Rossmann - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-08, 18:32   #1561
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez mikakrolikowa Pokaż wiadomość
Witam dołączam do miłośniczek kosmetyków rossmanowskich od miesiąca używam babydremu z cynkiem kupiony po przeczytaniu wątku i jest doskonały moje problemy z tradikiem moge uznacza zakończone szybko goi mi krostki a tak paprały mi sie tydzien lub dłużej , używam jeszcze chusteczek nawilżanych z tej serii oraz zakupiłam sprey ułatwiający rozczesywanie dla księzniczek dodałam troche jedwabiu i sprawdza sie super choć starej wersji nie znałam bo przed odkryciem forum produkty rosmanowskie omijałam szerokim łukiem a żałuje i w planach mam zakup jeszcze masy rzeczy. Poczytuje sobie pomału ten wątek i dopisuje kosmetyki do listy . Normalnie kocham was za ten kremik BD
ja też jeszcze kilka miesięcy temu omijałam kosmetyki rossmanowskie szerokim łukiem myśląc, że to badziew. dzięki wizażowi wiem, że jest zupełnie odwrotnie. chociaż ostatnio troszkę się zawiodłam na nagietkowym płynie do kąpieli BD Natural http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...do-kapieli.htm co prawda używam go jako żelu do mycia, a nie zgodnie z przeznaczeniem do kąpieli, ale to chyba bez znaczenia. jest jakiś taki tępy i niezbyt dobrze się rozprowadza i pieni miałam wcześniej z tej samej serii balsam do kąpieli http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...do-kapieli.htm i był super jako żel pod prysznic. myślałam, że płyn do kąpieli będzie podobny, ale nie jest

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Ja z okazji promocji na filtry BD zrobiłam mały zapas i jeszcze dokupiłam chusteczki BD extrasensitive, które są jeszcze lepsze od tych z olejkami.
No i ciągle zachwycam sie pilnikiem do stóp Fuss Wohl, pumeks odszedł w zapomnienie.
W planach mam puder Synergen, krem do rąk z mocznikiem i jeszcze sie zastanawiam nad mleczkiem do ciała BD
mleczko do ciała BD jest cudowne świetnie się wchłania, ślicznie pachnie, fajnie nawilża i wygładza. bardzo je lubię. wypróbuj koniecznie
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 11:38   #1562
marilyn monroe
Zadomowienie
 
Avatar marilyn monroe
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: rossmann

przeczytalam caly watek
zrobilam liste zakupow i teraz tylko czekam na przyplyw gotowki
marilyn monroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 12:53   #1563
evi_motylek
Raczkowanie
 
Avatar evi_motylek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łęczna
Wiadomości: 171
Dot.: rossmann

mogł by ktoś podać kod na produkty ze środy bo przegapiłam ?
evi_motylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 17:32   #1564
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

kupilam sliczny kalendarz rossman z kotami byl przy karmie dla zwiarzat, dla milosnikow kotow polecam
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 08:03   #1565
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
kupilam sliczny kalendarz rossman z kotami byl przy karmie dla zwiarzat, dla milosnikow kotow polecam
ooo cos dla mnie, bylam wczoraj, ale nie widzialam. Niestety karma rossmanowska jest tak samo beznadziejna jak wszystkie inne dostepne w supermaketach

za to zakupilam w koncu chusteczki exstrasensitive, malutki płyn do płukania listerine (uwielbiam te mini produkty )
macie jakis patent zeby te chusteczki nie wysychały za szybko? opakowanie nie wyglada na zbyt szczelne, a paka dosyc spora
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 08:27   #1566
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Trzeba je wlozyc do tego plastikowego pojemnika, co jest z niebieskimi chusteczkami. Wtedy dluzszy czas moga stac i nie wysychaja, najwyzej tylko ta pierwsza.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 08:30   #1567
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: rossmann

na razie nie da rady, bo kupilam je na wyjazd ( w koncu za 3 dni urlop,uf) pewnie włoże je do takiego zamykanego woreczka foliowego, moze pomoze
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 08:59   #1568
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ooo cos dla mnie, bylam wczoraj, ale nie widzialam. Niestety karma rossmanowska jest tak samo beznadziejna jak wszystkie inne dostepne w supermaketach

za to zakupilam w koncu chusteczki exstrasensitive, malutki płyn do płukania listerine (uwielbiam te mini produkty )
macie jakis patent zeby te chusteczki nie wysychały za szybko? opakowanie nie wyglada na zbyt szczelne, a paka dosyc spora
karma fatalna to wiadomo 4% mieska... ale kalendarz bardzo ladny i tylko 6,99zł a chusteczki wsadz do woreczka takiego z zipem to powinny wytrzymac milego urlopu
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 09:09   #1569
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
karma fatalna to wiadomo 4% mieska... ale kalendarz bardzo ladny i tylko 6,99zł a chusteczki wsadz do woreczka takiego z zipem to powinny wytrzymac milego urlopu

