Chęć zmian! -makijaż, fryzura, typ kolorystyczny. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-31, 21:49   #1
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Smile


Witam kochane wizażanki!
Proszę o pomoc w rozpoznaniu typu kolorystycznego, doborze odpowiedniego makijazu oraz fryzury i koloru włosów.
Po licznych próbach z określeniem swojego typu doszłam do wniosku że jestem wiosna.. robiłam test na typ urody, czytałam artykuły.. no niby wiosna ale ciągle nie jestem pewna w 100%... Może Wy mogłybyście mi pomóc? Bo wiem, że jest na wizażu grupa osób, która sie na tym wyśmienicie zna. Chciałabym, żebyście mi podpowiedziały czy dobrze myślę o tym,ze jestem cieplym typem i czy faktycznie to jest wiosna. Może jestem jakimś mieszancem?

1.Opalam się na taki jasny brąz, zdecydowanie ciepły odcień, najpierw na taki czerwony ale do wieczora lub na nastepny dzien juz napewno znika i jest jasny brąz.
2.Oczy- ani jasne ani ciemne, takie szaroniebieskie, choć raczej ciemniejsze, z ciemniejsza obwódką i tak mi się wydaje, że mają delikatne zółte plamki.
3.Piegi- kilka na nosie i tuż pod oczami ale bardzo niewiele, zdecydowanie ciepłego koloru, takie zółtawo brązowe
4.Odcień mojej skóry zdecydowanie ciepły- taki jasny zółtawy jak jest nieopalona, cera natomiast jaśniejsza od szyi( uzywam filtrów na twarz, w zeszlym roku mialam zluszczanie kwasmi) ale mam popekane naczynka w miejscach- przy nosie, kilka na policzkach. W ogóle na całym ciele widać mi żyły prześwitują, mam płytko unaczynioną skórę.
5.Włosy- naturalne ciemny blond z miedzianymi przebłyskami, jak widac na 2 zdjęciu
6.Usta- dość jasne, kolor bardzo jasny buraczkowy,
7. Lubię nosić kolory- trawiasta zieleń, kremowy, kolor kości słoniowej,brąz,szary, pomarańczową chustę z którą się nie rozstawałam- nasycony pomarańcz- parę osób powiedziało mi wtedy, że ładnie wyglądam(miałam włosy koloru jasny blond), ciemny granat, jeansowy, czarny,khaki i czerwony czasem
Nie lubię- niebieskiego, jasnego i tandetnego różu, fioletu, popielatych barw, białego

Poniżej zamieszczam zdjęcia bez makijażu i w naturalnych włosach,
2 zdjęcie bez makijażu i w obecnym kolorze włosów,
oraz 3 zdjęcie z makijazem i obecnym kolorem włosów.

Liczę na Waszą pomoc kochane!

Co do makijażu:
na codzien staram się malować delikatnie. Używam filtrów więc na to nakładam puder mineralny essence oraz odrobina skrobii, korektor na niespodzianki i róż na kości policzkowe, no i tusz do rzęs oraz bezbarwana pomadka ochronna. To wszystko.
Chciałabym od czasu do czasu wyglądać inaczej, bardziej kobieco ale nie mam pomysłu na siebie. Wtedy podkreślam bardziej oko czarną kredką dookoła i mocno tuszuję rzęsy. Nie wiem czy mi to pasuje, doradzcie prosze. Może jakaś szminka? albo kolorowy błyszczyk? nie wiem co mi pasuje i jakie kolory..


Co do fryzury i koloru włosów:
Ostatnio trochę eksperymentowałam, przyciemniałam włosy na ciemny blond- zbliżony był bardzo do naturalnego koloru ale źle się czułam w nim i ponownie wróciłam do jaśniejszego blondu. mam blond pasemka obecnie ale myślę o zafarbowaniu na jednolity kolor,bo są już odrosty, tylko nie wiem jaki odcien..
Chciałabym też podciąć włosy bo końcówki się zniszczyły, są rozdwojone, mam cienkie włosy jak widać. Chciałabym wszystkie wyrównać, zejść z cieniowania. Co sądzicie?

