Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-02, 22:23   #1381
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez lolitka123
heja Contuś miło Cię widzieć

**
A ja jednak dochodze do wniosku ze to "cos" to jest uczulenie.
Pytanie na co? Jak ja nie lubie wynajdywac winowajcow ;(
Czy Aknemycin albo Akneroxid 5 mogly mnie uczulic jesli wczesniej stosowalam z tej samej serii Aknemycin Plus i Akneroxid L ? Bo chyba skkładem sie zabardzo te co teraz mam od tych poprzednich nie roznia ( tak mi sie wyadje, bo nie sprawdzalam).
ehh przepraszam, ze Wam tu tak głowe zawracam ale dzis znowu dopadl mnie kryzys wyglądowy
Nie przejmuj się kryzysem wyglądowym.Wszystko minie.
Podejrzany jest ten Aknemycin,on ma dość tłuste podłoze-chyba parafina..Sprawdź skład.W kazdym razie je miałam po nim duzo gorszą cerę(ale uwielbialam jego zapach).
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-03, 12:08   #1382
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez anamnezis
Skąd Ty to wszytsko wiesz w jakiej aptece jakie próbki? Pytasz się z której firmy mają czy jak? Bo ja się tak pytałam na początku, ale czułam się głupio, więc zaczęłam się pytać o konkretne, interesujące mnie firmy.
Nie anamnezis, nie wypytuje się Nie muszę, bo one mi same wymieniają co tam mają ciekawego, a ja sobie wybieram co lepsze kąski
W dodatku w medalisie ostatnio jakaś młoda babka mnie przepraszała chyba z 5minut, że nie ma Avenek tonujących, mimo, że już mi wręczyła parę innych próbek

Hehehe chyba budzę jakies pozytywne emocje chociaż kiedyś w pewnej aptece w centrum ( niewiem co to za ulica ) bardzo ładnie poprosiłam starszą panią o próbkę dermedica, a ona
najpierw 3 razy udawała, że nie rozumie, a potem popatrzyła się na mnie jak na kogoś bezwartościowego i spytała podniesionym głosem- a to pani próbek szuka po aptekach, czy chce Paniusia kupić krem, bo nie rozumiem... Chwilę potem dodała- po co Pani chce tą próbkę ??? robiąc jeszcze bardziej daremną minę od poprzedniej...
Wkurzyłam się na nią, ale powiedziałam tylko, że nie kupuję kremów, bez uprzedniego przetestowania, próbki już nie chcę, a recepty zrealizuje w aptece gdzie personel wie, do czego służą próbki i szanuje swoich klientów... Momentalnie zmieniła zachowanie - niech się pani nie denerwuje, już daje próbkę. A ja do niej - no dobrze Przyniosła mi dwie 5ml , podziękowałam i zaczęłam zmierzać do wyjścia, a ta baba do mnie - a recepty ??? A ja do niej - przecież mówiłam, że recept u Pani nie zrealizuje
Gdybyście widziały jej minę
Dobry humor tego dnia mnie nie opuszczał
__________________
S ystem
E liminacji
S tudentów
J est
A ktywny

mania19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-03, 12:11   #1383
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez mania19
Nie anamnezis, nie wypytuje się Nie muszę, bo one mi same wymieniają co tam mają ciekawego, a ja sobie wybieram co lepsze kąski
W dodatku w medalisie ostatnio jakaś młoda babka mnie przepraszała chyba z 5minut, że nie ma Avenek, mimo, że już mi wręczyła parę innych próbek Hehehe chyba budzę jakies pozytywne emocje chociaż kiedyś w pewnej aptece w centrum ( niewiem co to za ulica ) bardzo ładnie poprosiłam starszą panią o próbkę dermedica, a ona
najpierw 3 razy udawała, że nie rozumie, a potem popatrzyła się na mnie jak na kogoś bezwartościowego i spytała podniesionym głosem- a to pani próbek szuka po aptekach, czy chce Paniusia kupić krem, bo nie rozumiem... Chwilę potem dodała- po co Pani chce tą próbkę ??? robiąc jeszcze bardziej daremną minę od poprzedniej...
Wkurzyłam się na nią, ale powiedziałam tylko, że nie kupuję kremów, bez uprzedniego przetestowania, próbki już nie chcę, a recepty zrealizuje w aptece gdzie personel wie, do czego służą próbki i szanuje swoich klientów... Momentalnie zmieniła zachowanie - niech się pani nie denerwuje, już daje próbkę. A ja do niej - no dobrze Przyniosła mi dwie 5ml , podziękowałam i zaczęłam zmierzać do wyjścia, a ta baba do mnie - a recepty ??? A ja - przecież mówiłam, że recept u Pani nie zrealizuje
Gdybyście widziały jej minę Dobry humor tego dnia mnie nie opuszczał



