Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-21, 12:12   #631
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A do mnie dopiero po dwóch tygodniach przyszły wreszcie kuleczki PR
mam najwięcej białych, a najmniej różowych i pomarańczowych, więc skład mi się podoba. Zamówiłam też podkład Golden Rose http://www.goldenrose.pl/art-p_ffo-g...ose_fluid.html i jak dla mnie kolor (21) jest ok, krycie idealne, ani nie za słabe ani za mocne, gęsta konstytencja mi nie przeszkadza. Śmieszne jest to że podład pachnie jak krem dla dzieci Bambino Co do koloru to jest najjaśniejszy jaki miałam, bo wcześniej wiadomo byłam po złej stronie i używałam różnych cudów brązujących Mam cerę naczynkową, więc i tak odrożnia się od szyi, bo jest zaróżowiona. Po podkładzie jest fajnie wybielona, tyle że teraz szyję mam bardziej żółtą, ehh Na razie jestem z niego zadowolona, ale będę szukać dalej. A no i mam suchą skórę, więc początkowo podkreślił suche skórki, ale po mocniejszym niż zwykle peelingu jest lepiej Firma może nie jest rewelacyjna, ale ma bardzo jasne odcienie i myślę o kupnie sypkiego i korektora http://www.goldenrose.pl/art-p_con-korektor_plynny.html. A i jeszcze bardzo mnie zainteresował puder w pędzlu z drobinkami, szczególnie odcień kość słoniowa i lodowy błękit Ma ktoś może?
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 13:43   #632
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja mialam szczęście wczoraj dorwałam kuleczki PR, i mam prawie same białe, tylko 3 pomaranczowe, reszta po równo
Golden Rose chyba bym nie zaufała jeśli chodzi o podkład, bałabym się chyba, ale może dlatego, że moja skóra potrafi dramatycznie reagować.

przypomniało mi się, że całkiem niezły był podkłąd mattitude astora, nie byl to oczywiscie kolor moich marzeń ale przy dobrym nałożeniu wyglądał naturalnie i miał fajne właściwości, jednak szukam czegoś co mnie będzie rozjaśniać nie przyciemniać.
a co do rozmowy w autobusie i dobrze, niech się opalają dziewczynki dzięki temu na ich tle wyglądamy inaczej.

Edytowane przez milk
Czas edycji: 2009-03-21 o 13:49
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 15:34   #633
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witajcie dziewczyny!
Właśnie zastanawiam się nad kupnem kuleczek PR, jesteście z nich zadowolone?
Za jakiś czas będę w Pl i chciałabym zrobić stosowne zapasy
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 17:12   #634
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja jestem zadowolona, ladnierozswietlaja. Na cala twarz sie ne nadaja raczej. Ale fajnie wyglada jak sie nalozy troche rozu i potem te kuleczki. Taka poswiata

A Mattitude to dla mnie roz! paskudny okropny roz! (i ciemny)
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 19:49   #635
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
A do mnie dopiero po dwóch tygodniach przyszły wreszcie kuleczki PR
mam najwięcej białych, a najmniej różowych i pomarańczowych, więc skład mi się podoba. Zamówiłam też podkład Golden Rose http://www.goldenrose.pl/art-p_ffo-g...ose_fluid.html i jak dla mnie kolor (21) jest ok, krycie idealne, ani nie za słabe ani za mocne, gęsta konstytencja mi nie przeszkadza. Śmieszne jest to że podład pachnie jak krem dla dzieci Bambino Co do koloru to jest najjaśniejszy jaki miałam, bo wcześniej wiadomo byłam po złej stronie i używałam różnych cudów brązujących Mam cerę naczynkową, więc i tak odrożnia się od szyi, bo jest zaróżowiona. Po podkładzie jest fajnie wybielona, tyle że teraz szyję mam bardziej żółtą, ehh Na razie jestem z niego zadowolona, ale będę szukać dalej. A no i mam suchą skórę, więc początkowo podkreślił suche skórki, ale po mocniejszym niż zwykle peelingu jest lepiej Firma może nie jest rewelacyjna, ale ma bardzo jasne odcienie i myślę o kupnie sypkiego i korektora http://www.goldenrose.pl/art-p_con-korektor_plynny.html. A i jeszcze bardzo mnie zainteresował puder w pędzlu z drobinkami, szczególnie odcień kość słoniowa i lodowy błękit Ma ktoś może?

