do neonki28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-17, 13:03   #1
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Question

do neonki28


neonko ponieważ zauważyłam że się na tym znasz, mam prośbę. Chcę sobie zrobic balejaż, tzn będzie mi robić kolezanka, więc wchodzą w grę farby sklepowe. No i właśnie nie wiem jakie kupić. Nie mam aktualnego zdjęcia, ale moja fryzurka wygląda tak jak tej pani na pierwszym zdjęciu, tylko, że moje włosy sie falują. Kolor mam taki jak na drugom zdjęciu. Chciałabym balejaż w kolorach blond i brązie. Wydaje mi się, że brąz musi być jakiś nie za ciemny, bo przy mocno ścieniowanych i degażowanych włosach wygladałabym jak krowa łaciata. No i właśnie: co kupić Dodam że jestem wiosenką, naturalnie włoski to jasny blond. Chciałabym, żeby to były kolorki nie za chłodne i nie za ciepłe, takie neutralne. Ale namieszałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura2018.jpg (5,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg make- up.jpg (41,5 KB, 13 załadowań)
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 19:33   #2
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: do neonki28

Reese,zamykam oczy i próbuje sobie Ciebie wyobrazić.Niech koleżanka zacznie wybierać kosmyczki z tylu glowy w miejscu gdzie koncza sie uszy(chodzi o to aby uniknać "tygrysich cętek "czyli kropek w kolorze balajazu.Co do kolorow..hmm mysle ze mozna byloby zrobic bardzo jasne blond pasemka(platynowe) i brązowe.Bardzo jasny blond uzyskasz rozjaśniaczem(uwaga folia aluminiowa i temp.powietrza przyspiesza rozjasnianie-trzeba sprawdzac co sie dzieje z wlosem).Na rynku dostepnych jest wiele firm np.Joanna.Trudno mi doradzić jaki masz kupic bo ja pracuje na profesjonalnych.Brąz nalezaloby wybrac cieply np.42 z londy bo 12 to ciemny zimny brąz.Nie znam tych sklepowych kosmetykow do farbowania.Wiem ze dziewczyny chwala Safire z welli kolory brązowe są ladne ale czy ta farba nadaje sie do balajazu ..nie wiem.Ona chyba bardziej żelowata jest co moze utrudniać aplikacje na folie.Reese wazna jest grubość pasemek i częstotliwość nakladania.Pamietaj że lepiej zrobić mniej brązowych(tak na pierwszy raz)..zawsze łatwiej dorobić pasemka niż je ściągnąć.

Do twojego koloru wloskow pasowalyby jeszcze ciemny blond,miedziany blond ale wariant pierwszy na pierwszy raz zmian wydaje mi sie najlepszy.Powodzenia.
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 21:09   #3
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: do neonki28

dziękuję ci serdecznie za rady
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 21:23   #4
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: do neonki28

oo..avatarek z mojej wyobrazni.
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 22:02   #5
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: do neonki28

Cytat:
Napisane przez neonka28
oo..avatarek z mojej wyobrazni.
no właśnie wszyscy twierdzą, że wyjątkowo mi sie udało podobieństwo uchwycić aha, jeszcze mam jedno pytanko: ponieważ koleżanka nie jest fryzjerką(ale ma talent na szczęście ) tak się zastanawiam właśnie nad tą grubościa pasemek i częstotliwością. Czy robic blond i brąz tej samej grubości czy może te brązowe cieńsze niż blond. Boję się strasznie tego efektu ciapy na głowie
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 07:53   #6
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: do neonki28

Brązowe ciensze od bardzo jasnych.
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 09:45   #7
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: do neonki28

Cytat:
Napisane przez neonka28
Brązowe ciensze od bardzo jasnych.
dzięki wielkie
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-23, 13:49   #8
Mona27
Raczkowanie
 
Avatar Mona27
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rumunia - Arad, Grudziądz
Wiadomości: 49
Dot.: do neonki28

Z góry przepraszam za wyciągnięcie starszego wątku, ale mam wielką prośbę do Neonki28. Jakiś czas temu na którymś z tematów czytałam, ze jest Pani z Grudziądza. Obecnie przebywam za granicą ale 17 stycznia wracam na jakieś 2 tygodnie do mojego miasta - Grudziądza, chciałabym odwiedzić w tym czasie fryzjera, jeśli jest taka możliwość to chętnie umówiłam się z Panią. Proszę o podanie mi adresu zakładu fryzjerskiego gdzie można Panią znaleźć i ewentualny dostępny termin. Mam krótkie - czarne włosy - chciałabym zrobić sobie delikatne pasemka brąz. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Mona27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.