Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-31, 13:37   #241
mopik18
Przyczajenie
 
Avatar mopik18
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

WARSZAWA
UWAGA- NIE POLECAM:
Salon Apogeum na Ursynowie

To była prawdziwa porażka. Miałam już parę złych doświadczeń z fryzjerami- takimi, którzy prawie wydłubali mi oko nożyczkami, znęcali się degażówkami, prostowali wilgotne włosy albo od których wychodziłam z pudlem na głowie. Ale fryzjerka z tego salonu przebiła wszystkich.

Uno. Sama mówi, że ma kręcone włosy, ale je prostuje. To był już dla mnie znak ostrzegawczy- albo naprawdę jej nie do twarzy, albo nie potrafi dobrze się nimi zająć.

Duo. Wchodzę do salonu, nikt się nie przestawia, fryzjerka od razu wcisnęła mnie na fotel i zaczęła myć włosy (przy okazji mnie poparzyła haha), stąd nie potrafię powiedzieć jak miała na imię. Cała wizyta to było 45 minut, przy czym fryzjerka sprawiała wrażenie, jakby ją diabeł gonił, tempo ekspresowe- może to i lepiej, bo dłużej tych tortur bym nie wytrzymała.

Tres. Obcięła co miała obciąć, i pyta się jak z modelowaniem. Ja mówię, że nie chcę modelowania, wystarczy trochę środka stylizacyjnego i dyfuzor. I tu zonk- jakoś tak dziwnie się spojrzała, ja się rozglądam... nie ma dyfuzora. Mówi, że wymodeluje na szczotce, będę miała odmianę. Nie cierpię modelowania na szczotce, nie cierpię siebie w prostych włosach, ale miałam do wyboru modelowanie, wyjście z mokrymi włosami, albo wysuszone bez dyfuzora, co równałoby się katastrofie. Zmęczyła moje włosy okropnie, przy okazji poparzyła mi głowę suszarką, wyszarpała je (włosy zaplątały się w szczotkę, szarpnęła - przeprosiła, ale ja i tak się gotowałam). Przy próbie prostowania moich włosów dalej za pomocą prostownicy zaprotestowałam już ostro- nie po to dbam, olejuję, nawilżam i cuduję, żeby to wszystko poszło do piachu. Efekt był okropny- włosy pół-proste, pół-powywijane na wszystkie strony.

Ale najgorsza była cena- według cennika na stronie powinno być 90 zł, a zażyczono sobie 120 zł. I pomyśleć, że nie poszłam do APH tylko dlatego, że za średnie chcieli 160 zł... gdybym tylko wiedziała! Chciałam zaoszczędzić, a za całą straconą kasę (bo czeka mnie poprawka, chyba już w poniedziałek będę kombinowała) miałabym farbowanie gratis. Jedyny plus, że może kogoś ostrzegę- także kręconowłose, z daleka!

Edycja: piszę na świeżo jeszcze wrażenia z cięcia- ułożyłam je po swojemu (oczywiście dodatkowo zaolejowałam na noc, rano delikatny szampon, maska z bingo)... prawie w ogóle nie są wycieniowane (o co prosiłam). Po lewej stronie robi się kołtun (?!), to jest masakra. 120 zł za to co mam na głowie, nie mogę tego przeżyć. Wrócę i chyba wrzucę im granat do salonu. :/

Natomiast polecam fryzjera w Pruszkowie:
Salon Katarzyny Kurzaj - pan Jarek


Byłam tam dość dawno, bo w styczniu, ale do tej pory pamiętam, że nie żałowałam wydanych pieniędzy (70 zł za strzyżenie). Pan Jarek dobrał fryzurę do mojego kształtu włosów, wiedział jak suszyć włosy (dół+dyfuzor) i świetnie je wycieniował. Nie spieszył się, wszystko tłumaczył na bieżąco. Z reguły po wyjściu od fryzjera wracałam jak najszybciej do domu, żeby włosy umyć i ułożyć je po swojemu, a tym razem byłam naprawdę zadowolona z efektu, bo włosy były ładnie skręcone, a jednocześnie niespuszone. Jak za te pieniądze- naprawdę polecam. W najbliższym czasie odwiedzę pana Jarka ponownie, żeby naprawił to, co "Apogeum" zrobiło na moich włosach.

