Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-01, 22:22   #4261
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A to przepraszam, musiałam Cię pomylić z kimś
Jak myślicie, czy jeśli olej kokosowy wysusza moje włosy, to każdy olejek zrobiony na bazie kokosa będzie wysuszał? Chyba nei... Ale strach

Ja dodaje do kokosowego shea i nie wysusza
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 22:44   #4262
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja dodaje do kokosowego shea i nie wysusza
a wiesz, że shea to teraz jest mój numer 1 na liście zakupów?
Popatrzyłaś na te olejki herbaciane, które wrzuciłam strone wczesniej? Co myślisz?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 22:45   #4263
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Jakby kogoś interesowało, to zmieniły się promocje Alterry w Rossmannie. Teraz są zniżki na peeling, żele pod prysznic, mydła do rąk w płynie (wszystko -1,50 zł) i mydła w kostce (-0,60 zł). Kupiłam sobie mandarynkowe mydło do rąk. Jest też promocja na Crystal w sprayu (-1,90 zł). Dumałam nad nim chwilę, ale się rozmyśliłam. Jakoś byłam dzisiaj mało entuzjastyczna zakupowo. To chyba ta pogoda.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-02-01 o 22:48
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 23:00   #4264
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A to przepraszam, musiałam Cię pomylić z kimś
Jak myślicie, czy jeśli olej kokosowy wysusza moje włosy, to każdy olejek zrobiony na bazie kokosa będzie wysuszał? Chyba nei... Ale strach
jest szansa, że nie.
Mnie mydło z samego kokosa wysuszało a jak kokos jest jednym ze składników to nie ma problemu
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 23:05   #4265
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A to przepraszam, musiałam Cię pomylić z kimś
Jak myślicie, czy jeśli olej kokosowy wysusza moje włosy, to każdy olejek zrobiony na bazie kokosa będzie wysuszał? Chyba nei... Ale strach
moich sam kokos nie wysusza, choć racja lepiej się sprawują olejki na bazie kokosowego typu sesa, a moim ulubionym jest aktualnie heenara, dziś mam boskie włoski, takie mięciutkie i przyjemne. po kokosie bardziej się puszą ale raczej nie są suche
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 23:15   #4266
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
a wiesz, że shea to teraz jest mój numer 1 na liście zakupów?
Popatrzyłaś na te olejki herbaciane, które wrzuciłam strone wczesniej? Co myślisz?
Myślę że olejki fajne, ale i droższe. Ja bym nie skreślała keja tak od razu z powodu jednej opinii. Uważam że jest to jeden z lepszych olejków w swojej cenie. Nie zawiera dodatków.

A shea polecam, mega nawilża!
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 00:13   #4267
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Nałożyłam dzisiaj pierwszy raz lily lolo (dziękuję za odsypkę Aguniu) i powiem że jest naprawdę fajna sprawa-rozumiem skąd te zachwyty nad nim bo jest lekki, nie widac go zupełnie na twarzy tylko niestety krycie ma słabe. Gdyby nie to nie miałabym do niego żadnych zarzutów
Natomiast nie wiem czy wspominałam ale olejek heenara jest świetny dla moich wlosów
Właśnie, gdyby nie to krycie to byłby mój zdecydowany kwc

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Lilylolo m.in. są takie super, że można kłaść kilka warstw i dawkować, stopniować krycie. Tylka żeby nie zrobić maski (chociaz to chyba nie jest możliwe) każda warstewka musi być delikatna minimum podkładu i scalona z twarzą za pomocą rozpylonego na twarzy hydrolatu lub toniku lub oklepanie twarzy nasączonym wacikiem, czekamy aż sie wchłonie i druga warstwa. Nadal nie widac na twarzy, a krycie super. Polecam ten sposób.
Też mi się wydaje, że LL nie można zrobić sobie maski i mówi to ta niewprawiona w bojach A już się zdarzyło zrobić maskę innymi minerałkami Dziekujemy za radę

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Krem do rąk L'oocitane się kwalifikuje do tego wątku? Jeżeli tak, to dzisiaj kupiłam
A który to? Może mogłabyś wrzucić skład to ktoś mądry powie czy jest ok.. sama się ciągle zastanawiam jak to w końcu jest z tą firmą..

