Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-24, 14:58   #3691
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
powinnaś chcieć bo cudny jest

no i właśnie sprawdzałam sobie zamówienia i okazało się ze to które brakuje jest z 14 listopada więc może jakiś jeden wielki probelm powstał w tym dniu na poczcie w Honkongu tam jest prezent który potrzebuje na sobote, jak nie dojdzie będę musiała poświecić nowe perfumy
moze i tak??

a nie przyszło dziś nic?? z tego dnia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A ja własnie dostałam kolejną paczuszkę, której UC nie zatrzymał
Przyleciały Benefitki Powder Pop i Speed Brow, no i śnieżynka

A zresztą wklejam zdjęcia wisiorków dla porównania
super kolekcja!
poodbaja mi się kulki i śnieżynka - chociaż wole korale z filcu

ażurowe serduszko też mama wrózowym opakowaniu...

a widze ze brak ci sopelków które ja mam ;D

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no dziewczyny...ale mam hita! wlazłam do perfumerii u nas, zeby sprawdzić sobie kolorki błyszczoli i od wejścia mnie zabiło..50% na CAŁĄ kolorówkę diora i lancome!
a to jakaś sieciówka? ta perfumeria?
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 15:05   #3692
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Dziewczyny a mam jeszcze jedno pytanie, koleżanka poprosiła mnie o zamówienie z truskawki: puder i tusz, ja chce zamowic sobie z dwie rzeczy. Mam tylko 3 % rabatu, jak lepiej zrobic: rozdzielić wszystko na pojedyncze zamówienia i tymczasem będę miała juz te 5% czy połączyc wszystko i skorzystać z moich 3% plus 5% za zakup 3 przedmiotów?

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

tzn chodzi o to, żeby jak najbardziej mi się opłacało
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 15:10   #3693
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a mam jeszcze jedno pytanie, koleżanka poprosiła mnie o zamówienie z truskawki: puder i tusz, ja chce zamowic sobie z dwie rzeczy. Mam tylko 3 % rabatu, jak lepiej zrobic: rozdzielić wszystko na pojedyncze zamówienia i tymczasem będę miała juz te 5% czy połączyc wszystko i skorzystać z moich 3% plus 5% za zakup 3 przedmiotów?

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

tzn chodzi o to, żeby jak najbardziej mi się opłacało
Ja bym jedną najtańszą rzecz zamówiła z tym 3% upustem a po otrzymaniu SS zamówiła kolejne trzy już z 5% rabatem lojalnościowym plus 5% rabatem za 3 sztuki.
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 15:12   #3694
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a mam jeszcze jedno pytanie, koleżanka poprosiła mnie o zamówienie z truskawki: puder i tusz, ja chce zamowic sobie z dwie rzeczy. Mam tylko 3 % rabatu, jak lepiej zrobic: rozdzielić wszystko na pojedyncze zamówienia i tymczasem będę miała juz te 5% czy połączyc wszystko i skorzystać z moich 3% plus 5% za zakup 3 przedmiotów?

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

tzn chodzi o to, żeby jak najbardziej mi się opłacało
Tobie to sie chyba oplaca to rozdzielic, zeby Ci sie znizki kumulowaly no jeszcze zalezy po ile to wszystko

dostalam laurke za zamowienie z 14.11
tam byly perfumy, wiec pewnie dlatego tak dlugo...
i jeszcze czekam na 2 nieszczesne biothermy..
[i 3 inne paczki ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 15:13   #3695
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a mam jeszcze jedno pytanie, koleżanka poprosiła mnie o zamówienie z truskawki: puder i tusz, ja chce zamowic sobie z dwie rzeczy. Mam tylko 3 % rabatu, jak lepiej zrobic: rozdzielić wszystko na pojedyncze zamówienia i tymczasem będę miała juz te 5% czy połączyc wszystko i skorzystać z moich 3% plus 5% za zakup 3 przedmiotów?

