Jakie ćwiczenia...prosze o rade. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-07, 13:30   #1
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690

Jakie ćwiczenia...prosze o rade.


Witam. przejrzałam dużo wątków długo czytałam jednak nie znalazłam nic co by mnei zadowoliło.
Mianowicie potrzebuję ułożenia planu treningowego.
No bo ćwiczę sobie godzine dziennie jakieś cwiczenia które mi rpzyjda do głowy, robię ponoszenia nóg brzuszki troche pilatesu i rozciagania ale nie wiem czy osiagnę w ten sposób zamierzone efekty.
Mianowicie, chciałabym przede wszystkim wysmuklić dolne partie ciała - ujędrnić i podnieść pośladki, wysmuklić łydki i uda, oraz spalić warstewke tłuszczyku galaretki:P wraz z celulitem który nagormadziły mi sie przez ostatni rok w wyniku beznadziejnego odżywiania. Pod spodem czuje ze mam mocne mieśnie ale sa one otoczone dość gruba warstewką tłuszczu który wygląda okropnie i sprawia że uda wyglądają jak u zaniedbanej starszej pani, do tego mam tzw podójne biodra, kóre chciałabym zlikwidowac, bo nie wyglądaja smukło. Chcicłabym żeby miesnie ładnie sie wyeksponowały ajednoczesnie zeby to smukło i nie przysadziście wyglądało.Dodatkowo chce schudnąć ok 8 kg. (teraz waze 59 przy wzroście 165)

Nie wiem co zrobić, bo nie chce rozbudowywac za bardzo miesni tylko głównie tak jak pisałam wyżej wiec nie wiem co powinnam zaczac ćwiczyć.
prosze w zwiazku z tym o konkretny zestaw ćwiczeń który na pewno będe sumiennie wykonywać , od osoby która sie na tym zna
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 14:39   #2
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Jakie ćwiczenia...prosze o rade.

Up. Na prawdę nie ma tu osoby która może mi pomóc?
Byłabym bardzo wdzięczna...
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 21:02   #3
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: Jakie ćwiczenia...prosze o rade.

poki jest ladna pogoda, korzystaj z niej biegaj, graj w pilke itp..
ze swojej strony moge ci polecic jezde na rolkach- pracuja wszystkie partie miesni, wysmukjaja sie i jest git

ps. nie podoba mi sie tylko ilosc kg ktore chcesz zrzucic 51 kg juz zakrawa na niedowage...
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 21:43   #4
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Jakie ćwiczenia...prosze o rade.

Ach, dziękuje za miłe rady. O tym wiem

Myślałam raczej o konkretniejszym planie. Co jak kiedy i ile

PS. Ja sie z taka waga dobrze czułam i nie miałam problemów ze zdrowiem
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 22:14   #5
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: Jakie ćwiczenia...prosze o rade.

a nie wygladalas zbyt kosciscie? pytam, bo sama mam tyle samo wzrostu co ty, ale waze 55 kg, i gnaty mi wystaja.. tez chcialam kiedys schudnac do 51kg, ale zaniechalam prob -->mialam dosyc ciaglych pytan czy aby nie jestem chora
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 22:28   #6
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Jakie ćwiczenia...prosze o rade.

to wszystko zalezy od budowy. Ja mam 164 i przy wadze 50 wygladalam naprawde dobrze, nie bylam w zadnym wypadku chuda i nigdzie mi kosci nie wystawaly bylam szczupla. Teraz waze 52 i za duzo sie nie zmienilo, widze troche ze przybralam ale dalej jestem szczupla bo te 2 kg to bardzo mala roznica. Ogolnie nie patrze na wage tylko bardziej na lustro wazylam sie teraz z czystej ciekawosci bo akurat kupili do domu nowa wage :P bo juz prawie rok nie mialam zadnej i tylko wazylam sie nieraz u znajomych zeby zobaczyc czy nagle cos sie nie zmienilo hehe

Hm a co do glownego tematu to "niusia" na forum jest duzo porad, sprobuj sobie sama ulozyc plan,rob cos co cie bedzie ciekawilo. Ciezko komus obcemu ulozyc dla Ciebie plan bo niektore rzeczy moga Ci nie pasowac a nie warto robic cwiczen tylko zeby robic..
Jezeli chcesz zrzucic tluszczyk to polacz aeroby z treningiem silowym . To przyniesie dobre rezultaty. No i oczywiscie dieta. przeczytaj sobie 10 przykazan zywieniowych podwieszonych na dietetyce. Samo obmyslenie wszystkiego wymaga wysilku na poczatku ale pozniej to przychodzi samo
Najlepiej naprzemiennie dzien po dniu mieszac aeroby/silowe. A co chcesz dokladniej robic to musisz pomyslec. Bieganie, plywanie, stepper. A silowe mozesz tez wykonywac w domu: przysiady, wykroki, pompki itp.
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 22:38   #7
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: Jakie ćwiczenia...prosze o rade.

a ja mam za slabe nerwy na wazenie sie --> unikam wage szerokim lukiem
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 22:40   #8
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Jakie ćwiczenia...prosze o rade.

Hmm moge biegac ale to nie rozbuduje mi dodatkowo łydek i całych nóg?

A i..mogłabyś mi podać jakies przykłądowe ćwiczenia siłowo.tak dokładnie..do robienia w domu?

a co do innego pytanie, nie przy tej wadze wyglądam szczupło i w sam raz
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 22:42   #9
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: Jakie ćwiczenia...prosze o rade.

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Hmm moge biegac ale to nie rozbuduje mi dodatkowo łydek i całych nóg?

A i..mogłabyś mi podać jakies przykłądowe ćwiczenia siłowo.tak dokładnie..do robienia w domu?

a co do innego pytanie, nie przy tej wadze wyglądam szczupło i w sam raz
w takim razie w porzadku, ze sie dobrze przy tej wadze czujesz
a co do cwiczen- rzeczywiscie, my raczej niewiele mozemy ci doradzic.. luknij w fora na fitnesie --> napewno cos wyszperasz
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 08:44   #10
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Jakie ćwiczenia...prosze o rade.

niusia moge ci polecic wypady, wykroki, przysiady.. tylko ze to jest na miesiac jezeli sie pozniej nie dolozy ciezaru do tego to juz nie czuc tak zmeczenia. Ale poczytaj sobie to forum bo nie tyle wazne sa cwiczenia co posilki przed i potreningowe .
W wielu tematach sa podane konkretne cwiczenia. Wejdz sobie w te tematy podwieszone na fitnessie [trening dj wallis, przyjemny trening nog, cwiczenia itp], tam jest naprawde peeeeeeeeeeelno cwiczen i wybierz sobie to co ci dokladnie podpasuje posprawdzaj sobie pare cwiczen i uloz trening. Po 2 cwiczenia na kazda partie ciala , w kazdym cwiczeniu np. 3 serie po 12-15 powtorzen. Najlepiej jest cwiczyc cale cialo
No i poczytaj o posilkach . To jest naprawde WAZNE i to nie tak ze gadam zeby pogadac, ale bez tego efekty pojawia sie pozniej albo beda znikome...

A co do biegania, wedlug mnie nogi nie tyle sie rozbuduja co beda ladniej wygladac, troche na pewno sie zmieni wyglad lydek i ud ale przez tluszczyk nie bedzie az tak tego widac, a bieganie naprawde ladnie ksztaltuje nozki. Ale to musisz lubic, zeby sie do tego nie zmuszac Jak nie to tak jak mowila sloneczko mozesz jezdzic na rolkach, tez swietna sprawa
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.