Mam prośbę mogłabyś wrzucić skład tego podkładu? I w miarę możliwości zdjęcie?
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 22:56   #636
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Mam prośbę mogłabyś wrzucić skład tego podkładu? I w miarę możliwości zdjęcie?
Ja również proszę o zdjęcie
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 11:28   #637
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Proszę bardzo
Jak się okaże, że ma coś strasznego w składzie to zmieniam od razu
Niestety nie mam z czym go w ogóle porównywać, więc jedyne co mogę to ten nieszczęsny rimmel przykro mi
Właściwie ten podkład na razie traktuję jako taki przejściowy, zastanawiam się nad tym Bourjois 71 i adaptacyjnym Oriflame
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2960.jpg (92,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2967.jpg (41,4 KB, 134 załadowań)
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 12:10   #638
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Czy mi sie wydaje czy Golden Rose wpada w roz??
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 13:02   #639
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Chyba niestety tak Dlatego będę szukać czegoś bardziej żółtego
A Oriflame adaptacyjny jaki jest? Bo z wcześniejszych opisów pamiętam że mi się spodobał
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 18:59   #640
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
A Oriflame adaptacyjny jaki jest? Bo z wcześniejszych opisów pamiętam że mi się spodobał
Adaptacyjny to ciepły, jaśniutki beżyk. Nie ma w nim wcale różu.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 19:51   #641
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dzięki To juz wiem jaki będzie następny zakup. Intuicja mi dobrze podpowiadała, powinien pasować
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 14:32   #642
Dracaena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 211
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cześć dziewczyny .
Ja też bladolica... Czasem to wkurzające, ale z drugiej strony już polubiłam swoją bladość . W każdym bądź razie jak byłam młodsza to podczas prawie każdej mszy jedna z katechetek mnie wyprowadzała z kościoła "bo taka blada jesteś, że zaraz tu zemdlejesz, słabo ci?" - takie momenty, których w życiu nie zapomnę .
No i żałuję tylko opalania - długie z marnymi skutkami, ramiona niezależnie od smarowania kremami z filtrami spalone po wakacjach, z twarzy schodzi skóra jak za długo przebywam na słońcu... Ogólnie, używam balsamów brązujących wiosną i latem, unikam Słońca, tym razem mam z Garniera, podobno jest dobry - pierwszy raz go mam, na stałe używam zwykłego mleczka nawilżającego Garniera .

Kilka stron wcześniej pisała któraś z Was, że do bladości woli bardziej zdecydowane kolory w ubraniach. A ja nie - źle się czuję w jakiś ognistych kolorkach, bo wtedy wydaje się, że jestem jeszcze bledsza niż w rzeczywistości - dla mnie pastele górą, może niekoniecznie zupełnie delikatne róże czy błękity, ciemniejsze kolorki też, ale np. nie wyobrażam sobie siebie w czarnym czy np. wiśniowym. Zreszta, zależy to też od humoru, np. mam ciemnofioletową tunikę, którą bardzo lubię .

Aha, co do podkładu... Dotychczas używałam Maybelline Fresh Matte - odcień 015, kupiony dość dawno temu. Odcień nie do końca "mój", trochę dla mnie za ciemny (a szkoda, bo w każdym innym względzie był dla mnie świetny, doskonale kryje, chociaż trzeba go poprawiać po kilku godzinach), ale funduszy brakowało na nowy, więc trudno. W każdym razie, dla mnie ma wielki plus, że nie podkreślał suchych skórek.
Od kilku dni mam Max Factor Facefinity - odcień 02 Ivory i jestem zadowolona z odcienia i wytrzymałości podkładu .
A generalnie, nie przepadam za malowaniem się, w dni w które nie idę do szkoły nawet podkładu nie używam (a do szkoły tylko podkład, rzadko tuszuję czy w ogóle maluję oczy), no chyba, że na jakieś wyjście .

