Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-08, 18:22   #1141
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Ciemnienie = złe przechowywanie. Nie znajdziesz jasno-srebrnego materiału który Ci się nie utleni. Natomiast przechowywane w woreczkach i z dala od świata i po latach będą w stanie jak w dniu zakupu.
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 07:23   #1142
Astartis
Rozeznanie
 
Avatar Astartis
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 679
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez pomoni Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie. Gdzie, w którym sklepie kupujecie posrebrzane elementy (sprężynki, karabińczyki) w dobrym gatunku? Takie, żeby szybko nie ciemniały, utrzymywały długo ładny wygląd. Napiszcie proszę,dzięki.
Kiedyś kupowałam u Costume Jewellery, Pasart, i innych i raczej różnicy nie było. Z tym, że jak pisze Nagaly - do woreczków strunowych i w kuferku - nic im się nie działo
Astartis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 20:28   #1143
Astartis
Rozeznanie
 
Avatar Astartis
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 679
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Przyszła mi paczka z Onyks.eu - w miarę szybka wysyłka, wszytko się zgadzało i jeszcze gratis mogę śmiało polecić.
Astartis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 21:23   #1144
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 726
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

A to ciekawe, bo ja dwa razy od nich zamawiałam i żadnego gratisu nie widziałam
Może dlatego, że łączyłam detal z hurtem.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 22:12   #1145
maly_karaluszek
Zadomowienie
 
Avatar maly_karaluszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kawałek za końcem świata
Wiadomości: 1 296
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Ja u nich kupowałam już kilka razy, w tym raz hurt+detal (nie prosiłam o łaczenie ale chyba sami to zrobili), zawsze z odbiorem osobistym. Też ani śladu gratisów, kiedyś przynajmniej niektóre rzeczy były pakowane z zapasem (25-30 g koralików zamiast 20 w jednej z paczek, 13 zamiast 10 przekładek itp) a teraz nawet tego nie robią^^ Ale ok, nie dla gratisów robię zakupy w końcu, z innych powodów wybieram ich sklep
maly_karaluszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 22:16   #1146
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 726
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Ja też nie dla gratisów, ale szerokie końcówki to już inna sprawa
W każdym razie potwierdzam- że szybko i u mnie dwa razy wszystko się zgadzało. Chociaż miałam duszę na ramieniu ostatnio, jak przysłali mi info, że paczka detaliczna wysłana, a dopiero kilka godzin później, że hurtowa też Ale wszystko doszło w jednej kopercie.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 09:01   #1147
weraph
Rozeznanie
 
Avatar weraph
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 883
GG do weraph
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

W onyskie gratisy wybiera się przeciez samemu! W detalu chyba od 50 zł w koszyku uaktywnia się okienko (nad zamowieniem) wybierz gratis - co prawda nie są szałowe, wciaz się zmieniają, ale raz upolowałam spory (kosztujący 9 zł agat spękany).

W hurcie gratis uaktywnia się po 150, 250, 350 i 600 zł (im wieksze zamówienie tym bardziej wartosciowy)

Przy łaczeniu hurt-detal liczy się ile wydało się w hurcie i detalu osobno.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=524265

Moj wąteczek wizazowy

http://koralikowaweraph.blogspot.com/

Moja koralikowa strona



Edytowane przez weraph
Czas edycji: 2011-07-12 o 09:03
weraph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 11:17   #1148
Astartis
Rozeznanie
 
Avatar Astartis
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 679
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Ja dostałam całkiem fajne koraliki i faktycznie po przekroczeniu 50zł uaktywniła się ikonka.
Gratisy uważam za miły dodatek Teraz większość sklepów tak robi i nas - klientów już do tego niestety przyzwyczaili Chociaż jeśli miałabym wybierać - towar w idealnym stanie (czasem przyjdzie coś uszczerbane czy kamyki uszkodzone lub nie do pary) lub gratis, to zdecydowanie wolałabym to pierwsze

Edytowane przez Astartis
Czas edycji: 2011-07-12 o 11:20
Astartis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 20:26   #1149
maly_karaluszek
Zadomowienie
 
