Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-24, 14:38   #751
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
już wcześniej pisałam, że chciałabym taki mleczny blond, nie biały, tylko mleczny, nie umiem tego tak dosłownie wytłumaczyc, po prostu nie chciałabym aż tak białych włosów, jak teraz to znaczy nie teraz, bo teraz mam troche żółtawe, ale nie chce takich białych jak po farbowaniu,
ale jak zmienisz kolor to clipy nie będą Ci pasować
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 14:39   #752
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny masakra...
Nakarmiłam Princeskę o 7 tyle co zawsze- trochę mięsa rozgotowanego i przemielonego z tym rosołem znaczy wodą i kromka suchego chleba namoczona w tym. Zjadła połowę, pomyślałam że za dużo dałam.
A o 10 mi zwymiotowała to wszystko.
Co się dzieje? Tyle czasu? To było już lekko strawione, może ona ma jakieś zapalenie żołądka czy coś? Zauważyłam że dużo pije.
Jest wesoła i energiczna.
Nie wiem o co chodzi...przegłodziłam ją i teraz dałam jej dosłownie 2 łyżki kleiku z ryżu z marchewką-rozgotowane na pulpę i mięsa mielonego ugotowanego tyle tylko żeby zapachu nadać.
Zjadła wszystko.
Teraz patrzę na nią co będzie.
Biegunki już nie ma. Nie wygląda żeby ją coś bolało...
W wymiocinach było trochę sierści i kilka moich (?!) włosów...nawet nie wiem kiedy ona tyle tego wylizała i skąd
Tak myślę może ona się uczy myć i za dużo sierści zjadła i to drażni jej żołądek?
Sama już nie wiem. Jutro jadę do weta na dalsze odrobaczanie, ale jak ona tak będzie chorować to nigdy jej nie zaszczepię.
A wet mnie opier* bo kazał mi karmić ją tylko suchą karmą, bo tak dla psa najlepiej
Psiarki kochane jaką suchą karmą karmicie swoje pieski?
Bo w necie się już naczytałam że marketówki to ble ale mnie nie stać na karmę za 100zl za worek. Poza tym to kundelek, a nie delikatny rasowiec. Raz-dwa dziennie daję gotowane, to sucha karma nie musi być super-hiper chyba?
A podajecie gotowe puszki ze sklepów? Jakie firmy?
Tylko na mnie nie krzyczcie a doradźcie bo nie wiem co robić
Jeśli chodzi o karmę to mój uwielbia puszki z Lidla te ich produkcji, inne mi nie chętnie jadł a te wcina aż mu się uszy trzęsą no i plusy tej puszki są takie że jest duża mojemu starcza na 3-4 razy a nie należy do małych, oczywiście ja mu nie daje samej puszki tylko mieszam mu to z ryżem albo chlebem czy makaronem co tam jada
Ja mojego praktycznie suchą karmą nie karmie bo on nie lubi dostaje tylko kilka sztuk w formie nagrody albo z tęsknoty jak wracamy do domu to zaraz nas prowadzi do miejsca gdzie stoi puszka z karmą.
Spokojnie, może porozmawiaj z wetem co on o tym sądzi, mój jak był szczeniakiem też miał taką sytuację dał mu jakiś zastrzyk i my przeszło, ponoć jakiegoś wirusa złapał
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 14:56   #753
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
ale jak zmienisz kolor to clipy nie będą Ci pasować
no trudno, na razie najważniejsze moje włoski albo clipy też zafarbuje
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 14:58   #754
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

marejta dzięki za odpowiedź
Podpytam jutro weta co to może być.
Chociaż jak teraz dawałam jej po 2 łyżki tego kleiku co godzinę-chciałam często a małymi porcjami to nie wymiotowała
Może rzeczywiście to moja wina że za dużo jej dawałam na raz a to chciwe to żarło...
Będę dalej bacznie obserwować.
Pocieszyłaś mnie że dajesz tańsze puszki Bo jakbym miała karmić ją drogimi karmami to nie dałabym rady- wiem że zwierzę kosztuje- ale ja go nie planowałam. Mam dołek i muszę sobie jakoś radzić.
Myślę że to że dałam jej dom jest ważniejsze.
Poza tym tłumaczę to sobie że zwierzaki w schroniskach też lepiej nie mają, a żyją długo i zdrowe.
Poza tym kiedyś nie było super wypas karm a psy też dożywały sędziwej starości...


