Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-15, 08:31   #1861
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

powiem tylko tyle co u mnie..masakra
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 08:53   #1862
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
powiem tylko tyle co u mnie..masakra
podpisuje sie pod tymi slowami - u mnie tez . moje zycie kreci sie w okol stanu cery - to jest straszne .

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2008-11-15 o 08:54
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 10:24   #1863
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Moja buzia nadal wygląda jak po wojnie mimo iż oczyszczanie miałam w czwartek. Jest lekko miejscami zaczerwieniona i pełno na niej strupków. Ale ogólnie wygląda nieźle. Kupiłam sobie Skinoren żel 15% stosuje na noc. Któraś wizażanka używała ? I jakie efekty ?
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 10:26   #1864
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Fanata, jak to mówią: jak nie urok to sraczka Ale koniec końcem dobrze, że to wreszcie nie o buzię chodzi, a o coś innego. Cieszę się, że stan skóry tak ładnie się u Ciebie poprawił

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
powiem tylko tyle co u mnie..masakra
Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
podpisuje sie pod tymi slowami - u mnie tez . moje zycie kreci sie w okol stanu cery - to jest straszne .
Ehh... Trzymajcie się jakoś dziewczynki Wiem, że łatwo mówić, trudniej wykonać, ale...

Tym bardziej, że dzisiaj pogoda wprost fatalna (nie wiem jak u Was, ale u mnie zimno, pada i wieje), od razu wszystko bardziej widoczne na buźce, aż się z domu nie chce wychodzić...

Mnie natomiast jakoś tak smutno bo przytuliłabym się do kogoś bliskiego, a nie mam do kogo
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 11:37   #1865
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

[/quote=Laity;9724187]

Tym bardziej, że dzisiaj pogoda wprost fatalna (nie wiem jak u Was, ale u mnie zimno, pada i wieje), od razu wszystko bardziej widoczne na buźce, aż się z domu nie chce wychodzić...

Mnie natomiast jakoś tak smutno bo przytuliłabym się do kogoś bliskiego, a nie mam do kogo [/quote]
kurczę,u mnie pogoda tez niefajna.ale o dziwo, już u mnie lepiej. strup zszedł z polika i teraz mam tylko zaczerwienienie.mam nadzieje,że gorzej nie będzie.trzymajcie się
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 12:47   #1866
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

dziewczynki mam do Was pytanie, uzywam kremu Avene Cleanance K, nakladam go na noc na okolice brody, nosa i kolo nosa oraz czola, tam gdzie mi sie robia czarne punkciki, ale w tych miejscach takaze robia mi sie straszne syfy:/ cz to ten krem tak moze dzialac? ja ogolnie mam taka "pryszczowata" cere, ale czy mozna nakladac Cleanance K na pryszcze czy on jest przeznaczony tylko na rozszerzoe pory? bo juz sama nie wiem czy on mi pomaga czy szkodzi...dziekuje za rady
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 12:47   #1867
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

dziewczynki mam do Was pytanie, uzywam kremu Avene Cleanance K, nakladam go na noc na okolice brody, nosa i kolo nosa oraz czola, tam gdzie mi sie robia czarne punkciki, ale w tych miejscach takaze robia mi sie straszne syfy:/ cz to ten krem tak moze dzialac? ja ogolnie mam taka "pryszczowata" cere, ale czy mozna nakladac Cleanance K na pryszcze czy on jest przeznaczony tylko na rozszerzone pory? bo juz sama nie wiem czy on mi pomaga czy szkodzi...dziekuje za rady
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 15:18   #1868
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ja też mam chyba po tym kremie avene wysypy niestety
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 15:50   #1869
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

u mnie ladnie, mimo, ze mam okres. mam tylko jednego pryszcza na policzku

za to plecy to jedna wielka masakra.
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 16:32   #1870
gliwiczanka
Raczkowanie
 
Avatar gliwiczanka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 161
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

u mnie sporo przebarwień i parę strupków na czole, ale cierpliwie czekam aż znikną. ostatnio znowu wpadłam w wir nauki i mnie moja twarz średnio interesuje w ogóle mało sie przejmuje tym, co ludzie zobaczą na mojej twarzy - kiedyś to było nie do pomyślenia. no, ale pewnie długo taki stan psychiczny nie potrwa i znów zrobię z siebie straszydło... ależ my jesteśmy zmienne

miłego wieczoru
__________________
gienek ;**
gliwiczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 07:47   #1871
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Zagadka, czemu dwie gule nie chciały długo zejść, rozwiązana. Każda z nich składała się z dwóch mniejszych guli. Na szczęście już obie (albo i cztery) są na etapie zasuszania. Szkoda tylko ze to są tak wielkie 2 bąble, że nie sposób je zakryć. Pod korektorem są dalej widoczne.

