abc nailstore - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-22, 07:13   #1
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561

abc nailstore


Szukałam wątku ale nie znalazłam. W weekend byłam na targach w Poznaniu i zafascynowała mnie firma abc nailstore. Chciałam zapytać czy któraś z Was pracuje/pracowała na ich produktach bo widząc co wyczynia z paznokciami Dominika Piroth śmiem stwierdzić że produkty tej firmy są warte swojej ceny (169zł za 15g). Jeśli któraś pracowała to chciałam się dowiedzieć jak wrażenia z pracy na tej firmie? Ja od soboty myślę nad przejściem na ich produkty. Pozdrawiam
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 08:29   #2
mmagda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 240
Dot.: abc nailstore

Ja miałam przyjemność pracować na ich produktach.Do dyspozycji miałam zestaw akrylowy i powiem tyle REWELACJA
Produkt super współpracuje ,świetnie się nakłada a opracowanie to sama przyjemność, cover akrylowy ma piękny kolor. Moja mama obecnie nosi 7 tygodniowy odrost(aż wstyd się przyznać) a pazurki są w stanie idealnym
Czyli jednym słowem POLECAM i to bardzo , produkty na pewno warte swojej ceny
mmagda1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 09:07   #3
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: abc nailstore

Ale cena kosmiczna
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 09:32   #4
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: abc nailstore

Ja się szkoliłam na tych produktach i tam też zakupiłam swój pierwszy zestaw. Oczywiście produkty są świetnej jakości i tego nie można im odjąć. Ale np różnica między ich coverem a coverem PB jest dla mnie znikoma, a cena powala... Natomiast świetne są nabłyszczacze z serii Impuls i rzeczywiście bardzo wydajne.

Pracowałam też na Cream Peach i Cristal Clear, ale skończyło się na tym, że leżą w szafce a ja robię paznokcie Blushem z PB...
na szkoleniu pracowałam też na serii Impuls.

A co do tego co z paznokciami robi Dominika to faktycznie są to cuda! Aczkolwiek uważam, że to kwestia zdolności i doświadczenia, a nie samych produktów...

Prawda jest taka, że aby koszty wzrastają jeśli pracuje się na tak drogich produktach, a ja biorąc za paznokcie 40 zł nie mogę sobie na to pozwolić... może jakbym brała za paznokcie 200 zł jak robią przedstawiciele abc to bym się zastanowiła nad zmianą produktów
Moim zdaniem jednak cena jest za wysoka.
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 10:11   #5
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: abc nailstore

tez byłam na targach i mialam przyjemnośc "modelowania" Pani Dominice Pazurek jaki mi ulepiła traktuję jak relikt- pierwszy raz w zyciu mam tak piekne kwiaty metodą one stroke
ja mam tez inne pytanko... podczas pokazu pani Dominika używala farbek o nazwie "folk art" czy cos takiego... nie moge ich znalezć w ich sklepie... gdzie mozna takie kupic?
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 10:40   #6
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: abc nailstore

dziewczyny,Impulse sculptur-40 euro za 15 gram+19% podatku i koszt wysylki.....
musieliby dodawac blyszczacego od olejku Murzyna gratis....
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 11:05   #7
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: abc nailstore

Cytat:
Napisane przez frauhelga Pokaż wiadomość
dziewczyny,Impulse sculptur-40 euro za 15 gram+19% podatku i koszt wysylki.....
musieliby dodawac blyszczacego od olejku Murzyna gratis....
dobre
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 11:09   #8
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: abc nailstore