Boskie Maniu!!!

Też bym tak zrobiła.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-03, 12:18   #1384
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Angi74
Nie przejmuj się kryzysem wyglądowym.Wszystko minie.
Podejrzany jest ten Aknemycin,on ma dość tłuste podłoze-chyba parafina..Sprawdź skład.W kazdym razie je miałam po nim duzo gorszą cerę(ale uwielbialam jego zapach).
Dziekie Anguś Wiem, ze wszystko minie, ale czasem jak patrze w lustro i widze swoja cere to ehh..
A Aknemycin faktycznie zaiwrea parafinę, a oprocz tego wazelinę, oleji jakies i talc ( czy jesli to ma talk to moge na niego klaśc filtry bez obawy o destabilizacje? )
Tylko teraz juz jestem pewna ze to co mnie dopadlo to nie wysyp tylko uczulenie ;/ Ale co to moglo spowodowac to nie wiem..Jest jakis spis substancji uczulających ?

mania jestes wielka z takimi babami to trzeba wlasnie tak, bo nigdy sie takie nie naucza jak sie traktuje klientow to bylo the best
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-03, 12:40   #1385
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Lolitka - ja też mam od 3 dni jakieś uczulenie - dziś już schodzi na szczęście.
W każdym razie załatwiłam je bez dodatkowych zakupów - czyli olejkiem Hauschki i wapnem pantothenicum - lepsze niż zwykłe.

Uczulenie oznacza u mnie czerwone kropy upstrzone dodatkowo wypryskami.
Fuj .

Ja z próbkami w ukochanym medialisie mam odwrotnie. Jak nie ma tych, które mnie interesują to nie biorę żadnych. Pani dermokonsultantka (bardzo miła jak już pisałam) usiłuje mnie poczęstować przeróżnymi próbkami, a ja nie chcę - to dopiero zabawa.
Albo rzuca mi na stół 20 próbek słonecznych vichy a ja biorę dwie.
Pewnie myśli, że ja wariatka jakaś.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-03, 13:27   #1386
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez mania19
Nie anamnezis, nie wypytuje się Nie muszę, bo one mi same wymieniają co tam mają ciekawego, a ja sobie wybieram co lepsze kąski
W dodatku w medalisie ostatnio jakaś młoda babka mnie przepraszała chyba z 5minut, że nie ma Avenek tonujących, mimo, że już mi wręczyła parę innych próbek
Cytat:
Napisane przez Kate30
Ja z próbkami w ukochanym medialisie mam odwrotnie. Jak nie ma tych, które mnie interesują to nie biorę żadnych. Pani dermokonsultantka (bardzo miła jak już pisałam) usiłuje mnie poczęstować przeróżnymi próbkami, a ja nie chcę - to dopiero zabawa.
Albo rzuca mi na stół 20 próbek słonecznych vichy a ja biorę dwie.
Pewnie myśli, że ja wariatka jakaś.
Po przeczytaniu tego zrobiłam jedno wielkie OMG
Ale to co wchodzicie do apteki i panie od progu rzucają Wam próbki?
A może znają już Was i wiedzą, że sie filtrami interesujecie.
Kurde to nie fair
Cytat:
Napisane przez mania19
Hehehe chyba budzę jakies pozytywne emocje chociaż kiedyś w pewnej aptece w centrum ( niewiem co to za ulica ) bardzo ładnie poprosiłam starszą panią o próbkę dermedica, a ona
najpierw 3 razy udawała, że nie rozumie, a potem popatrzyła się na mnie jak na kogoś bezwartościowego i spytała podniesionym głosem- a to pani próbek szuka po aptekach, czy chce Paniusia kupić krem, bo nie rozumiem... Chwilę potem dodała- po co Pani chce tą próbkę ??? robiąc jeszcze bardziej daremną minę od poprzedniej...
Wkurzyłam się na nią, ale powiedziałam tylko, że nie kupuję kremów, bez uprzedniego przetestowania, próbki już nie chcę, a recepty zrealizuje w aptece gdzie personel wie, do czego służą próbki i szanuje swoich klientów... Momentalnie zmieniła zachowanie - niech się pani nie denerwuje, już daje próbkę. A ja do niej - no dobrze Przyniosła mi dwie 5ml , podziękowałam i zaczęłam zmierzać do wyjścia, a ta baba do mnie - a recepty ??? A ja do niej - przecież mówiłam, że recept u Pani nie zrealizuje
Gdybyście widziały jej minę
Dobry humor tego dnia mnie nie opuszczał
boskie
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-03, 13:32   #1387
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Znają znają. Ale ja piszę zawsze o sytuacjach przy moich niemałych zakupach. W medialisie pani czuje się w obowiązku coś miłego mi do zakupów dorzucić. A na dokładkę - mam tam fajniusi rabat.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-03, 13:45   #1388
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

