Jak radzić sobie z białą skórą? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-18, 20:02   #1
_Julia
Zadomowienie
 
Avatar _Julia
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 040

Jak radzić sobie z białą skórą?


Na wstępie przepraszam, jeśli umieściłam wątek na złym forum i bardzo proszę o przekierowanie w razie potrzeby.

Piszę do Was z problemem wiecznie białej skóry :/ Przeszukałam wiele wątków, ale nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie problemy. Otóż moja skóra jest ziemista i blada, nie mam pojęcia jak sobie z tym radzić. O ile na twarzy mogę to ukryć makijażem (choć i tak skoro wybieram najjaśniejsze odcienie, to wyglądam ciągle jak duch ) tak kolor skóry na całym ciele jest dla mnie odwiecznym problemem. Nie chcę smarować się samoopalaczami, bo jest to kłopotliwe, chciałabym po prostu mieć zdrowy kolor skóry. I tutaj rodzi się pytanie - czy znacie jakieś skuteczne specyfiki które pomogą mi nabrać troszkę koloru, zarówno na ciele jak i na skórze twarzy? Czy polecacie coś poza beta karotenem? Druga sprawa to wieczne cienie pod oczami - chciałabym czasami pozwolić sobie na odstawienie makijażu, ale bez solidnego korektora wyglądam jak śmierć Jak je rozjaśnić? Będę ogrooomnie wdzięczna za pomoc!
__________________
Wymianka - Yankee, MAC, Phenome, Organique, Isadora, Michael Kors...


_______________________
I spotykasz jakiegoś jego,
gromadzisz te przypadkowe pocałunki,
uczysz się na pamięć kształtu jego głowy,
żeby - kiedy odejdzie - umieć uformować poduszkę.
_Julia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 23:56   #2
Ja4000
Raczkowanie
 
Avatar Ja4000
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 64
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

Jeśli masz taką jasną skórę, to może warto by było się troszkę opalić??? Ja mam identycznie, dosłownie biała skóra jak mleko to samo twarz plus cienie pod oczami koszmarne, które od lat ukrywam pod warstwa korektora, podkładu...twarz przyciemniam podkładem, bronzerem więc jest ok, ciała się nie da. Chyba mam to samo co ty... Może solarium by ci odpowiadało??? Ja bym się opaliła, ale całe wakacje pracuję i nie mam kiedy, a solarium się boję bo jest szkodliwe, dlatego jestem tak blada bo nigdy praktycznie się w CAŁYM życiu się nie opalałam. Jako dziecko siedziałam w cieniu, wychodziłam wieczorem jak słońce nie grzało, teraz też nie chodzę sie opalać. Mój brat jest tak biały jak ja też się nigdy nie opalał w życiu, a mamy już grubo ponad 20 lat. Moja siostra i rodzice zawsze gdzies wyjadą, opalają się i maja ciemniejszą skórę, ta opalenizna zostaje im nawet w zimie. Z tym, że przynajmniej nie mam zmarszczek, wyglądam trochę młodziej, a oni to takie sucharki trochę, mają zniszczoną słońcem skórę...
Ja4000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 00:37   #3
Foreign Affair
Przyczajenie
 
Avatar Foreign Affair
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 11
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

Docenić białą skórę.


Przemówię jako białoskóra, odbierająca ją w kategorii daru.
Rozświetlić, wymodelować. Wypełnić (nie zaczernić i nie przerysować) brwi, wytuszować rzęsy. Docenić usta. Docenić szminkę. Konturówkę. Karminy, fuksje. Noszę szminkę każdego dnia. W zależności od okazji i stanu ust wybieram inne odcienie czerwieni i różu. Szminka jest moim kluczem do eksponowania cery. Ożywia, uzmysławia, udoważnia i ulatwia w zyciu. Nawet jako wyraz ekstrawagancji, szminka zmienia diametralnie wizerunek. Przy dobrym odcieniu, nieopisanie pozytywnie.

