Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-26, 11:57   #3421
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
laski ale u mnie upal gladiatorki i krotki rekaw poszly w ruch cudowna pogoda teraz zabieram sie za obiad a pozniej znow spaceros
ach pastwisz się nad nami tymi doniesieniami...

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
dzisiaj odwiedze wszystkie biedro w miescie jak nie bedzie to tz mnie zabije
mam nadzieję, że przeżyłaś?

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziewczyny wrzucam zdjecia, choć i tak nie jestem pewna czy w 100% dobrze bedziecie widziały kolor, bo jestem teraz u Tzta i na laptopie inaczej wygladaja niz na stacjonarnym czy w aparacie, a ja ufam tylko swojemu komputerkowi ale ogolnie wyszly mi wlosy bardzo chlodno, nie kladlam farby na calosc, tylko na odrosty, na koncu, na 3 minutki zmalaksowalam calosc. Powiem tylko, że przed farbowaniem koncowki wlosow mialam jasniejsze niz wlosy ktore byly blizej czubka glowy (nie mowie tu o odrostach)
no i wlosy blyszcza się taką perlą poki co jestem mega zadowolona, odrost na zywo wyglada chlodno, ani troche zolto no to lubie
suuuper zwłaszcza na pierwszej fotce, po prostu miodzio

Cytat:
Napisane przez julisari Pokaż wiadomość
hej dziewczyny zaczynam retinoidy. Decyzja zapadła...
trzymam kciuki, żeby były same pozytywne efekty

Cytat:
Napisane przez sekola Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Patrze na zdjęcia które wstawiłyście i jestem pod wrażeniem, piękne włosy.

Katie dzięki za info o wellatonie. Jeśli mówisz że 8/1 wychodzi ciepło to chyba na ten kolor się zdecyduje.

Jaką odżywkę, maskę lub coś innego polecacie na szybką rekonstrukcję włosów ?
ja tylko zaznaczam, że robiłam na włosach, które już same w sobie były ciepłe tu Dziewczyny na pewno poleciły coś dobrego, ja mogę tylko dodać, że ta odżywka w wellatonie sprawia, że bezpośrednio po farbowaniu włoski są takie miękkie, że nic tylko macać

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
to super, ja farbuje dzisiaj też taaak znowu :P
tylko najpierw muszę pojechać po farbę
i jak i jak?

Cytat:
Napisane przez m44rtusi44 Pokaż wiadomość
Hej Blondynki! Mam do was pytanie, czy farboawała któraś z was farbą z nowej kolekcji Loreala Sublime Mousse? Jest to farba w formie pianki
Ja dzisiaj zakupiłam kolor nr 83 słoneczny złocisty blond i zamierzam pofarbować, ale się troszkę boje co mi wyjdzie Mój aktualny kolor włosów to ciemny-mysi blond. Wstawiam zdjęcie (na zdj włosy wyszły troszkę jasniejsze niż w rzeczywistości ze względu na światło). Mam nadzieje, że ta farba mi je troszkę rozjaśni i usunie ten (przepraszam za słowo) 'sraczkowaty' odcień włosów Jeśli któraś z was już go stosowałą, proszę o opinie Pozdrawiam
oj te włosy na moje to po tej farbie pójdą w odcienie rudości...

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Podciełam Niby tylko 2 cm ale nawet jak włosy mam mokre teraz to czuje że są zdrowsze Zobaczymy jak ten przód bedzie wyglądał bo na mokro ciężko było ciąć bo to dosłownie wyglądało na mokro jak 2 cienkie pasemka i ciężko było oddzielić, ale najwyzej jutro na sucho to co bedzie odstawac poprawie. Z tyłu ciachnełam na prosto i jest ok Naprawde czuje że zrobiłam coś dobrego dla włosków

Maaatko... 2 cm tylko a ja przeżywam jak bolek trampki Pewnie nikt nawet nie zauważy że podciełam, ale ja widze ze jest krócej


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem co z tym przedziałkiem, bede podpinac jak radzicie, ta grzywka jest malutka to w sumie żadna grzywka. Docięłabym ale nie moge bo mi sie nie trzyma na tej stronie. Dalam do albumu zdjęcia.
daj jej kilka dni, ułoży się fajną masz fryzurkę