kotka może zrezygnuj z tej xxlki bo i tak ją wycofują? i tak będziesz potem musiała zmienić.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 15:07   #755
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Podpowiedzcie dziewczynki Wy wiecie co robic
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 15:13   #756
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

AAA a jeśli chodzi o odżywki to ja zdecydowanie polecam dolce anti-age, kupiłam je po tym jak dziewczyny tu ją zachwalały i jestem super zadowolona, aż żałuje ze tyle lat się męczyłam, szkoda, ze wcześniej tu nie trafiłam i nie dostałam porady Dzisiaj wieczorkiem ją nakładam
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 15:39   #757
Franek80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Możecie mi polecić jakiś szampon i odżywkę do włosów rozjaśnianych żeby utrzymać je w dobrej kondycji. Rozjaśniałem włosy Rozjaśniaczem leo Blond Platin.

P.S znalazłem na internecie takie coś powiedzcie czy dobre Szampon Rewitalizujący Dove, Odżywka Rewitalizująca Dove, Maseczka Dawka Nawilżenia Dove.

Z góry dzięki za odpowiedzi
Franek80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 15:43   #758
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Franek80 Pokaż wiadomość
Możecie mi polecić jakiś szampon i odżywkę do włosów rozjaśnianych żeby utrzymać je w dobrej kondycji. Rozjaśniałem włosy Rozjaśniaczem leo Blond Platin.

P.S znalazłem na internecie takie coś powiedzcie czy dobre Szampon Rewitalizujący Dove, Odżywka Rewitalizująca Dove, Maseczka Dawka Nawilżenia Dove.

Z góry dzięki za odpowiedzi
no ja Ci mogę polecic maskę do włosów dolce anti-age
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 15:43   #759
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kotka może zrezygnuj z tej xxlki bo i tak ją wycofują? i tak będziesz potem musiała zmienić.

mhhmmm.... no i tak dostałam tylko jedną i nie wiem co z nią zrobić...ehhh chyba jednak spróbuje ten palette skandynawski a jak wyjdzie żółtawo albo sie wypłucze po czasie na żółtawy to na to dam syoss... co o tym myślisz bunny?
a co do piesia to będzie dobrze najważniejsze to odrobaczyć
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 15:48   #760
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mhhmmm.... no i tak dostałam tylko jedną i nie wiem co z nią zrobić...ehhh chyba jednak spróbuje ten palette skandynawski a jak wyjdzie żółtawo albo sie wypłucze po czasie na żółtawy to na to dam syoss... co o tym myślisz bunny?
a co do piesia to będzie dobrze najważniejsze to odrobaczyć
ja robiłam palette deluxe 100 i nie wychodziło aż takie żółto jak po skandynawskim
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-09-24 o 15:54
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 15:56   #761
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
ja robiłam palette deluxe 100 i nie wychodziło aż takie żółto jak po skandynawskim
naprawdę? a wkleiłabyś jakieś foto przed i po? bardzo proszę ewciu bo mam dylemat... za tydzien farbowanie a ja nadal nie wiem jaką farbę użyć!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 16:15   #762
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
naprawdę? a wkleiłabyś jakieś foto przed i po? bardzo proszę ewciu bo mam dylemat... za tydzien farbowanie a ja nadal nie wiem jaką farbę użyć!
Kotka mam tylko przed farbowaniem i po, ale już po syoss'ie, po samym palette deluxe nie mam niestety
ale widac na zdjęciach wyraźnie, że deluxe nie może wyjśc bardzo żółto, bo syoss by tego nie pokrył, a na zdjęciach widac że pokrył idealnie
to ostatnie zdjęcie jest po tygodniu od farbowania syoss'em
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 16:20   #763
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

,,Pocieszyłaś mnie że dajesz tańsze puszki Bo jakbym miała karmić ją drogimi karmami to nie dałabym rady- wiem że zwierzę kosztuje- ale ja go nie planowałam. Mam dołek i muszę sobie jakoś radzić.
Myślę że to że dałam jej dom jest ważniejsze.
Poza tym tłumaczę to sobie że zwierzaki w schroniskach też lepiej nie mają, a żyją długo i zdrowe.
Poza tym kiedyś nie było super wypas karm a psy też dożywały sędziwej starości...''