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja mam ściagawkę ze składników w telefonie, wcale nie jestem taka mądra
Rany A skąd Ty masz taką wspaniałą ściągawkę? Można gdzieś nabyć czy to praca własna?

Cytat:
Napisane przez niczka Pokaż wiadomość
Witam po dłuugiej przerwie w pisaniu (ciekawe czy mnie ktokolwiek jeszcze pamięta...)

Otworzyłam też ostatnio krem z Mineral Flowers na noc żółty. Jest genialny, chyba jeszcze żaden krem na noc mi tak nie podpasował. Buzia rano jest w doskonałej formie, tak że mogę przetrzeć tylko twarz hydrolatem, filtr, makijaż i wychodzę. Nie przesusza się też po całym dniu, jak mi się zdarzało wcześniej. Szkoda, że jest już u nas niedostępny (choć nadal liczę, że się kiedyś na allegro pojawi).
No jakże! Ja Cię pamiętam i jestem pewna, że nie tylko ja Ciesze się, że do nas zaglądnęłaś
Ja uwielbiam kremiki MF, mam serię zieloną na dzień i na noc, są super.. mam też z serii żółtej olejek do mycia twarzy ale dla mnie jest za delikatny niestety Moja skóra lubi na ostro

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
dobra wrzucę ostatnie zakupy bo później się okaże, że z lutowymi się nie zmieszczą...
Aż pięknie wyglądają

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
a wiesz, że shea to teraz jest mój numer 1 na liście zakupów?
A u mnie shea jest numerem 1 w nawilżaniu i doprowadzaniu do normalności zmasakrowanych (dosłownie!) ust, wtedy kiedy nie działają już żadne inne pomadki!
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2012-02-02 o 00:15
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 06:30   #4268
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Mogę przywłaszczyć te adresy do swojej listy?
Oczywiście, po to je napisałam.
Kupowałam tylko na biomanii, więc o reszcie się wypowiedzieć nie mogę.

Olejek z firmy Kej mam od prawie roku (nie używam cały czas i to dlatego) i pamiętam, że na początku zainteresowało mnie tylko to, że na pudełeczku nie ma składu podanego, no ale nie będę się za bardzo czepiać.

Dziewczyny, co do Pai, które wygrałam. Krem bardzo fajny, ładnie pachnie, dobrze się wchłania, naprawdę jestem zadowolona. Jednak najbardziej byłam napalona na tą śmietankę do mycia twarzy, bo jak wiecie lubię takie rzeczy. I sama nie wiem, co myśleć. Nie wiem czy śmietankę mam nałożyć na suchą twarz i zmyć wodą, czy na mokrą czy jak. Mam z nią problem, a nigdzie jasnej instrukcji jej użytkowania nie znalazłam. Pachnie bardzo ładnie, myje dobrze, ale nie powalająco, ale to może dlatego, że nie wiem jak ją nakładać. Te 5 ml starczyło mi na 4-5 użyć. Krem na dużo więcej.
A co do balsamu wielofunkcyjnego z Figs&Rouge to niestety na pewno nie będę go używać do ust. Zostawia połysk, a ja tego nie lubię, coś trochę jakby błyszczyk, a ja mam wąskie usta i zaraz mi się świeci wszystko nad i pod ustami.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-02-02 o 06:39
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 07:15   #4269
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja mam ściagawkę ze składników w telefonie, wcale nie jestem taka mądra
Taka ściągawka to skarb!

Cytat:
Napisane przez niczka Pokaż wiadomość
Witam po dłuugiej przerwie w pisaniu (ciekawe czy mnie ktokolwiek jeszcze pamięta...)

