Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-28, 11:17   #151
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Ja tez bym chciala pospac! Za alko jakos super nie tesknie, za spokojnie przespana noca, zdecydowanie tak
A to swoją drogą ale browarka na dobry sen też by wypił
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 11:20   #152
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
A to swoją drogą ale browarka na dobry sen też by wypił
A to tak, chociaz czasami mam takie glupie mysli, ze moze pol sie napije, Mlody bedzie lepiej spal, ale jakos tak nie chce go upajac od najmlodszych lat i czeka wszystko na swoja kolej
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 11:27   #153
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
U nas tak jak u Dotki wiec smutna piatka... O 7:30 przekazalam malego mezowi z informacja, ze juz nie pamietam o ktorej jadl i o ktorej zmienialam pampka...

Teraz sniadanie zjemy i zbieramy sie na spacer.

Milego dnia wszystkim

Wyslane z Lumia920.
Współczuję kochana://
Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Nie no tak jak z jajkiem tez sie nie obchodze. O 6 mial pobudke i psa wyprowadzal, ale po drodze jeszcze przyjal pozycje kolankowa
Jak wstanie na dobre, to tez planuje mu sprzedac Mlodego i sie zrelaksowac pod prysznicem.
Mój nie pije teraz browar dwa na imprezie i koniec
Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Ja tez bym chciala pospac! Za alko jakos super nie tesknie, za spokojnie przespana noca, zdecydowanie tak
Do spokojnie przespanej jeszcze trochę. Ważne ze z każdym dniem coraz mniej
Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
A to tak, chociaz czasami mam takie glupie mysli, ze moze pol sie napije, Mlody bedzie lepiej spal, ale jakos tak nie chce go upajac od najmlodszych lat i czeka wszystko na swoja kolej
Ja piłam juz pił szklanki redsa po ostatnim wieczornym karmieniu. Chyba na lyka to wzięłam takie było pyszne^^

My się ogarniamy i jedziemy do przyjaciółki
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 11:27   #154
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
A to tak, chociaz czasami mam takie glupie mysli, ze moze pol sie napije, Mlody bedzie lepiej spal, ale jakos tak nie chce go upajac od najmlodszych lat i czeka wszystko na swoja kolej


Z pomoca przychodzi bawaria...choc dla mnie to go.wniany zamiennik :/
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 11:29   #155
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
U nas po ch.jowym wieczorze noc niezła, cyc o 3:30, 6:40 i 9:00 a teraz spi od tej dziewiątej. Mam dziecko mocnego marka i tyle, przez północą nie pójdzie spać a rano odsypia do południa... jak nastolatek.
nie zostaje nic jak sie dopasować
Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Viki rosol juz sie gotuje bo przeca moj chop do mnie, Malwi marze o takim pysznym rosolku, takim jak tylko Ty robisz, a ze ma rewolucje zoladkowe spowodowane spozyciem alkoholu w nadmiernej ilosci, to sie zlitowalam nad gamoniem i robie ten cholerny obiad. Na drugie nie wiem co zrobie, ale mi sie nie chce, wiec bedziemy wymiatac, to co bylo wczoraj na obiad i na imprezie.
Malwi za dobra jesteś
ja mojemu na drugie zawsze każe wyjesc mieso z rosołu bo ja takiego gotowanego nie lubie a szkoda wyrzucić, mozna w sumie wykorzystac do pierogów czy krokietów ale szkoda mi czasu na takie babranie

My czekamy az młoda sie obudzi, cycamy i jedziemy do moich rodziców - zamówiłam sobie lasagne na obiad jak ja dawno jej nie jadłam, oby tylko moja siostra dobrze doprawila bo ona to lubi takie mdłe jedzenie a ja bardziej pikantne

kiedy ja bede miec kuchnie, ja chce piekarnik
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 11:29   #156
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Dzieki za odp dziewczyny no nic bede dalej próbowac...mam tyle zabawek ze nir wiem z czym próbowac :-/

