Jaki makijaz do mnie pasuje ? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-14, 21:13   #1
almostlove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1

Jaki makijaz do mnie pasuje ? :)


chciałam się dowiedzieć jaki lekki makijaż codzienny do mnie pasuje. również jaki mam kształt twarzy i jakie mam nosić okulary. w stosunku do tego jaką mam wybrać fryzurę. niedługo chcę odwiedzić fryzjera. mam zamiar je skrócić od ramion i zrobić grzywkę na bok, tylko czy to pasuje ?

mam zielone oczy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0054.jpg (41,3 KB, 78 załadowań)

Edytowane przez almostlove
Czas edycji: 2011-09-14 o 21:15
almostlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 12:30   #2
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Jaki makijaz do mnie pasuje ? :)

Twarz masz owalna z wyzszym czolem - grzywka moim zdaniem bedzie super wygladac, czy to na bok, czy na prosto A co do dlugosci to nie wiem, zalezy jak beda "zrobione"...

Okulary moze sprobuj takie mocno kanciaste, prostokatne? W grubej oprawie - mysle ze bylyby fajne do twojego ksztaltu twarzy i grzywki na bok

A makijaz, jezeli nie malujesz sie na co dzien to ja proponuje zaczac od lekkiej kreski rysowanej cieniem + maskara. Dla mnie to najprostszy i najszybszy dzienniak jaki uskuteczniam
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 11:09   #3
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Jaki makijaz do mnie pasuje ? :)

masz taki kształt twarzy, do którego oprawki cy półotwarte czy zamknięte będą ok. Przedmówczyni napisała o nieco grubszych oprawkach, moim zdaniem te byłyby ok, ale ja widziałabym u ciebie takie bardziej kobiece oprawki, lekko uniesione ku górze, bodajże producent oprawek RETRO takie ma.
Grzywka na bok, włoski raczej proste, ewentualnie delikatne fale jak na zdjeciu, ktore wrzucam. zrobiłabym na nich jakiś śliczny, czekoladowy brąz ewentualnie deilkatny rudy, ale nie marchewkowy tylko taki stonowany. Może i wówczas oprawki dobrałabyś np. niebieskie bądź czerwone?

Odnosnie make upu- delikatne bązy i mocno pogrubiająca maskara tu się sprawdzą, makijaż zza oprawek nie może być przerysowany ale musi ładnie podkreslic oko, tym bardziej, gdy jestes krótkowidzem, więc równiez proponowałabym kreskę nad gorna powieką (oże być np. ciemno-brązowa badź fioletowa, jeśli lubisz takie kolory) i pasująca do koloru oprawek

Edytowane przez fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Czas edycji: 2011-09-16 o 11:24
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.