BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-12, 18:41   #61
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupiłam na all bazę Benefit PoreFessional i podejrzewam , że to podróbka. Niby opakowanie takie samo, kod sprawdzałam (1S2A) i wychodzi, że jeszcze tam 20pare miesięcy jest ważna a kosmetyk w środku- zupełnie inny... Dostałam dwie odlewki w Sephorze- baza miała konsystencję delikatnego musu, jasna, transparentna na twarzy i pięknie matujaca, a tutaj- otrzymałam kosmetyk o konsystencji, kolorze i działaniu fluidu. A sprzedająca po mojej prośbie o zwrot pieniędzy wyśmiała mnie i stwierdziła , że to "kpina i żenada". No i co tu z taką zrobić.
A możesz wrzucić linka do aukcji?

Jezeli to faktycznie podróba to możesz napisać Sprzedajacej że oddasz bazę do ekspertyzy do polskiego dystrybutora lub nawet do samego producenta i podasz dane Sprzedawcy, w końcu sprzedaż podróbek jest karalna.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
akurat cena nie jest tutaj dowodem, ze cos jest oryginalne a cos nie- widzialam nieraz podrobki MACa za 200zl. Ludzie wlasnie kieruja sie cena, mysla, ze jak cos jest drogie to jest oryginalne a to niestety guzik prawda
Dodatkowo producenci podróbek są coraz bardziej pomysłowi i te podróby coraz lepiej wyglądają.
http://allegro.pl/listing/user.php/r...&us_id=5690883
tutaj Pani sprzedaje cienie "Diora", wzorek koronkowy ładnie zrobiony, nawet już aplikatory zaczeli robić takie jak w oryginałach bo wcześniej to były całe plastikowe z tandetnym złotym napisem Dior.
I numery cieni trzycyfrowe a nie jak wcześniej 1,2, 3 itd.
Co najlepsze na początku te cienie były wystawione po 80 zł, jednak po paru godzinach Pani stwierdziła że za nisko się ceni i podniosła cenę do 110 zł
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 19:05   #62
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupiłam na all bazę Benefit PoreFessional i podejrzewam , że to podróbka. Niby opakowanie takie samo, kod sprawdzałam (1S2A) i wychodzi, że jeszcze tam 20pare miesięcy jest ważna a kosmetyk w środku- zupełnie inny... Dostałam dwie odlewki w Sephorze- baza miała konsystencję delikatnego musu, jasna, transparentna na twarzy i pięknie matujaca, a tutaj- otrzymałam kosmetyk o konsystencji, kolorze i działaniu fluidu. A sprzedająca po mojej prośbie o zwrot pieniędzy wyśmiała mnie i stwierdziła , że to "kpina i żenada". No i co tu z taką zrobić.


Kupiłam dokładnie coś takiego samego
Opakowanie ok , ale w środku fluid ...zamiast półprzeźroczystej , lekko różowawej bazy

Basiulek wstaw linka do aukcji ...
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 19:17   #63
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

no i przez takie prawie idealne podrobki i ceny, jestesmy na przegranej pozycji
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 21:05   #64
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

http://allegro.pl/9benefit-the-pore-...164329233.html

Tadaa. Oto aukcja, sprzedająca stwierdziła, że mój problem jest wyimaginowany. Pytałam o pochodzenie produktu przed zakupem , podobno sprzedająca dostała go od znajomej kierowniczki Sephory. Złapałam się, bo to nie było Kup Teraz , tylko licytacja "łał, nikt nie licytuje, okazja"..
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 17:55   #65
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/9benefit-the-pore-...164329233.html

Tadaa. Oto aukcja, sprzedająca stwierdziła, że mój problem jest wyimaginowany. Pytałam o pochodzenie produktu przed zakupem , podobno sprzedająca dostała go od znajomej kierowniczki Sephory. Złapałam się, bo to nie było Kup Teraz , tylko licytacja "łał, nikt nie licytuje, okazja"..
napisz,, że byłam z tą bazą w sephorze i porównywałaś z osobami, które tam pracują i stwierdziły, że to nie jest to samo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 16:54   #66
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Dziewczyny proszę was o pomoc
Powiedzcie mi czy to oryginał ? czy może aby to stwierdzić potrzeba jeszcze tyłu buteleczki ?

