utrata zainteresowania? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-26, 00:18   #1
ramos22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 31

utrata zainteresowania?


Witam drogie Panie!

Ostatnio napisała do mnie pewna dziewczyna. 4 lata młodsza . 18 lat ma. Pisaliśmy przez 3 dni i postanowiłem ,że zaproszę ją do mnie do domu. Napisałem jej " może byś wpadła jutro do mnie na chatę bo mam wolną, starzy idą na grilla, pogralibyśmy w marynarza?" na to ona odpisała " kusząca propozycja" i napisała ze idzie już spać bo rano musi wczas wstać. To postanowiłem jej napisać jeszcze raz dzisiaj. " to co wpadasz czy nie ?" i odpisała "a może być innym razem?" i teraz już nie wiem. Boże wy kobiety jesteście okropne, potraficie tak facetem zakręcić ze chodzi jak dziecko we mgle. Nie zrozumcie mnie źle. Celowo jej długo odpisywałem i nawet sama powiedziała ze długo odpisuję jej, nie cierpliwiła się kobieta. I teraz cisza z jej strony . Dopiero ja się niecierpliwię
ramos22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 08:22   #2
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: utrata zainteresowania?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 08:39   #3
ramos22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 31
Dot.: utrata zainteresowania?

może, albo nie dała rady. Albo się już na mnie obrażiła i się nie odezwie już. Poczekam,
ramos22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 08:47   #4
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: utrata zainteresowania?

Cytat:
Napisane przez ramos22 Pokaż wiadomość
Witam drogie Panie!

Ostatnio napisała do mnie pewna dziewczyna. 4 lata młodsza . 18 lat ma. Pisaliśmy przez 3 dni i postanowiłem ,że zaproszę ją do mnie do domu. Napisałem jej " może byś wpadła jutro do mnie na chatę bo mam wolną, starzy idą na grilla, pogralibyśmy w marynarza?" na to ona odpisała " kusząca propozycja" i napisała ze idzie już spać bo rano musi wczas wstać. To postanowiłem jej napisać jeszcze raz dzisiaj. " to co wpadasz czy nie ?" i odpisała "a może być innym razem?" i teraz już nie wiem. Boże wy kobiety jesteście okropne, potraficie tak facetem zakręcić ze chodzi jak dziecko we mgle. Nie zrozumcie mnie źle. Celowo jej długo odpisywałem i nawet sama powiedziała ze długo odpisuję jej, nie cierpliwiła się kobieta. I teraz cisza z jej strony . Dopiero ja się niecierpliwię
Może dziewczyna sobie uświadomiła, że będzie w domu sama z prawie obcym, wyraźnie napalonym (te Twoje propozycje) facetem i zrozumiała, że to nie jest do końca bezpieczne? Czemu jej gdzieś nie zaprosisz? Widać, że zależy Ci tylko na zaliczeniu, a nie poznaniu jej. Miała rację, że się jednak nie zdecydowała.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 09:14   #5
ramos22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 31
Dot.: utrata zainteresowania?

no w sumie może tak racja. ciekawe czy straciła już zainteresowanie i czy mi odpiszę. nie bede jej za nic przepraszał i nic korygował.

bo jak mnie kopnie w dupe to sie chyba pochlastam.
ramos22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 09:19   #6
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: utrata zainteresowania?

Poważnie? Twoja " propozycja " była jednoznaczna wiec chyba jednak już kopnela Cie w dupe
__________________
Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie !
letik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 09:21   #7
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: utrata zainteresowania?

nie każda dziewczyna ma ochotę być zaliczona po trzech dniach znajomości. zresztą, która normalna dziewczyna po trzech dniach pisania pójdzie do faceta do domu.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-26, 09:22   #8
ramos22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 31
Dot.: utrata zainteresowania?

no to trudno , pożyjemy zobaczymy.
najwyżej na przyszłość bede miał nauczkę.
ramos22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 09:25   #9
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: utrata zainteresowania?

