Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-28, 20:04   #4471
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Zeżarli
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 20:09   #4472
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja nie daję rady

Mgiełuś, melduję, że znowu zamawiałam bb od tego samego sprzedawcy z ebaya i czwarty raz bez wtopy (tym razem nie dla mnie )
ja ostatnio też...

oooo widzisz super A ja melduję, że się nie maluję tzn podkładu nie używam, ani bb ani nic... korektora tylko niestety bo coś strasznego mam na twarzy ostatnio..

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Dziewczyny to jest metoda one stroke, nie słyszałyście?
owszem te jej kwiatki piękne, ale ja widziałam setki duuuzo piękniejszych, ale to głównie malowane przez stylistki paznokci...
próbowałam kiedyś... ni cholery mi nie wychodziło ładnie..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 20:11   #4473
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Wraca celebritis marnotrawna Najpierw najważniejsze!
Agatko przepraszam, że tak późno ole ważne że z całego serduszka! Spełnienia lakierowych snów i dużoooooooooooo dużooo radości w życiu kochana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6674.jpg (33,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6675.jpg (36,6 KB, 35 załadowań)
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 20:13   #4474
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Wraca celebritis marnotrawna Najpierw najważniejsze!
Agatko przepraszam, że tak późno ole ważne że z całego serduszka! Spełnienia lakierowych snów i dużoooooooooooo dużooo radości w życiu kochana

przeurocze są!
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 20:29   #4475
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Wraca celebritis marnotrawna Najpierw najważniejsze!
Agatko przepraszam, że tak późno ole ważne że z całego serduszka! Spełnienia lakierowych snów i dużoooooooooooo dużooo radości w życiu kochana

Ale cudowne ! dziękuję

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

a ja mam pazurki dla Agatki!
Kochana, w końcu mnie wena napadła, wybacz ciapniętą skórkę na kciuku ale zauważyłam ją dopiero na zdjęciu ;o

wszystkiego najcudowniejszego i przepraszam za opóźnienie!
Ale ciekawe dziękuj ę

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Bo wyglądasz jak anioł Ale wiem to tylko ze słyszenia Coś mi się z kompem porobiło chyba, bo już nie raz mi się zdarzały takie problemy
To chyba wina przeglądarki ale nie daję głowy
anioł..haha



Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Moja mama nie ufa lekarzom. Po tym, jak urodziła brata i jej się nie odkleiło całe łożysko, łyżeczkowali ją na żywca. Mówiła, że rodzenie mnie (a wyszłam dupą na świat) to był przy tym pikuś.
No i jeszcze kwestia jej uczulenia na mnóstwo leków. Penicylina, salicylany, cośtam, cośtam.
Rozumiem. Na pewno strach jest i będzie.

Ja jestem uczulona na pochodną, ampicylinę
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 20:31   #4476
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Nie płacz

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Wraca celebritis marnotrawna Najpierw najważniejsze!
Agatko przepraszam, że tak późno ole ważne że z całego serduszka! Spełnienia lakierowych snów i dużoooooooooooo dużooo radości w życiu kochana
Uśmiech przeuroczy

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Rozumiem. Na pewno strach jest i będzie.

Ja jestem uczulona na pochodną, ampicylinę
Na razie jeszcze idzie na konsultację prywatnie do innego lekarza
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 20:33   #4477
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Agatko

Złamałam jednego paznokcia dwa razy w ciągu jednego dnia za pierwszym razem się trzymałam, a za drugim wybuchłam płaczem bo tego było już za duzo a teraz pomykam z wygryzionym na maxa kciukiem
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 20:36   #4478
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Agatko

Złamałam jednego paznokcia dwa razy w ciągu jednego dnia za pierwszym razem się trzymałam, a za drugim wybuchłam płaczem bo tego było już za duzo a teraz pomykam z wygryzionym na maxa kciukiem

Kochana, ja teraz popierdykam z pazurkami do opuszka tak mi smutno troszkę..
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 22:28   #4479
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Baby, co tak milczycie? Żyjecie?
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 22:33   #4480
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Baby, co tak milczycie? Żyjecie?

