Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś za usunięciem kompozycji zapachowych z kosmetyków na rumień i naczynka?
TAK 21 87,50%
NIE 3 12,50%
Głosujący: 24. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-19, 06:59   #1381
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Cera sucha, naczynkowa, wrazliwa, alergiczna, podatna na zaskorniki...POMOCY!!!

Co do mycia buzi - jeśli woda podrażnia skórę, to absolutnie nie musisz jej używać. Albo możesz ograniczyć jej użycie do minimum. Ja np. myję twarz wodą tylko 1 dziennie - rano spryskuję termalną i przecieram tonikiem.

Polecam CI tez zele micelarne, jak np. Rosaliac od LRP - możesz go spłukać wodą albo usunąc wacikiem. Jest niebywale łagodny - specjalnie dla wrażliwców i naczynkowców. Opcji jest naprawdę wiele - zamiast toniku może być hydrolat. Zamiast żelu do mycia buzi płyn micelarny.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 22:08   #1382
Joan82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 150
Dot.: Cera sucha, naczynkowa, wrazliwa, alergiczna, podatna na zaskorniki...POMOCY!!!

zaczyna mi sie juz wszystko rozjasniac...dziekuje:cmo k:

czyli tak: rano woda termalna+hydrolat
serum
filtr (czy moge go uzyc tez pod oczy???jak zrobic na tym makijaz?

wieczor plyn micelarny lub lekki zel bez SLS
Diroseal na policzki
Physiogel na reszte, a co z oczami??????musze wybrac jakis osobny krem? juz nawet nie chodzi mi o te zmarszczki, ktore bezlitosnie nadchodza, ale o to, ze czuje jak bardzo sucha skore mam i to mi przeszkadza.

wiem, ze jestem upierdliwa i moje pytania moga wydawac sie glupie, ale skoro juz postanowilam postawic na glowie cala moja dotychczasowa pielegnacje, to teraz wole sie upewnic czy dobrze robie
Joan82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 00:38   #1383
Nella18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Smile Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Witam Serdecznie,

Chcialabym sie dowiedziec czy moge pujsc na solarium, jesli mam na twarzy praktycznie nie widoczne po obu stronach na policzkach naczynka krwionosne, czy solarium nie powiekszy mi ich ? Prosze o jakas odp.

Dziekuje i Pozdrawiam.
Nella18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 05:35   #1384
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Solarium jest przeciwwskazaniem przy popękanych naczynkach . Dlatego tez używam wysokich stabilnych filtrów.
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 07:10   #1385
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

a ja odstawiłam pollenę-ewę moje naczynka sie rozdrażniły więc na poliki aplikuje osobno krem daxa i chyba jest lepiej. Ale pomyślałam że skoro ta pollena( dax mnie czasem zapycha niestety) taka leciutka dobra to może by z niej żel na naczynka wypróbować? miała go któraś dziewczyny?
link do KWC http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18864 , niestety jest tylko 1 recenzja
Skład: Water, Propylene Glycol, Allantoin, Carbomer, Triethanoloamine, Rosa Damascena Flower (Rose) Oil, Citrus Medica Limonum (lemon) Peel Oil, Cupressus Semprevirens (Cypress) Oil, Citrus Aurantium Amara (Neroli) Flower Oil, Ocimum Basilicum (Basil) Oil, Fragrance, Methylchloroizothiazolino ne, Methylizothiazolinone
jak myślicie,dobre by to było?
__________________
bo ludzie chcą
mieć kogoś do pary
w parze się parzyć
a potem lizać bąble


dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 07:54   #1386
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Cera sucha, naczynkowa, wrazliwa, alergiczna, podatna na zaskorniki...POMOCY!!!

1. Filtr jak najbardziej możesz nałożyć od oczy - ochronisz delikatną skórę.

2. Malujesz się najnormalniej w świecie - czekasz aż filtr się wchłonie, na to puderek czy podkład i dalej już jak tam sobie wymyśliłaś.