Rozumiem, że nie każda kobieta czuje się komfortowo będąc blada. Opalenizna społecznie uznawana jest za bardziej zmysłową i apetyczną. A jednak zasada ekspozycji i kontrastu jasnej karnacji to często baza dla najbardziej sensualnych kobiecych wizerunków.
Foreign Affair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 01:20   #4
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

Cytat:
Napisane przez Foreign Affair Pokaż wiadomość


Docenić białą skórę.


Przemówię jako białoskóra, odbierająca ją w kategorii daru.
Rozświetlić, wymodelować. Wypełnić (nie zaczernić i nie przerysować) brwi, wytuszować rzęsy. Docenić usta. Docenić szminkę. Konturówkę. Karminy, fuksje. Noszę szminkę każdego dnia. W zależności od okazji i stanu ust wybieram inne odcienie czerwieni i różu. Szminka jest moim kluczem do eksponowania cery. Ożywia, uzmysławia, udoważnia i ulatwia w zyciu. Nawet jako wyraz ekstrawagancji, szminka zmienia diametralnie wizerunek. Przy dobrym odcieniu, nieopisanie pozytywnie.

Rozumiem, że nie każda kobieta czuje się komfortowo będąc blada. Opalenizna społecznie uznawana jest za bardziej zmysłową i apetyczną. A jednak zasada ekspozycji i kontrastu jasnej karnacji to często baza dla najbardziej sensualnych kobiecych wizerunków.
Dokladnie niektore kobiety marza o tym ,zeby miec jasna mleczna karnacje !! Karnacje Krolewny Sniezki ,mozna przepieknie podkreslic

A brazzy,brazowy odcien postarza ,szczegolnie nie wskazane ,przy jasnej mlecznej karnacji !
Zauwaz ze kobiety o brazowej skorze o wiele szybciej staro starzej wygladaja Szybciej starzeja sie niz kobiety o jasnej mlecznej karnacji

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-08-19 o 01:25
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 07:42   #5
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

Cytat:
Napisane przez _Julia Pokaż wiadomość
Na wstępie przepraszam, jeśli umieściłam wątek na złym forum i bardzo proszę o przekierowanie w razie potrzeby.

Piszę do Was z problemem wiecznie białej skóry :/ Przeszukałam wiele wątków, ale nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie problemy. Otóż moja skóra jest ziemista i blada, nie mam pojęcia jak sobie z tym radzić. O ile na twarzy mogę to ukryć makijażem (choć i tak skoro wybieram najjaśniejsze odcienie, to wyglądam ciągle jak duch ) tak kolor skóry na całym ciele jest dla mnie odwiecznym problemem. Nie chcę smarować się samoopalaczami, bo jest to kłopotliwe, chciałabym po prostu mieć zdrowy kolor skóry. I tutaj rodzi się pytanie - czy znacie jakieś skuteczne specyfiki które pomogą mi nabrać troszkę koloru, zarówno na ciele jak i na skórze twarzy? Czy polecacie coś poza beta karotenem? Druga sprawa to wieczne cienie pod oczami - chciałabym czasami pozwolić sobie na odstawienie makijażu, ale bez solidnego korektora wyglądam jak śmierć Jak je rozjaśnić? Będę ogrooomnie wdzięczna za pomoc!
Na litość. Biały kolor JEST zdrowy. Bez przebarwień spowodowanych ekspozycją na słońce, eee...przepraszam, bez opalenizny da się żyć Na całym świecie miliony kobiet marzą o takim odcieniu skóry, jak Twój

Żeby Twoja skóra wyglądała zdrowo, musisz o nią dbać, od zewnątrz, ale przede wszystkim - od środka. Jedz całą masę warzyw i owoców, dzięki temu Twoja skóra będzie dalej jasna, ale piękna i promienna. Mojej skórze dobrze robią kosmetyki z arbutyną i wit.C.
Dbaj, żeby skóra twarzy była dobrze oczyszczona i nawilżona i zaprzyjaźnij się z delikatnym różem do policzków.

