Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-18, 10:51   #3301
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ja bym wybrała Kraków. Bo Do Wrocławia będizes zmusiała jechac 3 razy Najpierw zeby umówić się na wizyte i wpłacic zaliczkę . potem na prostowanie i na konie cna mycie . A jak już Ci wyprostują to tez trzeba naprawde uważac na włosy No a 4 godz w pociagu swoje mogą zrobić :/
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 11:16   #3302
gazowanemleko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 71
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

w sumie - racja. A czy wszędzie jest tak, że na pierwsze mycie trzeba iść koniecznie do salonu? Chociaż to nawet dobrze, ale iść przez miasto w takich uklapciałych tłustych włosach brr
__________________

gazowanemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 11:21   #3303
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Większośc osób myła w domu pierwszy raz ( napewno te dizewzyny które w poznaniu robiły , co do innych to nei wiem ) ale jakby coś sie stało to potem powiedza ze to twoja wina bo albo miałas wygniecione albo umyłas za wzcześnie a tak to widza w jakich przychodzisz i ze masz proste wiec jakby coś nei wyszło to wiadomo ze ich wina

Włosy nei sa aż tak masakryczne po tych 3 dniach Ja chodziłam do pracy przez te dni
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 11:31   #3304
gazowanemleko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 71
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

do pracy ja mam zamiar przez te 3 dni nie wychodzić z domu wcale nawet na chwile do sklepu, byleby się nic nie pogniotło. Coś czuję że przynajmniej pierwszy dzień spędzę na fotelu przed tv siedząc sztywna jak kołek, niech tylko będą proste
__________________

gazowanemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 12:11   #3305
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Szybko zmiękniesz :P
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 12:15   #3306
gazowanemleko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 71
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Tobie np z tego co pamiętam zrobiły się zagięcia?
__________________

gazowanemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 12:20   #3307
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

zagiecia mi sie zrobiły bo włosy opierały sie na ramionach
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-18, 18:32   #3308
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ktos chcial fotke moich wlosow miesiac po prostowaniu Fotka taka sobie bo ciekzo bylo mi telefonem zrobic cos lepszego )

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2009-09/88ac4c95/zdj.145.jpg.html
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 18:05   #3309
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

proste i strasznie zniszczone końcówki, mam podobnie
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 18:29   #3310
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Pojechałaś do Wrocławia 4 godz drogi i nie znalazłas salonu?
Trzeba było pytac ludzi i zadzwonić do salonu zeby wiedziec gdzie masz iść. Ja bywam we Wrocławiu często i tych okolic Legnickiej nie znałam wcale :/ Tez sie naszukałam jak gupia za pierwszym razem tego salonu ale miałam telefon do nich i zadzwoniłam że nie wiem gdzie to jest i oni mnie pokierowali Ta ulica ciągnie się przez pół miasta a nawet jak się jest w pobliżu to i tak cieżko znaleść. Ja przechodziłam dosłownei 3 razy koło tego salonu i nie widziałm go Jesśli jedize sie tramwajem w stronę Parku Magnolia to trzeba wysiąść przystanek wcześniej - nie pamietam jak on się nazywa Tam po prawej stronie przed mostem jest McDonald's a po lewej ciągna się takie jakby bloki a przed nimi sa długie schody i własnei tam jest ten salon W tych blokach jest tez wypozyczalnia Beverly Hills i zaraz jak sie nią minie to jest ten salon.

A gdzie Ty mieszkasz?
O, to mój salon fryzjerski. polecam!
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 21:07   #3311
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

ja przemyslalam sprawe i chyba zrezygnuje jedna z trwalego prostowania, skoro mowicie ze prawdopodobnie nic to nie da na moje pocieniowane-powykrecane koncowki...

zainwestuje za to chyba w nowa lepsza prostownice, bo ta co teraz mam to niby dobra, ale kupowalam ja dosc dawno a wiem ze teraz jest duzo lepszych ktore mniej niszcza wloski...
no i moze jakies profesjonalne kosmetyki do prostowania tez by sie przydaly eh.
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 21:57   #3312
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Z tym cieniowaniem to raczej roznie bywa, bo ja przed prostowaniem goldwellem mialem prostwoanie lorealem i tam mi nic nie wyprostowalo ale pocieniowali mi wlosy niby ok bylo te cieniowanie ale po prostowaniu goldwellem wyszly piekne w kij duze schody . . . doslownie na pol palca wskazujacego wiec trzeba brac pod uwage duzo scinania ich po tym prostowaniu :/
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 21:07   #3313
mustafuene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 12
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez ulisia1 Pokaż wiadomość
O, to mój salon fryzjerski. polecam!
Ja jestem z Wrocławia to zawsze mogę służyć radą jeśli nie wiecie jak trafić do ines, zwłaszcza że mój chłopak mieszkał w tym właśnie bloku jeszcze 2 tygodnie temu. to jest przystanek "Zachodnia". najlepiej dojechać tam tramwajem nr. 10, 22, 3.. dość blisko od centrum miasta. przystanek przed galerią handlową Magnolia.