Bunny wiem, że psinka nie była zaplanowana i dlatego jest ci trudniej z wydatkami, ale....nie można zakładac iż karmienie psa tańszym jedzeniem bo inne jedza jeszcze gorzej lub to samo jest fair. Popatrz ile wszystkie wydajemy na nasze włosy, masa odżywek, farb itp co znaczy przy tym karma dla psa. To co nasz pies je zaprocentuje w postaci jego samopoczucia i zdrowia. Dałas jej dom i wielki szacunek Ci za to, ale jak sama widzisz to za mało... dając jej źle zbilansowane posiłki musisz liczyć się z częstymi biegunkami, lub w najlepszym razie luźnymi stolcami oraz częstymi wizytami u weta co oczywiście kosztuje. Nie jestem przeciwniczką gotowania psu o ile zapewnisz mu w tym jedzeniu wszystko czego potrzebuje. Dlatego gdy nie masz czasu na gotowanie osobnych posiłków dla małej, kup suchą karmę. Podałam Ci wczesniej link do strony gdzie jest multum informacji o zywieniu, ale chyba przegapiłaś:-( Jesli chodzi o psy ze schronisk to powiem Ci, że wcale nie zyją długo i zdrowo. Pracuje jako wolontariusz od 9-ciu lat w schronisku. Widziałam psy które potrafią umrzeć z braku miłości, z nieprzystosowania, odmawiaja jedzenia, zabawy, nie potrafią zaaklimatyzować się za kratkami. A paradoksem jest to że mamy u nas również karmy dobre jakościowo: Royal Canin, Eukanuba, Bosch itd. Tak więc widzisz psu potrzebny jest do szczęscia jednynie mądry i kochający własciciel, który nauczy się ,,obsługi psa'' Ty masz serce i rozum teraz tylko wiedza i wytrwałość. Czytaj publikacje na necie, dowiedz się więcej o naturze psa, jego układzie pokarmowym, potrzebach, postepuj tak samo jak w przypadku nauki w szkole fryzjerskiej. Powodzenia.
Aaaa jeszcze jedno, często psy sa alergikami, np. duzo psów jest uczulonych na drób np. moja labradorka.
Ja kupuję karmę na necie w krakvet, powyzej 99 zł wysyłka gratis, biore 15 kg worek karmy Arion Dla psów z wrażliwym przewodem pokarmowym lub posiadającymi problemy ze skórą i/lub sierścią koszt 132 zł więc miesięcznie wychodzi 66 zł. Nie podkarmiam psa między posiłkami nigdy. Jako szczeniak jadła 4 razy dziennie, jako młodzież 3 a teraz rano i wieczorem. Od czasu do czasu, daję jej pochrupac marchew, jabłko, chrząstki z kości wołowych, a do karmy raz na dzień wlewam łyżeczkę oleju lnianego spozywczego lub słonecznikowego. Pies o ustalonym rozkładzie dnia, otrzymujący regularnie posiłki, również regularnie załatwia potrzeby fizjologiczne To dla mnie ważne bo Tasza to pies pracujący Pozdrawiam miłośniczki wszelkich zwierzaków
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 16:31   #764
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Kotka mam tylko przed farbowaniem i po, ale już po syoss'ie, po samym palette deluxe nie mam niestety
ale widac na zdjęciach wyraźnie, że deluxe nie może wyjśc bardzo żółto, bo syoss by tego nie pokrył, a na zdjęciach widac że pokrył idealnie
to ostatnie zdjęcie jest po tygodniu od farbowania syoss'em
ewcia pięknie ci w blond !!! nie zmieniaj nic! śliczna z ciebie blondyneczka!
no ale jak oceniasz po deluxie były trochę żółtawe??
to co byś mi bardziej poleciła palette 100 skandynawski czy palette delux
230 Białe złoto???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 17:09   #765
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ewcia pięknie ci w blond !!! nie zmieniaj nic! śliczna z ciebie blondyneczka!
no ale jak oceniasz po deluxie były trochę żółtawe??
to co byś mi bardziej poleciła palette 100 skandynawski czy palette delux
230 Białe złoto???
dziękuję ale ja chcę dalej byc blondynką, tylko ciemniejszą, ja już sama nie wiem co mam robic

białe złoto źle rozjaśnia, jeżeli na podkład to bez wątpienia i z czystym sumieniem moge polecic palette deluxe 100 ale nie skandynawski tylko ten http://www.henkel.sk/sks/content_ima...772H_1772W.jpg

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Dziewczyny mam takie pytanie czy któraś z Was wykonuje regularnie jakieś cwiczenia na brzuch i talię??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 17:23   #766
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Adzi gdzie dorwalas olej lniany?
Ja akurat dorwalam moj olejek w super markecie lecz nie w Polsce.Ale jakis BIO jest.No nic Bio to bardziej naturalny ale i droższy.A w polsce to możesz znaleźć w Almie,Piotr i Paweł,real no albo w małych osiedlowych sklepikach.Jak nie maja na stanie to powiedzieć aby Ci przywieźli.To nie problem.Ja tak zawsze zamawiałam.