Co do cieni pod oczami - myślę, że wzbogacenie diety dobrze im zrobi. Oprócz tego jest na rynku cała masa preparatów do okolic oczu, które niwelują cienie. Oczywiście, jest to efekt tymczasowy, ale przy regularnym stosowaniu rozjaśniające kremy do okolic oczu są bardzo skuteczne ,wiem, bo też jestem bladziochem i też borykam się z problemem cieni pod oczami.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 11:13   #6
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

Zgadzam się w 100% - Docenić.

Ja jako nastolatka walczyłam nienawidziłam swojej bladej skóry, smarowałam się samoopalaczami, ciemnymi podkładami, łykałam betakaroten i jeszcze nie wiadomo co.

Teraz doceniam - mam mniej zmarszczek niż opalające się koleżanki, cerę w lepszym stanie.Z wieloletnich obserwacji wydaje mi się że pomagają nam(a przynajmniej mnie)

- intensywny kolor włosów- wyglądamy lepiej z mocnym brązem, rudościami, a nawet czernią.
- (za Foreign Affair) makijaż - żywy, dopasowany do cery róż, podkreślone brwi, intensywna szminka - moim zdaniem zdecydowane róże i czerwienie wyglądają o niebo lepiej na jasnej karnacji, więc mamy szczęście

Na cienie pod oczami polecam korektor NYX HD, mają bardzo jasne kolory i bardzo dobrze się trzymają.

A przede wszystkim - filtry UV!
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 12:26   #7
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100% - Docenić.

Ja jako nastolatka walczyłam nienawidziłam swojej bladej skóry, smarowałam się samoopalaczami, ciemnymi podkładami, łykałam betakaroten i jeszcze nie wiadomo co.

Teraz doceniam - mam mniej zmarszczek niż opalające się koleżanki, cerę w lepszym stanie.Z wieloletnich obserwacji wydaje mi się że pomagają nam(a przynajmniej mnie)

- intensywny kolor włosów- wyglądamy lepiej z mocnym brązem, rudościami, a nawet czernią.
- (za Foreign Affair) makijaż - żywy, dopasowany do cery róż, podkreślone brwi, intensywna szminka - moim zdaniem zdecydowane róże i czerwienie wyglądają o niebo lepiej na jasnej karnacji, więc mamy szczęście

Na cienie pod oczami polecam korektor NYX HD, mają bardzo jasne kolory i bardzo dobrze się trzymają.

A przede wszystkim - filtry UV!
Reasumując - wszystkie królewny są spoko, ale do pięt nie dorastają Królewnie Śnieżce, koniec, kropka.

Moje koleżanki słońcolubne zaczynają narzekać na zmarszczki.
Co do intensywnych kolorów włosów -tak tak tak. Ja mam czarne aktualnie, ale planuję przejść długi i bolesny proces celem osiągnięcia mojego wymarzonego koloru - bardzo ciemny popiel (czyli prawie czarny, ale z szarym, a nie granatowym podtonem).
Jest z nimi tylko jeden problem - wymagają bezwzglęnie utrzymywania cery w stanie idealnym (lub bliskim ideału), a także wymagają starannego makijażu. No i zrezygnowania z opalania, szczególnie w przypadku czerwonych lub czarnych włosów.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 10:39   #8
_Julia
Zadomowienie
 
Avatar _Julia
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 040
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

Dziewczyny, trochę sie nie zrozumiałyśmy, mi się strasznie podoba biała, mleczna, skóra! Ale moja jest po prostu ziemista, nie jest jednolita i wyglądam jak śmierć. I to na całym ciele! Odżywiam się zdrowo, także problem nie leży tutaj, ale może powinnam zacząć zażywać jakieś dodatkowe witaminy? Nie chcę się opalać, bo to chwilowe, chcialabym poprawić koloryt skóry, może nawet niekoniecznie ją przyciemniać, tylko nadać jej zdrowego wyglądu