Co prawda salon jest w Pruszkowie, ale polecam również Warszawiankom, bo salon jest parę kroków od WKD.

Edytowane przez mopik18
Czas edycji: 2014-06-01 o 10:30
mopik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 21:55   #242
Minia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 150
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Warszawa - p. Patrycja

Zachęcona pozytywnymi opiniami, skorzystałam z usług p. Patrycji. Dla mnie wizyta zakończyła się wielką porażką. Włosy zostały b. mocno wycieniowane, mam o połowę loków mniej! Najgorzej wygląda tył, mam wycięty placek pośrodku głowy. Jestem wściekła bo miałam już całkiem fajne włosy, a teraz czekają mnie miesiące zapuszczania....U p. Patrycji byłam pierwszy i ostatni raz!

Warszawa - Filip Galas

Polecam p. Magdę, która rewelacyjnie obcina włosy kręcone. Byłam u niej kilka razy zanim coś mnie podkusiło żeby wybrać się do p. Patrycji. Teraz wracam skruszona i czekam cierpliwie aż doprowadzi moje włosy do dawnego kształtu.
Minia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 20:02   #243
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

ODRADZAM

salon Agnieszki Gizińskiej na ul. Kruczej....

pani twierdzi że tnie kręcone ale chyba jej się tylko wydaje. szkoda że przekonałam się o tym na własnej głowie...
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 19:38   #244
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Dziewczyny, może któraś z Was zna dobrą fryzjerkę z LUBLINA?
zekori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 15:48   #245
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Przyłączam się do zachwytów nad AFERA FRYZJERA w Warszawie. Byłam u Gosi - cięcie doskonałe. Zna się na rzeczy i chyba nawet czyta w myślach Mam dokładnie taką fryzurę jaką chciałam mieć
Po latach porażek miło trafić wreszcie do kogoś kompetentnego.
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 09:41   #246
sagarmathaa
Raczkowanie
 
Avatar sagarmathaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 160
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

A ja szukam dobrego fryzjera z Zabrza, Gliwic, Rudy Śląskiej lub bliskich okolic
sagarmathaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 09:23   #247
vvishyou
Raczkowanie
 
Avatar vvishyou
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 286
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

POLECAM!

ŚWIĘTOCHŁOWICE

Dawid Horzela.
Świetny, młody fryzjer, oczekiwanie miesiąc na wizytę .
Ma spory talent i warto do niego podejść i z kręconymi i prostymi.
vvishyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 19:30   #248
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 368
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

CZĘSTOCHOWA

Polecam : pan Maksymilian z Atelier Spinka,Sfera Urody, Dąbrowskiego 4

Strzyżenie super, na spokojnie fryzjer obejrzał moje włosy, następnie baardzo delikatnie umył włosy, zaserwował ekstra relaksujący masaż Rozczesywał je również bardzo delikatnie tanglee tezeer. Potem usiadł na drugim fotelu i pasmo po paśmie obcinał i cieniował, wizyta trwała ponad godzinę Z modelowaniem gorzej bo to co miałam na głowie na koniec zdecydowanie lokami nie było, za dużo też nałożył produktu do stylizacji.
Samo strzyżenie oceniam bardzo na plus i jeśli włosy będą się dalej tak ładnie układać to z przyjemnością tam wrócę cena usługi na włosach półdługich - 50 zł
vidia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 14:58   #249
sagarmathaa
Raczkowanie
 
Avatar sagarmathaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 160
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Cytat:
Napisane przez vvishyou Pokaż wiadomość
POLECAM!