Cytat:
Napisane przez ramos22 Pokaż wiadomość
no w sumie może tak racja. ciekawe czy straciła już zainteresowanie i czy mi odpiszę. nie bede jej za nic przepraszał i nic korygował.

bo jak mnie kopnie w dupe to sie chyba pochlastam.
Drugie zdanie wyklucza trzecie.

Kolejny troll?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 09:32   #10
ramos22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 31
Dot.: utrata zainteresowania?

nie troll.

sama mmnie podryywała. ja do niej z tekstem ,żę kwiaty bym chciał dostać a ona " a możę byc 1?, ja nim wtedy zostanę" powiedziała mi że mogę wszystko co chce. albo po prostu nie dała raddy, bo spotkanie umówić chciałem na ostatnia chwilę, a mogła juz miec plany.
ramos22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 17:02   #11
ramos22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 31
Dot.: utrata zainteresowania?

spotkalem się z panna o 18;30, spacerowaliśmy po mieście. a o 19;20 zadzwoniła do niej kumpela ze chce się z nią spotkać czy da radę. czasami była taka krótka ciszą miedzy nami. Ta się zgodziła i powiedziała ze jest 19:20 to może o 20. Ale tak jakoś wyszło i o 19;30 ja odprowadziłem pod blok koleżanki, powiedziała ze spotka się z nią wcześniej jak co i mogę ja odprowadzić. czyli dostałem kosza? o 23 wczoraj napisała do mnie czy spie ?. oczywiście cała ta sytuacja miała miejsce wczoraj.
każdy typ się nią ogladał. dziadek, młody, maż co z żoną szedł
ramos22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-04, 22:23   #12
kcia161991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 364
Dot.: utrata zainteresowania?

W trakcie randki z Tobą poszła na spotkanie z koleżanką? Bardzo dziwne. Ja bym tak zrobiła gdyby koleś nie umiał mnie sobą zainteresować. Ale skoro potem napisała to może chce kontynuować znajomość
__________________
'możesz krzyczeć na mnie, ile chcesz,
pokaż, jak w żyłach szybko płynie krew,
będę się uśmiechać, bo wiem, że w środku jesteś taki sam-
za mocno kochasz, tak, jak ja.'
kcia161991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 00:56   #13
ramos22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 31
Dot.: utrata zainteresowania?

no dzisiaj natomiast, zero kontaktu zarówno z jej jak i z mojej strony. nie będę do niej pisał 1 ani proponował spotkania. jeżeli będzie chciała się spotkać to chodzby sie mury paliły to sama zaproponuje, tak samo jak zdobyła moje imie i nazwisko i zagadała sama na facebook.
ramos22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 09:11   #14
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: utrata zainteresowania?

Myślę, że to troll jednak, bo sposób w jaki piszesz nie wygląda w żadnym wypadku na 22latka. Chyba, że to błąd i miało być 12? Jakieś fochy, gierki, oczekiwania po 3 dniach. Jeśli to jednak prawda to dajcie sobie spokój, bo widocznie to nie to.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 13:34   #15
ramos22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 31
Dot.: utrata zainteresowania?

nie troll. i co z tego ,że mam 22 lata. każdy ma być chu*m , gburem i nie wiadomo kim. każdy z nas jest inny i inne ma problemy.
jakie fochy? jakie gierki ? jakie oczekiwania po 3 dniach ?

Edytowane przez ramos22
Czas edycji: 2015-08-05 o 13:38
ramos22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 14:04   #16
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: utrata zainteresowania?

chodzi głównie o sposób pisania - niesamowicie niedojrzały, niegramatyczny - jakby pisało dziecko a nie 22-latek.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 14:33   #17
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: utrata zainteresowania?

Już odpowiadam
Cytat:
Napisane przez ramos22 Pokaż wiadomość
jakie fochy?

nie będę do niej pisał 1 ani proponował spotkania. jeżeli będzie chciała się spotkać to chodzby sie mury paliły to sama zaproponuje

nie bede jej za nic przepraszał i nic korygował.
Cytat:
Napisane przez ramos22 Pokaż wiadomość
jakie gierki ?


