Metoda IBX jako regeneracja paznokci. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-27, 08:14   #1
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932

Metoda IBX jako regeneracja paznokci.


Czy któraś z Was korzystała z tej metody? Na paznokcie nakłada się jakiś preparat z różnymi składnikami odżywczymi i utwardza pod lampą, następnie można malować paznokcie jak zwykle. Efekt jest podobno już po dwóch sesjach. Nie trzeba "po" tego preparatu usuwać jak w przypadku hybryd czy żeli.
Wiecie coś więcej o tej metodzie?
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 12:56   #2
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Metoda IBX jako regeneracja paznokci.

Z ciekawości odwiedziłam google. Na wzorkach chwalą i jest nawet kilka zdjęć porównawczych. Cena wydaje się być przystępna. W okolicach 20-30 złotych. Jeśli faktycznie ma pomóc to myślę, że to nie jest dużo.
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 06:46   #3
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Metoda IBX jako regeneracja paznokci.

ciekawy zabieg.
Zastanawia mnie jak się na tym trzyma hybryda, czy nie zaczyna szybciej odłazić
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 09:44   #4
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Metoda IBX jako regeneracja paznokci.

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ciekawy zabieg.
Zastanawia mnie jak się na tym trzyma hybryda, czy nie zaczyna szybciej odłazić
Kosmetyczka, która mi polecała ten zabieg mówiła, że spokojnie można malować tradycyjnym lakierem. Jak z hybrydą - nie wiem. Cena też około 20 zł.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 12:11   #5
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Metoda IBX jako regeneracja paznokci.

już zdążyłam trochę poogooglować bo przyznam że zaciekawił mnie temat i podobno hybryda trzyma się lepiej (dziewczyny które po 3 dniach miały odpryski nosza bez uszczerbku 2 tygodnie). Kusi mnie zakup ale 220zł piechota nie chodzi
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 22:11   #6
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Metoda IBX jako regeneracja paznokci.

Ja też chce to nabyć, ale za Chiny nic nie rozumiem po kolei jak to się robi. Czekam, może przyjadą do mego miasta i zrobią pokaz.
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 14:34   #7
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Metoda IBX jako regeneracja paznokci.

W końcu byłam. Na razie tylko jeden raz (aby był efekt według słów kosmetyczki należy powtórzyć 2-3 razy). Mam wrażenie, że paznokcie są mocniejsze i twardsze, przestały się rozdwajać i zadzierać. Lakier (zwykły) trzyma się obecnie o wiele dłużej niż wcześniej - już ponad tydzień praktycznie bez odprysków. Za kilka dni zmyję lakier i zobaczę jak wyglądają "gołe" paznokcie po tej metodzie.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-21, 06:21   #8
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Metoda IBX jako regeneracja paznokci.

a ja mam właśnie mieszane uczucia co do tego produktu. Na stopach zrobiłam z 4 razy w odstępach co 2 tygodnie. Owszem skleja drobne pęknięcia ale na krótko-jeśli nie nosi się żadnego lakieru lub tylko odżywkę to za chwilę się "wykrusza". Na dłoniach zrobiłam raz i mam wrażenie że hybryda trzymała mi się gorzej. Reasumując- uważam że produkt jest przereklamowany i na sobie nie widzę żadnych działań. Mam to zużyję ale całe szczęście że nie kupowałam pełnowymiarowego opakowania
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 20:40   #9
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Metoda IBX jako regeneracja paznokci.

Zmyłam w końcu lakier, efekty po dwóch tygodniach od jednorazowego (jak na razie) nałożenia:

- na pewno paznokcie są zdecydowanie twardsze ( to zauważyłam dość szybko )
- ich powierzchnia jest wygładzona
- jak wyżej wspomniałam - ten sam lakier (ta sama firma) trzymał się o kilka dni dłużej niż zwykle (ponad 7 dni).

Jak na razie jestem zadowolona i powtórzę zabieg przy najbliższej okazji.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 09:24   #10
alicjaveronika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6
Dot.: Metoda IBX jako regeneracja paznokci.

IBX System, to produkt tylko i wyłącznie do użytku profesjonalnego, sprzedawany na FV Mogą zakupić go tylko osoby prowadzące działalność gospodarczą, profesjonalnie zajmujące się stylizacją paznokci. Produkt nie jest przeznaczony do użytku domowego, ale służy do wykonywania zabiegów w gabinetach kosmetycznych i stylizacji paznokci
Alicja Zaremba, VERA BEAUTY Pro, IBX Poland
alicjaveronika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 09:30   #11
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Metoda IBX jako regeneracja paznokci.

z monofazą mollona też tak było na początku a teraz kto żyw może kupić. IBX można dostać też "nie na fakturę"
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-05, 09:34   #12
alicjaveronika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6
Dot.: Metoda IBX jako regeneracja paznokci.