Avatar maly_karaluszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kawałek za końcem świata
Wiadomości: 1 296
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Aaaa to ja u nich 50 w detalu przekroczyłam raz, jak jeszcze nie bylo tego systemu gratisów^^ [Zazwyczaj wszystko odbieram sama więc nie zbieram na siłę dużych zamówien bo "przesyłka się nie opłaci"]. Za to nalicza mi jakieś punkty z którymi nijak nie mogę nic zrobić:P Pytałam nawet przy odbiorze o to to ta pani mi wmawiała że muszę móc ale co tam. Jak na moje oko to mam ich na razie za mało uzbieranych

Gratisy z biżuteryjnych (i takich ze wszystkim po kolei) sklepów to mi dawał jak narazie chyba tylko qunszt^^ Ostatnio przeszli samych siebie, bo na jedno niewielkie zamówienie dostałam: rabat chyba z 10% na wszystko, obniżkę za punkty z kuferka i dwa gratisy Za to scrapowe sklepy chyba za każdym razem mi coś dorzucają nawet do małych zamówien
maly_karaluszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 20:41   #1150
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Hmm, ja zawsze dostaję jakiś gratis, nawet do małych zamówień. A statnio dostałam parę ładnych przekładek ze skarbów natury, przy zamówieniu na 30 zł! W ogóle muszę bardzo pochwalić ten sklep. Zamawiałam tylko bigle i sztyfty srebrne, bo akurat niczego innego nie potrzebowałam, a tam były fajne ceny. Wszystko doszło sprawnie, na bieżąco byłam zawiadamiana o statusie zamówienia. Ale najbardziej ucieszył mnie sposób pakowania. Po raz pierwszy dostałam półfabrykaty w pudełku fasonowym, a nie w kopercie, każda para bigli czy sztyftów była w osobnym woreczku i dopiero wtedy pogrupowane w woreczkach strunowych. Poza tym wszystko ładnie opisane, wiec odpadło mi zastanawianie się, czy ten gratis to srebro czy inny metal
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 11:35   #1151
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

SklepBukowiec - pierwszy raz zamawiałam bo ciągle błądziłam i trafiałam do innego miejsca w drodze do "w końcu muszę tam coś kupić". Anioł nie Pani Wiola )) Tak, wiem, może to paniowanie średnio na miejscu przy wypowiedzi na forum ale w kontaktach biznesowych ciężko mi inaczej pisać.
Zatem: cierpliwość anielska do mojego podwójnego zaćmienia umysłowego i dokonywania roszad to w adresie, to w zamówieniu. Szybka przesyłka, towar śliczny, sympatyczny gratis. Mam tylko jedną sugestię, by kaboszony pakować jednak tak, aby nie obijały się o siebie. Kilka sztuk przyszło porysowanych jednak żadna ponad wysokość planowanej cargi, więc nie ma kłopotu (gdzieś wyżej sprzedałam fajny wg mnie patent załapany od sklepu kamyczki.pl- na jednoczesne oszczędzenie woreczków i chronienie kamyków - tj przyklejenie ich za pomocą drobnego kawałka taśmy dwustronnej - do kawałka brystolu o wymiarach mieszczących się w woreczku).

SkarbyNatury
- zamawiałam drugi raz, jak zwykle wszytko sprawnie i bezproblemowo, towar zgodny z opisem, szczególnie cebulki zielonego onyksu wprawiły mnie w zachwyt (ja nie wiem czemu ale ten kolor działa na mnie tak... dziwnie euforycznie ). Gratis również otrzymałam, bardzo to miłe. Żałuję jedynie że w pośpiechu nie poprosiłam by kamyki dobrać w pary, przyjmując - nie wiem czemu - że to oczywiste i tym samym mam dwa Opale na dwa wisiory

Oba sklepy serdecznie polecam
__________________




Edytowane przez nagaLy
Czas edycji: 2011-07-13 o 11:37
nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 11:55   #1152
E_W
Wtajemniczenie
 
Avatar E_W
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 2 693
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Ja też skusiłam się na zamówienie w Skarbach. Kamienie śliczne - zamawiałam m.in. agat botswana , który od dłuższego czasu za mną "chodził" - śliczne kamienie i rzemienie - cudne grubaśne plecione - genialne
Gratisu się nie spodziewałam, a był , choć pewnie go nie wykorzystam - uszkodzone szklane koraliki - ale nie o gratis chodziło, zrzucam to na karb promocji i zwiększonej liczby zamówień w ostatnim tygodniu, co niesie za sobą pośpiech i ogólny zamęt w firmie . A co do pakowania - przeraziło mnie to pudełko fasonowe - niby ok, ale w ogóle nie było zabezpieczone od spodu i można było z niego wyciągnąć wszystko - na szczęście listonoszy mam uczciwych i nic nie brakowało
Ogólnie - na pewno tam jeszcze wrócę na zakupy
E_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 12:12   #1153
Astartis
Rozeznanie
 