Poza tym jest chyba ok. Nie jestem pewna, chociaż może zbliża mi się jakiś miniwysyp. Grudki z prawej strony są jakieś twardsze. No nic, pożyjemy, zobaczymy. Lewa strona za to mmm cud, miód i orzeszki (pomijając wspomniane wcześniej gule oczywiście). Chyba mam tylko pojedyncze grudki na wysokości pomiędzy czubkiem brody a ustami. Taki dziwne uczucie, kiedy dotykam tam skóry, jest taka... gładka.
Za to na takie efekty z prawej strony będę musiała trochę poczekać. Grudek jest cała masa i pewno nie obędzie się od wyglądania jak straszydło. Jestem na to przygotowana i nastawiam się pozytywnie, żeby dzielnie przetrwać ciężkie chwile. W końcu zaczęłam inaczej myśleć, nareszcze widzę jakiś postęp.
No i myślę pozytywnie drogie Panie
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 08:31   #1872
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ale jestem zła na siebie... wczoraj stan mojej twarzy byl idelny prawie na twarzy miałam tylko cztery biale krostki o średnicy 2 milimetrów i oczywiście musialam je wycisnać jak się zezlościlam na chlopaka który miał dzwonić i nie dzwonił dorwałam się do tego ...i efekt dziś 3 strupy i jedno się babrze bo dalej coś tam się pojawiło ...


od dziś zaczynam pić melisę , bo normalnie jak nic z nerwów wyciskam ...
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 08:33   #1873
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

witam często przeglądam ten wątek(mniej więcej od 2 miesięcy) i niestety problem wyciskania też mnie dotyczy... wczoraj również dorwałam się do mojej buźki,dzisiaj ratuje się wszystkim czym się da i postanowiłam,że z wyciskaniem koniec! od dzisiaj nie wyciskam! mam 17 lat i jeszcze nie zdążyłam sobie narobić blizn... będe miała piękną buzię,choćby nie wiem co!
Pozdrawiam
tynas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 09:02   #1874
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja mam nadzieje, że wkońcu sie opamietam...juz było tak dobrze, a wczoraj z tych nerwów...ehhh..choc powiem, ze umyłam buzke i juz slady nie były tak mocno czerwone, teraz nalozyłam termontiol i zobaczymy co to dalej bedzie , pochodzę z tym z dwie godzinki i zobacze co ddalej ;] zaraz zrobię sobie melise, i tak samo wieczorem, bo wczoraj rano wypiłam jedna i czulam się taka wyciszona, moze mi pomoze , bo ostatnio taka znerwicoowana chodze...

moja kuracja trwa juz 2 miesięce i efekty sa super, a to co jest zle to sama spodowodowalam wyciskajac...grrr ostatni dzien wyciskania był wczoraj ...nigdy więcej !!!
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 10:09   #1875
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez tynas Pokaż wiadomość
witam często przeglądam ten wątek(mniej więcej od 2 miesięcy) i niestety problem wyciskania też mnie dotyczy... wczoraj również dorwałam się do mojej buźki,dzisiaj ratuje się wszystkim czym się da i postanowiłam,że z wyciskaniem koniec! od dzisiaj nie wyciskam! mam 17 lat i jeszcze nie zdążyłam sobie narobić blizn... będe miała piękną buzię,choćby nie wiem co!
Pozdrawiam
Witamy i życzymy wytrwałości w postanowieniu

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
ja mam nadzieje, że wkońcu sie opamietam...juz było tak dobrze, a wczoraj z tych nerwów...ehhh..choc powiem, ze umyłam buzke i juz slady nie były tak mocno czerwone, teraz nalozyłam termontiol i zobaczymy co to dalej bedzie , pochodzę z tym z dwie godzinki i zobacze co ddalej ;] zaraz zrobię sobie melise, i tak samo wieczorem, bo wczoraj rano wypiłam jedna i czulam się taka wyciszona, moze mi pomoze , bo ostatnio taka znerwicoowana chodze...
Widzę sikoreczko, że też ratujesz się Tormentiolem. Smaruj nim wyciśnięte miejsca kiedy tylko możesz, a zobaczysz, skóra szybciutko się zagoi.