ŚWIĘTOCHŁOWICE

Dawid Horzela.
Świetny, młody fryzjer, oczekiwanie miesiąc na wizytę .
Ma spory talent i warto do niego podejść i z kręconymi i prostymi.
O dzięki - to już w moim zasięgu
sagarmathaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 11:10   #250
Amentia
Przyczajenie
 
Avatar Amentia
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Warszawa / Białystok
Wiadomości: 2
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Ja dość nietypowo- poszukuję fryzjera w Warszawie, ale dla mężczyzny z średnio długimi kręconymi włosami. Najlepiej by nie był przesadnie drogi. Z góry dzięki za wszelkie informacje!
Amentia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 19:54   #251
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Poszukuje fryzjera do cięcia z Białegostoku
__________________
www.magiawewnetrzna.pl

Edytowane przez handzia600
Czas edycji: 2015-01-01 o 20:25
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-01, 20:12   #252
AgusiA753
Raczkowanie
 
Avatar AgusiA753
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 151
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Leszno w Wielkopolsce- ktoś, coś...?
__________________
CG- od 01.07.2012r

Edytowane przez AgusiA753
Czas edycji: 2015-01-01 o 20:15
AgusiA753 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 22:23   #253
ap-hope
Raczkowanie
 
Avatar ap-hope
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 69
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Rzeszów dla kręciołka? Ktoś coś słyszał?
ap-hope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 19:50   #254
bambi0
Przyczajenie
 
Avatar bambi0
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Bydgoszcz/Iława
Wiadomości: 1
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

A czy ktoś może polecić dobrego fryzjera dla kręciołków w Bydgoszczy?
bambi0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 21:22   #255
iwonap79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 454
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

LUBLIN - Galeria fryzur na jana sawy andrzej wójtowicz (nikt inny), ale nie polecam malowania
ścina baaardzo fajnie (i cena "normalna"). co do malowania to poprawnie a nie super więc obcinam u niego, maluję w pinku 2 końce miasta

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może któraś z Was zna dobrą fryzjerkę z LUBLINA?
LUBLIN - Galeria fryzur na jana sawy andrzej wójtowicz (nikt inny), ale nie polecam malowania
ścina baaardzo fajnie (i cena "normalna"). co do malowania to poprawnie a nie super więc obcinam u niego, maluję w pinku 2 końce miasta
POZDRAWIAM
iwonap79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 10:37   #256
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Znacie kogoś dobrego z Opola, Nysy, Prudnika czy ew. Głuchołaz ?
sandra1515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 09:42   #257
milva37
Raczkowanie
 
Avatar milva37
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 154
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

KRAKÓW
Bardzo polecam panią Agnieszkę Jaśko. Ma salon niedaleko Plazy i Kraków Areny. Od kilku lat obcinam moje kręcone włosy tylko i wyłącznie u niej. Informację o jej salonie znalazłam na wizażu, możliwe, że nawet w tym wątku. Ona do niedawna miała salon na Grzegórzeckiej, więc może ktoś ją stamtąd kojarzy.

Przeszukałam wątek i zdziwiłam się bardzo, że dziewczyny z kręconymi włosami mają takie negatywne doświadczenia z wizyt u niej. Szczególnie zdziwiły mnie komentarze, że zostało obcięte za dużo włosów, moje doświadczenia są zgoła inne. Zastanawiam się, czy na pewno to Pani Agnieszka obcinała. Tam jest jeszcze druga fryzjerka, może to ona była?

Moje subiektywne zadanie na temat salonu Pani Agnieszki:
Pani Agnieszka świetnie zna się na obcinaniu kręconych włosów, nigdy nie byłam niezadowolona z jej pracy. Bardzo lubi długie kręcone włosy i jeśli przyjdziesz do niej z zamiarem ścięcia większości bo Ci się znudziły, to pewnie będzie namawiać, żeby tego nie robić. Ja wiele razy siadałam na fotelu i hasłem: "dosyć mam! Niewygodne to-to i cały czas pielęgnować trzeba! Niech Pani tnie!", na co ona zawsze: "takie ładne włosy, szkoda będzie. Podetniemy trochę, odświeżymy, kształt poprawimy, a jak dalej będzie Pani chciała obciąć na krótko, to za miesiąc obetniemy". No i nigdy nie przychodziłam za miesiąc obciąć Na wyraźne skrócenie zgodziła się tylko raz - jak mi po ciąży wypadło bardzo dużo włosów, stwierdziła, że to "cięcie lecznicze". Pani Agnieszka jest bardzo miła, bezpośrednia i wizyta u niej to naprawdę przyjemność. Polecam.
__________________
wymiana kosmetyczna -> KLIK

