Since, Kurze łapki znów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-17, 19:37   #1
crazybober
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11

Since, Kurze łapki znów


Wiem ze tematy są wałkowane na forum ale ja stosowałem rozne kosmetyki i robiłem badania i nikt mi nie potrafi pomóc. Ogólnie lekarze to mnie olewają i mają w 4 literach. To nie ich problem przecież ...

Pierwszy problem to sińce pod oczami i tak zwane kurze łapki. Wygląda to okropnie, nie raz mi ludzie zwracali uwagę że wyglądam jak ćpun. To moze załamać. Robiłem badania krwi, na tarczyce, wątrobe i wszystko wyszło OK. Dermatolog też mi nic nie pomogł i kaze to zaakceptowac ... ;/ Ta skora pod oczami to nic innego jak przeswitujace zyly, widac je jak sie dobrze przyjrzec ... cienka skora ...
Dlatego postanowiłem poszukać jakis sprawdzonych przez Was kremów. Nie chce wydawac na to majątek, powiedzmy do 50zł na razie bo będe teraz zaczynał studia w Warszawie wiec bede mial wydatki. Jestem rowniez sklonny uzywac jakis korektorow ktore sa niezauwazlne a moga mi rozswietlic te cienie. Cwicze również mięśnie twarzy bo wyczytalem ze to tez moze pomoc. Niby lekka poprawa jest ale wszytsko zatrzymalo się w miescu, czuje jakby moja skora nie była dobrze napieta, jest taka sflaczała ;( W dodatku jest strasznie blada bo unikam słonca bo wciaz mi sie pojawiają pieperzyki i przebarwienia, bo prostu okropnosc.
W tym momecie doszedłem do problemu 2. Chciałbym usunac pieprzyki, rozmawiałem z dermatologiem i ona powiedziała tylko skalpel. No ale wy pisaliscie ze wymrazacie, usuwacie laserowo a ona mi powiedziała ze niektórzy lekarze dla pieniędzy zrobia wszystko... i dodała ze po takim zabiegu zostaje doł i to się nie oplaca. To prawda? Ile takie zabiegi moga kosztować i gdzie mozna je wykonac? Na twarzy chcialbym usunac z 10 pieperzyków.
Kolejny problem to opalenizna ... chciałbym pójść do solarium ale wiadomo ze to jest u mnie niewskazane ale gdybym opalał się umiarkowanie i stosował filtry to czy przybedzie pieperzykow? Ile razy musiałbym chodzic i co jaki czas zeby uzyskac ladny efekt? Bo mi sie wydaje ze na takiej lekko opalonej skorze mniej sie rzuca wszystko w oczy.
Ostatni problem to dobry korektor/fluid na zaczerwieniania i blizny po tradziku i blizny pooperacyjne. Czytałem opinie na ich temat na wizazu ale tych fluidow jest okropna ilosc i ciezko sie na cos zdecydowac.
Zaznaczam ze mieszkam w malym miescie i u mnie jest jedynie 2 sklepy z kosmetykami i zadne z nich to nie drogeria.

Dołacze zdjecia pozniej, wtedy bedzie lepiej widac moj problem ...

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Na zdjeciach tak dobrze tego nie widac niestety ale w rzeczywistości wyglada to gorzej ... ;( Lustro chyba nie klamie?

TYLKO SIE NIE PRZESTRASZCIE!! ZDJECIA DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH!

Na zdjeciach widac te pieperzyki i oczy. Ogolnie moja skora prezentuje sie fatalnie ... kiedys bylo gorzej, ale po peelingach jest juz lepiej ale na nosie jeszcze sa blizny i na policzkach a lecze to juz ponad rok. Ja jestem juz zadowolony bo rok temu to bylo z 5 razy gorzej ;/
Stosowalem wiele retinoidow i antybiotykow jakby co Obecnie przyjmuje summamed i przecieram twarz spirytusem salicylowym i specjalnie przyrządzanym tonikiem na blizny z witamina C wiec skora ma prawo byc lekko wysuszona.

http://img2.vpx.pl/up/20090917/dscf3532.jpg
http://img2.vpx.pl/up/20090917/dscf3533.jpg
http://img2.vpx.pl/up/20090917/dscf3534.jpg
http://img2.vpx.pl/up/20090917/dscf3535.jpg
http://img2.vpx.pl/up/20090917/dscf3536.jpg
http://img2.vpx.pl/up/20090917/dscf3537.jpg
http://img2.vpx.pl/up/20090917/dscf3538.jpg
http://img2.vpx.pl/up/20090917/dscf3539.png

Lekarze nic nie chca pomoc to moze wy co na to zaradzicie ... ;/
Ewentualnie jak to zatuszowac? Baba nie jestem ale co zrobic, wygladac tez jakos trzeba ...
crazybober jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 21:17   #2
yamejka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: Since, Kurze łapki znów

witam, mam ten sam problem z sińcami a właściwie o wiele bardziej widoczny. jedyne co tuszuje te niedoskonałości to nie tyle korektor a efekt rozświetlający YSL Eclat nr 1, jednak polecam naukę ( testowanie) nakładania tego. jeden z moich zawodów to wizażystka więc służę pomocą. Na kurze łapki wybieram się do thalgo na konsultację , coś tam z laserami polecają. zobaczę.
Ale powiem Ci jedno, czasem te sińce dodają uroku ................

pozdrawiam
yamejka
yamejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 21:26   #3
crazybober
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11
Dot.: Since, Kurze łapki znów

Cytat:
Napisane przez yamejka Pokaż wiadomość
Ale powiem Ci jedno, czasem te sińce dodają uroku ................

haha nie pocieszaj mnie Kiedys w rozmowie z kolegami jeden do mnie, co ty bierzesz ze masz tak przecpane oczy a inni tylko przytakneli i w smiech. Wtedy poczulem sie starsznie zle i złapalem doła ;/ chce to wyleczyc/zatuszowac mimo wszystko.

