Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-13, 17:00   #3841
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
a na jakiś wikt mogę liczyć???
Podzielę się konfiturką Nie no żartuję ... zjem sama

Idę jutro do okulisty bo miałam dzisiaj jakiś problem z polem widzenia przez ok. godzinę, nigdy czegoś takiego nie miałam Chyba mi się oczy przy kompie za bardzo męczą i muszę sobie okulary cylindryczne strzelić
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-10-13 o 17:01
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 17:11   #3842
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Podzielę się konfiturką Nie no żartuję ... zjem sama

Idę jutro do okulisty bo miałam dzisiaj jakiś problem z polem widzenia przez ok. godzinę, nigdy czegoś takiego nie miałam Chyba mi się oczy przy kompie za bardzo męczą i muszę sobie okulary cylindryczne strzelić
musisz się bardziej postarać

w rodzinie nie ma jaskry?
idź koniecznie, niech Ci zmierzą tez ciśnienie
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 17:13   #3843
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

dziewczyny potrzebuję pomocy szyję sobie sukienkę na wesele w listopadzie i nie mogę się zdecydować na kolor załączam zdjęcia kiecki i kolorów
Załącznik 2581682Załącznik 2581683Załącznik 2581684
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 17:19   #3844
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
dziewczyny potrzebuję pomocy szyję sobie sukienkę na wesele w listopadzie i nie mogę się zdecydować na kolor załączam zdjęcia kiecki i kolorów
Załącznik 2581682Załącznik 2581683Załącznik 2581684
O prosze ktosię pojawił.Jak w potrzebie to wie gdzie jesteśmy
Piękna sukienka
Koloru Ci nie doradze bo nie wiem jaką masz urodę. A oba mi się podobają.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 17:22   #3845
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
dziewczyny potrzebuję pomocy szyję sobie sukienkę na wesele w listopadzie i nie mogę się zdecydować na kolor załączam zdjęcia kiecki i kolorów
Załącznik 2581682Załącznik 2581683Załącznik 2581684
oba są piękne
Ty brunetka czy blondynka?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 17:26   #3846
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Dominko probowalam z tym kodem bo nawet juz po przekierowaniu na paypal, po zalogowaniu sie znowu mi zaproponowal wpisanie kodu do ramki i skopiowalam ten kod i wkleilam i pokazalo ze juz wygasl. niewazne 35 % to mega duzo , juz i tak czailam sie na tego lauressa po twoich zachwytach
zauwazylam ze wszyscy tu kombinuja ostatnio jakby tu sie spotkac to mila swiadomosc ze jednak nasze zycie nie calkiem jeszcze przenioslo sie do sieci
Piekna sukienka i piekne kolory. no ale wlasnie ty jaka faa?

Edytowane przez beafrance
Czas edycji: 2009-10-13 o 17:32
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 17:31   #3847
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
musisz się bardziej postarać

w rodzinie nie ma jaskry?
idź koniecznie, niech Ci zmierzą tez ciśnienie
Nie ma jaskry w rodzinie i to w ogóle było coś dziwnego. Taki pasek w polu widzenia, jakby załamanie światła, mieniące się Na początku myślałam że to odbicie od słońca, bo wyglądałam przez okno przez chwilę Nie wiem nie umiem tego opisać. Ciśnienie mam w normie. Dzisiaj miałam dłubaninę przy fotkach na kompie i podejrzewam, ze przez mój astygmatyzm wzrok mi się szybciej męczy, bo nie widzę niektórych rzeczy dobrze i się wpatrywać muszę. Jutro sobie załatwię receptę na te cylindry. A dzisiaj to mnie po tym głowa boli Nie będę w internecie sprawdzać co to moze być, bo zaraz sie okaże że to jakaś śmiertelna choroba
A jak byś chciała przyjechać to przecież wiesz że będzie wikt Męża zagonię bo on lubi gotować, a najbardziej lubi jak wszystkim smakuje

