedy wybrac sie po oxy... a tutaj wyjazd w week nad jezioro, to nie ma sensu robic nic,jak sie spluka w wodzie...

ehhh duzo zabawy z tymi wlosami

ja swoja oxy uzywalam ponad rok, pamietalam o szczelnym i szybkim zamykaniu i jakos nie zauwazylam roznicy


Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
I jak tam zimnusie br±zusie?

Pisa³am w³a¶nie w w±tku hennowym, ¿e co¶ mnie henna przestaje lubiæ. Nie umiem zafarbowaæ jednolicie odrostu
Ci±gle jest ja¶niejszy ni¿ reszta w³osów.
Pamiêtam, ¿e wcze¶niejsze farbowania ciemnym br±zem + indygo dawa³y fajny, zimny, nasycony kolor a teraz to ju¿ nie dzia³a!

W kropce jestemmmmm..........
przed ostatnim mixem, tak mnie kusila henna gdyby nie to, ze mialam tak daleko do odebrania henny, to zapewne bym kupila i tez bym byla juz zahennowana, ale ciesze sie, ze tego nie zrobilam, bo ostatnie farbowanie dalo mi nadzieje, ze moge miec wlosy jakie chce i jest nadzieja, na porzucenie farbowania do 40stki
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-19, 16:16   #761
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
....ehhh duzo zabawy z tymi wlosami
Ale sobie pomy¶l, ¿e pod tonowaniem rosn± Twoje naturalne!!! To warto siê mêczyæ, zeszt± co tam raz na 2 tygodnie, czy miesi±c mo¿na siê 30 mimut pomêczyæ. To mówisz do 40-stki? ¶miaæ siê, czy p³akaæ ?
A nie szybciej samo dojdzie do Ciebie oxy z zakupu przez internet, chyba, ¿e w jakim¶ sklepie masz naprawdê tanio, bo u mnie siê bardziej op³aca przez neta.
..Ja Ci dam hennnê
shade - to siê porobi³o , powodzenia i wytrwa³o¶ci ¿yczê

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-07-19 o 16:18
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 10:03   #762
shandi
Raczkowanie
 
Avatar shandi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 141
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

alez Wy tu obcykane jestescie dziewczyny
Mam do Was pytanie.. Farbuje swoje wlosy MATRIXEM socolor 7M (medium blond mocha) na 4% bardzo podoba mi sie ten odcien przy sztucznym oswietleniu,ale na sloncu tragedia...zdawalam sobie z tego sprawe bo to w koncu mokka,ale moze podsuniecie mi jakis sposob jak moglabym go troszke ochlodzic i pozbyc sie tych rudych refleksow?? Bede wdzieczna za kazda wskazowke zastanawialam sie tez czy nie uzyc do tego aktywatora 3% albo mniej,beda wtedy troche ciemniejsze? To by bylo mi na reke bo odrost mam troszeczke ciemniejszy
shandi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-20, 18:51   #763
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez shandi Poka¿ wiadomo¶æ
alez Wy tu obcykane jestescie dziewczyny
Mam do Was pytanie.. Farbuje swoje wlosy MATRIXEM socolor 7M (medium blond mocha) na 4% bardzo podoba mi sie ten odcien przy sztucznym oswietleniu,ale na sloncu tragedia...zdawalam sobie z tego sprawe bo to w koncu mokka,ale moze podsuniecie mi jakis sposob jak moglabym go troszke ochlodzic i pozbyc sie tych rudych refleksow?? Bede wdzieczna za kazda wskazowke zastanawialam sie tez czy nie uzyc do tego aktywatora 3% albo mniej,beda wtedy troche ciemniejsze? To by bylo mi na reke bo odrost mam troszeczke ciemniejszy
Najlepszym sposobem by³oby dokupienie mixtonu niebieskiego z tej samej firmy, zneutralizuje rudy i och³odzi. Dodaje siê go ok 1-2cm/30g farby (tej7M) +oxy. Mo¿esz te¿ robiæ tonowanie samym mixem i oxy na 3% ale po dwóch myciach znów wyjdzie
Mocha pewnie wychodzi ciep³a bo to ogólnie ciep³y br±z, a mo¿esz jeszcze spróbowaæ pomieszaæ pó³ na pó³ twoj± farbê z popielem lub per³± na tym samy poziomie np 7A -ash(popiel/niebieski) lub 7P -pearl (per³a)

