Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-03, 22:34   #1441
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Wrzuciłam przed chwilą zdjęcia lakierów z bliska
Na paznokciach mam wciąż iced latte, więc nie będę specjalnie zmywać, ale w poniedziałek będę testować kolejny lakier, macie propozycje, który pierwszy w kolejności?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 22:35   #1442
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

babcia_miecia,
z tą wazeliną to był na twoim miejscu nie próbowała, zapchasz sobie skórę i skóra nie będzie oddychać.

Jak tam kuracja triacnealem?
Miałam też zamiar zacząć tej zimy, ale przez ostatnie 2 miesiące skóra mi trochę sama schodzi, robię peeling enzymatyczny i jest ładnie odświeżona, ale mam zarazem wrażliwą skórę i u mnie co za dużo to nie zdrowo, więc w tej chwili "dopalacza" typu triacneal nie potrzebuje, ale kiedyś na pewno się skuszę.

P.S.
Fajny avatar Muminki to moja ulubiona bajka z dzieciństwa
__________________
Marcelinka
Laureńka

Edytowane przez dziolcha86
Czas edycji: 2012-03-03 o 22:54 Powód: P.S.
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 22:37   #1443
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
A jak cienie Circus się wam sprawdzają? Macie jakieś swatche i recenzje na blogach?
http://lusterko-em.blogspot.com/2011...circus-le.html
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 22:40   #1444
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

BTW - wymyśliłyście już jakieś zastępstwa dla wycofanych stay with me?
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 22:53   #1445
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

A ja jestem niepocieszona nie mam nic z nowości, ani z limitki Catrice HW a kasy brak definitywnie i teraz muszę liczyć, że albo mnie TŻ wesprze z okazji Dnia Kobiet, albo mama w przypływie dobroci
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 22:56   #1446
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
babcia_miecia,
z tą wazeliną to był na twoim miejscu nie próbowała, zapchasz sobie skórę i skóra nie będzie oddychać.

Jak tam kuracja triacnealem?
Miałam też zamiar zacząć tej zimy, ale przez ostatnie 2 miesiące skóra mi trochę sama schodzi, robię peeling enzymatyczny i ładnie się odświeżona , ale mam zarazem wrażliwą skórę i u mnie co za dużo to nie zdrowo, więc w tej chwili "dopalacza" typu triacneal nie potrzebuje, ale kiedyś na pewno się skuszę.

P.S.
Fajny avatar Muminki to moja ulubiona bajka z dzieciństwa
Z tą wazeliną chodzi o nałożenie odrobiny na nadgarstki i koło uszu. Lisa Eldridge nakręciła genialny filmik o makijażu Marilyn Monroe http://www.youtube.com/watch?v=RAneU...feature=relmfu i z niego wynika, że MM stosowała codziennie na twarz grubą warstwę wazeliny. Także myślę, że kilka plamek z dala od twarzy krzywdy nie zrobi.

Kuracja Triacnealem przyniosła mi niemiłosierny wysyp. Jestem wytrwała jak na razie. Radzę zacząć od czegoś lżejszego. Ja myślałam, że po 15% kwasu glikolowego będę miała oczyszczoną buzię i obejdzie się bez wysypu. Cóż za słodka naiwność.

Muminki nadal uwielbiam. W trakcie ostatniej sesji letniej obejrzałam ponad 60 odcinków, ku uciesze mojej współlokatorki i jej chłopaka. To jest najlepsza bajka, piękna, pouczająca, niesie ze sobą pewne rodzinne wartości i życiową mądrość.
A, i uważam, ze Włóczykij jest ideałem
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 22:59   #1447
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Dzięki
Całkiem ciekawe kolorki tych cieni. A jak się trzymają? Nie rolują się? Nie zbierają w załamaniach powieki?
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 23:02   #1448
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Nie, ale zawsze używam pod nie bazy UD.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 23:17   #1449
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Z tą wazeliną chodzi o nałożenie odrobiny na nadgarstki i koło uszu. Lisa Eldridge nakręciła genialny filmik o makijażu Marilyn Monroe http://www.youtube.com/watch?v=RAneU...feature=relmfu i z niego wynika, że MM stosowała codziennie na twarz grubą warstwę wazeliny. Także myślę, że kilka plamek z dala od twarzy krzywdy nie zrobi.