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
mysia a skąd bierzesz te metody mycia?

Adzi no kolor mocno sie wyplukal! Jest ładnie Lepiej niz w białych. Czym bedziesz robić odrosty?

Ewcia ale co Ty chcesz osiagnac? Jakis inny kolor?
Jeszcze nie wiem czym będę robić,dopiero minął tydzień.Musze zobaczyć jak będzie za trzy tyg.Korci mnie loreal 9.1 albo jakiś ładny bezyk.Moze spróbuje nutrisa ,ale nie widzę tu nigdzie tego 89.No nic mam jeszcze trochę czasu do zastanowienia.

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

mysia m No właśnie dlatego się zastanawiam czy następnym razem nie zrobię nutrisem.Ale jak mi to napisałaś to mi się przypomniało ze tym co robiłam wcześniej 10.21 tez wyszedł taki pól mat.A ty sprytna a ja tego nie wiedziałam ,do dziś

EwCiA000 Dziękuje
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 17:42   #767
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny kochane wklejam Wam jeszcze jedno moje zdjęcie w ciemnych włosach bo tak sobie przeglądałam zdjęcia
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 18:03   #768
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
ja nie bardzo znam się na fryzurach, bo lubię raczej długie włosy, ale ten sweter masz naprawdę czadowy i wogóle świetnie wyglądasz moze zostan przy tej długości, tylko je jakoś wzmocnij.
baaardzo Ci dziękuję kochana!! Bardzo mi miło słyszeć takie słowa bo ja niestety kompleksow mam maaase i włosy tez do tego należa;/ a sweter ostatnio widzialam praktycznie identyczny tylko czarny w lumpeksie i nie wzielam.. bo byl troche skulkowany.. ale teraz zaluje cholera;/ moglam wziac za 12zl.. heh. ok sorki za offa
A moze ktos sie jeszcze wypowie odnoscnie fryzury? co zmienic? bo kolor zostaje taki jak jest Pozdrawiam i czekam na sugeestie
Zdjecia na moim blogu modowym- link w stgnaturce ponizej
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 18:10   #769
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane wklejam Wam jeszcze jedno moje zdjęcie w ciemnych włosach bo tak sobie przeglądałam zdjęcia

w jasnych włoskach tych białych super wyglądasz ciemne kolory, jak jak ten czarny wg mnie zbyt przytłaczają Ci buzie..
jak chcesz zmiany(wiadomo-kobiety) i nie chcesz tak rozjaśniac włosów, to ja bym celowała w naturalniejsze blondy
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 18:12   #770
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane wklejam Wam jeszcze jedno moje zdjęcie w ciemnych włosach bo tak sobie przeglądałam zdjęcia
Na tym zdjęciu przypominasz mi dziewczynkę z jakiegoś horroru
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 18:16   #771
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Infatuated dzięki za radę, jeszcze się nad tym zastanowię chciałabym mleczy blond, ale nie wiem czy można uzyskac coś takiego

Princesska ale się uśmiałam dziewczynka z horroru
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 18:20   #772
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziękuję ale ja chcę dalej byc blondynką, tylko ciemniejszą, ja już sama nie wiem co mam robic

białe złoto źle rozjaśnia, jeżeli na podkład to bez wątpienia i z czystym sumieniem moge polecic palette deluxe 100 ale nie skandynawski tylko ten http://www.henkel.sk/sks/content_ima...772H_1772W.jpg
aha czyli ten http://www.palette.pl/nasze-produkty...ienie-palette/
ewciu bo ja to bym najchętniej tylko jednej farbki użyła tak żeby nie musieć drugiej, i myślę ze jak by ten 100 wyszedł mi w miarę zadowalająco nie dawałabym syossa,szkoda ze nie masz fotek... no nid bede dalej mysleć
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 18:21   #773
Franek80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no ja Ci mogę polecic maskę do włosów dolce anti-age
Ta maska do włosów działa na zasadzie Wax'a, że trzeba na głowę nałożyć ciepły ręcznik albo po prostu przebywać ciepłym pomieszczeniu ?

btw. Fajne włosy
Franek80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 18:22   #774
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Infatuated dzięki za radę, jeszcze się nad tym zastanowię chciałabym mleczy blond, ale nie wiem czy można uzyskac coś takiego

Princesska ale się uśmiałam dziewczynka z horroru
też nie wiem nawet sobie koloru wyobrazic nie moge..mleczny?;p ale w białych mega wyglądasz, takze mozesz nie zmieniac
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 18:26   #775
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny dobrze że z pieskiem ok
Powiem Ci że naprawdę zazdroszcze Ci pięknych długich gęstych włosów.
Chociaż jest i minus - ja mam krótkie i mogę malować do woli, najwyżej obetnę, a Tobie jak nie wyjdzie z farbą, to możesz poniszczyć włosy i beda do obciecia-tyle że u mnie 5 cm a u Ciebie 50cm.