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Na litość. Biały kolor JEST zdrowy. Bez przebarwień spowodowanych ekspozycją na słońce, eee...przepraszam, bez opalenizny da się żyć Na całym świecie miliony kobiet marzą o takim odcieniu skóry, jak Twój

Żeby Twoja skóra wyglądała zdrowo, musisz o nią dbać, od zewnątrz, ale przede wszystkim - od środka. Jedz całą masę warzyw i owoców, dzięki temu Twoja skóra będzie dalej jasna, ale piękna i promienna. Mojej skórze dobrze robią kosmetyki z arbutyną i wit.C.
Dbaj, żeby skóra twarzy była dobrze oczyszczona i nawilżona i zaprzyjaźnij się z delikatnym różem do policzków.

Co do cieni pod oczami - myślę, że wzbogacenie diety dobrze im zrobi. Oprócz tego jest na rynku cała masa preparatów do okolic oczu, które niwelują cienie. Oczywiście, jest to efekt tymczasowy, ale przy regularnym stosowaniu rozjaśniające kremy do okolic oczu są bardzo skuteczne ,wiem, bo też jestem bladziochem i też borykam się z problemem cieni pod oczami.

dzięki! tak jak pisałam, moja skóra po prostu jest niejednolita i niczym nie przypomina cudnej mlecznej karnacji.. ale popróbuję kosmetyków z arbutyną i witaminą C.
__________________
Wymianka - Yankee, MAC, Phenome, Organique, Isadora, Michael Kors...


_______________________
I spotykasz jakiegoś jego,
gromadzisz te przypadkowe pocałunki,
uczysz się na pamięć kształtu jego głowy,
żeby - kiedy odejdzie - umieć uformować poduszkę.
_Julia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 19:35   #9
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

TO po prostu musisz porzadnie o nia zadbac !! krem serum z witamina C ,pelingi,maseczki ,na skorze jasnej mlecznej karnacji ,bardzo szybko widac zaniedbanie ,tak jak na bluzce bialej szybko widac plami itp ,na ciemniejszej juz nie az tak ... ale jasna mleczna rozana skora ma swoj niesamowity urok,zauwaz ze brazowi ludzie nigdy nie mowia zle o swoim odcieniu skory karnacji ,tylko dobrze okresla ja "czekoladka" a ludzie z jasna mleczna karnacja nie mowia ladnie o swojej karnacji ,zle okraslajac ja " trup itp" czy slyszalas kiedys zeby jakas kobieta z brazowa karnacja ,zolta mowila ,ze jej karnacja jest jak "kupa,sraczka " ma kolor kupy,sraczki " ?????

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-08-21 o 19:38
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 07:43   #10
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

tak jak pisza dziewczyny- witamina C i zdrowa dieta. zimą jadłam mnóstwo kiwi i skora wygladala swiezo i promiennie, chodzilam tez na mikrodermabrazje, wiec skora wygladala lepiej. teraz zajadam sie borówkami i tez widac roznice w kolorycie. jedz owoce z witamina C czytalam o piciu wody z cytryna, ladnie rozjasnia, ale na dluzsza mete nie udalo mi sie tego wyrpobowac co do opalania, ja w tym roku sobie odpuscilam, bo zwyczajnie nie chcialo mi sie opalac nie lubie lezec i opalac sie na sloncu i chodzilam do solarium w zeszle wakacje. ale w tym roku szkoda mi bylo na to kasy i zaczelam kuracje izotekiem, wiec nie moge sie opalac. moze to nawet lepiej. chcialabym, gdy wylecze tradzik, uzyskac jednolita biala skore na twarzy ale nie wiem czy wytrwam w tym postanowieniu, bo tak jak ktos pisal, na bialej skorze widac kazda niedoskonalosc, opalenizna w pewnym stopniu przykrywa jakies niedoskonalosci. no i opalenizna jest prostsza do uzyskania niz jednolity mleczny kolor skory, ktory wymaga wysilku
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 09:02   #11
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