Mój kot bardzo sobie karmę Winstona chwalił... podobnie jak ichnie smakołyki. Też muszę zainwestowac w to niebieskie pudełko na chusteczki.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 09:16   #1570
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
karma fatalna to wiadomo 4% mieska... ale kalendarz bardzo ladny i tylko 6,99zł a chusteczki wsadz do woreczka takiego z zipem to powinny wytrzymac milego urlopu
a dziekuje bardzo

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Mój kot bardzo sobie karmę Winstona chwalił... podobnie jak ichnie smakołyki. Też muszę zainwestowac w to niebieskie pudełko na chusteczki.
zapraszam na wątek o kotach na wizooż poczytaj sobie skład tych puszek, przerażający tak jakbys karmiła kota jedzeniem z mcdonalda, watroba do wymiany
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 09:26   #1571
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Teraz ma juz inną karmę, Royal dla kotów z chorymi drogami moczowymi i będzie sie tym żywił do końca swoich dni.
Ale dziekuję
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 14:12   #1572
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Dot.: rossmann

Byłam dzis w rossmanie i kupiłam kremik do rąk z mocznikiem całkem fajny ale opinie wystawie po dłuższym stosowaniu i chusteczki BD niebieskie z rumiankiem w dwupaku niestety nie znalazłam kilku kosmetyków które mnie interesowały a i strasznie sie wkurzyłam bo zamówiłam zdjecia mam maila ze juz sa a nie było w sklepie i moze na jutro beda a nie ma dlisko do GK do rosmanna
powiedzcie mi ktory rossmann w krk jest najlepiej zaopatrzony bo ten w Gk strasznie zatłoczony i wielu rzeczy nie było
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 14:24   #1573
kasiarybka
Raczkowanie
 
Avatar kasiarybka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa/Londyn
Wiadomości: 398
Dot.: rossmann

Ja ostatnio wypróbowałam oliwkę dla mam tą w nowym, lekko fioletowym opakowaniu. Boska. Ma delikatny zapach i nawilża nieziemsko do tego ta cena Hipp niech się schowa

Poza tym kończę już drugie opakowanie kremu do stópek z łojem jelenia. Nigdy nie były tak nawilżone i mięciutkie szczerze go Wam polecam dziewczyny, bardzo wydajny

Jak dobrze, że mam Rossmanna tak blisko
__________________
Projekt "Denko" - marzec: 3

Ograniczam zakupy kosmetyczne tzn... chciałabym bardzo...




Odpisz, proszę, u mnie
kasiarybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 14:43   #1574
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: rossmann

Jak tylko zużyję Hipp'a, lecę po tą BD
saks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 16:11   #1575
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: rossmann

mikakrolikowa co do krakowskich rossmanów to często bywam w tym na Mikołajskiej albo Floriańskiej, na Mikołajskiej w ogóle nie ma tłoku fajny jest też chyba ten nowy niedaleko Jubilatu ale byłam tam tylko raz bo to zupełnie nie moje okolice, ale to chyba jeden z większych rossmanów, ten na Kalwaryjskiej też jest chyba dość przestronny
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!

Edytowane przez Parsifal
Czas edycji: 2009-10-13 o 16:12
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 17:46   #1576
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez kasiarybka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio wypróbowałam oliwkę dla mam tą w nowym, lekko fioletowym opakowaniu. Boska. Ma delikatny zapach i nawilża nieziemsko do tego ta cena Hipp niech się schowa

Poza tym kończę już drugie opakowanie kremu do stópek z łojem jelenia. Nigdy nie były tak nawilżone i mięciutkie szczerze go Wam polecam dziewczyny, bardzo wydajny

Jak dobrze, że mam Rossmanna tak blisko
a jak one wyglądają składowo?? która lepsza??
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 17:57   #1577
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: rossmann

hipp to olej sezamowy, migdałowy i zapach
babydream mama to olej sojowy, słonecznikowy, migdałowy, jojoba, macadamia, witamina E i zapach