Edytowane przez milva37
Czas edycji: 2015-02-18 o 09:53 Powód: sama własnoręcznie przeszukałam wątek i chcę się odnieść do tego, co przeczytałam.
milva37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 23:57   #258
Gjanduja
Raczkowanie
 
Avatar Gjanduja
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 45
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Serdecznie polecam panią Elę Trzaskę z salonu Trzaska&Jurek na Chełmskiej w Warszawie. Nie tylko potrafi świetnie obciąć kręcone włosy, ale jej priorytetem jest ich zdrowie. Nawet moje podcięcie skracała nożyczkami a nie maszynką, żeby nie zniszczyć końcówek
Do salonu trafiłam jeszcze zanim zaczęłam interesować się włosomaniactwem i gdzieś przeczytałam o salonie artykuł, a że blisko to postanowiłam spróbować szczególnie że z mojego poprzedniego fryzjera byłam średnio zadowolona.

EDIT: za drugim razem już nie było tak dobrze za dużo obcięte i słabo zrobiona fryzura. Po wakacjach wracam do mojego pierwszego fryzjera. Mam nadzieję, że się jak zawsze nie zawiodę.

Edytowane przez Gjanduja
Czas edycji: 2015-07-21 o 01:09
Gjanduja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 17:42   #259
marta448
Raczkowanie
 
Avatar marta448
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 198
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Ja też poszukuje dobrego fryzjera w RZESZOWIE.
__________________
Moja pazurkowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post46804535


10.2014 początek walki o piękne loki

marta448 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 01:36   #260
charm2
Raczkowanie
 
Avatar charm2
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 40
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
Poszukuje fryzjera do cięcia z Białegostoku
Ja również!
Chodzę do Błażeja ze studio b. mogę polecić, świetnie doradza, zna się na rzeczy, jednak specem od kręconych to on nie jest. Szukam kogoś na prawdę dobrego..
__________________
Zapuszczam i odbudowuję włosy : 05.2013
Pijaczka pokrzywy
Kręconowłosa
Wymarzona figura: in progres!
charm2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 14:55   #261
yarrowia
Zadomowienie
 
Avatar yarrowia
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 334
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Jako ex-Łodzianka, szukająca dobrego fryzjera w innym mieście czuję się w obowiązku polecić fryzjerki, za którymi tęsknię

Łódź, polecam

Nowa fala
, ul. Piotrkowska 273; ul. Elsnera 11

https://www.facebook.com/nowafala.lodz?fref=ts
Pani Justyna (właścicielka salonów, częściej pracuje na Piotrkowskiej) zawsze słucha i rozumie co chcę i jak chcę. Uwzględnia naturę włosów przy strzyżeniu Wie jak zadbać o skręt (przykład). Widziałam na innych klientkach świetne koloryzacje, widziałam, że unie suszyć dyfuzorem Nie korzystałam z usług innych fryzjerek z salonów Nowej fali, ale zakładam, że p. Justyna byle kogo nie zatrudnia.
Dla mnie to plus, dla innych może być minusem - p. Justyna zawsze bardzo stara się obsłużyć wszystkie chętne klientki w terminie jaki im pasuje, w efekcie grafik u niej jest bardzo napięty i czasami nie wyrabia, a co za tym idzie wizyta zaczyna się parę minut później. Mnie to nie przeszkadza, mogę chwilę poczekać na dobre cięcie za niewielką cenę

