Rozstanie z facetem XXXV - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-10, 15:23   #2941
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Witam Was dziołchy Wyobraźcie sobie, że dzisiaj spotkałam swoją pierwszą, szkolną (bardzo szkolną ) miłość. I tak sobie z uśmiechem pod nosem pomyślałam, co by było gdyby... I chyba klątwa jego dziewczyny (z którą notabene ze względu na niego nie znosiłyśmy się przez 3 klasy podstawówki, 3 klasy gimnazjum i jedną klasę liceum, bo też trafiłyśmy do jednego i miałyśmy razem język niemiecki ) mnie od razu dosięgła. Dzisiaj pojeździłam elką dwie godziny, jeszcze jutro i pojutrze po dwie godzinki i zapisuję się na egzamin. A guzik tam. Wróciłam do domu, zaczęłam robić obiad, talerz mi wypadł i zanim zdążyłam cofnąć dłoń wbił mi się w jej środek, niedaleko początku palca wskazującego lewej dłoni. Teraz nie mogę go ani do końca wyprostować, ani zgiąć, ból dłoni nie do wytrzymania. Jazdy musiałam odwołać, babka z którą jeżdżę wraca dopiero 1 września I co najlepsze, matka zje*ała mnie jak burą sukę, bo przecież to moja wina, że talerz spadł i ugodził akurat w takie miejsce i to tak głęboko, a przez to znów nie zapiszę się na egzamin Wsparcie ponad wszystko, jeee. Ale Wam życzę spokojnego dnia, żadnych łez!
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'

Edytowane przez nyana89
Czas edycji: 2016-08-10 o 15:24
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 15:23   #2942
przypominajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 198
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

a ja sie tak nie staralam myslalam ze wazniejsza jest obecnosc wsparcie wspolne plany niz slodzenie

bezsensu nic mnie nie cieszy tyle czasu juz minelo. mieszkam sama nie mam czym sie zając.
przypominajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 16:31   #2943
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez K_ropka Pokaż wiadomość
Ariada - nie biczuj się tak! Napisałaś do niego, trudno. Najwidoczniej potrzebowałaś tego na tamten moment. Niczego nie zepsułaś! Gdyby chciał być z Tobą, gdyby mu faktycznie zależało, to by po prostu przy Tobie był niezależnie od tego, czy napisałaś czy nie. Bardzo dobrze, że go pousuwałaś wszędzie. Staraj się już od tego odciąć i nie odzywać się. A w słabszych momentach pisz tutaj - już my Cię ustawimy do pionu
Racja dziękuję

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ariada - zachowaj proszę spokój w kontaktach z nim. Myślę, że istnieje ryzyko, że za kilka miesięcy przyleci z podkulonym ogonem (i tak, to RYZYKO, nie szansa!).
Ja i mój TŻ mamy pozakładane hasła, ale wierzę, że jak miałaś podejrzenia, to nie bez powodu dopuściłaś się pogwałcenia jego prywatności. A ja ufam kobiecej intuicji i partner stający się nagle tajemniczy rzadko organizuje jej w tym czasie cudowną niespodziankę...
Za kilka miesięcy to ja będę miała poukładane życie i nie będę go chciała. Ma się określić teraz czego chce. Do jasnej cholery powinien to wiedzieć po tylu latach. Wcześniej wiedział przecież. Oświadczył mi się, mówiliśmy o założeniu rodziny, zaczęliśmy budowę domu, a w tym roku stwierdził nagle że nie chce dzieci i do tego wpędził nas w ten kryzys. Bo kłótnie to głównie jego wina była. Widzę to teraz dokładnie jak już ochłonęłam.


