Nowosądeckie PM !!! - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-22, 15:30   #2101
bela1933
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 22
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Cześć dziewczyny
Ja też już po ślubie i weselu. Jestem bardzo zadowolona, goście tak samo, wszystko się udało tak jak mieliśmy zaplanowane. Może oprócz kilku szczegółów ale teraz już się o tym nie pamięta i zostały same wspaniałe wspomnienia.
Wesele u Pasonia w Moszczenicy, sala przepiękna, właściciel bardzo dobrze doradza we wszystkim, jedzenie przepyszne.
Zespół Mirage z Nowego Sącza, nieznany zespół ale chłopaki naprawde profesjonalni, wszyscy byliśmy zachwyceni tym jak grają.

Nie ma się czym stresować ja podeszłam do wszystkiego na luzie i chciałabym przeżyć wesele jeszcze raz
__________________
14.07.2013
14.08.2014
11.06.2016
bela1933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 13:56   #2102
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Cześć dziewczyny Moje wesele dopiero (już!) za rok
Mam załatwioną sale, wodzireja, orkiestre, fotografa - czyli wszystko najważniejsze

Teraz poszukuję makijażystki i fryzjerki.. Możecie coś polecić w Nowym Sączu ? Potrzebuję dobrego makijażu, ponieważ mam wymagającą cerę, z której wszystko spływa po 2h i chcę żeby na ślubie ten makijaż wytrzymał dłużej
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-07, 23:35   #2103
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
Ambasada piękna Patrycja Wójcik zobacz na fb. Makijazystka mogę polecić
dziękuję za namiar niestety przeczytałam tę wiadomość dopiero dzisiaj, czyli tydzień po naszym ślubie.

Korzystałam z usług p. Grażyny, która pracuje w studio pani Katarzyny Barth. Byłam bardzo zadowolona

Wesele się udało i to bardzo. Oszczędzę szczegółów, a dla poszukujących polecam:

zespół: TitBit,
tort, paczki, ciasta - Cukiernia Sądecka
Florystka - niestety chyba nie przedstawiła mi się nawet ale dla chętnych podeślę nr na priv, bo ładnie udekorowała kościół,
bukiet (wiązaka kameliowa) - niezapomniane chwile na ul. Szarych Szeregów

makijaż - j.w.
__________________

Edytowane przez lenor
Czas edycji: 2017-03-10 o 10:24
lenor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 20:12   #2104
basiazKoHaArt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Hej! Dopiero tu zaczynam więc nie wiem co i jak i ze ślubnymi sprawami też jestem na początku drogi. Zaręczyliśmy się 2 tyg temu i teraz się zastanawiam, kiedy to wszystko zacząć planować, od czego w ogóle zacząć, gdzie co i jak ślub chcemy wziąć tak za 2, 3 lata. Chciałabym się dowiedzieć na co trzeba zwracać uwagę przy podpisywaniu umowy z domem weselnym. I trochę jestem przerażona sprawami kościelnymi jeśli któraś z Was ma jakieś doświadczenia świeże i chciałaby się podzielić to byłoby super !!
basiazKoHaArt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 09:11   #2105
bela1933
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 22
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

basiazKoHaArt
Ja jestem na świeżo ze wszystkimi sprawami
Jeśli chodzi o salę:
- trzeba dokładnie wiedzieć za co płacicie tzn. czy w cenie macie ciasta, tort, szampana, pokrowce na krzesła, paczki dla gości, czy możecie mieć swoje dekoracje w sali, czy za dzieci możecie płacić połowę ceny,
- czy są dodatkowe koszty jeśli np. ktoś coś rozbije (talerz, szklanka)

Sprawy kościelne wbrew pozorom nie są takie straszne, wcześniej ustalcie dokładną datę i godzinę i ok. rok, pół roku wcześniej możecie zarezerwować ją w kościele (nie jest to jednak konieczne jeśli nie ma dużo ślubów w waszej parafii)
Musicie odbyć trzy spotkania w poradni rodzinnej, jeden dzień skupienia i dwie spowiedzi (druga dzień przed ślubem) oraz ukończyć kurs przedmałżeński.
Jeśli masz więcej pytań, napisz do mnie prywatną wiadomość, postaram się pomóc
__________________
14.07.2013
14.08.2014
11.06.2016