maniu, świetne Jak to ludzie na kasę sie łapią

Jejku, gdybym ja tak o te próbki pytała, to by mnie za drzwi wywalili
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-03, 14:00   #1389
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kate30
Znają znają. Ale ja piszę zawsze o sytuacjach przy moich niemałych zakupach. W medialisie pani czuje się w obowiązku coś miłego mi do zakupów dorzucić. A na dokładkę - mam tam fajniusi rabat.
Ach no to Ty stała klientka jesteś To się nie dziwię
Szczrze mówiąc ja myślę, że tu też rolę odgrywa wiek
Tak jak napisała Shadows inaczej patrzą na nastolatkę a inaczej na kobietę Bo wiadomo, że ta druga prędzej kupi drogi krem
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-03, 17:16   #1390
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez anamnezis
Ach no to Ty stała klientka jesteś To się nie dziwię
Szczrze mówiąc ja myślę, że tu też rolę odgrywa wiek
Tak jak napisała Shadows inaczej patrzą na nastolatkę a inaczej na kobietę Bo wiadomo, że ta druga prędzej kupi drogi krem
Też fakt.. Ja mam notorycznego pecha w jednej Sephorze w jednym Rossmannie w moim mieście - ilekroć tam nie wejdę, od razu ktoś za mną łazi, czuję na sobie czyjeś oczy.. I to nie, żeby pomóc, zainteresować się, bo jak potrzebuję pomocy, to muszę wołać ale są to raczej spojrzenia w stylu, czy aby czegoś nie chcę zwędzić. A nigdy w życiu nic nie ukradłam... Nie wiem, czy ja tak wyglądam, czy może mam taki chaotyczny sposób chodzenia, bo łażę z jednego końca na drugi koniec sklepu, bo mi się coś przypomni, albo odwidzi (czasem potrafię robić niezłe kursy z jednego końca na drugi)... w każdym razie jest to bardzo nieprzyjemne. Rozumiem, dyskretnie - ale jak ktoś za mną łazi, to nie jest to OK. Przydałaby się odrobina zaufania do klienta..
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-03, 19:52   #1391
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ochroniarze w Sephorach w jakich bywam to koszmar. Człowiekowi od razu przychodzi do głowy myśl, że może rzeczywiście lepiej coś ukraść i spełnić ich nadzieje, a nie uczciwie kupić. Za to panie w 'moich' Sephorach są bardzo w porzo .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-03, 19:59   #1392
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kate30
Ochroniarze w Sephorach w jakich bywam to koszmar. Człowiekowi od razu przychodzi do głowy myśl, że może rzeczywiście lepiej coś ukraść i spełnić ich nadzieje, a nie uczciwie kupić. Za to panie w 'moich' Sephorach są bardzo w porzo .
To samo w galerii Centrum. Z moich obserwacji wynika że jak idę tam w wersji "młody burżuj", tzn w elegenckim płaszczu/ zakiecie, szpileczki i moj ukochany Louis - panie jedzą mi z reki i zostawiają w spokoju kiedy mowie, ze nie potrzebuje pomocy. Jesli ide w wersji "łachudra", czyli w jeansach typu vintage [przecierane, postarzane] i bluzie z kapturem to jestem bacznie obserwowana i zazwyczaj ktos za mna łazi krok w krok Ubaw po pachy, ja sobie zawsze wtedy wszystko macam i ogladam i wącham....
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-03, 20:07   #1393
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez mania19
[...]Wkurzyłam się na nią, ale powiedziałam tylko, że nie kupuję kremów, bez uprzedniego przetestowania, próbki już nie chcę, a recepty zrealizuje w aptece gdzie personel wie, do czego służą próbki i szanuje swoich klientów... Momentalnie zmieniła zachowanie - niech się pani nie denerwuje, już daje próbkę. A ja do niej - no dobrze Przyniosła mi dwie 5ml , podziękowałam i zaczęłam zmierzać do wyjścia, a ta baba do mnie - a recepty ??? A ja do niej - przecież mówiłam, że recept u Pani nie zrealizuje
No mania, widzę że krótko i na temat potraktowałaś sprawę. Punkt dla Ciebie z asertywności .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-03, 21:00   #1394
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

