Ratownictwo & Masaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-27, 09:36   #1
dziewczyna00
Rozeznanie
 
Avatar dziewczyna00
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 544
GG do dziewczyna00

Ratownictwo & Masaż


Kochane, cały tydzień biłam się z myślami. Może Wy mi coś doradzicie...
Otóż dostałam się do dwóch szkół- Ratownictwo Medyczne i Masaż z Rehabilitacją. Muszę się do jutra ostatecznie zdecydować..

O Ratownictwie marzyłam już od bardzo dawna, podobała mi się wizja pracy jako ratownik w Straży Pożarnej. NIr jestem jakaś wrażliwa, dlatego myślę że spokojnie bym się nadawała. Jednak obawiam się trochę wf, ponieważ zapowiadają, mają to być ciężkie lekcje... Wiadomo- bradzo dobra sprawność fizyczna.

Masaż- hm złożyłam tu papiery tak na wszelki wypadek, ale po pewnym czasie zaczęłam się zastanawiać, czy nie lepiej byłoby iść własnie tutaj. Plusów jest chyba więcej- większa możliwość zatrudnienia, w razie czego możliwość otworzenia własnej działalności.

Po skończeniu tej szkoły, chciałabym zrobić jeszcze studia zaoczne z magistrem a jednocześnie pracować. I własnie, gdybym skończyła masaż, byłoby to chyba łatwiejsze?

I własnie, czy lepiej pójść tam, gdzie "ciągnie" bardziej, bez wględu na późniejszą pracę (ratownictwo), czy myśleć bardziej przyszłościowo (masaż)

Bardzo proszę o Wasze zdanie, może znajdzie się ktoś, kto chciałby zabrać głos w tej sprawie, na co naprawdę bardzo liczę. Wiem, że nikt nie podejmie za mnie decyzji- nie oczekuję tego, ale może Wasze opinie na ten temat pomogą mi wybrać tę właściwą szkołę.

Pozdrawiam
__________________
Są takie błędy, ktorych nie da się naprawić...
Są takie słowa, ktorych nie da się cofnąć...
Są takie łzy, ktorych nie umiem powstrzymać...
Są takie gesty, którym nie umiem się oprzeć...
Są takie pragnienia, które nie chcą umrzeć...
Jest takie uczucie, które nie chce zgasnąć...
dziewczyna00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 09:57   #2
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Ratownictwo & Masaż

"Nie jestem jakaś wrażliwa"- zapewniam, że tak mówią wszyscy, którzy nigdy w życiu nie pojechali karetką do wypadku. Ta wizja najczęściej się później zmienia, zapewniam
A odnośnie tematu, to skoro po tych szkołach masz zamiar iść na studia, to nie lepiej pójść na nie od razu?
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 10:00   #3
dziewczyna00
Rozeznanie
 
Avatar dziewczyna00
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 544
GG do dziewczyna00
Dot.: Ratownictwo & Masaż

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
"Nie jestem jakaś wrażliwa"- zapewniam, że tak mówią wszyscy, którzy nigdy w życiu nie pojechali karetką do wypadku. Ta wizja najczęściej się później zmienia, zapewniam
A odnośnie tematu, to skoro po tych szkołach masz zamiar iść na studia, to nie lepiej pójść na nie od razu?
No właśnie nie lepiej- na kierunek, który chciałam iść, się nie dostałam a więcej pomysłów nie miałam. Może coś się zrodzi przez trzy lata. Zresztą, Teraz myślę że to może i lepiej, Będę miała dwa zawody, strudia zrobię zaocznie.
__________________
Są takie błędy, ktorych nie da się naprawić...
Są takie słowa, ktorych nie da się cofnąć...
Są takie łzy, ktorych nie umiem powstrzymać...
Są takie gesty, którym nie umiem się oprzeć...
Są takie pragnienia, które nie chcą umrzeć...
Jest takie uczucie, które nie chce zgasnąć...
dziewczyna00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.