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-07-20 o 19:55
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-20, 22:30   #764
shandi
Raczkowanie
 
Avatar shandi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 141
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

dziekuje slicznie za wskazowke i szybka odpowiedz zyta mam nadzieje,ze sie uda i odcien bedzie chlodniejszy
shandi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-21, 11:26   #765
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

minely 3tyg, wiec od nowa trzeba tonowa

dodaje zdjecia przed, jak zakupie oxy 6% to dodam po...
umie ktos okreslic kolor koncowek?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SDC12030.jpg (140,8 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC12031.jpg (164,7 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC12032.jpg (76,8 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC12033.jpg (141,5 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC12034.jpg (128,1 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC12040.jpg (88,7 KB, 34 za³adowañ)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-21, 12:07   #766
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Witam wszystkie kobitki!

Chc±c uzyskaæ zimny popielaty ciemny blond na w³osach po wielu koloryzacjach ¶rednimi i jasnymi blondami oraz ostatnio pasemkach zastosowa³am na mojej g³owie we wtorek Majirel 7.0 dla napigmentowania, a na to 7.1 ciemny blond popielaty z oxy 3% Wysz³y mi w³osy miejscami bure, a miejscami praktycznie czarne (trzyma³am na ca³ych w³osach 30 minut). Dzisiaj rano je umy³am i teraz mam w³osy czarno -buro - zielone W sobotê wesele............ !!! Czym mam je wyrównaæ, ¿eby zielony pokryæ a jednocze¶nie ich nie przyciemniaæ - czy poziom 7 z Goldwella na oxy 3% uratuje mnie chocia¿by na ten weekend? I jaki ton zneutralizuje mi to zielone-bure co¶? W sobotê bêdê u fryzjera i przed uczesaniem weselnym bêdzie musia³ mnie ratowaæ. Chcê colorans i chcê oxy3% ¿eby mi to potem schodzi³o w razie uzyskania zbyt ciemnego koloru. Wcze¶niej my¶la³am nad 7SB z 7A ale po uzyskaniu tej okrutnej zielonkawo¶ci pewnie popiel nie da sobie z tym rady... Boshhh jestem w za³amce, pomó¿cie proszê
__________________
"Z³o" ----->EKO

Zapuszczam w³oski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzieñ
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-21, 16:39   #767
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez shandi Poka¿ wiadomo¶æ
dziekuje slicznie za wskazowke i szybka odpowiedz zyta mam nadzieje,ze sie uda i odcien bedzie chlodniejszy
Jeszcze dopiszê, ¿e 7.1 jest popielaty (niebieski) (Uwaga bo czaseam 7.11 to ju¿ zieleñ, pommo, ¿e siê nazywa popielen) a Per³a to czêsto 2 po przecinku (np. 7.2), wiêc sprawd¼ sobie na palecie oznaczenia i dzia³±j

caate - ot rebus zada³a¶, poczekam na typy innych, ale mi to wiesz pod jakie warzywo podchodzi (Nie pamiêtam co Ci tak rozj¶ni³o do rudego? Normalnie tak jak w instrukcji trzyma³a¶ na 6%?)
Tak siê zastanawiam...ja naturê z 6% nak³adam i odrazu emulgujê, to my¶lê, ¿e jak siê rozcieñczy to bêdzie dobra ta 6% dla Ciebie, nie? Bo jak 3% emulgujesz to wychodzi ju¿ ca³kiem s³abizna. A masz jeszcze mixy? Ty samymi mixami tonujesz, czy z farb±, bo ju¿ siê pogubi³am...