Dziewczyny dziekie za opinie, a co powiecie na Max Factor false lashes czy jakos tak?
Całe wakacje od mniej więcej końca maja nie malowalam rzes(powaznie) i chciałam kupić jakiś fajny tusz, jakoś poprzednie mnie nie zadowalały.

snowhitee rób włoski i dawaj fotki

Ewcia pytalas jakie farby Ci polecamy, jak na przyciemnienie to bierz Nutrissa oczywiscie
nie uzywalam jeszcze tego tuszu ale podobno bardzo dobry

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia ja już naprawdę nie wiem co ci polecić...
Tyle farb już tu było przerabiane że może obejrzyj sobie foty dziewczyn i na coś się zdecydujesz. Ze sklepowymi kremowymi odcieniami jest ciężko...

Snow źle jednak zrozumiałaś. Czyli chcesz zużyć jedną farbę czyli jakieś 40ml.
Jeżeli ma być 3części beżu do 1 popielu to będzie tak:
Farba-30ml nutrisse i 10ml popielu
Utleniacz z nutrisse-60ml.
To kładziesz na odrost. Myślę że zużyjesz połowę mniej więcej.
Do połówki co ci zostaje dolewasz 8ml wody. Nic już nie odciągasz.
Kładziesz na długości.
Stężenie tak wyliczyłam że długości stonujesz bądź podciągniesz do tonu a odrost rozjaśnisz jakieś 2-3 tony. Podobnie jak dla agatau tylko że ona nie miała odrostów i było łatwiej i inaczej troszkę. Ty będziesz mieć więcej zabawy.
kochana juz wszystko zrozumialam dziekuje mysle, ze jedno opakowanie mi wystarczy, zawsze jechalam na jednym, tym bardziej ze potem dolewam wody to sie jeszcze troche rozwodni no i maly odrost mam. Mam nadzieje, ze wystarczy.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny masakra...
Nakarmiłam Princeskę o 7 tyle co zawsze- trochę mięsa rozgotowanego i przemielonego z tym rosołem znaczy wodą i kromka suchego chleba namoczona w tym. Zjadła połowę, pomyślałam że za dużo dałam.
A o 10 mi zwymiotowała to wszystko.
Co się dzieje? Tyle czasu? To było już lekko strawione, może ona ma jakieś zapalenie żołądka czy coś? Zauważyłam że dużo pije.
Jest wesoła i energiczna.
Nie wiem o co chodzi...przegłodziłam ją i teraz dałam jej dosłownie 2 łyżki kleiku z ryżu z marchewką-rozgotowane na pulpę i mięsa mielonego ugotowanego tyle tylko żeby zapachu nadać.
Zjadła wszystko.
Teraz patrzę na nią co będzie.
Biegunki już nie ma. Nie wygląda żeby ją coś bolało...
W wymiocinach było trochę sierści i kilka moich (?!) włosów...nawet nie wiem kiedy ona tyle tego wylizała i skąd
Tak myślę może ona się uczy myć i za dużo sierści zjadła i to drażni jej żołądek?
Sama już nie wiem. Jutro jadę do weta na dalsze odrobaczanie, ale jak ona tak będzie chorować to nigdy jej nie zaszczepię.
A wet mnie opier* bo kazał mi karmić ją tylko suchą karmą, bo tak dla psa najlepiej
Psiarki kochane jaką suchą karmą karmicie swoje pieski?
Bo w necie się już naczytałam że marketówki to ble ale mnie nie stać na karmę za 100zl za worek. Poza tym to kundelek, a nie delikatny rasowiec. Raz-dwa dziennie daję gotowane, to sucha karma nie musi być super-hiper chyba?
A podajecie gotowe puszki ze sklepów? Jakie firmy?
Tylko na mnie nie krzyczcie a doradźcie bo nie wiem co robić
z tymi karmami jest roznie.. wet wiadomo poleci Ci najdrozsza jaka ma w swojej lecznicy bo za to placa mu te firmy..ja na szczescie mam bardzo normalnego weta ktory nie naciaga nigdy z niczym oczywiscie fajnie byloby dawac psu royala czy eukanube, hillsa czy inne co ale nie kazdego na to stac.. moja beagel-ka wcina pedigree + w weekendy zawsze jej gotujemy. Dostaje w stalych porach w zwiazku z czym moge z nia tez o stalych porach wychodzic Ponadto Mona je to pedigree od szczeniaka, dostawala to jeszcze w hodowli. Siersc ma przepiekna, blyszczaca i miekka wszyscy sie zawsze zachwycaja, lacznie z wetem samopoczucie ma rowniez znakomite, jak to beagl ale to tez dlatego, ze zapewniamy jej z TZ-em duuuzo ruchu. Z poczatku tez bylam mocno uczulona na te wszystkie karmy, kupilismy jej wielki wor Acany i co z tego ze dobra i wartosciowa jak pies nie chcial jej w ogole tknac czego my nie probowalismy w czym jej nie maczalismy i nic. Wet sam przyznal nie ma co psa meczyc jak mu pedigree sluzy niech je. I je tak juz 1,5roku i wszystko jest jak byc powinno.

