nic mi nie pomaga:(((( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-02, 14:18   #1
kasiaczek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zach pom
Wiadomości: 80
Unhappy

nic mi nie pomaga:((((


Moim problemem jest tradzik,lecze sie juz ok 6 lat i jak dotad nic mi nie pomaga(oczywiście lecze sie u lekarza, łykałam antybiotyki w kliku seriach do tego przerózne maści(differin,izotrexin, aknemycin,zineryt...)miał am robione złuszczanie kilka razy ale pryszcze wciaz powracaja.Teraz koncze łykać 3 opakowanie diane-35 i nadal nie widac poprawy...jestem zdołowana,wygladam koszmarnie nie wiem juz co robic.
kasiaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 14:26   #2
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: nic mi nie pomaga:((((

mialam podobnie, ratunkiem okazala sie zmiana dermatologa, poprzedni nic nie wskórał przez 4 lata, aktualny poradzil sobie z trądzikiem w 4 miesiące mialas robione badania? wyniki w porządku? źródłem tradziku procz hormonow moze byc tysiące innych ukrytych czynnikow, powodzenia i uszy do góry
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 14:37   #3
kasiaczek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zach pom
Wiadomości: 80
Dot.: nic mi nie pomaga:((((

to mój drugi dermatolog ,pierwszy był beznadziejny bo testował na mnie rózne masci jak jedna nie pomagała to dawał druga a antybiotyki miał dopiero w planach...to zrezygnowałam z niego i poszłam do innego i jak ten na mnie spjozał to od razy dostałam antybiotyki pomagały ale na krótko...
kasiaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 14:41   #4
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: nic mi nie pomaga:((((

kasiaczku moj drogi, ponawiam pytanie, mialas robione jakies badania? dobry dermatolog na dzien dobry zleca serie badan (krew, kał, mocz) bez tego ani rusz i dopiero wyniki badan są podstawą do jakichkolwiek leków, nie wystarczy zlikwidowac prysze, nalezy zając sie żródłem, ja przykladowo mialam bakterie (10 razy ponad norme) w żołądku, po 3 tyg antyniotykow wsio znikło, teraz lize blizny- dosłownie
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 14:51   #5
shinsa
Rozeznanie
 
Avatar shinsa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 595
Dot.: nic mi nie pomaga:((((

Mnie diane pomoglo, ale na efekty trzeba czekac, cera poprawila sie po ok.4 opakowaniu, teraz biore od 7 miesiecy a cere mam idealna Ale nie zapominaj ze na kazdego inaczej dziala, jednym pomagaja drugim szkoda, a jeszcze na innych w ogole nie dzialaja w zaden sposob.
__________________
Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : )

Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.
shinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 15:02   #6
kasiaczek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zach pom
Wiadomości: 80
Dot.: nic mi nie pomaga:((((

czyli musze uzbrojic sie w cierpliwosc,troche bałam sie tej diany ale jest spoko dobrze sie czuje zadnych skutków ubocznych jak dotad nie mam,tylko efektów narazie tez nie widac
kasiaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 16:10   #7
martuska888
Raczkowanie
 
Avatar martuska888
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 294
Dot.: nic mi nie pomaga:((((

Cześć. Mam pytanie: Do jakiego dermatologa chodzisz teraz? I do jakiego w wcześniej? Bo ja mieszkam 30 km od Stargardu i jakbym się zdecydowała na pójście do dermatologa to najchętniej do jakiegoś dobrego Bo sama sobie z moim trądzikiem nie bardzo radzę....Życzę powodzenia i wytrwałości
__________________

I nic we mnie i nic koło mnie
Kiedy się dziwić przestanę
Kiedy się dziwić przestanę
Będzie po mnie.