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
Dominko probowalam z tym kodem bo nawet juz po przekierowaniu na paypal, po zalogowaniu sie znowu mi zaproponowal wpisanie kodu do ramki i skopiowalam ten kod i wkleilam i pokazalo ze juz wygasl. niewazne 35 % to mega duzo , juz i tak czailam sie na tego lauressa po twoich zachwytach
zauwazylam ze wszyscy tu kombinuja ostatnio jakby tu sie spotkac to mila swiadomosc ze jednak nasze zycie nie calkiem jeszcze przenioslo sie do sieci
Kurde jeszcze wczoraj działał bo Mariola wpisywała A ja już nawet kilka osób widziałam Ale Ci powiem ze takie spotkanie to surrealistyczne jest
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 17:40   #3848
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość


-
A ja już nawet kilka osób widziałam Ale Ci powiem ze takie spotkanie to surrealistyczne jest
to znaczy ze takie spotkanie w realu burzy istniejacy w wyobrazni porzadek? czy ze to se ne da
lece do domku pa dziewczeta

Edytowane przez beafrance
Czas edycji: 2009-10-13 o 17:41
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 17:50   #3849
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
to znaczy ze takie spotkanie w realu burzy istniejacy w wyobrazni porzadek? czy ze to se ne da
lece do domku pa dziewczeta
nie burzy tylko rozwija i uzupełnia i wzbogaca i w ogóle czad to jest
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 17:54   #3850
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
O prosze ktosię pojawił.Jak w potrzebie to wie gdzie jesteśmy
Piękna sukienka
Koloru Ci nie doradze bo nie wiem jaką masz urodę. A oba mi się podobają.
ja Was czytam ale rzadko tzn prawie w ogóle się nie udzielam
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
oba są piękne
Ty brunetka czy blondynka?
Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
Dominko probowalam z tym kodem bo nawet juz po przekierowaniu na paypal, po zalogowaniu sie znowu mi zaproponowal wpisanie kodu do ramki i skopiowalam ten kod i wkleilam i pokazalo ze juz wygasl. niewazne 35 % to mega duzo , juz i tak czailam sie na tego lauressa po twoich zachwytach
zauwazylam ze wszyscy tu kombinuja ostatnio jakby tu sie spotkac to mila swiadomosc ze jednak nasze zycie nie calkiem jeszcze przenioslo sie do sieci
Piekna sukienka i piekne kolory. no ale wlasnie ty jaka faa?
ja blondynka włosy długie sporo za łopatki blond taki bardziej słomkowy, oczy niebieskie, wzrost średni 168 cm, biust zerowy i waga powiedzmy średnia krajowa czyli budowa nie za szczupła nie za tęga

i jesczze myślałam nad tym kolorem
Załącznik 2581831
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/

Edytowane przez faa
Czas edycji: 2009-10-13 o 17:56
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 17:55   #3851
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Idę jutro do okulisty bo miałam dzisiaj jakiś problem z polem widzenia przez ok. godzinę, nigdy czegoś takiego nie miałam Chyba mi się oczy przy kompie za bardzo męczą i muszę sobie okulary cylindryczne strzelić
Heh, też byłam u okulisty - wczoraj rano, prawie udało mi się zapomnieć Przydałyby mi się pingle do auta, ale nie mam chwilowo tysiaka ot tak

Faa, fiolet mi się osobiście podoba

Za niecałą godzinę uciekam na pierwszą lekcję pływania, trzymajcie kciuki
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2009-10-13 o 17:58
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 18:02   #3852
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Nie ma jaskry w rodzinie i to w ogóle było coś dziwnego. Taki pasek w polu widzenia, jakby załamanie światła, mieniące się Na początku myślałam że to odbicie od słońca, bo wyglądałam przez okno przez chwilę Nie wiem nie umiem tego opisać. Ciśnienie mam w normie. Dzisiaj miałam dłubaninę przy fotkach na kompie i podejrzewam, ze przez mój astygmatyzm wzrok mi się szybciej męczy, bo nie widzę niektórych rzeczy dobrze i się wpatrywać muszę. Jutro sobie załatwię receptę na te cylindry. A dzisiaj to mnie po tym głowa boli Nie będę w internecie sprawdzać co to moze być, bo zaraz sie okaże że to jakaś śmiertelna choroba
A jak byś chciała przyjechać to przecież wiesz że będzie wikt Męża zagonię bo on lubi gotować, a najbardziej lubi jak wszystkim smakuje