Cytat:
Napisane przez _Julia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trochę sie nie zrozumiałyśmy, mi się strasznie podoba biała, mleczna, skóra! Ale moja jest po prostu ziemista, nie jest jednolita i wyglądam jak śmierć. I to na całym ciele! Odżywiam się zdrowo, także problem nie leży tutaj, ale może powinnam zacząć zażywać jakieś dodatkowe witaminy? Nie chcę się opalać, bo to chwilowe, chcialabym poprawić koloryt skóry, może nawet niekoniecznie ją przyciemniać, tylko nadać jej zdrowego wyglądu

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------




dzięki! tak jak pisałam, moja skóra po prostu jest niejednolita i niczym nie przypomina cudnej mlecznej karnacji.. ale popróbuję kosmetyków z arbutyną i witaminą C.
A może peeling? Ja używam migdałowego z pharmaceris i baaardzo poprawiała mi się cera - wyjaśniała, jest "świeża", nie ma żadnych niespodzianek. Tylko wtedy już koniecznie filtr.

Do tego może dobry, rozświetlający podkład? Jaką masz cerę? Suchą, tłustą?
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 11:09   #12
_Julia
Zadomowienie
 
Avatar _Julia
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 040
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

Dziewczyny, mega dzięki za pomoc! Chyba jednak bardziej przyłożę się do dietki i witamin zaczęłam też używać kremu na naczynka, mam nadzieję, że trochę poprawi mi skórę na gębuli ściskam!
__________________
Wymianka - Yankee, MAC, Phenome, Organique, Isadora, Michael Kors...


_______________________
I spotykasz jakiegoś jego,
gromadzisz te przypadkowe pocałunki,
uczysz się na pamięć kształtu jego głowy,
żeby - kiedy odejdzie - umieć uformować poduszkę.
_Julia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 12:48   #13
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

Cytat:
Napisane przez _Julia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mega dzięki za pomoc! Chyba jednak bardziej przyłożę się do dietki i witamin zaczęłam też używać kremu na naczynka, mam nadzieję, że trochę poprawi mi skórę na gębuli ściskam!
polecam peeling kwasowy złuszczanie martwego naskórka to podstawa aby pozbyć się szarego, ziemistego koloru
miałam też taką skórę. Mi pomogły peeling kwasowy, a przede wszystkim serum z wit c z Biochemii Urody (ale konkretnie to z BU miałam wcześniej aurige i nie było takiego efektu promienności) u mnie zdziałało cuda po kilku dniach, skóra promienna, świeża, koloryt taki ładny i zdrowy, w końcu dobrze wyglądam bez make upu
bardzo poprawił mi kolor skóry i kondycję krem z Yves Rocher Riche na noc mega odżywczy i pięknie nawilżający. Dedykowany skórom dojrzałym ale jest mega polecam
mam też krem pod oczy z tej serii i jest mega niebiańsko nawilżający
poza tym polecam jeszcze redermic R z la roche posay delikatny krem z retinolem, też poprawia koloryt i złuszcza i działa przeciwzmarszkowo.
jednak must have to serum z BU
stosuj złuszczanie, nawilżanie i retinoidy moja skóra pokochała ten zestaw
poza tym jako uzupełnienie, woda termalna chyba z Avene najlepsza,
pij dużo wody, jedz awokado i oliwki bardzo uelastycznia skórę
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 12:55   #14
Agata124611
Raczkowanie
 
Avatar Agata124611
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 58
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

Zgadzam się z dziewczynami wyżej, skóra blada jest piękna, tylko trzeba umieć ją podkreślić Sama taką mam i jeśli chodzi o pielęgnację i makijaż, w tych kwestiach naśladuję naszych skośnookich przyjaciół. Dużo informacji na ten temat znalazłam np. na blogu Azjatyckicukier
__________________


