Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-28, 08:26   #1861
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Wroclaw jest sliczny Program studiow wydaje sie bardzo ciekawy. Jezeli sie zdecydujesz to musimy koniecznie umowic sie na jakas kawke czy cos
A co do jezdzenia- wsiadaj do samochodu i jezdzij gdziekolwiek mozesz- nie rob mojego bledu. Nie jezdze bo sie boje i zawsze znajde 1000 powodow dla ktorych nie wside za kierownice. Tutaj zawsze narzekam na sposob jazdy i samochod tz bo jest duzy i niby takim nie umiem jezdzic. W domu tez cos wymyslam i tak w sumie to zaluje ze prawko zrobilam bo tak naprawde to nie korzystam.

baaardzo chciałabym studiować we wrocławiu, ale tak sobie myslę, że nie wiem, co będzie za rok, więc może spróbuje dowiedziec się, czy są jeszcze wolne miejsca w łodzi...jeśli nie, to poczekam na ten wrocław

ha, a wczoraj wracałam autem z pracy jako kierowca!co prawda tylko pół drogi, ale zawsze cośale stresuje mnie to bardzo, nie wiem, jak kierowanie autem może sprawiac przyjemność, dla mnie to jest walka o życie!tyle wariatów jeżdzi, że naprawdę trzeba byc bardzo uwaznym na drodze...a nie raz i to nie pomoże...
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 11:25   #1862
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Jestem mega przeszczesliwa Moja kumpela z chlopakiem jezdzili sobie po Hiszpani i zdecydowali ze troche zbocza z kursu zeby mnie odwiedzic Nie moge sie doczekac

Eskadia- moja mama mi zawsze tlumaczyla ze najlepiej jezdzic malo ale czesto na poczatku
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 11:51   #1863
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

dzwoniłam do Łodzi - są wolne miejsca na artystycznej grafice komputerowej i nie wiem, co mam teraz robić...może się jednak tam zapisać?co myślicie?to troche daleko ode mnie, ale zajecia będą się odbywały pewnie co 2 tygodnie w weekendy, więc nie jest tak zle...znalazłabym miejsce na weekend w akademiku.... jasne, że wolałabym wrocław, ale moze łódz nie jest taka zła...

Amoura - to kiedy przyjezdzają?juz dzisiaj?
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 12:00   #1864
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
dzwoniłam do Łodzi - są wolne miejsca na artystycznej grafice komputerowej i nie wiem, co mam teraz robić...może się jednak tam zapisać?co myślicie?to troche daleko ode mnie, ale zajecia będą się odbywały pewnie co 2 tygodnie w weekendy, więc nie jest tak zle...znalazłabym miejsce na weekend w akademiku.... jasne, że wolałabym wrocław, ale moze łódz nie jest taka zła...

Amoura - to kiedy przyjezdzają?juz dzisiaj?
Jezeli sa wolne miejsca to sie zapisuj

Beda tu zajakies 2 h
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 12:06   #1865
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
dzwoniłam do Łodzi - są wolne miejsca na artystycznej grafice komputerowej i nie wiem, co mam teraz robić...może się jednak tam zapisać?co myślicie?to troche daleko ode mnie, ale zajecia będą się odbywały pewnie co 2 tygodnie w weekendy, więc nie jest tak zle...znalazłabym miejsce na weekend w akademiku.... jasne, że wolałabym wrocław, ale moze łódz nie jest taka zła...

Amoura - to kiedy przyjezdzają?juz dzisiaj?
zapisuj się
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 12:57   #1866
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Jezeli sa wolne miejsca to sie zapisuj

Beda tu zajakies 2 h
Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
zapisuj się
jak tak radzicie to się zapiszętylko teraz nie ma tego głównego faceta z podyplomowych studiów i taka baka co tam w zastępstwie odbiera telefony nie może mi udzielic informacji na pytania więc muszę czekać do wtorku...mam nadzieję, że nikt mnie nie ubiegnie, tam rekrutacja trwa do 15 pazdziernika a zajęcia zaczynaja się na przełomie pazdziernika i listopada.i tak będe musiała jechać w weekend złożyć papiery, w tygodniu nie mam kiedy.

a jutro jadę na spływ kajakowypierwszy raz w życiu, ale się cieszętylko pogoda ma być taka sobie...
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 14:05   #1867
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Eskadia- zapisuj sie zapisuje...bo ty chyba nie z tych co moge czekac rok z reszta szkoda czasu
a co do Wrocka to rzeczywiscie swietne miejsce...moje ulubione miasto w Pl...jak jestem w Pl to Wrocek to mus chociazby na jedna noc...ma to miasto cos w sobie...

a dzis piatek i sie zastanawiam jak mi minie...bo ostatni piatek skonczyl sie w niedziele wieczorem
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 15:19   #1868
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Mieszadełka

oficjalnie nie jestem juz fille au pair.

za 4h bede w pociagu do Paryza. jade 11h.