Kuracja Triacnealem przyniosła mi niemiłosierny wysyp. Jestem wytrwała jak na razie. Radzę zacząć od czegoś lżejszego. Ja myślałam, że po 15% kwasu glikolowego będę miała oczyszczoną buzię i obejdzie się bez wysypu. Cóż za słodka naiwność.

Muminki nadal uwielbiam. W trakcie ostatniej sesji letniej obejrzałam ponad 60 odcinków, ku uciesze mojej współlokatorki i jej chłopaka. To jest najlepsza bajka, piękna, pouczająca, niesie ze sobą pewne rodzinne wartości i życiową mądrość.
A, i uważam, ze Włóczykij jest ideałem
Obadam sobie zaraz ten filmik. Może i krzywdy nie zrobi, ale zaskórniki mogą się pojawić - u mnie po parafinie tak było, więc ostrzegam ale wiadomo, każdy ma inną skórę.

No to ostre przeżycie z tym Triacnealem, i chyba masz rację, u mnie byłaby masakra (mam wrażliwą, cienką skórę), więc na początek coś lżejszego... tylko co? Dla takiej skóry jak moja, słyszałaś o czymś lżejszym lekko złuszczającym?

hehe z chęcią obejrzałabym Moominsy masz gdzieś na chomiku albo gdzieś indziej udostępnione on-line? Jeśli tak to proszę na priva o namiary

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie, ale zawsze używam pod nie bazy UD.
Acha, na UD pewnie większość cieni super się trzyma.
Ech, narazie muszę zadowolić się bazą z Kobo, ale jak wykończę to chyba się skuszę na tą z UD.

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

emememsik,

właśnie przeglądam twojego bloga
aaaa i zakochałam się w swatchu Catrice C02 Yes, I Wood.
Tylko szkoda, że na powiece wygląda tak delikatnie :/ szukam takiego cienia, ale żeby był tak mocno intensywny jak u ciebie na dłoni, nawet może być trochę mocniejszy. Znasz może taki cień?
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 23:30   #1450
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
No to ostre przeżycie z tym Triacnealem, i chyba masz rację, u mnie byłaby masakra (mam wrażliwą, cienką skórę), więc na początek coś lżejszego... tylko co? Dla takiej skóry jak moja, słyszałaś o czymś lżejszym lekko złuszczającym?

hehe z chęcią obejrzałabym Moominsy masz gdzieś na chomiku albo gdzieś indziej udostępnione on-line? Jeśli tak to proszę na priva o namiary

Acha, na UD pewnie większość cieni super się trzyma.
Ech, narazie muszę zadowolić się bazą z Kobo, ale jak wykończę to chyba się skuszę na tą z UD.
Pewnie spróbowałabym tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...nd-peel-5.html a jeśli masz przebarwienia to acne derm

Oglądałam na youtubie ale niestety użytkownik, który udostępniał wszystkie odcinki wykasował kanał.

Baza z Hean jest świetna, tylko trzeba się jej trochę naszukać. W Krakowie można ją dostać w Firlicie na Karmelickiej.
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 23:42   #1451
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

babcia_miecia,

Tej wiosny i latem tego typu kuracje sobie odpuszczam, ale na jesień pewnie coś wybiorę...

Oj szkoda, że odcinki zostały wykasowane
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 23:45   #1452
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikpha6.html to mi wygląda genialnie i nie powinien podrażniać.
Przepraszam za spam. Już będę grzeczna.
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 02:03   #1453
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Dziewczyny, mam na zbyciu rozświetlacz z Circusa, jeśli któraś byłaby zainteresowana, to proszę o pw
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 07:15   #1454
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Ja jestem z tego cienia złotego z Circus Circus zadowolona.

Daje pod niego baz z Essence, nie wiem czy to coś daje w ogóle.