Liczę bardzo na Wasze porady!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg naturalny-kolor.jpg (34,9 KB, 721 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cera-2-030.jpg (47,7 KB, 576 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w2.jpg (35,2 KB, 917 załadowań)
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-02-01 o 09:28 Powód: post pod postem
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 13:02   #2
MaDzioH
Raczkowanie
 
Avatar MaDzioH
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
GG do MaDzioH
Dot.: Chęć zmian! -makijaż, fryzura, typ kolorystyczny.

A może jakiś rudy kolorek włosów??
MaDzioH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 17:13   #3
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Chęć zmian! -makijaż, fryzura, typ kolorystyczny.

Jesli chodzi o włosy, to poniżej przedstawiam ich przemiany hehe Rudego koloru jeszcze nie miałam, moze czas to zmienic? Jednak lubię siebie w blondzie.. W ciemnym blondzie/jasnym brązie czuję sie po paru dniach taka nijaka i szaro-bura;/ mam 22 lata, (niedlugo 23 )Chciałabym wygladać na swój wiek i czuć się kobieco, bardziej sexy. Jaką fryzurę i kolor włosów byście mi radziły?

Zdjęcie poniżej:
1. Rok 2003- bardzo jasny blond-pasemka, z prostą grzywką, okropieństwo!! miałam raz w życiu i więcej nie zamierzam mieć takiej prostej grzywki i aż tak jasnych włosów
2. mój naturalny kolor
3. naturalny kolor w dziennym świetle,
4. naturalny kolor+ delikatne refleksy blondu no i nakręciłam włoski
5.to samo co wyżej tylko w prostych
6. więcej blond pasemek + grzywka na bok

cdn..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z-grzywka1.jpg (10,1 KB, 281 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg my-012-2.jpg (35,9 KB, 225 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wakacje-2007-026-3.jpg (36,2 KB, 258 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz-003-4.jpg (29,7 KB, 628 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sylwester-2007-011-5.jpg (34,5 KB, 705 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje-nowe-119-6.jpg (39,4 KB, 604 załadowań)
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 17:20   #4
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Chęć zmian! -makijaż, fryzura, typ kolorystyczny.

7. pasemka w ciepłym odcieniu, nie platyna
8. blond pasemka dzienne światło
9.blond pasemka ale juz zbyt duzo i za jasne wg mnie
10. poarbowane na ciemny blond farbą matrixa, jednak tylko na 2 miesiace
11. obecny kolor włosów

Czekam na Wasze komentarze, rady, spostrzeżenia. Jestem bardzo ciekawa w jakich włosach Wam się najbardziej podobam, jakie mi pasują. Dodam, że nie lubię krótkich włosów, dobrze sie czuję w dłuższych i jasnych.

Liczę równiez na rady dotyczące makijażu.

Pozdrawiam serdecznie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg karlosik-030-7.jpg (36,8 KB, 208 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karlosik-016-8.jpg (42,6 KB, 222 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wakacje-w-Kołobrzegu-2008-09.jpg (42,8 KB, 643 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brąz-matrix-013,-10.jpg (43,5 KB, 352 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obecnie-11.jpg (36,5 KB, 902 załadowań)
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 17:52   #5
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1233508555 <== podoba się kolor, długość, fryzura ładnie Ci w kolorze różowym

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1233508613 <== trzymaj się tych brwi

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-02-06 o 08:44 Powód: post pod postem
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 18:44   #6
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Smile Dot.: Chęć zmian! -makijaż, fryzura, typ kolorystyczny.

Cytat:
Napisane przez anuanusia Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1233508555 <== podoba się kolor, długość, fryzura ładnie Ci w kolorze różowym
nawet dobrze sie czułam w takim kolorze choć mialam wrażenie że jest zbyt jasny troche, długość włosów mi odpowiadała, choć ciągle zapuszczam, bo lubię dłuższe A brwi pewnie dlatego tu miałam takie cienkie, bo wydawały sie za ciemne przy tak jasnym kolorze włosów. Teraz mam już grubsze czyli takie jak podałaś w drugim linku, chyba musiałam do nich dojrzec Podobają mi się, ale też kolor włosów nie jest taki jasny i chyba nie są zbyt dużym kontrastem..choć sama już nie wiem..
Czekam na kolejne rady kochane!
Piszcie proszę!
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 19:57   #7
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Chęć zmian! -makijaż, fryzura, typ kolorystyczny.