Wszystko jest możliwe.
Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu.
martuska888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-02, 16:32   #8
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Dot.: nic mi nie pomaga:((((

Martuska polecam Ci panią Ewę Wnuk-Maślany - to kosmetolog - internista .Ma całościowe spojrzenie na organizm człowieka i szuka przyczyny trądziku. Połączenie leczenia z zabiegami dermatologiczno-kosmetycznymi daje dobre efekty. Pani Ewa przyjmuje w moim Studio Urody w soboty , trzeba się do niej wczesniej umówić. Ze Stargardu do Szczecina nie jest daleko.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 08:05   #9
kasiaczek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zach pom
Wiadomości: 80
Dot.: nic mi nie pomaga:((((

najpierw był Szczepanowski ale był taki sobie, teraz chodze do doktor Kaczmarek ona przyjmuje prywatnie w przychodni na Słowackego mozna tez iść normalnie tylko trzeba nasiedzieć sie w bardzo długiej kolejce w przychodni na aleji żołnierza (tzw Batalion) lub również na słowackiego.POZDRAWIAM
kasiaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 05:48   #10
shinsa
Rozeznanie
 
Avatar shinsa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 595
Dot.: nic mi nie pomaga:((((

powiedz jak juz bedziesz zauwazac efekty, i oby podzialalo!
__________________
Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : )

Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.
shinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 10:02   #11
kasiaczek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zach pom
Wiadomości: 80
Dot.: nic mi nie pomaga:((((

oki! napewno dam znac! pozdrowionka
kasiaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 10:07   #12
olenkaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar olenkaaa_1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 210
Dot.: nic mi nie pomaga:((((

virtual_reality,a z jakiego jesteś miasta?
__________________


Edytowane przez olenkaaa_1
Czas edycji: 2010-04-19 o 20:12
olenkaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 10:23   #13
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: nic mi nie pomaga:((((

Cytat:
ja często używam peelingu z soli na twarz, ale nie mam skóry przesadni wrażliwej
tak , moze byc on przyczyna, są bakterie typowe dla trądziku a obok nich jest gronkowiec złocisty
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 10:24   #14
kasiaczek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zach pom
Wiadomości: 80
Dot.: nic mi nie pomaga:((((

własnie nie miałam robionych zadnych badań, nawet lekarze nic o nich nie wsponimali oni koncentruja sie tylko na skórze,chyba sama bede musiala poruszyc ten temat podczas nastepnej wizyty
kasiaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 10:29   #15
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: nic mi nie pomaga:((((

Niestety nie moge Ci pomoc ponieważ nie jestem z warszawy (tzn juz nie )
a co do gronkowca to mysle ze jaknajbardziej moze byc przyczyną
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 13:15   #16
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: nic mi nie pomaga:((((

ja byłam u dwóch i pierwszy z nich non stop dawął mi antybiotyki fakt pomagały, ale były bardzo drogie z 7 tabletek 7 0 zł chyba moi rodzice by zbankrutowali!! i zmieniłam dermatologa. lecze sie differin na noc i na drugi dzien izotrexin i mi pomgaa pryszczy nie mam, czasem jakis wyjdzie gdy mam okres. robie sobie raz na tydzien otzryszcanie z zaskurników . choć moja twarz ma skłonnośc do rumienców ale nic taka juz moja natura i z tym chyba nic nie moge zrobic
__________________
Kizia mizia 24 powinno być
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 13:36   #17
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Dot.: nic mi nie pomaga:((((

ja moze jestem jakas glupia, ale nie wiem o co w tych forach chodzi nie moge znalezc interesujacego mnie tematu... ale nie wazne . Poprosze o rekomendacje differinu!! Bo ja mam mieszana cere (bardzo przetluszcza sie w strefie T) a wczoraj moja pani dermatolao przepisala mi differin. Po jedny dniu nie widze poprawy, ba! nawer cera bardziej mi sie swieci niz po akneroxidzie 5%:/ Ogolnie to wygladam tak: malo zaskornikow, mieszana cera, nie mam pryszczy. Ale moja bolaczka jest ten lojotok!!! Jak rano sie budze t o moje czolo mogloby suzyc za latarnie morska!! Koszmar... prosze o pomoc. A i jeszcze boje sie, ze ten differin moze mi zaszodzic. Pozdrowionka
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 13:50   #18
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: nic mi nie pomaga:((((