64-60-58-56-54-52-50
Agata124611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 18:03   #15
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

Cytat:
Napisane przez Agata124611 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z dziewczynami wyżej, skóra blada jest piękna, tylko trzeba umieć ją podkreślić Sama taką mam i jeśli chodzi o pielęgnację i makijaż, w tych kwestiach naśladuję naszych skośnookich przyjaciół. Dużo informacji na ten temat znalazłam np. na blogu Azjatyckicukier
No wlasnie azjatki marza o jasnej karnacji i stosuja kremy wybielajace chca pozbyc sie zoltka odcienia

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
polecam peeling kwasowy złuszczanie martwego naskórka to podstawa aby pozbyć się szarego, ziemistego koloru
miałam też taką skórę. Mi pomogły peeling kwasowy, a przede wszystkim serum z wit c z Biochemii Urody (ale konkretnie to z BU miałam wcześniej aurige i nie było takiego efektu promienności) u mnie zdziałało cuda po kilku dniach, skóra promienna, świeża, koloryt taki ładny i zdrowy, w końcu dobrze wyglądam bez make upu

poza tym polecam jeszcze redermic R z la roche posay delikatny krem z retinolem, też poprawia koloryt i złuszcza i działa przeciwzmarszkowo.
jednak must have to serum z BU
stosuj złuszczanie, nawilżanie i retinoidy moja skóra pokochała ten zestaw
poza tym jako uzupełnienie, woda termalna chyba z Avene najlepsza,
pij dużo wody, jedz awokado i oliwki bardzo uelastycznia skórę
ktory peling kwasowy polecisz ? do samodzeonego stosowania ,czy w salonie ??
hmm wiec z BU serum witamina C jest lepsze od Aurigi ?

a krem LA ROCHE POSAY REMEDIC R - po jakim czasie mozna zauwazyc efekty ?? i jaki wtedy krem stosowac przy tym retinolu?

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-08-23 o 18:05
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 21:32   #16
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

a co to za serum z BU? czy ono jest do samodzielnego wykonania? jakos nie mam szczescia do mikstur z BU. kiedys kupilam kwas migdalowy i chyba cos mi nie wyszlo podczas mieszania mialam krem wodny z witamina C wlasnie z azjatyckibazar, ale jest dosc drogi. moze ten z BU bylby tansza alternatywa jak dlugo je stosowalas i kiedy byly pierwsze efekty?
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 09:24   #17
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
No wlasnie azjatki marza o jasnej karnacji i stosuja kremy wybielajace chca pozbyc sie zoltka odcienia

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------


ktory peling kwasowy polecisz ? do samodzeonego stosowania ,czy w salonie ??
hmm wiec z BU serum witamina C jest lepsze od Aurigi ?

a krem LA ROCHE POSAY REMEDIC R - po jakim czasie mozna zauwazyc efekty ?? i jaki wtedy krem stosowac przy tym retinolu?
mi podpasował kwas mlekowy i robie 10-15 % na 8 minut peeling, mam też teraz tonik mlekowy 10% i używam. Robie sama peeling, rozrabiam kwas mlekowy 80 % z wodą do iniekcji, polecam zacząć od małych stężeń bo jest silny np. od 10 %.
miałam Aurige 8 i 15 % i zdecydowanie lepsze efekty widzę po serum z BU mam wersję normalną. To moje subiektywne odczucia. Nie mówię że jest lepsze ale że u mnie daje lepsze efekty.
redermic r to efekt długofalowy, przeciwzmarszczkowy i ładnie wygładzający u mnie, nie wiem po miesiącu powinny być efekty. ale już po kilku użyciach widziałam że skóra jest w lepszej kondycji. Retinol nakładam na noc i już nic na niego nie dokładam, jeśli czujesz dyskomfort można po 20 minutach nałożyć krem nawilżający ale działanie retinolu wtedy się osłabi.
a na dzień po retinolu na noc stosuję krem nawilżający, to już kwestia indywidualnych potrzeb.... ja lubię np. La roche posay Hydraphase legere. a noc dobry po zabiegach z retinolem i kwasami jest avene cicalfate