Gdybym sie nie odezwala za kilka dni, to Rutkowskiego po mnie wyslijcie- bo ja taka sierota jestem, ze bilet swoj na pociag dzis wywaliłam przez pomylke do kosza.


btw, jestem strasznie zdenerwowana. jak przed egzaminem. rano mam sie spotkac z S.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 15:42   #1869
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Eskadio, ja mieszkam w Łodzi. Może nie jest najpiękniejsza, ale ja bardzo polubiłam. I dla mnie, tez ma duszę, tylko trzeba wiedzieć gdzie.
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 15:49   #1870
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

hej
super bylo wczoraj w wesolym miateczku, w glowie mi sie jeszcze dzisiaj kreci, maja nowy rollercoster - pila, jest super, najpierw jedzie sie wolniutko w ciemnosci i nagle spada w dol, potem jest wjazd pionowy, a potem pionowo sie zjezdza, super!!!

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
jak tak radzicie to się zapiszętylko teraz nie ma tego głównego faceta z podyplomowych studiów i taka baka co tam w zastępstwie odbiera telefony nie może mi udzielic informacji na pytania więc muszę czekać do wtorku...mam nadzieję, że nikt mnie nie ubiegnie, tam rekrutacja trwa do 15 pazdziernika a zajęcia zaczynaja się na przełomie pazdziernika i listopada.i tak będe musiała jechać w weekend złożyć papiery, w tygodniu nie mam kiedy.

a jutro jadę na spływ kajakowypierwszy raz w życiu, ale się cieszętylko pogoda ma być taka sobie...
Tez radze zebys sie zapisala, kto wie co bedzie za rok.

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Mieszadełka

oficjalnie nie jestem juz fille au pair.

za 4h bede w pociagu do Paryza. jade 11h.

Gdybym sie nie odezwala za kilka dni, to Rutkowskiego po mnie wyslijcie- bo ja taka sierota jestem, ze bilet swoj na pociag dzis wywaliłam przez pomylke do kosza.


btw, jestem strasznie zdenerwowana. jak przed egzaminem. rano mam sie spotkac z S.
Powodzenia i bezpiecznej podrozy.
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 17:07   #1871
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Mieszadełka

oficjalnie nie jestem juz fille au pair.

za 4h bede w pociagu do Paryza. jade 11h.

Gdybym sie nie odezwala za kilka dni, to Rutkowskiego po mnie wyslijcie- bo ja taka sierota jestem, ze bilet swoj na pociag dzis wywaliłam przez pomylke do kosza.


btw, jestem strasznie zdenerwowana. jak przed egzaminem. rano mam sie spotkac z S.
powodzenia i milej zabawy

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
hej
super bylo wczoraj w wesolym miateczku, w glowie mi sie jeszcze dzisiaj kreci, maja nowy rollercoster - pila, jest super, najpierw jedzie sie wolniutko w ciemnosci i nagle spada w dol, potem jest wjazd pionowy, a potem pionowo sie zjezdza, super!!!
ja bylam tylko jeden raz w zyciu na rollercoster
gdzies w jakims parku rozrywki we Wloszech i do tej pory pamietam jak niedobrze mi bylo

--------------------------------------------
dziewczyny !!!
znalezlismy sale i hotel w jednym
bedziemy mieli wesele 25/7 (w niedziele niestety, bo wszystkie soboty zarezerwowane, ale nie wszystkie potwierdzone wiec licze ze cos sie zwolni) w Hotelu Kosciuszko
maja przesliczne pokoje, w ktorych ulokujemy wszystkich gosci....