Dziecko mi dalej spi,już Trzy godziny,oddali mi mojego aniolka :-D zjadlam sniadanie,zrobilam pranie,tort urodzinowy,wzielam prysznic. Normalne zycie :-D
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 11:37   #157
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Malwi mój jak wczoraj miał kaca to go obudziłam o 7, podsadzilam pod nos małego z pełnym pampersem i kazałam zmieniać a sama poszłam pod prysznic na pół godziny
mocne


Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Położna mówiła, że najgorszy do 3 misięcy, ale krostki mogą pojawiać się i dłużnej.
;/ Moja ma to już tydzień i mi się wydaje długo. Dziś ma to lepsze ale jak poleży na danej stronie to się pogarsza czerwienieje i tak w kółko.
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-28, 11:51   #158
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Keas moze nie zawsze ale większość nocy - ta godzina 3 jest jakas graniczna i Mlody do rana spi niespokojnie dopiero rano po karmieniu zasypia do mnie przytulony juz na spokojnie. Czyli u Ciebie jest podobnie dziwne ciekawe o co to chodzi

Ruda właśnie chyba ze to trądzik. Teraz spal w bujaczku spokojnie i widzę ze buzia praktycznie gladka.
A z tradzikiem tez sie nic nie robi z tego co czytalam? Tylko woda przygotowana?

Hmm jesli faktycznie ma za cieplo to musialabym go klasc w krótkim rekawku bo juz chyba lżej nie da sie ubrac a wtedy zmarznie kurde sama nie wiem ciezko wyczuc...

Dokladnie baby tak jak dziewczyny pisza rączki nie sa wyznacznikiem. Dziecko moze miec zimne bo organizm jeszcze nie ma wyrobionej termoregulacji.

Dotka to obyscie w dzien mogli choc chwile przekimac. Trzeci skok u Witka nieźle! Oby szybko minął!

Co do skoków to u nas nie sa takie oczywiste jak większość z Was pisze. Tzn widze ze Mlody sie rozwija coraz uwazniej sie rozglada, interesuja go zabawki, wodzi oczami, cos tam zaczal gęgać. Ale nie ma takiej wyraźnej granicy ze np kilka dni jest nieznosny po czym staje sie aniolkiem i się śmieje prze kilka kolejnych dni. Albo ja jestem słabym obserwatorem...



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Ja też tych skoków tak wyraźnie nie obserwuje





Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, my dziś kończymy miesiąc z tegoż powodu dziecię zrobiło mi prezent i spało ciurkiem 8 h a głupia matka oczywiście sie przebudziła o 5 i zastanawiała czy nie obudzić dziecia... ale koniec końców uznałam ze nie zaszkodzi jej a pewnie dziś już tak dobrze nie będzie

Ruda, to mozę skok? moja ostatnio wieczorami tez tak szaleje moja odwala szaleństwa przy cycu - possie minute, wypluwa, za moment chce znowu, a jak nie to histeria... takze w cięzkich chwilach pomyśl że nie jesteś sama, cierpię razem z Tobą

dzisiejsza na pewno będzie lepsza, jak młody wymęczył się poprzedniej


Olej obiad, zamów pizze a zaoszczędzony czas spożytkuj na robienie czegoś przyjemnego
Najlepszego z okazji miesiąca i za super nockę

U nas mały sukces bo udało się TŻ owi nakarmić Małego z butli, 30 ml zjadł bez problemu (specjalnie tak mało nalalam żeby się nie zmarnowało jakby nie chciał) No więc może coś z tego będzie teraz wisi na cycu a my się spoznimy na obiad do teściów


Co do zabaw to mój do miesiąca średnio się czymś interesował a teraz i na książeczkę spojrzy i na macie pofika jak ma humor
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 11:53   #159
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Moja te krostki ma już chyba z 3 albo nawet 4 tygodnie. Już było lepiej i ładniej a dzisiaj znowu zaczerwionione. Ale to raczej mimo wszystko nadal trądzik.

Ech, zjadałaym oscypka... i grzańca bym wypiła. Brakuje mi takich zimowo-górskich klimatów.
Jadłyście może pikantne potrawy? Ja chciałam zjeść trochę tajskiej kapustki ale była dość ostra, i odpusciłam.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 11:56   #160
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Viki najlepszego dla dziecia i super nocka.