chciałabym kupić ten rozświetlacz ale nie chcę wydać 100 zł na podróbę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg high beam.jpg (30,4 KB, 35 załadowań)
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 09:03   #67
g00siaczek89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 12
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Na tym wygląda na oryginał, ale niestety sama miałam taką sytuację, że Pani miała zdjęcie z internetu, a to co dostałam znacznie się różniło, więc nie masz gwarancji. na tym zdjęciu czcionka wygląda normalnie, tak jak powinna, nie ma liter za daleko od siebie np. A co do tyłu buteleczki to jest on bardzo przydatny, ponieważ u dołu jest adres strony internetowej a w podróbkach najczęściej jest pewien błąd... i jak ktoś jest spostrzegawczy to na pewno go dostrzeże. A tak na marginesie.. skoro kosztuje 100 zł (co generalnie jest ok, bo nie ma co się łudzić za kupno za 40) to czy nie możesz po prostu kupić go w Sephorze? albo jeśli nie masz jej tam, gdzie mieszkasz to poprosić kogoś zaufanego?

Pozdrawiam

Edytowane przez g00siaczek89
Czas edycji: 2012-03-22 o 09:10
g00siaczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 09:11   #68
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Kurcze, dzięki za podpowiedź
Kilka razy przeczytałam gdzieś tam jakieś wiadomości że benefitu w PL nie ma, że jest do kupienia na allegro i się na tym zafiksowałam. A tu taka niespodziana Dzwoniłam już do naszej łódzkiej manufaktury i pan nawet pochwalił się że mają o jedną półkę wiecej niż galeria Więc dziś wyprawa do sephory.


A co do mojego poprzedniego posta i pytania o oryginalność produktu to niestety ale sprzedawca wysłał mi zdjęcie właśnie z internetu. Z cieawości weszłam sobie w obrazy google i znalazłam to zdjęcie na zagranicznej stronce.
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 09:56   #69
madame tissot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 44
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

dziewczyny,
niestety tu też podróbka:
http://allegro.pl/benefit-high-beam-...295846251.html

inne opakowanie niż w sephorze, nie różowe, tylko pomarańczowe
kod na kartoniku, na butelce już nie ma
czcionka na butelce inna niz na oryginale..
ulotka na błyszczącym białym papierku, zupełnie inna niż czarne, matowe ulotki z benefitu...
pocieszam się, ze babka "elasale" ma oryginał, kupiłam tusz do kresek za 15 zł, licząc, że podróba... poszłam do spehory, babki sprawdziły i okazało się, że oryginał
madame tissot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 15:15   #70
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Też podróba, ale Szanel. Zgłosiłam do Allegro.

http://allegro.pl/cienie-ombres-perl...316154015.html
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 14:51   #71
paczusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 424
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

prosze o pomoc: czy wg znawczyń tematu jest to oryginał?
będę wdzięczna za jakiekolwiek nakierowanie na temat.

http://allegro.pl/show_item.php?item...fb8b71e1e483bb
__________________

paczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-18, 21:11   #72
patrycja_3city
Przyczajenie
 
