W³osy falowane a grzywka - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-08-28, 10:40   #1
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ¦ci¶le tajne!
Wiadomo¶ci: 1 528

W³osy falowane a grzywka


Witam

W³osy krêc±/faluj± mi w miejscu takim jak tej pani na zdjêciu. Czy je¶li zrobiê sobie grzywkê na skos albo prost± - to bêdzie ona w³a¶nie tak falowaæ, jak dalsza czê¶æ moich w³osów?


To dla mnie bardzo wa¿ne, poniewa¿ w koñcu chcê zmieniæ fryzurê
Jednak obawiam siê ci±gle faluj±cej grzywki, nie chcê zaprzyja¼niaæ jej z prostownic±...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg x.jpg (39,8 KB, 167 za³adowañ)
__________________

Kiedy¶, w czasie rozmowy o osi±gniêciach wspó³czesnej techniki, George Bernard Shaw powiedzia³:
- Teraz, gdy ju¿ nauczyli¶my siê lataæ w powietrzu jak ptaki, p³ywaæ pod wod± jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyæ siê ¿yæ na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-28, 11:07   #2
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: W³osy falowane a grzywka

Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam

W³osy krêc±/faluj± mi w miejscu takim jak tej pani na zdjêciu. Czy je¶li zrobiê sobie grzywkê na skos albo prost± - to bêdzie ona w³a¶nie tak falowaæ, jak dalsza czê¶æ moich w³osów?


To dla mnie bardzo wa¿ne, poniewa¿ w koñcu chcê zmieniæ fryzurê
Jednak obawiam siê ci±gle faluj±cej grzywki, nie chcê zaprzyja¼niaæ jej z prostownic±...
równie¿ mam lekko falowane w³osy,ale mniej ni¿ Pani ze zdjêcia,i obciêta na prosto grzywke która uwielbia siê krêciæ i wywijaæ.Tak¿e by³am zmuszona zaprzyja¼niæ siê z prostownic± i j± prostowaæ.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-28, 11:43   #3
milkcream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: W³osy falowane a grzywka

To zale¿y. A czy jak zostawisz w³osy do wyschniêcia naturalnego, to grzywka jako¶ siê specjalnie wywija u nasady? Je¿eli tak, to znaczy, ¿e w³oski chc± siê krêciæ a jak je skrócisz, bêd± l¿ejsze, to siê pofaluj± mocniej. Ale je¿eli nigdy nie masz problemu, bo po wyschniêciu u nasady s± idealnie g³adkie, to dobrze Ja mam krêcone/falowane i zrobi³am sobie kiedy¶ grzywkê do linii brwi, a potem pali³am prostownic±. Ale moje w³a¶nie siê wywija³y u nasady w ró¿ne strony.
milkcream jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-28, 12:23   #4
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: W³osy falowane a grzywka

no niestety muszê paliæ prostownica,ale u¿ywam balsamu który ma chroniæ przed wysok± temperatura i szczerze powiem,ze grzywka jest w dobrym stanie.Mam wysokie czolo musze mieæ grzywke,a prostowanie jej w jakikolwiek inny sposob nie daje rady.Chyba,¿e wy co¶ poradzicie?jak wysuszê grzywkê jest napuszona,faluje sie i ka¿dy kosmyk wywija siê w inn± stronê:/fajnie Naciaaa1991 ,¿e za³o¿y³a¶ ten w±tek mo¿e znajdê te¿ dobr± radê dla siebie
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-28, 19:03   #5
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ¦ci¶le tajne!
Wiadomo¶ci: 1 528
Dot.: W³osy falowane a grzywka

Oj, to nie pocieszy³y¶cie mnie... Nie chcê u¿eraæ siê z prostownic±.
My¶lê wiêc, ¿e z prostej grzywki bêdê musia³a niestety zrezygnowaæ.
Mo¿e ta na skos?
__________________

Kiedy¶, w czasie rozmowy o osi±gniêciach wspó³czesnej techniki, George Bernard Shaw powiedzia³:
- Teraz, gdy ju¿ nauczyli¶my siê lataæ w powietrzu jak ptaki, p³ywaæ pod wod± jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyæ siê ¿yæ na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-28, 20:36   #6
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: W³osy falowane a grzywka

Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Poka¿ wiadomo¶æ
Oj, to nie pocieszy³y¶cie mnie... Nie chcê u¿eraæ siê z prostownic±.
My¶lê wiêc, ¿e z prostej grzywki bêdê musia³a niestety zrezygnowaæ.
Mo¿e ta na skos?
osobi¶cie uwa¿am,¿e ¿adna grzywka nie wygl±da ³adnie jak siê wywija we wszystkie strony.Ale wiesz,to,¿e u mnie tak jest nie znaczy,¿e bedzie tak u Ciebie.Spróbuj,nie spodoba Ci siê mo¿esz przecie¿ ja podpi±æ spink± i zapusciæ z powrotem.sa te¿ rózne balsamy niby prostuj±ce mia³am kiedy¶ taki ale na moje wywijasy nie dawa³ radyja u¿ywam prostownicy ale nie zauwa¿y³am,zniszczenia czy wysuszenia.Dobra od¿ywka i jest Ok.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-28, 22:03   #7
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ¦ci¶le tajne!
Wiadomo¶ci: 1 528
Dot.: W³osy falowane a grzywka

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
osobi¶cie uwa¿am,¿e ¿adna grzywka nie wygl±da ³adnie jak siê wywija we wszystkie strony.Ale wiesz,to,¿e u mnie tak jest nie znaczy,¿e bedzie tak u Ciebie.Spróbuj,nie spodoba Ci siê mo¿esz przecie¿ ja podpi±æ spink± i zapusciæ z powrotem.sa te¿ rózne balsamy niby prostuj±ce mia³am kiedy¶ taki ale na moje wywijasy nie dawa³ radyja u¿ywam prostownicy ale nie zauwa¿y³am,zniszczenia czy wysuszenia.Dobra od¿ywka i jest Ok.
Tylko, ¿e ju¿ mia³am kiedy¶ grzywkê na bok, no prawie grzywkê, bo fryzjerka by³a kiepska, ale mniejsza o to. I z tak± nie by³o wiêkszych problemów, wrêcz przeciwnie - wygl±da³a ³adnie

Co do tego, ¿e jak mi siê nie podoba to podepnê spink± - nic bardziej mylnego Mam wysokie czo³o, a podpinanie w³osów do góry jeszcze bardziej to uwidacznia. A na bok? No jak, skoro to prosta grzywka, nie da rady. Poza tym wydaje mi siê, ¿e takie zapuszczanie te¿ d³ugo trwa [a ja nie mam czasu, a raczej cierpliwo¶ci, tak, ciê¿ko mi dogodziæ ]
__________________

Kiedy¶, w czasie rozmowy o osi±gniêciach wspó³czesnej techniki, George Bernard Shaw powiedzia³:
- Teraz, gdy ju¿ nauczyli¶my siê lataæ w powietrzu jak ptaki, p³ywaæ pod wod± jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyæ siê ¿yæ na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-08-29, 08:47   #8
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: W³osy falowane a grzywka

Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko, ¿e ju¿ mia³am kiedy¶ grzywkê na bok, no prawie grzywkê, bo fryzjerka by³a kiepska, ale mniejsza o to. I z tak± nie by³o wiêkszych problemów, wrêcz przeciwnie - wygl±da³a ³adnie

Co do tego, ¿e jak mi siê nie podoba to podepnê spink± - nic bardziej mylnego Mam wysokie czo³o, a podpinanie w³osów do góry jeszcze bardziej to uwidacznia. A na bok? No jak, skoro to prosta grzywka, nie da rady. Poza tym wydaje mi siê, ¿e takie zapuszczanie te¿ d³ugo trwa [a ja nie mam czasu, a raczej cierpliwo¶ci, tak, ciê¿ko mi dogodziæ ]
kochana sk±d ja to znam...równie¿ mam bardzo wysokie czo³o i nie mogê patrzeæ na siebie jak jestem bez grzywki,i ¶cinam na prosto i jestem zmuszona prostowaæ niestety...
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.