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Agatu i dziewczyny strzeliłam parę fotek.Zobaczycie miną tydzień od farbowania a jak już się wypłukało.Ale dobrze,bo mi to akurat pasuje.
wyplukal sie i to sporo teraz jeszcze piekniejszy

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
,,Pocieszyłaś mnie że dajesz tańsze puszki Bo jakbym miała karmić ją drogimi karmami to nie dałabym rady- wiem że zwierzę kosztuje- ale ja go nie planowałam. Mam dołek i muszę sobie jakoś radzić.
Myślę że to że dałam jej dom jest ważniejsze.
Poza tym tłumaczę to sobie że zwierzaki w schroniskach też lepiej nie mają, a żyją długo i zdrowe.
Poza tym kiedyś nie było super wypas karm a psy też dożywały sędziwej starości...''

Bunny wiem, że psinka nie była zaplanowana i dlatego jest ci trudniej z wydatkami, ale....nie można zakładac iż karmienie psa tańszym jedzeniem bo inne jedza jeszcze gorzej lub to samo jest fair. Popatrz ile wszystkie wydajemy na nasze włosy, masa odżywek, farb itp co znaczy przy tym karma dla psa. To co nasz pies je zaprocentuje w postaci jego samopoczucia i zdrowia. Dałas jej dom i wielki szacunek Ci za to, ale jak sama widzisz to za mało... dając jej źle zbilansowane posiłki musisz liczyć się z częstymi biegunkami, lub w najlepszym razie luźnymi stolcami oraz częstymi wizytami u weta co oczywiście kosztuje. Nie jestem przeciwniczką gotowania psu o ile zapewnisz mu w tym jedzeniu wszystko czego potrzebuje. Dlatego gdy nie masz czasu na gotowanie osobnych posiłków dla małej, kup suchą karmę. Podałam Ci wczesniej link do strony gdzie jest multum informacji o zywieniu, ale chyba przegapiłaś:-( Jesli chodzi o psy ze schronisk to powiem Ci, że wcale nie zyją długo i zdrowo. Pracuje jako wolontariusz od 9-ciu lat w schronisku. Widziałam psy które potrafią umrzeć z braku miłości, z nieprzystosowania, odmawiaja jedzenia, zabawy, nie potrafią zaaklimatyzować się za kratkami. A paradoksem jest to że mamy u nas również karmy dobre jakościowo: Royal Canin, Eukanuba, Bosch itd. Tak więc widzisz psu potrzebny jest do szczęscia jednynie mądry i kochający własciciel, który nauczy się ,,obsługi psa'' Ty masz serce i rozum teraz tylko wiedza i wytrwałość. Czytaj publikacje na necie, dowiedz się więcej o naturze psa, jego układzie pokarmowym, potrzebach, postepuj tak samo jak w przypadku nauki w szkole fryzjerskiej. Powodzenia.
Aaaa jeszcze jedno, często psy sa alergikami, np. duzo psów jest uczulonych na drób np. moja labradorka.
Ja kupuję karmę na necie w krakvet, powyzej 99 zł wysyłka gratis, biore 15 kg worek karmy Arion Dla psów z wrażliwym przewodem pokarmowym lub posiadającymi problemy ze skórą i/lub sierścią koszt 132 zł więc miesięcznie wychodzi 66 zł. Nie podkarmiam psa między posiłkami nigdy. Jako szczeniak jadła 4 razy dziennie, jako młodzież 3 a teraz rano i wieczorem. Od czasu do czasu, daję jej pochrupac marchew, jabłko, chrząstki z kości wołowych, a do karmy raz na dzień wlewam łyżeczkę oleju lnianego spozywczego lub słonecznikowego. Pies o ustalonym rozkładzie dnia, otrzymujący regularnie posiłki, również regularnie załatwia potrzeby fizjologiczne To dla mnie ważne bo Tasza to pies pracujący Pozdrawiam miłośniczki wszelkich zwierzaków
widac, ze kochasz psiaki
Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane wklejam Wam jeszcze jedno moje zdjęcie w ciemnych włosach bo tak sobie przeglądałam zdjęcia
blond blond i jeszcze raz blond i nie przyciemniaj
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 18:29   #776
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Franek80 Pokaż wiadomość
Ta maska do włosów działa na zasadzie Wax'a, że trzeba na głowę nałożyć ciepły ręcznik albo po prostu przebywać ciepłym pomieszczeniu ?