Ostatnio niewiele kupuję (mam ogromne zapasy dzięki Wam oczywiście), ale zużywam regularnie. Muszę pochwalić szampon i odżywkę marchewkową z Yes To. Bardzo ładnie się po nich zachowują moje włosy, ze świeżością nie jest źle (myję co 2-3 dni), a przede wszystkim prawie się nie elektryzują i wyglądają ładnie nawet po spacerach na mrozie i całym dniu siedzenia w klimie. Choć na pewno część zasług powinnam przypisać olejom.

Otworzyłam też ostatnio krem z Mineral Flowers na noc żółty. Jest genialny, chyba jeszcze żaden krem na noc mi tak nie podpasował. Buzia rano jest w doskonałej formie, tak że mogę przetrzeć tylko twarz hydrolatem, filtr, makijaż i wychodzę. Nie przesusza się też po całym dniu, jak mi się zdarzało wcześniej. Szkoda, że jest już u nas niedostępny (choć nadal liczę, że się kiedyś na allegro pojawi).
My się chyba nie znamy, ale myślę, że to nadrobimy Szkoda, że nie moge tego powiedzieć o szamponie, odżywce i masce Yes to Carrots. Jestem średnio zadowolona. Szału nie robią.

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Anuuulaaa, a poleciłabyś jakieś inne maseczki mocno oczyszczające ?
Pamiętam,ze kiedyś szły zachwyty nad jakąś machą z biolandera, a teraz w ogóle jej znaleźć nie mogę o.O
Walczę z upartymi zaskórnikami na nosie, ma ktoś coś chociaż trochę pomocnego?>.<
Wprawdzie nie Anula, ale mogę polecić oczyszczającą dr.Hauschka. Już pisałam kiedyś, że efekt "wow" robi zastosowanie najpierw parówki (ja robię swoją - taniej ) na tą ciepłą, rozpulchnioną buzię maska oczyszczająca i później rewitalizująca. Polecam!

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
dobra wrzucę ostatnie zakupy bo później się okaże, że z lutowymi się nie zmieszczą...
Rossmannowską serię dla mam dobrze znam, jeszcze z czasów brzuszkowych A Phenome prosiłabym o recenzje. Że też tak przespałam te promocje
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 07:34   #4270
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
dobra wrzucę ostatnie zakupy bo później się okaże, że z lutowymi się nie zmieszczą...

achy Ty moja szamponowa wariatko
bd tez do włosków kupiłaś?

A ja mam komunikat - po kilku uzyciach micela yves rocher bio culture uważam, że jest lepszy od mojego kochanego argile provence...Super zmywa tusz, jest delikatniejszy i lepiej odświeża!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 07:37   #4271
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
My się chyba nie znamy, ale myślę, że to nadrobimy Szkoda, że nie moge tego powiedzieć o szamponie, odżywce i masce Yes to Carrots. Jestem średnio zadowolona. Szału nie robią.

Rossmannowską serię dla mam dobrze znam, jeszcze z czasów brzuszkowych A Phenome prosiłabym o recenzje. Że też tak przespałam te promocje
Ja tez średnio z yesa jestem zadowolona-więcej go nie kupię.
Co do phenome to jeszcze nic straconego - pamiętaj że tam cały czas są jakies promocje
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 07:43   #4272
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ja tez średnio z yesa jestem zadowolona-więcej go nie kupię.
Co do phenome to jeszcze nic straconego - pamiętaj że tam cały czas są jakies promocje
Mam nadzieję, że nasze Phenomenalne wróżki będą strzegły promocji