babydream lepsza i tańsza moim zdaniem
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 18:07   #1578
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez mikakrolikowa Pokaż wiadomość
powiedzcie mi ktory rossmann w krk jest najlepiej zaopatrzony bo ten w Gk strasznie zatłoczony i wielu rzeczy nie było
jak dla mnie to na sławkopwskiej i na wislnej przu galerii centrum.na pewno nie poszłabym do krakowskiej i do tego pod bagatelą bo to koszmar nie sklep.tyle ludzi i wiekszość rzeczy przebrana.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 18:43   #1579
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
mikakrolikowa co do krakowskich rossmanów to często bywam w tym na Mikołajskiej albo Floriańskiej, na Mikołajskiej w ogóle nie ma tłoku fajny jest też chyba ten nowy niedaleko Jubilatu ale byłam tam tylko raz bo to zupełnie nie moje okolice, ale to chyba jeden z większych rossmanów, ten na Kalwaryjskiej też jest chyba dość przestronny
Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
jak dla mnie to na sławkopwskiej i na wislnej przu galerii centrum.na pewno nie poszłabym do krakowskiej i do tego pod bagatelą bo to koszmar nie sklep.tyle ludzi i wiekszość rzeczy przebrana.
Dzieki za podpowiedzi bo strasznie mnie denerwuje ten tłum wybiore sie napewno na florianską i moze tam w okolice GC
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 19:15   #1580
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
hipp to olej sezamowy, migdałowy i zapach
babydream mama to olej sojowy, słonecznikowy, migdałowy, jojoba, macadamia, witamina E i zapach

babydream lepsza i tańsza moim zdaniem
Uch, witamina E... Mam nadzieję, że mnie nie zapcha.
saks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 19:37   #1581
Mika-m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 78
GG do Mika-m
Dot.: rossmann

To witamina E może zapychać?? Ona jest też w serum flavo-C z BU,które spowodowało u mnie powstanie paru zaskórników...
Mika-m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 19:52   #1582
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
hipp to olej sezamowy, migdałowy i zapach
babydream mama to olej sojowy, słonecznikowy, migdałowy, jojoba, macadamia, witamina E i zapach

babydream lepsza i tańsza moim zdaniem
a która ile kosztuje i jaką mają pojemność?? czy taka ilość różnych olejów nie zapcha?? przepraszam za tyle pytań
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 20:05   #1583
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: rossmann

hipp 10-12 zł za 200 ml
babydream mama 9 zł za 250 ml

co do zapychania to nie wiem bo ja na ciało, nie na twarz stosuję, ale myślę, że to nie zależy od składu tylko od indywidualnych predyspozycji do zapychania.
choć jednak do twarzy bardziej by się nadał hipp bo olej sezamowy ma właściwości odblokowujace gruczoły łojowe (podobno)
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 09:51   #1584
Trissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
Dot.: rossmann

Tłoków nie w Rossmanie w Plazie, jest duży, przestronny i dobrze zaopatrzony. Ostatnio tylko tam bywam. W Wandzie też jest dość spory ale już gorzej z zaopatrzeniem. Jeszcze nie byłam na Czyżynach bo podobno tam też zrobili. A tak to już przeszłam chyba we wszystkie w obrębie Starego Miasta.
Trissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 18:14   #1585
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Rossman na Czyżynach jest całkiem nieźle zaopatrzony - ostatnio tam robię zakupy. Mają sporo wyprzedażowej Bielendy - niestety zawsze się skusze i moja łazienka pęka w szwach.
Kupiłam juz kolejną oliwkę mamową - ze względu na cenę i skład naprawde warto. Chwilowo wydaje mi się, że jest troche lżejsza od Hippowej.
I miałam kupić ten krem do stóp z łojem, ale jakoś mnie nie przekonał. I teraz żałuję.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 18:48   #1586
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: rossmann

Witam Możecie mi zdradzić tajemnicę, jaki to krem z mocznikiem polecacie?
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 18:57   #1587
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

O wlasnie mocznik, dzis bylam w Rossmannie bo na Deko Alterra zrobili promocje.
I zgadnijcie co dostrzeglam na polce? Maslo do ciala z mocznikiem w pudelku. male bo male 150ml, bylo ciutke tansze od balsamu chodz balsam jest o 100ml wiekszy. Popatrzylam na sklad i zadnego oleju mineralnego i na koncu litania parabenow, co nie powinno mnie dziwic, oni zawsze mocno konserwuja. Körperbutter byl zaznaczony jako nowosc, wiec mysle ze niedlugo i w Pl sie pokarze.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 19:51   #1588
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Teraz ma juz inną karmę, Royal dla kotów z chorymi drogami moczowymi i będzie sie tym żywił do końca swoich dni.
Ale dziekuję
Tak offtopowo, ale też o rossmanie, ich karma dla kotów to zabójstwo, natomiast royal urinary, o której wyżej wspominasz jest świetna i mój ulubieniec też ją wcina. Zrobiłam błąd i oprócz royala dostawał też rossmanowską i kłopoty powróciły, teraz więc jak i Twój do końca swoich dni na royalu
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 20:25   #1589
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

W PL na razie jest chyba tylko krem do rąk, a szkoda bo chętnie przygarnęłabym balsam i masło pewnie też. Zima przyszła przydałoby się jakieś treściwe mazidło
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 20:44   #1590
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: rossmann

Pani magister od dziś - gratulacje
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:21.