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczyny, własnie suszę włosy i już nie mogę....zle mi się układają, muszę je ściąć
coś takiego bym chciała jak zaznaczyłam na fotce z wczoraj (wybaczcie mój nieoceniony talent malarski) mam nadzieje, ze wiecie o co chodzi
z tyłu mogą sobie być długie...
powinno być fajnie w takiej fryzurce, moje włoski mają podobne tendencje do Twoich z tego co zdążyłam na fotkach zauważyć i taką fryzurkę pół życia nosiłam z powodzeniem

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dziwnym trafem zawsze mogę rozwiązac cudze problemy miłosne, tylko nie swoje
znam to, oj znam mam dokładnie tak samo

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj mówię do mojego ukochanego (bo pomysł z rozczesaniem loków na noc nie pomógł - dziś były tak samo zakręcone ) "kurcze ale debilnie wyglądam".. a on "no.. zrób coś z tym"
ojj, to widocznie miałaś je na wyjściu za mocno utrwalone, psykro mniem

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Dodaję fotkę mojejbuźki przerobionej przez yattamankę
Coś mam dziwne wrażenie,że nieco za jasny byłby ten kolor dla mnie.
Jak blondasy myślą?
no chyba tak... ale z drugiej strony, jeśli Ci się kolor podoba, to przyciemnić potem zawsze łatwiej niż rozjaśnić...

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Noo Miranda tez jest super
Ja jeszcze Lime i Izabel Goulart lubie
noo mi najbardziej Doutzen i Lima
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 11:57   #3422
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
to bierz
musze się zastanowic, daje sobie czas do jutra
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:01   #3423
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
musze się zastanowic, daje sobie czas do jutra
a ja znowu zrobiłam listę co bym chciała kupić i wyszło że spódniczkę, kurteczkę, torebkę jakąś jasną, fajnie by było kupić następne buty trochę biżuterii, trochę kosmetyków no nic, idę obrobić bank, wracam wieczorem
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:04   #3424
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a ja znowu zrobiłam listę co bym chciała kupić i wyszło że spódniczkę, kurteczkę, torebkę jakąś jasną, fajnie by było kupić następne buty trochę biżuterii, trochę kosmetyków no nic, idę obrobić bank, wracam wieczorem
faajna lista
dzis widzialam w mohito ta torebke, ale w kwiaty, tej jasnej nie bylo a fajna jest coraz bardziej popularna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (19,7 KB, 28 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:15   #3425
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Hej blondi a u mnie dziś słoneczko póki co



bo my weekendowe nocne marki



ja nie wiem nigdy o tym nie myślałam i wole nie myśleć



u mnie wczoraj wieczorem padał



a mieszasz szampon fioletowy z jakimś innym lekkim ziołowym, np? Ja tak robię, tzn jak muszę umyć szamponem fioletowego to pierwsze mycie myje byle jakim szamponem a drugie biore pokrzywową Joannę i mieszam z Lorealkiem do blond i dopiero maziam po włosach wtedy włosy nie są obciążone



bo u nas to najpiękniejszy czerwiec-lipiec jest Ja na wakacje to zawsze w lipcu jeżdżę i nigdy się nie przejechałam na pogodzie Gdybym mogla to w czerwcu bym już jeździła ale praca nie pozwala Za to sierpień już co raz brzydszy i deszczowy
tak lipiec najpiękniejszy ostatnio mamy takie lato jak w tropikach

co do pogody z ostatnich dni to u mnie słoneczko już leciutka kurteczka albo tenczyk i botki albo nawet pantofelki bez paluszka z rajstopkami okularki przeciwsłoneczne musza być bo razi ostro ale wczoraj troszkę w nocy popadało i rano było chłodniej ale wiadomo jak to rano 6-8 śniegu nie widać u mnie nie padał

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wolę oryginalny tytuł, bo widzisz jak go na nasze przetłumaczyli, seks w wielkim mieście :/
czasem nie wiem kto tłumaczy te tytuły ja wiem, że jest tak, że to się patrzy pod różnymi kontekstami itp, że ma pasować, ale kurna, , żeby tworzyć całkiem co innego to niech ich piorun trzaśnie

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------


jak uważasz, przecież Ci nie napiszę na co masz wydać swoje pieniądze
straszne te polskie tłumaczenia są
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:16   #3426
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja dziewczynki umieram .. juz 4 dzień z rzędu boli mnie głowa i to tak że masakra i nie wiem czy znów odezwała się ta przeklęta choroba czy to od kręgosłupa czy jeszcze jakiś inny powód .nonstop na tabletkach przeciwbólowych i jeszcze brzuch pobolewa bo powinnam juz dostać @ i oszaleć idzie .Muszę zapisać się do lekarza po niedzieli ,mam nadzieje że wytrzymam z tym bólem bo już nie wiem co robić
ojj bidulko...

