pomocy, czym zamaskowac plamy i pryszcze na slub? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-27, 10:26   #1
asiafirst
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6

pomocy, czym zamaskowac plamy i pryszcze na slub?


Witam serdecznie i bardzo prosze o pomoc.Za 2 tyg. ślub a ja mam na dekoldzie pełno czerwonych i białych plam. Czerwone to pozostałosci po pryszczach, a także ich niezbyt duże postacie. Sa to drobne krostki, czasami ropne, ale czerwone. Białe plamy to skutek pozbywanie sie krostek, a następnie niezagojonych strupków w trakcie opalania. efekt końcowy opalony, plamisty, czerwono-biały dekolt. Jak zejda te czerwone, to zaraz pokazują sie następne. Dodam, że 2 miesiące temu skończyłam 3 miesieczną kurację differinem i unidoxem.
Czym dobrze pokryć te plamki, ponieważ są róznych kolorów nie wiem co powinnam użyc. Za chwilę ślub, suknia z gorsetem, bardzo głęboko wyci/etym, a ja wygladam koszmarnie.
Bardzo proszę o pomoc
asia
asiafirst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 10:36   #2
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: pomocy, czym zamaskowac plamy i pryszcze na slub?

Moze wyprobuj korektor ArtDeco? nadaje sie do krycia wiekszych obszarow na skorze. Korektory sa w wielu odcieniach, wystepuje tez zielony, ktorym powinno sie kryc czerwone przebarwienia, a na biale najlepiej jakbys zastosowala zblizony do koloru skory.
Ja jednak uzywam tego korektora pod oczy, na niespodzianki-w jednym odcieniu, zblizonym do koloru skory i sprawdza sie

link: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2498

I moze na koniec bardzo delikatnie przypruszylabys korektor pdrem sypkim albo maka ziemniaczana, zeby lepiej sie trzymal

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 10:42   #3
asiafirst
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6
Dot.: pomocy, czym zamaskowac plamy i pryszcze na slub?

dzięki, spróbuje, tylko boję sie, że będzie strasznie widać te miejsca, które pokryłam korektorem i przy gładkiej, jasnej suknie będzie sie odznaczać. Czy u ciebie nie ma różnicy i nie widać, że coś w ym miejscu zakamuflowałaś?
asiafirst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 10:47   #4
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: pomocy, czym zamaskowac plamy i pryszcze na slub?

Ja maskuje raczej przebarwienia i niespodzianki na twarzy, rzadko na dekolcie, ale paleta odcieni jest na tyle bogata, ze powinnas dobrac odpowiedni odcien.
U mnie nie odznaczaja sie miejsca pokryte korektorem. Nakladam cienka warstwe kremu, ladniej rozprowadza sie jak dla mnie pozniej korektor, a nastepnie delikatnie wklepuje opuszkami palcow kamuflaz, przysypuje pudrem i skora jak nowa
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 11:07   #5
Energia
Raczkowanie
 
Avatar Energia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 124
Dot.: pomocy, czym zamaskowac plamy i pryszcze na slub?

Z tego co widzę, to chyba przez te plamki bardzo się stresujesz. Dlatego lepiej będzie jeśli je czymś zamaskujesz. Ślub to nie lada przeżycie i trzeba czuć się wówczas "zapiętą na ostatni guzik". Jeśli będziesz korygować to sama, proponuję Ci zacząć już teraz. Sprawdzić co daje najlepszy efekt. Możesz też pójść na skróty i poprosić o ten "zabieg" specjalistkę. Pozdrawiam i życzę udanego weselicha.
Energia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 11:23   #6
asiafirst
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6
Dot.: pomocy, czym zamaskowac plamy i pryszcze na slub?

dzięki dziewczyny, przyznam sie szczerze, że to rzeczywiście mnie strasznie dołuje. Zaczynam od korektora ArtDeco i zobaczymy co bedzie dlaej. W poniedziałek mam przymiarke ostatnia sukni i aż mi wstyd iść. Jeszcze tylko pytanko gdzie mozna ten korektor kupić w Warszawie?
asiafirst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 13:21   #7
Energia
Raczkowanie
 
Avatar Energia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 124
Dot.: pomocy, czym zamaskowac plamy i pryszcze na slub?

ArtDeco to firma, której preparaty i inne rzeczy dostaniesz najprościej w sklepie na necie podaję adres strony:
http://www.estyl.pl/sklep/customer/home.php
Pozdrawiam
Energia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-27, 13:23   #8
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: pomocy, czym zamaskowac plamy i pryszcze na slub?

Cytat:
Napisane przez asiafirst
dzięki dziewczyny, przyznam sie szczerze, że to rzeczywiście mnie strasznie dołuje. Zaczynam od korektora ArtDeco i zobaczymy co bedzie dlaej. W poniedziałek mam przymiarke ostatnia sukni i aż mi wstyd iść. Jeszcze tylko pytanko gdzie mozna ten korektor kupić w Warszawie?
Ale nie ma co sie tak przemowac glowka do gory i ciesz sie tak waznym dniem
wprawdzie nei jestem z Warszawy, ale sadze, ze ebz problemu w Douglasach (tzn tu na pewno), drogeriach Wispol, czy Natura powinny byc, w Sephorze pewnie tez
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.