seige - wygl±dasz jak wygl±dasz dawaj fotkê i mo¿e jeszcze masz jak±¶ przed farbownaiem? Je¶li mia³±¶ z³oty/¿ó³ty refleks, to normalne, ¿e Ci wysz³o zielono, bo ¿ó³ty + niebieski(bo to popiel) = zielony.
Przyda³ by siê teraz dla neutralizacji czerwony. Mo¿e dziwnie to zabrzmi, ale mo¿esz koncentrat pomidorowy na³o¿yæ na zielone pasemko (gdzie¶ od spodu) i spradziæ jakie czary mary wychodz±, jak chcesz farbê, to co¶ z czerwieni± (wy¿szy poziom np.8), lub mixton czerwony, bo zielony+czerwony = neutralny br±z, tyle, ¿e nie wiem czy Ci to nie przyciemni, a w sumie wiem, ¿e o pó³ tonu ma pewno. Mo¿esz sobie zrobiæ k±piel rozja¶niaj±c± z sody czyszczonej, szamponu i wody, ale musisz mieæ dobr± od¿ywkê (bo w³osy s± po tym ponoæ b. szorstie, bo siê ³uski otwieraj±) i na koniec do miski nalaæ ³y¿kê octu, dope³niæ wod± i na samym koñcu ju¿ po sp³ukaniu od¿ywki zamoczyæ w³osy, ¿eby siê ³uski pozamyka³y. Daj znaæ co jak i obfoæ siê, powodzenia
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-21, 17:24   #768
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze dopiszê, ¿e 7.1 jest popielaty (niebieski) (Uwaga bo czaseam 7.11 to ju¿ zieleñ, pommo, ¿e siê nazywa popielen) a Per³a to czêsto 2 po przecinku (np. 7.2), wiêc sprawd¼ sobie na palecie oznaczenia i dzia³±j

caate - ot rebus zada³a¶, poczekam na typy innych, ale mi to wiesz pod jakie warzywo podchodzi (Nie pamiêtam co Ci tak rozj¶ni³o do rudego? Normalnie tak jak w instrukcji trzyma³a¶ na 6%?)
Tak siê zastanawiam...ja naturê z 6% nak³adam i odrazu emulgujê, to my¶lê, ¿e jak siê rozcieñczy to bêdzie dobra ta 6% dla Ciebie, nie? Bo jak 3% emulgujesz to wychodzi ju¿ ca³kiem s³abizna. A masz jeszcze mixy? Ty samymi mixami tonujesz, czy z farb±, bo ju¿ siê pogubi³am...

seige - wygl±dasz jak wygl±dasz dawaj fotkê i mo¿e jeszcze masz jak±¶ przed farbownaiem? Je¶li mia³±¶ z³oty/¿ó³ty refleks, to normalne, ¿e Ci wysz³o zielono, bo ¿ó³ty + niebieski(bo to popiel) = zielony.
Przyda³ by siê teraz dla neutralizacji czerwony. Mo¿e dziwnie to zabrzmi, ale mo¿esz koncentrat pomidorowy na³o¿yæ na zielone pasemko (gdzie¶ od spodu) i spradziæ jakie czary mary wychodz±, jak chcesz farbê, to co¶ z czerwieni± (wy¿szy poziom np.8), lub mixton czerwony, bo zielony+czerwony = neutralny br±z, tyle, ¿e nie wiem czy Ci to nie przyciemni, a w sumie wiem, ¿e o pó³ tonu ma pewno. Mo¿esz sobie zrobiæ k±piel rozja¶niaj±c± z sody czyszczonej, szamponu i wody, ale musisz mieæ dobr± od¿ywkê (bo w³osy s± po tym ponoæ b. szorstie, bo siê ³uski otwieraj±) i na koniec do miski nalaæ ³y¿kê octu, dope³niæ wod± i na samym koñcu ju¿ po sp³ukaniu od¿ywki zamoczyæ w³osy, ¿eby siê ³uski pozamyka³y. Daj znaæ co jak i obfoæ siê, powodzenia
to mi zrobil chantal 7.0

tonuje samymi mixami i mam ich trooche jeszcze tak na 2-3uzycia
zawsze robilam na tej niecalej 3%. mi to ten na baklazan wyglada, albo jakiegos buraka
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-21, 17:38   #769
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
to mi zrobil chantal 7.0

tonuje samymi mixami i mam ich trooche jeszcze tak na 2-3uzycia
zawsze robilam na tej niecalej 3%. mi to ten na baklazan wyglada, albo jakiegos buraka
Ach no tak ,pamiêtam, za jasny by³, ale nie powiem..... wyszed³ tak samo jak na palecie co? Widzê jak ta Twoja ikonka klnie jak szewc
Ja obstawia³am bak³a¿an, ale burak te¿ przelecia³ mi przez my¶l.
6% bêdzie dobra, ale nie do d³ugiego trzymania wiesz...bo rozja¶ni odrost jak bêdzie zad³ugo.
Nawet na d³ugo Ci wystarczy³ ten mix, nie? kiedy go kupi³a¶ pamiêtasz?
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-21, 18:50   #770
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ach no tak ,pamiêtam, za jasny by³, ale nie powiem..... wyszed³ tak samo jak na palecie co? Widzê jak ta Twoja ikonka klnie jak szewc
Ja obstawia³am bak³a¿an, ale burak te¿ przelecia³ mi przez my¶l.
6% bêdzie dobra, ale nie do d³ugiego trzymania wiesz...bo rozja¶ni odrost jak bêdzie zad³ugo.
Nawet na d³ugo Ci wystarczy³ ten mix, nie? kiedy go kupi³a¶ pamiêtasz?
hhahaa, no "" powiedziala co wiedziala