Szczerze mówiąc, to kompletnie nie rozumiem, co ma pani na myśli, że produkt się "wykrusza"... Jeśli ta jest, to znaczy to tylko tyle, iż została zaaplikowany w niepoprawny sposób! Zabieg został opracowany w taki sposób, aby wnikać do WNĘTRZA płytki i stamtąd na nią działać. Nie ma prawa się nic wykruszać, ponieważ produkt blokowany jest w górnych warstwach płytki i zostaje tam na stałe!
Nie rozumiem też tego stwierdzenia, cyt.: "Mam to zużyję ale całe szczęście że nie kupowałam pełnowymiarowego opakowania" - nie ma w sprzedaży innych opakowań produktu, jak tylko te PEŁNOWYMIAROWE. Nie ma próbek czy innych opakowań, jest tylko i wyłącznie IBX Duopack, zatem jeśli wspomina pani o opakowaniu "niepełnowymiarowym", to chyba nie jest to IBX

Dziewczyny, jeśli macie jakiekolwiek pytania czy wątpliwości, pytajcie u źródła. Dlaczego czytacie fora i niekompetentne posty osób, które nie mają pojęcia o produkcie i paznokciach. Byłam na forum "wzorki" ok. pół roku temu i szczerze mówiąc włos mi się jeżył na głowie, jak czytałam te bzdury (większość).

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

IBX System nie można "dostać" nie na fakturę - SPRZEDAWANY jest tylko i wyłącznie na fakturę vat. Jeśli jest inaczej, to bardzo proszę o informację, w której hurtowni. Aktualnie współpracujemy tylko z trzema.

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
z monofazą mollona też tak było na początku a teraz kto żyw może kupić. IBX można dostać też "nie na fakturę"
IBX System nie można "dostać" nie na fakturę - SPRZEDAWANY jest tylko i wyłącznie na fakturę vat. Jeśli jest inaczej, to bardzo proszę o informację, w której hurtowni. Aktualnie współpracujemy tylko z trzema.
alicjaveronika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 09:35   #13
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Metoda IBX jako regeneracja paznokci.

forum jest po to żeby wyrażać swoje opinie, zarówno te pozytywne jak i negatywne. Dzielimy się tu swoimi doświadczeniami. Pani jest dystrybutorem IBX więc jasnym jest, że będzie Pani zachwalać produkt i bronic go jak lwica a wszelkie negatywne opinie będzie odbierać Pani jak atak na własną osobę. Proszę ostudzić emocje, zmniejszyć ilość wykrzykników w postach i dobierać tak słownictwo, żeby nikogo tu nie urazić. Pozdrawiam
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 12:33   #14
alicjaveronika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6
Dot.: Metoda IBX jako regeneracja paznokci.

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
forum jest po to żeby wyrażać swoje opinie, zarówno te pozytywne jak i negatywne. Dzielimy się tu swoimi doświadczeniami. Pani jest dystrybutorem IBX więc jasnym jest, że będzie Pani zachwalać produkt i bronic go jak lwica a wszelkie negatywne opinie będzie odbierać Pani jak atak na własną osobę. Proszę ostudzić emocje, zmniejszyć ilość wykrzykników w postach i dobierać tak słownictwo, żeby nikogo tu nie urazić. Pozdrawiam
Nie nadużywam wykrzykników, nie emocjonuję się i wydaje mi się, że nikogo swoimi słowami nie obraziłam.

