Tz zaproszony na wesele, ja nie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-10, 20:44   #31
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Witam
Znajomy tz z bylej pracy, (tz zmienil prace miesiac temu) ktorego bardziej traktowal jak dobrego przyjaciela robi wesele. Tz o tym wiedzial juz od ponad roku i cieszyl sie, ze pojdziemy. Wczoraj przyszlo zaproszenie tylko dla niego. Ups. Dla mnie nie. Tz oczywiscie rozzalony i barzo zly stwierdzil, ze nie idzie beze mnie i ze na wyjazd kawalerski tez nie pojedzie.
Dodam, ze jest to wesele angielskie i zaproszenie jest nie na ceremonie i kolacje, a tylko na wieczorna impreze poweselna. Wiem ze tylko jeden znajomy z jego pracy dostal zaproszenie z zona, reszta ponoc pojedyncze, nawet inny znajomy, ktory jest zonaty.

Zastanawiam sie jak cala ta sytuacje potraktowac. Mam uniesc sie duma i mu odradzic pojscie czy doradzic, zeby jednak szedl? Co myslicie?
dziwne zaproszenie,ale cóż,każdy decyduje o zaproszeniach indywidualnie.
byc może jest to skromne przyjęcie i dlatego ograniczyli się do minimum.
namawiałabym faceta do pójścia,a przede wszystkim na kawalerskie,w końcu to przyjaciel
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 10:42   #32
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

no nie tylko polskie, ze sie zaprasza pary - we Francji tez jest tak przyjete. Chociaz w Polsce z kolei przesadza sie w druga strone - pary zajmuja sie tylko soba i nie gadaja z innymi, a to nie randka sam na sam tylko impreza, gdzie wypada sie integrowac z otoczeniem plus autentyczna nagonka na singli do tego stopnia, ze czesc samotnych idzie z kolega czy kolezanka bo sie bedzie nudzic.

Natomiast to co mi sie nie podoba w angielskiej obyczajowosci, to to, ze czesc moze przyjsc w parze, czesc nie, ta jakby ktos faktycznie deklarowal ze nie akceptuje czyjegos wyboru partnera. Co innego gdyby nikt nie przychodzil z osoba towarzyszaca bo jakies spotkanie biznesowe, to jak wszyscy to wszyscy.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 12:10   #33
Autumn Witch
Raczkowanie
 
Avatar Autumn Witch
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Jesienna Kraina
Wiadomości: 336
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Trzeba cos wyjasnic na poczatku. Wesela w UK bardzo sie roznia od tych w Polsce. Mozna dostac zaproszenie dzienne lub wieczorowe.

Dzienne jest na wizyte w kosciele + obiad i reszte imprezy.
Wieczorowe jest na po obiedzie tylko.

Ogolnie w obu przypadkach za alkohol placa sami goscie. Nie ma fundowania wszystkiego przez pare mloda.

Ogolnie nie spotkalam sie z wieczorowym dla pojedynczej osoby, ale moze to wynikac z ich popitolonych Health and Safety regulaminow. Oznacza to ze miejsce w ktorym wyprawiaja wesele ma okreslona ilosc osob ktore moze przyjac i kropka. Wszystko zalezy od wyjsc przeciwpozarowych, jakis certyfikatow. Kto tu mieszka, wie jakiego maja tu fiola na tym punkcie.

Wtedy rzeczywiscie mogli zaprosic pojedyncze osoby, ktore znali bo mieli ograniczenia.

Mam znajoma co na dziennym zaproszeniu ma 250 osob i placze prawie. Sama rodzina, rodzice z obu stron w drugich zwiazkach, oboje maja w dodatku wiele rodzienstwa.
__________________
Vampires have risen from the dead, the grave and the crypt, but have never managed it from the cat.
Terry Pratchett, Witches Abroad

Edytowane przez Autumn Witch
Czas edycji: 2013-05-11 o 12:11
Autumn Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 13:06   #34
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

W sumie to jego kolega nie twój i ty chyba raczej go nie znasz dobrze? tzn dla mnie to i tak troszkę dziwnie, ale jestem w stanie to zrozumieć no bo w sumie dlaczego obcy gość ma mnie zapraszać, to właśnie fajnie, że chce mieć przyjęcie gdzie są prawdziwi bliscy znajomi a nie każdy kto popadnie
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 16:54   #35
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Re: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Coz poki co tz wyslal temu znajomemu smsa z zapytaniem czemu tylko go zaprosil i nie dostal odpowiedzi.
I tak naprawde to wiele pokazuje. Bo gdyby tez znajomy normalnie wyjasnil co i jak to tz by poszedl a tak to pokazuje ze chyba tz sie przeliczyl uwazajac go za przyjaciela.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 17:23   #36
K1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 804
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

