Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-05, 14:43   #3691
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Moim zdaniem osłabi, warkoczyki ściskają włosy i sprzyjają osłabianiu cebulki Przynajmniej tak mi się wydaje. Już nie jedna moja koleżanka po warkoczykach wyciągała włosy garściami, a kumpela co ostatnio dredy obcięła (w sumie chyba też podobnie) -ma normalnie łysawy placek na czubku głowy mi by było szkoda włosów


Dziewczyny, zaliczyłam ostatni egzamin na filologii polskiej kolejny semestr to już tylko zaliczenia i potem obrona hihi i zapisałam się na prawko w celu uskuteczniania noworocznych postanowień dlatego też długo mnie nie było, bo okolice sesji to gorący okres dla studenta

Dorzucam zdjątka moich włosków pierwsze najlepiej pokazuje kolor. Wiecie co? Uwielbiam moje kudły odkąd mam swoje są jeszcze krótkie, zostały z 3 cm farbowańców z przodu, ale zaczynają się już jakoś w miarę układać -prostownica już poszła całkiem w odstawkę -czasem sobie tylko "grzywkę" przeprostuję jak w gości idę, a się dziwnie powykręca Zdjęcia z telefonu, bo aparat mi coś psuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130205_151442.jpg (77,2 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130205_150632.jpg (82,0 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130205_150902.jpg (85,8 KB, 55 załadowań)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2013-02-05 o 14:45
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 15:32   #3692
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

kat123, nie dziwie Ci sie bo sa bardzo ladne tez bym chciala miec troche ciemniejsze hehe no ale moje tez sa spoko
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 15:42   #3693
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
kat123, nie dziwie Ci sie bo sa bardzo ladne tez bym chciala miec troche ciemniejsze hehe no ale moje tez sa spoko
Dzięki , ja bym takie jak Twoje też mogła mieć -naturalny jasny blond mrr... i żeby było śmiesznie mój brat takie ma a mi się dostały ciemne
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 18:07   #3694
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ojp Pokaż wiadomość
Ja właśnie mam falowane włosy i zdecydowanie nie służy cieniowane, bo mam takie "pióra" zamiast normalnych pasm włosów. W ogóle smutno mi, bo nie fabuję już od czerwca 2011, a włosy nie są jakieś mega grubsze. Nie wiem, stosuję ciągle metodę CG, już od tylu miesięcy, szampon + odżywka, czasem na dłużej posmaruję włosy odżywkami wymieszanymi z oliwką i olejami. Ech, a pamiętam mając 16 lat, miałam piękne, grube włosy. Potem zrobiłam warkoczyki, nosilam je 3-4 miesiące i przy ściąganiu wytargałam sobie połowę włosów. Teraz już wiem jak ściągać i też ceny wakoczyków nie są tak wysokie jak 10 lat temu, dlatego zastanawiam się czy nie zrobić sobie znowu - tu w Londynie jest pełno miejsc, gdzie je robią, nawet od chłopaka siostra mogłaby mi zrobić. Ale nie wiem czy nie osłabi to włosów za bardzo ? Co myślicie ?
Ja miałam kilka lat temu warkoczyki i nie zauważyłam jakiegoś osłabienia włosów. Po ich ściągnięciu włosy mi troszkę wypadały ale to normalne, bo w końcu włosy były związane non stop przez ok. 3 miesiące Wypadły tylko to co miały wypaść przez ten czas. Ale moje włosy ogólnie są grube i dosyć mocne
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 18:08   #3695
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dzięki , ja bym takie jak Twoje też mogła mieć -naturalny jasny blond mrr... i żeby było śmiesznie mój brat takie ma a mi się dostały ciemne
wlasnie mi sie wcale nie wydaja takie jasne.. tylko takie ani ciemne ani jasne
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 22:14   #3696
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
wlasnie mi sie wcale nie wydaja takie jasne.. tylko takie ani ciemne ani jasne
No naturalnej platyny to ja jeszcze w życiu nie widziałam, a Ty jesteś bardzo blisko jasnego blondu

Kupiłam sobie jedwab Joanny -jakie cudo nie dość, że pachnie to jeszcze ładnie zmiękcza włosy
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 08:09   #3697
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
No naturalnej platyny to ja jeszcze w życiu nie widziałam, a Ty jesteś bardzo blisko jasnego blondu

Kupiłam sobie jedwab Joanny -jakie cudo nie dość, że pachnie to jeszcze ładnie zmiękcza włosy
nie no, platyny to ja nigdy nie chcialam, wygladalabym jak zjawa
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 13:12   #3698
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
nie no, platyny to ja nigdy nie chcialam, wygladalabym jak zjawa
Ja miałam kiedyś w tak właśnie wyglądałam

