Sierpniowe Panny Młode cz.III - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-06, 20:35   #1531
martitaw
Raczkowanie
 
Avatar martitaw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 313
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

jusztyska
dzięki za namiar, wyglądają trochę znajomo - jadłam kiedyś pyszne ciasto - czekoladowiec.. w wyglązie jak biszkopt tylko ciemniejszy, bo do jego produkcji daje się gorzką czekoladę
i jak tu schudnąć jak tu takie pyszności

Wrzuciłam w klubie zdjęcia z próbnej Zapraszam
__________________
od 27.08.2011 jestem ŻONĄ SWOJEGO MĘŻA
http://s8.suwaczek.com/20110827290217.png
martitaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 22:04   #1532
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

anetka, Twoja fryzurka jest cudna, bardzo mi się podoba ! Naprawdę bardzo

Cześć dziewczynki, przeczytałam wszystko, ja dziś tylko na chwilkę, bo chcę jak najszybciej się położyć, taka jestem zła Zezłościłam się strasznie na uczelni, ale nawet nie chce mi się nawet pisać o tym, bo to nic ważnego, a ja się każdą pierdołą przejmuje jak zwykle.

A co do stroju to mój K. wystąpi w pięknym ciemnym garniturze- jest prawie czarny, taki grafitowy z domieszką brązu- taki inny Jest matowy, bo my nie lubimy za bardzo tych błyszczących. Do tego założy koszulę ecru oraz kamizelkę i musznik (taki trochę inny, w sumie nie wiem, czy to musznik, bo jest tak inaczej, elegancko wiązany) - również ecru, we wzory złoto-srebrne (takie śliczne, sama mu to wybierałam ). Miałam wątpliwości co do kamizelki (gdzieś, chyba nawet na wizażu, spotkałam się z opinią, że są już niemodne , czy coś...), ale jak go zobaczyłam w tej kamizelce i muszniku i garniturze to wiedziałam, że kamizelka musi być, niezależnie czy jest modna czy nie Wyglądał cudownie !! Ma ciemną karnację i tak fajnie to kontrastowało z tymi jasnymi rzeczami i zgrywało się z tym ciemnym garniturem

Poza tym K. podobają się kamizelki, więc i tak bym mu nie odradzała na siłę A swoją drogą powiem Wam, że w mojej okolicy nie widziałam pana młodego bez kamizelki
__________________
Nasz kochany Synuś

Edytowane przez thea2
Czas edycji: 2011-07-06 o 22:38
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 06:51   #1533
fitalasa
Raczkowanie
 
Avatar fitalasa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 144
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Powiedzcie jak Wasi Tz beda ubrani????
Poswiecmy im troche czasu
mój będzie miał taki grafitowy błyszczący garnitur taki dopasowanyja n ie przepadam za facetami w garniakach ale w tym bardzo mi się mój przyszły podoba. Koszula będzie biała ze spinkami ale jeszcze nie zakupiona. Kamizelka jest biała taka w paski takie bardziej błyszczące do tego musznik i ta taka chusteczka do kieszonki buciki są czarne...chyba tyle na razie

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
ja się tam nie przejmuję, będzie kwiatek i chusteczka , bo po ślubie i tak przepnę TŻ kwiatka na prawą stronę, to chusteczka po lewej może zostać
ja tak samo zrobię
__________________
szczęśliwa żona

Edytowane przez fitalasa
Czas edycji: 2011-07-07 o 06:58
fitalasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 07:43   #1534
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
ja się tam nie przejmuję, będzie kwiatek i chusteczka , bo po ślubie i tak przepnę TŻ kwiatka na prawą stronę, to chusteczka po lewej może zostać
a to po ślubie zmienia się miejsce kwiatka?
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."



Stysik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:16   #1535
Michalina81
Raczkowanie
 
Avatar Michalina81
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 102
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
to dla chętnych przepis na cisteczka czekoladowe Nigelli
http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,...,70812968.html
może wyglądem nie zachwycają, za to w smaku, pysznie czekoladowe!

i taka moja rada, przy pieczeniu kolejnych blaszek, kiedy piekarnik już jest mocno rozgrzany, ten czas 10 min przy 150 stopniach, dobrze jest zmniejszyć do ok 7 min no chyba że ktoś lubi dodatkową warstwę "czekoladki" w postaci delikatnego zwęglenia

w ogole jak jesteśmy w temacie ciastkowym uwielbiam ciastka to jak któraś z Was nie zna jeszcze, to polecam bloga Dorotus http://mojewypieki.blox.pl/html palce lizać

