Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11 - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-15, 20:06   #2791
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Dziekuje

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 20:21   #2792
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Ja tez nie przylkejam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 20:22   #2793
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Hariett dziękuję za odpowiedź nawet nie zauważyłam głupia aplikacja no właśnie ja zużywam tak średnio 8-10 przez dzień i noc to akurat by starczyło. Na gemini właśnie widziałam za 20 zł i zastanawiam się czy brać..

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

A no i wkladek też nie przyklejam. Mam tak ciasno w cyckach że nie mają gdzie uciec.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 20:29   #2794
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość

Aha a czy u was też nową jednostką czasu jest "szumiś"? Bo u nas jest już stały tekst: ile spała? Dwa szumisie
mam nadzieje
wlasnie dzis przyszedł, w samą pore bo cieżki wieczór dziś mamy
co chwile na cycku, sutki mnie juz bolą a młada zasypia na 10 minut i powtórka z rozrywki
Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
My wrocilismy ze spaceru, kupilam spirytus zeby dobic ten pepek...

Wyslane z Lumia920.
kciuki za powodzenie
Cytat:
Napisane przez 86ewula Pokaż wiadomość
Magda Ja Podnoszę do góry. Te bluzki do karmienia się nie sprawdziły bo młody puszcza cycka w trakcie często i zaraz mam wszystko mokre.. może kiedyś mi się ta laktacja unormuje a synek normalnie będzie jadł bez cyrków z puszczaniem bąków podczas i związanych z tym wygibasów i wrzasku. .. :/
ja mam to samo, nawet nie mysle o karmieniu poza domem......
jak jemy to wszytsko mokre a do karmienia to czasem nawet całkiem bluzke ściągam, do góry raz próbowałam ale ciagle mi spadała na jej buzke
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
A ktoś kiedyś pisał, że w którymś sklepie są te wkładki Lansinoh? Możecie przypomnieć gdzie?

I gdzie kupić taniej te płatki kwadratowe, te większe? W Tesco na dowóz wyszły 5 zera paczka, chyba cleanic. To więcej niż chusteczki mokre....
te wkładki widziałam w entliczku pentliczku
a jesli chodzi o platki tez polecam te owalne z lidla

ja tez mam wkładki laktacyjne wielorazowe, dostałam po kuzynce i nie wiem co to za wkładki ale to wypełnienie co jest w środku od prania sie jakby przemiesciło w jedną czesc wkładki ale mimo to dają radę, dzis mi sie tylko zdarzyło ze przeciekła jedna no ale młoda miała prawie 7 godzin przerwy w nocy
używam tez babydream i jak dla mnie sa ok i tez ich nie przyklejam

rany niech młoda teraz pośpi bo mam dość, choc z tego wszystkiego nie było czasu na kapiel nawet bo tak sie darła - płacz to nie był i w sumie nie wiem nawet dlaczego chyba dzis sobie darujemy kapiel....

jak u was wygląda ciemiączko? jest troszke wklesłe czy nie odznacza sie w ogóle? bo u mnie jest troche wklesle i sie naczytałam ze to moze byc odwodnienie...
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 20:36   #2795
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Chciałam małemu ubrać pajaca w którym wychodził ze szpitala. Ciasny na długość 3 pajace i jeden bodziak już poleciały do reklamówki pod łóżko. Eh
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 20:46   #2796
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Magda a Ty nadal pod łóżko wszystko

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Masz tam jeszcze miejsce
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 20:48   #2797
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Magda a Ty nadal pod łóżko wszystko

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Masz tam jeszcze miejsce
Nie ma upycham na siłę a dobrze by było gdyby jeszcze reklamówka z moimi ciuchami ciążowymi tam weszła
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 20:49   #2798
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Dotka a myślałam że zmieniłaś zdanie No to pół roku to takie umowne, wiadomo że to zależy od dziecka

