Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-08, 14:07   #1531
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Vivien - ja po pierwszym użyciu SVR tez miałam maskę na twarzy, jednak po pewnym czasie moja skóra zaczęła tak jakby lepiej wchłaniać ten filtr. Dużo lepiej się rozprowadza gdy nałoży sie go na jakiś krem. Ja nakładam trochę ponad 1ml na twarz.
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 14:14   #1532
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Justyce, mnie DP w najmniejszym stopniu nie pobiela
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 14:14   #1533
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

A ja dzisiaj wyprobowalam LPR AL (dzieki Alchemiczce ) i wrazenia mam pozytywne Tylko ze podraznił moje naczynka ;( w czasie aplikacji na poczatku mnie piekly, ale potem troche starłam z okolic zanaczynionych ale potem dałam tam znowu to juz mnie nie piekło. Jednak nie wiem czy bede go stosowac, wlasnie ze wzgledu na te naczynka, bo reszta jest cud miod i orzeszki Ale moze na naczynka bede kłasc np Avene, a na reszte twarzy Antka
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 14:16   #1534
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

lolitko, ale filtry te mogą się "pogryźć"
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 14:19   #1535
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez justyce
No dobra, teraz mam pytanie..

Cały czas się zastanawiam nad wyborem jakiegoś filtra do ciała (padnie chyba na Solecrin Iwostinu, głównie ze względu na niską cenę) i nad jakąś nietonującą alternatywą dla mojego SVR50.

Czytałam wątki o LRP DP, o Avenkach, ale jakoś nie mogłam znaleźć filtra, który by nie pobielał... Nie chcę stosować filtrów z parsolem (żeby się nie przejmować potem ew. kosmetykami kolorowymi, które stosuję - wymagałoby to po prostu remanentu w kosmetyczce ), więc zostaje chyba tylko Avene - czy jest z Avene jakiś filtr, który nie pobiela?....
Mysle, ze najlepsze bedzie mleczko Avene 50, mnie wcale nie pobiela, no moze na poczatku, ale to przez ilosc. Zaraz szybko sie wchlania. Zastanawiam sie czy nie wrocic do niego...
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 14:19   #1536
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Justyce, mnie DP w najmniejszym stopniu nie pobiela
Wiesz, tylko ja jakoś zaczęłam od jakiegoś czasu zwracać uwagę na to, czy dana firma testuje kosmetyki. Co do Avene wiem, że najprawdopodobniej nie. LRP jest własnością L'Oreala, więc odpada. Dość już, że nieświadoma tego zakupiłam Effaclar. To ostatnia rzecz z tej firmy kupiona przeze mnie.

Poza tym druga sprawa to parsol. Nie chcę filtra z parsolem, a takie są - oprócz czysto mineralnych - tylko Avene.. ale właśnie nie wiem, czy istnieje jakiś Avene, który nie byłby za gęsty i nie pobielał..

yaheira, ja nakładam podobną ilość co Ty. Więcej po prostu się nie da..
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 14:25   #1537
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Shadi
lolitko, ale filtry te mogą się "pogryźć"
;(
zapomniałam o tym ;(
no to ja nie wiem co bede robic moze mi to szczypanie przejdzie.. Tylko musze zakupic sobie cos wreszcie na te naczynka bo zostały pozostawione "samopas" i coraz wiecej ich mi sie robi :|
No ale jakbym nakladala tak zeby sie nie dotykały te filterki? A wogole to na czym polega ta niezgodnosc ze soba filtrow? Słabnie ochrona czy cos?
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-08, 14:32   #1538
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

hmm.. a kładzenie jakiegoś antyoksydantu pod filtr nic nie da? Najtańszy byłby ten krem AA Young, wit. C dla dzieci, z droższych np. Active C?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 14:45   #1539
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
lolitko, ale filtry te mogą się "pogryźć"
Shadi, ale myślę, że jak Lolitka położy sobie Avenkę tylko na czystą skórę, nie posmarowaną wcześniej w tych miejscach AL to się nie pogryzą. Mój tata tak robi, całą twarz Avenką a nos Antek bezalkoholowy
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 15:05   #1540
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ok, specjalnie dla Lolitki zdjęcia z 2,5ml LRP DP, najjaśniejszym korygującym LRP i sypkim Hauschki.
Proszę nie patrzeć na moje mongolskie rysy
i coś dla fanek włosów

a od siebie dodam - Lolitko, poproś w kosmetycznym żeby zrobili Ci do małego słoczka (np. Sephorowskiego na próbki) próbkę Ever Fresha Maybelline - naprawdę dorównuje stopniem krycia, sama ocenisz
i jeszcze jedno - po bokach nie nałożyłam dokładnie podkładu i tam przebijają blizny
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 16:00   #1541
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez mckabi
Shadi, ale myślę, że jak Lolitka położy sobie Avenkę tylko na czystą skórę, nie posmarowaną wcześniej w tych miejscach AL to się nie pogryzą. Mój tata tak robi, całą twarz Avenką a nos Antek bezalkoholowy
Własnie tak chce zrobic Sprobuje, moze przezyje