jeszcze dochodzi sprawa ceremonii
chcielibysmy miec taka fajna, jak w filmach, itd. ale okazuje sie, ze w PL slub humanistyczny nie ma charakteru prawngo
why? whyyyyyyyyyyyyyyyyy?
ale i tak z tego nie zrezygnuje
tylko nie wiem co powinno byc pierwsze: cywilny, a potem humanistyczny tego samego dnia, czy dzien pozniej ???
ehhh... w ogole zielona jestem w te klocki...
sa jakies przewodniki dla tych co planuja slub?
ja juz sobie kupilam Cosmo Bride
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 18:15   #1872
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

hej!!!!!!!

wróciłam!!!
W sumie to przedwczoraj,piszę dopiero teraz bo po tych 16-godzinnych podróżach powrotnych jestem zawsze padnięta,a moja kochana mama zapisała mnie do dentysty na drugi dzień o 10:00 rano.Oczywiście nie wstałam

Wakacje były cudowne i w pełnym tego słowa znaczeniu,bo nie pracowałam
Zleciało oczywiście w mgnieniu oka!I znów Polska i jak to ględził mój tż " Kiedy Ty tu wkońcu przyjedziesz na stałe?" Zmęczeni tymi rozłąkami ale szczęsliwi próbujemy dawać radę,choć cięzko jest to fakt,szczególnie po udanych wakacjach.
I tak nam zleciały 3 miesiące na sielance,plaża,zwiedzanie ,byliśmy 3 dni w Barcelonie i Tarragonie w Portaventura (coś jak Disneyland) i było super.

Noi mam nowy pierścionek na palcu,zaręczynowy,już drugi Trzebabyło go zmniejszać bo wchodził na kciuka hehe zresztą w Jubilerskim kobieta powiedziala że w rozmiarze moim mają tylko pierścionki komunijne heheh
Czasami lepiej być grubym

Chciałam powitać nowe mixy,pogratulować szien przyszłego ślubu i nie wiem czego komu jeszcze bo nie jestem wstanie przeczytać tylu stron!!!Mam tylko nadzieję,że nikt się z nikim nie rozstał i że wszyscy sa szczęśliwi

No a teraz ciemna strona wakacji czyli 5 egzaminów :/ bleeeeeeeeeee
Noi pisanie pracy mgr a właściwie dokończenie.
Nie dziwne ze Polska mi się źle kojarzy

Pozdro
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 19:34   #1873
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Malaja - no to ja cię przywitam jako pierwsza, pomimo, że się nie znamy no ale witam

ja bym rollercosterem chyba nie pojechała :P jeszcze jakiś czas temu tak, ale ostatnio zrobiłam się jakaś bardziej wrażliwa mam nadzieję, ze to nie oznaki starzenia xD
teżet poszedł na kolację do swojej siostry, to teraz będę się nudziła w samotności mam do wyboru - pouczyć się włoskiego, albo skończyć oglądać 'into the wild'
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 20:10   #1874
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Mieszadełka

oficjalnie nie jestem juz fille au pair.

za 4h bede w pociagu do Paryza. jade 11h.

Gdybym sie nie odezwala za kilka dni, to Rutkowskiego po mnie wyslijcie- bo ja taka sierota jestem, ze bilet swoj na pociag dzis wywaliłam przez pomylke do kosza.


btw, jestem strasznie zdenerwowana. jak przed egzaminem. rano mam sie spotkac z S.
Udanej podrozy

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
hej
super bylo wczoraj w wesolym miateczku, w glowie mi sie jeszcze dzisiaj kreci, maja nowy rollercoster - pila, jest super, najpierw jedzie sie wolniutko w ciemnosci i nagle spada w dol, potem jest wjazd pionowy, a potem pionowo sie zjezdza, super!!!

.
Ja kiedys chetnie bym skorzystala- teraz juz nawet o tym nie mysle bo mnie mdli
Cytat:
Napisane przez Malaja Pokaż wiadomość
hej!!!!!!!

wróciłam!!!
W sumie to przedwczoraj,piszę dopiero teraz bo po tych 16-godzinnych podróżach powrotnych jestem zawsze padnięta,a moja kochana mama zapisała mnie do dentysty na drugi dzień o 10:00 rano.Oczywiście nie wstałam

Wakacje były cudowne i w pełnym tego słowa znaczeniu,bo nie pracowałam
Zleciało oczywiście w mgnieniu oka!I znów Polska i jak to ględził mój tż " Kiedy Ty tu wkońcu przyjedziesz na stałe?" Zmęczeni tymi rozłąkami ale szczęsliwi próbujemy dawać radę,choć cięzko jest to fakt,szczególnie po udanych wakacjach.
I tak nam zleciały 3 miesiące na sielance,plaża,zwiedzanie ,byliśmy 3 dni w Barcelonie i Tarragonie w Portaventura (coś jak Disneyland) i było super.