No Mania, widzę że masz podobny temperament do mojego
Ubaw po pachy Jak ja KOCHAM takie sytuacje.
__________________
Życie jest jak malowanie obrazu, a nie dodawanie słupków
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-03, 21:10   #1395
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

A co do personelu w Sephorach, przynajmniej w Warszawie. To obłęd. Może z wyjątkiem tej w Parku Wola. Kiedyś w Galerii Mokotów w tamtejszej, też nie wytrzymałam i poprosiłam od miłej pani z obsługi kilka pudełeczek na testerki. I tak ładowałam z całą premedytacją do nich przez ponad godzinę różne podkłady, miziając się nimi w międzyczasie, grymasząc, i z uśmiechem na ustach pytając ochroniarza wtykającego mi łeb w lusterko, czy aby dobry odcień dobrałam Biedny, nie wiedział czy ma mnie w końcu wyprosić, czy po prostu dać mi święty spokój. Wybrał to drugie.
__________________
Życie jest jak malowanie obrazu, a nie dodawanie słupków
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-03, 22:32   #1396
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Hyhy, ja tez czasami lubię denerwować tak mile przyglądających mi się ochroniaczy, bądź ekspedientki. Najgorzej jest w rossmanie, łażą za mną krok w krok. Ostatnim razem tak sprawdzałam, czy to na pewno za mną i biegałam po całym sklepie, jeśli tam mozna biegać wąchałam 10 razy ten sam perfum, obracałam 20 razy ten sam błyszczyk. No i rzeczywiscie łazili za mną Pomieszałam im całą kolorówkę, a tak ładnie ułożona była
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-04, 03:34   #1397
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Eh, wy wredne baby jesteście .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-04, 09:29   #1398
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Hyhy, ja tez czasami lubię denerwować tak mile przyglądających mi się ochroniaczy, bądź ekspedientki. Najgorzej jest w rossmanie, łażą za mną krok w krok. Ostatnim razem tak sprawdzałam, czy to na pewno za mną i biegałam po całym sklepie, jeśli tam mozna biegać
Jak dla mnie Rossmann pod względem ochrony jest tragiczny. W nowo otwartym Rossmannie w Bydgoszczy (największym chyba z Rossmannów w mieście) jest jak dla mnie najgorzej. Sklep przepastny, klientów gdy jestem to jak na lekarstwo, jakaś taka cisza panuje, a za to kroczący za mną ochroniarz i przyglądające się ekspedientki. Dosłownie słyszę ich kroki i czuję spojrzenia . A ja tak czasem lubię mieć coś w koszyku, potem się rozmyślić i odłożyć, a w konsekwencji wziąć coś zupełnie innego .

