Pierwszy raz- problemy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-06, 21:18   #1
klaudiabeata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 10

Pierwszy raz- problemy


Drogie koleżanki. Mam pewien problem. Razem z moim chłopakiem postanowiliśmy zacząć uprawiać seks. Były już trzy próby (ja jestem dziewicą, on twierdzi, że miał już dziewczynę w przeszłości). Każda próba nie udana. Jak się okazało jestem cholernie wąska, a Jego członek gruby i stosunkowo krótki. Nie jest w stanie we mnie wejść i za każdym razem szybko finiszuje. Kiedy uprawiamy petting zawsze jest "długodystansowcem", ale kiedy podejmujemy próbę seksu coś się dzieje i ... puff- koniec. Wiem, żę jestem baardzo ciasna. POMOCY !!!

Edytowane przez klaudiabeata
Czas edycji: 2011-11-06 o 21:24
klaudiabeata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 08:10   #2
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Pierwszy raz- problemy

Ja miałam ten sam problem, chłopak w ogóle nie mógł wejść, też strasznie wąsko. Jedyne co mogę Ci poradzić to duża doza cierpliwości i wyrozumiałości. Musisz zrozumieć to, że podczas seksu jest nieco inaczej niż podczas pieszczot, przeważnie dużo przyjemniej dla faceta, a to w połączeniu z długą abstynencją u faceta mogło doprowadzić do szybkiego finiszu. Próbujcie dalej. Przede wszystkim podejdźcie do tego z humorem, w łóżku jest on bardzo ważny.
Jedyne co Ci mogę powiedzieć to to,że za którymś razem się uda. No i dobra rada, zadbajcie o dobre nawilżenie.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 08:22   #3
kikolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 70
Dot.: Pierwszy raz- problemy

mężczyźni młodzi przy pierwszych kontaktach zawsze dochodzą bardzo szybko, wraz z upływem czasu czas trwania stosunku ma szansę się wydlużyć.
on dochodzi nie wchodząc w Ciebie...?
nie ma czegoś takiego jak "stosunkowo krótki"... jeżeli Ty nie jesteś spięta, a on nie myśli tylko o sobie to rozmiar nie ma znaczenia...
może spróbujcie przygotować swoją psychikę? rozmawiać o tym czym to jest dla Was, przełamcie pewien wstyd będący między Wami. a przede wszystkim zastanówcie się czy dojrzeliście do uprawiania sexu
powodzenia
__________________
- Your world would be easier if I didn't come back.

- That's true. But it wouldn't be my world without you in it.

<3
kikolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 12:18   #4
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Pierwszy raz- problemy

Cytat:
Napisane przez klaudiabeata Pokaż wiadomość
Drogie koleżanki. Mam pewien problem. Razem z moim chłopakiem postanowiliśmy zacząć uprawiać seks. Były już trzy próby (ja jestem dziewicą, on twierdzi, że miał już dziewczynę w przeszłości). Każda próba nie udana. Jak się okazało jestem cholernie wąska, a Jego członek gruby i stosunkowo krótki. Nie jest w stanie we mnie wejść i za każdym razem szybko finiszuje. Kiedy uprawiamy petting zawsze jest "długodystansowcem", ale kiedy podejmujemy próbę seksu coś się dzieje i ... puff- koniec. Wiem, żę jestem baardzo ciasna. POMOCY !!!
Problem leży po twojej i jego stronie
Dziewczyny mają rację, na początku faceci dochodzą szybciutko. Minuta, góra dwie i już pozamiatane Ale! To można ćwiczyć, można wydłużyć czas przed wystrzałem. Możecie na chwilkę "przestać", uspokoić emocje. Są też jakieś ćwiczenia na mięśnie kegla, ale o ich skuteczności się nie wypowiem, bo mało o tym wiem
Mój Tż twierdzi, że kiedy jestem ciasna, to mu się zwiększają doznania, jest większe tarcie, to i finish się przyspiesza Czasem lubię szybkie numerki, więc u mnie jest ok, jednak gdyby tak było za każdym razem, to bym oszalała. Tż na szczęście zna jakieś magiczne sztuczki i ruchy, dzięki którym opóźnia wytrysk (czasem opóźni, a potem jedzie przez 40 minut jak królik Duracela i mu mało). Przejrzyjcie kamasutrę, pewnie znajdziecie pozycje, w których jego mały i gruby sprzęt się sprawdzi.

A tobie radzę się rozluźnić, użyć żelu. Jeśli chcesz, kup sobie wibrator i przyzwyczajaj się do "czegoś w środku"

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2011-11-07 o 12:20
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 20:35   #5
LadyM25
Raczkowanie
 
Avatar LadyM25
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 241
Dot.: Pierwszy raz- problemy

Też miałam taki problem - daltego moja rada jest taka: musisz się rozluźnić, tylko wtedy się uda - zero stresu.
LadyM25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 13:37   #6
superMENKAAAAAAA
Raczkowanie
 
Avatar superMENKAAAAAAA
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 506
Dot.: Pierwszy raz- problemy

zadbajcie o jakieś nawilżenie, trochę cierpliwości, wyrozumiałości i się uda.
superMENKAAAAAAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.