Cytat:
Napisane przez nom_de... Pokaż wiadomość
ja moze jestem jakas glupia, ale nie wiem o co w tych forach chodzi nie moge znalezc interesujacego mnie tematu... ale nie wazne . Poprosze o rekomendacje differinu!! Bo ja mam mieszana cere (bardzo przetluszcza sie w strefie T) a wczoraj moja pani dermatolao przepisala mi differin. Po jedny dniu nie widze poprawy, ba! nawer cera bardziej mi sie swieci niz po akneroxidzie 5%:/ Ogolnie to wygladam tak: malo zaskornikow, mieszana cera, nie mam pryszczy. Ale moja bolaczka jest ten lojotok!!! Jak rano sie budze t o moje czolo mogloby suzyc za latarnie morska!! Koszmar... prosze o pomoc. A i jeszcze boje sie, ze ten differin moze mi zaszodzic. Pozdrowionka
witamy na forum, tutaj jest wątek o differinie, napewno tam rozwiejesz wszytskie wątpkiwosci, co do szukania tematu chetnie pomoge, czgeo nie mozesz znaleźć?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=differin
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 17:01   #19
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: nic mi nie pomaga:((((

Cytat:
Napisane przez nom_de... Pokaż wiadomość
ja moze jestem jakas glupia, ale nie wiem o co w tych forach chodzi nie moge znalezc interesujacego mnie tematu... ale nie wazne . Poprosze o rekomendacje differinu!! Bo ja mam mieszana cere (bardzo przetluszcza sie w strefie T) a wczoraj moja pani dermatolao przepisala mi differin. Po jedny dniu nie widze poprawy, ba! nawer cera bardziej mi sie swieci niz po akneroxidzie 5%:/ Ogolnie to wygladam tak: malo zaskornikow, mieszana cera, nie mam pryszczy. Ale moja bolaczka jest ten lojotok!!! Jak rano sie budze t o moje czolo mogloby suzyc za latarnie morska!! Koszmar... prosze o pomoc. A i jeszcze boje sie, ze ten differin moze mi zaszodzic. Pozdrowionka
czy ty spodziewasz sie efektu po jednym dniu stosowania?? kobieto ja stosuje differin juz z rok jak nie dłużej w połączeniu z izotrexinem, a efekty były widoczne po kilku miesiącach ... troszkę cierpliwości, chyba ze zauważysz podrażnienia na twarzy to biegiem do dermatologa który pewnie będzie ci wtedy musiał zmienić kremik
__________________
Kizia mizia 24 powinno być
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 18:12   #20
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Dot.: nic mi nie pomaga:((((

dzieki Kizia Mizia19 za uspokojenie mnie... Ja po prostu panicznie boje sie pogorszenia sie stanu cery:/ Poszlam do dermatologa, bo doszlam do wniosku, ze moja cera za bardzo przyzwyczaila sie do Akneroxidu5%.... Kiedys, kilka lat temu uzywalam Zinerytu- fakt czolo bylo bardzo gladkie, zero pryszczy, sebum i zaskornikow. Niestety skora tak sie wysuszyla, ze nie moglam zmarszczyc czola, myslalam, ze peknie I do tego nie rozpoczelam drugiej butelki, bo dermatolog "poszla na urlop" i momentalnie znowu mnie wysypalo... Teraz (na pewno wspominalam wczesniej) cere mam dobra, owszem, nie narzekam, ale obawiam sie nawrotow tradziku... Chcialabym stosowac cos profilakytycznie, ale lekarz po kilku chwilach ogledzin zadecydowala o differinie. Ale co ja sie o nim naczytalam!!! Ze po nim wysypuje, tragedia normalnie:/ Do tego w ulotce nie pisalo czy ogranicza lojotok.Hmm... wyglada na to, ze nie. Moze uzywalas silicol skin albo cos innego i dobre bylo?? Pozdrawiam goraco i czekam na odpowiedz <buziak>
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 20:43   #21
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: nic mi nie pomaga:((((

Cytat:
Napisane przez olenkaaa_1 Pokaż wiadomość
A jak myślicie,czy gronkowiec złocisty może być przyczyną trądziku?
oczywiscie, ze moze.