Magda 20 za parę? To drogo, ja kupowałam w betterland za mniej wiecej 10
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 20:50   #2799
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Hariett 25 zł za 6 sztuk.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 20:54   #2800
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

magda - poczekaj aż się uzbiera i sprzedaj paczkami


jaka chusta na początek? elastyczna to dobry wybór? u mnie bardzo ciężko coś kupić a znalazłam hana baby wrap elastyczną za 55e więc znośna cena, potrzebuję czegoś na już więc nie chcę z polski zamawiać:/
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 20:56   #2801
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Baby tylko ja większość ciuszków dostałam więc muszę je wrócić. A te co ja kupiłam to bardzo mało. Więc myślę je w worki próżniowe i na strych do mamy dać dla potomnych zachować hahaha

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Ale póki co muszę to gdzieś magazynowac. No a wiadomo że łóżko to najlepsza opcja
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 21:01   #2802
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Baby- elastyk nie- skośno krzyżowa bierz. Na dłużej starczy i stabilniej dziecko trzyma


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 21:07   #2803
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
Baby- elastyk nie- skośno krzyżowa bierz. Na dłużej starczy i stabilniej dziecko trzyma


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
no właśnie ja planuję caboo jak już będzie można używać, a chustę potrzebuję na już - mam dosyć wyjmowania wózka/fotelika z samochodu co chwilę, waży to wszystko, chciałabym móc iść na zakupy bez obciążania się niepotrzebnie, więc szukam czegoś dostępnego tu od ręki i nie za drogiego. dlaczego elastyczne nie, są nieodpowiednie dla maluszków?
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 21:17   #2804
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Elastyczna gorzej trzyma dziecko a to powoduje nieprawidlowa postawe. Poza tym starczy na krotko bo nie uniesie wielu kg wiec i tak potem musisz kupic tkana.

Ja bylam napalona na caboo i sie ciesze ze nie kupilam. Nie ma dobrych opinii niestety. Dopiero jak poczytalam to wiel ze bede celowac w nosidlo Tula, LennyLamb, Storchenwiege, Mei Tai, Manduca itp.
Ale to dopiero jak maly usiadzie.

Troche szkoda bo liczylam ze we wrzesniu bedzie mial 8 mcy i bedzie siedzial i nad morze wezmiemy nosidlo a bedzie mial 9 mcy i moze jeszcze nie siedziec..

Hariett -nie zmienilam zdania, bo nosidlo jest duzo wygodniejsze. Np ja motam tylko w domu bo potrzebuje lustro. I jak ide na spacer to tu do lasu. Niestety ale nie ma opcji ze jade gdzies autem i dopiero tam sie motam a to jednak zamyka troche mozliwosci. No i jednak dobre zamotanie chwile zajmuje. A nosidlo zakladasz, wkladasz dzieciaka, dociagasz paski i lecisz
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 21:20   #2805
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Baby ja mam elastyczną bo położna i lekarz taka polecili, i tu są bardziej popularne z tego co widzę. Elastyczna ciężej założyć bo trzeba ja dobrze naciagnac.

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Ja tez nie wyobrażam sobie założenia jej np na mieście. To potrzeba dużo, dużo wprawy, aby to dobrze robić.

Edytowane przez kinga1701
Czas edycji: 2016-02-15 o 21:22
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 21:26   #2806
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
mam nadzieje
wlasnie dzis przyszedł, w samą pore bo cieżki wieczór dziś mamy
co chwile na cycku, sutki mnie juz bolą a młada zasypia na 10 minut i powtórka z rozrywki
U nas wczoraj była taka akcja - walczyliśmy do 1 w nocy a potem daliśmy małej butle z moim mlekiem i po tym padła na 4 h także chyba po prostu była głodna a mnie już wcześniej odsączyła tak że nie miała siły więcej wyssać... a ogólnie to nie wiem czy nie mam kryzysu laktacyjnego w każdym razie - jak dlaje nie będzie szło to polecam sposób, żałuje ze jej wcześniej tej butli nie daliśmy, tylko męczyliśmy siebie i ją
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Troche szkoda bo liczylam ze we wrzesniu bedzie mial 8 mcy i bedzie siedzial i nad morze wezmiemy nosidlo a bedzie mial 9 mcy i moze jeszcze nie siedziec..
Dotka, nigdy nie wiadomo, moze będzie miał 7 mies i będzie siedział z dzieciakami nigdy nie wiadomo - tego się nauczyłam przez moje niecałe 3 tyg.macierzyństwa
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 21:33   #2807
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Nie nie, ja wiem ze nie wiadomo i wszystko sie moze zdarzyc no ale po prostu ejstem swiadoma tego ze jest te 6 tygodni do tylu jakby nie bylo i moze nie usiasc tak szybko jak jego rowiesnicy.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 21:48   #2808
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Dotka, ale do tej pory Witek rozwija się prawidłowo jak na wiek (urodzenia) świadome uśmiechy, dostrzeganie, dziś zorientował się, że ma rękę. To bardzo dobrze, wcale nie widać, że wcześniak.
Miałam pytać, czytałam że jak już maluchy zorientuja się, że mają rękę to się jej boją i płaczą, jak zareagował Witek?
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 21:55   #2809
pietrusiowata
Rozeznanie
 