W ogóle człowiek młody, głupi dobrze, że istota rozumna i na błędach się uczy
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 22:14   #3699
kreconowlosa
Raczkowanie
 
Avatar kreconowlosa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 420
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

kat - coraz ładniejsze! niedługo będą całe Twoje
kreconowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 11:26   #3700
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

zastanawiam sie nad kupnem nowego oleju (jak skoncze ten z GP), nie wiem czy wrocic do sesy czy zaszalec i kupic khadi

Cytat:
Napisane przez kreconowlosa Pokaż wiadomość
kat - coraz ładniejsze! niedługo będą całe Twoje
widzialam na blogu Twoje wloski, jak sa prostsze to widac ze dlugie juz sa
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 11:33   #3701
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kreconowlosa Pokaż wiadomość
kat - coraz ładniejsze! niedługo będą całe Twoje
Ja już je postrzegam jako całe swoje, więc mi tu o żadnym "niedługo" proszę nie mówić hihi z przodu tylko kilka cm zostało i wygląda to jakby tak miało być
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
zastanawiam sie nad kupnem nowego oleju (jak skoncze ten z GP), nie wiem czy wrocic do sesy czy zaszalec i kupic khadi
A ja muszę rycynę kupić, bo mi się skończyła i mam oprócz niej tylko kokosa szkoda, że nie pomyślałam, to bym Ci resztkę mojej Sesy wysłała, a tak to wyrzuciłam 1/4 butelki, bo mi tylko zalegała na półce ah głupota!
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 11:37   #3702
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
A ja muszę rycynę kupić, bo mi się skończyła i mam oprócz niej tylko kokosa szkoda, że nie pomyślałam, to bym Ci resztkę mojej Sesy wysłała, a tak to wyrzuciłam 1/4 butelki, bo mi tylko zalegała na półce ah głupota!
ja rycynke mam, ale ja dosc rzadko uzywam
czesciej do rzes i brwi

a czemu nie zuzylas tej sesy?? pamietam ze bylas z niej bardzo zadowolona i wlasnie czesciowo dzieki Tobie kupilam ja sobie tez
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 11:56   #3703
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Też lubię moje naturalki,ostatnio zauważyłam,że są już prawie do ucha!!!Taki fajny ciemny blondzik.I te naturalne włosy są bardziej błyszczące,miękkie.Eh chce już mieć całe swoje,długie..Niestety zajmie to trochę czasu.Pamiętam jakie miałam kryzysy,że farbuję, rozjaśniam,a teraz jestem taka dumna,20 kwietnia rocznica
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 11:57   #3704
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja rycynke mam, ale ja dosc rzadko uzywam
czesciej do rzes i brwi

a czemu nie zuzylas tej sesy?? pamietam ze bylas z niej bardzo zadowolona i wlasnie czesciowo dzieki Tobie kupilam ja sobie tez
Mi właśnie służy rycyna ostatnio

No byłam, ale jak już obcięłam te wszystkie suszki farbowane to przestałam zauważać różnicę po niej, a że pachnie intensywnie to przestałam jej używać w ogóle -wolałam nałożyć kokosa (który już też za wiele moim włosów nie robi, ale kocham jego zapach ) albo rycynę, po której mam mocniejsze i bardziej błyszczące kudły A druga sprawa, że po intensywnym używaniu tego oleju znudził mi się po prostu.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 12:03   #3705
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Też lubię moje naturalki,ostatnio zauważyłam,że są już prawie do ucha!!!Taki fajny ciemny blondzik.I te naturalne włosy są bardziej błyszczące,miękkie.Eh chce już mieć całe swoje,długie..Niestety zajmie to trochę czasu.Pamiętam jakie miałam kryzysy,że farbuję, rozjaśniam,a teraz jestem taka dumna,20 kwietnia rocznica
to szybko Ci wlosy rosna

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Mi właśnie służy rycyna ostatnio

No byłam, ale jak już obcięłam te wszystkie suszki farbowane to przestałam zauważać różnicę po niej, a że pachnie intensywnie to przestałam jej używać w ogóle -wolałam nałożyć kokosa (który już też za wiele moim włosów nie robi, ale kocham jego zapach ) albo rycynę, po której mam mocniejsze i bardziej błyszczące kudły A druga sprawa, że po intensywnym używaniu tego oleju znudził mi się po prostu.
a nakladasz rycyne solo?