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------



Kurde jeszcze wczoraj działał bo Mariola wpisywała A ja już nawet kilka osób widziałam Ale Ci powiem ze takie spotkanie to surrealistyczne jest
nie kuś

do okulisty marsz, zbadaj dno oka, ciśnienie wewnątrzgałkowe, pole widzenia, dla własnego komfortu
Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
ja Was czytam ale rzadko tzn prawie w ogóle się nie udzielam



ja blondynka włosy długie sporo za łopatki blond taki bardziej słomkowy, oczy niebieskie, wzrost średni 168 cm, biust zerowy i waga powiedzmy średnia krajowa czyli budowa nie za szczupła nie za tęga
no, aż takich szczegółów nie wymagano
ja bym stawiała na kobalt

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

ten ostatni weselnie oklepany

fanka, no tylko się nam nie utop

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

muszę się poskarżyć - Olka łazi za mną jak piesek, normalnie nie mogę się opędzić, a na resztę warczy, tylko mama i mama, już nie mogę
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 18:08   #3853
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

A ja mam prosbe, miejcie litosc dla slepaka - rozumiem, ze na forum utarlo sie przemycac off topy pod jasna czcionka ale kurna chata, jestesmy na plotkowym, co wy tu chcecie off topowac?! Jak chcecie cos napisac to walcie z czerni jak reszte, a nie mnie biedna o skret galek przyprawiacie. Nikt was przeciez nie pogoni za OT na watku plotkowym
Pisac, pisac, bez krepacji
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 18:13   #3854
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
A ja mam prosbe, miejcie litosc dla slepaka - rozumiem, ze na forum utarlo sie przemycac off topy pod jasna czcionka ale kurna chata, jestesmy na plotkowym, co wy tu chcecie off topowac?! Jak chcecie cos napisac to walcie z czerni jak reszte, a nie mnie biedna o skret galek przyprawiacie. Nikt was przeciez nie pogoni za OT na watku plotkowym
Pisac, pisac, bez krepacji
i kto to mówi
tak jest
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 18:26   #3855
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

No przeca nikogo nie pogonilam z plotkowego za OT (toc ten watek to jeden wielki OT)
Dopoki nie urzadzicie zapasow w lajnie, to piszta co chceta, nikt wam ansow czynil nie bedzie
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 18:29   #3856
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Vril, ale ja chciałam tak po cichutku

Ilono, z całych sił będę się starała wrócić i zaraportować Oraz z powodu małej.
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2009-10-13 o 18:31
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 18:39   #3857
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
nie kuś

do okulisty marsz, zbadaj dno oka, ciśnienie wewnątrzgałkowe, pole widzenia, dla własnego komfortu
Tak jest <salutuje>

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
no, aż takich szczegółów nie wymagano
ja bym stawiała na kobalt
Ja też ja też
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
muszę się poskarżyć - Olka łazi za mną jak piesek, normalnie nie mogę się opędzić, a na resztę warczy, tylko mama i mama, już nie mogę
Bidna Olunia i bidna Ilunia A moja właśnie pojechała na wycieczkę szkolną. Trzecią w tym roku szkolnym W góry!
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 18:40   #3858
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

A my mialysmy po cichu trzymac kciuki Zreszta nie do ciebie pije tylko do ogolu, co i rusz sie potykam o ta blada czcionke na plotkowym
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 18:49   #3859
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
muszę się poskarżyć - Olka łazi za mną jak piesek, normalnie nie mogę się opędzić, a na resztę warczy, tylko mama i mama, już nie mogę
o to teraz wiesz co ja mam tyle,że u mnie jeszcze całowanie dochodzi jak tylko najmniejsza okazja się nadarzy (typu schylenie, kucnięcie itp, podciągnięcie rajstopek, a jak nie da się w odstępie 15min nic takiego to całuje choćby po rękach, nodze czy papciach) oraz przytulanie i nieustające wyznania miłosne. jak odmawiam i danie, to: no pzeciez nie denerwuj się już, wsystko jest dobze, pzeciez wies, że cie bardzo kocham, no juz w poządku, pocałuję cię za to itp.. fajne, ale naprawdę czasem mam serdecznie dość tych ciągłych czułości... gdyby TŻ podzielił...