Avatar Astartis
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 679
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Za mną też chodzi zamówienie w Skarbach Natury ale ciągle coś wypada po drodze
Astartis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 16:44   #1154
mort_subite
Raczkowanie
 
Avatar mort_subite
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Orliczko pod Pniewami
Wiadomości: 291
GG do mort_subite
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

wszystko, co pisałyście o sklepie Bukowiec to najświętsza prawda. Dostałam zamówienie w kartoniku, ładnie zapakowane i miły gratis. Kocham ten sklep!
mort_subite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 13:56   #1155
weraph
Rozeznanie
 
Avatar weraph
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 883
GG do weraph
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Mam za sobą zamowienie w kilka osob z bixel.pl - jakościowo - nieźli. Jestem zadowolona.
Ceny są okazyjne, jak na hurtownię, szkoda ze szybko znikały rzeczy które jeszcze dzien wczesniej miałam w koszyku. Ogniwek w paczkach jest całe morze - jedyny bład jaki znalazłam to koralik modułowy z wzorem którego nie zamawiałam, ale można to wybaczyć.

Rzekome filie w róznych miastach - nie istnieją.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=524265

Moj wąteczek wizazowy

http://koralikowaweraph.blogspot.com/

Moja koralikowa strona


weraph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 07:45   #1156
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Równiez jestem po zamowieniu w bixelu - wyslane poczta i wszystko sie zgadzalo. Pechowo trafila niemniej mi sie uszkodzona jedna rzecz ale bez problemu uznali reklamacje gdy do nich podjechalam - wiec wszystko na plus
substytut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 22:26   #1157
FK
przyczajona tygrysica
 
Avatar FK
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: z czarnego fotela
Wiadomości: 1 445
GG do FK
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez weraph Pokaż wiadomość
Mam za sobą zamowienie w kilka osob z bixel.pl - jakościowo - nieźli. Jestem zadowolona.
Ceny są okazyjne, jak na hurtownię, szkoda ze szybko znikały rzeczy które jeszcze dzien wczesniej miałam w koszyku. Ogniwek w paczkach jest całe morze - jedyny bład jaki znalazłam to koralik modułowy z wzorem którego nie zamawiałam, ale można to wybaczyć.

Rzekome filie w róznych miastach - nie istnieją.
Kiedyś przypadkiem trafiłam na sklepik bixela w budce na stadionie X-lecia, ale czy to była rzeczona filia to nie wiem
FK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 22:31   #1158
weraph
Rozeznanie
 
Avatar weraph
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 883
GG do weraph
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez FK Pokaż wiadomość
Kiedyś przypadkiem trafiłam na sklepik bixela w budce na stadionie X-lecia, ale czy to była rzeczona filia to nie wiem
Bardzo prawdopodobne - w Lesznie filią jest połka u kosmetyczki, a we Wrocławiu w tym miejscu jest sklep rowerowy
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=524265

Moj wąteczek wizazowy

http://koralikowaweraph.blogspot.com/

Moja koralikowa strona


weraph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 08:20   #1159
Bilq
Rozeznanie
 
Avatar Bilq
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 645
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

We Wrocławiu jeszcze rok temu był bixel, jak tam byłam pół roku temu to już nie było, możliwe że do teraz powstał sklep rowerowy
__________________
Bilq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 08:40   #1160
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Robiłam pierwszy raz zakupy w beading.pl. Bardzo jestem zadowolona . Nie zamawiałam dużo, same kamee, ale dostałam miły gratisik z tekstem "na powitanie" . Co prawda drobnica, więc nie wykorzystam jej jak należy, ale do wrapów i owszem, bo śliczna .
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 12:41   #1161
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

no, to teraz ja, bo ostatnio się uzbierało

Bukowiec- jak zawsze

Skarby Natury - szybko, piękne kamienie, podobierane w pary, przyzwoite ceny, wszystko się zgadzało

Crystaleye - pierwsze zamówienie, ale tam właśnie znalazłam mosiężne bigle, jeden brak, już wysłali