Faktycznie co do pracy Dominiki- jak się umie, to się byle czym paznokcie zrobi, ale to też kwestia przyjemności pracy na lepszych produktach.
Zainteresował mnie gloss którym można robić szkielet, ale ceny faktycznie porażające.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 12:25   #9
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: abc nailstore

no ceny naprawdę straszne ;/ i to jest najgorsze. Zdaję sobie sprawę że dobra stylistka zrobi świetne paznokcie na średniej klasy produktach, natomiast produkty z najwyższej półki tak jak abc nailstore na pewno swoją jakością pomagają w pracy, aczkolwiek jak ktoś nic nie umie to i tak dobre produkty mu nie pomogą to wiadomo. No i podobno produkty są bardzo wydajne. Ale ostatnio czytałam gdzieś jak Ania Gembala - Papież podawała koszt zużycia materiałów na jednego klienta pracując właśnie na ich firmie (oczywiście był to klasyczny french bez dodatkowych zdobień) i nie była to ogromna suma, bodajże coś w granicach 12- 18 zł. Ale produkty strasznie kuszą, choć z drugiej strony cena przeraża

lauracrow farbki do folk artu znajdziesz u nich w sklepie, kosztują 109 zł do tego pędzelek za 95 zł, podaję linka
http://www.sklep.abc-nailstore.pl/pr...oducts_id=3828

Edytowane przez paula211
Czas edycji: 2010-03-22 o 12:29
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 13:06   #10
AnnaEf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Częstochowa / Katowice
Wiadomości: 765
GG do AnnaEf
Dot.: abc nailstore

Cytat:
Napisane przez frauhelga Pokaż wiadomość
dziewczyny,Impulse sculptur-40 euro za 15 gram+19% podatku i koszt wysylki.....
musieliby dodawac blyszczacego od olejku Murzyna gratis....
producent powinien Ci podziękować za doskonały pomysł, który wpłynąłby na pewno na wzrost sprzedaży
AnnaEf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 22:27   #11
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: abc nailstore

Cytat:
Napisane przez paula211 Pokaż wiadomość
lauracrow farbki do folk artu znajdziesz u nich w sklepie, kosztują 109 zł do tego pędzelek za 95 zł, podaję linka
http://www.sklep.abc-nailstore.pl/pr...oducts_id=3828
musialam przeoczyc dziekuję na pewno zakupie je w najblizszym czasie bo widac było na pokazie jakie cuda można nimi zdzialac
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 07:06   #12
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: abc nailstore

No też słyszałam o tych cenach za jednego klienta, ale wydaję mi się że osoby początkujące powinny raczej ograniczyć się do tańszych żeli, bo z aplikacją materiału jest różnie, a szkoda wydawać tyle pieniędzy i zużyć to na kilka razy
Ale nad tym glossem co szkielet można budować myślę coraz intensywniej Ciekawi mnie co to za cudo.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 07:19   #13
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: abc nailstore

byli widziałam ten gloss w sobotę na targach ma naprawdę niesamowity połysk i faktycznie można nim budować szkielet.
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 19:08   #14
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: abc nailstore

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
tez byłam na targach i mialam przyjemnośc "modelowania" Pani Dominice Pazurek jaki mi ulepiła traktuję jak relikt- pierwszy raz w zyciu mam tak piekne kwiaty metodą one stroke
ja mam tez inne pytanko... podczas pokazu pani Dominika używala farbek o nazwie "folk art" czy cos takiego... nie moge ich znalezć w ich sklepie... gdzie mozna takie kupic?
Też skorzystałam z oferty zrobienia jednego pazurka. Był śliczny ale niestety odpadł po niecałych 2 tygodniach
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 19:12   #15
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: abc nailstore

to ja moze podziekuje,jak mam zaplacic zylion dolarow,i po 2 tygodniach naprawiac pazura-to nie czuje w tym dobrego interesu
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 19:32   #16
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: abc nailstore

chyba, że pokazowy został zrobiony na szybko bez użycia primera bądź bondera
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 19:37   #17
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: abc nailstore

Van wg. mnie paznokieć POKAZOWY jak nazwa wskazuje ma pokazać, jakie efekty można uzyskać dzięki produktom, więc....
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 19:38   #18
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: abc nailstore

na bank użyli bonda i to na bank seria Impuls w końcu to też reklama
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 20:01   #19
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: abc nailstore