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a tak apropo wierzycie w takie coś że ktoś mógłby rzucić urok na kogoś?
ja tam w takie rzeczy nie wierzę, ale myślę, że jeśli ktoś wierzy, to można wtedy nawet dostać objawów somatycznych...

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mmm no i dziś umyłam wieczorkiem buźkę babydreamem i mam taką napiętą niefajnie buźkę.. Pół godzinki po umyciu już miałam tłusty nosek :/
a może spróbuj AA http://www.kosmetykiaa.pl/produkty/o...m?produkt=3216 trudno na niego trafić w drogerii, ale długo szukałam czegoś delikatnego, co nie będzie zapychać mi noska, ani napinać policzków i jak dla mnie to jest strzał w 10

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
U mnie śnieg leży
noo u mnie też śnieg...

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tylko myłam fioletową Joanną i moje włosy chyba jej naprawde nie lubią bo juz sa takie obciążone a po L'orealku mimo że z silkonami zawsze takie świeżutkie i miekkie
No ale nic
noo ja też po Joance mam takie niefajne włosy... ale w loreala zainwestuję dopiero w przyszłym miesiącu...

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
a mieszasz szampon fioletowy z jakimś innym lekkim ziołowym, np? Ja tak robię, tzn jak muszę umyć szamponem fioletowego to pierwsze mycie myje byle jakim szamponem a drugie biore pokrzywową Joannę i mieszam z Lorealkiem do blond i dopiero maziam po włosach wtedy włosy nie są obciążone
oo ale fajny patent! dzisiaj wieczorem wypróbuję, bo akurat mam tę Joankę w domu, to sobie zmieszam z fioletową

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a ja wczoraj obejrzałam ten paranormal activity 2 i skończyłam oglądać o 1:30 i tak się bałam, że nawet spod kołdry nie wyciągnęłam ręki, żeby laptopa wyłączyć
hehe no ja dlatego staram się zbyt późno nie oglądać strasznych filmów, bo sobie zostawiam jeszcze bufor czasowy na obejrzenie komedii po tym, bo inaczej nie zasnę

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziewczyny pomalowałam paznokcie na ten lakier, który wstawiłam na blogu i nie podoba mi się kolor wstawiam foto, nie patrzcie na niedociągnięcia, bo się spieszyłam i jeszcze ich nie zlikwidowałam
no i na moje krótkie paznokcie, ale w takich mi wygodnie
hmm no odcienie zieleni na paznokciach są trudne...
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:16   #3427
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziewczyny pomalowałam paznokcie na ten lakier, który wstawiłam na blogu i nie podoba mi się kolor wstawiam foto, nie patrzcie na niedociągnięcia, bo się spieszyłam i jeszcze ich nie zlikwidowałam
no i na moje krótkie paznokcie, ale w takich mi wygodnie
fajny lakier ja to używam teraz tego "nudnego" astora spodobał mi się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 12:17   #3428
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ale jaka gruba kita


dziewczynki, nie wiem czy Wam kiedys pokazywalam jakie pelne buty mi się podobaja, widzialam je na all, o te (175zl)
Załącznik 3848188
ale znalazlam dzis podobne, i jestem w nich zakochana przepraszam za jakosc, ale tak to jest jak sie robi telefonem zdjecia

Załącznik 3848198 Załącznik 3848199

Załącznik 3848200 Załącznik 3848201


W sumie weszlam do Deichmanna zeby zobaczyc czy są butki dla Yatty, ale niestety nie bylo juz
Śliczne butki! to gdzie je trafilas? to deichman?
czarne ładniejsze
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:19   #3429
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
za ciemny jest, teraz pójdę i kupię sobie żółty
ja idę z zamiarem kupna koralowego i pomarańczki takiej oczo✂✂✂nej

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Snow
Smacznego
Miłego dnia
I udanych połowów