Akcesoria - kontakt super, obsługa jak trzeba, kamienie ok, bardzo duży wybór srebrnych bigli i sztyftów (dla mnie raj) ale niestety, drugie moje zamówienie i drugi raz już po opłaceniu zamówienia okazało się, że czegoś tam nie ma, bo to były ostatnie sztuki. Dostałam telefon z tą informacją, zamienny kamień i gratis. Ale ponieważ powtórzyła się historia z "ostatnimi sztukami" to piszę, bo sklep na prawdę fajny i na pewno doń wrócę, ceny przyzwoite i duży wybór, więc warto popracować i zrobić porządny remanent.

Antykwariat - półfabrykaty ok, kamienie ok ale niestety nie podobierane w pary a sprzedawane jako para. Opakowania do bani, wstyd wysyłać pudełka w takim stanie. Reklamacja uznana ale dosłane pudełka nie odbiegają wcale tym wysłanym po raz pierwszy. Już nie reklamuję po raz drugi - kamienie pójdą na naszyjniki, pudełka dla córki do piasku. Niestety u mnie minus.
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 09:27   #1162
weraph
Rozeznanie
 
Avatar weraph
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 883
GG do weraph
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Standardowo - polece Marmon. Wszystko gra, nie mam zazalen Jedyne co to zwykle mam tak, że zamowię/opłacę, a na drugi dzien jest mega promocja typu wysyłamy za darmo/2 gratis itp. Taki fart.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=524265

Moj wąteczek wizazowy

http://koralikowaweraph.blogspot.com/

Moja koralikowa strona


weraph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 06:16   #1163
Magnlija
Raczkowanie
 
Avatar Magnlija
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 456
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Jak zwykle beadshop polecam. Szybka dostawa, świetny kontakt i zawsze zadowolenie z zamawianych produktów

Odradzam jubilexa. Kupowałam u niego kilka razy. Produkty w zależności od tego co się kupuje są w miarę OK, na ogół w porządku (poza sztyftami z kulką zarówno srebrnymi jak i złoconymi - wyginają się oraz łamią, to samo jedne sztyfty ozdobne przypominające klucz wiolinowy, lutowane, bardzo kiepskiej jakości). Obsługa tradycyjnie kiepska. Prosiłam za każdym razem aby informować mnie mailami w dniu wysyłki zamówień ponieważ zależało mi na czasie - nigdy odpowiedzi nie dostałam. Księgowanie wpłaty następowało zazwyczaj ok. 3 dnia od przelania pieniędzy i to wówczas jak zwracałam uwagę mailem o zaksięgowanie (po 3 dniach po moich mailach przychodziło potwierdzenie zaksięgowania). Wysyłki zazwyczaj dostawałam do tygodnia (5 do 7 dni). W pierwszym zamówieniu wszystko się zgadzało, w drugim dostałam to czego nie zamawiałam (ale na moją korzyść), w trzecim wszystko OK., w ostatnim brakowało kilku szpilek za nie wielką sumę oczywiście na fakturze wszystko ładnie odhaczone, że niby ilościowo się zgadza (potrzebowałam ich jednak do realizacji zamówienia).

Czytając wasze wcześniejsze wypowiedzi postanowiłam zareklamować ten fakt. Sprzedawca sugerował dosłanie brakujących szpilek z kolejnym zamówieniem ponieważ JEMU nie opłaca się dosyłać kilku szpilek za 2-3 zł. Uparłam się jednak aby mi je odesłał ponieważ i tak już jestem w plecy o 2 tygodnie z realizacją zamówienia i to nie ze swojej przecież winy, a z jego. Nie odpisywał później kilka dni, a ja pisałam, pisałam i pisałam do niego aby odesłał mi te szpilki lub w ostateczności zwrócił koszt brakującego towaru. Powołałam się na kilka ustaw, przedstawiłam mu kilka dowodów na to, że nie jestem pierwszą i nie jedyną osobą, którą w ten sposób traktuje w nadziei nie wiem, że ktoś nie zauważy braku? Odpuści bo to "tylko" kilka złotych? W odpowiedzi po kilku dniach dostałam "wywód" z pouczeniami oraz z tradycyjną dla tego sprzedawcy pewnością siebie na temat m.in. tego typu forów (wg. niego ludzie, którzy tutaj "plotkują" plotkowali i plotkować będą nie zajmując się swoimi interesami tylko plotkami, a on zajmuje się poważnymi interesami więc opinie na jego temat go nie interesują) oraz wiele innych "pouczeń".