kurcze bo ja na 3% trzymam tak 15-20min i jest meeega ciemno jak dla mnie, tak jak ostatnio wstawialam zdjecia, tzn w sloncu wiadomo jest jasniej

to sa duze tuby po 120, a kupilam je hm w marcu? nie pamietam, wtedy co Ci tak trulam z kolami barw
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-22, 11:40   #771
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 719
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Zaraz wyrzucê komputer przez okno! Siedzê nad farbami goldwell colorance X czasu i nadal nie wiem, co mam kupiæ. Z tego, co pamiêtam, kiedy¶ robi³am 6BS i chyba by³am zadowolona, nie wiem, czy go powtarzaæ, czy kupiæ innego. My¶lê jeszcze nad: 6MB ¶redni nefrytowy br±z( która¶ Wiza¿anka nim robi³a i podoba³ mi siê efekt na zdjêciach), 5NBP jasny br±z z refleksem opalu (tylko nie wiem, o co chodzi z tym opalem), 8BA ¶redni przydymiony be¿ , 5BP wyrafinowany per³owy ¶redni br±z...


__________________
aklina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-22, 12:03   #772
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aklina Poka¿ wiadomo¶æ
Zaraz wyrzucê komputer przez okno! Siedzê nad farbami goldwell colorance X czasu i nadal nie wiem, co mam kupiæ. Z tego, co pamiêtam, kiedy¶ robi³am 6BS i chyba by³am zadowolona, nie wiem, czy go powtarzaæ, czy kupiæ innego. My¶lê jeszcze nad: 6MB ¶redni nefrytowy br±z( która¶ Wiza¿anka nim robi³a i podoba³ mi siê efekt na zdjêciach), 5NBP jasny br±z z refleksem opalu (tylko nie wiem, o co chodzi z tym opalem), 8BA ¶redni przydymiony be¿ , 5BP wyrafinowany per³owy ¶redni br±z...


swego czasu polowalam na 6MB, juz sama nie wiem czy go mialam, sama sie juz gubie
ale pamietam, ze komus pieknie ochlodzil i bylam nim zachwycona!
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-22, 16:14   #773
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aklina Poka¿ wiadomo¶æ
Zaraz wyrzucê komputer przez okno! Siedzê nad farbami goldwell colorance X czasu i nadal nie wiem, co mam kupiæ. Z tego, co pamiêtam, kiedy¶ robi³am 6BS i chyba by³am zadowolona, nie wiem, czy go powtarzaæ, czy kupiæ innego. My¶lê jeszcze nad: 6MB ¶redni nefrytowy br±z( która¶ Wiza¿anka nim robi³a i podoba³ mi siê efekt na zdjêciach), 5NBP jasny br±z z refleksem opalu (tylko nie wiem, o co chodzi z tym opalem), 8BA ¶redni przydymiony be¿ , 5BP wyrafinowany per³owy ¶redni br±z...
Nefryt to zieleñ wiêc jak chcesz siê pozbyæ czerwonych refleksów to jak najbardziej.
Opal to zazwyczaj fiolet, to jak nie chcesz ¿ó³ci lub z³otka. Ale nie wiem dlaczego ma oznaczenie P bo czêsto P to per³a, czyli neutralizator rudego na ja¶niejszych poziomach, jak one siê oryginalnie nazywaj± po angielsku (chodzi mi o rozszyfrowanie skrótu NBP)
Be¿ zazwyczaj wychdzi ciep³o, be¿owo-z³oto.