ja w sumie pod koniec tez juz bylam nia troszke zmeczona (chociaz zapach mi sie nawet podobal), dlatego sie waham przed kupnem khadi bo buteleczka ma 210ml wiec starczy na strasznie dlugo
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 13:00   #3706
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
a nakladasz rycyne solo?

ja w sumie pod koniec tez juz bylam nia troszke zmeczona (chociaz zapach mi sie nawet podobal), dlatego sie waham przed kupnem khadi bo buteleczka ma 210ml wiec starczy na strasznie dlugo
Na odżywkę, albo solo na skórę głowy lub końcówki różnie. Czasem też mieszam z kokosem albo Alterrą pomarańczową

No widzisz, ja już jej miałam dość jakbym się wahała tak jak Ty to kupiłabym to, czego nie miałam czyli khadi
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 14:54   #3707
kreconowlosa
Raczkowanie
 
Avatar kreconowlosa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 420
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość

widzialam na blogu Twoje wloski, jak sa prostsze to widac ze dlugie juz sa
jak są proste to tak, sama się dziwię, że są długie już, ale jak kręcone, to wydają mi się mega krótkie ;/
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja już je postrzegam jako całe swoje, więc mi tu o żadnym "niedługo" proszę nie mówić hihi z przodu tylko kilka cm zostało i wygląda to jakby tak miało być
jakbym miała proste, to bym też ścięła na krótko, żeby mieć całe swoje, ale mi się od razu podwiną :P
kreconowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:10   #3708
kama_ziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 68
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

hej dziewczęta, zarzekałam się ,że nie będę już podcinać włosów...bo od lat próbuję je bezskutecznie zapuścić. Po wakacjach były już dość fajnej długości-prawie za piersi...ale myślę,że nie ma co na siłę...odrost już był spory i tak nosiłam związane a końcówki były zniszczone,więc podcięłam dość sporo -10-15 cm...nie mierzyłam. i już obiecałam sobie że będę tylko zapuszczać,ale kiedy widzi się,że naturalków jest coraz więcej i zaczynają dominować, pragnie się jak najszybciej pozbyć farbowanych przesuszonych końców...tez tak macie?ale z drugiej strony szkoda.... nie myśląc długo używając specjalnej końcówki od maszynki do włosów przycięłam na prosto kolejne centymentry....i powiem Wam moje drogie,że to prawda- kolor nasz naturalny wydaje się zazwyczaj brzydki jeśli kontrastuje z farbowanymi. inaczej wygląda gdy pozbędziemy się kontrastu...zyskuje optycznie inny wyraz że tak powiem niestety mam jeszcze jaśniejsze końće i wcalemi się to nie podoba...jakośwolno mi rosną te włosy mimo tego iż biorę vitapil- 4miesiąc,stosuje naftękosmetyczną, nie suszę nie prostuję....mam nadzieję,że ruszą coś na wiosnę...ponoć zimą wolniej rosną włosy a na efekty działania suplementów tez trzeba czekać...mam nadzieję...z tyłu już są całe moje a boki i przód rosną wolniej... i są tak krótkie ale jestem cierpliwa, zaparęmiesięcy posbędęsię reszty farbowanych tym razem może odwiedzę fryzjera...ale boję sięich bo dla nich "końcówki" oznaczają 15cm włosów hihihii .
Nie farbuje włosów moje drogie od 16 miesięcy- razem z wizażem i Wami,zaglądam tu codziennie i dzięki temu mam motywację w chwilach watpliwości! Dzięki. Odrost jest niezbyt długi jak na ponad rok zapuszczania ,oby ruszył trochę!W załącznikach moje włosy( na zdjęciach są jakby jaśniejsze- w ogóle naturalki mają to do siebie,że wkażdym świetle mają inny odcień- to jest w nich fajne! czasem jakby brązowe, czasem popielaty ciemny blond...w zależności od oświetlenia), ale się rozpisałam.....ogólnie mimo pielęgnacji nie widzę efektów,mam cienkie włosy....mama powtarza mi,że w szkole podstawowej czy gimnazjum miałam dużo grubsze nie wiem czy to wina farbowania czy hormonów.... w załącznikach moje włosy - koleżanka powiedziała mi że mają strasznie bezpłciowy kolor...:/ z boku i z przodu- straaaasznie krótkie jak dla mnie (sory za ten fejs:/), i na następnej fotce fryzura moim zdaniem najlepsze dla zapuszczających naturalasy...taki koczek bylejaki ale jak dla mnie najwygodniejszy. sory za tak długą wiadomość....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1150923.jpg (48,9 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1150881.jpg (28,0 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1120810.jpg (41,3 KB, 64 załadowań)
kama_ziom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:14   #3709
kama_ziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 68
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Przepraszam za błędy- moja klawiatura jest na wykończeniu...
kama_ziom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 22:28   #3710
kreconowlosa
Raczkowanie
 