3. Ja bym Diroseal stosowała pod oczy - on jest bardzo tłusty, a retinaldehyd to świetny składnik p/zmarszczkowy.


Reszta Twojego programu pielęgnacyjnego jest OK. jeśli coś jest jesczze niejasne dla Ciebie - pytaj śmiało.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 09:10   #1387
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Nella18 Pokaż wiadomość
Witam Serdecznie,


Chcialabym sie dowiedziec czy moge pujsc na solarium, jesli mam na twarzy praktycznie nie widoczne po obu stronach na policzkach naczynka krwionosne, czy solarium nie powiekszy mi ich ? Prosze o jakas odp.


Dziekuje i Pozdrawiam.
jest duże prawdopodobieństwo, że sie powiększą, nie na stałe tylko bezposrednio po solarium, potem wracają do porpzedniego stanu... ale są długo podrażnione... natomiast długotrwałe wizyty mogą rozszerz. naczynka na stałe

Cytat:
Napisane przez dissolved__girl Pokaż wiadomość
a ja odstawiłam pollenę-ewę moje naczynka sie rozdrażniły więc na poliki aplikuje osobno krem daxa i chyba jest lepiej. Ale pomyślałam że skoro ta pollena( dax mnie czasem zapycha niestety) taka leciutka dobra to może by z niej żel na naczynka wypróbować? miała go któraś dziewczyny?
link do KWC http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18864 , niestety jest tylko 1 recenzja
Skład: Water, Propylene Glycol, Allantoin, Carbomer, Triethanoloamine, Rosa Damascena Flower (Rose) Oil, Citrus Medica Limonum (lemon) Peel Oil, Cupressus Semprevirens (Cypress) Oil, Citrus Aurantium Amara (Neroli) Flower Oil, Ocimum Basilicum (Basil) Oil, Fragrance, Methylchloroizothiazolino ne, Methylizothiazolinone
jak myślicie,dobre by to było?
nie miałam
ale z tego co wiem, to ten glikol propylenowy moze zapychać niektóych
mnie czasami coś tam zapycha, czasami nie, trudno załapać co
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 09:46   #1388
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

kurka, mnie ostatnio wszystko zapycha
__________________
bo ludzie chcą
mieć kogoś do pary
w parze się parzyć
a potem lizać bąble


dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 10:39   #1389
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez dissolved__girl Pokaż wiadomość
a ja odstawiłam pollenę-ewę moje naczynka sie rozdrażniły więc na poliki aplikuje osobno krem daxa i chyba jest lepiej. Ale pomyślałam że skoro ta pollena( dax mnie czasem zapycha niestety) taka leciutka dobra to może by z niej żel na naczynka wypróbować? miała go któraś dziewczyny?
link do KWC http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18864 , niestety jest tylko 1 recenzja
Skład: Water, Propylene Glycol, Allantoin, Carbomer, Triethanoloamine, Rosa Damascena Flower (Rose) Oil, Citrus Medica Limonum (lemon) Peel Oil, Cupressus Semprevirens (Cypress) Oil, Citrus Aurantium Amara (Neroli) Flower Oil, Ocimum Basilicum (Basil) Oil, Fragrance, Methylchloroizothiazolino ne, Methylizothiazolinone
jak myślicie,dobre by to było?
Ja też przestałam używać, i mam bardzo rozdrażnioną cerę nie wiem czy to przez ten krem czy coś innego ale zaniepokoiłam się bo w sumie to jedyny nowy kosmetyk w mojej kolekcji... chociaż... moje serum ostatnio sprawia, że jestem czerwona! Wczesniej to sie nie zdarzało a ma w składzie- mleczko winogronowe, kwas h., olej jojoba, NMF i wodę i to tyle! Zastanawiam się, czy nie dodać jeszcze oleju z orzechów laskowych bo on działa ściągająco... dodam dzisiaj i zdam jutro relacje.