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez adri_ Pokaż wiadomość
a co to za serum z BU? czy ono jest do samodzielnego wykonania? jakos nie mam szczescia do mikstur z BU. kiedys kupilam kwas migdalowy i chyba cos mi nie wyszlo podczas mieszania mialam krem wodny z witamina C wlasnie z azjatyckibazar, ale jest dosc drogi. moze ten z BU bylby tansza alternatywa jak dlugo je stosowalas i kiedy byly pierwsze efekty?
serum z BU z wit c , bardzo proste do wykonania około 10 minut, po prostu po kolei dodajesz kolejne składniki i mieszasz i tyle. Nie miałam żadnego problemu z wykonaniem,
pierwsze efekty były u mnie już po dwóch, trzech zastosowaniach skóra miała piękny zdrowy koloryt. A działanie przeciwzmarszczkowe to trzeba poczekać dlużej, albo lekkie rozjaśnienie przebarwień pewnie z trzy miesiące.
super fajny ten blog azjatycki cukier, też mnie parę rzeczy zaciekawiło by kupić, wypełniacz zmarszczek np. jak się tam kupuje? tak jak na allegro?, płacisz przez payu
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)

Edytowane przez Gwiazda Wieczorna
Czas edycji: 2014-08-24 o 09:25
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 15:51   #18
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

no tam jest tyle kosmetykow ze mozna dostac zawrotu glowy sama planuje kupic ten wypelniacz bez wstrzykiwania. ale teraz walcze z tradzikiem i jestem na kuracji izotekiem, wiec odpuszczam sobie. moze zimą, jak cera juz bedzie wygladac po ludzku
wiesz, nie pamietam jak tam sie placi, pamietam ze przekierowuje cie na jakas stronke i wpisujesz wszystko- kwota, dane itd. bardzo latwo to idzie od razu dostajesz maila z informacja, ze pieniadze zostaly przelane
moze skusze sie na te serum z witamina C, chociaz porobilam zapasy na BU na kolejne dwa miesiace i na razie nie planowalam zakupow
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 16:08   #19
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

Cytat:
Napisane przez adri_ Pokaż wiadomość
no tam jest tyle kosmetykow ze mozna dostac zawrotu glowy sama planuje kupic ten wypelniacz bez wstrzykiwania. ale teraz walcze z tradzikiem i jestem na kuracji izotekiem, wiec odpuszczam sobie. moze zimą, jak cera juz bedzie wygladac po ludzku
wiesz, nie pamietam jak tam sie placi, pamietam ze przekierowuje cie na jakas stronke i wpisujesz wszystko- kwota, dane itd. bardzo latwo to idzie od razu dostajesz maila z informacja, ze pieniadze zostaly przelane
moze skusze sie na te serum z witamina C, chociaz porobilam zapasy na BU na kolejne dwa miesiace i na razie nie planowalam zakupow
dzięki za odpowiedź
mnie też kusi ten wypełniacz
teraz klikłam Yasumi peptid filler bo oceny z bloga miał bardzo dobre że prasuje zmarszczki a ostatnio szukam wygładzenia, zawiera niskocząsteczkowy kwas hialuronowy więc powinno być dobrze, już czekam kiedy go dostanę
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-24, 19:48   #20
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
Czy REMEDIC R (La roche posay ,czy nie powoduje on powstawania wagrow i czy nie rozciaga porow skory bo slyszalam ,ze podczas jego uzywania skora wyglada na starsza jakas twarda...?