Michalina - a masz gdzieś pod ręką przepis na to ciasto? u mnie malinki pod domem powoli dojrzewają, mogłabym upiec

Jenny - no kusi mnie to, kusi....
http://mojewypieki.blox.pl/2007/06/C...chocolate.html

Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
a to po ślubie zmienia się miejsce kwiatka?
No tez slyszalam ze sie kwiatka przepina po kosciele ale przeciez z drugiej strony marynarki nie ma tej kieszonki?
Michalina81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:37   #1536
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Michalina81 Pokaż wiadomość
No tez slyszalam ze sie kwiatka przepina po kosciele ale przeciez z drugiej strony marynarki nie ma tej kieszonki?
ale kwiatek przypina się na kołnierzu marynarki (zapomniałam słowa jak się to nazywa ) a nie na kieszonce... zobaczymy w praniu... ale chyba nie będę nic przepinać, bo nie wiem po co
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."



Stysik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:42   #1537
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
A u was napewno nie 'za czarno' - mi sie podoba jak mezczyzna caly na czarno jest ubrany
Trochę mnie uspokoiłaś. Mi tam się też czarny podoba, ale wolałabym, żeby choć raz nie było gadania, że na pogrzeb idzie a nie na wesele. Bo w tej koszuli lnianej wygląda

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
wiesz, że dziś też myślałam o tym żeby takiego maila z nowym nazwiskiem założyć

jakbyś nie była w krakowie to byśmy się mogły w połowie drogi, gdzieś w Miejscu Piastowym spotkać na ciastkową wyżerką
a niezłe powiem Ci:P wg przepisu Nigelli :P
Kurde, aż mnie kusi. Chyba sobie coś kupię dobrego jutro, bo mi nie da.
Maila zakładaj, bo potem braknie

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Hehe, co za autka...
Urocze

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Ma też poszetkę,ale będzie miał kwiatka
Też tak planuję. Wg mnie jedno z drugim się nie wyklucza

Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
a to po ślubie zmienia się miejsce kwiatka?
teoretycznie tak, ale połowa PM o tym zapomina
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 08:47   #1538
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość

teoretycznie tak, ale połowa PM o tym zapomina
ale w sumie to czemu?
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."



Stysik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 09:30   #1539
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
ale w sumie to czemu?
U nas też się przepina, bo Pan Młody zmienia stan cywilny, jest już mężem, a nie kawalerem Te wszystkie kotyliony/przypinki/kokardki itd przypina się mężczyznom po lewej lub prawej stronie, w zależności od tego, czy są kawalerami czy mają już żony i ta sama zasada dotyczy u nas Pana Młodego

Dziewczynki, ja tylko na małą chwilkę, bo muszę się uczyć do obrony Jejuuuu jak bym chciała, żeby mi wyłączyli prąd i żebym nie mogła korzystać z komputera - wtedy na pewno poszłabym się uczyć
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 09:52   #1540
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
U nas też się przepina, bo Pan Młody zmienia stan cywilny, jest już mężem, a nie kawalerem Te wszystkie kotyliony/przypinki/kokardki itd przypina się mężczyznom po lewej lub prawej stronie, w zależności od tego, czy są kawalerami czy mają już żony i ta sama zasada dotyczy u nas Pana Młodego

Dziewczynki, ja tylko na małą chwilkę, bo muszę się uczyć do obrony Jejuuuu jak bym chciała, żeby mi wyłączyli prąd i żebym nie mogła korzystać z komputera - wtedy na pewno poszłabym się uczyć
szczerze mówiąc nie miałam o tym pojęcia
będzie dobrze ja się właśnie wczoraj obroniłam
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."