Edytowane przez mustafuene
Czas edycji: 2009-09-20 o 21:16
mustafuene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 22:01   #3314
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Albo dojechać pociągiem do stacji Wrocław Mikołajów i stamtąd to już 3 minuty pieszo
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 14:58   #3315
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez iwona_18*** Pokaż wiadomość
Moja droga ja nie prostowalam w zwyklym salonie tylko wlasnie w PORZADNYM i stwierdzilam po obejreniu zdjec tamtej dziewczyny (iff) ze moje sa lepiej zrobione a zaplacilam mniej wiec o co ci chodzi?! Zaplac sobie 800 zl tam gdzie ona byla a ja za 200 bede miala napewno lepszy efekt w moim . najpierw polecila bym czytac od poczatku uwaznie to co napisalam i przeleciec to forum od pierwszej strony zebys wiedziala do kogo to napisalam. To jest forum tu kazdy mowi o swoich doswiadczeniach na ten temat wiec moje sa takie i radze innym zeby nie przeplacali skoro niby taniej (choc wcale nie w zwyklym salonie) a naprawde o wiele lepiej. Jak cos Ci nie gra to nie sluchaj moich rad. pozdrawiam.
Hej, wiem, że już minęło duuużo czasu, ale może jeszcze tu zaglądasz???

Odezwij się jak tak, mam kilka pytań, ja też robiłam CHi farouke>
Pozdrawiam
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 12:40   #3316
afroman69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

ja sobie wczoraj podszedłem jeszcze raz do tego salony i umówilem się na wtorek na zabieg, piepszę nie chce mi sie dłużej czekać bo od odstatniego tygodnia, prawie codziennie miałem ochotę sięgnąć po maszynkę do włosów i je obciąć po prostu !

W salonie spytałem się na jakich kosmetykach robi, mówiła, że na goodwellu(ale nie poleca bo za słaby), loreal i renee blanche( wlasnie te ostatnie polecała mi, że najlepsze było)

no i standardowo że po 2-3 miesiącach włosy mogą już nie być idealnie proste jak po zabiegu i że wyrastajace wlosy wiadomo nie będą proste bo to nowe włosy, to akurat logiczne, no ale zaznaczyła, że na 100% nie będą już takie kręcone jak mam teraz.

Teraz pytanie do was, na który produkt się zdecydować ? polecała renee blanche więc może na to bym się zdecydował ?
afroman69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 13:18   #3317
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Juz kawal czasu ciagle odzywiam wlosy, nie ma tego siana,puszenie mniejsze... Ale nadal martwi mnie fakt, ze moga mi nie wyprostowąć, z tego względu ze 10 mies. temu miałam rozjaśniane...
Miał ktoś prostowane na włosy potraktowane rozjaśniaczem?
__________________
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 14:16   #3318
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Wszyscy fryzjerzy u których pytałam powiedzieli ze nie zrobią na rozjaśnianych włosach

Afroman uciekaj od tego fryzjera jak najdalej.
Pierwsze:
Co to za zakłąd który jest tak wszechstronny że 3 aż sposobami prostuje włosy??
Drugie:
Jak ci powiedzieli ,że goldwell jest za słaby to nie wiedza co mówią i nie mają prostowania goldwellem,no i loreal jest do niczego bo to nie prostuje włosów tylko wygładza lekko - przecież robił tą metoda chłopak na forum i widziałeś jaki był efekt

Edytowane przez sorina
Czas edycji: 2009-09-26 o 14:19
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 17:42   #3319
afroman69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

no pokazała mi kosmetyki, miała wszystkie 3 różne do tego :/

sam już nie wiem co zrobić


może po prostu luknę dokłądnie na necie jak wyglądają te kosmetyki goldwella i we wtorek u niej popatrzę czy są takie same i zdecyduje się jednak na niego

Edytowane przez afroman69
Czas edycji: 2009-09-26 o 21:24
afroman69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-27, 00:31   #3320
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Lorealem nawet nie probuj . . . po prostowaniu lorealem dwa dni potem poprawialem goldwellem minal juz ponad miesiac i nie zaluje, tak jak kolezanka wyzej mowi lepiej zmien salon bo wydasz kase w bloto )
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 11:45   #3321
afroman69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

no to wezme goldwella u niej i tyle

mowila ze zabieg 2,5h potrwa gdzies wiec nie tragedia
afroman69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 13:43   #3322
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

u mnie zabieg trwal 5h i kosztowal mnie 800 zl te twoje 2 i pol troszke podejrzane
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 13:47   #3323
afroman69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

no wszystko tam podejrzane jest bo płacić mam 2stówy nawet za to :O

ma ktoś może zdjęcia kosmetyków goldwell do tego zabiegu ?