Przyznam się Wam, że wczoraj zrobiłam próbę farbKhadi. Na pasemkach użyłam jasny brąz i orzechowy brąz. Odcienie wyszły niemal identyczne. Ale co najważniejsze włosy są śliczne, błyszczące i gładkie Nie diabeł taki straszny z tą henną. Wiem, że narobiłam paniki, nie tylko na tym wątku Teraz tylko nie wiem, który odcień ostatecznie użyć na całych włosach
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 07:50   #4273
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ja tez średnio z yesa jestem zadowolona-więcej go nie kupię.
Co do phenome to jeszcze nic straconego - pamiętaj że tam cały czas są jakies promocje
a ja z kolei strasznie sie cieszę, że mam jeszcze 1,5 butli szamponów i jedną nieotwartą odżywke yesa - my sie polubilismy. Tylko teraz w sepho jakies paskudztwa są, już sie martwie co zrobię jak mi sie skończy.....Ale ja mam głupie włosy
Ja bym wolała, żeby w phenome nieprędko były znowu promocje
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nasze Phenomenalne wróżki będą strzegły promocji

Przyznam się Wam, że wczoraj zrobiłam próbę farbKhadi. Na pasemkach użyłam jasny brąz i orzechowy brąz. Odcienie wyszły niemal identyczne. Ale co najważniejsze włosy są śliczne, błyszczące i gładkie Nie diabeł taki straszny z tą henną. Wiem, że narobiłam paniki, nie tylko na tym wątku Teraz tylko nie wiem, który odcień ostatecznie użyć na całych włosach
super!!!!
no widzisz - strach ma wielkie oczy
ciekawe jak u Ciebie bedzie się henna trzymać.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 08:22   #4274
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Moze coś z alverde, mają fajne kremy z kwasem hialuronowym i algami, np kapsułki algowe są na allegro.


dziekuje , zobacze
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:04   #4275
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

achy Ty moja szamponowa wariatko
bd tez do włosków kupiłaś?
też do włosków, ciekawe tylko kiedy ja go wypróbuję, chyba muszę wrócić do codziennego mycia włosów
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:07   #4276
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
też do włosków, ciekawe tylko kiedy ja go wypróbuję, chyba muszę wrócić do codziennego mycia włosów
Ja tez musze kupic jakis super dobry szampon Bo czesto mi czegos brakuje podczas mycia wlosow
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:20   #4277
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
też do włosków, ciekawe tylko kiedy ja go wypróbuję, chyba muszę wrócić do codziennego mycia włosów
nie wracaj, ja tyle czasu walcze o przedłużenie świeżości swoich włosós i nic z tego. Ty tego dokonałas, więc nie psuj masz czas - rok 2012 jeszcze młody
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Ja tez musze kupic jakis super dobry szampon Bo czesto mi czegos brakuje podczas mycia wlosow
a co rozumiesz przez super dobry szampon?
chetnie coś zaproponuję, tylko określ oczekiwania.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:27   #4278
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nie wracaj, ja tyle czasu walcze o przedłużenie świeżości swoich włosós i nic z tego. Ty tego dokonałas, więc nie psuj masz czas - rok 2012 jeszcze młody

a co rozumiesz przez super dobry szampon?
chetnie coś zaproponuję, tylko określ oczekiwania.
hm zeby wloski byly takie mega czysciutkie i slicznie pachnialy kiedys pamietam (tylko nie wiem co to byl za szampon) jak umylam wlosy to byly takie czyste ze lsnily bez odzywki ! takie lekkie no naprawde swiezutkie

ja zawsze myslalam ze odzywka wazniejsza, ale chyba szampon tez bardzo wazny jest?