Szanująca się firma nie powinna robić raczej na odwal hmmm... to ja nie rozumiem czemu tak się przytrafiło
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 20:40   #20
Claire00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 23
Dot.: abc nailstore

Ponad tydzień temu uczestniczyłam w prezentacji tych produktów ( żeli), następnie byłam modelką na kursie, i cały set zrobiono mi nimi, po czym przyglądałam się jeszcze prezentacji na targach w Warszawie. A, no i dodam do tego, że sama miałam kurs z kolorówki akrylowej, i używałam na nim między innym akryli ABC

No ale jeśli chodzi o żele to :

Seria impuls robi wrażenie, i rzeczywiście glosem można zbudować szkielecik. Rewelacyjny jest gloss milky, bo po pierwsze widać go na szablonie, a po drugie na koniec daje ładny połysk i delikatniejszy efekt od normalnego glossa. Super dla klientek które cenią paznokcie delikatne i jak najbardziej naturalne.

Rewelacyjny też jest budulec i jego konsystencja. W pudełeczku jest zupełnie rzadki, natomiast po nałożeniu na paznokieć stoi dokładnie tam gdzie go położymy, i super się poziomuje, naprawdę ZERO spływania. Magiczny

Polar white jest świetny dla dziewczyn które lubią konkretny french . Świetna biel, kładzie się bardzo cienką warstewkę przed glossem, na już zbudowany paznokieć. Po tym jak zobaczyłam jak cienka jest to warstwa, naprawdę wierzę, że starcza na 300 klientek. Trzeba jednak perfekcyjnie opanować malowanie frencha pędzelkiem, bo nie nadaje się on do przecierania.

To samo zresztą kolorówką, bardzo nasycone kolory, wystarczy cieniuteńka warstwa do pełnego pokrycia tuż przed glosem, i to co najfajniejsze to zero spływania, kurczenia, czy jakichkolwiek innych wariacji Zakochałam się po prostu

Cover ma moim zdaniem nieco mocniejsze krycie od PB i jest odrobinę jaśniejszy

Cała ta seria jest bardzo wydajna, na pewno warto zainwestować w glossa i polar white, ja też chętnie zaopatrzę się w budulca bo jest po prostu niesamowity. Najdrożej na klientkę chyba wychodzi cover ( i ja jego bym sobie darowała )

Bólem największym jest to, że trzeba jednorazowo dużo zainwestować. I rzeczywiście gdy ktoś robi pazurki za 40 zł, to jest to jednak za duży wkład w materiały

Jeśli chodzi o serię Perfection to nie powaliła mnie na kolana tak jak zrobiła to Impuls. Budulce piekielnie pieką :/ ale pracuje się nimi przyzwoicie, natomiast biały jest bardzo podobny do IBD Xtreme White.

Niestety nie powiem wam ile czasu się trzymają, bo musiałam je ściągnąć, nosiłam je tylko tydzień ale nie chce mi się wierzyć że takie żele odpadają z pazurka po 2 tyg

Łuuu ale się rozpisałam. Jeszcze mogę wam poopowiadać o pędzelkach (które też zrobiły na mnie wrażenie ) i nieco o akrylkach, ale nie mam dużego porównania ( tyle tylko co na szkoleniu), bo dopiero z akrylami zaczynam.
A no i absolutny hicior i rewelacja to ich frezarka. Odkładam na nią kasę i nie wyobrażam już sobie innej

Edytowane przez Claire00
Czas edycji: 2010-03-23 o 20:43
Claire00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 20:50   #21
laDiva
Raczkowanie
 
Avatar laDiva
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Herne/Bochum
Wiadomości: 41
Dot.: abc nailstore

Cytat:
Napisane przez paula211 Pokaż wiadomość
byli widziałam ten gloss w sobotę na targach ma naprawdę niesamowity połysk i faktycznie można nim budować szkielet.

Szkielet mozna budowac...... kazdym glossem /glanzem / nablyszczaczem/top coatem ....
Tak samo jak french czy nailart -czesto uzwamy glossa jako wspomagacza przy trickowych zagraniach na pokazach.