Cytat:
Napisane przez kasiaczek21 Pokaż wiadomość
własnie nie miałam robionych zadnych badań, nawet lekarze nic o nich nie wsponimali oni koncentruja sie tylko na skórze,chyba sama bede musiala poruszyc ten temat podczas nastepnej wizyty
to wielki blad, ze nie mialas robionych zadnych badan . jednak jak bierzesz teraz diane to nie mozesz robic badan hormonalnych. musisz skonczyc brac pigulki i odczekac (i tu nie pamietam ile czasu ), a dopiero potem zrobic badania hormonalne (testosteron, prolatyna, progesteron, itd. w okreslonych dniach cyklu). ponadto hormonki tarczycy trzeba zbadac, zrobic badanko krwi. skoro bralas tak duzo antybiotykow doustnych to radze zrobic wymaz z gardla. ponadto wymaz z ropnych zmian skornych. no i badanie ginekologiczne, wykluczenie pco. to jest tylko kropla w morzu. najwazniejsze to zrobic wszystkie badania hormonalne, a potem po wynikach bedzie wiadomo, co nalezy robic dalej.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 08:26   #22
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: nic mi nie pomaga:((((

Cytat:
własnie nie miałam robionych zadnych badań, nawet lekarze nic o nich nie wsponimali oni koncentruja sie tylko na skórze,chyba sama bede musiala poruszyc ten temat podczas nastepnej wizyty
zgadzam sie, niejednokrotnie j\lekarze lecza na trądzik a powodem są bakterie i leczenie nic nie daje, dlatego badania sa bardzo wazne i leczenie nastepnie na bakterie ukierunkowane powinno być
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 10:36   #23
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: nic mi nie pomaga:((((

Cytat:
Napisane przez nom_de... Pokaż wiadomość
dzieki Kizia Mizia19 za uspokojenie mnie... Ja po prostu panicznie boje sie pogorszenia sie stanu cery:/ Poszlam do dermatologa, bo doszlam do wniosku, ze moja cera za bardzo przyzwyczaila sie do Akneroxidu5%.... Kiedys, kilka lat temu uzywalam Zinerytu- fakt czolo bylo bardzo gladkie, zero pryszczy, sebum i zaskornikow. Niestety skora tak sie wysuszyla, ze nie moglam zmarszczyc czola, myslalam, ze peknie I do tego nie rozpoczelam drugiej butelki, bo dermatolog "poszla na urlop" i momentalnie znowu mnie wysypalo... Teraz (na pewno wspominalam wczesniej) cere mam dobra, owszem, nie narzekam, ale obawiam sie nawrotow tradziku... Chcialabym stosowac cos profilakytycznie, ale lekarz po kilku chwilach ogledzin zadecydowala o differinie. Ale co ja sie o nim naczytalam!!! Ze po nim wysypuje, tragedia normalnie:/ Do tego w ulotce nie pisalo czy ogranicza lojotok.Hmm... wyglada na to, ze nie. Moze uzywalas silicol skin albo cos innego i dobre bylo?? Pozdrawiam goraco i czekam na odpowiedz <buziak>

tak używałam ale to na samym początku i bodajze na własną rękę kupiłam bo to chyba było bez recepty i niestety nie przyniosło mi żadnych efektów, za to moja siostra uzywa akneroxidu i jej to pomaga, choiaz ma bardzo wysuszoną twarz przez to i dlatego używa kremu physogiel. wiec kiedy raz dermatolog zmieniła jej własnie kuracje z aknerxidu na differin to ją obyspało strasznie i znowu wróciła do akneroxidu
__________________
Kizia mizia 24 powinno być
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 10:45   #24
strzyga30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 145
Dot.: nic mi nie pomaga:((((

z dianą35 byłabym ostrożna po odłożeniu stan skóry znów się pogarsza w wielu przypadkach. radzę dokładne badania jak sugerowały już wyżej dziewczyny. podanie hormonów to najprostsze co może zrobić dermatolog a to trzeba szukać przyczyn
strzyga30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 10:49   #25
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Red face Dot.: nic mi nie pomaga:((((