Joko, Hubala 1 bl. 176
https://www.facebook.com/Pracownia.F...a.Joko?fref=ts
Tutaj salon jednoosobowy, atmosfera kameralna Do Joli na fryzurę wpada się jak do dobrej koleżanki. Korzysta z naturalnych kosmetyków nietestowanych na zwierzętach, lubi naturalne loki, a gdyby ktoś miał ochotę na bardziej szaloną/krótką/ciekawą/alternatywną fryzurę to tylko do niej!! Na profilu ma obszerną galerię, gdzie można podziwiać jej dzieła.
Stety-niestety ma coraz więcej klientek i na wizyty trzeba się umawiać z coraz większym wyprzedzeniem. No i trzeba jakoś dotrzeć na Retkinię...
__________________
Mały mistrz na tropie
yarrowia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 12:18   #262
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Poleci ktoś kogoś z TORUNIA ?
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 12:04   #263
kalinka 007
Raczkowanie
 
Avatar kalinka 007
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 145
Dot.: KRĘCONE WŁOSY - POLEĆCIE DOBREGO FRYZJERA w warszawie!!!!

Czuję się w obowiązku odradzić kręconowłosym polecaną tu Patrycję z Warszawy. Miałam do niej dwa życzenia: moje długie i kręcone włosy mają pozostać długie i kręcone. Pani zdziwiła się na moją prośbę, po czym ścięła mi włosy do ramion (w ramach poprawek) i pocieniowala je z tyłu w cienkie paseczki, które nie chcą się kręcić i które stale wyglądają na przetluszczone, mimo że mam włosy normalne i mimo że powiedziałam jej, zeby szła w grube loki, by uniknąć takiego efektu. Zobaczymy, czy włosy będą jakoś w miarę przyzwoicie odrastać, ale póki nie jestem zadowolona.

Edytowane przez kalinka 007
Czas edycji: 2015-04-25 o 12:29
kalinka 007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 13:20   #264
ysabela
Rozeznanie
 
Avatar ysabela
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław/ Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 567
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Wrocław, LORENCO
Byłam dzisiaj u pani Aliny z zamiarem pocieniowania moich fal, które ostatnio były w tak tragicznej formie, że nadawały się tylko do wiązania. Wyszłam z barankiem Trochę mnie tylko zmartwiło, że baranek był aż sztywny od środków stylizujących, ale jestem pod wrażeniem, że z moich włosów udało się wyciągnąć tyle loków bez używania lokówki ani wałków, samo ugniatanie Generalnie polecam
ysabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 08:26   #265
silver93
Przyczajenie
 
Avatar silver93
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4
Dobry fryzjer w Ostrowie Wlkp

Szukam dobrego fryzjera w Ostrowie Wielkopolskim ktory POTRAFI obcinac krecone wlosy.
silver93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 12:18   #266
elizzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 160
GG do elizzka
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Podpinam się pod prośbę o namiary na fryzjera w Rzeszowie, który zaopiekuje się i profesjonalnie zetnie kręcone włosy
__________________
elizzka
elizzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 06:49   #267
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

KIELCE ? czy ktos poleci fryzjerkę/fryzjera do włosów kręconych i falowanych z tych okolic? PILNA SPRAWA
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 12:40   #268
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Dziewczyny a jakieś wrażenia z tych nowych fryzjerek pracujących w Kokardka Mysi Warszawa?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 07:53   #269
skidblandir
Rozeznanie
 
Avatar skidblandir
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 865
GG do skidblandir
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Cytat:
Napisane przez Sirii Pokaż wiadomość
Podbijam wątek. Jakiś fryzjer dla zakręconej z okolicy Tychów, Pszczyny, Bielska?
Co prawda pytanie sprzed 1,5 roku, ale może się jeszcze komuś odpowiedź przyda. W Pszczynie polecam Studio Katarzyny Krywult i wizytę u właścicielki. Uratowała moje włosy po koszmarnym cięciu w Krakowie, po którym rok chodziłam w kucyku
__________________

skidblandir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 00:31   #270
apaas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 14
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

instytut urody na wspólnej
apaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-20 15:12:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.