Co do melisy - chyba też zacznę ją pić bo tak samo jak Ty mam problem z nerwami. A jak już się zdenerwuję i stanę przy lustrze to nie ma zmiłuj. Mam tylko jedno pytanko: jaką masz melisę? Zwykłą czy smakową? Bo ja sobie zaszalałam i kupiłam z aromatem pomarańczy i średnio mi podchodzi....
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 10:39   #1876
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

melisa zywkłą jest srednio dobra poniewaz piłam w kazdym baz razie mi nie podzeszłą
a jak wam wyskoczy ropna krosteczka to czego uzywacie? bo musze sie zaopatrzyc w cos i nie wiem w co
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 10:49   #1877
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja pije zwykła ;p piłam juz gorsze swiństwa wiec ten smak jest dla mnie wyjatkowo dobry mi sie własnie wycisła ta krostka która urosła, niechcacy ja zachaczyłam i pekła ... chciałabym wam napisac, że juz mnie to nie dotyczy , ze nie mam żadnych krostek...ojjj jakbym chciała

a tak przy okazjii ostatnio zmniejszył mi się apetyt co u mnie dość dziwne, chyba to przez tetralysal, np wczoraj zjadłam sniadanie rano i potem grejfruta, i to wszystko, gdzie normalnie zjadłabym obiad i kolacje jeszcze , a dziś też niedawno zjadłam sniadanie , ale troche tak z musu, bo musiałam połknać tabletkę no i kiedys po takim sniadanku dalej bylabym głodna a tutaj ?? dziwnie tak jakos sie czuję jakbym się wręcz przejadła a zjadłam ino bułeczke jedną ciemna ;/
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 11:06   #1878
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja nie dusze od wczoraj, ale moja twarz to pelno strupow - czolo, broda, skronie. . ja mam manie zrywania tych strupkow, zamiast dac sie zagoic tym miejscom ze spokojem .

ja nie przypominam sobie, zebym po antybiotykach doustnych nie miala apetytu.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 11:08   #1879
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

nie wiem czy to dokldnie wina antybiotykow , bo w sumie biore je juz 2 miesiące i dopiero teraz takie objawy .... ale jakos innego pomyslu nie mam
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 11:10   #1880
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

sikoreczka - a czy wiesz może czy TORMENTIOL można stosować na ropne pryszcze, zeby sie szybciej goiły, czy tylko na ranki po wycisnięciu..??

Mi wyskoczył pryszcz na brodzie dalam differin na niego bo nawet nie mam co dac
a co do braku apetytu to bardzo prawdopodobne, że to od antybiotyków. Mój lekarz zawsze sie dopytywał, czy przypadkiem nie zmniejszył mi sie apetyt po tetralysalu. Myślę, że to powinno Cię zaniepokoic jak sie bedzie dłużej utrzymywało...może jedz jakieś jogurty itp...??
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2008-11-16 o 11:12
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 11:22   #1881
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

termontiol z tego co mi wiadomo ma w skladzie ichtiol czyli powodować bedzie szybsze wyjscie ropki na zewnatrz , wiec moim zdaniem w poczatkowym mozna, a potem lepiej jest zasuszyć pryszcza a jak juz uschnie cąlkowicie to znów tormentio zeby sie ladnie zagoilo do konca

a co do apetytu , to zobacze jak bedzie dalej , w sumie ja ise ciesze bo przyda mi sie utrata kilku kilogramów ....a tak przy okazjii od jakiegos czasu strasznie ograniczam czekolade, i ostatnio mowie raz kozie smierć i zrobilam kanapki z nutella i wiecie co ...nie smakowało tak jak kiedys, wrecz nie zjadłam do konca bo czekolada wydala mi sie taka fujj
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 11:27   #1882
kaskakaskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 295
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja nigdy nie miałam specjalnych problemów z trądzikiem. ostatnimi czasami tylko zaczęły mi wyskakiwać gdzieniegdzie ...
z racji wyrwania chirurgicznie zęba mądrości ,dostałam antybiotyk na złagodzenie bólu i krwawienia. Stosuje go już kilka dni i nie wiem jak to się stało ale wszystkie krostki z twarzy zniknęły i cera jest czyściutka. Nie wiem czy to zasługa antybiotyku, ale czytając jego recenzje to czytam że zapisuje się go także na problemy skórne.
A co do wyciskania. To ja jestem maniaczką. I to swoiste uzależnienie, nałóg. Gdy nie mam swoich to zabieram się za wyciskanie innych! hehe
__________________
'Cokolwiek prawdziwe się zaczyna -nigdy się nie kończy'

Edytowane przez kaskakaskaa
Czas edycji: 2008-11-16 o 11:28
kaskakaskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 12:11   #1883
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

[quote=kaskakaskaa;9737324] Gdy nie mam swoich to zabieram się za wyciskanie innych! hehe [/quote]

Skąd ja to znam Mój Tż ma mnie czasami już dosyć bo gdy tylko zauważe jakąś krostke u niego zaraz zabieram się za wyciskanie. Na szczescie od kilku dni nie dotykalam ani swojej ani jego buzi. Postanowiłam skończyć z tym nałogiem uporczywego wyciskania. Tylko co tu zrobić gdy pojawi się biała, nieapetyczna krostka. Najlepiej je wycisnać husteczka i czymś posmarować czy czekac az zasam przez przypadek pęknie? Najgorzej jest że właśnie te białe pojawiaja mi sie z samego rana i przed nałozeniem fluidu nie wiem co robić. Macie jakaś rade?
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 13:39   #1884
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

U mnie to jest tragedia jak pojawi się to coś z białym czubkiem po nocy i muszę z samego rana lecieć na uczelnię, bo z jednej strony nie da rady tego niczym zamaskować (a wygląda to fatalnie), a z drugiej jak ruszę to mam skórę spuchniętą i czerwoną przez pół dnia. Na szczęście ostatnio nie miewam takich niespodzianek.