Moja ma taki niespokojny sen od 5. O ile nie postanowi się rozbrykac na całego
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 11:56   #161
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

A my dziś dwa miesiace zwarci i gotowi jedziemy w trase)
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-28, 11:59   #162
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Z pomoca przychodzi bawaria...choc dla mnie to go.wniany zamiennik :/
Jeszcze jest karmi i lech free, ale to nie to samo





Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
nie zostaje nic jak sie dopasować

Malwi za dobra jesteś
ja mojemu na drugie zawsze każe wyjesc mieso z rosołu bo ja takiego gotowanego nie lubie a szkoda wyrzucić, mozna w sumie wykorzystac do pierogów czy krokietów ale szkoda mi czasu na takie babranie

My czekamy az młoda sie obudzi, cycamy i jedziemy do moich rodziców - zamówiłam sobie lasagne na obiad jak ja dawno jej nie jadłam, oby tylko moja siostra dobrze doprawila bo ona to lubi takie mdłe jedzenie a ja bardziej pikantne

kiedy ja bede miec kuchnie, ja chce piekarnik
Wiem, ze jestem i czesto cierpie z tego powodu co do gotowanego miesa, to ja pierogi uwielbiam robic, wiec ja zbieram i robie

Ewusia czemu Malego do butli dostawiasz? Rezygnujesz z kp?
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 11:59   #163
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
A my dziś dwa miesiace zwarci i gotowi jedziemy w trase)
Najlepszego dla Dorianka
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:00   #164
iola14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 980
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Współczuje Wam ciężkich nocy

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Baby to sama zauważysz, mój na początku tylko książeczkami się interesował, aż pewnego dnia zauważył zebrę i się do niej uśmiechał więc teraz pokazuje mu zebrę. Chyba nie ma jakiś sztywnych reguł, że od miesiąca musi robić to i to. Wczoraj kupiłam mu grzechotkę taką od + 0 co może dziecko chwytać ją, ale nie ma zamiaru jej ruszyć, więc będzie leżeć i czeka na swoja kolej. Każde dziecko inaczej się rozwija.
każde dziecko woli inne umiejętności doskonalić. Trzeba metodą prób i błędów wyczuć co się będzie podobać.


U nas dzisiaj kasza z gulaszem na obiad, ale rosołek też bym zjadła tylko nikt warzyw nie kupił

Dziewczyny z pierwszych grzechotek to ja Wam polecam Oball. Syn ją uwielbiał i Magdzie też się podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0190.jpg (99,2 KB, 21 załadowań)
__________________
❤❤❤ Maja ❤❤❤
❤❤❤ Grześ ❤❤❤
❤❤❤ Madzia ❤❤❤
iola14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:04   #165
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Najlepszego dla Dorianka
Dziekujemy
uploadfromtaptalk1456661074854.jpg
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:07   #166
iola14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 980
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
U nas mały sukces bo udało się TŻ owi nakarmić Małego z butli, 30 ml zjadł bez problemu (specjalnie tak mało nalalam żeby się nie zmarnowało jakby nie chciał) No więc może coś z tego będzie teraz wisi na cycu a my się spoznimy na obiad do teściów
Super To teraz pora na samotne wyjście

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
A my dziś dwa miesiace zwarci i gotowi jedziemy w trase)
Jak ten czas leci Najlepszego dla Doriana

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Jeszcze jest karmi i lech free, ale to nie to samo
Mi najbardziej podchodzi warka radler 0%, ale to już w ogóle inny typ
__________________
❤❤❤ Maja ❤❤❤
❤❤❤ Grześ ❤❤❤
❤❤❤ Madzia ❤❤❤
iola14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:08   #167
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez iola14 Pokaż wiadomość
Super To teraz pora na samotne wyjście



Jak ten czas leci Najlepszego dla Doriana



Mi najbardziej podchodzi warka radler 0%, ale to już w ogóle inny typ
Dziękujemy warka 0 tez ok ja lubię smakowe. Latem tylko zwykły Żywiec wchodzi a latem juz na legalu można będzie pić