Stysik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 10:00   #1541
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc nie miałam o tym pojęcia
będzie dobrze ja się właśnie wczoraj obroniłam
Dziękuję ! I gratuluję serdecznie !!
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 10:29   #1542
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Hej Dziewczyny.
Co do kwiatka to dokładnie tak jak pisze thea2, po wyjściu z kościoła Tż nie jest już kawalerem i wypadałoby mu przepiąć butonierke na drugą stronę.
Mój Tż ma ciemno stalowy garnitur obszyty czarną lamówką, lakko błyszczący. Do tego białą koszulę i biały musznik z wzorkiem. Kamizelek nie cierpi więc go nawet nie przekonywałam. Ja osobiście chciałam żeby miał czarny błyszczący garnitur, ale jak taki przymierzył wyglądał jakby miał iść do komuni a nie do śłubu
Mam jeszcze do Was takie pytanko dotyczące formalności. Sierpniówki które kończyły gimnazjum: czy to prawda że na świadectwie z ostatniej klasy jaest jakaś wzmianka o naukach/katechezach przedmałżeńskich?? Mój brat w expresowym tempie organizuje ślub i wesele i nie ma żadnych nauk a mamie coś tam w głowie świta z tym świadectwem. Ja jestem z epoki przed gimnazjum i się nie orientuję.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 10:43   #1543
aszia
Raczkowanie
 
Avatar aszia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 88
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny.
Co do kwiatka to dokładnie tak jak pisze thea2, po wyjściu z kościoła Tż nie jest już kawalerem i wypadałoby mu przepiąć butonierke na drugą stronę.
Mój Tż ma ciemno stalowy garnitur obszyty czarną lamówką, lakko błyszczący. Do tego białą koszulę i biały musznik z wzorkiem. Kamizelek nie cierpi więc go nawet nie przekonywałam. Ja osobiście chciałam żeby miał czarny błyszczący garnitur, ale jak taki przymierzył wyglądał jakby miał iść do komuni a nie do śłubu
Mam jeszcze do Was takie pytanko dotyczące formalności. Sierpniówki które kończyły gimnazjum: czy to prawda że na świadectwie z ostatniej klasy jaest jakaś wzmianka o naukach/katechezach przedmałżeńskich?? Mój brat w expresowym tempie organizuje ślub i wesele i nie ma żadnych nauk a mamie coś tam w głowie świta z tym świadectwem. Ja jestem z epoki przed gimnazjum i się nie orientuję.
Ja jestem z epoki gimnazjum i czegoś takiego nie było. Dopiero w szkole średniej były nauki przedmałżeńskie i osobne świadectwo na to.
Najlepiej niech się dowie u Waszego księdza jak to załatwić. Wiem, że są ośrodki rekolekcyjne, które organizują takie kursy weekendowe.
aszia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 10:47   #1544
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Dziękuję ! I gratuluję serdecznie !!
dzięki
Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny.
Co do kwiatka to dokładnie tak jak pisze thea2, po wyjściu z kościoła Tż nie jest już kawalerem i wypadałoby mu przepiąć butonierke na drugą stronę.
Mój Tż ma ciemno stalowy garnitur obszyty czarną lamówką, lakko błyszczący. Do tego białą koszulę i biały musznik z wzorkiem. Kamizelek nie cierpi więc go nawet nie przekonywałam. Ja osobiście chciałam żeby miał czarny błyszczący garnitur, ale jak taki przymierzył wyglądał jakby miał iść do komuni a nie do śłubu
Mam jeszcze do Was takie pytanko dotyczące formalności. Sierpniówki które kończyły gimnazjum: czy to prawda że na świadectwie z ostatniej klasy jaest jakaś wzmianka o naukach/katechezach przedmałżeńskich?? Mój brat w expresowym tempie organizuje ślub i wesele i nie ma żadnych nauk a mamie coś tam w głowie świta z tym świadectwem. Ja jestem z epoki przed gimnazjum i się nie orientuję.
a jak wygląda zmiana tego kwiatka? tak przed wszystkimi panna młoda go przepina, czy w trakcie podróży do sali?

ja jestem z tej epoki, u mnie nie było czegoś takiego dopiero w liceum, ale nie na świadectwie tylko osobne zaświadczenie było od księdza... tzn. gdybym poszła, bo nie byłam na tym
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."




Edytowane przez Stysik
Czas edycji: 2011-07-07 o 10:53
Stysik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 11:21   #1545
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
U nas jest odwrotnie, to ja bez niego praktycznie nic nie kupię, zawsze musi ze mną być na zakupach, bo ma świetne wyczucie stylu i potrafi mi nieźle doradzić. A na garniturach i eleganckich rzeczach dla facetów zna się dużo lepiej niż ja Zobaczymy co to wykombinował, ale zapewne i tak będzie wyglądał wyczadziście
To dobrze sie dobralysmy z naszymi TZtami.

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Hehe, co za autka...
Swietne.