Noi mam nowy pierścionek na palcu,zaręczynowy,już drugi Trzebabyło go zmniejszać bo wchodził na kciuka hehe zresztą w Jubilerskim kobieta powiedziala że w rozmiarze moim mają tylko pierścionki komunijne heheh
Czasami lepiej być grubym

Chciałam powitać nowe mixy,pogratulować szien przyszłego ślubu i nie wiem czego komu jeszcze bo nie jestem wstanie przeczytać tylu stron!!!Mam tylko nadzieję,że nikt się z nikim nie rozstał i że wszyscy sa szczęśliwi

No a teraz ciemna strona wakacji czyli 5 egzaminów :/ bleeeeeeeeeee
Noi pisanie pracy mgr a właściwie dokończenie.
Nie dziwne ze Polska mi się źle kojarzy

Pozdro
Witamy z powrotem!!!!! Juz sie tutaj martwilysmy o ciebie


Moja kolezanka wlasnie pojechala ale spedzilismy razem super dzien- pokazalismy im wszystko co najlepsze w Aveiro, zjedlismy obiadek i niestety juz musieli wracac. Ale jestem przeszczesliwa ze nas odwiedzili. Spalilam sobie twarz i ramiona bo o filtrze nie pomyslalam- teraz mam twarz czerwona oprocz oczu- okulary
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 21:22   #1875
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
powodzenia i milej zabawy



ja bylam tylko jeden raz w zyciu na rollercoster
gdzies w jakims parku rozrywki we Wloszech i do tej pory pamietam jak niedobrze mi bylo

--------------------------------------------
dziewczyny !!!
znalezlismy sale i hotel w jednym
bedziemy mieli wesele 25/7 (w niedziele niestety, bo wszystkie soboty zarezerwowane, ale nie wszystkie potwierdzone wiec licze ze cos sie zwolni) w Hotelu Kosciuszko
maja przesliczne pokoje, w ktorych ulokujemy wszystkich gosci....

jeszcze dochodzi sprawa ceremonii
chcielibysmy miec taka fajna, jak w filmach, itd. ale okazuje sie, ze w PL slub humanistyczny nie ma charakteru prawngo
why? whyyyyyyyyyyyyyyyyy?
ale i tak z tego nie zrezygnuje
tylko nie wiem co powinno byc pierwsze: cywilny, a potem humanistyczny tego samego dnia, czy dzien pozniej ???
ehhh... w ogole zielona jestem w te klocki...
sa jakies przewodniki dla tych co planuja slub?
ja juz sobie kupilam Cosmo Bride
Az sobie poszukalam tego hotelu, wow, wyglada super, jakie luxusy.
moze sie glupio pytam, ale co to jest slub humanistyczny?

Cytat:
Napisane przez Malaja Pokaż wiadomość
hej!!!!!!!
hej!

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
ja bym rollercosterem chyba nie pojechała :P jeszcze jakiś czas temu tak, ale ostatnio zrobiłam się jakaś bardziej wrażliwa mam nadzieję, ze to nie oznaki starzenia xD
To chyba ma cos wspolnego ze starzeniem, jak sie jest mlodziutkim to chyba sobie nie zdajemy sprawy z tego, ze cos jest niebezbieczne, po prostu sie nie mysli o tym, ze cos moze sie stac. Ja jeszcze rok temu nie balam sie niczego, totalnie niczego, a teraz stresuje sie kazdym lotem, nie mam pojecia czemu, kiedys dwa lata temu lecialam w straszna burze, zarzucalo samolotem na wszystkie strony i nie zrobilo to na mnie zadnego wrazenie, a teraz boje sie startu, nie wieem dlaczego. Wczoraj na rollercosterze tez mialam takie chwile paniki, ale tylko przez sekunde.
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 15:44   #1876
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