W ogóle nadal jestem chyba w fazie zaprzeczenia. Zaproponowałam jutro spotkanie, bo nie wiem czy mam wynajmować sama mieszkanie czy jednak chce dalej walczyć o ten związek.
W ogóle byliśmy zawsze bardzo dobrą i zgraną parą


Wczoraj nie płakałam
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 16:52   #2944
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez przypominajka Pokaż wiadomość
a ja sie tak nie staralam myslalam ze wazniejsza jest obecnosc wsparcie wspolne plany niz slodzenie

bezsensu nic mnie nie cieszy tyle czasu juz minelo. mieszkam sama nie mam czym sie zając.
Ile bym dała, żeby posiedzieć sama w domu, ale nie mieszkam sama...
Ciężko się udaję że wszystko jest OK.
Jeszcze teraz mój ojciec puścił sobie piosenkę: chcę tu zostać bo bez Ciebie nie mam siły by dalej żyć. Nie wiem kto to śpiewa, ale dobija mnie. 😖😖😖
Nie wiem może powinnam powiedzieć o wszystkim mamie chociaż. Ale nie mam siły...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 17:25   #2945
Marrakuja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 92
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cześć
Jestem tu nowa, świeżo po zakończeniu wieloletniego związku. Pomożecie?
Marrakuja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 17:27   #2946
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Farba - chcę tu zostać. Sprawdziłam, każdy to zna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Marrakuja Pokaż wiadomość
Cześć
Jestem tu nowa, świeżo po zakończeniu wieloletniego związku. Pomożecie?
Dawaj, postaramy się. Pomagamy sobie wszyscy na wzajem. Co się stało?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 17:29   #2947
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez Marrakuja Pokaż wiadomość
Cześć
Jestem tu nowa, świeżo po zakończeniu wieloletniego związku. Pomożecie?
Cześć. Opowiadaj, co Cię trapi

Przy okazji, w tym roku skończył się mój związek po 3,5 roku bycia razem. Siostra cioteczna zakończyła swój miesiąc później po 4,5 roku bycia razem. Brat cioteczny też rozstał się ze swoją dziewczyną, miesiąc po siostrze ciotecznej, jakoś 3 lata razem. I tym sposobem jedyną młodą (w sensie do lat 30) osobą w rodzinie, która kogoś ma jest właśnie mój 30-letni brat Co za rok...
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-10, 17:31   #2948
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
Cześć. Opowiadaj, co Cię trapi

Przy okazji, w tym roku skończył się mój związek po 3,5 roku bycia razem. Siostra cioteczna zakończyła swój miesiąc później po 4,5 roku bycia razem. Brat cioteczny też rozstał się ze swoją dziewczyną, miesiąc po siostrze ciotecznej, jakoś 3 lata razem. I tym sposobem jedyną młodą (w sensie do lat 30) osobą w rodzinie, która kogoś ma jest właśnie mój 30-letni brat Co za rok...
U mnie też 3,5.roku - piąteczka!! z którego miesiąca byliście? 😁😁😁😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 17:36   #2949
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez just_wlosy Pokaż wiadomość
U mnie też 3,5.roku - piąteczka!! z którego miesiąca byliście? ��������

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopad, rozstanie dokładnie co do dnia po 3,5 roku w maju. Wyrachowany sukinsyn, wiedział co robi
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 17:39   #2950
Marrakuja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 92
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Osiem lat związku, zaręczyny i kilka dni temu rozstanie. Nie płaczę i nie rwę włosów z głowy, ale mam chęć pogadać z kimś kto przechodzi przez to samo Przez kilka lat był to super związek, kochaliśmy się i oboje staraliśmy dbać o siebie nawzajem, partnerstwo, zaufanie i te sprawy Ponad rok temu kryzys, on kogoś poznał, zaczęły się kłamstwa i wszystko stanęło na ostrzu noża, ale postanowiliśmy jeszcze o nas zawalczyć. Niestety okazało się, że znowu ma przede mną jakieś tajemnice, a ja nie zamierzam żyć w kłamstwie... To tak w wielkim skrócie
Marrakuja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 17:41   #2951
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez Marrakuja Pokaż wiadomość
Osiem lat związku, zaręczyny i kilka dni temu rozstanie. Nie płaczę i nie rwę włosów z głowy, ale mam chęć pogadać z kimś kto przechodzi przez to samo Przez kilka lat był to super związek, kochaliśmy się i oboje staraliśmy dbać o siebie nawzajem, partnerstwo, zaufanie i te sprawy Ponad rok temu kryzys, on kogoś poznał, zaczęły się kłamstwa i wszystko stanęło na ostrzu noża, ale postanowiliśmy jeszcze o nas zawalczyć. Niestety okazało się, że znowu ma przede mną jakieś tajemnice, a ja nie zamierzam żyć w kłamstwie... To tak w wielkim skrócie
I już oklaski, że nie dałaś się dłużej zwodzić A powiedz, zaręczyny przed czy po kryzysie?
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-10, 17:47   #2952
Marrakuja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 92
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
I już oklaski, że nie dałaś się dłużej zwodzić A powiedz, zaręczyny przed czy po kryzysie?
Zaręczyny dwa lata temu w momencie, kiedy wszystko było między nami w porządku.
Marrakuja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 17:51   #2953
miss_bennet
Rozeznanie
 
Avatar miss_bennet
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 917
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Już po wszystkim.

Tak się czuję.
__________________
miss_bennet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 17:53   #2954
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez Marrakuja Pokaż wiadomość
Zaręczyny dwa lata temu w momencie, kiedy wszystko było między nami w porządku.
Kawał życia z nim spędziłaś. Ale chyba będziesz jedną z tych, które nie przeżywają tego jakoś bardzo intensywnie, miejmy nadzieję Zwłaszcza, jeśli związek nie był jakiś mega toksyczny, bez ciężkich przejść etc. Trzymam kciuki, żebyś jak najszybciej się z tym uporała
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 17:55   #2955
miss_bennet
Rozeznanie
 
Avatar miss_bennet
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 917
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Witaj Marrakuja. Współczuję Ci i jednocześnie cieszę się, że całkiem nieźle idzie Ci uporanie się z tym.
__________________
miss_bennet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 17:58   #2956
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez Marrakuja Pokaż wiadomość
Osiem lat związku, zaręczyny i kilka dni temu rozstanie. Nie płaczę i nie rwę włosów z głowy, ale mam chęć pogadać z kimś kto przechodzi przez to samo Przez kilka lat był to super związek, kochaliśmy się i oboje staraliśmy dbać o siebie nawzajem, partnerstwo, zaufanie i te sprawy Ponad rok temu kryzys, on kogoś poznał, zaczęły się kłamstwa i wszystko stanęło na ostrzu noża, ale postanowiliśmy jeszcze o nas zawalczyć. Niestety okazało się, że znowu ma przede mną jakieś tajemnice, a ja nie zamierzam żyć w kłamstwie... To tak w wielkim skrócie
zazdroszczę tej siły!