Celowo jej długo odpisywałem
Cytat:
Napisane przez ramos22 Pokaż wiadomość
jakie oczekiwania po 3 dniach ?

Napisałem jej " może byś wpadła jutro do mnie na chatę bo mam wolną, starzy idą na grilla, pogralibyśmy w marynarza?"

bo jak mnie kopnie w dupe to sie chyba pochlastam.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?

Edytowane przez TakaSamaInna
Czas edycji: 2015-08-05 o 14:36
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 02:47   #18
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: utrata zainteresowania?

To chyba troll? Czy tak serio?
Jakby mi facet (nie tż) napisał, że ma wolną chatę i możemy pograć w marynarza, to mimo najczystszych nawet intencji faceta, napisałabym, że ma spadać na drzewo.
Nie wiem jak wam, ale mi się to jednoznacznie kojarzy.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 12:42   #19
ramos22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 31
co sądzicie o tej sytuacji? proszę o wyrozumiałość

Witam was bardzo serdecznie. Mam pewien problem z pewną dziewczyną i proszę o wyrozumiałość . Byłem sobie na wakacjach, leżę sobie wieczór w łóżku a tu wiadomość na fejsie. Od pewnej dziewczyny , zagadała do mnie ze ma dziadków w moim bloku ze mnie znalazła. Tak kojarzę ją. Bardzo ładna dziewczyna. Potem teges szmeges bajera. . wróciłem z wakacji, popisaliśmy parę dni i umówiłem się z nią o 18;30, spacerowaliśmy po mieście.. wyciągała telefon i zaczęła coś pisać . o 19;20 zadzwoniła do niej kumpela ze chce się z nią spotkać czy da radę. czasami była taka krótka ciszą miedzy nami. .Ta się zgodziła i powiedziała ze jest 19:20 to może o 20. Ale tak jakoś wyszło i o 19;30 ja odprowadziłem pod blok koleżanki, powiedziała ze spotka się z nią wcześniej jak co i mogę ja odprowadzić. czyli dostałem kosza? 2-3 razy niby przypadkiem jakoś sie otarliśmy o siebie .o 23 tego samego dnia napisała do mnie czy spie już ?. pogadaliśmy chwile i poszedłem spać. Potem była cisza przez 3 dni zarówno z mojej jak i jej strony. w końcu napisałem do niej, po tych 3 dniach w czwartek. Ale nie dodaje ona nic od siebie . Odpisuje tylko i nie ciągnie rozmowy. wymieniliśmy od czwartku 5 wiadomości. Ostatnią tylko przeczytała w piątek nic już nie odpisała. cisza do dzisiaj do niedzieli . Przed spotkaniem naszym pisała mi nawet " ze długo odpisuję, ze trzymam ją w niepewności" . Bo nie odpisywałem jej raz przez 1 dzień Możliwe jest ,żeby pieknej dziewczynie tak sie odwidziało nagle ? Każdy chłopak się za nią ogląda, a ta mimo to wykonała 1 krok pisząc do mnie. Spotkanie było w poniedziałek, dzisiaj jest już niedziela. mam 22 a ona 18 lat.
ramos22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-09, 12:53   #20
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: co sądzicie o tej sytuacji? proszę o wyrozumiałość

Nie zaiskrzyło na spotkaniu i poprosiła smsem koleżankę, żeby jej pomogła się ze spotkania wycofać.
Tyle.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 12:55   #21
namietna
Raczkowanie
 
Avatar namietna
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 30
Dot.: co sądzicie o tej sytuacji? proszę o wyrozumiałość

Wydaje mi się że kiedyś Cię poznała coś ja zniechęcilo i stąd to zachowanie. Może się rozczarowala? Oczekiwala czegoś innego?
namietna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 12:57   #22
ramos22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 31
Dot.: co sądzicie o tej sytuacji? proszę o wyrozumiałość

oczekiwała czegoś innego ?