heyyy..co tutaj takie pustki czyżbym była jedynym mieszadełkiem z nadmiarem wolnego czasu w weekendy?
dzisiaj zaczęłam intensywnie myśleć co mogłabym dać teżetowi na urodziny... i o dziwo wymyśliłam kupie szklany kufel do piwa, i farbami do szkła namaluje tam wilka i jakąś dedykację miałam pomysł na smoka, ale delikatnie go zapytawszy dowiedziałam, się że pomimo iż kocha fantazy nie jest fanem smoków :P
tylko nigdy nie rysowałam wilków... a jeszcze farbami.. i na szkle :/ no cós tak próbowałam (efekty zamieszczam, rysunek musiałam zadedykować swojej siostrze i jej go oddać xD) tylko nie wiem czy mu się spodoba jak nie to mam nadzieję, że przynajmniej będzie udawał że mu sie podoba...
a tak poza tym to pogoda senna i totalnie do bani fajną końcówkę wakacji mam :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wolfs (Small).jpg (46,1 KB, 28 załadowań)
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 18:42   #1877
Pohadka
Raczkowanie
 
Avatar Pohadka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 185
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Heej!

Zalogowałam się żeby oblukać pierscionek Szien wiec odzywam sie zeby Wam przypomniec, ze wciaz tu chce przynalezec

Szien, wieeeeeeeeeeeeeeeelkie gratki! Pierscionek piekny, mam nadzieje, ze i mojego Tz kiedys natchnie i taki wybierze dla mnie

Joss, ładny wilczek, mnie sie podoba... a jak jemu sie nie spodoba to mu daj po tylku

U mnie nic nowego, ucze sie wciaz, juz w ogole nie wiem jak swiat wyglada Wrocilam od Tz w zeszlym tygodniu...

Gadalam z roux chwile na gg i obiecala was pozdrowic ale widze, ze zapomniala, ja jej dam

Wracam do Was po 19 wrzesnia... tymczasem "pa"
__________________

Difficult times lie ahead. Soon we must all face the choice between what is right...and what is easy.
Pohadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 15:57   #1878
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Pohadka Pokaż wiadomość
Heej!

Zalogowałam się żeby oblukać pierscionek Szien wiec odzywam sie zeby Wam przypomniec, ze wciaz tu chce przynalezec

Szien, wieeeeeeeeeeeeeeeelkie gratki! Pierscionek piekny, mam nadzieje, ze i mojego Tz kiedys natchnie i taki wybierze dla mnie

Joss, ładny wilczek, mnie sie podoba... a jak jemu sie nie spodoba to mu daj po tylku

U mnie nic nowego, ucze sie wciaz, juz w ogole nie wiem jak swiat wyglada Wrocilam od Tz w zeszlym tygodniu...

Gadalam z roux chwile na gg i obiecala was pozdrowic ale widze, ze zapomniala, ja jej dam

Wracam do Was po 19 wrzesnia... tymczasem "pa"
Wracaj szybko do nas

AAAAAAAAAAAAAAAAALE cisza!
Mieszadelka co porabiacie w ten piekny dzien? U mnie swieci slonko- idealny dzien na plaze ale poniewaz schodzi mi skora z nosa i ramion to wole zostac w domu. A ze dzisiaj niedziela to pewnie na plazy bedzie jak na zalaczonym obrazku a tego niestety nie lubie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 570.jpg (170,0 KB, 37 załadowań)
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 20:12   #1879
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

nie mam weny pisać
we wtorek szkoła
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 20:30   #1880
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Mieszadelka co porabiacie w ten piekny dzien?
my bylismy w dinolandzie
DSCN3151 (Large).jpgDSCN3153 (Large).jpgDSCN3132 (Large).jpg

Malaja witaj na polskiej ziemi powiedz jak tam trwala prostujaca?? utrzymala sie??
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 21:07   #1881
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Malaja Pohadka witam ''w domu''.
Co tu sie tak cicho zrobilo, co?
Ja walcze z nuda. Nie wiem co ma ze soba zrobic. od piatku wolne, a tu jeszcze jutro zostalo.
Kropeczko wygladzasz kwitnaco.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 21:21   #1882
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Malaja Pohadka witam ''w domu''.
Co tu sie tak cicho zrobilo, co?
Ja walcze z nuda. Nie wiem co ma ze soba zrobic. od piatku wolne, a tu jeszcze jutro zostalo.
Kropeczko wygladzasz kwitnaco.
Zgadzam sie- Kropko wygladasz przeslicznie Adi pewnie zadowolony byl

Sylwia widze ze pracoholikiem jestes
Ja popijam piwko i ogladam Simpsonow
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 21:37   #1883
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Kropka- naprawdę dobrze ci z brzuszkiem
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 07:52   #1884
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Czesc dziewczyny. Wrocilam z Polski. Bylo suuuper pogoda dopisala, spotkalam sie z rodzinká, duzo czasu spedzilam z Mamá na szczescie Lezki na lotnisku byly nie chcialo sie wracac.