YSL Eclat nr 1 to około 120 zł kosztuje, masakra ... a za wiele to tego nie ma ;/ niektore produkty nie sa warte tyle kasy ...

Edytowane przez crazybober
Czas edycji: 2009-09-17 o 21:28
crazybober jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 00:08   #4
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Dot.: Since, Kurze łapki znów

To co napiszę nie ma na celu Cię pocieszyć czy coś w tym stylu. Gdy załadowałam Twoje zdjęcia, to zajrzałam ponownie na temat postu: kurze łapki, cienie... GDZIE?
Może delikatnie jakaś smuga pod okiem, ale ja tu nie widzę nic strasznego, jedynie smutne oczy. Jeśli Ty widzisz jakąś masakrę to kup lekki korektor pod oczy, osobiście używam korektora w pędzelku z firmy Essence (w drogeriach Natura). Pozdrawiam i więcej optymizmu
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 00:29   #5
haniia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Dot.: Since, Kurze łapki znów

Ty zwariowałes człowieku.
Nie widze zadnych sincow a tymbardziej kurzych lapek ani blizn...
Zajmij sie czyms innym, ludzie maja naprawde powazniejsze problemy, blizny , zmarszczki itp. Ty chyba sinców nie widziales
haniia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 11:10   #6
crazybober
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11
Dot.: Since, Kurze łapki znów

haniia88 słaby aparat dlatego to tak wygląda ale naprawde w rzeczywistości jest gorzej, gdyby to nie było zauwazalne to bym tematu nie zakładał. Czasami jest lepiej a czasami gorzej, zalezy jak i ile sypiam.

hmm to w co lepiej zainwestować? W krem rozjaśniający czy korektor? Udam sie do apteki i moze pani za lady mi cos doradzi

Edytowane przez crazybober
Czas edycji: 2009-09-18 o 11:11
crazybober jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 20:32   #7
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: Since, Kurze łapki znów

Cytat:
Napisane przez crazybober Pokaż wiadomość
haniia88 słaby aparat dlatego to tak wygląda ale naprawde w rzeczywistości jest gorzej, gdyby to nie było zauwazalne to bym tematu nie zakładał. Czasami jest lepiej a czasami gorzej, zalezy jak i ile sypiam.

hmm to w co lepiej zainwestować? W krem rozjaśniający czy korektor? Udam sie do apteki i moze pani za lady mi cos doradzi
O ile się orientuję to kremy nie dają szybko widocznych rezultatów, narazie spróbuj z tanim kremem lub żelem (krem lepiej nawilża, przynajmniej moją skórę, żel może wysuszyć) z arniką, może zainwestuj w dobry korektor?
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!

Edytowane przez blau
Czas edycji: 2009-09-18 o 20:34
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-18, 23:00   #8
crazybober
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11
Dot.: Since, Kurze łapki znów

Cytat:
Napisane przez blau Pokaż wiadomość
O ile się orientuję to kremy nie dają szybko widocznych rezultatów, narazie spróbuj z tanim kremem lub żelem (krem lepiej nawilża, przynajmniej moją skórę, żel może wysuszyć) z arniką, może zainwestuj w dobry korektor?

Moze i tak ale ja mam obawy ze to niemęskie i ze bedzie to widoczne oraz ze ludzie moga sobie cos pomyslec zlego o mnie ... ogolnie tez nie wiem jakie odcienie dobierac ... moze przeczekam az przeprowadze sie do Warszawy bo tam na bank znajde sklepy gdzie mi ludzie doradzą ... jakis konsulatant albo ktos kto sie na tym po prostu zna.
crazybober jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 23:28   #9
yamejka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: Since, Kurze łapki znów

wiesz co, kup raz ten eclat- a się "zakochasz", ja też nieraz słyszałam że wyglądam jakbym coś brała ) a naprawdę mam sińce których u Ciebie nie widzę ). ten rozświetlacz nie jest korektorem, nie zostawia śladu tylko odbija światło, starcza na dłuuugo i naprawdę jest wart tej kasy ( na allegro znajdziesz za 80 zeta). malujesz tylko miejsca ciemnei delikatnie wklepujesz opuszkiem, chwilę czekasz i wyglądasz pięknie
yamejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 12:07   #10
nyankoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: Since, Kurze łapki znów

Na wstepnie powiem, ze Twoj problem jest smieszny. Wiele osob, chociazby ja CHCIALOBY zeby ich skora pod oczami tak wygladala, przesadzasz!

Przegladnij ten watek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250521
Rozpisalam sie tam na temat transplantacji tluszczu, ktora jest w zasadzie jedynym ratunkiem...ale watpie zeby jakikolwiek lekarz podjal sie tego zabiegu ..w Twoim wypadku, ledwo mozna dojrzec te podkowki.

Zainwestuj w YSL rozswietlacz pod oczy, jest praktycznie niewidoczny oraz mocno nawilzajacy krem pod oczy z filtrem, aby zapobiec zmarszczkom itp.
Na since polecam LIERAC Diopticerne krem rozjaśniający cienie pod oczami, jest rowniez dostepny w wersji 2 w 1, z korektorem.
nyankoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.