Szpilki odesłał z wielką łaską listem za 2,50 zł, bez żadnego monitoringu w razie gdyby przesyłka zagubiła się na poczcie (oszczędność nawet na własnych błędach), a w odpowiedzi na powyższą sytuację zablokował mi konto w panelu sklepowym. Oczywiście wbrew prawu, w końcu wiadomo, że nie można zablokować konta klientowi bądź odmówić mu sprzedaży ograniczając go w jakichkolwiek prawach konsumenckich (sprawę postanowiłam jednak zgłosić do odpowiedniej instancji urzędowej jeżeli nie odblokuje mi konta). Tak czy owak nie polecam chyba, że ktoś lubi otrzymywać przesyłki na "chybił trafił" nie wiedząc kiedy i co w takiej przesyłce otrzyma, a czego w niej nie będzie. Dla tych, którzy lubią siedzieć "cicho" po mimo takich nie dogodności sklep pewnie będzie bez zastrzeżeń, dla wymagających, walczących o swoje prawa i znających się na przysługujących nam prawach konsumenckich - odradzam, sprzedawca bardzo nie lubi takich osób.

PS. Czy kupując u niego na allegro też robi takie "sztuczki" z brakującymi towarami w przesyłce oraz problemy z reklamacją czy tam może sytuacja jest inna? Wie ktoś może?

Edytowane przez Magnlija
Czas edycji: 2011-07-30 o 06:28
Magnlija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 07:24   #1164
Astartis
Rozeznanie
 
Avatar Astartis
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 679
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Ostatnio mi Jubilex wysłał granaty fasetowane w kształcie oponek zamiast pastylek, które zamawiałam za kwotę ponad 20zł, więc niemało. W rozmowie tel. wyraźnie sugerował, że może bym je jednak do czegoś zużyłam. Odpuściłam, a teraz trochę żałuję, bo leżą mi te kamyki, a na tamte miałam pomysł z kolczykami.
Teraz jak czytam, to faktycznie głupio zrobiłam - mogłam odesłać a on powinien mi zwrócić koszt wysyłki i odesłać na swój koszt zamawiane kamienie. Też coś przebąkiwał, że jak będę składała znów zamówienie, ale nie określił, co wtedy Myślę, że on liczy na to, że każda odpuści jak ja i niestety same go utwierdzamy w tym przekonaniu. Jak tak pomyślę, to tylko u niego jak do tej pory miałam problem z reklamacją

Edytowane przez Astartis
Czas edycji: 2011-07-30 o 07:27
Astartis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 10:24   #1165
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 726
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Myślę, że na allegro mogłoby być wszystko w porządku, bo przecież chodzi o komentarze.
Ja z jubilexa zamawiałam raz tylko i u mnie braków nie było. Zamówienie było chyba gdzieś w marcu, kiedy ludzie wypowiadali się o nim dosyć przychylnie. Czyżby coś się tak szybko u niego zmieniło?
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 11:27   #1166
weraph
Rozeznanie
 
Avatar weraph
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 883
GG do weraph
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Tez jestem po zamowieniu z Jubilexa. Kontakt zerowy, ale paczka przyszła szybciutko. Mam teraz dylemat czy reklamowac bigle - kupiłam te takie z rombami, i na jednym z nich jest odcisniete kołeczko, dosyc wyraźnie. Mam swira na tle równosci i nie daje mi to spokoju - juz pomijam ze kupiłam te bigle z dokładnym przeznaczeniem pod romboidalne onyksy Czas strzelic fotę.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=524265

Moj wąteczek wizazowy

http://koralikowaweraph.blogspot.com/

Moja koralikowa strona


weraph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 11:28   #1167
natewa
Rozeznanie
 
Avatar natewa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 846
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Co do Jubilexa, to realizacja za każdym razem trochę trwa, więc na pewno nie można zamawiać tam awaryjnie, na już...
Ja raz dostałam inne bigle, niż zamawiałam (zamawiałam trzy różne rodzaje, a dostałam odpowiednią ilość, ale w dwóch rodzajach), ale że były w podobnej cenie to machnęłam ręką...