Mnie się Twój obecny LOOK podoba Ładny kolor, dobry makijaż Bardzo fajnie
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 20:27   #8
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: Chęć zmian! -makijaż, fryzura, typ kolorystyczny.

Bardzo podoba mi się ta wersja https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1233508248
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 20:37   #9
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Chęć zmian! -makijaż, fryzura, typ kolorystyczny.

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1233508226
a mnie się ta wersja podoba
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 20:45   #10
asia2803
Raczkowanie
 
Avatar asia2803
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 94
Dot.: Chęć zmian! -makijaż, fryzura, typ kolorystyczny.

no to mi ta :
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1233508284
asia2803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 21:49   #11
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Smile Dot.: Chęć zmian! -makijaż, fryzura, typ kolorystyczny.

Dziewczyny, na tych zdjęciaich, które opisałam ( pierwsze z grzywka i dalej dwa z naturalnym kolorem) uważam, że wyglądam przeokropnie ale chciałam pokazac Wam dla porównania. Na kolejnych fotkach już widac moje próby zmian udane bądź nie;]

.ups- dziękuję serdecznie, że Ci się podoba to jak obecnie wyglądam ale jak każda kobieta czasami potrzebuję zmiany Czekam na propozycje

Cytat:
Napisane przez *Justynka* Pokaż wiadomość
Justynka czyli moj naturalny kolor+ lekkie refleksy blondu, hmm w sumie ok sie czułam tylko jakos tak troche pospolicie mimo wszystko..

kolezankaa- to była moja taka w sumie pierwsza metamorfoza z makijażem i włosami( nakręcone) no i byłam w sumie zadowolona teraz mam podobną długość, może nakręcę w któryś dzień i pokażę Wam efekty na forum. Teraz mam więcej jaśniejszych pasemek i dlatego ogólnie włosy wydają się jaśniejsze.
Macie jakieś patenty na ładne loki? Dodam, że mi się szybko rozprostowują;/

asia2308
- z tej zmiany też byłam zadowolona- grzywka na bok po skosie Ale dosyć szybko mi się znudziła i nadal nie miałam pomysłu na siebie. Dodam, że wymagało to prostowania włosów, bo po umyciu grzywka była jak po przejażdzce na motorze

Kochane czy pasuje mi ten kolor włosów jaki mam obecnie? Myślałam o zafarbowaniu odrostów farbą i przeciągnięciu pod koniec na całość dla wyrównania koloru. trochę mi się znudziły te pasemka... Marzy mi się jednolity kolor- taki średni blond na całość.
Bardzo proszę o porady w makijażu.. kompletnie nie wiem jak się malować .
Jak myślicie, jaki mam kolor oczu? bo słyszałam róóóżne wersje... Na większe okazje maluję tylko oczy czarną kredką dookoła i mocniej tuszuję rzęsy, + oczywiście podkład w pudrze i róż. Chciałabym to zmienic, wyglądać bardziej... "świeżo"(?) Poradzicie cos?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 16:49   #12
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Mysle ze generalnie fanie jest teraz z tym ze ta czarna kredka jakos zbyt drastycznie podkresla oczy ,moze sprubuj z ciemno brazowa ?? Tak dla porownania ?? Lub jak juz dajesz tak ciemna oprawe to moze sprubuj uzyc tez ciemniejszego cienia do powiek ,moze cos z zieleni ?? Niewiem w sumie moze ktos wpadnie na leposzy pomysl ale mi strasznie sie rzuca w oczy ta czarna kredka ...

Pozatym masz dosc ostre rysy twarzy i w jakims ciemnym kolorku raczej Cie nie widze ale moze cos miodowego ?? KOniak ??

Co do oczu jak dla mnie sa zielone z ciemna otoczka

A i podklad moze z bardziej zoltej niz rozowej palety ??