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------



zaciekawiło by kupić, wypełniacz zmarszczek
u
CO TO ZA CUDO

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-08-24 o 19:54
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 06:31   #21
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
CO TO ZA CUDO
http://www.azjatyckibazar.com/wype-n...firmy-sidmool/
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 07:25   #22
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
Ale wysyłka z Azji? Bo coś nie mogę się doczytać...
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 13:36   #23
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Ale wysyłka z Azji? Bo coś nie mogę się doczytać...

tak, ta dziewczyna mieszka w Singapurze i stamtad wysyla paczki. czas oczekiwania to ok. 2 tygodnie. mi kiedys przyszla po tygodniu a raz czekalam bite 2 tygodnie
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 14:01   #24
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
Niezłe przebicie cenowe, za 134zł to można mieć dwa opakowania i jeszcze na kawę wystarczy Jak chcecie kupić ten produkt, to poszukajcie w innych sklepach, bo on kosztuje jedynie 13$ czyli około 43zł, dodając do tego koszty przesyłki z Korei można go mieć poniżej 60zł.
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 14:22   #25
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Niezłe przebicie cenowe, za 134zł to można mieć dwa opakowania i jeszcze na kawę wystarczy Jak chcecie kupić ten produkt, to poszukajcie w innych sklepach, bo on kosztuje jedynie 13$ czyli około 43zł, dodając do tego koszty przesyłki z Korei można go mieć poniżej 60zł.
ja nie szukałam nigdzie więcej, wpadł mi w oko gdy przeglądałam jej bloga
jednak bardziej pokładam wiarę w Retinol, retinoidy, wit c, kwasy, nawilżanie, i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy plus peptydy
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 21:38   #26
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

no ceny niektorych produktow sa dosc wysokie, chyba ten szampon za 130 zł mnie przeraża ja na szczescie zamawiam tam raz na jakis czas krem bb bio essence, ktory kosztuje tyle samo ile na polskich stronach z azjatyckimi kosmetykami- urbancupid, asianstore. i zamawiam go raz na pol roku bo wystarcza na dlugo. wiec az ta bardzo nie odczuwam tych cen. ale fakt, chcialabym zainwestowac w cos przeciwzmarszczkowego, ale najpierw musze wyleczyc tradzik i skonczyc kuracje antybiotykiem
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 10:55   #27
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

dziewczyny a co robicie z cialem zeby miec jasna jednolita miekka skore?
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 10:05   #28
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

Cytat:
Napisane przez adri_ Pokaż wiadomość
dziewczyny a co robicie z cialem zeby miec jasna jednolita miekka skore?
Peelingi często, no i nawilżanie nawilżanie nawilżanie.
Nałogowo używam maseł do ciała.

Jednolitej nigdy mieć nie będę (chyba, że laserowo usunę przebarwienia), ale na tyle, na ile mogę, utrzymuję ją w jak najlepszym stanie.

No i jedzenie. Mam podłą i kapryśną skórę, która od razu daje się we znaki, jeżeli jem nieodpowiednio.

Dużo owoców i warzyw w diecie doskonale wpływa na stan skóry, ale to chyba oczywiste
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 10:21   #29
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

znam ten ból, ale może faktycznie jakieś lekkie opalanie? Albo jakiś dobry kosmetyk brązujący. Trochę żałuję, że nie ma już takich balsamów co kiedyś, co stopniowo dodawały skórze koloru
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 12:34   #30
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Jak radzić sobie z białą skórą?

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Peelingi często, no i nawilżanie nawilżanie nawilżanie.
Nałogowo używam maseł do ciała.

Jednolitej nigdy mieć nie będę (chyba, że laserowo usunę przebarwienia), ale na tyle, na ile mogę, utrzymuję ją w jak najlepszym stanie.

No i jedzenie. Mam podłą i kapryśną skórę, która od razu daje się we znaki, jeżeli jem nieodpowiednio.

Dużo owoców i warzyw w diecie doskonale wpływa na stan skóry, ale to chyba oczywiste
zdecydowanie się zgadzam peeling i nawilżanie oliwka do kapieli
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-14 20:13:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.