KAZDY Gloss to zel jednofazowy ,bardzo twardy i wytrzymaly.

jak to sie mowi :.....? ...wyzszosc swiat bozego narodzenia nad wielkanoca..?

__________________
Pozdrawiam serdecznie,

Paulina Feinauer

www.pauline-feinauer.de
laDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 21:19   #22
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: abc nailstore

Cytat:
Napisane przez laDiva Pokaż wiadomość
Szkielet mozna budowac...... kazdym glossem /glanzem / nablyszczaczem/top coatem ....
Tak samo jak french czy nailart -czesto uzwamy glossa jako wspomagacza przy trickowych zagraniach na pokazach.

KAZDY Gloss to zel jednofazowy ,bardzo twardy i wytrzymaly.

jak to sie mowi :.....? ...wyzszosc swiat bozego narodzenia nad wielkanoca..?

Diva jak wróżka zawsze prawdę Ci powie
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!

Edytowane przez Vanessita
Czas edycji: 2010-03-23 o 21:28
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 21:24   #23
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: abc nailstore

claire..
ta sama co na SK?
coz post wyglada jak zalosna kompilacja wywodow panny PP-nowej dystrybutorki ABC..

calkowicie zgadzam sie z diva, ktora jest dla mnie ABSOLUTNIE ()wiekszym autorytetem w dziedzinie paznokci niz wspomniana wyzej panna.
wybaczcie, ale o firmie abc zrobilo sie glosno dokladnie po tym jak panna PP zostala ich instruktorka, a jak wiadomo osoba ta robi zazwyczaj o wiele za duzo zametu wokol spraw, ktore bynajmniej nie sa tego warte
dlatego nie dziwi mnie ABSOLUTNIE () ten szum wokół produktow, ktore nie sa warte swojej ceny wg mnie. uwazam, ze jest wieeeele lepszych marek (np. astonishing, ktory wygrywa bezapelacyjnie z ABC pod kazym wzgledem-polecam serdecznie sprobowac, albowiem robi piorunujace wrazenie, a uzywanie tych zeli nie grozi bankructwem poczatkujacej i nie tylko stylistki ), ktore sa duuzo lepsze jakosciowo, a dodatkowo tansze. DUZO TANSZE.
wiadomo reklama jest dzwignia handlu, aczkolwiek czasem warto pomyslec samemu, a nie podazac slepo za tlumem, krzykiem, zametem i idiotyczna otoczka oraz kilkoma ABSOLUTNIE madrymi wyrazami, ktore nie niosa za soba nic innego jak probe macenia w glowie potencjalnym klientka.

reasumujac, zele sa przereklamowane, drogie, a ABSOLUTNIE nie sa ABSOLUTNIE FENOMENALNE
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 21:42   #24
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: abc nailstore

Diva absolutnie mnie rozwaliłaś Nie miałam pojęcia że zwykłym glossem mogę sobie trzasnąć szkielet. Gdzieś wyczytałam chyba na świecie kosmetyki post Ani G.P i odniosłam wrażenie, że ten abcowy to jakiś taki super ekstra nju...
Czyli jednak chwyt reklamowy.. Cóż. Bywa i tak.
Absolutnie
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 21:56   #25
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: abc nailstore

na temat Ani G-P
uwazam, ze jest to druga tak wybitna stylistka, ktora gdyby byla dystrybutorem/instruktorem firmy ND, to bylaby to najbardziej rozchwytywana firma swiata, poniewaz kobita ma takie doswiadczenie, taki talent, taka wiedze i do tego jest tak kompetentna i ma tak swietny kontakt z ludzmi, ze gdyby chciala mi sprzedac zel do wlosow jako zel do paznokci,to kupilabym go od niej za cene diamentu i jeszcze podziekowala, ze moge
uwazam, ze na miejscy firmy ABC kupilabym jej korone i berlo i zaplacila za bycie monarchinia tej firmy

do tego milo sie na nia patrzy, bo jest szalenie ladna ;P a ja lubie ladnych ludzi ;P
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 22:03   #26
Claire00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 23
Dot.: abc nailstore

Ta sama co na SK - a to robi tu jakąś różnicę ?