Roux jak tam? Spotkalas sie z S?

Szien wow szybko dzialasz. Hotalik fajny.. szczeka mi opadla ...ale nie wszystkie pokoje mi sie podobajá. Za to te salony (czy jak to tam zwá ) sliczne

Malaja super ze wrocilas. Gratuluje drugiego juz pierscionka na palcu

Kropka Jak ty slicznie wygládasz

JossStone weszlam w linka.. to Twoje zdjécia? .. sliczne sá!

To Ja lece..
__________________
~SZCZÉSLIWA

Edytowane przez Lovely_Girl
Czas edycji: 2009-08-31 o 07:54 Powód: dopisek do JossStone
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 08:35   #1885
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny. Wrocilam z Polski. Bylo suuuper pogoda dopisala, spotkalam sie z rodzinká, duzo czasu spedzilam z Mamá na szczescie Lezki na lotnisku byly nie chcialo sie wracac.

Roux jak tam? Spotkalas sie z S?

Szien wow szybko dzialasz. Hotalik fajny.. szczeka mi opadla ...ale nie wszystkie pokoje mi sie podobajá. Za to te salony (czy jak to tam zwá ) sliczne

Malaja super ze wrocilas. Gratuluje drugiego juz pierscionka na palcu

Kropka Jak ty slicznie wygládasz

JossStone weszlam w linka.. to Twoje zdjécia? .. sliczne sá!

To Ja lece..
tak, moje zdjęcia dziękuję
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 08:47   #1886
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Kropeczko wygladzasz kwitnaco.
dziekuje

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Zgadzam sie- Kropko wygladasz przeslicznie Adi pewnie zadowolony byl
dziekuje
Adi byl bardzo zadowolony bo byly smoki

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Kropka- naprawdę dobrze ci z brzuszkiem
dziekuje

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
Kropka Jak ty slicznie wygládasz
dziekuje
ciesze sie ze urlop w polsce sie udal moze jesli uda ci sie jakos ustatkowac w anglii to mama przyjedzie do Ciebie na dluzej


Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
tak, moje zdjęcia dziękuję
troszke przy kontrascie musisz popracowac jak robisz nature ale portrety sliczne oby tak dalej
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 09:53   #1887
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość


troszke przy kontrascie musisz popracowac jak robisz nature ale portrety sliczne oby tak dalej
dziękuję heh, chyba sobie na 18-stke zażyczę jakiś lepszy aparat
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 12:31   #1888
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
my bylismy w dinolandzie
Załącznik 2480237Załącznik 2480238Załącznik 2480239

Malaja witaj na polskiej ziemi powiedz jak tam trwala prostujaca?? utrzymala sie??
No faktycznie, Kropka pieknie wygladasz, jakis taki blask od Ciebie bije

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny. Wrocilam z Polski. Bylo suuuper pogoda dopisala, spotkalam sie z rodzinká, duzo czasu spedzilam z Mamá na szczescie Lezki na lotnisku byly nie chcialo sie wracac.

Roux jak tam? Spotkalas sie z S?

Szien wow szybko dzialasz. Hotalik fajny.. szczeka mi opadla ...ale nie wszystkie pokoje mi sie podobajá. Za to te salony (czy jak to tam zwá ) sliczne

Malaja super ze wrocilas. Gratuluje drugiego juz pierscionka na palcu

Kropka Jak ty slicznie wygládasz

JossStone weszlam w linka.. to Twoje zdjécia? .. sliczne sá!

To Ja lece..
Fajnie, ze wrocilas, bo tu cisza taka, Szien przeniosla sie na "slubny" i z nami nie gada
Ehino i Emanko na facebooku graja w "Brain cos tam", (tez sie wciagnelam)

U mnie nudy, ide wieczorem na kolacje urodzinowa, moj TZ to jest beznadziejny prezentowo, chyba nigdy nie trafil, kupuje drogie, a bezsensowne rzeczy, wiec w ostatnim tygodniu sie tyle nagadalam, ze musi sluchac co lubie, czego potrzebuje itp., podsunelam mu nawet pomysl zeby mi po prostu kupil talony do jakiegos fajnego sklepu, ale... kiedys cos tam slyszal, ze lubie Cobena, ale juz nie uslyszal, ze tak go lubie ze mam wszystkie jego ksiazki, to mi kupil trzy... i poszedl je zwrocic, bo mam oczywiscie, eh.
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...