Wszystko zale¿y od tego co masz na g³owie i jakiego efektu oczekujesz

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
hhahaa, no "" powiedziala co wiedziala

kurcze bo ja na 3% trzymam tak 15-20min i jest meeega ciemno jak dla mnie, tak jak ostatnio wstawialam zdjecia, tzn w sloncu wiadomo jest jasniej

to sa duze tuby po 120, a kupilam je hm w marcu? nie pamietam, wtedy co Ci tak trulam z kolami barw
przeoczy³am twojego posta . Nie¼le s± wydajne...4 miechy przy farbownaiu raz na 3/4 tygodnie. Oszczêdno¶æ niesamowita, ja puki nie pojawi siê drugi i trzeci ...i piêædziesi±ty siwy w³os...bo jednego ju¿ widzia³am to bêdê jechaæ mixami (farb nie muszê u¿ywaæ, a przy siwkach to niezbêdne ale sobie naturê zrobie, bo ju¿ wiem) Catte, czujesz.....za 30 lat bêdziemy pisaæ, jaki % siwizny mamy i co po³o¿yæ...o jeny, jakie 30? jak ju¿ prawie 30, to za jakie¶ 10/15 jak dobrze pójdzie

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-07-22 o 16:16
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-22, 17:50   #774
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nefryt to zieleñ wiêc jak chcesz siê pozbyæ czerwonych refleksów to jak najbardziej.
Opal to zazwyczaj fiolet, to jak nie chcesz ¿ó³ci lub z³otka. Ale nie wiem dlaczego ma oznaczenie P bo czêsto P to per³a, czyli neutralizator rudego na ja¶niejszych poziomach, jak one siê oryginalnie nazywaj± po angielsku (chodzi mi o rozszyfrowanie skrótu NBP)
Be¿ zazwyczaj wychdzi ciep³o, be¿owo-z³oto.

Wszystko zale¿y od tego co masz na g³owie i jakiego efektu oczekujesz

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------


przeoczy³am twojego posta . Nie¼le s± wydajne...4 miechy przy farbownaiu raz na 3/4 tygodnie. Oszczêdno¶æ niesamowita, ja puki nie pojawi siê drugi i trzeci ...i piêædziesi±ty siwy w³os...bo jednego ju¿ widzia³am to bêdê jechaæ mixami (farb nie muszê u¿ywaæ, a przy siwkach to niezbêdne ale sobie naturê zrobie, bo ju¿ wiem) Catte, czujesz.....za 30 lat bêdziemy pisaæ, jaki % siwizny mamy i co po³o¿yæ...o jeny, jakie 30? jak ju¿ prawie 30, to za jakie¶ 10/15 jak dobrze pójdzie
ja to patrzac na geny, to moge juz za 10lat miec siwki
wiec szybciej niech rosna, bo musze nacieszyc sie naturalnymi

czyli radzisz kupic mi 6%?
i na konce zrobic seledyn, na gore bardziej niebieski fiolet
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-22, 18:34   #775
shandi
Raczkowanie
 
Avatar shandi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 141
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nefryt to zieleñ wiêc jak chcesz siê pozbyæ czerwonych refleksów to jak najbardziej.
Opal to zazwyczaj fiolet, to jak nie chcesz ¿ó³ci lub z³otka. Ale nie wiem dlaczego ma oznaczenie P bo czêsto P to per³a, czyli neutralizator rudego na ja¶niejszych poziomach, jak one siê oryginalnie nazywaj± po angielsku (chodzi mi o rozszyfrowanie skrótu NBP)
w palecie goldwell NB to NEUTRALS, a P - violet/no brown
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg PM-swatch-chart-full-size.jpg (107,6 KB, 45 za³adowañ)
shandi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-22, 19:12   #776
shandi
Raczkowanie
 
Avatar shandi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 141
Smile Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