Co do serum na naczynka którego link podałaś- skłąd w sumie nie wskazuje na to by było to coś super... wrecz banalny i po lekkim przestosowaniu składników można zorbić samemu
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 12:01   #1390
Mimi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lipno k/Włocławka
Wiadomości: 163
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

hej wam, dolaczam do Was dziewczyny bo ja rowniez mam problem z naczynkami, niewiem juz kompletnie jak mam pielegnowac ta skore, wszystko mnie zapycha ;/ ee tam do kitu z tym stracilam juz wszelką nadzieje ze bedzie kiedys poprawa. mam tonik z Bielendy kasztanowy i z poczatku byl swietny.. do czasu gdy zuzylam polowe opakowania skora zaczela reagowac jak zwykle czyli czerwienila sie i chyba troche zapchala. teraz mam oliwke Hipp- na razie buzia jest jasniejsza i gladsza, troszke zaskornikow zniknelo ale.. to tylko oliwka i zadnych naczynek nie wzmocni niestety
ech.. pozdrowienia dla wszystkich naczynkowcow kiepski humor mam dzis
Mimi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 13:47   #1391
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

co dziewczyny myslicie o masażu buzi i dekoltu kostkami lodu? może ujędrnić buźkę? tlyko czy to nie będzie szok dla naczynek i ich nie podrażni
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 14:15   #1392
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
co dziewczyny myslicie o masażu buzi i dekoltu kostkami lodu? może ujędrnić buźkę? tlyko czy to nie będzie szok dla naczynek i ich nie podrażni
O no właśnie, podpisuję się pod tym pytaniem wiem ze moja mama kiedys robila sobie takie masaże. Myślę, że podrażnić to nie... chyba. Kto wie niech da znac
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 16:26   #1393
liteona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

kobitki kochane, mam pytanko. Czy używacie w lecie dirosealu???? bo ja właśnie zakupiłam, ale wyczytałam że słońce+diroseal= przebarwienia prawda to???
liteona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 18:07   #1394
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
Co do serum na naczynka którego link podałaś- skłąd w sumie nie wskazuje na to by było to coś super... wrecz banalny i po lekkim przestosowaniu składników można zorbić samemu
oj, dla mnei to niewykonalne czyli lepiej sobie go odpuscić? dax świetnie działa na moje naczynka niestety zaskórniki mi się po nim robią od jakiegoś czasu, dlatego szukałam czegoś lżejszego
__________________
bo ludzie chcą
mieć kogoś do pary
w parze się parzyć
a potem lizać bąble


dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 18:17   #1395
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
O no właśnie, podpisuję się pod tym pytaniem wiem ze moja mama kiedys robila sobie takie masaże. Myślę, że podrażnić to nie... chyba. Kto wie niech da znac
hmm.. wiesz a moze taki masaż jest b.dobry dla naczynek, bo wiesz uelastycznia je, podobnie jak kawitacja

Cytat:
Napisane przez liteona Pokaż wiadomość
kobitki kochane, mam pytanko. Czy używacie w lecie dirosealu???? bo ja właśnie zakupiłam, ale wyczytałam że słońce+diroseal= przebarwienia prawda to???
oj tak Diroseal odstaw na lato, no chyba, ze filtr 50 stosuejsz na codzień...

ja też zakupiłam, ale poczeka do jesieni
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 18:17   #1396
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Dziewczyny, co do tego masażu kostkami lodu, to nie polecam. Co prawda sama nie wykonywałam, ale był kiedyś wątek o tym i Wizażanki narzekały, że im się strasznie "rozdrażniła" skóra i popękały im naczynka

O! Tu jest --> http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+kostkami+lodu

Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 18:20   #1397
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co do tego masażu kostkami lodu, to nie polecam. Co prawda sama nie wykonywałam, ale był kiedyś wątek o tym i Wizażanki narzekały, że im się strasznie "rozdrażniła" skóra i popękały im naczynka