hmm ,ze będę wygadany i będe przez cała godzine napierdzielał tekstami ?
ramos22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 12:59   #23
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: co sądzicie o tej sytuacji? proszę o wyrozumiałość

Po prostu że czas razem spędzony będzie fajniejszy. Chemia nie zagrała, nudziło jej się na spotkaniu i chciała się z niego wymiksować, to się wymiksowała.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 13:01   #24
ramos22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 31
Dot.: co sądzicie o tej sytuacji? proszę o wyrozumiałość

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Po prostu że czas razem spędzony będzie fajniejszy. Chemia nie zagrała, nudziło jej się na spotkaniu i chciała się z niego wymiksować, to się wymiksowała.

stres swoje zrobił
ramos22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 13:05   #25
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: co sądzicie o tej sytuacji? proszę o wyrozumiałość

Czemu zakładasz kolejny wątek na ten sam temat? Poprzedni nazywał się "utrata zainteresowania" i była tam ta sama historia.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 13:07   #26
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: co sądzicie o tej sytuacji? proszę o wyrozumiałość

Stres to jedno, ale też czasem jest tak, że spotkanie na żywo po prostu nie spełnia oczekiwań. Tu nie ma co filozofować, po prostu nie zagrało i już.
Dziewczyna się może jeszcze zaciekawić jeśli nie będziesz zainteresowany padaniem jej do nóg i błaganiem o kontakt, ale nie nastawiałabym się na nic z jej strony. Zachowała się na tyle buracko, że wolałabym się na Twoim miejscu zainteresować kimś innym.

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Czemu zakładasz kolejny wątek na ten sam temat? Poprzedni nazywał się "utrata zainteresowania" i była tam ta sama historia.
O faktycznie, czyli troll albo brak chęci zrozumienia co się do niego pisze. Czyli szkoda czasu
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 13:11   #27
ramos22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 31
Dot.: co sądzicie o tej sytuacji? proszę o wyrozumiałość

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Stres to jedno, ale też czasem jest tak, że spotkanie na żywo po prostu nie spełnia oczekiwań. Tu nie ma co filozofować, po prostu nie zagrało i już.
Dziewczyna się może jeszcze zaciekawić jeśli nie będziesz zainteresowany padaniem jej do nóg i błaganiem o kontakt, ale nie nastawiałabym się na nic z jej strony. Zachowała się na tyle buracko, że wolałabym się na Twoim miejscu zainteresować kimś innym.

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------


O faktycznie, czyli troll albo brak chęci zrozumienia co się do niego pisze. Czyli szkoda czasu
nie po prostu złożyłem nowy temat, bo opisać stuacje jeszcze raz i dodać do tego pewne rzeczy . łatwo wam się mówi. nie wy macie urażone ego.
ramos22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 13:13   #28
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: co sądzicie o tej sytuacji? proszę o wyrozumiałość

Ale po co dodawać nowe rzeczy? Nic z tego, po prostu, bez względu na to ile jeszcze szczegółów dopiszesz, laska nie jest zainteresowana.
Nie przesadzasz z tym ego? Nie wyszło i tyle.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 13:19   #29
ramos22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 31
Dot.: co sądzicie o tej sytuacji? proszę o wyrozumiałość

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ale po co dodawać nowe rzeczy? Nic z tego, po prostu, bez względu na to ile jeszcze szczegółów dopiszesz, laska nie jest zainteresowana.
Nie przesadzasz z tym ego? Nie wyszło i tyle.

nie wyszło i tyle? taaa
rozochociła mnie na maksa, a teraz kopnęła w dupe.
ramos22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 13:22   #30
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: co sądzicie o tej sytuacji? proszę o wyrozumiałość

Bywa, często kontakt internetowy nie ma nic wspólnego z tym co się dzieje na żywo. Jeszcze nie raz się o tym pewnie przekonasz.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-01 07:49:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.