Odnośnie melisy - widzę, że będę musiała przemęczyć się z tą co mam bo ta bez żadnych aromatów jest zapewne jeszcze gorsza w smaku

Kaskakaskaa, a co to za antybiotyk jeśli można wiedzieć?
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 14:21   #1885
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Dziewczynki mam do Was pytanie, uzywam kremu Avene Cleanance K, nakladam go na noc na okolice brody, nosa i kolo nosa oraz czola, tam gdzie mi sie robia czarne punkciki, ale w tych miejscach takaze robia mi sie straszne syfy:/ cz to ten krem tak moze dzialac? ja ogolnie mam taka "pryszczowata" cere, ale czy mozna nakladac Cleanance K na pryszcze czy on jest przeznaczony tylko na rozszerzone pory? bo juz sama nie wiem czy on mi pomaga czy szkodzi...dziekuje za rady
Czy ktoras z Was jeszcze moze mi cos poradzic odnosnie tego kremu?
pozatym uzywalam Tormentiol na krosty i blizny, ale tez tylko sie rozsiewaly po calej brodzie, czy mozecie polecic cos dobrego szczegolnie na te blizenki po wyciskaniu?
no i co lepiej pic napar z lopianu czy melise...kiedys pilam bratek, ale nie wiem czy jest dobry na pryszcze
ehh jestem podalamana dzis wygladam jak zombie i zaden fluid nie pomoze
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 15:22   #1886
kaskakaskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 295
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość

Kaskakaskaa, a co to za antybiotyk jeśli można wiedzieć?
pewnie,że można - Dalacin C . ale tylko na receptę.
__________________
'Cokolwiek prawdziwe się zaczyna -nigdy się nie kończy'
kaskakaskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 15:38   #1887
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

hej dziewczyny wracam do was po dlugiej nieobecnosci spowodowanej wizytą tżcika
ale teraz trzeba wrócić do szarej rzeczywistosci... jakby wam to powiedziec............... ..... moja twarz to jakiś dramat w piątek jak wróciłam do domu to zrobiłam sobie peeling i 3 maseczki i juz jakby było lepiej i buzia taka wygładzona była ładnie ale oczywiscie musialam sie przysiąśc do lustra.. szkód wielkich nie narobiłam bo wieczorem mialam sie zobaczyc znów z tżtem wiec nie chcialam drapac ale pech chcial ze paznokcie same powędrowaly do strupów jakich sobie narobilam w tygodniu i jeden ladnie juz zagojony spoko odpadł i sladu prawie nie bylo ale drugi na srodku policzka tak sie rozkrwawił ze musialam sobie wacik trzymac! no i dziura jak stąd do tamtąd niczym sie tego nie dało zamaskowac i w efekcie do dzisiaj chodzę z wielkim strupem.. w ogole caly lewy policzek mam w strupach i całą lewą skroń. prawa strona jakoś lepiej się miewa tfu tfu.... hmmm zastanawiam sie teraz co moze byc przyczyną pogorszenia sie stanu buzi tylko z jednej strony??? o dziwo śpię na prawym policzku a nie na lewym a to lewy wygląda jakby mnie psy poszarpały w ciemnym zakątku.. w dodatku co jedna gula zacznie znikac to druga sie pojawia w jakims innym miejscu... ja nie wiem co ja mam zrobic... nie chce isc do kosmetyczki na mechaniczne oczyszczanie!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! nie nie nie i jeszcze raz nie.... ale nie mam pojecia jak inaczej moglabym to zalatwic... w ogole nie chce zadnej inwazyjnej metody po ktorej musze siedziec w domu z tydzien zmasakrowana... a wydac znow 700zł na oxybrazje niestety nie mam... załamka
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 15:39   #1888
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Czy bardzo wysusza Ci skore ten Dalacin C, ja uzywalam go kilknascie lat temu...nie za dobrze pamietam, smarujesz nim takze pryszcze i stany zapalne?
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 15:45   #1889
kaskakaskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 295
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Czy bardzo wysusza Ci skore ten Dalacin C, ja uzywalam go kilknascie lat temu...nie za dobrze pamietam, smarujesz nim takze pryszcze i stany zapalne?

to są tabletki i stosuje je doustnie
__________________
'Cokolwiek prawdziwe się zaczyna -nigdy się nie kończy'
kaskakaskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 15:49   #1890
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

aha a ja mialam o identycznej nazwie do smarowania...
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.