30 latka beż doświadczeń - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-11, 20:01   #1
agniecha27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 50

30 latka beż doświadczeń


Witam
Mam 30 lat jestem sama tzn. czuje się samotna wszyscy dookoła mają pozakładane rodziny lub mają kogoś bliskiego. Wstyd mi się przyznać ale nigdy z nikim nie chodziłam ani nawet nie przeżyłam prawdziwego pocałunku z facetem nie mówiąc o innych sprawach. Wiem uznacie, że jest coś ze mną nie tak, ale to chyba chodzi o to że jestem strasznie nieśmiała nigdy nie wiem co powiedzieć a jak czasem coś już powiem to zawsze palne coś głupiego. Bardzo chciałabym kogoś poznać założyć rodzine ale jak? Ostatnio Poznałam chłopaka na gg okazało się że ma 25 lat mieszka jakieś 100km odemnie kilka miesięcy temu rozstał się z dziewczyną z którą mieszkał (czyli jest bardziej doświadczony już niż ja) chciałby się ze mną spotkać,ale ja boje się że wyjde na kompletną idiotke bo on pewnie myśli że jak mam 30 tojuż swoje w życu przeżyłam. czy w ogóle to może się udać czy dać sobie spokój ale mam dość bycia samej,
agniecha27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 20:37   #2
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: 30 latka beż doświadczeń

Nie bój się ja byłam w bardzo podobnej sytuacji jak Twoja. Bardzo długo byłam sama, a po pierwszym bardzo poważnym (już po zaręczynach) zakończonym związku bardzo się bałam zaufać. Wtedy stwierdziłam, że po prostu muszę kogoś znaleźć, bo chcę mieć rodzinę. Założyłam sobie konto na portalu randkowym, "wisiałam" tam prawie 2 lata, byłam już kompletnie zdesperowana, bo prawie trzydziestka na karku, a tu ciągle sama i sama, a moje randki niestety nie były zbyt udane)) Ciągle tylko praca-dom, praca-dom, to samo towarzystwo, ci sami ludzie, niestety nie poznasz kogoś kisząc się w tym samym środowisku. Pewnego dnia napisał do mnie fajny facet, spotkaliśmy się i jakoś od pierwszego spotkania coś zaskoczyło. Okazało się, że mieszkamy dwie ulice od siebie) Dzisiaj jesteśmy małżeństwem, mamy strasznie fajnego synka i już planujemy dla niego siostrzyczkę albo braciszka. Gdyby nie portal nigdy byśmy się nie spotkali - w sumie mieszkaliśmy obok siebie, ale nasze drogi nigdy by się nie przecięły - inne zawody, rozkład dnia, mąż jeżdził samochodem, a ja kolejką. Myślę, że to jest super sposób dla nieśmiałych osób, żeby kogoś poznać. W końcu to żadna różnica, czy kogoś poznasz w parku, w sklepie, na imprezie czy u koleżanki. Po prostu jak go spotkasz, to coś w środku Ci powie, że to właśnie "ten" Spotykaj się, umawiaj, poznawaj jak najwięcej osób, żeby mieć rozeznanie, a zaangażowanie przyjdzie samo. Przy zachowaniu zwykłych zasad bezpieczeństwa uważam, że to był dla mnie najlepszy sposób poznania kogoś. Portal daje Ci możliwość spotkania, o tym, co będzie dalej, decydujesz Ty. Nie nastawiaj się, że każdy, kogo spotkasz zostanie Twoim mężem, po prostu baw się dobrze umawiając się z kimś sympatycznym na kawę, czy do kina. Jak masz ochotę pogadać na privie, to napisz) Pozdrawiam Cię cieplutko i życzę powodzenia! I nie ma się czego bać! Czego się boisz? Szczęścia, które stoi na Twojej drodze??? I pamiętaj, że żeby znaleźć królewicza, po prostu musisz po drodze pocałować parę żab! Może ten chłopak, którego spotkałaś jest Twoim królewiczem, a może żabą? Tego nie wiesz i nie przekonasz się o tym, dopóki go nie poznasz. Tak więc musisz go poznać i już! A jeżeli nie jego, to kogoś innego

Edytowane przez SzmaragdowyKotek
Czas edycji: 2010-06-11 o 20:41
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 11:53   #3
mergan5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: cały świat
Wiadomości: 33
GG do mergan5
Dot.: 30 latka beż doświadczeń

Witaj, moim zdaniem powinnaś pisać, spotykać się z ludzmi i nie bać rozczarowań, na początku nie będzie łatwo, ale życzę dużo szczęścia i na pewno więcej wiary w siebie
mergan5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 21:47   #4
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: 30 latka beż doświadczeń

Cytat:
Napisane przez mergan5 Pokaż wiadomość
Witaj, moim zdaniem powinnaś pisać, spotykać się z ludzmi i nie bać rozczarowań, na początku nie będzie łatwo, ale życzę dużo szczęścia i na pewno więcej wiary w siebie

Popieram mergan5 w całej rozciągłości i życzę szybkiego znalezienia swojej drugiej połówki
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 15:01   #5
ppsj25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 175
Dot.: 30 latka beż doświadczeń

To wszystko to kwestia czasu.
Nigdy nie wiadomo co na nas czeka na następnym zakręcie.
Nie bój się decydować i iść przed siebie.
Ja jestem śmiała osobą ,mało rzeczy mnie zawstydza ,jestem całkiem całkiem a jednak byłam długo ooo sama .Po rozstaniu z narzeczonym po 8 latach związku nie umiałam się pozbierać.Zwątpiłam spotykałam samych palantów-desperatów i pajaców.Zwątpiłam ze kiedy kol wiek kto kol wiek stanie na mojej drodze.
Byłam sama ,zwątpiłam przestałam szukać.
A tu pach nagle nie wiem jak i kiedy spotkałam pokochałam i jestem szczęśliwa już 1,5 roku
Życzę Ci powodzenia i więcej optymizmu.
Pozdrawiam
ppsj25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 21:11   #6
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: 30 latka beż doświadczeń

Do odważnych świat należy, a kto nie ryzykuje, nie wygrywa
Spotkaj się, co ci szkodzi? Może będzie fajnie, chłopak okaże się do rzeczy, a jeśli okaże się palantem, po prostu więcej się z nim nie spotkasz. Ale nie dowiesz się tego, dopóki nie sprawdzisz.
30 lat to nie koniec świata, uwierz, jest wiele dziewczyn, którym po 30 (i później) życie odmieniło się o 180 stopni. Trzeba tylko uwierzyć w siebie i nie martwić się na zapas, co będzie. Powodzenia!
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.