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-10-13 o 18:54
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 18:52   #3860
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Agabil1 ja moge Ci pomoc zorganizowac kase na biznes tylko zobacze co tam u Was daja w miescie A kibicuje jak najbardziej, mam daleka znajoma co sie tym zajmuje i nie widzialam zeby narzekala, a nie ma nic stacjonarnie tylko jest polecana pantoflową pocztą

jesli jestes Ty lub przyszly wlasciciel firmy z tego kregu to mozesz dostac bezzwrotnie 40tys
osoby pozostające bez zatrudnienia (przez okres co najmniej kolejnych 12 miesięcy w ciągu ostatnich 2 lat), kobiety (w tym zwłaszcza powracające oraz wchodzące po raz pierwszy na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dzieci), osoby do 25 roku życia, osoby niepełnosprawne, osoby po 45 roku życia, osoby zamieszkujące w gminach wiejskich i miejsko - wiejskich oraz mieszkańcy miast do 25 tys. mieszkańców zamierzające podjąć zatrudnienie w obszarach niezwiązanych z produkcją roślinną i/lub zwierzęcą.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-10-13 o 19:07
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 18:53   #3861
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
o to teraz wiesz co ja mam tyle,że u mnie jeszcze całowanie dochodzi jak tylko najmniejsza okazja się nadarzy (typu schylenie, kucnięcie itp) oraz przytulanie i nieustające wyznania miłosne.. fajne, ale naprawdę czasem mam serdecznie dość tych ciągłych czułości... gdyby TŻ podzielił...
będziesz za tym tęsknić jeszcze moja już w ogóle się nie przytula Naciesz sie tym póki możesz
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 18:58   #3862
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Vril, ale ja chciałam tak po cichutku

Ilono, z całych sił będę się starała wrócić i zaraportować Oraz z powodu małej.
no to czekam
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Tak jest <salutuje>


Ja też ja też


Bidna Olunia i bidna Ilunia A moja właśnie pojechała na wycieczkę szkolną. Trzecią w tym roku szkolnym W góry!
wiesz, że ja przeczulona na punkcie oczu
kurcze, ale mają tempo, aż strach co będzie dalej - a kasa płynie strumieniem
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 19:03   #3863
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
no to czekam

wiesz, że ja przeczulona na punkcie oczu
kurcze, ale mają tempo, aż strach co będzie dalej - a kasa płynie strumieniem
No z tą kasą to masz rację Całe szczęście tą trzecią zafundowali dziadkowie Zachciało się nam prywatnego gimnazjum to teraz mamy za swoje. Ale to już 3 klasa więc jeszcze tych kilka miechów wytrzymam
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 19:04   #3864
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
o to teraz wiesz co ja mam tyle,że u mnie jeszcze całowanie dochodzi jak tylko najmniejsza okazja się nadarzy (typu schylenie, kucnięcie itp) oraz przytulanie i nieustające wyznania miłosne.. fajne, ale naprawdę czasem mam serdecznie dość tych ciągłych czułości... gdyby TŻ podzielił...
ja to mam już na dwa fronty
Bati mnie tak non stop obściskuje
a jak tylko Olka zobaczy, że on się przytula to jest natychmiast obok i się awanturuje, wciska się między nas
jak sie przytulam do małża to jeszcze gorzej
mnie chodziło raczej, że nikomu nic przy sobie nie daje zrobić: mama pic, mama jeśc, mama to, mama tamto
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 19:15   #3865
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