a ja nadal nie mogę się pogodzić z rzeczywistością.. i czekam i czekam na głupią wiadomość, a przecież to ja powinnam olać dziada
właśnie zobaczyłam jak polubił jakieś zdjęcie laski na fb, i aż mam żołądek w gardle.. wiem wiem jakie to dziecinne i żałosne, ale strasznie mnie to boli
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 18:02   #2957
Marrakuja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 92
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Dzięki dziewczyny czy dobrze mi pójdzie to się dopiero okaże ale szczerze mówiąc bardziej przeżywałam w ubiegłym roku jak się dowiedziałam o innej kobiecie. Teraz chyba podświadomie byłam gotowa na powtórkę z rozrywki i psychicznie czuję się zupełnie inaczej. Mój eks zmienił się bardzo, nasi wspólni znajomi go nie poznają... Nie wnikam z kim się teraz spotyka (bo zakładam, że jest ktoś). W zeszłym roku powiedziałam jasno, że jeszcze jeden taki numer i nie mamy o czym rozmawiać... Cóż, muszę być konsekwentna choć nie jest lekko.
Marrakuja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 18:06   #2958
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez Marrakuja Pokaż wiadomość
Osiem lat związku, zaręczyny i kilka dni temu rozstanie. Nie płaczę i nie rwę włosów z głowy, ale mam chęć pogadać z kimś kto przechodzi przez to samo Przez kilka lat był to super związek, kochaliśmy się i oboje staraliśmy dbać o siebie nawzajem, partnerstwo, zaufanie i te sprawy Ponad rok temu kryzys, on kogoś poznał, zaczęły się kłamstwa i wszystko stanęło na ostrzu noża, ale postanowiliśmy jeszcze o nas zawalczyć. Niestety okazało się, że znowu ma przede mną jakieś tajemnice, a ja nie zamierzam żyć w kłamstwie... To tak w wielkim skrócie
Kupe lat ze sobą, szkoda że nie wyszło, ale grunt że jako tako nie załamujesz się. Brawa dla Ciebie. Z drugiej strony, to okrutne. Wydaje się że związek z takim stażem już raczej się nie rozpadnie. Ja opłakuje swój 3,5 letni jak nienormalna. 8 letniego bym chyba nie przeżyła, albo by mnie zamknęli na oddziale zamkniętym 😎😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 18:09   #2959
mon_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 186
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Tęsknię za nim. Aż mnie boli. Nie mogę się na niczym skupić. Tak strasznie go kocham...

mon_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-10, 18:09   #2960
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

to ja z moimi niespełna 8 miodowymi miesiącami chyba nie powinnam się odzywać
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 18:10   #2961
Marrakuja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 92
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez just_wlosy Pokaż wiadomość
Kupe lat ze sobą, szkoda że nie wyszło, ale grunt że jako tako nie załamujesz się. Brawa dla Ciebie. Z drugiej strony, to okrutne. Wydaje się że związek z takim stażem już raczej się nie rozpadnie. Ja opłakuje swój 3,5 letni jak nienormalna. 8 letniego bym chyba nie przeżyła, albo by mnie zamknęli na oddziale zamkniętym 😎😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W tamtym roku było ze mną dużo gorzej... Tak sobie myślę, że przez ten rok dojrzałam do wielu rzeczy. Dałam szansę, nie wykorzystał. Boli, ale cóż... Jego wybór. Mam tylko nadzieję, że już więcej się nie ugnę i nie zgodzę na żadne spotkanie...
Marrakuja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 18:11   #2962
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez mon_92 Pokaż wiadomość
Tęsknię za nim. Aż mnie boli. Nie mogę się na niczym skupić. Tak strasznie go kocham...


nie chcesz gdzieś wyjść, zająć się czymś, żeby mniej myśleć?
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 18:17   #2963
mon_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 186
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez WeWlasnejOsobie Pokaż wiadomość
to ja z moimi niespełna 8 miodowymi miesiącami chyba nie powinnam się odzywać
Nieprawda

Zaczęłam dziś kurs językowy, mam zlecenie - pracę do napisania, ale i tak o nim myślę, mam łzy pod powiekami, głupie myśli ukojenia bólu... rozsypuję się kompletnie i jest coraz gorzej Tak bardzo go kocham. Spotykając się z kolegą zdałam sobie z tego sprawę... Tak bardzo chcę cofnąć czas...
mon_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 18:19   #2964
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez Marrakuja Pokaż wiadomość
Osiem lat związku, zaręczyny i kilka dni temu rozstanie. Nie płaczę i nie rwę włosów z głowy, ale mam chęć pogadać z kimś kto przechodzi przez to samo Przez kilka lat był to super związek, kochaliśmy się i oboje staraliśmy dbać o siebie nawzajem, partnerstwo, zaufanie i te sprawy Ponad rok temu kryzys, on kogoś poznał, zaczęły się kłamstwa i wszystko stanęło na ostrzu noża, ale postanowiliśmy jeszcze o nas zawalczyć. Niestety okazało się, że znowu ma przede mną jakieś tajemnice, a ja nie zamierzam żyć w kłamstwie... To tak w wielkim skrócie
Podobna historia do mojej. Z tym, że my 10 lat razem, zaręczeni po 8 i on twierdzi, że nie ma innej dziewczyny. Wierze, ale z drugiej strony co takiego mogło się stać, że nagle mu się tak odmieniło? :/ może dobrze się ukrywa.
Masz rację, że nie chcesz żyć w kłamstwie. Trzymam za Ciebie kciuki