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

tzn chodzi o to, żeby jak najbardziej mi się opłacało
Nie wiem pod jaki UC podlegasz i czy się lubicie, ale wziełabym 3 zamówienia osobne. Ryzyko złapania / naliczenia vatu mniejsze i szybciej się załapiesz na kolejny próg zniżkowy.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 15:31   #3696
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Dostałam dzisia kosmetyczkę StilliIdealna na prezent.Delikatnie rozpakowałam paczuszkę i przejrzałam zawartość, wszystko mi się podoba, szminka taki ciemny wrzos - mój kolor, może mamie nie będzie odpowiadała? Ślicznie pakują te kosmetyki. Czekam jeszcze na Davidoffa, mam nadzieję,że też ładnie zapakują
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 15:41   #3697
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Hmmm chyba to sobie rozbije na dwa zamówienia: dla koleżanki to co dla niej i od razu zrobie wysyłkę na jej adres, w razie czego nie bede sie z UC zmagac
A dla siebie jedno no i ewentualnie jedno dla mamy na mikołaja

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Dzieki dziewczyny

A tu jeszcze o tym diorskinie sypanym z blogu Nevady-wizażanki http://www.beautyicon.pl/firma,artic...er-test,r.html
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 15:54   #3698
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Kobitki wlasnie weszlam na Direct Linka w sprawie mojej paczuszki z 15 i w koncu pojawilo sie info o tresci sredniej:
'11.24.09 07:00:00 AM Oczekiwanie na odprawę celną'

czy to znaczy, ze mam juz czekac na laurke? (
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 16:15   #3699
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Dołącza do was kolejna maniaczka kosmetyczna...Uwielbiam kolorówke z górnej półki i na kosmetyki potrafię wydać ostatnie pieniądze
Dzisiaj dostałam moją pierwsza paczuszkę (na pewno nie ostatnią) z truskawy. Na szczęście ominęla UC. Teraz chciałabym zamówić podkład Estee Lauder Double wear ale nie wiem, który odcień to beż z domieszką żółtego. Proszę o pomoc
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 16:34   #3700
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
Kobitki wlasnie weszlam na Direct Linka w sprawie mojej paczuszki z 15 i w koncu pojawilo sie info o tresci sredniej:
'11.24.09 07:00:00 AM Oczekiwanie na odprawę celną'

czy to znaczy, ze mam juz czekac na laurke? (
Ja mam to samo, pierwszy raz widze zeby takie info było na stronie
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 16:35   #3701
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Ja mam to samo, pierwszy raz widze zeby takie info było na stronie
no wlasnie ja tez pierwszy raz to widze...zostalo chyba nam sie tylko modlic ;/
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 16:42   #3702
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a były piątki diora w jakiś fajnych kolorkach i cenach??
kruca..nie wiem..jak chcesz to CI jutro zobaczę. Na pewno były paletki lancome..i dwójki cienie diora ale te stare okrągłe. Jeśli byś chciała podaj mi telefon na PW to zadzwonię
Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
a to jakaś sieciówka? ta perfumeria?
niee..to znaczy sieciówka lokalna taka większa perfumeria , chyba najstarsza u nas, ma kilka sklepów własnie z wysoką półką, Opium się zwą.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 16:45   #3703
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Ja bym jedną najtańszą rzecz zamówiła z tym 3% upustem a po otrzymaniu SS zamówiła kolejne trzy już z 5% rabatem lojalnościowym plus 5% rabatem za 3 sztuki.
mądre kobiety tu siedzą..

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
dostalam laurke za zamowienie z 14.11
tam byly perfumy, wiec pewnie dlatego tak dlugo...
i jeszcze czekam na 2 nieszczesne biothermy..
[i 3 inne paczki ]
ja też mam czekanie na odprawę celna z data 24 - 7 rano
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 17:49   #3704
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

no to moje zamowionko z 14go pewnie też oczekuje na odprawę celna ..zaraz sprawdzę...
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 17:56   #3705
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Myśle, że ten 020 po prostu działałby bardziej rozjaśniająco i jeszcze bardziej rozświetlająco.
A z tym kryciem to sama niewiem, w niedziele rano się spieszyłam i nałożyłam na krem kabuki z EDM, potem prasowane meteorki i nawet ładnie buzia wyglądała, ale po jakimś czasie ' wyszły ' mi moje rumiane policzki
Dzisiaj mam na podkład Isadory nałożony i też nie czuje się jakoś rewelacyjnie
Jeszcze kilka dni porządnie go przetestuje z różnymi kremami itp i albo puszczę w świat albo pokocham.
Opakowanie wspaniałe no i nawet poręczne, nic się nie wysypuje, a otworek w sam raz pasuje do mojego pędzla
Tak samo mam z meteorkami, pokładałam w nich wielkie nadzieje, tymczasem dla mnie to zwykły puder matujący...
Dziekuję Ci za opinię ja meteorytów kulkowych nie używam, bo mnie nie porwały Za to Merce mnie zaczarowały