Interesują mnie te kulki Vollare, poczytam sobie o nich. Tanie i dobre, można by nabyć, rozświetlenie twarzy by mi się przydało, tylko zdecydowanie za dużo mają kolorów kulek .

Edytowane przez Dracaena
Czas edycji: 2009-03-23 o 14:37
Dracaena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 14:36   #643
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

No z tymi kolorami ubrań to jednak zależy od gustu. Widziałam na wizażu artykuł o bladolicych i o tym, że powinny się ubierać w pastelowe barwy i że będzie to hit wiosny/lata. Dołączyli do tego zestaw fotek bladych modelek w jasnych zieleniach, pudrowych różach i innych mglistych kolorkach dla mnie masakra, aż mnie zemdliło.

Osobiście wolę jednak żywe barwy. Czerwienie, fiolety (bardzo pasuje mi ciemna śliwka), czerń... brązy... ciemna zieleń. Ostatnio przymierzam się do czegoś jaśniejszego, bardziej subtelnego, a mianowicie do szarości Przymierzałam pewną tunikę i całkiem nieźle to wygląda.
Też dużo zależy od koloru włosów i oczu.
No i jak już wspomniałam od gustu. Kiedy ubiorę się w jasny niebieski to często słyszę, że bardzo mi do twarzy w tym kolorze.... a ja przecież go tak nie lubię :/
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 16:13   #644
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Dracaena Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny .


Kilka stron wcześniej pisała któraś z Was, że do bladości woli bardziej zdecydowane kolory w ubraniach. A ja nie - źle się czuję w jakiś ognistych kolorkach, bo wtedy wydaje się, że jestem jeszcze bledsza niż w rzeczywistości - dla mnie pastele górą, może niekoniecznie zupełnie delikatne róże czy błękity, ciemniejsze kolorki też, ale np. nie wyobrażam sobie siebie w czarnym czy np. wiśniowym. Zreszta, zależy to też od humoru, np. mam ciemnofioletową tunikę, którą bardzo lubię .
.
Hej

A ja sie właśnie blada, rozmyta i jak duch czuję w pastelach, a jak widzę coś w jasnym beżu to mogłoby mieć cud-miód krój i tak dalej, ale nie przymierzę nawet
A w wiśniowym właśnie najbardziej siebie lubiłam jako blondynke, bo do ognistych wlosów już nie pasuje
Ale to rzecz gustu z tymi kolorkami


co do szarości też ostatnio je przyuważyłam i nawet lubię
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 16:22   #645
Dracaena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 211
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Niebieskiego, błękitu też nie lubię. Nanosiłam się jak byłam mała i wszyscy mnie w błękit ubierali bo też uważali, że mi w tym kolorze dobrze :P.
Za to szarości uwielbiam i pół mojej szafy to szarości, zwykle łączę je z jakąś ciemniejszą barwą (brąz, zgniła zieleń, którą uwielbiam, ciemny fiolet, granat) bo za szaro też nie może być . Ale róż - raczej delikatny i w chłodnym odcieniu - też lubię i często noszę. Albo beż, byleby trochę przykurzony, a nie jaśniutki (w jasnym też czuję się jak duch, Wenress, miałam kiedyś bluzkę ze względu na krój i przewisiała w szafie ;D).
Fatalnie się czuję w ostrych zdecydowanych kolorach, typu pomarańczowy, żółty (pastelowy ok, ale ostry nie), czerwony (wszelkie lżejsze odcienie itp. też nie noszę, nie lubię czerwieni, nie czuję się w niej, dla mnie jest za krzykliwa i to raczej sprawa mojego "ja" niż wyglądu ) i wszelkie mieszanki tych kolorów - tak jakoś głupio to kontrastuje z bladą skórą :P.

No i nie noszę czarnego, bo wyglądam w nim jak trup, aczkolwiek znam bladolice, które noszą czarny na co dzień i lubią - mam taką koleżankę, nie wiem w sumie czy jej tak pasuje, bo ja się po prostu przyzwyczaiłam do jej wyglądu .