Chciałam Was zapytać o sklepik http://www.dalia-srebro.pl/. Znalazłam ich przez allegro, ale w sklepie mają więcej artykułów, więc wolałabym tam zamówić... Mam jednak pewne wątpliwości, bo 1. nie doszukałam się kosztów wysyłki, i 2. są błędy na www, np. dodaję coś do koszyka, a w koszyku 0 przedmiotów... Czy ktoś ma może jakieś doświadczenia z tym sklepem?
natewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 15:28   #1168
Magnlija
Raczkowanie
 
Avatar Magnlija
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 456
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez natewa Pokaż wiadomość

Chciałam Was zapytać o sklepik http://www.dalia-srebro.pl/. Znalazłam ich przez allegro, ale w sklepie mają więcej artykułów, więc wolałabym tam zamówić... Mam jednak pewne wątpliwości, bo 1. nie doszukałam się kosztów wysyłki, i 2. są błędy na www, np. dodaję coś do koszyka, a w koszyku 0 przedmiotów... Czy ktoś ma może jakieś doświadczenia z tym sklepem?
Ja bym miała chyba obawy... Raz, że nie ma info dotyczących kosztów przesyłki, a dwa - nie ma na stronie podanych danych NIP lub REGON aby jakoś sprawdzić sklep...

staska_stasia co do Jubilexa to ja na all nie kupowałam u niego więc nie wiem ale w ostatnim czasie pojawił się u niego komentarz neutralny z tego miesiąca, w którym klientka pisze, że nie pierwszy raz zdarzają mu się "pomyłki" względem brakujących w zmówieniu przedmiotów. Tutaj cytuję jedną ciekawą wypowiedź, również neutralną: "Bardzo długi czas załatwiania reklamacji (miesiąc). Brak reakcji na maile. Kłopotliwy sprzedawca, który w przypadku jakichkolwiek problemów, wymaga dużej cierpliwości." Czyli jednym słowem jest baaardzo arogancki i pewny siebie. Ja myślę, że na all jubilex również tak robi jak robi sprzedając w sklepie jednak wielu ludzi kupujących u niego boi się pisać o tym. Ci co go znają mając z nim do czynienia chociaż w jednej problemowej sytuacji wiedzą, że za negatywa dostaną negatywa i to takiego poniżej jakiejkolwiek normy kulturowej (wystarczy poczytać jego odp na negatywy, które ludziom wystawia). Co do neutrali niektórym osobom nie wystawia za neutralną opinię żadnego komentarza (chyba za karę). Dlatego ludzie kupując u niego nawet na all nie piszą o brakach oraz o masakrycznym kontakcie z tym sprzedawcą i jego chamstwie, jak również pewnie dlatego, że ma wiele produktów srebrnych, których nie ma żaden inny sklep... Myślę, że jubilex doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego jest taki antypatyczny i pewny siebie.

Edytowane przez Magnlija
Czas edycji: 2011-07-31 o 05:00
Magnlija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 10:41   #1169
asiapimplasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Murowaniec
Wiadomości: 121
GG do asiapimplasia
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez PiLLow Pokaż wiadomość
Akcesoria - kontakt super, obsługa jak trzeba, kamienie ok, bardzo duży wybór srebrnych bigli i sztyftów (dla mnie raj) ale niestety, drugie moje zamówienie i drugi raz już po opłaceniu zamówienia okazało się, że czegoś tam nie ma, bo to były ostatnie sztuki. Dostałam telefon z tą informacją, zamienny kamień i gratis. Ale ponieważ powtórzyła się historia z "ostatnimi sztukami" to piszę, bo sklep na prawdę fajny i na pewno doń wrócę, ceny przyzwoite i duży wybór, więc warto popracować i zrobić porządny remanent.
Jeszcze raz PRZEPRASZAM :-( Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie z tymi ostatnimi sztukami, zawsze pakując przebieram-wybieram i na koniec zostają złamaski, które notorycznie zapominam zdjąć ze stanu. Głupia gapa ze mnie.Pozdraiwam mimo wszystko !!
__________________
.
asiapimplasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 11:34   #1170
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 726
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Dostałam dzisiaj paczkę z bukowca- zamówienie malusie, dwie pary kaboszonów plus jedne bigle angielskie. Bardzo dobrze, antypocztowo zapakowane i w ogóle
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-15 13:04:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.