Jestem dystrybutorem marki Famous Names w Polsce, ale zalogowałam się tu nie po to, aby bronić produktu czy zabiegu, ale po to, aby wyjaśnić kila niejasności, o których przeczytałam. Każdy ma prawo do własnej opinii i bardzo dobrze, żyjemy w wolnym kraju. Ale jeśli ktoś pisze nieprawdę, a ja, jako dystrybutor, mam możliwość, aby to wyjaśnić, to chętnie to zrobię Zatem nieprawdą jest to, iż produkt wykrusza się z płytki - nie ma takiej możliwości, jeśli zabieg został wykonany poprawnie! Produkt zostaje wewnątrz płytki, a nie na jej powierzchni. Z tego powodu nie ma jak i nie ma co się wykruszać. Jeśli po zabiegu zauważyła pani, że coś się wykrusza, to znaczy, że albo nie był to oryginalny produkt, albo po prostu zabieg został wykonany nie tak, jak powinien. Zatem nie mogę zgodzić się z opinią, że po zabiegu coś się wykrusza
IBX System to nie jest odżywka - to zabieg naprawczy. Jest to produkt, jakiego nie było dotąd na rynku, stąd wiele niejasności i pytań dot. jego działania, jak i samego zabiegu.
Panie, które mają słabe lub zniszczone (także po noszeniu stylizacji) paznokcie, noszą stylizację - zapraszam do stylistki/kosmetyczki na zabieg. Zaś profesjonalistki, które chcą wprowadzić zabieg do swojej oferty zapraszam na nasze szkolenia.

Wszystkie panie zapraszam na naszą stronę, tam poczytacie o zabiegu i mam nadzieję, rozwiejecie swoje wątpliwości. Nie podaję adresu www, bo nie wiem, czy mogę - nie znam się na forach i zasadach tu panujących Zachęcam też was do odwiedzenia naszego FB - tam jest wiele zdjęć pokazujących, jak działa produkt. Natomiast jestem bardzo ciekawa waszych opinii, więc jak najbardziej czekam na każdą - zarówno pozytywną jak i negatywną. Wszystkie są dla mnie bardzo ważne.

To prawda - po zabiegu hybryda, jak i zwykły lakier trzyma się lepiej i dłużej. Dlaczego? Bo płytka pozbawiona jest mikrouszkodzeń lub są one zredukowane, jest gładsza i mocniejsza. Efekty zabiegu narastają w czasie, zatem trzeba kilku zabiegów, aby płytka była zdrowa i mocna.

Alicja Zaremba, VERA Beauty Pro, IBX Polnd
alicjaveronika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 13:41   #15
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Metoda IBX jako regeneracja paznokci.

może Pani napisać że nie zgadza się z moją opinią ale nie życzę sobie zarzucania, że piszę nieprawdę. Radzę skończyć tą dyskusję póki jest jeszcze na przyzwoitym poziomie.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 07:54   #16
alicjaveronika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6
Dot.: Metoda IBX jako regeneracja paznokci.

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
może Pani napisać że nie zgadza się z moją opinią ale nie życzę sobie zarzucania, że piszę nieprawdę. Radzę skończyć tą dyskusję póki jest jeszcze na przyzwoitym poziomie.
Naprawdę, proszę się nie unosić. Nie napisałam, że mówi pani nieprawdę, ale że nieprawdziwe jest stwierdzenie, że IBX wykrusza się z płytki - a to jest różnica. Po prawidłowo zrobionym zabiegu produkt nie ma prawa wykruszać się z płytki, bo zostaje w jej wnętrzu. Zatem, jeśli produkt faktycznie się wykrusza, oznacza to, iż został nieprawidłowo zrobiony zabieg lub produkt jest nieoryginalny. Tylko tyle i nic więcej Nie napisałam, że mówi pani nieprawdę, proszę przeczytać uważnie
Miłego dnia. AZ
alicjaveronika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 11:48   #17
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Metoda IBX jako regeneracja paznokci.

Cytat:
Napisane przez alicjaveronika Pokaż wiadomość
Nie nadużywam wykrzykników, nie emocjonuję się i wydaje mi się, że nikogo swoimi słowami nie obraziłam.

Jestem dystrybutorem marki Famous Names w Polsce, ale zalogowałam się tu nie po to, aby bronić produktu czy zabiegu, ale po to, aby wyjaśnić kila niejasności, o których przeczytałam. Każdy ma prawo do własnej opinii i bardzo dobrze, żyjemy w wolnym kraju. Ale jeśli ktoś pisze nieprawdę, a ja, jako dystrybutor, mam możliwość, aby to wyjaśnić, to chętnie to zrobię Zatem nieprawdą jest to, iż produkt wykrusza się z płytki - nie ma takiej możliwości, jeśli zabieg został wykonany poprawnie! Produkt zostaje wewnątrz płytki, a nie na jej powierzchni. Z tego powodu nie ma jak i nie ma co się wykruszać. Jeśli po zabiegu zauważyła pani, że coś się wykrusza, to znaczy, że albo nie był to oryginalny produkt, albo po prostu zabieg został wykonany nie tak, jak powinien. Zatem nie mogę zgodzić się z opinią, że po zabiegu coś się wykrusza
IBX System to nie jest odżywka - to zabieg naprawczy. Jest to produkt, jakiego nie było dotąd na rynku, stąd wiele niejasności i pytań dot. jego działania, jak i samego zabiegu.
Panie, które mają słabe lub zniszczone (także po noszeniu stylizacji) paznokcie, noszą stylizację - zapraszam do stylistki/kosmetyczki na zabieg. Zaś profesjonalistki, które chcą wprowadzić zabieg do swojej oferty zapraszam na nasze szkolenia.