Edytowane przez Dracaena
Czas edycji: 2009-03-24 o 16:23
Dracaena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 16:48   #646
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Hmmm ja wiem, że jako lato nie powinnam się nosić na czarno, ale to silniejsze ode mnie
__________________
kosmetyki
książki
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 17:08   #647
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja naturalnie też latem jestem, ale aktualnie jestem zimą i chodzę w 90% w czerni poza tym w czerwieni (żywej, ostrej czerwieni) i ciemnych fioletach. Jak mi czasem na egzaminie wystaje spod bluzki biały kołnierzyk to wszyscy mówią, że bardzo ładnie wyglądam w bieli, ale ja sama się w niej źle czuję. ogólnie w jasnych kolorach się źle czuję. muszę widzieć kontrast między skórą a ubraniem
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 06:50   #648
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja zdwcydownie wole podkreslac swoja karnacje mocnymi barwami, ciemna zielen, fiolet, czern czy tez mocne zywe kolory.
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 08:24   #649
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
ja zdwcydownie wole podkreslac swoja karnacje mocnymi barwami, ciemna zielen, fiolet, czern czy tez mocne zywe kolory.
Ja podobnie
A najlepiej czuję się w czerni i czerwieni
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 14:02   #650
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja lubię:

fiolety
butelkową zieleń
turkusy (ciemne)
czerwienie i bordo
granat
czerń
szary (wtedy wkładam czerwone dodatki)
brązy
kolor "jeansowy"
brązy (ciemne)
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 16:13   #651
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja też wolę mocniejsze kolory niż pastele
Najczęściej wybieram czarny, granatowy i fioletowy, czerwony, ostatnio mnie napadło na szary
Ale przenigdy nie mogłam się przełamać do brązów i różów. Szczególnie różowy mnie przeraża
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 16:17   #652
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja lubię nasycone kolory ale ich lekko "brudne" wersje- np. zamiast żółtego- musztardowy, fiolet- śliwka itp.
W pastelach i bieli czuję się niewidoczna, rozmyta i mdła
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 19:50   #653
restless
Raczkowanie
 
Avatar restless
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 375
GG do restless
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

używałam najjaśniejszego burżuja, jest piękny ( jasny, ciepło-beżowy, leciutko kryjący), ale przez godzinę , potem twarz zaczyna przypominac pomarańczę - czyli efekt znany z niby jasnych podkładów Max Factor

a szkoda - opakowanie było osłabiająco urocze, mam słabość do op. z pompką
__________________
Wątek Rudowłosych Wizażanek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=202470


Poszukuję starych zapachów Guerlain !!!