Edytowane przez afroman69
Czas edycji: 2009-09-27 o 13:54
afroman69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 11:39   #3324
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Co za różnica czy bedzie naprawdę robiła kosmetykami Goldwella? Żeby efekt był dobry to trzeb aten zabieg naprawde precyzyjnie zrobić dlatego tez płaci się za to takie pieniądze a nie 200 zł. Eelmirka zrobiła 2 razy takie za jakies 250 zł i efektu nie było wcale.

Ta kobieta moim zdaniem wcale się nie zna na tym prostowaniu skoro powiedziała ci ze goldwell jest słaby i że włosy sa proste przez 2- 3 miesiace. Głuuupoty !!!!
8 miesięcy po prostowaniu goldwellem włosy te prostowane sa takie same jak po zabiegu. Gdize isę wygięły sa wygiete a te proste są proste . To jest TRWAŁE PROSTOWANIE

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Coś sie strona zacina :/
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 18:44   #3325
afroman69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

okej byłem zapisałem się na piątek, w sumie lepiej bo wtedy do poniedziałku akurat 3 noce więc jakoś mam nadzieje dam rade

zabieg 2-2.5h

no więc był teraz facet, pogadałem z nim trochę no i powiedział kilka rzeczy, że goldwell bardzo dobry jest tak samo jak ten renee blanche różnica mówił w cenie tylko, bo jak chciałbym najmocniejszą wersję tego goldwella to musze dopłacić z 80zł im jeszcze (są w ogólę jakieś wersje ? mówił że jak dłużej potrzyma to że niby najmocniejsza itd) i że renee blanche tańzy po prostu jest bo z włoch a goldwell z niemiec, bo składowo że się w ogóle nie różnią itd.

no i powiedział, włosy proste będą cały czas, tylko te odrosty będą już takie jak normalne włosy i będa mi się kręcić a te wychemiczowane proste mają być już do końca.

w sumie z sensem gadał więc może nie będzie taka tragedia ? a no i mówił że tych zabiegów to porobili w cholerę dużo już

Edytowane przez afroman69
Czas edycji: 2009-09-29 o 10:06
afroman69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 13:24   #3326
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Lol nie ma zadnego mocniejszego czy slabszego . . . Jest okreslony czas jaki mozna trzymac to na glowie, u mnie facet co jakis czas sprawdzal czy wlos juz byl taki plastyczny, ja trzymalem to w sumie 80 min czyli chyba max + 10 min extra nvm. A cena zalezala z tego co zauwazylem nie za sama ilosc kosmetykow tylko za czas jaki byl mi poswiecony . . . bo placac zaplacilem mniej bo stwierdzil ze uwinal sie szybciej niz myslal ^^
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 13:33   #3327
afroman69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

no to chyba już zależy od tego czy umieją to zrobić czy nie, no i tak jak pisałem ten czas ile to ma siedzieć na głowie mu chodziło

ten loreal ile czasu ci trzymali ?

akurat na miescie bylem to po kilku innych zaszedlem i wszedzie prawie x-tenso polecali mi :/ ze wyprsotuje i ze jest to chemiczne ble ble ble i oczywiscie ze bedziepoki nie odrosna wlosy ale proste na 100% nie bede, ze lekko wyprostuje po prostu

Edytowane przez afroman69
Czas edycji: 2009-09-29 o 14:18
afroman69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 15:40   #3328
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez pablo305 Pokaż wiadomość
Lol nie ma zadnego mocniejszego czy slabszego . . . Jest okreslony czas jaki mozna trzymac to na glowie, u mnie facet co jakis czas sprawdzal czy wlos juz byl taki plastyczny, ja trzymalem to w sumie 80 min czyli chyba max + 10 min extra nvm. A cena zalezala z tego co zauwazylem nie za sama ilosc kosmetykow tylko za czas jaki byl mi poswiecony . . . bo placac zaplacilem mniej bo stwierdzil ze uwinal sie szybciej niz myslal ^^
80 minut???
Ooo matko!
Ja miałam ok 20, 25 później mycie , prostowanie i ok 10 utrwalacz.
Masz jeszcze w ogóle włosy??? He
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 16:19   #3329
afroman69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez eveline7 Pokaż wiadomość
80 minut???
Ooo matko!
Ja miałam ok 20, 25 później mycie , prostowanie i ok 10 utrwalacz.
Masz jeszcze w ogóle włosy??? He

i jak efekt ? jakimi kosmetykami robione ?
afroman69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 00:36   #3330
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Co do loreala to trzymali mi to hmm z pol h moze no nie pamietam ale po tym zadnego efektu nie bylo nic a nic . . . nalozyly mi to dwie babki na glowe przyklepaly wszystko do glowy i tyle:/ A no i wlosy mam heh lysy nie jestem ale sporo mi ich przez miesiac wypadlo pewno przez to ze odstep od loreala i goldwella to byly 2 dni ^^ teraz juz mi tyle nie leci bo naprawde chcialem je juz sciac
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.