Hmm... w takim razie dam sobie spokoj z differinem, bo teraz wygladam dobrze a nie chce zamienic sie w potwora...:P znalazlam na necie opis preparatu Biodermine i... doszlam do wniosku, ze mojej cerze by pomogl Ale chcialabym sie zapytac czy ktos go kiedys uzywal?? Ekstrakt z drozdzy, witaminy... zaden sztuczny syf piszcie, jezeli jest dobry!!!
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 12:39   #26
hc_zuzanka
Raczkowanie
 
Avatar hc_zuzanka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 54
Dot.: nic mi nie pomaga:((((

Kasiu dobra rada odstaw diane w cholere,pomaga tylko podczas brania(a wiadomo kiedys trzeba przestac)ja bralam 3 lata tradziku nie mialam-fakt ale po odstawieniu TRAGEDIA syfki mi takie powyskakiwaly ze szok nie jakies tam pryszcze ale podskorne bolace wrzodziska fuuuujjj,nijak sie tego bylo pozbyc,zadne leki nie pomagaly,musialam chodzic z taka niespodzianka na buzi nawet 3 tyg,a do tego wlosy zaczely mi wychodzis garsciami,organizm sie przyzwyczail do sporej dawki hormonu i oglosil bunt po odstawieniu diany,tak wiec diana dla mnie to zadna rewelacja
hc_zuzanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 14:09   #27
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: nic mi nie pomaga:((((

Cytat:
Napisane przez hc_zuzanka Pokaż wiadomość
Kasiu dobra rada odstaw diane w cholere,pomaga tylko podczas brania(a wiadomo kiedys trzeba przestac)ja bralam 3 lata tradziku nie mialam-fakt ale po odstawieniu TRAGEDIA syfki mi takie powyskakiwaly ze szok nie jakies tam pryszcze ale podskorne bolace wrzodziska fuuuujjj,nijak sie tego bylo pozbyc,zadne leki nie pomagaly,musialam chodzic z taka niespodzianka na buzi nawet 3 tyg,a do tego wlosy zaczely mi wychodzis garsciami,organizm sie przyzwyczail do sporej dawki hormonu i oglosil bunt po odstawieniu diany,tak wiec diana dla mnie to zadna rewelacja
hc_zuzanko a jak sobie poradzilas z tym nawrotem krost po odstawieniu diany? jak sie pozbywalas tych paskudow? i co z tymi wypadajacymi wlosami?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 15:46   #28
marlen23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3
Dot.: nic mi nie pomaga:((((

ja od kilku lat tez zmagam sie z trądzikiem i ostatnio dermatolog powiedział ze jeszcze zostaje leczenie peelingami i jednocześnie antybiotykami i wtej chwili jestem po peelingu i czekam na efekty . musze przyznać ze bałam sie na początku jak moja twarz była posiniaczona pierwszego dnia po zabiegu no ale dziś juz jest lepiej skóra ładnie sie złuszcza i widze nową ładną cerę, mam nadzieję ze to mi pomoze bo jak nie to nie wiem . Czy jest moze ktoś kto tez robił ten zabieg prosze o jakieś informacje ?
marlen23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 20:18   #29
Sweet lemon
Raczkowanie
 
Avatar Sweet lemon
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Masovia
Wiadomości: 271
Dot.: nic mi nie pomaga:((((

Moim zdaniem powinnaś sprobowac kremu Normaderm Vichy. Wielu osobom już pomógl
Sweet lemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 20:45   #30
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: nic mi nie pomaga:((((

Cytat:
Napisane przez Sweet lemon Pokaż wiadomość
Moim zdaniem powinnaś sprobowac kremu Normaderm Vichy. Wielu osobom już pomógl
i wielu zaszkodzil .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.