btw. Fajne włosy
nie trzeba po prostu nakładasz na 10 minut i spłukujesz
dzięki, ale które??

Dziewczyny jesteście pewne żebym nie przyciemnieła chociaż trochę nawet??

Kotka no jak Ci wyjdzie ten 100 ładnie to nie kładź syoss'a spróbuj, a zobaczysz ja jestem zadowolna

Tak się teraz zastanawiam, że ten mleczny kolor który chce to jest coś takiego jak ja mam po syoss'ie, tylko że ja mam trochę zniszczone włosy i to nie wygląda tak super, ale jak je podkuruje to myślę, że będzie ok ale nie mam pojęcia czemu one są takie sztywne, nie mam zniszczonych końcówek, suche nie są aż tak bardzo, wiadomo troszkę na pewno, nie rozumiem
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-09-24 o 18:34
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 18:47   #777
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

snowhitee dziękuje bardzo To ty się już zdecydowałaś?Jednak będziesz mieszać farbki.Ja chyba tez następnym razem zrobię nutrisem.A jaki jest ten 89 bo rozumiem ze jego będziesz mieszać?To jest bezowy blond?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 18:54   #778
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Anna źle mnie odebrałaś
Gdybym tylko lepiej stała finansowo to kupowałabym najzdrowszą karmę na świecie. Nie wykluczone że jak moja sytuacja się zmieni to tak będzie.
Z tymi drogimi karmami też jest feler...ile osób tyle opinii.
Czytałam artykuł od ciebie i jeszcze setki innych na stronach weterynaryjnych, firmowych karm, forach typu dogomania... mam mętlik w głowie bo każdy poleca co innego.
Jedni mówią gotować, inni suche i drogie a jeszcze inni robić pół na pół.
Najbliższa jestem gotowaniu i w razie braku czasu karmieniu suchą typu pedigree czy darling. Po prostu nie stać mnie na dzień dzisiejszy na lepsze.
Ja też nie jadam kawioru i mięsa codziennie-taka sytuacja.
Chcę dla mojej małej jak najlepiej i dlatego dokształcam się i pochłaniam wszystko co tylko mi pod oczy wpadnie.
Dziękuję że mi pomagasz i kierunkujesz żebym nie popełniała mnóstwa błędów.

Snow dzięki, trochę mi ulżyłaś
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 19:19   #779
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mhhmmm.... no i tak dostałam tylko jedną i nie wiem co z nią zrobić...ehhh chyba jednak spróbuje ten palette skandynawski a jak wyjdzie żółtawo albo sie wypłucze po czasie na żółtawy to na to dam syoss... co o tym myślisz bunny?
a co do piesia to będzie dobrze najważniejsze to odrobaczyć
Kotka ja mogę powiedzieć ze skandynawski naturals wychodzi żółto.Ja na przykład nie znosiłam tego jak musiałam chodzić w tych włoskach aż mi się przetłuszcza do farbowania.Nie testowałam tego drugiego co Ewcia ale podejrzewam ze tez by wyszło żółto bo jak by nie patrzeć zawiera aktywator rozjasniacza gdzie zawsze przy tym będzie żółto.Za to syoss mi tego żółtka nie pokrył a n&y 522 radził sobie znakomicie z niepożądanym kolorem.A u Ewci było odwrotnie jak pamiętam.Także jak widać co włos to inna bajka.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 19:26   #780
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
snowhitee dziękuje bardzo To ty się już zdecydowałaś?Jednak będziesz mieszać farbki.Ja chyba tez następnym razem zrobię nutrisem.A jaki jest ten 89 bo rozumiem ze jego będziesz mieszać?To jest bezowy blond?
tak mieszam dokladnie ten 89 to jasny bezowy blond zrobie wszystko jak mi podala bunny 30ml bezu i 10ml popielu. Mam nadzieje ze lacznie jedna tubka mi wystarczy, wtedy popielu zostanie mi na jeszcze 3 kolejne farbowania