Cytat:
Napisane przez agnieska
Ok, specjalnie dla Lolitki zdjęcia z 2,5ml LRP DP, najjaśniejszym korygującym LRP i sypkim Hauschki.
Proszę nie patrzeć na moje mongolskie rysy
i coś dla fanek włosów
Ooo dziekuje ah ah no i nie moge wyjsc z zachwytu, jesli bede tak wygladac to od razu kupuje !! hehe A włosy sliczne Masz takie naturalnie proste czy prostujesz?
Cytat:
Napisane przez agnieska
a od siebie dodam - Lolitko, poproś w kosmetycznym żeby zrobili Ci do małego słoczka (np. Sephorowskiego na próbki) próbkę Ever Fresha Maybelline - naprawdę dorównuje stopniem krycia, sama ocenisz
No moge sprobowac poprosic o probke ( i tak mi nie dadza ;/ ), ale chyba Ever Fresh sie na filtry srednio nadaje, a Unifiance tylko ma "May Contain" wiec jest chyba lepszy na filtry ( ale i drozszy )
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-08, 16:10   #1542
Paro
Raczkowanie
 
Avatar Paro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 75
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez lolitka123
A włosy sliczne Masz takie naturalnie proste czy prostujesz?
To samo pomyślałam, agnieska włosy masz boskie!! zdradz proszę czego używasz
Paro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 16:24   #1543
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Mam takie naturalne proste czego używam? szamponu/żelu uniwersalnego bez SLSów z Rossmana (seria Babydream), obecnie odżywki to
-sleek.look z Matrixa
-raz użyłam dwa dni temu Waxa, trzy dni temu dałam sobie ampułkę Renew C i Renew B
-właśnie doszło mi kilka masek, o których wspominałam w innym wątku
-łykam MSM i biotynę, ale MSM odpuszczę gdy za kilka dni skończę opakowanie - większe efekty widzę po biotynie, nawet dziwne rzęsy lepiej wyglądają (miałam wywrę, w jednym miejscu były krotsze - teraz odrosły )
-serum na końcówki sleek.look

a reszta to genetyka
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 16:56   #1544
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
Mam takie naturalne proste czego używam? szamponu/żelu uniwersalnego bez SLSów z Rossmana (seria Babydream), obecnie odżywki to
-sleek.look z Matrixa
-raz użyłam dwa dni temu Waxa, trzy dni temu dałam sobie ampułkę Renew C i Renew B
-właśnie doszło mi kilka masek, o których wspominałam w innym wątku
-łykam MSM i biotynę, ale MSM odpuszczę gdy za kilka dni skończę opakowanie - większe efekty widzę po biotynie, nawet dziwne rzęsy lepiej wyglądają (miałam wywrę, w jednym miejscu były krotsze - teraz odrosły )
-serum na końcówki sleek.look

a reszta to genetyka
Agniesiu, czyba już ktoś pytał Cię o tą biotynę, ale nie pamiętam na jakim wątku. Mogłabyś jeszcze raz zdradzić co to za tabletki?
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 16:59   #1545
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Biotyna Zdrovitu, 50 tabletek, dawka 0,1mcg - ok. 9zł ja łykam 3, czasem 4
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 17:04   #1546
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
Biotyna Zdrovitu, 50 tabletek, dawka 0,1mcg - ok. 9zł ja łykam 3, czasem 4
Dziękuję Czyli po nich następuje poprawa kondycji włosów, a czy ze skórą i paznokciami też się coś dzieje?
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 17:19   #1547
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

ze skórą trudno mi powiedzieć - dla mnie biotyna jest na "sierść i kopyta" dzięki Aknenorminowi nie wypryszcza mnie nawet przed okresem (z odstawiania pigułek zresztą), codziennie się zakwaszam, filtruję i witamincejkuję (znaczu się nakładam Active C )
tutaj są artykuły o biotynie:
http://www.luskiewnik.gower.pl/biotyna.htm
http://www.f e m i n e u s.pl/index.php?topic=347.0
- http://www.zdrowie.med.pl/witaminy/with_1.html
- http://www.info-med.pl/katalog/profi...koenzym_r.html
- http://pl.wikipedia.org/wiki/Biotyna
- http://www.encyklopedia-witamin.fao.pl/h.html

http://www.phpbbserver.com/laborator...m=laboratorium

Edytowane przez agnieska
Czas edycji: 2006-06-11 o 09:07
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 17:36   #1548
Karolinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Karolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 372
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Też łykałam kiedyś biotynę z serii zdrovit (na włosy), ale mnie po niej wysypało i zrezygnowałam. Także na każdego dziala inaczej.