Aga zapleczem sie nie przejmuj, osobiscie znam osobe, ktora 3 lata temu zrezygnowala z pracy i postawila wszystko na jedna karte, salon wlasnie, tez zero oszczednosci (tylko dotacje z UE), a kosmetykow malo i raczej srednie. Pierwszy rok byl nie powiem, kiepski ale teraz jest naprawde OK, po odliczeniu wszelkich kosztow wychodzi ladnych kilka tysiecy miesiecznie na reke, a musze przyznac, ze takich zdolnosci jak twoje owa osoba nie posiada Salon sie zmienil nie poznania, ilosc i jakosc kosmetykow tez, wiec juz na wstepie widac, ze salon dochod przynosi (co tez zacheca klientow) mimo licznej konkurencji, a to male miasto jest, wiec w twojej Lodzi tym bardziej bedzie hit, zwlaszcza, ze twoj talent sam sie obroni i szybko pojdzie fama o twoim salonie Wierze w to i zycze sukcesu, trzymam kciuki

Aga, jesli moge cos zasugerowac - bierz swoje zdjecia, zasuwaj do fotografa wywolac je na duzym formacie i powywieszaj w salonie w ramkach i zrob portfolio, ludzie padna, a zapisy na wizyty bedziesz miala z miejsca gwarantowane Masz tego mase, wykorzystaj swoje wczesniejsze prace

Jak juz sie wszystko wyklaruje, daj nam znac prosze, na pewno wiele osob tutaj bedzie ci kibicowac
Vril Ty to podnosisz na duchu.
Dowiadywałam się luźno i w tym roku nie ma co liczyć na dotację z PUP czy UE bo środki wyczerpane. Ale od stycznia spokojnie do tego czasu mam nadzieję jakoś przeżyjemy z nędznej pensji męża -1300zł na rękę
Wy to macie wizję, własny salon ja to takich wielkich marzeń nie mam nawet, tyle co zarobić na chleb i masło wiem, trzeba sięgac po gwiazdy ale jakoś mało realne mi się to wydaje. Chyba mam małą wiarę w siebie.

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
studiowałam w Łodzi na PŁ więc jak już będziesz otwierać, to zaraz porozsyłam Twoje namiary wszystkim dziewczynom i rodzince, bo też mam w Łodzi i sama też wpadnę, bo bywam
ale mi miło, dziękuję Tobie. Pewnie to potrwa jakiś czas, moze przed wakacjami ? A moze i nie. Nie wiem jak to wygląda.

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Aguś a moze na sam początek załapiesz się w jakimś prestiżowym salonie kosmetycznym i tam bedziesz malowała klientki.Znam taką laske która , będac studentka, robiła paznokcie .Miała walsną działalność gospodarczą i wynajmowała od salonu jakiś kawałek podłogi ze stolikiem i tak pracowała.A jak skończyła szkołę to otworzyła swój zakład.
tez o tym Darianko myślałam ale nie wiem czy bez papierka tak z ulicy mnie wezmą. Popytam ale czarno to widzę. Z kolei wydawac 1000zł na kilkudniowe szkolenie tylko by mieć papier w tej chwili wydaje mi się nieciekawym pomysłem.

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Aga-kciuki trzymalam, choc nie mialam czasu napisac tu...

Komisja-ktora komisja byla kiedykolwiek przychylna czlowiekowi?? takie stado sepow czasami.. naprawde....

Mocno wierze w powodzenie Twojego planu..(a nawet mam pare pomyslow.. tylko nie wiem czy legalne...) bedziesz zajmowac sie czyms w czym naprawde jestes dobra i co kochasz, i co-w przeciwienstwie do poprzedniej pracy-nie obciazy Ci tak bardzo zdrowia..
za to ze umiesz znalezc wyjscie z kazdej sytuacji..
och Ferg, Twoja wiara jest większa od mojej własnej

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Aga, życzę ci wielu sukcesów, wierzę w twój talent. I już żałuję, że do Łodzi mam tak daleko. Ale na wielkie otwarcie mogłabym przyjechać
już teraz Kamilko zapraszam

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
Aga na pewno Twoj pomysl na biznes wypali lepiej niz sobie nawet wyobrazasz! juz widze te kolejki na mejkapy a za kilka lat "Profesjonalna szkola makijazu A.B.J "
ja bym przyjechala na otwarcie takiego saloonu
dzięki za wiarę

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
aga, nie wiem czemu ale ja byłam wręcz pewna, że już masz jakiś biznes, z takim talentem!!!
Ilo, dziękuję pięknie. Ja z tchórzy, wolałam nielubianą posadę u kogoś niz skok na głęboką wodę.