Edytowane przez bela1933
Czas edycji: 2016-09-07 o 09:12
bela1933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 08:04   #2106
macprom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 4
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Polecam salę weselną Gród z Podegrodzia: http://weselagrod.pl/. Nowy lokal i ceny takie jak wszędzie praktycznie To lokal w centrum Podegrodzia, za stacją paliw GRÓD.
macprom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 10:09   #2107
Angelina_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Hej,
Mam do odstapienia termin wesela na 17-18 czerwca 2017 roku (tj. Sobota, niedziela) w Las Vegas w Barcicach. Dotyczy to większej sali, która pomieści nawet 200 osob, na miejscu duży kompleks hotelowy, dookoła drzewa, zdala od ulicy. Urocza okolica. Zapłaciliśmy zaliczkę i zależy nam na jej zwrocie, ale trochę zmieniła sie sytuacja i nie bedziemy w ten dzien brac ślubu. Dlatego pomyslałam, ze moze któraś z Was bedzie zainteresowana, bo termin, jak i miejsce jest naprawde fajne. Wiecej informacji udzielę w wiadomościach prywatnych.
Pozdrawiam
Angelina_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-21, 11:41   #2108
MonikaW00
Przyczajenie
 
Avatar MonikaW00
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Cześć dziewczyny!

Właśnie założyłam agencje ślubną działającą na terenie Sącza i okolic i może piszę trochę nie w temacie, ale to chyba jedyne miejsce, gdzie można zasięgnąć opinii sądeckich przyszłych panien młodych

A więc mam kilka pytań odnośnie tego jak postrzegacie taki rodzaj działalności, który prowadzę. Czy uważacie, że agencje ślubne to tylko zbędny wydatek? Czy może któraś z was miała zamiar wynająć agencje ślubną do zorganizowania swojego wesela?

Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi!
MonikaW00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 17:35   #2109
basiazKoHaArt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

A ja jestem w trakcie poszukiwania zespołu? Macie jakieś sprawdzone kapele? Zastanawiam się nad Power Music był ktoś z Was na weselu gdzie oni grali?
basiazKoHaArt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 15:15   #2110
siwul92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Hej dziewczyny!
Dopiero zaczynam na forum, więc proszę o wyrozumiałość
Chciałam Was zapytać o opinie na temat domu weselnego "Zajazd u Krystyny" w Ptaszkowej. Lokal jest mega, nie wiem natomiast jak z obsługą i jedzeniem. Będę wdzięczna za jakiekolwiek opinie!
siwul92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 17:51   #2111
jaaaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 131
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Mam nadzieję, że ktoś jeszcze tu zagląda Mam prośbę do dziewczyn, które korzystały z usług Stylissimo w NS. Najbardziej chodzi mi o kwestię makijażu, ale też pozostałe usługi. Chciałabym wiedzieć jak wyglądają ich "dzieła". W internecie nigdzie nie znalazłam, a nie mieszkam w Nowym Sączu tak żeby sprawdzić osobiście . Jestem właśnie na etapie wyboru tych usług i szczerze mówiąc, po tym co oglądam w internecie, to zawsze coś mi nie pasuje. Zaczynam już tracić nadzieję, że znajdę kogoś odpowiedniego :/. Czy któraś z was mogłaby mi pokazać w związku z tym swój ślubny makijaż od nich, albo fryzurę? Wiem, że dużo dziewczyn poleca Panie, które tam pracują, ale wiecie jak jest, każdy ma inne wymagania.
jaaaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-18, 13:14   #2112
ruda2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Czy ktoś miał okazję być na weselu gdzie grał Brendy Band lub Kanon Band? Chętnie poczytam opinie, bo zastanawiam się nad wyborem. I jeszcze poprosiłabym o opinie na temat Willi Poprad w Rytrze. Dziękuję
ruda2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 11:05   #2113
Perpet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Cześć. Czy ktoś coś słyszał o dj-u Martinie z Nowego Sącza. Ma dużo pozytywnych opinii ale jak to wychodzi w praktyce podczas wesele. Ktoś miał z nim do czynienia ?
Perpet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 11:39   #2114
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Cytat:
Napisane przez Perpet Pokaż wiadomość
Cześć. Czy ktoś coś słyszał o dj-u Martinie z Nowego Sącza. Ma dużo pozytywnych opinii ale jak to wychodzi w praktyce podczas wesele. Ktoś miał z nim do czynienia ?
Najlepiej się z nim umówić podczas jakiegoś wesela i posłuchać jak gra.