No i trzyma długo.
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 08:20   #1455
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Ja dziś wąchałam "perfumy" Circus, buteleczka super, ale zapach średnio mi się podoba, a do tego jest nie trwały, po pół godzinie zapach jest już prawie nie wyczuwalny na nadgarstku. Ale pomyślę jeszcze, w poniedziałek mam zamiar być w Naturze, to się przyjrzę bliżej Circusowej kolekcji. Dziś tylko wpadłam na dosłownie 2 minuty.
A jak cienie Circus się wam sprawdzają? Macie jakieś swatche i recenzje na blogach?

http://glitterinmyhead.blogspot.com/...na-w-gore.html
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 09:01   #1456
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Przed chwilą właśnie go zmywałam(wyprzedażowy fiolet podrasowany cieniem sleeka bo jak dla mnie za mało fioletowy jest)
Elegancko schodzi i micelem biodermy i perfecty.Za to micel ziaja sopot go nie rusza.Przykładam do oka wacik nasączony płynem.Trzymam, trzymam i jeszcze chwile trzymam, trochę masuje i ściągam w dół.Oczywiście nie zejdzie do czysta ale potem myje jeszcze twarz żelem i generalnie jest okej.Jak coś jeszcze się ostanie to czyszczę wacikiem nasaczonym micelem.

Co do pędzelka to nie myje po każdym użyciu.Kładę go na waciku i wylewam na niego odrobinę płynu micelarnego a potem wycieram.Leniwa jestem:P.A piorę razem z innymi czyli raz na tydzień.
Ja mam właśnie bioderme ale tą z zieloną nakrętką i szło mi średnio. Ziaję też mam więc kombinowałam z jednym i z drugim i tak z 90% się pozbyłam, tylko resztki przy rzęsach się oparły

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;32698956]Ja wszystko zmywam żelem do mycia twarzy z wodą
A pędzelka nie myję po każdym użyciu, mniej więcej co 2-3 razy.[/QUOTE]


Jaki to żel?
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 09:04   #1457
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Ja mam właśnie bioderme ale tą z zieloną nakrętką i szło mi średnio. Ziaję też mam więc kombinowałam z jednym i z drugim i tak z 90% się pozbyłam, tylko resztki przy rzęsach się oparły
Ja mam tą z różową.Nigdy nie miałam tej z zieloną więc nie moge ich porównać.
A resztki przy rzęsach zazwyczaj mi zostają i wtedy w ruch idzie patyczek kosmetyczny z micelem.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 09:05   #1458
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość

Co do zmywania pędzelka. Najlepiej sprawdza się płyn micelarny i to raczej zaraz po zrobieniu kreski. Można sobie wacik podzielić na pół czy ćwiartki i codziennie zużywać po kawałku.
Prawda, ja czekałam z 10 min i już było ciężko
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 09:11   #1459
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
właśnie przeglądam twojego bloga
aaaa i zakochałam się w swatchu Catrice C02 Yes, I Wood.
Tylko szkoda, że na powiece wygląda tak delikatnie :/ szukam takiego cienia, ale żeby był tak mocno intensywny jak u ciebie na dłoni, nawet może być trochę mocniejszy. Znasz może taki cień?
Myślę, że to odcień pomiędzy miedzianym cieniem z Ballerina Backstage http://1.bp.blogspot.com/-9goXGtwecG...r+swatch+2.JPG
a złotym z Circus Circus http://4.bp.blogspot.com/-bg53Sz24rZ......+swatch.jpg
Jeśli na złoty z CC nałożyłabyś coś, co odrobinę stonowałoby żółć tego złota, efekt powinien być podobny.

Niestety nie znam nic innego.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 09:21   #1460
Pandorzyca__
Raczkowanie
 
Avatar Pandorzyca__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 210
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Myślę, że to odcień pomiędzy miedzianym cieniem z Ballerina Backstage http://1.bp.blogspot.com/-9goXGtwecG...r+swatch+2.JPG
a złotym z Circus Circus http://4.bp.blogspot.com/-bg53Sz24rZ......+swatch.jpg
Jeśli na złoty z CC nałożyłabyś coś, co odrobinę stonowałoby żółć tego złota, efekt powinien być podobny.

Niestety nie znam nic innego.
Czy ten cień z CC (02, raise the curtain...) jest kolorystycznie podobny do kamelona z Catrice ? bo poluje na niego od dawna jednak dorwanie go graniczy z cudem i zastanawiam się czy to podobny produkt, bo zdjęcia dokładnie nie oddają prawdziwych kolorów.
Pandorzyca__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 09:28   #1461
KathleenAnn
Zadomowienie
 
Avatar KathleenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 148
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Czarny, żelowy eyeliner dobrze zmywa płyn micelarny AA Ultra Nawilżanie. Myłam też nim zawsze pędzelek i też się sprawdzał. Potem raz na jakiś czas prałam go szamponem Babydream. Chociaż w sumie od pierwszego użycia, nigdy już nie doczyścilam go do koloru niebieskiego. Ostatnio też odkleił mi się, ale włoski są fajne, więc go jakoś skleję.