O! Tu jest --> http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+kostkami+lodu

o matko
szkoda

ale sobie pomyślałam, że jako masaż do nóg i na brzuch, piersi to będzie w sam raz
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 18:22   #1398
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

O tak, ja chyba też spróbuję na te części ciała..Mam nadzieję, że nie zamarznę
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 19:08   #1399
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez liteona Pokaż wiadomość
kobitki kochane, mam pytanko. Czy używacie w lecie dirosealu???? bo ja właśnie zakupiłam, ale wyczytałam że słońce+diroseal= przebarwienia prawda to???
Diroseal stosujemy tylko na noc a w ciagu dnia obowiazkowo filtr.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 19:30   #1400
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Diroseal stosujemy tylko na noc a w ciagu dnia obowiazkowo filtr.
hmm.. a widziesz! to moge stosować czasami na noc, pomimo, ze nei zawsze mam w dzień filtr! nie wiedziałam


p.s. JT to jak dzisiaj zaczynamy masssaże ciała oprócz buźki of kors? )? ja właśnie idę
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 19:42   #1401
Beatriceee
Raczkowanie
 
Avatar Beatriceee
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 45
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

hej mam pytanko. Czy tabletki z beta-karotenem, pomogą ochronić naczynkową skórę, tym bardziej w lecie? Mam coraz więcej rozszerzonych naczynek na nogach, wiem, że zaden lek nie usunie ich, ale może był by dobry żeby więcej ich nie powstawało. Czy może latem lepiej brać jakiś lek z kasztanowcem? Pomocy
Beatriceee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 20:16   #1402
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
hmm.. a widziesz! to moge stosować czasami na noc, pomimo, ze nei zawsze mam w dzień filtr! nie wiedziałam


p.s. JT to jak dzisiaj zaczynamy masssaże ciała oprócz buźki of kors? )? ja właśnie idę
Podczas kuracji nie ma wybiorczego stosowania filtrow chyba ze chcesz miec przebarwienia.
Diroseal dobrz jest uzywac 2-3 razy w tygodniu na noc ale filtr codziennie.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 21:03   #1403
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co do tego masażu kostkami lodu, to nie polecam. Co prawda sama nie wykonywałam, ale był kiedyś wątek o tym i Wizażanki narzekały, że im się strasznie "rozdrażniła" skóra i popękały im naczynka

O! Tu jest --> http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+kostkami+lodu

Szkoda Pamiętam, ze moja mama sobie tak robiła dla ujędrnienie skóry i sie z lekka napaliłam na to mrożenie ale nie będę ryzykować, za dużo do stracenia.

A wiecie co, byłam u hematologa (to ten od krwi) i przy okazji powiedział mi, że jeśli zauważę nasilenie się naczynek i duży rumień to mam od razu do niego przyjść ( w domyśle- i czekać 5h zanim wejdę do gabinetu, wysłuchując o wszystkich hemofiliach i o tym, o której każda z babć w poczekalni przyszła- najczęściej o 6.30, mimo że przychodnia jest czynna od 7 a lekarz od 10 ) Szkoda, ze od razu nie spytałam co może na nie poradzić bo teraz się zastanawiam a nie mam znajomego-hematologa. Jeśli któraś z Wizażanek ma, to może się spyta?
A jeszcze czekając na wizytę odwiedziałam kosmetyczkę gdzie zamykają naczynka (tzn ja mam powiększone a nie popękane) i nos kosztuje 180zł za 1 raz... czy to dużo czy dziwnie mało i pewnie zrobią mi z buzi wulkan?
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 11:39   #1404
Ania_honey
Raczkowanie
 
Avatar Ania_honey
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 48
GG do Ania_honey
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cześc dziewczyny! Ja nie mam cery naczynkowej, ale mój YŻ ma. Po wysiłku fizycznym ma całą czerwoną twarz. A teraz cały czas ma rumieńce (no takie plamy czerwone na twarzy) i mówi, że go aż pieką jak się zdenerwuje itp.