Agnieska mam pytanko do Ciebie, widzę że używaż LRP DP, w ogóle się nie świecisz, zdradzisz czego to zasługa?
I jeszcze jedno ile kosztuje Active C ? I na czym polega jego działanie?
__________________
"Iść ciągle być w tej podróży,którą ludzie prozaicznie życiem zwą...."


Karolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 17:40   #1549
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dzięki Agniesiu Przepraszam, że tak męczę, ale żeby nie było potem zmieszania a aptece one mają jakąś nazwę, czy tak poprostu Biotyna Zdrovit?
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-08, 17:44   #1550
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dawno nie zagladalam do tego watku. Ostatnio raczej nie jestem "czasowa"
W kazdym razie musze Wam opowiedziec moj dzisiejszy sen. Otoz snilo mi sie, ze siostra mojego chlopaka miala filterek avene, cena byla srenia jak za 50 ml, ale za to avenka byla lekka, lejaca, matowa i byla w trzech super odcieniach!
Mimo niewielkiej palety kolorow swietnie stapiala sie ze skora kazdej filtromaniaczki i wszystkie bylysmy szczesliwe

A! A tydzien temu snilo mi sie, ze przyjechala do mnie Sandija Miala czarne wlosy i przyjechala mercedesem vito w srodku nocy i miala u mnie spac. U mnie akurat byli jeszcze jacys inni goscie i na kazdym lozku w domu ktos spal, hehehe ;-)
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 17:53   #1551
Karolinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Karolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 372
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

mckabi pozwolisz, że ja odpowiem to jest po prostu biotyna z serii Zdrovit, ja miałam akurat pastylki do ssania o smaku ananasowym w opakowaniu jest 50 tabletek i zaleca się ssać po 2 dziennie cena ok. 9zł
__________________
"Iść ciągle być w tej podróży,którą ludzie prozaicznie życiem zwą...."


Karolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 17:53   #1552
Vivien
Raczkowanie
 
Avatar Vivien
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 308
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

justyce, yaheira: zrobiłam sobie reaplikację i jak nałożę taki 1,5-centymetrowy pasek na krem to ujdzie w tłoku
Tym niemniej lekki tynk jest, a ja już się przyzwyczaiłam do twarzy w wersji au naturel (od wakacji prawie nie używam podkładów).

Chyba niestety na wyjścia będzie Antek + City Matt + skrobia, abu.
A miało być tak pięknie
__________________
Million-to-one chances crop up nine times out of ten.
Terry Pratchett
Vivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 17:57   #1553
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Jak tak polecacie tą Biotynę to się wybiorę do apteki.Od ok 6 mcy mam okropnie rozdwajające się paznokcie.Kiedyś miałam takie długaśne że każdy się pytał czy to są tipsy a teraz lekko urosną za opuszek i się rozdwajają ;(
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 17:58   #1554
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

a ja chcialam zobaczyc jak to bedzie z tymi moimi porami bez antka i od dwoch dni uzywam tonik benzacne, fluid matujacy thalgo, podklad giotdani gold oriflame (wcale nie matujacy), puder clinique lub EL i jest godzina 19ta a ja jestem matowa!!! mam taki zdrowy polysk na twarzy jedynie. Kupie jeszcze dry flo i sprobuje na antka, moze wreszcie nie przetluszcze sie po 2-3 godzinach
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 18:03   #1555
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
A! A tydzien temu snilo mi sie, ze przyjechala do mnie Sandija Miala czarne wlosy i przyjechala mercedesem vito w srodku nocy i miala u mnie spac. U mnie akurat byli jeszcze jacys inni goscie i na kazdym lozku w domu ktos spal, hehehe ;-)
Mnie też się kiedyś Sandija przyśniła Spotkałyśmy się przypadkiem na jakiejś promenadzie, czy stadionie i od razu się poznałyśmy po filtrowym blasku