Wszystkie panie zapraszam na naszą stronę, tam poczytacie o zabiegu i mam nadzieję, rozwiejecie swoje wątpliwości. Nie podaję adresu www, bo nie wiem, czy mogę - nie znam się na forach i zasadach tu panujących Zachęcam też was do odwiedzenia naszego FB - tam jest wiele zdjęć pokazujących, jak działa produkt. Natomiast jestem bardzo ciekawa waszych opinii, więc jak najbardziej czekam na każdą - zarówno pozytywną jak i negatywną. Wszystkie są dla mnie bardzo ważne.

To prawda - po zabiegu hybryda, jak i zwykły lakier trzyma się lepiej i dłużej. Dlaczego? Bo płytka pozbawiona jest mikrouszkodzeń lub są one zredukowane, jest gładsza i mocniejsza. Efekty zabiegu narastają w czasie, zatem trzeba kilku zabiegów, aby płytka była zdrowa i mocna.

Alicja Zaremba, VERA Beauty Pro, IBX Polnd
tyle w temacie. EOT jak dla mnie. Proszę już nie odpowiadać na tego posta bo każdy kolejny będę usuwac jako offtop.
__________________
I will do what queens do. I will rule.

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2015-10-06 o 12:07
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 21:26   #18
nikitka_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Metoda IBX jako regeneracja paznokci.

Hm.... moge powiedziec tyle, że szkolenia ktore oferuje dystrybutorka Firmy Famous name, defakto nie sa szkoleniami!!!! byłam , zapłaciłam i wyszłam rozczarowana. bo jak mozna mówic o szkoleniu skoro, produktu w ręce nie trzymałam, nie wypróbowałam, nie widziałam nawet pokazu! ( poniewaz Pani prowadzącej zbiły się wszystkie żarówki do lampki, no a przeciez bez tego ani rusz ;-)) został puszczony filmik z youtuba , który sama wczesniej widzialam ;-) Pani przez trzy godziny mówiła jedno i to samo, kręcąc się w swoich wypowiedziach, co po czym się robi, myląc czynnosci.... szczerze, gdybym wiedziała że za cos takiego mam wydac 60,00 zł i przesiedziec 3 godziny, to w życiu bym tej kasy nie wydała...
nikitka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 09:12   #19
alicjaveronika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6
Dot.: Metoda IBX jako regeneracja paznokci.

Cóż mogę powiedzieć - hejtować pod anonimowym nickiem może każdy i napisać wszystko - czemu nie. Szkoda tylko, że od razu po szkoleniu nie miała pani odwagi podejść do mnie i powiedzieć tego wprost..? Wówczas od razu mogłabym temu zaradzić. Szkolenie prowadzone jest w formie wykłałdu (to nie są warsztaty!), na którym przekazuję paniom całą swoją wiedzę i doświadczenie na temat produktu, całe know-how - trudno tę wiedzę przecenić i jeśli ktoś nie umie z tego skorzystać i tego docenić, to jego sprawa
alicjaveronika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-18, 12:40   #20
moniadz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
odżywka pod hybrydę

Witam serdecznie! Od dłuższego czasu robię pazurki hybrydowe. Wcześniej chodziłam do kosmetyczki a od niedawna robię już sama. Kiedy chodziłam do kosmetyczki to raz na jakiś czas przed pomalowaniem nakładała mi na paznokcie genialną odżywkę, dzięki której paznokcie przestawały mi się rozdwajać a hybrydka lepiej się trzymała. Była to czarna pękata buteleczka a odżywka wchłaniała się w płytkę paznokcia pod wpływem ciepła. Wiecie może co to było? Szukam, szukam i znaleźć nigdzie nie mogę Z góry dzięki za info.
moniadz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 12:42   #21
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: odżywka pod hybrydę

ibx.
Post przeniosłam do tegoz wątku.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 07:20   #22
moniadz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Metoda IBX jako regeneracja paznokci.