cóż, gdyby wszyscy zaprszenie zostali z osobami towarzyszącymi a mój Tż jako jedyny nie to fakt, wkurzyłabym się. Jeśli jednak ogólnie zapraszani są sami znajomi, bez osób towarzyszących to widać taka jest wizja młodych i mają do tego prawo. Przyzwyczailiśmy się do pewnych zachowań (czyli zapraszanie w parach) i może nas to dziwić, ale widać nie każdy musi mieć takie podejście.
K1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 19:58   #37
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Nie rozumiem takiego żebrania o zaproszenie. Dla mnie to zwykły brak klasy - serio pójdziesz, jeśli znajomy odpisze, że ,,skoro tak bardzo chcesz, to przyjdź z nią...''? To jego dzień, ma prawo go spędzić z osobami, których towarzystwa pragnie.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 06:18   #38
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Cytat:
Napisane przez Nightflower Pokaż wiadomość
A sama nie masz rozumu, że pytasz ludzi z internetów o to jak się zachować? Rób to, co uważasz za zgodne z Twoimi uczuciami, przekonaniami...
Ale skoro nie masz własnego zdania, to idąc z duchem wizażu polecę: rzuć go, bo został zaproszony bez Ciebie!
Bardzo wiele wniosłaś do wątku tym wpisem.
Autorko, ja bym powiedziała partnerowi, że nie mam nic przeciwko temu, zeby poszedł sam. I niech on decyduje, czy chce iść, czy nie, bez żadnych nacisków z twojej strony.

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wesele duze czy male i jaki system zapraszania byl. Dodam ze nie bedziemy siedziec przy zadnych stolach bedziemy przypuszczalnie w namiocie i bedziemy tanczyc, jedzenia nie bedzie, chyba ze bufet. Ja nie znam tych ludzi, ale tztowi bylo bardzo przykro ze ten znajomy nic nawet osobiscie nie wspomnial.
Będziecie? Ty nic nie będziesz, bo nie jesteś zaproszona.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 07:55   #39
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

nie rozumiem problemu.
fakt jakby to było typowe polskie wesele i wszyscy byliby zaproszeni z osobami towarzyszącymi to mogłoby być dziwnie. ale skoro wiesz, że większość gości jest zaproszona solo to w czym problem? para to chyba nie są bliźnięta syjamskie żebyście się nie mogli gdzieś ruszyć osobno?
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 08:17   #40
karolina190891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 144
GG do karolina190891
Dot.: Re: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wesele duze czy male i jaki system zapraszania byl. Dodam ze nie bedziemy siedziec przy zadnych stolach bedziemy przypuszczalnie w namiocie i bedziemy tanczyc, jedzenia nie bedzie, chyba ze bufet. Ja nie znam tych ludzi, ale tztowi bylo bardzo przykro ze ten znajomy nic nawet osobiscie nie wspomnial.

Piszesz, ze nie bedziecie robic tego i tego. No nie bedziecie bo ty nie jestes zaproszona
karolina190891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 08:21   #41
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Nie rozumiem takiego żebrania o zaproszenie. Dla mnie to zwykły brak klasy - serio pójdziesz, jeśli znajomy odpisze, że ,,skoro tak bardzo chcesz, to przyjdź z nią...''? To jego dzień, ma prawo go spędzić z osobami, których towarzystwa pragnie.
Też to samo pomyślałam.
Moim zdaniem Tż niepotrzebnie się dopytuje o powód niezaproszenia ciebie. Albo niech idzie sam, albo niech nie idzie. Ciągnięcie kogoś na siłę gdy druga strona wyraźnie zaznaczyła na zaproszeniu tylko jedną osobę jest wg mnie lekką przesadą.

Zresztą co kraj to obyczaj.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 09:34   #42
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Re: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Darkoz ja nie zebram w zaden sposob o zaproszenie, nie wiem gdzie sie czegos takiego doczytales? Moze mi zacytujesz? Ja tych ludzi prawie nie znam i jest mi to obojetne. Nie jest to obojetne mojemu tztowi, ktory naprawde sie cala sytuacja przejal. On jest Anglikiem i byl tego rodzaju zaproszeniem bardzo zdziwiony. On byl wrecz przekonany na 100%, ze dostanie zaproszenie ze mna.

Nawet jesliby znajomy tzta zmienil zdanie to i tak bym nie poszla. Chodzi o tzta, ktory nie chce isc sam bo zostal potraktowany jak singiel. Inni ludzie z jego pracy zostali zaproszeni bez par bo sa singlami, a z tego co wiem jeden znajomy z pracy z zona, a jeden bez zony. Troche to bez sensu, stwierdzil moj tz, bo albo wszystkich samych zaprasza albo nie.

Pytalam sie w watku jak powinnam sie do tego ustosunkowac wobec tz i juz powiedzialam mu, ze jesli chce niech idzie, ja nie mam nic przeciwko. Ale jako ze tz sie spytal o powod zaproszenia go beze mnie i nie dostal zadnej odpowiedzi to raczej nie pojdzie.