W sobotę wracają znajomi, a ja nie wiem na czym stoję. Zapytał czy możemy się spotkać w piątek, ale nie chcę tak późno. Piątek ewentualnie muszę już oglądać mieszkania na wynajem. Mam jedno mieszkanie na oku, ale nie chcę go wynajmować chcę być z nim

Edytowane przez Ariada
Czas edycji: 2016-08-10 o 18:20
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 18:21   #2965
przypominajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 198
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez mon_92 Pokaż wiadomość
Nieprawda

Zaczęłam dziś kurs językowy, mam zlecenie - pracę do napisania, ale i tak o nim myślę, mam łzy pod powiekami, głupie myśli ukojenia bólu... rozsypuję się kompletnie i jest coraz gorzej Tak bardzo go kocham. Spotykając się z kolegą zdałam sobie z tego sprawę... Tak bardzo chcę cofnąć czas...
widze ze jestesmy dalej w tym samym stanie
codziennie caly czas mi sie jeszcze przewijaja dobre momenty non stop

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-08-17 o 21:14 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
przypominajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 18:21   #2966
201609062115
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 824
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
Oj, już nie przesadzajcie z tym, że jak ktoś jest stroną rzucającą to NIGDY nie cierpi .

Różnie bywa, nawet jeśli się zakończyło związek, to można mieć trudność z pogodzeniem się, że to znów nie było to, ze świadomością, że się spowodowało cierpienie kogoś bliskiego, tęsknić, czuć strach przed samotnością i podważać, czy się na pewno podjęło dobrą decyzję. Rozstania często są trudne, nawet jeśli to my o nich decydujemy i jeśli koniec końców wychodzą nam na plus.
Dokładnie w moim przypadku ja byłam tą stroną "rzucającą" i głównym powodem tego było za dużo cierpienia w trakcie związku. Nie zawsze osoba, która krzywdzi chce się rozstać tak jak nie zawsze osoba krzywdzona ma siłę, żeby odejść. Ja miałam to szczęście, że siłę znalazłam i odeszłam, a chociaż minęło pół roku to nadal zdarza mi się z tego powodu cierpieć mimo, że pogodziłam się z tym, że tak musiało być

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
Przy okazji, w tym roku skończył się mój związek po 3,5 roku bycia razem. Siostra cioteczna zakończyła swój miesiąc później po 4,5 roku bycia razem. Brat cioteczny też rozstał się ze swoją dziewczyną, miesiąc po siostrze ciotecznej, jakoś 3 lata razem. I tym sposobem jedyną młodą (w sensie do lat 30) osobą w rodzinie, która kogoś ma jest właśnie mój 30-letni brat Co za rok...
Już chyba kiedyś to pisałam, ale moja kosmetyczka twierdzi, że u niej w rodzinie wierzą, że rok przestępny jest zawsze pechowy. Jakby się tak zastanowić to by się zgadzało
201609062115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 18:25   #2967
Marrakuja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 92
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Podobna historia do mojej. Z tym, że my 10 lat razem, zaręczeni po 8 i on twierdzi, że nie ma innej dziewczyny. Wierze, ale z drugiej strony co takiego mogło się stać, że nagle mu się tak odmieniło? :/ może dobrze się ukrywa.
Masz rację, że nie chcesz żyć w kłamstwie. Trzymam za Ciebie kciuki