Teraz mam micel Ziaja Ulga i już tak dobrze nie radzi sobie z tym eyelinerem.

A odnośnie lakierów nudziakowych to mogę też polecić te nowe z Golden Rose. Ale chyba się na jakiś Essence skuszę, w tonacji różowej.
KathleenAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 09:34   #1462
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Mam fioletowy i brązowy liner żelowy, oba bez problemu schodzą z czerwonym micelem Biodermy. Pędzelka używam z EDM (angled brow&liner), myję mydłem Carex po każdym użyciu i wygląda jak nowy, żadnych odbarwień.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 09:36   #1463
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Pandorzyca__ Pokaż wiadomość
Czy ten cień z CC (02, raise the curtain...) jest kolorystycznie podobny do kamelona z Catrice ? bo poluje na niego od dawna jednak dorwanie go graniczy z cudem i zastanawiam się czy to podobny produkt, bo zdjęcia dokładnie nie oddają prawdziwych kolorów.
Nie. Oba mają drugie dno, jednak to zupełnie inne cienie. Ten z CC to dość jasny brąz opalizujący na stare złoto i oliwkę, a kameleon to ciemny brąz opalizujący na ciemną zieleń.

Specjalnie dla Ciebie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6132.jpg (30,0 KB, 54 załadowań)
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 09:40   #1464
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez KathleenAnn Pokaż wiadomość
Czarny, żelowy eyeliner dobrze zmywa płyn micelarny AA Ultra Nawilżanie. Myłam też nim zawsze pędzelek i też się sprawdzał. Potem raz na jakiś czas prałam go szamponem Babydream. Chociaż w sumie od pierwszego użycia, nigdy już nie doczyścilam go do koloru niebieskiego. Ostatnio też odkleił mi się, ale włoski są fajne, więc go jakoś skleję.

Teraz mam micel Ziaja Ulga i już tak dobrze nie radzi sobie z tym eyelinerem.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mam fioletowy i brązowy liner żelowy, oba bez problemu schodzą z czerwonym micelem Biodermy. Pędzelka używam z EDM (angled brow&liner), myję mydłem Carex po każdym użyciu i wygląda jak nowy, żadnych odbarwień.
Dziękuję za wszystkie rady chyba zakupię jakąś oliwkę dla dzieci, spróbuję zmywać nią a potem micelem z Biodermy aby odtłuścić skórę
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 09:50   #1465
Pandorzyca__
Raczkowanie
 
Avatar Pandorzyca__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 210
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie. Oba mają drugie dno, jednak to zupełnie inne cienie. Ten z CC to dość jasny brąz opalizujący na stare złoto i oliwkę, a kameleon to ciemny brąz opalizujący na ciemną zieleń.

Specjalnie dla Ciebie...

DZIĘKUJE

no cóż teraz pozostało mi chyba kupienie i jednego i drugiego, bo pomimo różnicy oba są cudne
Pandorzyca__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 09:57   #1466
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Em, cień CC wygląda na tym zdjęciu jak Catrice, The Noble Knights.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 10:00   #1467
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Em, cień CC wygląda na tym zdjęciu jak Catrice, The Noble Knights.
Poszukałam w internecie i rzeczywiście są podobne, tylko cień z CC jest chyba jednak bardziej brązowy (moje zdjęcie akurat uchwyciło jego bardziej złoto-zieloną stronę). Ale to na pewno cenna informacja dla osób, które szukają czegoś takiego.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 10:06   #1468
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Si, CC bardziej brązowy ale faktycznie sa jak z jednej bajki, więc może warto upolować zamiennik, przy czym TNK jest wycofywany Szkoda, bo lubię takie nietuzinkowe metaliki ale liczę, że wejdzie coś podobnego na jego miejsce
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 10:20   #1469
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Te nudziaki z essence, są boskie
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 10:26   #1470
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
Te nudziaki z essence, są boskie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:53.