czy da się coś z tym zrobić? Od dziecka mam skoliozę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-08, 17:11   #1
DuchowoMocna2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5

czy da się coś z tym zrobić? Od dziecka mam skoliozę


Od dziecka mam skoliozę , na początku ćwiczyłam ale później trochę zaniedbałam ale nie o tym. Teraz mam 24 lata i do tej pory nie miałam żadnych problemów z kręgosłupem, żadnych bólów, nic mi nie wystawało, mogłam się turlać po twardej podłodze itp niecałe 2 mies temu zaczęłąm ćwiczyć z Chodakowską i jakiś tydzień temu zauważyłam, że wystaje mi prawa łopatka i cały barek mam wyżej i jakby przekręcony do przodu, nie mogę normalnie siedzieć i leżeć bo mi to przeszkadza a jak ruszam ręką to mi wszystko trzeszczy i chrupci, czuję jakbym miała całą prawą stronę bardziej naciągniętą byłam u lekarza ale powiedział mi, że tak mam od zawsze przez tą skoliozę i pewnie nie zauważyłam ale powtarzam, że nigdy nie miałam takich problemów, czy w moim wieku mogło się to bardziej pogłębić, albo ponaciągałam się za bardzo? czy można jakimiś ćwiczeniami albo czymś to skorygować? wiem, że nie wyproszczę już kręgosłupa ale żeby ta łopatka wróciła na swoje miejsce, co teraz zrobić?
DuchowoMocna2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.