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
o jaką masz słodką kolekcję
cieszę się że wzięłam tą śnieżynkę jest urocza, mam nadzieję że dostanę w takim pudełeczku jak ty
Na pewno dostaniesz w takim ładnym

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no dziewczyny...ale mam hita! wlazłam do perfumerii u nas, zeby sprawdzić sobie kolorki błyszczoli i od wejścia mnie zabiło..50% na CAŁĄ kolorówkę diora i lancome! I...następny HIT! wyszperali dla mnie OSTATNIEGO czarnego FATALE! Wyszedł mi 60 PLN już nie wspomnę, ze kupiłam bez sensu podkład nude na zapas i pomadkę dior bo miałam na nią chęć już wcześniej a na tru nie było to tyle jak byście coś chciały to się polecam, ale szybko bo asortymentu ubywa...wyobrażacie sobie moje emocje jak dziecko w fabryce cukierków..Pani za mną biegała od stojaka do stojaka a ja cała usmarowana błyszczolami, szminkami, podkładami..jak furiat
O mateczko Jakbym chciała się tam znaleźć
Poluję na czwórki Lancome Ombre palette B10 i pomadki: 1/ Dior Rouge 757 i 2/ Dior Serum 760 i 840

Nie wiesz czy były za połowę ceny

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Ale masz kolekcję wisiorków


Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
super kolekcja!
poodbaja mi się kulki i śnieżynka - chociaż wole korale z filcu

ażurowe serduszko też mama wrózowym opakowaniu...

a widze ze brak ci sopelków które ja mam ;D
Brak mi sopelków, bo się nie załapałam Możesz wkleić zdjęcie jak wyglądają w rzeczywistości ?

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
A tu jeszcze o tym diorskinie sypanym z blogu Nevady-wizażanki http://www.beautyicon.pl/firma,artic...er-test,r.html
Chyba rzeczywiście dla mnie najlepszy będzie 030 Jutro sprawdzę

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
kruca..nie wiem..jak chcesz to CI jutro zobaczę. Na pewno były paletki lancome..i dwójki cienie diora ale te stare okrągłe. Jeśli byś chciała podaj mi telefon na PW to zadzwonię

niee..to znaczy sieciówka lokalna taka większa perfumeria , chyba najstarsza u nas, ma kilka sklepów własnie z wysoką półką, Opium się zwą.
eneczko kochana, jakbyś mogła zerknąć i dla mnie to bedę całować Cię po nogach
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 18:06   #3706
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
O mateczko Jakbym chciała się tam znaleźć
Poluję na czwórki Lancome Ombre palette B10 i pomadki: 1/ Dior Rouge 757 i 2/ Dior Serum 760 i 840

eneczko kochana, jakbyś mogła zerknąć i dla mnie to bedę całować Cię po nogach
całować nie musisz czwórek lancoma multum było, pomadki dior rouge też bo sama oglądałam, ale numerków nie pamiętam a co to dior serum? Wszystko sprawdzę i jak będzie mogę Ci kupić to jak chcesz to daj numer na PW tylko wiecie..ja tam jestem bez datecalculatora więc nie wiem jak z datami od ręki...dlatego kupiłam nude i high shine bo to w miarę nowości i faktycznie z 2008. Fatale już z 2006 ale tu nie marudzę bo i tak niemal się posikałam z radości jak go Pani znalazła w takich gablotach za szkłem są typowe purchawki czyli cienie okrągłe diora (ale ja je akurat lubię) , lakierki , jakieś kosmetyki Pupy po 10 PLN. A na stojakach normalna wystawka ze świeżynkami i malutka naklejka -50 najpierw myslałam,ze dotyczy jednej szminki (nie wiem..może się Pani pomyliła czy co) powiedzieli,ze to dlatego, że się wycofują z kolorówki tych firm. No ale aż tak się nie znam i nie wiem co może się trafić stare.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 18:10   #3707
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