KITkulka
Ja nie lubie ZIELONEGO
U mnie to czerwien bije wszystkie lakierki no i róziowy
czerwień i czerń kiedyś były u mnie standardem ale teraz z wiosną się przerzucam co tydzień inne będą grafik ustalę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:20   #3430
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
faajna lista
dzis widzialam w mohito ta torebke, ale w kwiaty, tej jasnej nie bylo a fajna jest coraz bardziej popularna
Śliczna torebka ale tego sezonu wole przekładane przez ramie. Mam dosyc użerania sie z dwoma paskami i tachania w niej pół domu
A buciki to istna rewelacja.
Oby dwa kolorki piekne. Ja bym z checia kupiła tylko ta szpila
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:22   #3431
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ale jaka gruba kita


dziewczynki, nie wiem czy Wam kiedys pokazywalam jakie pelne buty mi się podobaja, widzialam je na all, o te (175zl)
Załącznik 3848188
ale znalazlam dzis podobne, i jestem w nich zakochana przepraszam za jakosc, ale tak to jest jak sie robi telefonem zdjecia

Załącznik 3848198 Załącznik 3848199

Załącznik 3848200 Załącznik 3848201


W sumie weszlam do Deichmanna zeby zobaczyc czy są butki dla Yatty, ale niestety nie bylo juz
fajne buciki

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Śliczna torebka ale tego sezonu wole przekładane przez ramie. Mam dosyc użerania sie z dwoma paskami i tachania w niej pół domu
A buciki to istna rewelacja.
Oby dwa kolorki piekne. Ja bym z checia kupiła tylko ta szpila
ja też wiosną i latem stawiam na przekładane przez ramie a już najlepiej 2 w 1 żeby miały taką możliwość i do ręki i przez ramie

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-03-26 o 12:23
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 12:23   #3432
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Śliczna torebka ale tego sezonu wole przekładane przez ramie. Mam dosyc użerania sie z dwoma paskami i tachania w niej pół domu
A buciki to istna rewelacja.
Oby dwa kolorki piekne. Ja bym z checia kupiła tylko ta szpila
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
fajne buciki

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------



ja też wiosną i altem stawiam na przekładane przez ramie a już najlepiej 2 w 1 żeby miały taką możliwość i do ręki i przez ramie
dziekuje za opinie
mi tez ta torebeczka sie podoba, choc na codzien chodze z listonoszka, bo tak jest mi najwygodniej
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:23   #3433
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
faajna lista
dzis widzialam w mohito ta torebke, ale w kwiaty, tej jasnej nie bylo a fajna jest coraz bardziej popularna
dużo podobnych na all
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:26   #3434
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Hej dziewczeta ja juz po szkole

Adzi no niestety nigdzie nie jedziemy

Snow pochwal sie swterkiem jak wrocisz
ja narazie nie moge sobie pozwolić na zakupy to chociaz sie Twoimi pozachwycam

Czekoladowoo super masz już włoski

Buahhot swietne buciki
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:29   #3435
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja idę z zamiarem kupna koralowego i pomarańczki takiej oczo✂✂✂nej

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------



czerwień i czerń kiedyś były u mnie standardem ale teraz z wiosną się przerzucam co tydzień inne będą grafik ustalę
A zrób , zrób dobry pomysł
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:31   #3436
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Fotki po scieciu Powywijały sie oczywiscie wiec nici z prostej lini z tyłu :P No i gratis moja kita marna...

Obczaiłam kolor włosów przy oknie No i hmm tak jak myślałam, z przodu i u góry rudości bardziej brak, są lekko miodowe, bardziej żółte. Ale te plamy które mam na pasmach z tyłu, i pod spodem no to są rude, i ciemneeee.... nawet bardzo ciemne
mi tam ten Twój kolor włosów się BARDZO podoba a że kilka pasemek, nie łam kopii, odrosną i zetniesz

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja mam ciepło zimne, i z tyłu i pod spodem mam ciemniejsze rude. Ale powiedz mi, on sie wypłukiwał na ciepło w sensie na żółto czy po prostu kolor sie ocieplał?
Bo ja nawet takiego super popielu nie chce... twarz w nim szaro u mnie wygląda, ale póki rudosci sie nie pozbede to mi sie ostał ten popiel... a pozniej juz bede farbowac czyms ciepło-zimnym.
no mi się wypłukiwał na ciepło, ale myłam Babydreamem bez sls... przed kolejnym farbowaniem umyłam Joanną z pokrzywą, żeby oczyścić włosy i zrobiło się żółto ale na szczęście za 2 dni farbowałam, to przeżyłam to jakoś