Z doświadczenia powiem, że jak brać to tylko jakiś naprawdę topowy zespół weselny ze swojego regionu albo dj oczywiście też dobrego ale z nimi jest łatwiej.
Mam szczęście, że jak jestem w pracy to graja dobre zespoły albo dj a jak idę z żoną na wesele w rodzinie to zawsze zespoły są takie, że się tańczyć odechciewa
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 15:38   #2115
jaaaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 131
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Cytat:
Napisane przez Perpet Pokaż wiadomość
Cześć. Czy ktoś coś słyszał o dj-u Martinie z Nowego Sącza. Ma dużo pozytywnych opinii ale jak to wychodzi w praktyce podczas wesele. Ktoś miał z nim do czynienia ?
Tutaj na wątku chyba ktoś o nim pisał. Możesz poszukać i podpytać te dziewczyny o to co Cię interesuje . Ja też mam DJ, ale z Krakowa, bo o ile dobrze pamiętam (a załatwiałam to już dawno, bo jakieś 1,5 roku temu) Ci co byli z okolic NS albo nie mieli już terminu albo cena mi nie pasowała. Ostatnio się wahałam czy jednak nie poszukać zespołu, ale ostatecznie zostałam przy DJ .
jaaaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 19:36   #2116
Hona30
Raczkowanie
 
Avatar Hona30
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 88
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Cytat:
Napisane przez Perpet Pokaż wiadomość
Cześć. Czy ktoś coś słyszał o dj-u Martinie z Nowego Sącza. Ma dużo pozytywnych opinii ale jak to wychodzi w praktyce podczas wesele. Ktoś miał z nim do czynienia ?
Perpet, ja mialam DJ Martina u siebie na weselu (23.05.2015) i to byl szczal w dziesiatke!! Dj Martin jest rewelacyjny! Moj maz jest anglikiem wiec mielismy mieszanych gosci z Angli i z Polski. Wszyscy bawili sie rewelacyjnie!! Bralam Dj Martina w ciemno, rodzina oczywiscie DJa odradzala i na zespol namawiala ale ja sie uparlam. I nie moglam lepiej wybrac. Mialam go tez na poprawinach i do 10 w nocy wszyscy szaleli na parkiecie. Wszyscy do tej pory wspominaja jak swiettnie sie bawili i moi rodzice do tej pory powtarzaja ze cale szczescie ze zdecydowalam sie na Dj Martina. Mialam slub w dworku w brzeznej gdzie sala do tanczenia jest osobno do tej do jedzenia co rowniez mnie marwtilo. Ale nie stanowilo to zadnego problemu. Dj Martin ma poprostu we krwi zabawianie osob. Moj maz caly czas powtarza ze swoje 40 urodziny zorganizuje w Polsce z DJ Martinem, nawet chrzniny naszego syna chcial zorganizowac z duza impreza i Dj Martinem! (wybilam mu to z glowy haha). MOja kolezanka z Bydgoszczy tez mowi o organizacji duzych urodzin za dwa lata i ze Dj Martin napewno bedzie na tej imprezie! Rozpisalam sie ale naprawde BIERZ GO, nie pozalujesz! Lepiej nie trafisz!!! jakbys miala jakies pytania to pisz

PS. wczesniej jest duzo moich postow tutaj wiec mozesz srawdzic ze nie jestem teamem marketingowym DJa Martina

Edytowane przez Hona30
Czas edycji: 2017-03-09 o 19:39
Hona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-22, 09:48   #2117
Asatjow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 6
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Cześć dziewczyny czy ktoś tu jeszcze jest? Chciałam zapytać o DJ Wac`a, czy któraś z Was była na weselu gdzie on grał? Ja znam go tylko z imprez i gdzieś doszły mnie komentarze że na weselu grał beznadziejnie, tzn same młodzieżowe kawałki i nie do końca się ludziom podobało. Macie jakieś opinie na jego temat? 😁😁 Z góry dziękuję 😊😊
Asatjow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 14:50   #2118
kari_g92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 25
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Cytat:
Napisane przez Perpet Pokaż wiadomość
Cześć. Czy ktoś coś słyszał o dj-u Martinie z Nowego Sącza. Ma dużo pozytywnych opinii ale jak to wychodzi w praktyce podczas wesele. Ktoś miał z nim do czynienia ?
Hej. Ja miałam tego DJ'a na swoim weselu w czerwcu 2016. Ogólnie było to pierwsze wesele u mnie i u mojego wtedy przyszłego męża w rodzinie. Sprzeciw ogromny ze strony rodziny ( jednej i drugiej strony), a nawet szantaż, że na wesele nie pójdą jak będzie DJ grał. Koniec końców zastanawialiśmy się czy dobrze zrobiliśmy, nawet w dniu ślubu jak już weszłam do sali i zobaczyłam DJ'a to poczułam przerażenie czy na pewno dobrze zrobiliśmy. Ale NIE ŻAŁUJĘ!! Naprawdę lepiej wybrać nie mogliśmy... to co działo się na weselu to był jakiś szał. Marcin i jego żona są świetni. Potrafią sprawić, że cała sala tańczy, a stoły puste. Mimo że mieliśmy fotobudkę na weselu czego obawiał się Marcin, ze przez to ludzie nie będą się bawić, ale tak się na stało! Poprawiny przedłużone o 1,5h Wszyscy w rodzinie zmienili zdanie co do DJ'a na weselu i nawet kilka znajomych zamówiło go na swoje wesele aż się nie mogę doczekać, bo teraz ja z moim mężem będziemy się bawić jako goście bez stresu :
Naprawdę POLECAM DJ'a MARTINA ! Jest świetny w tym co robi i widać, ze to kocha!
Szkoda mi go tylko było, że na naszym weselu był po nieprzespanej nocy po innym weselu, ale dał radę! Za to pełen podziw.
Nie wiem czy każda para młodych, ale po naszym weselu, bawiliśmy się razem z Marcinem i Anią na kilku prywatnych imprezach! Także z całego serca polecam, nie będziesz żałować.
P.S miałam już dawno napisać jakąś opinię na temat Marcina ale wiadomo, zawsze tak ze wszystkim schodzi
Pozdrawiam
__________________
03.04.2010
26.09.2013
25.06.2016
kari_g92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 08:07   #2119
jabluuuszko
Rozeznanie
 