żyję wszystkie coś zamilkły, a ja siedzę i oglądam Hanię
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 23:50   #4481
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Ja żyję
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 00:38   #4482
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

wlasnie zobaczylam swoje plany. W pon na infie mam od 8 do 19. A egzamin mam 16 30. O matmie juz nie wspomne. Tyyyle zajęć mi sie pokrywa. I nie wiem na które chodzić póki nie zorientuje sie jak te grupy pozmieniać.
Pierwszego dnia chyba nie beda na cwicznieniach i ps sprawdzać obecności?
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 05:57   #4483
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Obiecuję
Tylko troszkę podrównam, bo środkowy jest krótszy niż reszta i to się rzuca w oczy niestety.
Tylko coś czuję że jak je zacznę poprawiać to zrąbię kształt i bedę musiała obciąć na zero żeby znowu sobie odrastały
Może ktoś na ochotnika chce do mnie przyjechac i mi je wypiłować

Uciekam do domu
będą jajaaaa...
haha, to i ja bym poprosiła o nadanie moim bardziej migdałkowatego kształtu, bo mam z niektórymi maleńki problem. chociaż i tak jest coraz lepiej



Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Wena na sondę trwa A przez Was mój apetyt na nią rośnie
a trwa, nie powiem że nie bardzo ułatwia życie


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Biegłam dzisiaj do autobusu. Stał jeszcze na przystanku, ale drzwi miał już zamknięte, więc biegnę do kierowcy. Facet już zaczynał ruszać, ale zauważył, ze stoję, więc zatrzymał się z powrotem, spojrzał na mnie i... pojechał dalej! Normalnie myślałam że ☠☠☠nę na tym przystanku, skąd w ludziach tyle chamstwa? Koleżanka stwierdziła, ze nie wydałam mu się wystarczająco ładna i trzeba było machnąć cyckami...
o, kurczaczki...
chociaż powiem Ci że w Lublinie zdarza się to nagminnie.. czasami zlitują się nad babcią czy dziadkiem, jak drepta niby biegnąc i próbując nie zabić się kulami, czy laską..
a wczoraj też była akcja na przystanku, jak jakaś dziewczyna z gimnazjum/liceum szła z koleżankami i jak to kiedyś bywało dokuczało się sobie, nie? coś tam było na rzeczy, ta zaczęła piszczeć a babka z mordą, bo inaczej tego nie nazwę i wyzywa dziewczynę od dzi.wek
ta idzie a babka ,,Ty dzi.wko z PGRu!''


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3681339 2]Powariowali w tym rossmanie...
A ja razem z nimi... popłynęłam

Parę ładnych dyszek o tak lekką ręką poszło się kochać. Ale żeby nie było, dzięki temu mam spore zapasy kosmetyków i różnych takich dupereli, a w sumie... w normalnych cenach poszło by ze dwie dychy więcej Tylko i tak jeszcze nie wszystko kupiłam co chciałam...
[/quote]

co kupiłaś? kurcze, dlatego omijam rossmana, a skusiłabym się na nową odżywkę isany, 4 krem na zapas, szampon, maskę alterry, i parę innych dupereli, a szamponów, odżywek, kremów i wszystkiego mam dostatek.


Cytat:
Morskie klimaty?
elementy
nie lubię tej perłowej mięty z miss sporty, ale do zdobień jest idealna



Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
od dwóch dni czuję dyskomfort za dolną siódemką.. dziąsło odeszło mi od zębów, nie mogę w ogóle gryźć prawą stroną, bo jak coś tam się dostanie pod, to to czuję.. poza tym jestem w stanie podważyć to językiem i to w bardzo dużym stopniu
uuuu, mam tak bardzo często, tym bardziej że moje dziąsła za siódemkami były porozcinane na wszystkie możliwe strony miałam resekcje wszystkich ząbków mądrości (to dlatego zostałam taka gÓpia ) i co jakiś czas właśnie dziąsła jakby odchodziły od zębów. i zawsze się tym bawię, a jak zapomnę to zrośnie się i jest spokój. do następnego razu



[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36817789] wlasnie zobaczylam swoje plany. W pon na infie mam od 8 do 19. A egzamin mam 16 30. O matmie juz nie wspomne. Tyyyle zajęć mi sie pokrywa. I nie wiem na które chodzić póki nie zorientuje sie jak te grupy pozmieniać.
Pierwszego dnia chyba nie beda na cwicznieniach i ps sprawdzać obecności?[/QUOTE]

2 kierunki robisz, tak?
mi też się pokrywają, kombinuję tak się poprzenosić w szkole i na studiach żeby mieć ewentualnie jednego komisa, a w tym momencie grożą mi spokojnie 2, jak nie więcej, a wiadomo też ze studia ważniejsze..