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość

Cześć dziewczynki, przeczytałam wszystko, ja dziś tylko na chwilkę, bo chcę jak najszybciej się położyć, taka jestem zła Zezłościłam się strasznie na uczelni, ale nawet nie chce mi się nawet pisać o tym, bo to nic ważnego, a ja się każdą pierdołą przejmuje jak zwykle.

A co do stroju to mój K. wystąpi w pięknym ciemnym garniturze- jest prawie czarny, taki grafitowy z domieszką brązu- taki inny Jest matowy, bo my nie lubimy za bardzo tych błyszczących. Do tego założy koszulę ecru oraz kamizelkę i musznik (taki trochę inny, w sumie nie wiem, czy to musznik, bo jest tak inaczej, elegancko wiązany) - również ecru, we wzory złoto-srebrne (takie śliczne, sama mu to wybierałam ). Miałam wątpliwości co do kamizelki (gdzieś, chyba nawet na wizażu, spotkałam się z opinią, że są już niemodne , czy coś...), ale jak go zobaczyłam w tej kamizelce i muszniku i garniturze to wiedziałam, że kamizelka musi być, niezależnie czy jest modna czy nie Wyglądał cudownie !! Ma ciemną karnację i tak fajnie to kontrastowało z tymi jasnymi rzeczami i zgrywało się z tym ciemnym garniturem

Poza tym K. podobają się kamizelki, więc i tak bym mu nie odradzała na siłę A swoją drogą powiem Wam, że w mojej okolicy nie widziałam pana młodego bez kamizelki
Nie zlosc sie - zlosc pieknosci szkodzi

Ja tez gdzies wyczytalam, ze kamizelki juz niemodne
ehh ciezko nadazyc za tym co modne, a co juz nie...
Ja mialam dokladnie tak jak Ty - gdy zobaczylam TZ w tej slubnej kamizelce i muszniku Cudnie wygladal.
W muszce tez bylo fajnie, ale jakos tak mniej slubnie

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość

Jejuuuu jak bym chciała, żeby mi wyłączyli prąd i żebym nie mogła korzystać z komputera - wtedy na pewno poszłabym się uczyć
Jak chcesz, to podesle Ci jakiegos wirusa na komputer...

Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc nie miałam o tym pojęcia
będzie dobrze ja się właśnie wczoraj obroniłam
Ja tez nie slyszalam o tym zwyczaju przepinania kwiatka, ani nawet ze kawalerowie powinni nosic z innej strony niz zonaci....
To chyba od rejonu zalezy.

No i gratulacje z okazji obrony
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 11:30   #1546
jagoda221
Raczkowanie
 
Avatar jagoda221
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 115
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
wstępnie mam zamówiony bukiet z białego goździka i fioletowej eustomy i taka miała być butonierka, ale teraz chcę zmienić na bukiet z samych goździków biało-fioletowy lub jeśli będzie odcień to sam fioletowy i takie też będą butonierki dla Młodego i dla świadka

a Ty czemu masz kłopot ??
bo żadne mi się nie widzą, butonierki z różyczek są takie ładne a z goździka takie niepozorne stąd pytanie.
__________________
"Ważne są dni których jeszcze nie znamy."

13.08.2011 - szczęśliwa żonka
jagoda221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 11:33   #1547
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Mam jeszcze do Was takie pytanko dotyczące formalności. Sierpniówki które kończyły gimnazjum: czy to prawda że na świadectwie z ostatniej klasy jaest jakaś wzmianka o naukach/katechezach przedmałżeńskich?? Mój brat w expresowym tempie organizuje ślub i wesele i nie ma żadnych nauk a mamie coś tam w głowie świta z tym świadectwem. Ja jestem z epoki przed gimnazjum i się nie orientuję.
Nie miałam tego ani w gimnazjum, ani w liceum.
Są nauki weekendowe - da radę
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 11:57   #1548
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cóż...
dzięki Dziewczyny za szybką odpowiedź, jezeli to było nieobowiąkowe w szkole średniej to brat na pewno na tym nie był. Co księdza, to ani ten w naszej parafii, ani u pm nie jest skory do pomocy. Najpier rozmawiali z proboszczem i niby wszystko oki, a potem proboszcz poszedł do szpitala i przyjmował ich jakiś młody ksiądz i już nic nie jest ok. Z weekendowymi naukami to niebardzo bo brat pracuje właśnie w weekendy. W każdym bądź razie dzięki jeszcze raz.