[QUOTE=alez Wy tu obcykane jestescie dziewczyny
Mam do Was pytanie.. Farbuje swoje wlosy MATRIXEM socolor 7M (medium blond mocha) na 4% bardzo podoba mi sie ten odcien przy sztucznym oswietleniu,ale na sloncu tragedia...zdawalam sobie z tego sprawe bo to w koncu mokka,ale moze podsuniecie mi jakis sposob jak moglabym go troszke ochlodzic i pozbyc sie tych rudych refleksow?? Bede wdzieczna za kazda wskazowke zastanawialam sie tez czy nie uzyc do tego aktywatora 3% albo mniej,beda wtedy troche ciemniejsze? To by bylo mi na reke bo odrost mam troszeczke ciemniejszy[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Najlepszym sposobem by³oby dokupienie mixtonu niebieskiego z tej samej firmy, zneutralizuje rudy i och³odzi. Dodaje siê go ok 1-2cm/30g farby (tej7M) +oxy. Mo¿esz te¿ robiæ tonowanie samym mixem i oxy na 3% ale po dwóch myciach znów wyjdzie
Mocha pewnie wychodzi ciep³a bo to ogólnie ciep³y br±z, a mo¿esz jeszcze spróbowaæ pomieszaæ pó³ na pó³ twoj± farbê z popielem lub per³± na tym samy poziomie np 7A -ash(popiel/niebieski) lub 7P -pearl (per³a)
wiec tak...kupilam Welle koleston 7/0 medium blonde i 0/88 intense pearl tez koleston. i teraz nie wiem czy wymieszac 0/88 z ta moja mokka 7M czy moze z tym blondem 7/0 ???? boje sie,ze ten 0/7 moze mi wyjsc zbyt jasny..
dolaczam fotki moich wlosow, moze cos poradzicie
PS.w rzeczywistoci kolor jest bardziej intensywny niz na fotkach
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (90,7 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (93,1 KB, 32 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (103,0 KB, 26 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (153,7 KB, 21 za³adowañ)
shandi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-22, 22:01   #777
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez shandi Poka¿ wiadomo¶æ
w palecie goldwell NB to NEUTRALS, a P - violet/no brown
tam na górze nad napisem NEUTRAL jest maleñkimi literami napisane neutral beiges - czyli neutralne be¿e, wiêc ciep³e.
P-violet/no brown - fiolet bez br±zu, czyli raczej och³adza olor
Cytat:
Napisane przez shandi Poka¿ wiadomo¶æ
wiec tak...kupilam Welle koleston 7/0 medium blonde i 0/88 intense pearl tez koleston. i teraz nie wiem czy wymieszac 0/88 z ta moja mokka 7M czy moze z tym blondem 7/0 ???? boje sie,ze ten 0/7 moze mi wyjsc zbyt jasny..
dolaczam fotki moich wlosow, moze cos poradzicie
PS.w rzeczywistoci kolor jest bardziej intensywny niz na fotkach
Pod ¿adnym pozorem nie mieszaj mixa.088 z Welii z L'orealem matrixem, bo to przecie¿ 2 ró¿ne firmy!!! Miesza siê mixy z tej samej firmy co farba.
A Ty masz utleniane w³osy???jako¶ na poziom 8 czy 9 mi wygl±daj±? bo w rozja¶nianych w³os wytrawiony nie ma pigmentu no i w³a¶nie farba nie ma siê czego chwyciæ. I dobrze, ¿e kupi³a¶ 7.0, tylko zastanawiam siê, bo jak masz refleks z³oty to niebieski mix 0.88 + z³oto/¿ó³ty = zielony (a tego chyba nie chcesz), a je¶li masz rudy refleks to rudy + niebieski = neutralny br±z. Uwaga nie dawaj mixu do mieszanki wiêcej ni¿ 2cm wyci¶niêtej glisty (z tubki). Mixton przyciemnia ok 1 ton wiêc za jasno chyba nie bêdzie, nawet siê zastanawiam, czy nie bêdzie za ciemno. Ja zawsze robiê próbê na pasemku gdzie¶ od spodu gdzie nie widaæ. Ten koleston na jakiej wodzie siê robi? chyba na 4%, nie? to dobrze, bo nie rozja¶ni Ci odrostu

caate - "czyli radzisz kupic mi 6%?
i na koñce zrobiæ seledyn, na gore bardziej niebieski fiolet" tak, w sumie na górê tego fioletu to ma³o, tylko na odrost uwaga! A jak to potem zmalaksowaæ? ot zagwozdka,...chyba na raty???
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-22, 22:02   #778
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 719
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nefryt to zieleñ wiêc jak chcesz siê pozbyæ czerwonych refleksów to jak najbardziej.
Opal to zazwyczaj fiolet, to jak nie chcesz ¿ó³ci lub z³otka. Ale nie wiem dlaczego ma oznaczenie P bo czêsto P to per³a, czyli neutralizator rudego na ja¶niejszych poziomach, jak one siê oryginalnie nazywaj± po angielsku (chodzi mi o rozszyfrowanie skrótu NBP)
Be¿ zazwyczaj wychdzi ciep³o, be¿owo-z³oto.

Wszystko zale¿y od tego co masz na g³owie i jakiego efektu oczekujesz

zyta82 - znowu Ci dziêkujê za pomoc!