W sobotę wracają znajomi, a ja nie wiem na czym stoję. Zapytał czy możemy się spotkać w piątek, ale nie chcę tak późno. Piątek ewentualnie muszę już oglądać mieszkania na wynajem. Mam jedno mieszkanie na oku, ale nie chcę go wynajmować chcę być z nim
Ja podejrzewam, że znowu ma kogoś na boku, ale odpuściłam i nie drążę. Nawet nie chcę wiedzieć kto to jest. W tamtym roku się dowiedziałam i poza większym bólem nic to nie daje. Nie będę kołem zapasowym... Nie tym razem. Okłamał mnie i tego muszę się trzymać. Pewnie za jakiś czas wpadniemy na siebie na ulicy i serducho mnie zaboli, ale cóż... Za dużo rzeczy mu wybaczałam bo kochałam, a on wziął to za pewnik, że wybaczę wszystko.
Marrakuja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 18:26   #2968
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez mon_92 Pokaż wiadomość
Nieprawda

Zaczęłam dziś kurs językowy, mam zlecenie - pracę do napisania, ale i tak o nim myślę, mam łzy pod powiekami, głupie myśli ukojenia bólu... rozsypuję się kompletnie i jest coraz gorzej Tak bardzo go kocham. Spotykając się z kolegą zdałam sobie z tego sprawę... Tak bardzo chcę cofnąć czas...
ja też wgłębiłam się w języki obce.. i chodzę biegać, i na siłownie.. a jednak cały czas o nim myślę..
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 18:28   #2969
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez sayuri_69 Pokaż wiadomość
Dokładnie w moim przypadku ja byłam tą stroną "rzucającą" i głównym powodem tego było za dużo cierpienia w trakcie związku. Nie zawsze osoba, która krzywdzi chce się rozstać tak jak nie zawsze osoba krzywdzona ma siłę, żeby odejść. Ja miałam to szczęście, że siłę znalazłam i odeszłam, a chociaż minęło pół roku to nadal zdarza mi się z tego powodu cierpieć mimo, że pogodziłam się z tym, że tak musiało być



Już chyba kiedyś to pisałam, ale moja kosmetyczka twierdzi, że u niej w rodzinie wierzą, że rok przestępny jest zawsze pechowy. Jakby się tak zastanowić to by się zgadzało
Jakbym czytała o swoim związku, choć do końca nie wiem czy on cierpi teraz, ale przypuszczam że tak, ale miał siłę żeby mnie zostawić. Ja jej nie miałam i nie chciałam się rozstać, choć coraz częściej zastanawiałam się czy ten związek ma jakąś przyszłość. Jednak to z jego ust ostatecznie padło, że nie ma przyszłości. Ja tylko chciałam żeby przestał pić, bo tracił moje zaufanie, a on żebym się do niego wprowadziła. Wiele i niewiele...
Bardzo za nim tęsknię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 18:31   #2970
xxsven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 148
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cześć dziewczyny, duzo nowych nickow tutaj sie pojawiło, jakis okres rozstaniowy chyba. Nie wiem czy pamiętacie, ale czasem sie tu udzielałam, rozstałam sie miesiąc temu z facetem, ale na wątku pisałam głownie same pozytywne rzeczy

Marakuja, fajnie, ze masz tyle siły i rozsądku! Bardzo miło czytać takie sensowne posty, warto zawsze do rozstania podejść z rozumem, nie tylko emocjonalnie.

Wiem, ze to wątek rozstaniowy, ale chciałam wam sie tu pochwalić, ze mam dzisiaj randkę z moim ideałem faceta ❤️ Pierwszy raz od 3 lat ktoś mi sie podoba tak bardzo, ktoś inny niz ex. Co prawda nie jest to randka tylko spotkanie na piwko i totalnie nie wiem co z tego bedzie bo facet jest nie do rozgryzienia. Ale super uczucie, ze po prostu ide do przodu. Myślcie pozytywnie dziewczyny, silne jestesmy i wszystko sie poukłada.
xxsven jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-20 18:48:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.