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-02-06 o 08:45 Powód: post pod postem
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 18:24   #13
MaDzioH
Raczkowanie
 
Avatar MaDzioH
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
GG do MaDzioH
Dot.: Chęć zmian! -makijaż, fryzura, typ kolorystyczny.

Misie najbardziej podobasz na tej fotce
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1233508613
MaDzioH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 19:40   #14
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Chęć zmian! -makijaż, fryzura, typ kolorystyczny.

Cytat:
Napisane przez isKraMc Pokaż wiadomość
Mysle ze generalnie fanie jest teraz z tym ze ta czarna kredka jakos zbyt drastycznie podkresla oczy ,moze sprubuj z ciemno brazowa ?? Tak dla porownania ?? Lub jak juz dajesz tak ciemna oprawe to moze sprubuj uzyc tez ciemniejszego cienia do powiek ,moze cos z zieleni ?? Niewiem w sumie moze ktos wpadnie na leposzy pomysl ale mi strasznie sie rzuca w oczy ta czarna kredka ...
Pozatym masz dosc ostre rysy twarzy i w jakims ciemnym kolorku raczej Cie nie widze ale moze cos miodowego ?? KOniak ??

Co do oczu jak dla mnie sa zielone z ciemna otoczka
właśnie ja też mam podobne wrażenie, że ta czarna kredka zbyt wyrazista dlatego maluje się tak tylko na jakieś okazje, na wieczór. Właśnie nie mam pomysłu na siebie na codzień...? Spróbuję z tą ciemno brązową, tak jak radzisz ale muszę ją najpierw kupić bo nie posiadam. Może jakieś typy? z tańszych...
Z cieni do powiek to kiedyś używałam dość często, w szczególności brązy i beże, czasem szarości. Nie używałam nigdy zieleni, moze czas spróbować..

Myślisz,że mam ostre rysy twarzy? a ja właśnie uważałam wręcz przeciwnie heh, że jestem taka z delikatnymi rysami hehehe jak widać, myliłam się:P a w ciemniejszych kolorach na włosach jakoś sie nie czuję, nie ukrywam. A jaki dokładniej masz kolor na myśli? Koniak mi nic specjalnie nie mówi;P

a oczy heh, ja uważam że są niebiesko-zielone z domieszką szarości, taki mix

Cytat:
Napisane przez isKraMc Pokaż wiadomość
A i podklad moze z bardziej zoltej niz rozowej palety ??
właśnie używam podkładow z zółtej palety ale może to wina różu na policzkach- odcień brudny róż, taki ciemniejszy z wibo jak ktos zna;]jest zbliżony bardzo do barwy moich ust. Może powinnam używać coś brązującego?

Cytat:
Napisane przez MaDzioH Pokaż wiadomość
Misie najbardziej podobasz na tej fotce
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1233508613
dziękuję serdecznie! to znaczy, że mój obecny wygląd jest ok;] Tylko, że ja potrzebuję jakiejś zmiany, no i odrosty widać juz;/ więc myślę, że włosy tylko podetnę od spodu końcówki, na prosto narazie. a z farbą jeszcze się zastanowie.
Może zatem jakieś większe zmiany w makijażu?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 19:54   #15
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Chęć zmian! -makijaż, fryzura, typ kolorystyczny.

a mi sie podoba kolor i fryzurka na 4 zdjeciu z trzeciego postu, pozdrawiam
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 20:03   #16
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Chęć zmian! -makijaż, fryzura, typ kolorystyczny.

Moze rzeczywiscie sprubuj z brazem na policzki ...Co do kredki nie mam jakiegos specjalnego typu kupuje zwykla kredke i juz

Zauwazylam ze czarna kredka obrysowujesz cale oko ,z tego co wiem to najczesciej popelniany blad ...Hiszpanka moze i to pasuje ale nam polka raczej nie . Sprubuj dojechac ta kredka tylko do polowy dolnej powieki to optycznie poprawi tez ksztalt oka ,bedza bardziej kocie kreske u gory zawsze rozcieraj troszke gabeczka od cienia naprzyklad...no i puzniej cien jakis na codzien delikatny na wieczor mozesz bardziej poszalec...Chodzi o to ze ta kreska ma dodawac uroku nie ma byc taka bardzo wyrazna ,bynajmniej nie do twojego typu urody.