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Anna źle mnie odebrałaś
Gdybym tylko lepiej stała finansowo to kupowałabym najzdrowszą karmę na świecie. Nie wykluczone że jak moja sytuacja się zmieni to tak będzie.
Z tymi drogimi karmami też jest feler...ile osób tyle opinii.
Czytałam artykuł od ciebie i jeszcze setki innych na stronach weterynaryjnych, firmowych karm, forach typu dogomania... mam mętlik w głowie bo każdy poleca co innego.
Jedni mówią gotować, inni suche i drogie a jeszcze inni robić pół na pół.
Najbliższa jestem gotowaniu i w razie braku czasu karmieniu suchą typu pedigree czy darling. Po prostu nie stać mnie na dzień dzisiejszy na lepsze.
Ja też nie jadam kawioru i mięsa codziennie-taka sytuacja.
Chcę dla mojej małej jak najlepiej i dlatego dokształcam się i pochłaniam wszystko co tylko mi pod oczy wpadnie.
Dziękuję że mi pomagasz i kierunkujesz żebym nie popełniała mnóstwa błędów.

Snow dzięki, trochę mi ulżyłaś
Bunny nie bierz tego co napisala Anna tak do siebie.. Wiadomo gdybys mogla kupowalabys psince same najdrozsze rarytasy, jak kazda z nas. J udzielalam sie bardzo dlugo na takim forum o beaglach ale juz mialam szczerze dosc i odeszlo w zapomnienie. No bo ile mozna sluchac komentarzy czym to ja karmie psa, ze to najgorze g....no, jak nie mam tyle kasy to po co mi pies, ze beagl nie moze zostawac sam w domu dluzej niz 3godz bo jest taki towarzyski i bardzo sie meczy itp. Pisaly to glownie kobiety, ktore jak wnioskowalam nie pracuja, siedza calec dnie z pupilem w domu i maja bananowych mezow, ktorzy na to wszystko zarabiaja i dlatego mogly tak wypieszczac swoje pieski... Niestety nie kazdy ma tak kolorowo..Zycie. Moja Mona zostaje sama na 6-7godz, za to wynagradzam jej to dlugimi spacerami, zabawa i miloscia, uwielbiamy sie tulic mysle, ze to jest najbardziej potrzebne psu do dobrego samopoczucia oczywiscie jedzenie jest niemniej wazne ale nie popadajmy w przesade. Jak nie mamy dla siebie na kawiory to i psu nie wyczarujemy. Z marketowych karm najlepsza jet pedigree, wiec jesli na nia bedziesz mogla przeznaczyc swoje pieniazki to polecam Ci a zczasem kto wie moze bedziesz kupowac swojej niuni royala czy jakiegos innego hillsa
Bunny chce sie jeszcze o cos podpytac, tylko nie bij Wczoraj napisalas:

jak dasz całego nutrissa i 1/3 naturalsa to będzie tak:
40+13ml=53ml farby
60+20ml=80ml utleniacza
Mniejsza czy tam są 6% czy 9% utleniacze bo my zrobimy z nich ok.6%.
Trzeba dolać wody przegotowanej 22ml. Potem odciągnąć oczywiście tyle.
Następnie dodać farby i wymieszać.
Na odrost daj farbę z wodą oryginalną bez rozcieńczania. - Jesli jednak robilabym tym sposobem to:mieszam ze soba farby i utleniacze w podanych proporcjach i klade na odrosty, potem na dlugosci rozcienczam czyli dolewam do reszty ktora zostala 22ml wody iii odciagam czy juz nie? Bo dzis mi napisalas ze jak chce zuzyc jednak jedna tubke z farba i jeden utleniacz to potem po farbowaniu odrostow mam dolac 8ml wody i juz nie odciagac. Przepraszam ze tak mecze ale wole byc przygotowana na te dwie ewentualnosci


Anna oczywscie tego co napisalam w zadnym wypadku nie odnosze do Ciebie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-09-24 o 19:47
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.