o rany, jak dobrze, ze kolo mnie tego nie ma, bo moja slaba silna wola by nie wytrzymala, a splukana jestem
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 18:14   #3708
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
całować nie musisz czwórek lancoma multum było, pomadki dior rouge też bo sama oglądałam, ale numerków nie pamiętam a co to dior serum? Wszystko sprawdzę i jak będzie mogę Ci kupić to jak chcesz to daj numer na PW tylko wiecie..ja tam jestem bez datecalculatora więc nie wiem jak z datami od ręki...dlatego kupiłam nude i high shine bo to w miarę nowości i faktycznie z 2008. Fatale już z 2006 ale tu nie marudzę bo i tak niemal się posikałam z radości jak go Pani znalazła w takich gablotach za szkłem są typowe purchawki czyli cienie okrągłe diora (ale ja je akurat lubię) , lakierki , jakieś kosmetyki Pupy po 10 PLN. A na stojakach normalna wystawka ze świeżynkami i malutka naklejka -50 najpierw myslałam,ze dotyczy jednej szminki (nie wiem..może się Pani pomyliła czy co) powiedzieli,ze to dlatego, że się wycofują z kolorówki tych firm. No ale aż tak się nie znam i nie wiem co może się trafić stare.
Słuchaj, a mogłabyś podać miejscowość sklepu i ulicę ? Zadzwoniłabym np. rano i zapytała o te rzeczy i poprosiła ewentualnie o odłożenie, przelałabym Ci kaskę i odebrałabyś Byłoby mniej fatygi dla Ciebie, a ja sklep szybko namierzę i znajdę telefon, co ? Chyba, że jak robiłaś zakupy to masz numer telefonu na paragonie ?

Aaa, serum Rouge, to najnowsze pomadki DIora te w długopisie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 18:23   #3709
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Słuchaj, a mogłabyś podać miejscowość sklepu i ulicę ? Zadzwoniłabym np. rano i zapytała o te rzeczy i poprosiła ewentualnie o odłożenie, przelałabym Ci kaskę i odebrałabyś Byłoby mniej fatygi dla Ciebie, a ja sklep szybko namierzę i znajdę telefon, co ? Chyba, że jak robiłaś zakupy to masz numer telefonu na paragonie ?

Aaa, serum Rouge, to najnowsze pomadki DIora te w długopisie
szukam paragonu.....gdzieś oczywiście zakopałam ale zaraz znajdę, mam paragon i wyciąg z karty. A co do takich super nowosci to moze nie być, bo ja pytałam o te nowe color fever z szmice lancome to nie było bo już nie sprowadzają skoro się wycofują. Było też trochę pielęgnacji przecenionej ale tu nie oglądałam bo na tym się całkiem nie znam i może to purchawki.

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
o rany, jak dobrze, ze kolo mnie tego nie ma, bo moja slaba silna wola by nie wytrzymala, a splukana jestem
przypomniałaś mi..ja też jestem ale chyba mi się będzie dziś śniła ta perfumeria
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 19:15   #3710
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
Kobitki wlasnie weszlam na Direct Linka w sprawie mojej paczuszki z 15 i w koncu pojawilo sie info o tresci sredniej:
'11.24.09 07:00:00 AM Oczekiwanie na odprawę celną'

czy to znaczy, ze mam juz czekac na laurke? (
lol....ciekawe heh musze sprawdzic swoje paczki, chociaz wczoraj je przegladalam i zadna nie miala takie info ale huk wie...
Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no dziewczyny...ale mam hita! wlazłam do perfumerii u nas, zeby sprawdzić sobie kolorki błyszczoli i od wejścia mnie zabiło..50% na CAŁĄ kolorówkę diora i lancome! I...następny HIT! wyszperali dla mnie OSTATNIEGO czarnego FATALE! Wyszedł mi 60 PLN już nie wspomnę, ze kupiłam bez sensu podkład nude na zapas i pomadkę dior bo miałam na nią chęć już wcześniej a na tru nie było to tyle jak byście coś chciały to się polecam, ale szybko bo asortymentu ubywa...wyobrażacie sobie moje emocje jak dziecko w fabryce cukierków..Pani za mną biegała od stojaka do stojaka a ja cała usmarowana błyszczolami, szminkami, podkładami..jak furiat
a jaka to ta perfumeria?? bo taka okazja!