Co do przepinania butonierki to pm robi to po wyjściu z kościoła przed życzeniami.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 12:07   #1549
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Michalina - dzięki za przepis - i to u Dorotus ja od niej zwykle drobne ciastka piekę, bo mój TŻ jest fanem drobnych kruchych ciasteczek

Byłam z siostrą na poszukiwaniach kreacji dla niej, jako mojej świadkowej i nic nie znalazłyśmy... siostra nosi rozmiar 34 i bardzo ciężko coś na nią znaleźć...
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 12:53   #1550
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
U nas też się przepina, bo Pan Młody zmienia stan cywilny, jest już mężem, a nie kawalerem Te wszystkie kotyliony/przypinki/kokardki itd przypina się mężczyznom po lewej lub prawej stronie, w zależności od tego, czy są kawalerami czy mają już żony i ta sama zasada dotyczy u nas Pana Młodego
U nas w ogóle nie ma żadnych kokardek, ani kotylionow. O zwyczaju przepinania kwiatka Panu Młodemu dowiedziałam się też z wizażu.

Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
ja się właśnie wczoraj obroniłam
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez aszia Pokaż wiadomość
Ja jestem z epoki gimnazjum i czegoś takiego nie było. Dopiero w szkole średniej były nauki przedmałżeńskie i osobne świadectwo na to.
Najlepiej niech się dowie u Waszego księdza jak to załatwić. Wiem, że są ośrodki rekolekcyjne, które organizują takie kursy weekendowe.
Ja w liceum nie miałam żadnego zaświadczenia o odbyciu nauk. Chodziliśmy normalnie z moim TŻ na nauki. Ale o kursach weekendowych też słyszałam.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 12:57   #1551
fitalasa
Raczkowanie
 
Avatar fitalasa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 144
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
Ja w liceum nie miałam żadnego zaświadczenia o odbyciu nauk. Chodziliśmy normalnie z moim TŻ na nauki. Ale o kursach weekendowych też słyszałam.
ja np. ze swoim przyszłym byliśmy na weekendowych naukach przedmałżeńskich. Wszystko odbyło się szybko i bezboleśnie
__________________
szczęśliwa żona
fitalasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 13:15   #1552
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, ja tylko na małą chwilkę, bo muszę się uczyć do obrony Jejuuuu jak bym chciała, żeby mi wyłączyli prąd i żebym nie mogła korzystać z komputera - wtedy na pewno poszłabym się uczyć
Żebyś wiedziała, że to pomaga. Mi wczoraj koło 19-20 odcięli neta i nie było go całą noc. Z tej okazji napisałam prawie całą pracę wczoraj już

Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
będzie dobrze ja się właśnie wczoraj obroniłam
i dopiero teraz się chwalisz?

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Mam jeszcze do Was takie pytanko dotyczące formalności. Sierpniówki które kończyły gimnazjum: czy to prawda że na świadectwie z ostatniej klasy jaest jakaś wzmianka o naukach/katechezach przedmałżeńskich?? Mój brat w expresowym tempie organizuje ślub i wesele i nie ma żadnych nauk a mamie coś tam w głowie świta z tym świadectwem. Ja jestem z epoki przed gimnazjum i się nie orientuję.
To ja jeszcze dodam, że takie kursy u nas np. robili chętni (w gimnazjum i w liceum były).
Jeśli weekendowe odpadają, to (oczywiście biorąc pod uwagę, że ekspresowo nie znaczy za tydzień) może miesięczne? Cztery spotkania raz na tydzień na 2 h, albo 2 spotkania po 4h (tylko to już nie wiem jak często). W Krakowie takie nauki są, z tego co pamiętam w Warszawie też były.

Cytat:
Napisane przez jagoda221 Pokaż wiadomość
bo żadne mi się nie widzą, butonierki z różyczek są takie ładne a z goździka takie niepozorne stąd pytanie.
Goździkowe butonierki są śliczne! mnie się bardziej podobają od różanych. Goździki są takie urokliwe.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 13:45   #1553
toothyy
Raczkowanie
 
Avatar toothyy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

gozdziki sa faktycznie ladne, ale niestety szybko wiedna w upale
toothyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 14:26   #1554
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