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:54 ----------

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Ale ciekawe dziękuj ę
to ja dziękuję, a Ty świętuj, bo święto przedłużone pięknie, korzystaaaaj


Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Agatko

Złamałam jednego paznokcia dwa razy w ciągu jednego dnia za pierwszym razem się trzymałam, a za drugim wybuchłam płaczem bo tego było już za duzo a teraz pomykam z wygryzionym na maxa kciukiem
ale słodkie te pazurki wstawiłaś. a kciuka szkoda..
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 07:34   #4484
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
2 kierunki robisz, tak?
mi też się pokrywają, kombinuję tak się poprzenosić w szkole i na studiach żeby mieć ewentualnie jednego komisa, a w tym momencie grożą mi spokojnie 2, jak nie więcej, a wiadomo też ze studia ważniejsze..
Zaczynam. Tylko to na jednym wydziale jest i dość pokrewne. Starsze roczniki mówiły że jakoś udaje się im to pogodzić. Tylko że ja z matmy chyba nie mogę mieć jakichś przedmiotów nie zaliczonych bądź zaliczonych później, bo już na zamawiane się nie załapię.
Jeszcze się nie zaczęło, a ja się już stresuje. Będzie mnie trochę mniej w wątku
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 08:08   #4485
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Hejka
Jak mnie to uczulenie swędzi..Dziś muszę iść na zastrzyk wieczorem i się uczyc
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 08:19   #4486
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Wena na sondę trwa
Ja w końcu kupiłam bo ile można ciapać kredką
2 tygodnie leży i czeka na inaugurację. Może dziś coś pokropkuję

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Dziewczyny to jest metoda one stroke, nie słyszałyście?
Owszem, słyszałam, ale wcale nie jest taka prodta. Znaczy mnie nie wychodzi np.
Ale ja to ja

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Biegłam dzisiaj do autobusu. Stał jeszcze na przystanku, ale drzwi miał już zamknięte, więc biegnę do kierowcy. Facet już zaczynał ruszać, ale zauważył, ze stoję, więc zatrzymał się z powrotem, spojrzał na mnie i... pojechał dalej! Normalnie myślałam że ☠☠☠nę na tym przystanku, skąd w ludziach tyle chamstwa? Koleżanka stwierdziła, ze nie wydałam mu się wystarczająco ładna i trzeba było machnąć cyckami...

Boże, daj cierpliwość do takich ludzi

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Wraca celebritis marnotrawna Najpierw najważniejsze!
Aaaawwww. Totalnie przeurocze!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36818563]Hejka
Jak mnie to uczulenie swędzi..Dziś muszę iść na zastrzyk wieczorem i się uczyc [/QUOTE]
Wredne paskudztwo. Oby szybko zeszło

Dzień dobry. Byłam wczoraj z kumplem na chińszczyźnie i do tej pory czuję, że jestem przejedzona
Ale doobre było
A dziś meczyk i transmisja w TV
Czuję się jak narkoman na głodzie. Brakowało mi tego
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek



Edytowane przez Karola20
Czas edycji: 2012-09-29 o 08:20
Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 08:28   #4487
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36818349]Zaczynam. Tylko to na jednym wydziale jest i dość pokrewne. Starsze roczniki mówiły że jakoś udaje się im to pogodzić. Tylko że ja z matmy chyba nie mogę mieć jakichś przedmiotów nie zaliczonych bądź zaliczonych później, bo już na zamawiane się nie załapię.
Jeszcze się nie zaczęło, a ja się już stresuje. Będzie mnie trochę mniej w wątku [/QUOTE]

no ładnie się rzuciłaś na 1 rok
ja miałam drugi semestr tak zawalony że masakra.. prawie 500 godzin na semestr. teraz nie chcę nawet myśleć o tym, bo przyjdzie co do czego siedzieć codziennie po 10 godzin: szkoła + uczelnia + doliczając do tego lekką ręką ponad godzinę na dojazdy to chyba się wykończę doba powinna dla nas być dłuższa o jakieś 10-12 godzin




i takie ostatnio były rozprawy o książkach i Kingu... no dosłownie połykam ,,Mroczną połowę'' *_______________* jest tak brutalna i tak psychiczna momentami, że olaboga... ale ciągnie mnie do Kinga jak dawno nie ciągnęło ogólnie do książek
morderstwo, koleś - ofiara - leży nagi, z odciętym penisem, wsadzonym w usta, odciętym językiem, przybitym do tablicy pinezką i do tego wycinek z artykułu z gazety, który pojawił przez niego?