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
zajrzyjcie na stronę stili - do red carpet i runway ma być onyx
truskawa namieszała
heh czyli ja mam dobrze niby no bo i na pudelkach ze stili jest napisane, ze kajal onyx do obu jest dodany, wiec to guari ma podrobiona sztuke!

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A ja własnie dostałam kolejną paczuszkę, której UC nie zatrzymał
Przyleciały Benefitki Powder Pop i Speed Brow, no i śnieżynka

A zresztą wklejam zdjęcia wisiorków dla porównania
oooOOoo ja mam jeszcze ta gwiazdke zwykla ladna jest, ale najladniejszy ma lancuszek! taki ciemny, jasny, ciemny, jasny
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 19:33   #3711
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no to chyba faktycznie zaszczekam na mojego wymarzonego YSL!
A ja nie jestem zachwycona YSL. Pierwszy raz go mam, ten podkrecajacy. Efekt jest fajny no ale górne rzęsy mi sie ciegle odbijaja pod brwiami i caly czas musze sprawdzać, czy nie mam tam czarnych kreseczek. Tyle osób się nim zachwyca, więc nie spodziewałam się czegoś takiego

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

heh czyli ja mam dobrze niby no bo i na pudelkach ze stili jest napisane, ze kajal onyx do obu jest dodany, wiec to guari ma podrobiona sztuke!
Wybaczcie dziwne pytanie, ale wlasciwie jaki to kolor ten onyx?
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 19:38   #3712
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A ja nie jestem zachwycona YSL. Pierwszy raz go mam, ten podkrecajacy. Efekt jest fajny no ale górne rzęsy mi sie ciegle odbijaja pod brwiami i caly czas musze sprawdzać, czy nie mam tam czarnych kreseczek. Tyle osób się nim zachwyca, więc nie spodziewałam się czegoś takiego


Wybaczcie dziwne pytanie, ale wlasciwie jaki to kolor ten onyx?
czarny
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 19:38   #3713
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
lol....ciekawe heh musze sprawdzic swoje paczki, chociaz wczoraj je przegladalam i zadna nie miala takie info ale huk wie...
a jaka to ta perfumeria?? bo taka okazja!

heh czyli ja mam dobrze niby no bo i na pudelkach ze stili jest napisane, ze kajal onyx do obu jest dodany, wiec to guari ma podrobiona sztuke!

oooOOoo ja mam jeszcze ta gwiazdke zwykla ladna jest, ale najladniejszy ma lancuszek! taki ciemny, jasny, ciemny, jasny
Dawaj zdjęcie tej zwykłej gwiazdki
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 19:43   #3714
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A ja nie jestem zachwycona YSL. Pierwszy raz go mam, ten podkrecajacy. Efekt jest fajny no ale górne rzęsy mi sie ciegle odbijaja pod brwiami i caly czas musze sprawdzać, czy nie mam tam czarnych kreseczek. Tyle osób się nim zachwyca, więc nie spodziewałam się czegoś takiego


Wybaczcie dziwne pytanie, ale wlasciwie jaki to kolor ten onyx?
ja mam zwykly, a nie podkrecajacy
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 20:02   #3715
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
czarny
aha, nigdy bym nie wpadla na to, raczej myslalam ze to moze byc jakas szarosc
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja mam zwykly, a nie podkrecajacy
Kurcze, fajnie podkręca no ale jeszcze mogłaby się na tych rzęsach trzymać

DZIEWCZYNY, DOSZLA DO MNIE CHINSKA PACZKAwyslana w piatekjestem w szoku bo nigdy tak szybko paczki Z Truskawki nie dostalam. Przyszly zapasy kremu do rak Borghese i maskara Virtuose Black Carat. Maskara z 2008 ale nie mogę jej otworzyć zanim nie zużyje tych co mam teraz
Dostałam też łańcuszek kulkę i pomadkę Bourjois,ale to chyba jakiś tester czy coś, taka malutka
KURCZE I JESTEM ZLA, ZE NIE MA NOWYCH FAJNYCH PROMOCJI, BO JUZ NIE CZEKAM NA ZADNA PACZKE
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 20:06   #3716
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
A jakie kolorki chcesz
Są Takie: Grape Sorbet, Miss Hibiscus, Cherry Apple, Azalea, Lovelable Plum, Cream Soda, Luau, Pink Champagne. Wyguglaj sobie i daj znać