Avatar pietrusiowata
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 682
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Hej mamuśki.

Szybko się witam i uciekam chwilę spać. U mnie wizyta rodziców, więc wykorzystuję każdą chwilę żeby się nimi nacieszyć.

U mnie chyba kolejny skok rozwojowy, bo Jasiek wieczorami nie do życia (w dzień też maruda i mało śpi). Ostatnio pojawiły się łzy, macha rączkami i nóżkami, zauważa twarze i przedmioty.

Co do tematu wkładek to mam z lovi i kupuję w aptece doz na internecie bo taniej.

Czy któraś zakładała już ochraniacz na łóżeczko? Dziecko mi zaczęło wędrować i chyba założę, bo rączki i nóżki lądują w szczebelkach.
__________________
Nasz ślub 07.09.2013
pietrusiowata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 21:56   #2810
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Elastyczna gorzej trzyma dziecko a to powoduje nieprawidlowa postawe. Poza tym starczy na krotko bo nie uniesie wielu kg wiec i tak potem musisz kupic tkana.

Ja bylam napalona na caboo i sie ciesze ze nie kupilam. Nie ma dobrych opinii niestety. Dopiero jak poczytalam to wiel ze bede celowac w nosidlo Tula, LennyLamb, Storchenwiege, Mei Tai, Manduca itp.
Ale to dopiero jak maly usiadzie.

Troche szkoda bo liczylam ze we wrzesniu bedzie mial 8 mcy i bedzie siedzial i nad morze wezmiemy nosidlo a bedzie mial 9 mcy i moze jeszcze nie siedziec..

Hariett -nie zmienilam zdania, bo nosidlo jest duzo wygodniejsze. Np ja motam tylko w domu bo potrzebuje lustro. I jak ide na spacer to tu do lasu. Niestety ale nie ma opcji ze jade gdzies autem i dopiero tam sie motam a to jednak zamyka troche mozliwosci. No i jednak dobre zamotanie chwile zajmuje. A nosidlo zakladasz, wkladasz dzieciaka, dociagasz paski i lecisz
Ja też planuję w nosidlo później zainwestować podoba mi się to BB Tai które Wam kiedyś pokazywałam

TŻ nauczył Mlodego smoczka ja się mylam a on chciał jeść i TŻ go przekonał jakoś żeby sam smoczka ciumkal. Myślałam że będę się cieszyć jak się nauczy bo jednak smoczek to wybawienie czasami ale jakoś mi tak dziwnie wiem że smoczek to nic złego, nie wiem skąd takie uczucie
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 22:00   #2811
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Ewusia, jedno użycie smoczka nie przesądza sprawy ;-) U nas raz smoczek jest akceptowany, a raz jest obrzydliwy i do wyplucia
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 22:00   #2812
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez pietrusiowata Pokaż wiadomość
Hej mamuśki.

Szybko się witam i uciekam chwilę spać. U mnie wizyta rodziców, więc wykorzystuję każdą chwilę żeby się nimi nacieszyć.

U mnie chyba kolejny skok rozwojowy, bo Jasiek wieczorami nie do życia (w dzień też maruda i mało śpi). Ostatnio pojawiły się łzy, macha rączkami i nóżkami, zauważa twarze i przedmioty.

Co do tematu wkładek to mam z lovi i kupuję w aptece doz na internecie bo taniej.