A tak jeszcze chciałam się zapytać, gdzie można kupić takie czepki foliowe na głowę. Pisałam już o moich przygodach z jednarazówką, ale ten patent nie przeszedł
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 18:06   #1556
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Karolinkaaa
mckabi pozwolisz, że ja odpowiem to jest po prostu biotyna z serii Zdrovit, ja miałam akurat pastylki do ssania o smaku ananasowym w opakowaniu jest 50 tabletek i zaleca się ssać po 2 dziennie cena ok. 9zł
Dzięki Karolinko A są też zwykłe, nie do ssania, bo za ananasem to ja nie przepadam
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 18:12   #1557
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Karolinkaaa
Też łykałam kiedyś biotynę z serii zdrovit (na włosy), ale mnie po niej wysypało i zrezygnowałam. Także na każdego dziala inaczej.

Agnieska mam pytanko do Ciebie, widzę że używaż LRP DP, w ogóle się nie świecisz, zdradzisz czego to zasługa?
I jeszcze jedno ile kosztuje Active C ? I na czym polega jego działanie?
Matuję się pudrem sypkim Hauschki - jest na KWC, mam dwa woreczki Dry Flo, ale narazie czeka aż Hauschkę zużyję
Active C to krem LRP z witaminą C - również jest na KWC, prócz tego sporo przewijało się o nim na forum ogólnie - rozjaśnia, rozpromienia cerę, jest antyoksydantem więc wspomaga działanie filtró, rozjaśnia przebarwienia... jest też kilka innych kremów/olejków z wit. c, np. Redermic - LRP, ma również kwas hialuronowy i wąkrotkę azjatycką, Flavo C jest w postaci olejka (na KWC) i kremu - w aptekach internetowych widać

Cytat:
Napisane przez Karolinkaaa
mckabi pozwolisz, że ja odpowiem to jest po prostu biotyna z serii Zdrovit, ja miałam akurat pastylki do ssania o smaku ananasowym w opakowaniu jest 50 tabletek i zaleca się ssać po 2 dziennie cena ok. 9zł
I innych nie ma, tylko te anansowe

Cytat:
Napisane przez Akszeinga
Jak tak polecacie tą Biotynę to się wybiorę do apteki.Od ok 6 mcy mam okropnie rozdwajające się paznokcie.Kiedyś miałam takie długaśne że każdy się pytał czy to są tipsy a teraz lekko urosną za opuszek i się rozdwajają ;(
Może dorzucisz też do tego MSM? Olimp ma opakowanie 120kapsułek po 1000mcg chyba, za 20-30zł, zależnie od apteki

Cytat:
Napisane przez mckabi
Mnie też się kiedyś Sandija przyśniła Spotkałyśmy się przypadkiem na jakiejś promenadzie, czy stadionie i od razu się poznałyśmy po filtrowym blasku


A tak jeszcze chciałam się zapytać, gdzie można kupić takie czepki foliowe na głowę. Pisałam już o moich przygodach z jednarazówką, ale ten patent nie przeszedł
a'propos snów - kiedyś miałam okres gdy co noc śniłam o antyoksydantach, filtrach itp - na początku funkcjonowania Biochemii

Czepki.. cóż, wstyd przyznać - czepki to jedyna rzecz jaką zabieram z hotelowej łazienki włąśnie siedzę z jednym na głowie, wcześniej WAX na godzinę, teraz Intense Repair

Edytowane przez agnieska
Czas edycji: 2006-06-11 o 09:07
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 18:18   #1558
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
Czepki.. cóż, wstyd przyznać - czepki to jedyna rzecz jaką zabieram z hotelowej łazienki włąśnie siedzę z jednym na głowie, wcześniej WAX na godzinę, teraz Intense Repair
Ładnie to tak podbierać Tak na serio to ja też miałam z hotelu, ale poprostu mi się rozpłynął Przeszukałam całą łazienkę i toaletkę w sypialnii i ani widu czepka.

Agniesiu, jeszcze raz dziękuję Na pewno wybiorę sobie któreś z tych, co podałaś.
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 18:23   #1559
Karolinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Karolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 372
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

hehe ja też zbieram czepki z hoteli mckabi a może zamiast czepku założ zwykłą zimową czapkę ?
__________________
"Iść ciągle być w tej podróży,którą ludzie prozaicznie życiem zwą...."


Karolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 18:32   #1560
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Karolinkaaa
hehe ja też zbieram czepki z hoteli mckabi a może zamiast czepku założ zwykłą zimową czapkę ?
Czapkę powiadasz Może lepsze to niż jednorazówka
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.