Dzięki wielkie za przeniesienie wątku Już wszystko wiem
moniadz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 22:00   #23
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Metoda IBX jako regeneracja paznokci.

a mnie interesuje taka kwestia - czy w składzie tego produktu jest formaldehyd lub inne składniki, które mogą podrażniać płytkę?
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 07:33   #24
alicjaveronika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6
Dot.: Metoda IBX jako regeneracja paznokci.

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
a mnie interesuje taka kwestia - czy w składzie tego produktu jest formaldehyd lub inne składniki, które mogą podrażniać płytkę?
W składzie żadnego kosmetyku wyprodukowanego w USA i dopuszczonego do obrotu nie znajdzie pani formaldehydu Jest on tam po prostu zakazany. IBX nie zawiera zarówno formaldehydu, jak toluenu ani DBP - jest tzw. 3-free. W skład wchodzą monomery, olej jojoba oraz olej avocado. To wszystko.
Pozdrawiam!
alicjaveronika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 08:25   #25
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Metoda IBX jako regeneracja paznokci.

Dziękuję za odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 08:49   #26
cilantro
Przyczajenie
 
Avatar cilantro
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Metoda IBX jako regeneracja paznokci.

Moje paznokcie dzięki IBX są w świetnej kondycji, pierwszy raz od wielu lat bez rozszczepionych końcówek! Zabieg jest banalnie prosty a tzw. profesjonalność preparatu polega na wciskaniu kursów manicurzystkom i uniemożliwianiu zakupu lakieru klientom detalicznym przez dystrybutora w Polsce, ale od czego jest allegro i prywatny import z USA Po dwóch zabiegach w salonie stwierdziłam, że bez sensu tracić czas i pieniądze na tak proste zabiegi, zakupiłam zestaw na allegro za 220 zł, od razu odsprzedałam lakier sklejający paznokieć (bond) gdyż najważniejsza dla mnie jest tylko odżywka trwale wzmacniająca paznokieć a bond skleja tylko to co rozdwojone (ja obcinam), nanoszę preparat zgodnie z zaleceniami producenta (są filmy na Youtube) i tyle! Zabieg dziecinnie prosty polega na nałożeniu preparatu (konsystencja przypomina oliwkę) na odtłuszczony paznokieć, nagrzewaniu pod dmuchawą (może być suszarka) przez określony czas i utwardzeniu pod lampą (led/uv), przemyć odtłuszczaczem i finito. Czas nagrzewania zależy czy to pierwszy zabieg czy kolejny, wszystko jest na filmikach, Paznokcie trzymamy pod dmuchawą na tyle daleko żeby nie parzyło, ma tylko być ciepło. Po zabiegu nie widać żadnej powłoki, jedynie jest wrażenie lekkiego nawoskowania płytki, niezauważalne w sumie.
Po kilku miesiącach stosowania jak i przerwach w nakładaniu IBX mogę powiedzieć, że utwardzenie paznokci jest tylko wtedy skuteczne jeśli systematycznie nakładamy preparat (min. co 3 tygodnie), zrobiłam przerwę i paznokcie na nowo zaczęły się rozdwajać, z tym że moje są wybitnie problematyczne, wystarczy dłuższy kontakt z wodą a nie daj boże acetonem/lakierami od razu powoduje totalną destrukcję.
__________________
CILANTRO
cilantro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-21, 21:15   #27
mahsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: Metoda IBX jako regeneracja paznokci.

Cytat:
Napisane przez alicjaveronika Pokaż wiadomość
IBX System, to produkt tylko i wyłącznie do użytku profesjonalnego, sprzedawany na FV Mogą zakupić go tylko osoby prowadzące działalność gospodarczą, profesjonalnie zajmujące się stylizacją paznokci. Produkt nie jest przeznaczony do użytku domowego, ale służy do wykonywania zabiegów w gabinetach kosmetycznych i stylizacji paznokci
Alicja Zaremba, VERA BEAUTY Pro, IBX Poland
nie prawda jest product dostepna na olx na ceneo na amazonie oraz dwoch sklepach w warszawie z professionalnymi rzeczami jeden na ulica grzebowa a jeden na ochocie
o mozna ich kupic normalnie kosmytyczka mi to samo mowila ze to samo co pani i byl nie prawda je mogla kupic nawet ja jako osoba nie prowadzasa zadnej dzialalnosci i wtedy w dodtaku nie mialm 18 wtedy ( z dwa misiecy temu czy mniej)
mahsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-21 22:15:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.