Czy któraś zakładała już ochraniacz na łóżeczko? Dziecko mi zaczęło wędrować i chyba założę, bo rączki i nóżki lądują w szczebelkach.
Ja założyłam jakiś czas temu już ale tylko na 2 ścianki łóżeczka, tak że nadal go widzę z mojego łóżka musiałam założyć bo mój też się bardzo przemieszcza i uderzal główką w zagłówek
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 22:01   #2813
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Ewusia o jak dobrze, że nie tylko ja mam takie odczucie do smoczka. Ale dziś zauważyłam, że chyba jednak nie uchronie się przed smoczkiem, bo zaczyna wkładać całe garści do buzi nawet po jedzeniu.

Pietrusiowa ja jeszcze nie używam, ale mały tez juz z nogami w szczeblach spał, ale już w kołysce sobie daruje ochraniacz.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 22:04   #2814
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Ewusia, jedno użycie smoczka nie przesądza sprawy ;-) U nas raz smoczek jest akceptowany, a raz jest obrzydliwy i do wyplucia
Dobrze wiedzieć
Mój dotychczas cały czas plul, ewentualnie ciumkal trochę jak mu ktoś trzymał stąd moje zdziwienie

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Ewusia o jak dobrze, że nie tylko ja mam takie odczucie do smoczka. Ale dziś zauważyłam, że chyba jednak nie uchronie się przed smoczkiem, bo zaczyna wkładać całe garści do buzi nawet po jedzeniu.

Pietrusiowa ja jeszcze nie używam, ale mały tez juz z nogami w szczeblach spał, ale już w kołysce sobie daruje ochraniacz.
Mój też ostatnio ciągle piastki do buzi pcha no chyba nie da się faktycznie bez tego smoczka
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 22:08   #2815
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Kinga - zdziwiony byl co to to bylo wczoraj. Dzisiaj chyba juz zapomnial o tej rece
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 22:28   #2816
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Ewusia, Kinga ja tez mam takie odczucia co do smoczka... Lekkie uczucie porazki mimo wlasnie, ze to nic zlego...

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 22:53   #2817
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Ja tam nie mam uczucia porazki pod wzgledem smoka. Zwlaszcza ze to ejst narzedzie ktore nam POMAGA w trudnych sytuacjach a nie cos co mlody ma w paszczy caly dzien
Nieraz np placze jak go wsadzam do fotelika ( bo np spal i go obudzilam) i takiego wyjca wkladam do auta. No niefajnie sie jedzie z takim dzieckiem. A tak to daje smoka i sie uspokaja a zaraz szum auta go usypia. Dojezdzam na miejsce i smok jest niemal zawsze wypluty.

Jak idziemy na pobranie krwi/bolesne badanie to sami lekarze pytaja czy mamy smoczek- dziecku latwiej zniesc pobranie krwi jak moze possac - uspokojenie. Nie zawsze bwzposrednio po badaniu moge podac piers. Wiec tule i daje smoka.

No i smok pomaga jak maly np jeszcze ma chwile do swojej pory jedzeniowej ale juz marudzi a ja wolalabym zeby dospal (bo np rozreguluje nam sie potem pora kapania albo np jest bardzo wczesnie i jeszcze ta godzinke moglby dospac).

Jak tylko sie nie wtyka dziecku smoka caly czas i smoczek nie jest odpowiedzia na wszystkie potrzeby dziecka to naprawde nie ma co sie martwic. Wiadomo ze ja najpierw probuje utulic, zaspiewac czy cos tam ale jak nie dziala to daje smoka.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 23:03   #2818
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

U nas smoczek się przydaje przy wychodzeniu na spacer - młoda nie lubi jak się jej czapkę zakłada i wtedy alarm podnosi, więc smok się przydaje, zaraz potem bujanie wózka ją uspokaja.
Albo jak moja mama czasem ją usypia to daje jej smoka.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 23:15   #2819
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

U nas tez czapka to dramat
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 23:24   #2820
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Dotka, oczywiscie to co naposalas jest 100% prawda ale to takie dziwne uczucie bo dluzszy czas mozna bylo sie bez tego obejsc i ja np robilam sobie nadzieje, ze uda sie bez smoka

Moj jest generalnie spokojny przy wszelkich ubieraniach, przebieraniach no chyba, ze glodny wtedy sie irytuje

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-27 11:02:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.