U nas w poniedziałek zaczęły się tygodniowe nauki. Codziennie spotkanko i zrobione! Także warto poszukać. My chodziliśmy na takie miesięczne. Najgorzej z poradnią, bo u nas trzeba było czekam minimum miesiąc, żeby przyjść na spotkanie indywidualne... Idziemy dopiero dziś. Choć zawsze można przyjść na pierwsze spotkanie z wykresikami i może prowadzący się skusi na przyspieszenie. Z drugiej strony wiem, że niektóra z Was dostały pieczątkę za pierwszym razem Jak trafisz...
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 15:58   #1555
teqili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 75
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

My już na szczęście za sobą mamy nauki, poradnię oraz spisanie protokołu przedmałżeńskiego zapowiedzi były juz zeszłego miesiąca więc pod względem formalnym to by było na tyle teraz juz tylko spowiedz przedślubna ale podpis mamy dostarczyc na tydz przed ślubem wiec to juz na spokojnie
teqili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 18:51   #1556
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Dziewczyny, które wybierają się w podróże poślubne, napiszcie gdzie i z jakimi biurami podróży się wybieracie? My w planach nie mielismy podróży poślubnej, ale może coś się jeszcze zmieni w tej kwestii

w ogóle macie jakies sprawdzone biura podrózy? bo ja nigdy z zadnym biurem nie wyjezdzała
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 19:20   #1557
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
A u nas dzisiaj miesiąc do ślubu, dokładnie 31 dni


Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Nie no brat miał powód, jego żona jakoś tak w terminie naszego wesela ma operację, ale myślałam że chociaż jedno ich dzieci (ludzie dorośli po 20 kilka lat) przyjdą jako "przedstawiciel rodziny", ale oni mówia że niby mają dużo wesel i nie dadzą rady. To już jest dziwne, przecież nie chodzi o kase tylko o ich obecność.
ich dzieci faktycznie mogłyby przyjsc.

Cytat:
Napisane przez anetka111 Pokaż wiadomość
wiec na zdjeciach moja probna (mi sie nie podoba ale coz chyba musze przy takiej zostac), podwiazka, obrączka i buty. suknie mam PRONOVIAS FIONA. twarz zamazana bo nie chce zeby kazdy ogladal a do klubu niestety nie dodano mnie jeszcze moze kiedys zasluze
bardzo ładnie wyglądasz w tej fryzurce

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
ja też a nawet zazdroszcze PMkom z 6 sierpnia:P
Nam tez szybko zleci, zobaczysz


Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Powiedzcie jak Wasi Tz beda ubrani????
Poswiecmy im troche czasu
G ma czarny taliowany garnitur, czarne buty, szukamy taliowanej ecru koszuli i krawatu. Jak nie znajdziemy, to krawat będzie czarny

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Hehe, co za autka...
super

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
to dla chętnych przepis na cisteczka czekoladowe Nigelli
http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,...,70812968.html
może wyglądem nie zachwycają, za to w smaku, pysznie czekoladowe!

i taka moja rada, przy pieczeniu kolejnych blaszek, kiedy piekarnik już jest mocno rozgrzany, ten czas 10 min przy 150 stopniach, dobrze jest zmniejszyć do ok 7 min no chyba że ktoś lubi dodatkową warstwę "czekoladki" w postaci delikatnego zwęglenia

w ogole jak jesteśmy w temacie ciastkowym uwielbiam ciastka to jak któraś z Was nie zna jeszcze, to polecam bloga Dorotus http://mojewypieki.blox.pl/html palce lizać
ale słodkości

nadrabiałam 3 razy i juz sama nie wiem co popisałam
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 19:29   #1558
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
A u nas dzisiaj miesiąc do ślubu, dokładnie 31 dni



ale ten czas szybko leci...
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 20:34   #1559
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
No i gratulacje z okazji obrony
Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
i dopiero teraz się chwalisz?
dzięki
Cytat:
Napisane przez toothyy Pokaż wiadomość
gozdziki sa faktycznie ladne, ale niestety szybko wiedna w upale
jednej dziewczynie z wizażu, która już miała ślub wytrzymały ponad 2 tygodnie podobno goździki są jednymi z najbardziej trwałych kwiatów
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."



Stysik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 20:42   #1560
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które wybierają się w podróże poślubne, napiszcie gdzie i z jakimi biurami podróży się wybieracie? My w planach nie mielismy podróży poślubnej, ale może coś się jeszcze zmieni w tej kwestii

w ogóle macie jakies sprawdzone biura podrózy? bo ja nigdy z zadnym biurem nie wyjezdzała
Thassos z FunClubem.
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.