Nie wytrzyma³am i zrobi³am sobie dzisiaj mixtonem 088 z Welli na wodzie 3 z 6% w bli¿e nieokre¶lonych proporcjach... Na razie mam czerñ, ale ostatnio super siê wymywa³o.
Co do goldwellów, na g³owie mai³am taki typowy ¶redni br±z, bez czerwieni (chocia¿ mo¿e trochê...), bardziej ju¿ bym go rudawym nazwa³a. To chyba wezmê 6MB i mo¿e 5BP
__________________
aklina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-23, 09:22   #779
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aklina Poka¿ wiadomo¶æ
zyta82 - znowu Ci dziêkujê za pomoc!

Nie wytrzyma³am i zrobi³am sobie dzisiaj mixtonem 088 z Welli na wodzie 3 z 6% w bli¿e nieokre¶lonych proporcjach... Na razie mam czerñ, ale ostatnio super siê wymywa³o.
Co do goldwellów, na g³owie mai³am taki typowy ¶redni br±z, bez czerwieni (chocia¿ mo¿e trochê...), bardziej ju¿ bym go rudawym nazwa³a. To chyba wezmê 6MB i mo¿e 5BP

W takim razie pisze jeszcze raz i przepraszam, ale wiadomo¶æ by³a pisana szybko, poniewa¿ dziecko mi zacze³o marudziæ i nie mog³am siê skupiæ.

Od jakiego¶ czasu nasz³o mnie na zimne br±zy. Dwa miesi±ce temu farbowa³am goldwellem 5BP, niestety nie by³am z tego koloru zadowolona, poniewa¿ kolor szybko mi siê spra³.
Wiêc zafarbowa³am tym razem 6MB zdjêcia s± poni¿ej:

Nie wiem co mam zrobiæ ¿eby wyszed³ mi zimny br±z zawsze widze te rudo¶ci
Kiedy¶ farbowa³am goldwellem 4N lub 3 N mia³am w tedy ciemne. Teraz chce zmieniæ, ale jak narazie mi to nie wychodzi
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0099.jpg (231,7 KB, 35 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0098.jpg (125,7 KB, 53 za³adowañ)

Edytowane przez Maria2008
Czas edycji: 2011-07-23 o 14:09
Maria2008 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-23, 13:17   #780
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aklina Poka¿ wiadomo¶æ
zyta82 - znowu Ci dziêkujê za pomoc!

Nie wytrzyma³am i zrobi³am sobie dzisiaj mixtonem 088 z Welli na wodzie 3 z 6% w bli¿e nieokre¶lonych proporcjach... Na razie mam czerñ, ale ostatnio super siê wymywa³o.
Co do goldwellów, na g³owie mai³am taki typowy ¶redni br±z, bez czerwieni (chocia¿ mo¿e trochê...), bardziej ju¿ bym go rudawym nazwa³a. To chyba wezmê 6MB i mo¿e 5BP
Jak troszkê pomog³am to siê cieszê
Je¶li bêd± siê na rudo wyp³ukiwaæ to radzê bardzie 5BP wyrafinowany (per³owy ¶redni br±z) bo wygooglowa³am nefryt i pokaza³o mi zielone kamienie, wiêc wydaje mi siê, ¿e 6MB mo¿e byæ zielone (nadaje siê do neutralizacji czerwieni) . Ale poczekaj niech siê sp³ucze mix 0.88. ile da³a¶ mixu a ile utleniacza??? i dawaj fotki, bo takie doradzanie na oko to wiesz......

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Poka¿ wiadomo¶æ
zyta82 jak tylko zrobisz w³oski to wklej zdjêcie. Ja robi³am 5BP tylko nie mam zdjêcia ¿eby wkleiæ ale wyszed³ mi ³adny. Teraz mam na g³owie 5MB jak poszukam zdjêcie to wkleje
Niestety mam rudo¶ci na bokach mo¿e ¼le zafarbowa³am. Zobaczymy co bêdzie potem.
To chyba do akliny mia³o byæ, a nie do mnie .
A co mia³a¶ wcze¶niej na g³owie, ¿e po³o¿y³a¶ ten 5MB??? no i fotkê proszê.
Trochê chaotycznie ta wiadomo¶æ napisana i ciê¿ko siê po³apaæ o co chodzi???
5BP Ci siê sp³uka³, ale by³ ³adny, a ...
"Teraz mam na g³owie 5MB jak poszukam zdjêcie to wklejê"
...nie kumam.....te fotki to s± po jakiej w koñcu farbie? Edytuj wiadomo¶æ i napisz proszê jeszcze raz co i jak bo siê pogubi³am, sorki
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.