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Karolina190891 wyedytuje to bo zle sie okreslilam. Jak juz wczesniej mialam na mysli "bysmy byli" czy "bysmy siedzieli".

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
__________________





Edytowane przez Daenerys
Czas edycji: 2013-05-13 o 09:36
Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 11:58   #43
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Re: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
. Chodzi o tzta, ktory nie chce isc sam bo zostal potraktowany jak singiel.
co za obraza
szczerze mówiąc problem wydaje mi sie totalnie z pupy wzięty ale uważam, że jeśli twój Tż rzeczywiście czuje się taki urażony i nie chce iść sam to jednak powinien odpuścić sobie to wypytywanie itp bo to mało taktowne.
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 12:05   #44
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Kilka razy pisałaś że Ty nie znasz państwa młodych. Może oni po prostu zapraszali na ślub te osoby które znają. Jeśli znali kolegę z pracy i żonę to zaprosili ich oboje, jeśli znali tylko kolegę z pracy, a żony nie to zaprosili tylko jego. To nic takiego strasznego, jeśli wesele jest małe i mieli ograniczoną liczbę gości to zaprosili tylko te osoby które znają osobiście.
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 12:22   #45
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

A co sądzą o tym inni koledzy Twojego TŻ, którzy dostali zaproszenia tylko dla siebie? Idą?
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 12:41   #46
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Re: Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;40787280]A co sądzą o tym inni koledzy Twojego TŻ, którzy dostali zaproszenia tylko dla siebie? Idą?[/QUOTE]

Z osob ktore maja partnerow, jeden zostal zaproszony z zona, jeden bez zony i tz beze mnie. Reszta to single. Wiec tylko ten jeden ewentualnie mialby cos do powiedzenia, lecz tz z nim nie rozmawial wiec nie wie.
Spotkaja sie za tydzien w tym gronie i porozmawiaja.

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Macohna89 zastanawialam sie jak sie do tej sytuacji ustosunkowac i juz sie ustosunkowalam, reszta to offtop.
Moim pytaniem nigdy nie bylo, czy tz ma byc na niego zly czy nie.
Zastanawialam sie jedynie jak zareagowac na ta sytuacje i juz tz powiedzilam, ze ma isc sam, mi nie przeszkadza.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 13:24   #47
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

mieszkam w uk i dla mnie to akurat normalna sytuacja.

moj tz byl zaproszony na impreze po do kolegi z pracy, nawet o tym sie myslalam. zreszta srednio chcialoby mi sie isc na impreze gdzie nie znam nikogo.
moim zdaniem przesadzasz. W Anglii nie jest probleme, zaproszenie tylko jednej osoby jesli sie drugiej nie zna.

Chociaz dla mnie najdziwniejsze w Anglii jest to ,ze jednych gosci zaprasza sie na ceremonie i wesele a innych tylko na wieczorna czesc wesela! Ja bym wolala byc zaproszona na cermonie i zobaczyc jak ktos ten slub bierze, niz na wieczor.

Edytowane przez roxyroxy
Czas edycji: 2013-05-13 o 13:37
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 10:17   #48
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Re: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Ostatecznie tz wymusil na znajomym, zeby mnie zaprosil i ten laskawie wyslal mu zaproszenie dla mnie smsem. Zenujace.
To tak dla informacji.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 10:22   #49
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: Re: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Ostatecznie tz wymusil na znajomym, zeby mnie zaprosil i ten laskawie wyslal mu zaproszenie dla mnie smsem. Zenujace.
To tak dla informacji.

Żenujące to jest wymuszanie na kimś zaproszenia na ślub osoby, której ten ktoś nie chce zapraszać. Gdybyś Ty urządzała mały slub i zaprosiła tylko te osoby, które znasz (bez osoby towarzyszącej) a ktoś by na tobie wymuszał zaproszenie dodatkowej osoby to cieszyłabyś się? Zrozum oni nie mieli obowiązku zapraszać wszystkich z osoba towarzyszącą. To ich wesele, zaprosili kogo chcieli. kropka. Teraz to Ty zrobisz im "wielki zaszczyt" i z wielką łaską przyjdziesz na wesele, pewnie przez cały czas będziesz mieć minę obrażonej księżniczki. Ja dziękuje za takich gości.

Edytowane przez Flashdance
Czas edycji: 2013-06-07 o 10:34
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 10:32   #50
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Re: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Ostatecznie tz wymusil na znajomym, zeby mnie zaprosil i ten laskawie wyslal mu zaproszenie dla mnie smsem. Zenujace.
To tak dla informacji.
No faktycznie żenująco zachował się twój facet. Wymuszać od kogoś zaproszenie na jego ślub Chyba mu się w tyłku poprzewracało. Jak mu nie pasował rodzaj zaproszenia, to mógł grzecznie podziękować i odmówić przyjścia albo iść (z tobą) na sam ślub, a nie takie szopki odstawiać...