anula mam do Ciebie pytanie - kiedys polecalas mi peeling enzymatyczny, pamietasz jaki to byl? Moze dla mnie bylby enzymatyczny w sam raz skoro mnie wszystko podraznia ( )
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:28   #4279
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
dobra wrzucę ostatnie zakupy bo później się okaże, że z lutowymi się nie zmieszczą...
Wow!Szybko próbuj i pisz
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Jakby kogoś interesowało, to zmieniły się promocje Alterry w Rossmannie. Teraz są zniżki na peeling, żele pod prysznic, mydła do rąk w płynie (wszystko -1,50 zł) i mydła w kostce (-0,60 zł). Kupiłam sobie mandarynkowe mydło do rąk. Jest też promocja na Crystal w sprayu (-1,90 zł). Dumałam nad nim chwilę, ale się rozmyśliłam. Jakoś byłam dzisiaj mało entuzjastyczna zakupowo. To chyba ta pogoda.
Ooo,nie wiedziałam,że alterra ma mydło w płynie do rąk.Muszę kupić
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
No jakże! Ja Cię pamiętam i jestem pewna, że nie tylko ja Ciesze się, że do nas zaglądnęłaś
Ja uwielbiam kremiki MF, mam serię zieloną na dzień i na noc, są super.. mam też z serii żółtej olejek do mycia twarzy ale dla mnie jest za delikatny niestety Moja skóra lubi na ostro



!
Ja mam krem MF od lipca,ale dalej stoi nieotwartyNiech mi się tylko coś na noc skończy to zobaczę czy on i dla mnie taki fajny będzie.

Niczka ja też Cię pamiętam
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co do Pai, które wygrałam. Krem bardzo fajny, ładnie pachnie, dobrze się wchłania, naprawdę jestem zadowolona. Jednak najbardziej byłam napalona na tą śmietankę do mycia twarzy, bo jak wiecie lubię takie rzeczy. I sama nie wiem, co myśleć. Nie wiem czy śmietankę mam nałożyć na suchą twarz i zmyć wodą, czy na mokrą czy jak. Mam z nią problem, a nigdzie jasnej instrukcji jej użytkowania nie znalazłam. Pachnie bardzo ładnie, myje dobrze, ale nie powalająco, ale to może dlatego, że nie wiem jak ją nakładać. Te 5 ml starczyło mi na 4-5 użyć. Krem na dużo więcej.
A co do balsamu wielofunkcyjnego z Figs&Rouge to niestety na pewno nie będę go używać do ust. Zostawia połysk, a ja tego nie lubię, coś trochę jakby błyszczyk, a ja mam wąskie usta i zaraz mi się świeci wszystko nad i pod ustami.
No w końcu się doczekałam recenzji kremu.Muszę go kupić...kiedyś tam...kiedy w końcu wykończę to co mam
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

achy Ty moja szamponowa wariatko
bd tez do włosków kupiłaś?

A ja mam komunikat - po kilku uzyciach micela yves rocher bio culture uważam, że jest lepszy od mojego kochanego argile provence...Super zmywa tusz, jest delikatniejszy i lepiej odświeża!
Anulka muszę go zacząć używać,bo otworzyłam i raz tylko użyłam.Fajnie,że jesteś zadowolona
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ja tez średnio z yesa jestem zadowolona-więcej go nie kupię.
Co do phenome to jeszcze nic straconego - pamiętaj że tam cały czas są jakies promocje
Mój yes leży i tylko miejsce zajmuję
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nasze Phenomenalne wróżki będą strzegły promocji

Przyznam się Wam, że wczoraj zrobiłam próbę farbKhadi. Na pasemkach użyłam jasny brąz i orzechowy brąz. Odcienie wyszły niemal identyczne. Ale co najważniejsze włosy są śliczne, błyszczące i gładkie Nie diabeł taki straszny z tą henną. Wiem, że narobiłam paniki, nie tylko na tym wątku Teraz tylko nie wiem, który odcień ostatecznie użyć na całych włosach
Super!!
Widzisz,nie taki diabeł straszny
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 09:31   #4280
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

margo - a uzylas z odzywka czy solo henne? Ja tez chce henne ale sie boje rudo czerwonych refleksow
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:32   #4281
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
hm zeby wloski byly takie mega czysciutkie i slicznie pachnialy kiedys pamietam (tylko nie wiem co to byl za szampon) jak umylam wlosy to byly takie czyste ze lsnily bez odzywki ! takie lekkie no naprawde swiezutkie

ja zawsze myslalam ze odzywka wazniejsza, ale chyba szampon tez bardzo wazny jest?