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziewczynki, nie wiem czy Wam kiedys pokazywalam jakie pelne buty mi się podobaja, widzialam je na all, o te (175zl)

ale znalazlam dzis podobne, i jestem w nich zakochana przepraszam za jakosc, ale tak to jest jak sie robi telefonem zdjecia

W sumie weszlam do Deichmanna zeby zobaczyc czy są butki dla Yatty, ale niestety nie bylo juz
te z allegro są fantastyczne ale z Deichmanna też fajna, mi się osobiście bardziej podobasz w jasnych

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a ja znowu zrobiłam listę co bym chciała kupić i wyszło że spódniczkę, kurteczkę, torebkę jakąś jasną, fajnie by było kupić następne buty trochę biżuterii, trochę kosmetyków no nic, idę obrobić bank, wracam wieczorem
poczekaj, poczekaj... obrób trochę więcej żeby dla mnie starczyło


uuffff... nadrobiłam, lecę, do wieczorka ślicznotki


aaaa... Bunny jestem sławna fajnie, że się fotki przydały jeszcze raz dziękuję za pomoc
__________________
NAKARM ZWIERZAKI

Edytowane przez katie100
Czas edycji: 2011-03-26 o 12:33
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:35   #3437
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
faajna lista
dzis widzialam w mohito ta torebke, ale w kwiaty, tej jasnej nie bylo a fajna jest coraz bardziej popularna
na etorebce jest podobna
http://etorebka.pl/s03.php?f=0336

i chyba ją capnę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:35   #3438
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
na etorebce jest podobna
http://etorebka.pl/s03.php?f=0336

i chyba ją capnę
tez ładna
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:37   #3439
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
mi tam ten Twój kolor włosów się BARDZO podoba a że kilka pasemek, nie łam kopii, odrosną i zetniesz



no mi się wypłukiwał na ciepło, ale myłam Babydreamem bez sls... przed kolejnym farbowaniem umyłam Joanną z pokrzywą, żeby oczyścić włosy i zrobiło się żółto ale na szczęście za 2 dni farbowałam, to przeżyłam to jakoś



te z allegro są fantastyczne ale z Deichmanna też fajna, mi się osobiście bardziej podobasz w jasnych



poczekaj, poczekaj... obrób trochę więcej żeby dla mnie starczyło


uuffff... nadrobiłam, lecę, do wieczorka ślicznotki


aaaa... Bunny jestem sławna fajnie, że się fotki przydały jeszcze raz dziękuję za pomoc
A skąd wiedziałaś że cos skrobnęłam na blogu?
Sprawdzasz kilka razy dziennie czy tak przez przypadek weszlas?
Piękne masz włoski, to musiały zagościć
To ja dziękuję ze znalazlam nowa gwiazdke na bloga
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 12:39   #3440
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A zrób , zrób dobry pomysł
ja mam sklerozę Adzi muszę wszystko notować co mam zrobić bo zapominam jak idę na zakupy to musze na liście umieścić podstawowe rzeczy które muszę kupić
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:40   #3441
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tez ładna
mnie się jeszcze jedna podoba z reserved ale 139 zł kosztuje
i teraz nie wiem którą brać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tor.jpg (86,0 KB, 26 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:43   #3442
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mnie się jeszcze jedna podoba z reserved ale 139 zł kosztuje
i teraz nie wiem którą brać
tez fajna trudny wybor, tamta ma ladniejszy kroj a ta ladniejszy kolor, chociaz tamten też nie brzydki, ale na wiosne, lepsza jasniejsza
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:43   #3443
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

zamówiłam matrixa i oxy 9% w sumie już się doczekać nie moge

u mnie też śnieg leży

gdzies musze poszukać tego Twistera bo bardzo mi się podoba jak widziałam to u Kitkulki

Edytowane przez kropelkaa
Czas edycji: 2011-03-26 o 12:47
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:47   #3444
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tez fajna trudny wybor, tamta ma ladniejszy kroj a ta ladniejszy kolor, chociaz tamten też nie brzydki, ale na wiosne, lepsza jasniejsza
ale chyba jednak wezmę etorebkową no jeszcze pomyślę i tak zamówić ją mogę dopiero na kwiecień
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:48   #3445
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej dziewczeta ja juz po szkole