Avatar kreconowlosa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 420
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

kama - masz normalny odrost, podobny do mojego i powiem Ci, że warto ściąć włosy, a zapuszczać całkiem zdrowe, naturalne sama tak robię i podcinam ciągle kolejne centymetry
kreconowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 00:36   #3711
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

wczoraj zaczęłam brać CP 2x2. ograniczyłam Silicę do 1x1. tran nadal 2x1, niedługo mi się skończy. chcę wypróbować olej z dyni w kapsułkach, Gal posiada go w swojej ofercie pod nazwą skojarzoną z prostatą, dla mężczyzn . kusi mnie też ogórecznik i kiełki pszenicy. znacie jakąś inną tanią firmę która oferuje ciekawe oleje w kapsułkach (np. lniany)?
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 07:41   #3712
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja też podetnę końcówki, jakieś 3 cm najlepiej bo zauważyłam że są zniszczone więc od razu pozbęde się kilku cm farbowanych.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 10:07   #3713
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kama_ziom Pokaż wiadomość
hej dziewczęta, zarzekałam się ,że nie będę już podcinać włosów...bo od lat próbuję je bezskutecznie zapuścić. Po wakacjach były już dość fajnej długości-prawie za piersi...ale myślę,że nie ma co na siłę...odrost już był spory i tak nosiłam związane a końcówki były zniszczone,więc podcięłam dość sporo -10-15 cm...nie mierzyłam. i już obiecałam sobie że będę tylko zapuszczać,ale kiedy widzi się,że naturalków jest coraz więcej i zaczynają dominować, pragnie się jak najszybciej pozbyć farbowanych przesuszonych końców...tez tak macie?ale z drugiej strony szkoda.... nie myśląc długo używając specjalnej końcówki od maszynki do włosów przycięłam na prosto kolejne centymentry....i powiem Wam moje drogie,że to prawda- kolor nasz naturalny wydaje się zazwyczaj brzydki jeśli kontrastuje z farbowanymi. inaczej wygląda gdy pozbędziemy się kontrastu...zyskuje optycznie inny wyraz że tak powiem niestety mam jeszcze jaśniejsze końće i wcalemi się to nie podoba...jakośwolno mi rosną te włosy mimo tego iż biorę vitapil- 4miesiąc,stosuje naftękosmetyczną, nie suszę nie prostuję....mam nadzieję,że ruszą coś na wiosnę...ponoć zimą wolniej rosną włosy a na efekty działania suplementów tez trzeba czekać...mam nadzieję...z tyłu już są całe moje a boki i przód rosną wolniej... i są tak krótkie ale jestem cierpliwa, zaparęmiesięcy posbędęsię reszty farbowanych tym razem może odwiedzę fryzjera...ale boję sięich bo dla nich "końcówki" oznaczają 15cm włosów hihihii .
Nie farbuje włosów moje drogie od 16 miesięcy- razem z wizażem i Wami,zaglądam tu codziennie i dzięki temu mam motywację w chwilach watpliwości! Dzięki. Odrost jest niezbyt długi jak na ponad rok zapuszczania ,oby ruszył trochę!W załącznikach moje włosy( na zdjęciach są jakby jaśniejsze- w ogóle naturalki mają to do siebie,że wkażdym świetle mają inny odcień- to jest w nich fajne! czasem jakby brązowe, czasem popielaty ciemny blond...w zależności od oświetlenia), ale się rozpisałam.....ogólnie mimo pielęgnacji nie widzę efektów,mam cienkie włosy....mama powtarza mi,że w szkole podstawowej czy gimnazjum miałam dużo grubsze nie wiem czy to wina farbowania czy hormonów.... w załącznikach moje włosy - koleżanka powiedziała mi że mają strasznie bezpłciowy kolor...:/ z boku i z przodu- straaaasznie krótkie jak dla mnie (sory za ten fejs:/), i na następnej fotce fryzura moim zdaniem najlepsze dla zapuszczających naturalasy...taki koczek bylejaki ale jak dla mnie najwygodniejszy. sory za tak długą wiadomość....
i bardzo dobrze ze scinasz wlosy
szczerze mowiac ja nie za bardzo rozumiem zapuszczanie wlosow w trakcie schodzenia z koloru
bardzo fajny masz kolor
Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
wczoraj zaczęłam brać CP 2x2. ograniczyłam Silicę do 1x1. tran nadal 2x1, niedługo mi się skończy. chcę wypróbować olej z dyni w kapsułkach, Gal posiada go w swojej ofercie pod nazwą skojarzoną z prostatą, dla mężczyzn . kusi mnie też ogórecznik i kiełki pszenicy. znacie jakąś inną tanią firmę która oferuje ciekawe oleje w kapsułkach (np. lniany)?
ja mam zomarin 1000, w skladzie jest olej z lnu, olej z ryb morskich, olej z nasion ogorecznika, wit E