Edytowane przez 7sweety7
Czas edycji: 2009-08-31 o 12:41
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 12:49   #1889
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
Az sobie poszukalam tego hotelu, wow, wyglada super, jakie luxusy.
moze sie glupio pytam, ale co to jest slub humanistyczny.
to taka ceremonia zaslubin
ma taki charakter jak slub koscielny do '98 roku
czyli duchowy a nie prawny
w Kosciele ludzie wierzacy pobieraja sie przed Bogiem, a Tz i ja jestesmy ateistami i chcemy pobrac sie sami przed soba
czyli bedziemy miec mistrza ceremoni, ktory polaczy nas wezlem malzenskim,
powiemy sobie przysiege, ktora sami napiszemy
i mozemy ustalic sobie caly charakter ceremoni
wszytsko zalezy od naszej wyobrazni

Cytat:
Napisane przez Pohadka Pokaż wiadomość
Heej!
bosze, Ty zyjesz
dzieki za gratulacje

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
Szien wow szybko dzialasz. Hotalik fajny.. szczeka mi opadla ...ale nie wszystkie pokoje mi sie podobajá. Za to te salony (czy jak to tam zwá ) sliczne
no dzialamy szybko ze wzgledu na bilety lotnicze
i na to, ze brat Tz'a jest w marynarce wojennej i w nastepnym roku zostanie wyslane do Afganistanu i musi prosic o wolne juz teraz :/

Malaja
dzieki za gratulacje
nie wystraszyly Cie wybuchy na Majorce?
------------------------------------------

Ejj Sweety nigdzie sie nie przenioslam
nie lubie wgryzac sie w towarzystwo
ale mam juz sukienke wybrana
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!


Edytowane przez szien
Czas edycji: 2009-08-31 o 12:51
szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 13:16   #1890
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
to taka ceremonia zaslubin
ma taki charakter jak slub koscielny do '98 roku
czyli duchowy a nie prawny
w Kosciele ludzie wierzacy pobieraja sie przed Bogiem, a Tz i ja jestesmy ateistami i chcemy pobrac sie sami przed soba
czyli bedziemy miec mistrza ceremoni, ktory polaczy nas wezlem malzenskim,
powiemy sobie przysiege, ktora sami napiszemy
i mozemy ustalic sobie caly charakter ceremoni
wszytsko zalezy od naszej wyobrazni



bosze, Ty zyjesz
dzieki za gratulacje



no dzialamy szybko ze wzgledu na bilety lotnicze
i na to, ze brat Tz'a jest w marynarce wojennej i w nastepnym roku zostanie wyslane do Afganistanu i musi prosic o wolne juz teraz :/

Malaja
dzieki za gratulacje
nie wystraszyly Cie wybuchy na Majorce?
------------------------------------------

Ejj Sweety nigdzie sie nie przenioslam
nie lubie wgryzac sie w towarzystwo
ale mam juz sukienke wybrana
Bardzo fajna sprawa z taka ceremonia.
Mowisz ze sukienke juz masz? Cos co tygryski lubia najbardziej....

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
No faktycznie, Kropka pieknie wygladasz, jakis taki blask od Ciebie bije



Fajnie, ze wrocilas, bo tu cisza taka, Szien przeniosla sie na "slubny" i z nami nie gada
Ehino i Emanko na facebooku graja w "Brain cos tam", (tez sie wciagnelam)

U mnie nudy, ide wieczorem na kolacje urodzinowa, moj TZ to jest beznadziejny prezentowo, chyba nigdy nie trafil, kupuje drogie, a bezsensowne rzeczy, wiec w ostatnim tygodniu sie tyle nagadalam, ze musi sluchac co lubie, czego potrzebuje itp., podsunelam mu nawet pomysl zeby mi po prostu kupil talony do jakiegos fajnego sklepu, ale... kiedys cos tam slyszal, ze lubie Cobena, ale juz nie uslyszal, ze tak go lubie ze mam wszystkie jego ksiazki, to mi kupil trzy... i poszedl je zwrocic, bo mam oczywiscie, eh.
Moj tz to tez prezentowo beznadziejny.Zazwyczaj bierze mnie po prostu do sklepu i sobie wybieam co chce
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.