King...
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 08:31   #4488
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Byłam wczoraj z kumplem na chińszczyźnie i do tej pory czuję, że jestem przejedzona
Ale doobre było
A dziś meczyk i transmisja w TV
Czuję się jak narkoman na głodzie. Brakowało mi tego
Dzień bobry!
Jaki meczyk i gdzie? Mam piwko w lodówce i coś bym sobie oglądnęła przy nim
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 08:34   #4489
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
no dosłownie połykam ,,Mroczną połowę'' *_______________*
Też lubię

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dzień bobry!
Jaki meczyk i gdzie? Mam piwko w lodówce i coś bym sobie oglądnęła przy nim
Superpuchar Polski. Na Polsacie Sport. Studio zaczyna się o 14:00 a mecz o 14:30
Skra - Resovia
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 08:38   #4490
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Też lubię
ale ryje banie
no musze czytać, po prostu czuje taki przymus.. połowę w ciągu niecałych 24 godzin przeczytałam, gdyby nie mój Ukochany i wczorajsze zakupy i wyjście wieczorem pewnie już bym kończyła..
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 08:39   #4491
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Swędzi !
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 08:44   #4492
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

niee drap! zajmij ręce czymś, krem, zmywacz, lakier, gra, cokolwiek..
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 08:53   #4493
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Superpuchar Polski. Na Polsacie Sport. Studio zaczyna się o 14:00 a mecz o 14:30
Skra - Resovia
Kurcze, kurcze, musiałabym gdzieś w internecie transmisję dorwać, bo Polsatu Sport u mnie nie uświadczysz Będę dzielna, poszukam
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 09:03   #4494
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Karola, mam coś dla Ciebie prosto z Mrocznej połowy
odnosnie Twoich jaj i tygryska upośledzonego ...

Cytat:
- Byle zręczny głupek może capnąć tygrysa za jaja - powiedział Maszyna Jackowi Halsteadowi. - Czy wiesz o tym?
Jack ryknął śmiechem. Maszyna spojrzał i Jack się zreflektował.
- Tak, panie Maszyna.
- No to skup się i wbij sobie do głowy raz na zawsze: byle zręczny głupek może capnąć tygrysa za jaja, ale trzeba bohatera, żeby je potrzymać. (...)
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 09:09   #4495
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Karola, mam coś dla Ciebie prosto z Mrocznej połowy
odnosnie Twoich jaj i tygryska upośledzonego ...



Głupio się czuję, bo czytałam tę książkę jakieś dwa lata temu i... nie pamiętam z niej nic oprócz głównych wątków
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 09:11   #4496
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Głupio się czuję, bo czytałam tę książkę jakieś dwa lata temu i... nie pamiętam z niej nic oprócz głównych wątków
fragment powieści ,,Tak to robi Maszyna'' Starka
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 09:46   #4497
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Witam kochane!

Wpadłam tylko ogłosić dla kogo malujemy w październiku!

Po długim namyśle i rozważaniu, wybrałam mani, które jako pierwsze bardzo mnie zauroczyło. Swoją magią,prostotą a jednak nietuzinkowością. Wszystkie inne prace, oczywiście jak zwykle na poziomie godnym podziwu dziękuję dziewczyny, jesteście wielkie
pewnie już nie będę miała przyjemności dostąpić tego zaszczytu, ale to było bardzo miłe. Bez względu na intencje wszystkich


Przekazuję comiesięczne święto....



alizkrainy
za:

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Agatko
w dniu Twojego święta pazurkowego
moje mani dla Ciebie na szybko zmalowane także nie za ładne
wszystkiego naj naj naj





zdjęcia w sztucznym świetle wybacz
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4141 <- tu zdjęcia dla przypomnienia


Dziękuję bardzo i gratulacje!!

Edytowane przez AgataBm180
Czas edycji: 2012-09-29 o 09:49
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 10:00   #4498
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Witam kochane!

Wpadłam tylko ogłosić dla kogo malujemy w październiku!
Przekazuję comiesięczne święto....



alizkrainy
za:



https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4141 <- tu zdjęcia dla przypomnienia


Dziękuję bardzo i gratulacje!!
Ala, zasłużyłaś, gratulacje!
Muszę zapisać datę w kalendarzu
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 10:06   #4499
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Brawo Ala ! zasłużylaś!
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 10:24   #4500
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Wraca celebritis marnotrawna Najpierw najważniejsze!
Agatko przepraszam, że tak późno ole ważne że z całego serduszka! Spełnienia lakierowych snów i dużoooooooooooo dużooo radości w życiu kochana
Fajne Kojarzą mi się trochę z mani, które kiedyś zrobiłaś dla Rudej.

Beatko, opowiedz coś o tych kosmetykach z Bath & Body Works. Jak składy wyglądają? Żele pod prysznic mają SLSy?

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Przekazuję comiesięczne święto....

alizkrainy
za:
Alik, gratulacje!
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.