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:09   #168
iola14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 980
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Przystojniak
__________________
❤❤❤ Maja ❤❤❤
❤❤❤ Grześ ❤❤❤
❤❤❤ Madzia ❤❤❤
iola14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:11   #169
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez iola14 Pokaż wiadomość
Przystojniak
trudny do przejścia casting będzie miała synowa chyba ze Pole od Czarnej upoluje to obejdzie się bez
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-28, 12:15   #170
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
A my dziś dwa miesiace zwarci i gotowi jedziemy w trase)
Najlepszego

Cytat:
Napisane przez iola14 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z pierwszych grzechotek to ja Wam polecam Oball. Syn ją uwielbiał i Magdzie też się podoba
My mamy taką wersję

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
No proszę jaki przystojniak.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:19   #171
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Moja się chyba odzwyczaiła od butli Bo z nakładek tak pięknie leci.. Od jutra wracam na zajęcia i kiepsko to widzę

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Moja te krostki ma już chyba z 3 albo nawet 4 tygodnie. Już było lepiej i ładniej a dzisiaj znowu zaczerwionione. Ale to raczej mimo wszystko nadal trądzik.

Ech, zjadałaym oscypka... i grzańca bym wypiła. Brakuje mi takich zimowo-górskich klimatów.
Jadłyście może pikantne potrawy? Ja chciałam zjeść trochę tajskiej kapustki ale była dość ostra, i odpusciłam.
Wiesz może czy można szczepić jest ma ten trądzik?
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:47   #172
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Ruda.... Oscypek

Lila oraz Dorianku, wszystkiego najlepszego

Dorian odstawiony prawdziwy elegant

My juz w aucie czekamy na sasiadow i jedziemy do lasu na dlugi spacer bo pogoda jest cudna

A co do tradzikow, wysypek to moj tez ma pojedyncze pryszczyki ale dzis jest na policzku jutro na brodzie. Nie wiem od czego to zalezy ale szybko schodzi, a specjalnie nic z tym nie robie.

U nas na topie caly czas sa ksiazeczki kontrastowe, ogladanie zaslon, sofy i obrazu nad sofa jak rowniez wszystkie swiatelka w domu sa fajne

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:49   #173
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Ruda.... Oscypek

Lila oraz Dorianku, wszystkiego najlepszego

Dorian odstawiony prawdziwy elegant

My juz w aucie czekamy na sasiadow i jedziemy do lasu na dlugi spacer bo pogoda jest cudna

A co do tradzikow, wysypek to moj tez ma pojedyncze pryszczyki ale dzis jest na policzku jutro na brodzie. Nie wiem od czego to zalezy ale szybko schodzi, a specjalnie nic z tym nie robie.

U nas na topie caly czas sa ksiazeczki kontrastowe, ogladanie zaslon, sofy i obrazu nad sofa jak rowniez wszystkie swiatelka w domu sa fajne

Wyslane z Lumia920.
Zazdroszczę pogody u nas obiecali i jest kiepska my jeszcze w drodze do przyjaciółki

Udanego wypadu
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:54   #174
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Dziękujemy warka 0 tez ok ja lubię smakowe. Latem tylko zwykły Żywiec wchodzi a latem juz na legalu można będzie pić
Też ją lubię Ale teraz to się wszystkimi tymi 0 racze, bo mi się piwska chce

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
trudny do przejścia casting będzie miała synowa chyba ze Pole od Czarnej upoluje to obejdzie się bez
co za zaszczyt Dorianek przystojniaczek

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

My też na spacer zaraz ze znajomymi. Pogoda piękna, słonko grzeje

U nas książeczki kontrastowe to jakoś ją nie interesują. Lepszy jest sufit, okno, czarno-biała tapeta i światełka I czarno-biały obraz Marilyn - to jest jej hit
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 13:18   #175
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Keas moze nie zawsze ale większość nocy - ta godzina 3 jest jakas graniczna i Mlody do rana spi niespokojnie dopiero rano po karmieniu zasypia do mnie przytulony juz na spokojnie. Czyli u Ciebie jest podobnie dziwne ciekawe o co to chodzi

Ruda właśnie chyba ze to trądzik. Teraz spal w bujaczku spokojnie i widzę ze buzia praktycznie gladka.
A z tradzikiem tez sie nic nie robi z tego co czytalam? Tylko woda przygotowana?