Mówisz: malinka, myślisz: malinówka
żaden mnie nie kręci psikro : będziesz musiała sama je zużyć

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny może polecicie mi jakiś kryjący podkład, może być kompakt lub fluid. ??
Kupiłam niedawno mineralny sypki diorskin i niestety muszę i tak nakładać go na podkład płynny a i tak średnio mi kryje zaczerwienione policzki ;(
Dodatkowo chciałabym, żeby jak zrobie makijaż o 10 rano przetrwał do tej 21. jak koncze prace...
ja uwielbiam DW

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Ja bym jedną najtańszą rzecz zamówiła z tym 3% upustem a po otrzymaniu SS zamówiła kolejne trzy już z 5% rabatem lojalnościowym plus 5% rabatem za 3 sztuki.

kombinatorka


przyszły do mnie dzisiaj perfumy lancome nie powiem, nawet mi się podobają dodatkowo paletka do brwi benefit i zapasowy fatale

czekam nadal na balsam biothermowy i krem do rąk ale coś ani widu ani słuchu
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 20:12   #3717
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dawaj zdjęcie tej zwykłej gwiazdki
ok
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
aha, nigdy bym nie wpadla na to, raczej myslalam ze to moze byc jakas szarosc

Kurcze, fajnie podkręca no ale jeszcze mogłaby się na tych rzęsach trzymać

DZIEWCZYNY, DOSZLA DO MNIE CHINSKA PACZKAwyslana w piatekjestem w szoku bo nigdy tak szybko paczki Z Truskawki nie dostalam. Przyszly zapasy kremu do rak Borghese i maskara Virtuose Black Carat. Maskara z 2008 ale nie mogę jej otworzyć zanim nie zużyje tych co mam teraz
Dostałam też łańcuszek kulkę i pomadkę Bourjois,ale to chyba jakiś tester czy coś, taka malutka
KURCZE I JESTEM ZLA, ZE NIE MA NOWYCH FAJNYCH PROMOCJI, BO JUZ NIE CZEKAM NA ZADNA PACZKE
heh a do mnie leca i leca!
jeszcze musze za jakies 9 zaplacic!
chinczyki sie nie postarali z ta promocja bourjoisa!
no ja nazwe kojarze bo czarny hypnose chyba ma nazwe onyx


przypatrzylam sie dobrze i lancuszek jest jednobarwny, ale ma taki uklad, ze tak fajnie swiatlo odbija i sie wydaje, ze jest ciemno-jasny
niestety nie udalo mi sie pokazac jak lancuszek ladnie wyglada
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2009-11-24 o 20:27
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 20:26   #3718
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ok

heh a do mnie leca i leca!
jeszcze musze za jakies 9 zaplacic!
chinczyki sie nie postarali z ta promocja bourjoisa!
no ja nazwe kojarze bo czarny hypnose chyba ma nazwe onyx
Dziewięć??
To Ty chyba niedlugo zostaniesz okrzyknieta klientem roku
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 20:43   #3719
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewięć??
To Ty chyba niedlugo zostaniesz okrzyknieta klientem roku
policzylam dokladnie, z zapasem balsamu i kremu i z zapomnianym prezentem wychodzi 12 nie wiem jak sie wyrobie poki co prezent dla taty i mamy leca chociaz okazalo sie, ze zapomnialam kliknac jeszcze raz puder Elizki Taylor deep, do mnie moj doszedl, ale kliknelam drugi w medium za te 51zl! jak przyjdzie to sprawdze, ktory lepszy dla mamy i jeden zostawie sobie dobrze, ze swieta tylko raz w roku

a za tego klienta roku niech mi dadza znizke porzadna a nie!:P
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 20:45   #3720
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


heh czyli ja mam dobrze niby no bo i na pudelkach ze stili jest napisane, ze kajal onyx do obu jest dodany, wiec to guari ma podrobiona sztuke!
Nieeee może były różn wersje na moich pudełkach jest jak byk, że są różne kajale.
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.