Ekspertem nie jestem ale mam nadzieje ze wyprubujesz i dasz znac albo foteczki wkleisz

A i jak uzywasz matowego cienia to sprubuj puzniej (teraz sa takie perlowe w kremie) tyci tyci takiego polozyc jako wykonczenie ,spojrzenie nie bedzie takie matowe i bedzie wygladac zywiej cos jak u mnie na tym zdjeciu ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (63,3 KB, 281 załadowań)
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 20:26   #17
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Chęć zmian! -makijaż, fryzura, typ kolorystyczny.

Cytat:
Napisane przez isKraMc Pokaż wiadomość
Moze rzeczywiscie sprubuj z brazem na policzki ...Co do kredki nie mam jakiegos specjalnego typu kupuje zwykla kredke i juz

Zauwazylam ze czarna kredka obrysowujesz cale oko ,z tego co wiem to najczesciej popelniany blad ...Hiszpanka moze i to pasuje ale nam polka raczej nie . Sprubuj dojechac ta kredka tylko do polowy dolnej powieki to optycznie poprawi tez ksztalt oka ,bedza bardziej kocie kreske u gory zawsze rozcieraj troszke gabeczka od cienia naprzyklad...no i puzniej cien jakis na codzien delikatny na wieczor mozesz bardziej poszalec...Chodzi o to ze ta kreska ma dodawac uroku nie ma byc taka bardzo wyrazna ,bynajmniej nie do twojego typu urody.

Ekspertem nie jestem ale mam nadzieje ze wyprubujesz i dasz znac albo foteczki wkleisz

A i jak uzywasz matowego cienia to sprubuj puzniej (teraz sa takie perlowe w kremie) tyci tyci takiego polozyc jako wykonczenie ,spojrzenie nie bedzie takie matowe i bedzie wygladac zywiej cos jak u mnie na tym zdjeciu ...
tak, na pewno spróbuję z tą kredką, jak tylko kupię to zrobię zdjęcia i pokazę Wam efekty.Ok postaram sie też pomalować powieki kredką tak jak mi radzisz czyli od połowy. Dzięki za rady z cieniem w kremie;]

A właściwie jaki ja mam typ urody? Jak sądzicie?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 09:23   #18
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Chęć zmian! -makijaż, fryzura, typ kolorystyczny.

Z typem kolorystycznym to zabardzo Ci nie pomoge ale wydaje mi sie ze jest chlodny,tyle moge powiedziec ,masz jasne wlosy wiec bardziej wskazuje na lato ale ,zimy czesto w mlodosci maja bardzo jasne wloski a puzniej troche im ciemnieja i robia sie popielate.
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 12:52   #19
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Chęć zmian! -makijaż, fryzura, typ kolorystyczny.

chłodny typ? nie sądziłam ze ktoś mnie tak okresli, ja uwazam ze jestem cieplym typem, zastanawiam sie nad wiosna. Zobacz jakie mam włosy naturalne- ciemny blond w zdecydowanie ciepłym odcieniu, latem robily mi sie od słońca takie jaśniejsze refleksy o kolorze miedzianym. Opalam sie tez na ciepły odcien, pierwszy dzien na czerwono ale na drugi juz jest ładny delikatny brąz. Oczy takie niebiesko-zielone, albo szare. Rzęsy czarne albo to jest bardzo ciemny blond, brwi takie jakie same, ale dosc rzadkie dlatego wygladaja jak szare. Piegów w sumie nie mam teraz ale latem czasem są takie delikatne, w ciepłym odcieniu złotawe. Kolor ust taki wyblakły buraczany

Aha! lubię ubierac sie w kolory :granatowy, trawiasty zielony, czerwony, kremowy, beżowy, pomarańczowy, ciepły szary, czarny.
Nie cierpie niebieskiego, uważam ze kompletnie mi nie pasuje, za różowym też nie przepadam, biały tez niespecjalnie,

Nie wiem ci jeszcze mogę dodac, proszę o analizę. Ja myśle, że jestem wiosna a Wy? Na pewno ktoś się zna na tym lepiej ode mnie.
Czekam na opinie Pozdrawiam
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 13:05   #20
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Chęć zmian! -makijaż, fryzura, typ kolorystyczny.