Wstyd.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 11:03   #51
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Re: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Ostatecznie tz wymusil na znajomym, zeby mnie zaprosil i ten laskawie wyslal mu zaproszenie dla mnie smsem. Zenujace.
To tak dla informacji.
ale wstydu narobiłaś i jeszcze tam pójdziesz masakra no żenujące to fakt, jakby mnie się obca osoba wpraszała na moje wesele to na pewno bym się nie ugięła.
I to jeszcze taka infantylna co to WYMUSZA hahahah jakby dzień i noc myślała jakby tu...

tragedia
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 11:16   #52
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

W anglii normalnie praktykowane jest zapraszanie tylko jednej osoby. Wymuszanie zaproszenia to straszny nietakt. Nie powinnas isc.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 11:25   #53
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Re: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Cytat:
Napisane przez Flashdance Pokaż wiadomość
Żenujące to jest wymuszanie na kimś zaproszenia na ślub osoby, której ten ktoś nie chce zapraszać.
Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
No faktycznie żenująco zachował się twój facet. Wymuszać od kogoś zaproszenie na jego ślub Chyba mu się w tyłku poprzewracało.
Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
ale wstydu narobiłaś i jeszcze tam pójdziesz masakra no żenujące to fakt
Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
W anglii normalnie praktykowane jest zapraszanie tylko jednej osoby. Wymuszanie zaproszenia to straszny nietakt. Nie powinnas isc.
Podpisuję się pod tym
Zachowaliście się bardzo niefajnie i niestety wyszliście na dużo bardziej nietaktownych, niż ten znajomy Nie było Wam wstyd tak dopraszać się o zaproszenie?
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 11:37   #54
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Re: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Tez uwazam ze moj facet zachowal sie zenujaco. Ja nie mam z tym calym gownem nic wspolnego. Ja nie mialam zamiaru na wesele isc i powiedzialam, ze ma isc sam. Krzyz mu na droge heh! Mi nie zalezy. Ale on poprosil tego kumpla o zaproszenie mnie. Jest to kompletnie zenujace zgadzam sie.

Z nieznanych dla mnie przyczyn tz bardzo chcial isc ze mna.
Winy zs to prosze na mnie nie zwalac. On chyba bardzo lubi tego chlopaka i uwaza ze teraz jest wszystko ok. W sobote chce isc na jego urodziny.

Czy mu nie bylo wstyd sie tak dopraszac? Chyba nie. To taka nastepna angielska cecha.

[/COLOR]To chyba najgorsza szopka w jakiej uczestniczylam. Jednego wieczora tz mowi ze wyslali mu smsa z zaproszeniem mnie i musze potwierdzic ze przyjde. Co mialam odstawic krolewne i powiedziec ze nie, nie ide? I ide wiec ch****** wie po co.
__________________





Edytowane przez Daenerys
Czas edycji: 2013-06-07 o 11:40
Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 11:41   #55
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Cytat:
Napisane przez Nightflower Pokaż wiadomość
A sama nie masz rozumu, że pytasz ludzi z internetówo to jak się zachować? Rób to, co uważasz za zgodne z Twoimi uczuciami, przekonaniami...
Ale skoro nie masz własnego zdania, to idąc z duchem wizażu polecę: rzuć go, bo został zaproszony bez Ciebie!
po prostu padłam i nie moge sie przestać śmiac,rada roku.

Ale tak na serio ....Hmm ja bym puściła Tż samego....
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 11:42   #56
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Re: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Jedyne o co prosze to czytanie ze zrozumieniem. To tz wymusil, nie ja. Ja z tym nie mam nic wspolnego.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 11:56   #57
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Czy porozmawiałaś z facetem, powiedziałaś mu jasno i wyraźnie, że Tobie nie jest przykro z powodu braku zaproszenia, że rozumiesz taką sytuacje i nie widzisz w tym nic złego? Czy powiedziałaś mu jasno i wyraźnie, że nie chcesz aby rozmawiał z kolegą o zaproszeniu Ciebie? Czy poprosiłaś go jasno i wyraźnie aby dał sobie spokój i nie chcesz iść na to wesele? Jeśli mówiłaś mu to wszystko, a mimo to Twój facet za Twoimi plecami dopraszał sie o zaproszenie to znaczy, że ma gdzieś Twoje zdanie i nie interesuje go o myślisz i czujesz. Jeśli nie powiedziałaś mu tego głośno, jasno i wyraźnie, jeśli nie prosiłaś go aby nic w tej sprawie nie robił jesteś tak samo odpowiedzialna za tą żenującą sytuacje tak samo jak on.
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.