Adzi no niestety nigdzie nie jedziemy

Snow pochwal sie swterkiem jak wrocisz
ja narazie nie moge sobie pozwolić na zakupy to chociaz sie Twoimi pozachwycam

Czekoladowoo super masz już włoski

Buahhot swietne buciki
Ooo jaka szkoda
Ale to zostaniesz z nami. U nas tez wesloło

A w ogole laseczki kiedy podi kujemy razem?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:49   #3446
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale chyba jednak wezmę etorebkową no jeszcze pomyślę i tak zamówić ją mogę dopiero na kwiecień
nie, zeby mi sie nie podobala z etorebki, bo podoba mi sie bardziej i pewnie to ją bym wzięła, ale jasna tez fajna, bo jasna o to mi chodzilo
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:51   #3447
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
nie, zeby mi sie nie podobala z etorebki, bo podoba mi sie bardziej i pewnie to ją bym wzięła, ale jasna tez fajna, bo jasna o to mi chodzilo
hehe wiem wiem mnie się bardziej też podoba etorebkowa ten fason ala Birkin i w sumie też jest jasna a ja głównie mam torebki czarne, bo lubię i mam słabość to samo buty
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:51   #3448
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ale jaka gruba kita


dziewczynki, nie wiem czy Wam kiedys pokazywalam jakie pelne buty mi się podobaja, widzialam je na all, o te (175zl)
Załącznik 3848188
ale znalazlam dzis podobne, i jestem w nich zakochana przepraszam za jakosc, ale tak to jest jak sie robi telefonem zdjecia

Załącznik 3848198 Załącznik 3848199

Załącznik 3848200 Załącznik 3848201


W sumie weszlam do Deichmanna zeby zobaczyc czy są butki dla Yatty, ale niestety nie bylo juz
Nawet nie wiesz jaki mi komplement trzasłaś z tą kitą
A butki prześliczne
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej dziewczeta ja juz po szkole

Adzi no niestety nigdzie nie jedziemy

Snow pochwal sie swterkiem jak wrocisz
ja narazie nie moge sobie pozwolić na zakupy to chociaz sie Twoimi pozachwycam

Czekoladowoo super masz już włoski

Buahhot swietne buciki
Dziękuje
Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
mi tam ten Twój kolor włosów się BARDZO podoba a że kilka pasemek, nie łam kopii, odrosną i zetniesz



no mi się wypłukiwał na ciepło, ale myłam Babydreamem bez sls... przed kolejnym farbowaniem umyłam Joanną z pokrzywą, żeby oczyścić włosy i zrobiło się żółto ale na szczęście za 2 dni farbowałam, to przeżyłam to jakoś


No tu jakieś takie jasne te włosy wyszły, normalnie az tak jasnych chyba nie mam

Ehhh juz sama nie wiem czym mam robić te włosy.
Czy Wellaton 9.1 czy srać te rudości i nałożyć Kitkulkową Londe. Czy może c12 ze zmniejszonym oksy Tylko boje sie ze znowu góra mi wyjdzie za jasno Bo w sumie u góry mam cos takiego jak Bunny chyba te po c12 No ale jakbym zmniejszyła oksy, położyła najpierw na odrost, i potem na długosc dopiero to moze jakos to by było?
No i jeszcze matrix 9av
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:01   #3449
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

katie
dziekuje, moze sie ulozy jak nie to trudno.

czekoladowo
Ty masz chyba podobny kolor do mojego prawda?
Zerknij u mnie w albumie na moje włosy, nie masz podobnego koloru?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:14   #3450
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

wszystkie baby co się śmieją ze mnie i nie kumają co piszę;D
Ja tak normalnie mam. Taki trzpiot jestem trochę
Najgorzej to w codziennych sytuacjach. Czasem gdy z kimś rozmawiam to zaczynam sobie zdanie w swoich myślach,a kończę na głos i się dziwię i wkurzam jeszcze, że nikt mnie nie rozumie! Przymknijcie na to oczko


kattie

I jak się zachowuje ta farba cece? Szybko się spłukuje? Zastanawiam się też nad nią
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.