anula mam do Ciebie pytanie - kiedys polecalas mi peeling enzymatyczny, pamietasz jaki to byl? Moze dla mnie bylby enzymatyczny w sam raz skoro mnie wszystko podraznia ( )
polacałam to za dużo napisane, bo jedyny peeling enzymatyczny miałam z BU, ale mnie podrażnił. To jakaś dziwna sprawa, widocznie którys składnik na mnie źle działa, bo wszyscy raczej bardzo sobie chwala peeling z BU
Śliniłam sie ostatnio na ten z phenome, ale dałam sobie spokój.....

Szampon musi dobrze oczyszczać, odżywka odżywiać
Jakie masz włosy? Cienkie-grube, ciężkie, puszące się, skłonne do przetłuszczania, jak często myjesz, plączą się?
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-02-02 o 09:33
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:34   #4282
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nie wracaj, ja tyle czasu walcze o przedłużenie świeżości swoich włosós i nic z tego. Ty tego dokonałas, więc nie psuj masz czas - rok 2012 jeszcze młody

a co rozumiesz przez super dobry szampon?
chetnie coś zaproponuję, tylko określ oczekiwania.
jak Anula zacznie CI proponować to jesteś zgubiona

zapomniałam dorzucić do zdjęcia kremu do rąk Phenome właśnie go nałożyłam, zarąbisty jest, nieźle rozgrzewa
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:35   #4283
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
polacałam to za dużo napisane, bo jedyny peeling enzymatyczny miałam z BU, ale mnie podrażnił. To jakaś dziwna sprawa, widocznie którys składnik na mnie źle działa, bo wszyscy raczej bardzo sobie chwala peeling z BU
Śliniłam sie ostatnio na ten z phenome, ale dałam sobie spokój.....

Szampon musi dobrze oczyszczać, odżywka odżywiać
Jakie masz włosy? Cienkie-grube, ciężkie, puszące się, skłonne do przetłuszczania, jak często myjesz, plączą się?

wlosy mam cienkie, ale suche i puszace. Nic ciekawego

marza mi sie takie mega nawilzone lsniace wloy
dlatego nie chce farbowac bo wiem ze im to szkodzi bardzo


aha czyli cos mi sie pomieszalo szkoda bo sie napalilam na peeling
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:43   #4284
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Jednak najbardziej byłam napalona na tą śmietankę do mycia twarzy, bo jak wiecie lubię takie rzeczy. I sama nie wiem, co myśleć. Nie wiem czy śmietankę mam nałożyć na suchą twarz i zmyć wodą, czy na mokrą czy jak. Mam z nią problem, a nigdzie jasnej instrukcji jej użytkowania nie znalazłam. Pachnie bardzo ładnie, myje dobrze, ale nie powalająco, ale to może dlatego, że nie wiem jak ją nakładać. Te 5 ml starczyło mi na 4-5 użyć. Krem na dużo więcej.

I tu się kłaniają gąbeczki celulozowe. Warto kupic. Jaki by nie był oczyszczacz, to z gąbeczką wszystko umyje Ja takie rzeczy nakładam na mokro.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:50   #4285
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
jak Anula zacznie CI proponować to jesteś zgubiona

zapomniałam dorzucić do zdjęcia kremu do rąk Phenome właśnie go nałożyłam, zarąbisty jest, nieźle rozgrzewa

to wstawiaj zdjęcie kremu solo - będzie miał wielkie wejście!!!
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
wlosy mam cienkie, ale suche i puszace. Nic ciekawego

marza mi sie takie mega nawilzone lsniace wloy
dlatego nie chce farbowac bo wiem ze im to szkodzi bardzo