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

a jeszcze a propos tego ze naturalki maja "bezpolciowy" kolor
to wedlug mnie troche tak jest ze naturalki rzadko sa bardzo jasne, intensywnie rude czy kruczoczarne..
tylko mysle ze wlasnie w takich kolorach bardziej widac nas, nasza naturalna urode
u mnie wczesniej w oczy rzucaly sie tylko blond wlosy
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 22:23   #3714
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Mam mały kryzys, nie farbuję włosów dopiero od trzech tygodni, a już zachciało mi się farbować. A wszystko dlatego, że zobaczyłam na mieście dziewczynę z pięknymi, czerwonymi włosami - a ja na taki farbowałam i zaczęłam tęsknić za tym kolorem. Ale będę konsekwentna, obiecałam sobie, że nie zafarbuję to tak będzie

A na moje uzależnienie od prostownicy też znalazłam sposób - płukanie ich szałwią, próbowałam i efekt fajny naprawdę wygładzone włosy.
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 00:42   #3715
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

jeszcze "trochę" zapuszczania przede mną. Nie farbuję z 16 miesięcy i teraz potrzebuję drugie tyle żeby pozbyć się całych końców.
v.jpg
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 10:51   #3716
kama_ziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 68
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
jeszcze "trochę" zapuszczania przede mną. Nie farbuję z 16 miesięcy i teraz potrzebuję drugie tyle żeby pozbyć się całych końców.
Załącznik 5108398
ja nie farbuję tyle samo czasu...mam nadzieję, że wytrwamy i będziemy za "niedługo" mogły pochwalić się całymi naturalnymi włosami zapuszczasz również włosy? Ja chciałabym wkrótce pozbyć się reszty farbowanych i zapuścić swoje do połowy pleców... chyba muszę uzbroić się w cierpliwość...:/
kama_ziom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 10:58   #3717
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ilsa, a jak ładnie się wiją! Fajnie masz włoski, odrost gigant :-D


Swan, nie poddawaj się! Naprawdę warto zapuścić swoje
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 11:22   #3718
kreconowlosa
Raczkowanie
 
Avatar kreconowlosa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 420
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
jeszcze "trochę" zapuszczania przede mną. Nie farbuję z 16 miesięcy i teraz potrzebuję drugie tyle żeby pozbyć się całych końców.
Załącznik 5108398
słodkie są!

w ogóle to zauważyłam, że ja grzywie mam pasemka takiego koloru jak farbowańce, nie wiem skąd
kreconowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 16:35   #3719
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kama_ziom Pokaż wiadomość
ja nie farbuję tyle samo czasu...mam nadzieję, że wytrwamy i będziemy za "niedługo" mogły pochwalić się całymi naturalnymi włosami zapuszczasz również włosy? Ja chciałabym wkrótce pozbyć się reszty farbowanych i zapuścić swoje do połowy pleców... chyba muszę uzbroić się w cierpliwość...:/
tak, zapuszczam swoje "za cycki"
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ilsa, a jak ładnie się wiją! Fajnie masz włoski, odrost gigant :-D
Cytat:
Napisane przez kreconowlosa Pokaż wiadomość
słodkie są!

w ogóle to zauważyłam, że ja grzywie mam pasemka takiego koloru jak farbowańce, nie wiem skąd
a wywijanie niestety zrobione za pomocą prostownicy po farbowaniu całkowicie utraciły skręt
z tymi pasemkami to mi się wydaje że to dlatego że niektóre włosy przestały Ci rosnąć i są teraz w stanie odpoczynku przed wypadnięciem
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 18:26   #3720
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
tak, zapuszczam swoje "za cycki"



a wywijanie niestety zrobione za pomocą prostownicy po farbowaniu całkowicie utraciły skręt
z tymi pasemkami to mi się wydaje że to dlatego że niektóre włosy przestały Ci rosnąć i są teraz w stanie odpoczynku przed wypadnięciem
potwierdzam, włosy nie rosną jak od linijki, szczególnie u mnie to widać
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.