Czy mogłybyście mi dziewczynki polecić jakiś krem dla niego i bloker niebarwiący na słońce? Proszę ślicznie
__________________
Don't walk in front of me, I may not follow;
Don't walk behind me, I may not lead;
Walk beside me, and just be my friend.
Ania_honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 12:35   #1405
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Nikaa i jak tam, masowałaś się kostkami lodu? Ja sie nie umiem do tego zabrać, jakieś takie zimne to, brrr

Katarinko, co do zamykania naczynek, to mi się wydaje, że cena jest w sam raz Ja płaciłam 200 za nos i małe pajączki na polikach
Zabieg będzie wykonywał lekarz?
No i spytałabym się jaką metodą będą to robić, bo wiem, że są dwie-jedna z siniakami, druga bez. Jak tą pierwszą to lepiej żebyś nie planowala żadnych imprez w tygodniu po zabiegu
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 12:46   #1406
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

niech was ręka boska broni przed masowaniem naczynkowej buzi kostkami lodu!!!!!

to jest dla naczynek taki sam szok termiczny jak sauna czy solarium, i może sie skończyć "pięknymi" pajączkami
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 12:57   #1407
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

dziewczyny ale u kosmetyczki to jak zamykaja laserem czy pradem? Bo jak do tej pory czytalam to kosmetyczki maja ta tansza metode na prad(laser to powinien wykonywac lakarz a nie kosmetyczka), a pradem jest to tanio. Moja znajoma placi za igle i za wkucie sie w kazde naczynko i potraktowanie go pradem. w zeszlym roku miala tylko 5 naczynek to wynioslo ja to bardzo tanio nawet nie 50zl
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 18:22   #1408
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
niech was ręka boska broni przed masowaniem naczynkowej buzi kostkami lodu!!!!!

to jest dla naczynek taki sam szok termiczny jak sauna czy solarium, i może sie skończyć "pięknymi" pajączkami
wiemy już

masowałam brzuch i uda... ciekawe doświadczenie niestety całych nóg nie mogę, bo tam mi pękają naczynka
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 21:42   #1409
Joan82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 150
Dot.: Cera sucha, naczynkowa, wrazliwa, alergiczna, podatna na zaskorniki...POMOCY!!!

Bardzo Ci dziekuje za wszystkie rady i odpowiedzi

Diroseal pod oczy??????? Bardzo mnie to zdziwilo, ale suuuper , ze moge tak robic (nie lubie uzywac zbyt wielu kosmetykow na raz).

Cos mi sie chyba pomylilo z Physiogelem, myslalam, ze to jest super-extra krem nawilzajacy, a to jest chyba zel do mycia twarzy, tak? Jakas mnie watpliwosc dopadla, a jak zaczelam szukac aby sie upewnic, to tradycyjnie nic nie znalazlam Jesli jednak jest to zel do mycia, to w zwiazku z tym mozesz mi polecic jakis dobry krem do cery suchej na noc? Policzki Diroseal, a reszta twarzy, szyja?

i jeszcze jedno...pisalas o kwasach na zaskorniki i ze to dopiero kuracja na jesien, a mozesz mnie naprowadzic na jakis konkretny temat (jesli znasz oczywiscie), w ktorym moglabym sobie poczytac o doswiadczeniach dziewczyn, o tym, co to i jak to sie stosuje...

DZIEKUJE SERDECZNIE
Joan82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 07:05   #1410
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Cera sucha, naczynkowa, wrazliwa, alergiczna, podatna na zaskorniki...POMOCY!!!

Physiogel cleanser to żel myjący, a poprostu physiogel to krem.
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-14 12:57:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.