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Aga właśnie na wielkie otwarcie zaprosisz nas


juz zaczynam drukowac zaproszenia

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Agabil to ja już się teraz zapisuję na ślubny do Ciebie Nie wcześniej niż za dwa lata co prawda, ale jeśli skorzystasz z pomysłu Vril ze zdjęciami, to wcale za wcześnie nie zaklepuję Uda się zobaczysz
zapisana
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Agabil1 ja moge Ci pomoc zorganizowac kase na biznes tylko zobacze co tam u Was daja w miescie A kibicuje jak najbardziej, mam daleka znajoma co sie tym zajmuje i nie widzialam zeby narzekala, a nie ma nic stacjonarnie tylko jest polecana pantoflową pocztą
Pastereczko, kochana jesteśsama nie wiem jak i za co najpierw się złapać. Wierzyłam że dostanę zasiłek rehabilitacyjny i będę mieć w zapasie kilka miesiecy by na spokojnie to zaplanowac, podleczyć kręgosłup i z siła ruszyć
kilka tygodni temu przeprowadziłam wywiad wśród znajomych wizazanek które się tym zajmują i prawdę mówiąc trochę mnie to ostudziło-żadna nie zarabia tym na życie, to tylko dodatkowe pieniądze (mowa była o sumach max 500-1000zł miesięcznie).
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 19:15   #3866
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

a u mnie Ala chce tulić Piotrka, a ja ogólnie mam się bujać

Aga
bo jak praca dorywcza to zarabiasz na dorywki, a jak pełnoetatowa to zarobisz na utrzymanie.
Uwierz mi dobra opinia pójdzie za Tobą i wszystko sie rozkręci. Na innym forum jest dziewczyna która tak zarabia, za makijaż ślubny bierze koło 100zł no to policz, i ogólnie zajęcie ma. Poczta pantoflowa kochana to jest to. A jak jeszcze się wkręcisz to i na wizaz nie będzie czasu.
A jak jeszcze pomalujesz moją chrzęsną (typu bladam, eterycznam i powieka mnie opada) i jej się spodoba to się nie opędzisz kochana.
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja

Edytowane przez aljaka
Czas edycji: 2009-10-13 o 19:24
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 19:22   #3867
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

A mnie nie ma kto przytulić A człowiek raz dziennie nie przytulony i nie pogłaskany dziczeje ...
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 19:27   #3868
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

MOja córcia jak była malutka była zakochana w cioci (czyli mojej sis). Na imprezce rodzinnej jadła wiśnie i w buzi miała pestkę. Podkładam jej rękę mówiąc wypluj a ona na to nie Cioci

Aguś ja Ciebie rozumiem, bardzo cięzko decyzję podjąć, a nawet jak się ją podejmie to trzeba jeszcze w sobie siły znajdować cały czas na nowo Masz jeden niezaprzeczalny atut - wielki talent. No i nas, marketingowiczki
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 19:42   #3869
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

próbowałam zacytowac ale wizaz mi się popitolił

Jeszcze raz Wam dziękuję musi być dobrze!

Kamilko ja Cię przytulam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 19:47   #3870
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość

tez o tym Darianko myślałam ale nie wiem czy bez papierka tak z ulicy mnie wezmą. Popytam ale czarno to widzę. Z kolei wydawac 1000zł na kilkudniowe szkolenie tylko by mieć papier w tej chwili wydaje mi się nieciekawym pomysłem.
Agabil - Twoim papierkiem są twoje ręce i Twój talent - idziesz ze swoim portfolio na szybko kogoś wymalujesz i voila

Co do makijażystek jak się wkręcisz to spoko będzie
może w gazetach popytaj czy nie potrzebują do sesji, u fotografów, może jakieś centrum handlowe organizuje dzień mody z makijażem czy cuś.
Umów się, że w jakimś miejscu zrobisz darmowy pokaz. I się klientela znajdzie.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.