aha czyli cos mi sie pomieszalo szkoda bo sie napalilam na peeling
Suche i puszące czyli nie moja kategoria, ale to nic
Ostatnio dostałam od Agi szampon khadi aloes + neem. Co do nawilżania mógłby Ci pasować, ale nie wygładza włosów - ja sie cieszę, bo lubie jak mi szampon zwieksza objętość. Ale on napewno nie puszy włosów!!! Po prostu niektóre szampony bardzo mocno wygładzaja, ten nie.
Z takich mocno wygładzających i dających śliczny połysk to polecam kuomaye - można dobrac do swojego rodzaju włosów. Ja mam do przetłuszczających sie, Sicilię namówiłam - kupiła wzmacniający i tez jest zadowolona
No i ostatnio nabywane szampony yves rocher sa bardzo fajne - swietnie oczyszczają, włoski ładnie błyszczą, też jest ich kilka rodzajów (z serii roślinnej). No i są tanie Jest nawet taki jeden przywracający włosom blask
Odżywke tez musisz sobie dobrą kupić aubrey organic miałoby dobre dla Ciebie odżywki.... zresztą ich odżywki sa dobre dla każdego miałam gpb i różaną, teraz czekam na zwiekszająca objętość (jak chcesz to możesz poczekac i wyslę Ci próbkę).
John Masters Organics - odżywka cytrusowa albo miętowo - rozmarynowa.
No i alterra granatowa, ale wiem, że cos tam do niej masz
Maski do włosów organique tez sie świetnie sprawdzaja - ostatnio był podany sklep, w którym można je nabyć za 25 zł ja stosuje je jako odżywki i sa fajne, tylko mi troszke za bardzo obciążają włosy (ale ja mam z tym problem psychologiczny i do tej pory może ze 2-3 odżywki tak naprawdę mi pod tym względem odpowiadały)
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-02-02 o 09:53
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:51   #4286
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
margo - a uzylas z odzywka czy solo henne? Ja tez chce henne ale sie boje rudo czerwonych refleksow
Próbne pasemka zrobiłam tak, jak producent zaleca, czyli bez odżywki i innch dodatków. Co zrobię, kiedy będę farbowała całość? Nie mam pojecia Jeszcze też nie zdecydowałam, który brąz nałożę. Coś czuję, że wybiorę opcję bardziej rudą. Nie chciałam rudości, ale chyba pójdę w marchewę Na wszelki wypadek zamówiłam oba odcienie Kiedy mama zobaczyła pasemka, od razu też jej się Khadi zachciało.

Muszę zaznaczyć, że każde pasemko ma odcień dość ciepły, rudy.

Niech tylko dotrze do mnie olejek do włosów Phenome, szampony i odzywki JMO i włosy bedą cacy (dzisiaj mi chyba odbija, nawąchałam się henny )

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
zapomniałam dorzucić do zdjęcia kremu do rąk Phenome właśnie go nałożyłam, zarąbisty jest, nieźle rozgrzewa
buuu kremik też chciałam i nie kupiłam
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:53   #4287
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nasze Phenomenalne wróżki będą strzegły promocji

Przyznam się Wam, że wczoraj zrobiłam próbę farbKhadi. Na pasemkach użyłam jasny brąz i orzechowy brąz. Odcienie wyszły niemal identyczne. Ale co najważniejsze włosy są śliczne, błyszczące i gładkie Nie diabeł taki straszny z tą henną. Wiem, że narobiłam paniki, nie tylko na tym wątku Teraz tylko nie wiem, który odcień ostatecznie użyć na całych włosach
Ojjj starsznie się cieszę że khadi tak ładnie Ci włoski złapałaczekam z niecierpliwością na wieści jak juz ufarbujesz całe


Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Wow!Szybko próbuj i pisz

Ooo,nie wiedziałam,że alterra ma mydło w płynie do rąk.Muszę kupić
Nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba wlasnie ta alterra do rąk w płynie zmarnowała rączki córeczki Małgosi

ckin2u jeśli chodzi o szampony yves roche to tak jak mówi aanulka-są bardzo fajne, włosy bardzo puszyste są po nim Ja jak nim umyłam to mi mniejsze włosy latały wokoło głowy
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.