Avatar patrycja_3city
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 11
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Przestudiowałam cały Wasz wątek i jestem przerażona i to podwójnie. Jako kupująca bo kurcze wychodzi na to, że kupując kosmetyk nawet po rynkowej cenie nie ma się pewności, że kupuje się oryginał.
Ale jestem też przerażona jako sprzedający bo sama rozkręcam internetowy sklep z kosmetykami i kupowałam już w jednej hurtowni w UK, która ma w ofercie sporo kosmetyków Benefit. Cena w hurcie wynosi pi x drzwi połowę ceny rynkowej kosmetyków, czasami nawet trochę mniej.
Dziś specjalnie sprawdziłam tą ofertę i hurtownik daje gwarancję 100% autentyczności. Ale przy tych cenach i tych realiach nawet to nie będzie wystarczające. No masakra...
Nawiązując do tematu - nie mam żadnego doświadczenia z kosmetykami Benefit - na razie to nie moja półka cenowa. Ale dziś przymierzałam się do kupna bazy Porefessional i faktycznie na allegro jest kilka ofert podróbek i jedna oferta w cenie rynkowej. No ale czy oryginalna? Nie wiadomo...
Jeśli chodzi o doświadczenia z podróbkami to mogę Wam powiedzieć, że to nie tylko dotyczy Benefit czy MAC.
Ja kupowałam jakiś czas temu na allegro tusz do rzęs L'Oreal telescopic Explosion. Byłam wówczas już posiadaczką koloru dark brown, kupiłam sobie na all czarny.
Tusz brązowy kupiłam od siostry i dobrze wiedzialam skąd pochodzi. Wiedziałam też, jaka jest jego cena rynkowa.
czarny tusz kupiłam po okazyjnej cenie, znacznie poniżej rynkowej. I to byl błąd.
Różnica między tuszami była widoczna gołym okiem. Czarny tusz źle się aplikował, źle rozdzielał rzęsy (w porównaniu do brązowego) ale przede wszystkich dość szybko odbijał mi sią na górnych powiekach. Samo opakowanie też się nieco różniło. Jestem przekonana na 90%, że mam podróbkę tuszu L'oreal.
Dla pewności napiszę kiedyś do nich zapytanie i wyślę foto...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg benefit porefessional.jpg (55,4 KB, 37 załadowań)
patrycja_3city jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 10:43   #73
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

To ja sie kiedys nacielam na uwaga uwaga Max factor 2000 kcal :/ Jest to produkt tani jak barszcz i ogolnie dostepny, wiec w ogole do glowy mi nie przyszlo, by ktos mogl chciec go podrabiac :/ Kosztowal tyle, ile z reguly 2000 kcal na promocjach wtedy - czyli kolo 25 zł. Opakowanie byklo zupelnie inne, okropna konsystencja i wysechl chyba po msc. Sprzedawca twierdzil, ze moge odeslac produkt i odesle mi kase, ale w sumie to sie nie kalkulowalo, wiec odpuscilam...
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 16:15   #74
melagu
Zadomowienie
 
Avatar melagu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 330
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Ja też jakiś czas temu zaliczyłam zakup podróbki na All.
Nacięłam sie na benefitową Georgię, dawno już wycofaną - cóż, liczyłam, że uda mi się złapać opakowanie na zapas.
To co przyszło, to oczywiście była podróba: błędy ort. i literówki na opakowaniu, sam puder śmierdzący chemią. Porażka.
Napisałam do sprzedającej, na szczęście odzyskałam pieniądze.
Straszne za to jest to, że puder (chyba jeden z kilku) został wystawiony ponownie, a mimo że aukcję zgłaszałam wielokrotnie, to wisiała sobie do końca.
melagu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 16:58   #75
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

niestety na all jest tyle podrobek BeneFitu, ze to jest przerazajace! a zglaszanie tych aukcji czesto nic nie daje:/
najlepsze jest to, ze czesto ci sprzedawcy maja prawie same pozytywy...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 08:03   #76
g00siaczek89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 12
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Bo ludzie myślą, że są sprytni i mogą kupić coś za ułamek ceny i nie chcą chyba sami przed sobą przyznać, że to tylko podróbka, a poza tym myślę, że sporo z nich nawet nie wie jak to powinno wyglądać i czego powinniśmy się po tym spodziewać.
g00siaczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 17:27   #77
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Nie chce mi się wierzyć, że ludzie są aż tak naiwni, że myślą że za 1/4 ceny rynkowej kupują na allegro oryginał.
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 15:41   #78
Look At Me
Przyczajenie
 
Avatar Look At Me
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 13
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

Podórbka bazy Benefit POREfessional kosztuje na Allegro ok.45 złotych, jest to 1/3 ceny z Sephory. Już sam ten fakt powinien dawać Kupującym do myślenia
Look At Me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 21:12   #79
senioritka
Raczkowanie
 
Avatar senioritka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: BeneFit, MAC - uwaga! podróbki na all

http://allegro.pl/benefit-zestaw-do-...717136534.html

mam chrapkę, myślicie że oryginał?
w sephorach już nie ma...
senioritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.