Nie znam sie na tym zbyt dobrze ,wiec mozliwe ze sie myle :P Mozesz byc tez typem mieszanym ,stad te rozbieznosci :P

MOze ktos bardziej obeznany Ci pomoze
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 13:40   #21
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Chęć zmian! -makijaż, fryzura, typ kolorystyczny.

nie ma sprawy

Czekam na Wasze opinie kochane wizazanki!
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 14:34   #22
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Chęć zmian! -makijaż, fryzura, typ kolorystyczny.

http://www.makijaz.net/tt.html moze sprobuj zrobic analize tutaj
mi tez wygladasz na typ cieply.
a nawet jesli mieszany jak mowi Iskra, to nie ma typu chlodno cieplego, typy mieszaja sie tylko miedzy cieplymi lub miedzy zimymi czyli - lato-zima i wiosna-jesien.
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 14:35   #23
kami0012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Wink Dot.: Chęć zmian! -makijaż, fryzura, typ kolorystyczny.

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
nie ma sprawy

Czekam na Wasze opinie kochane wizazanki!
mi zcecydowanie podoba sie fotka z kolobrzegu w jasnych wloskach wygladasz radosnie i cie nie przytlaczaja a co do makijazu mysle ze mozesz poprobowac z kolorami zlota fioletem brazami na oko , puder bardziej z palety zóltych no i roz tylko nie za mocny bo to u ciebie sztucznie by wygladalo a co do kresek sprobuj brazowej lub czarnej ale tylko do polowy powieki powodzenia
kami0012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 14:40   #24
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Chęć zmian! -makijaż, fryzura, typ kolorystyczny.

dziękuję Olcia, wielokrotnie robiłam ten test. Jednak teraz tez go powtórzyłam. Kolejny raz wyszło to samo czyli WIOSNA.
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 17:04   #25
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Chęć zmian! -makijaż, fryzura, typ kolorystyczny.

MI ztego testu tez wyszlo ze jestem wiosna hehe :P a raczej nia nie jestem :P
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 17:36   #26
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Chęć zmian! -makijaż, fryzura, typ kolorystyczny.

wiadomo, ze te testy nie sa jakos szczegolnie wiarygodne, ale jesli ktos nie pomyli sie z odpowiedziami.. to czemu nie.
https://wizaz.pl/images/agatam/klasyczna_wiosna/ a ten artykul czytalas? moze dzieki niem upewnisz sie co do tego, ze jestes wiosna.
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1233508613
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1233438562
w tych kolorach wlosow Ci moim zdaniem najladniej.
i ladnie Ci w tej zielonej bluzce, w bieli juz nieco gorzej
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 21:36   #27
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Chęć zmian! -makijaż, fryzura, typ kolorystyczny.

czytałam ten artykuł, myślę że naprawdę jestem wiosna chyba, ze sie mylę, ma ktoś inne zdanie?
Dziękuję, za miłe słowo, akurat teraz mam takie włosy jak w linkach które podałaś Tak wiem, zieleń dużo lepiej
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 20:39   #28
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Chęć zmian! -makijaż, fryzura, typ kolorystyczny.

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
czytałam ten artykuł, myślę że naprawdę jestem wiosna chyba, ze sie mylę, ma ktoś inne zdanie?
Dziękuję, za miłe słowo, akurat teraz mam takie włosy jak w linkach które podałaś Tak wiem, zieleń dużo lepiej
też uważam że wiosna bardzo ładnie Ci w tym zielonym
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 20:56   #29
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Chęć zmian! -makijaż, fryzura, typ kolorystyczny.

Cytat:
Napisane przez anuanusia Pokaż wiadomość
też uważam że wiosna bardzo ładnie Ci w tym zielonym
bardzo dziękuje
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 12:01   #30
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Chęć zmian! -makijaż, fryzura, typ kolorystyczny.

I jak tam zmiany ??
Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
bardzo dziękuje
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.