Edytowane przez magnesita
Czas edycji: 2012-02-02 o 09:56
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:01   #4288
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

to wstawiaj zdjęcie kremu solo - będzie miał wielkie wejście!!!

Suche i puszące czyli nie moja kategoria, ale to nic
Ostatnio dostałam od Agi szampon khadi aloes + neem. Co do nawilżania mógłby Ci pasować, ale nie wygładza włosów - ja sie cieszę, bo lubie jak mi szampon zwieksza objętość. Ale on napewno nie puszy włosów!!! Po prostu niektóre szampony bardzo mocno wygładzaja, ten nie.
Z takich mocno wygładzających i dających śliczny połysk to polecam kuomaye - można dobrac do swojego rodzaju włosów. Ja mam do przetłuszczających sie, Sicilię namówiłam - kupiła wzmacniający i tez jest zadowolona
No i ostatnio nabywane szampony yves rocher sa bardzo fajne - swietnie oczyszczają, włoski ładnie błyszczą, też jest ich kilka rodzajów (z serii roślinnej). No i są tanie Jest nawet taki jeden przywracający włosom blask
Odżywke tez musisz sobie dobrą kupić aubrey organic miałoby dobre dla Ciebie odżywki.... zresztą ich odżywki sa dobre dla każdego miałam gpb i różaną, teraz czekam na zwiekszająca objętość (jak chcesz to możesz poczekac i wyslę Ci próbkę).
John Masters Organics - odżywka cytrusowa albo miętowo - rozmarynowa.
No i alterra granatowa, ale wiem, że cos tam do niej masz
Maski do włosów organique tez sie świetnie sprawdzaja - ostatnio był podany sklep, w którym można je nabyć za 25 zł ja stosuje je jako odżywki i sa fajne, tylko mi troszke za bardzo obciążają włosy (ale ja mam z tym problem psychologiczny i do tej pory może ze 2-3 odżywki tak naprawdę mi pod tym względem odpowiadały)
dziekuje za taki konkretny odzew

teraz to mam do czytania i sprawdzania cen ^^

co do odzywki alterra - lubie ja, a chyba wypadnie wlosow bylo zwiazane wtedy z pora roku a nie z ta odzywka.

anti age tez mam lubie ja raz na jakis czas, bo fajne sa po niej wloski ale wole jak sa bardziej nawilzone.

ten szampon http://matique.pl/pl/kuomaye-bio-org...chych_780.html mnie zaciekawil bo do wlosow suchych, a czy odzywki tej firmy tez sa w porzadku? o jej nie widze na tej stronie odzywek, hm

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

ta odzywke bym chciala http://matique.pl/pl/john-masters-or...losow_826.html ale cena
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:01   #4289
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Jakby ktoś się nastawiałam na Lily Lolo na targach w Warszawie, to ich niestety tam nie będzie
Dostałam jednak informacje, że w ich siedzibie na Bemowie są dni, w których można przyjść i potestować, tylko wcześniej trzeba ich uprzedzić
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:06   #4290
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Krem do rąk L'oocitane się kwalifikuje do tego wątku? Jeżeli tak, to dzisiaj kupiłam
L'occitane ma tylko jedną serię z certyfikatem ecocert (zielone opakowanie, seria oliwkowa chyba). Reszta jest absolutnie nieekologiczna i się nie nadaje do niczego

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Rany A skąd Ty masz taką wspaniałą ściągawkę? Można gdzieś nabyć czy to praca własna?
To jest darmowa aplikacja na iPhone po angielsku, już o tym kiedyś pisałam. Generalnie bardzo przydatna. Kiedyś używałam jej podczas zakupów, zanim większość nazw składników mi weszła do głowy.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.