Hmm jesli faktycznie ma za cieplo to musialabym go klasc w krótkim rekawku bo juz chyba lżej nie da sie ubrac a wtedy zmarznie kurde sama nie wiem ciezko wyczuc...

Dokladnie baby tak jak dziewczyny pisza rączki nie sa wyznacznikiem. Dziecko moze miec zimne bo organizm jeszcze nie ma wyrobionej termoregulacji.

Dotka to obyscie w dzien mogli choc chwile przekimac. Trzeci skok u Witka nieźle! Oby szybko minął!

Co do skoków to u nas nie sa takie oczywiste jak większość z Was pisze. Tzn widze ze Mlody sie rozwija coraz uwazniej sie rozglada, interesuja go zabawki, wodzi oczami, cos tam zaczal gęgać. Ale nie ma takiej wyraźnej granicy ze np kilka dni jest nieznosny po czym staje sie aniolkiem i się śmieje prze kilka kolejnych dni. Albo ja jestem słabym obserwatorem...



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Ja również nie zauważam skoków
Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Viki rosol juz sie gotuje bo przeca moj chop do mnie, Malwi marze o takim pysznym rosolku, takim jak tylko Ty robisz, a ze ma rewolucje zoladkowe spowodowane spozyciem alkoholu w nadmiernej ilosci, to sie zlitowalam nad gamoniem i robie ten cholerny obiad. Na drugie nie wiem co zrobie, ale mi sie nie chce, wiec bedziemy wymiatac, to co bylo wczoraj na obiad i na imprezie.
W życiu bym mojemu nie zrobiła rosołku na kaca ale ze mnie wredna małpa i jeszcze bym się z niego smiała
Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
A my dziś dwa miesiace zwarci i gotowi jedziemy w trase)
Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Ślicznota sto lat Dorianku!

My już po spacerze, byliśmy prawie 2h, piękna pogoda stadko saren przebiegło nam ścieżkę w lesie Młody śpi mi już godzinę po spacerze
A nocka była fajna, wyspałam się w końcu

Edytowane przez Jerzyczka
Czas edycji: 2016-02-28 o 13:18 Powód: .
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 13:29   #176
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Ruda ja mocnoo przyprawionych nie jem ale wczoraj zrobilam taki sos czosnkowy ze ogien!

Iola my tez mamy ta oball ale u nas na razie nie robi szalu
za to hitem jest ciagle szeleszczaca książeczka

I tak jak u Casaa najciekawsze sa w domu ściany, sufity i lampy

O kurde ale mi narobilyscie smaka tymi piwkami 0% chyba sie skusze

My jesteśmy u rodziców na obiedzie ale Mlodemu sie takie gastro wlaczylo ze my glownie w pokoju cycamy eh.


Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 13:52   #177
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Tez bym się napiła alko Bardziej mi chodzi o taki chilloutowy wieczór z martini z colą albo całą butelkę różowego zimniutkiego carlo rossi i do tego sushi rozmarzyłam się
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 14:12   #178
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Właśnie robię za smoczka co się odkleje to Bartek zachowuje się jakby miesiąc cycka nie widział i szuka go z otwarta buzia

Zdrówka dla kończących miesiące
Kasia ale masz małego przystojniaka wszystkie laski jego

Może ja też się skuszę na zero jedno od razu po karmieniu nie zaszkodzi
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 14:32   #179
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
Moja się chyba odzwyczaiła od butli Bo z nakładek tak pięknie leci.. Od jutra wracam na zajęcia i kiepsko to widzę



Wiesz może czy można szczepić jest ma ten trądzik?
Można
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 14:39   #180
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Testujemy Szumisia. Póki co w końcu pierwszy raz od rana leży sam, nie płacze, nie wymaga cycka matki ba nawet smoczka! Idę się w końcu przebrać
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-02 14:19:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.