Edytowane przez restless
Czas edycji: 2009-03-25 o 19:51
restless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 21:04   #654
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny witam
Od jakiegoś czasu zastanawiam sie nad kwestia " bladosc a typ urody"
Ja jestem okropnym bladzioszkiem a przy tym ewidentną jesienia. Generlanie nie wygladam w tej bladosci dobrze, choc nie jest "chorobliwa" , nawet z podkładem minerlanym tez caloksztalt jakos ...zgrzyta. Wlasciwie to nie widzilam kogs kto bylby bardzooo bladą jesienią(pomij am alabastrowe rudzielce Mam taka obserwacje, iz w ekstremalnej bladosci o wiele lepiej wygladaja typy zimne, a typy jasne jednak lepiej wypadaja w wersji "nieco wiecej kolorku". Coz, widzac wiele bladych kobiet i na zywo i w necie wydaje mi sie to byc dosc silna prawidlowoscia.
Jakie jest wasze zdanie? Jak znacie jaks blada jesien, wrzucice fotke
Ja bym nawet wolala byc lekko ozlocona( nie opalona , nie nie)ale to niemozliwe Opalac sie z oczywistych wzgledow nie bede a samoopalacze...fuj
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 09:38   #655
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja jestem bladą jesienią, ale jestem ruda więc to raczej do siebie pasuje. Chociaż ostatnio stwierdziłam, że nie podobam się sobie w makijażach niby pasujących do tego typu- brązy, oliwka, złoto- wydaje mi się, że wyglądam na zmęczoną. Wole ostatnio szarości i pastele jeśli chodzi o oko, tak samo cieliste kolory na ustach. W duecie czerwona szminka plus złoty cień wyglądam jak straszydło choć to niby jesienne połączenie. Za to czerwień plus niebieski (ocieplony lekko złotym pigmentem) -to mi pasuje.
Jakoś przestałam wierzyć w te typy kolorystyczne. Gdzieś ostatnio słyszałam czy czytałam wypowiedź pewnego stylisty, że olać te typy kolorystyczne, każdy powinien ubierać/malować się tak jak się czuje najlepiej.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 12:04   #656
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Ja jestem bladą jesienią, ale jestem ruda więc to raczej do siebie pasuje. Chociaż ostatnio stwierdziłam, że nie podobam się sobie w makijażach niby pasujących do tego typu- brązy, oliwka, złoto- wydaje mi się, że wyglądam na zmęczoną. Wole ostatnio szarości i pastele jeśli chodzi o oko, tak samo cieliste kolory na ustach. W duecie czerwona szminka plus złoty cień wyglądam jak straszydło choć to niby jesienne połączenie. Za to czerwień plus niebieski (ocieplony lekko złotym pigmentem) -to mi pasuje.
Jakoś przestałam wierzyć w te typy kolorystyczne. Gdzieś ostatnio słyszałam czy czytałam wypowiedź pewnego stylisty, że olać te typy kolorystyczne, każdy powinien ubierać/malować się tak jak się czuje najlepiej.
Dla mnie generlanie niektore rudzielce to jakis "Dziwny" typ" Tzn. niby sa to klasyczne jesienie, w tradycyjnym podziale jaki sie czesto spotyka, ale...wiekszosc prawdziwych rudzielcow, jakie znam, ma ewidentnie jasno-rozowa cere!! Rozowa, czyli jakby nie patrzec ...zimny typ?. Bardzo dobrze wygladaja w chlodnych zieleniach, szarym,( a to kolory zimnych typow). Tak wiec mi naprawde trudno zakwalifikowac takie osoby do jesiennego typu
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.



Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2009-03-26 o 12:05
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 12:30   #657
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

No ja jestem taka różowa i naczynkowa te co mają dużo piegów mają zwykle cieplejszą cerę. I tak, dobrze wyglądam w szarym za to wcale się nie czuję w pomarańczowym, który podobno jest idealny dla jesieni i tylko dla jesieni.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 13:36   #658
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
No ja jestem taka różowa i naczynkowa te co mają dużo piegów mają zwykle cieplejszą cerę. I tak, dobrze wyglądam w szarym za to wcale się nie czuję w pomarańczowym, który podobno jest idealny dla jesieni i tylko dla jesieni.
HA To obalamy mit rudej jesieni?
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 16:20   #659
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
Dziewczyny witam
Od jakiegoś czasu zastanawiam sie nad kwestia " bladosc a typ urody"
Ja jestem okropnym bladzioszkiem a przy tym ewidentną jesienia. Generlanie nie wygladam w tej bladosci dobrze, choc nie jest "chorobliwa" , nawet z podkładem minerlanym tez caloksztalt jakos ...zgrzyta. Wlasciwie to nie widzilam kogs kto bylby bardzooo bladą jesienią(pomij am alabastrowe rudzielce Mam taka obserwacje, iz w ekstremalnej bladosci o wiele lepiej wygladaja typy zimne, a typy jasne jednak lepiej wypadaja w wersji "nieco wiecej kolorku". Coz, widzac wiele bladych kobiet i na zywo i w necie wydaje mi sie to byc dosc silna prawidlowoscia.
Jakie jest wasze zdanie? Jak znacie jaks blada jesien, wrzucice fotke
Ja bym nawet wolala byc lekko ozlocona( nie opalona , nie nie)ale to niemozliwe Opalac sie z oczywistych wzgledow nie bede a samoopalacze...fuj
Może balsam z samoopalaczem, np Dove (brzydko pachnie ale wersja do jasnej karnacji bardziej ozłoci niż naprawdę przyciemni) ? Kiedyś sie skusiłam i nawet nieźle to wygląda, i tak byłam blada, ale odcień był zdrowszy jednak
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 16:37   #660
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
HA To obalamy mit rudej jesieni?
Ja bym obaliła całą tę teorię kolorystyczną każdy jest inny, nie można ludzi do jednego czy tam czterech worów wsadzać
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.