W skrócie : mam zamiar zainwestować w gloss, budulec i polar white. Bardzo podoba mi się kolorówka, i odkładam pieniądze na frezarkę tej firmy.
Daruję sobie cover, nie jestem zachwycona serią Perfection,


Może gdybym napisała tylko tyle nie uznano by mojego postu za "żałosną kompilację" :/ , chciałam podać konkrety, widać niepotrzebnie...
Claire00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 22:11   #27
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: abc nailstore

tak myslalam.
nie ty jestes zalosna kompilacja, tylko twoj post to jest duza roznica. bardzo!

czasy sie zmieniaja, polityka panny PP nie.
a ludzie sa podatni na tego typu manipulacje.
wstyd!

ps. juz widze jak PP podnieca sie po przekazaniu przez ciebie tego co znow pisza na tym glupim wizazu, a jej potok wyszukanych slow zamienia sie w rynsztokowa lacine ale niech sie nie denerwuje, w koncu zawsze uwazala, ze zamecik i drobna aferka sa swietna reklama. tak starala sie rozreklamowac siebie, swoje forum, teraz firme wiec powinna mi chyba podziekowac za darmowa reklame .. albo antyreklame.

osobiscie proponuje bazowac na opiniach niezaleznych stylistek, niezwiazanych z zadnymi firmami,. sa one bezsprzecznie najbardziej obiektywne
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 22:22   #28
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: abc nailstore

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
na temat Ani G-P
uwazam, ze jest to druga tak wybitna stylistka, ktora gdyby byla dystrybutorem/instruktorem firmy ND, to bylaby to najbardziej rozchwytywana firma swiata, poniewaz kobita ma takie doswiadczenie, taki talent, taka wiedze i do tego jest tak kompetentna i ma tak swietny kontakt z ludzmi, ze gdyby chciala mi sprzedac zel do wlosow jako zel do paznokci,to kupilabym go od niej za cene diamentu i jeszcze podziekowala, ze moge
uwazam, ze na miejscy firmy ABC kupilabym jej korone i berlo i zaplacila za bycie monarchinia tej firmy

do tego milo sie na nia patrzy, bo jest szalenie ladna ;P a ja lubie ladnych ludzi ;P
ooo taaak! Takich frenczy nikt nie robi...
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 22:44   #29
Claire00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 23
Dot.: abc nailstore

wiem że chodziło Ci o mój post a nie o mnie

Szczerze mówiąc sugerowanie, że mam jej cokolwiek przekazywać, nie podoba mi się. Z tego co napisałaś wnioskuję, że jest to bardziej skierowane do Pauliny niż do mnie. Mimo to nie podoba mi się wciąganie mnie w takie zachowania.Nie bawię się w tego typu intrygi

Paulina do niedawna była niezależną stylistką, i to, że już nie jest, nie zmieni faktu, że jej opinię też będę brała pod uwagę, tym bardziej że uważam ją za dobrą stylistkę i instruktorkę (przy czym to czy robi wokół siebie szum czy nie, średnio mnie obchodzi). Markę tę poznałam dzięki niej - tu nie ma co ukrywać
Ale nie zmienia to faktu, że to, co napisałam w poprzednich postach jest moją opinią opartą na tym co widziałam, bez względu na to kto mi te produkty pokazywał... tym bardziej jest mi w niesmak, że mój post został przez Ciebie tak odebrany.
Absolutnie
Claire00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 22:48   #30
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: abc nailstore

dziewczyny,trzymajcie sie tematu produktow ABC,prosze!
a do tematu o jakiejkolwiek instruktorko-stylistce zalozcie temat na Plotkowym.

howgh
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.