Avatar jabluuuszko
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Heej, czy ktos tu jeszcze zagląda?
__________________
Be beauty, be perfect
Brand new me
jabluuuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-29, 09:50   #2120
jaaaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 131
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Cytat:
Napisane przez jabluuuszko Pokaż wiadomość
Heej, czy ktos tu jeszcze zagląda?
Ja zaglądam, ale raczej nic się już tutaj nie dzieje
jaaaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-30, 15:00   #2121
Asatjow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 6
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Niby ktoś jest, ale jak zapytałam o Wac-a to cisza :P
Asatjow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 21:02   #2122
jaaaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 131
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Póki co chyba tylko ja odpisałam, że tu zaglądam, a wybacz nie znam tego DJ podobnie jak żadnego innego w NS. Możesz przeszukać wątek i zapytać bezpośrednio osób, które miały go na swoim weselu np. w prywatnej wiadomości . Ja tak robiłam, bo się w ogóle średnio orientowałam na temat usługodawców z NS .
jaaaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 00:34   #2123
Asatjow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 6
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Dzięki za radę będę pytać
Asatjow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 09:51   #2124
jabluuuszko
Rozeznanie
 
Avatar jabluuuszko
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Czy znaci jakis góralski zespół?


Wybralismy z TŻ termin sylwestrowy na wesele i wszystkie zespoły a obbdzwonilismy ich z 30 maja zajęte terminy
__________________
Be beauty, be perfect
Brand new me
jabluuuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-03, 00:21   #2125
Asatjow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 6
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

mogę Ci podać pare góralskich zespołów,
ale są zespoły z regionów podhala i ich muzyka troszkę różni się od tych sądeckich.
-Świstoki
-Śprytni
-Lajt
-Murań
-Ogórki
-Hajlandery

Jak wpiszesz w Google to kontakt do nich znajdziesz.
A jeśli to jest sylwester 2017/18 to moży być ogromny problem ze znalezienim kogoś.. ;/
Asatjow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-05, 14:10   #2126
jabluuuszko
Rozeznanie
 
Avatar jabluuuszko
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Na szczescie myslimy o 2018/2019


Słyszałyscie cos o zespole Skowyrni albo Zaćwa?
__________________
Be beauty, be perfect
Brand new me
jabluuuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 17:21   #2127
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Ktoś tu jeszcze jest? Właśnie znalazłam ten wątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 16:51   #2128
jaaaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 131
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Chyba już mało kto tu zagląda. Ja jestem świeżo po ślubie więc jak masz jakieś pytania to może coś pomogę .
jaaaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 13:23   #2129
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Ja też od 3 miesięcy jestem po ślubie, rzadko tu zaglądam, ale można pisać PW Szukam teraz chętnej na moją suknie ślubną i ciężko znaleźć
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-22, 15:16   #2130
gueenn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: Nowosądeckie PM !!!

Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy
szukam poradni rodzinnej w Nowym Sączu, Krynicy- zależy mi na szybkiej jednej wizycie ślub we wrześniu ale chcemy mieć już to za sobą Nie jestem z tych stron, więc nie mam zupełnie rozeznania Liczę na Waszą pomoc
gueenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-22 16:16:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.