Dlatego chadzam do mniejszego, bo ludzi tam więcej (co z kolei też nie jest takie komfortowe, bo czuję na plecach oddech pań, które pragną dopchać się do półki, przy której stoję i próbuję odczytywać składy ) i ten ochroniarz ginie przynajmniej w tłumie .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-04, 09:38   #1399
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kate30


Boskie Maniu!!!

Też bym tak zrobiła.
Cytat:
Napisane przez lolitka123
mania jestes wielka z takimi babami to trzeba wlasnie tak, bo nigdy sie takie nie naucza jak sie traktuje klientow to bylo the best
Cytat:
Napisane przez anamnezis
boskie
Cytat:
Napisane przez In ThE ShAdOwS
maniu, świetne Jak to ludzie na kasę sie łapią

Jejku, gdybym ja tak o te próbki pytała, to by mnie za drzwi wywalili
Cytat:
Napisane przez Kasia_L
No mania, widzę że krótko i na temat potraktowałaś sprawę. Punkt dla Ciebie z asertywności
Cytat:
Napisane przez moniga
No Mania, widzę że masz podobny temperament do mojego
Ubaw po pachy Jak ja KOCHAM takie sytuacje.
Cieszę się, że poprawiłam Wam humor Jednak w całej tej sytuacji najśmieszniejsza i najbardziej satysfakcjonująca była jej mina na samym końcu Niestety ona jest nie do opisania
__________________
S ystem
E liminacji
S tudentów
J est
A ktywny

mania19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-04, 11:37   #1400
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Maniu jesteś super!

Natomiast co do Rossmana:
oni mają taki system, niestety. Moja siostra chciała tam pracować. No i przy rekrutacji pokazali jej, że głównym problemem jest kradzież. Nawet pracownicy mają siebie nawzajem obserwować! Założeniem jest, że każdy jest potenjalnym złodziejem. Więc nic dziwnego, że tak się zachowują w stosunku do klientów
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-04, 12:16   #1401
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ja się nie dziwię obserwacji w sklepach samoobsługowych. Niestety, Polacy nie należą do nacji uczciwych. Sklepy ponoszą spore straty na kradzieżach, a w drogeriach, gdzie jest mnóstwo towarów o bardzo małych rozmiarach, niezwykle łatwo coś "zwinąć". Mnie także nie jest zbyt przyjemnie, kiedy ochroniarz czy ekspedientka bacznie mi się przygląda, ale rozumiem, że oni nie robią tego ze złośliwości, tylko po prostu należy to do ich obowiązków.Kiedyś nawet wzięłam w obronę jednego ochroniarza, na którego napadła jakaś kobieta, krzycząc, "co mi się pan tak przygląda, ja tu przyszłam kupić, a nie ukraść" itp. Wytłumaczyłam jej grzecznie, że ten pan ma taką pracę i przygląda się wszystkim, nie tylko jej. I tak była wściekła Być może właśnie chciała coś podprowadzić
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-04, 12:18   #1402
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez kochanie
Maniu jesteś super!

Natomiast co do Rossmana:
oni mają taki system, niestety. Moja siostra chciała tam pracować. No i przy rekrutacji pokazali jej, że głównym problemem jest kradzież. Nawet pracownicy mają siebie nawzajem obserwować! Założeniem jest, że każdy jest potenjalnym złodziejem. Więc nic dziwnego, że tak się zachowują w stosunku do klientów
No to bardzo przykra sprawa... Powinni zainwestować raczej w system alarmowy (bramki, paski z "aktywatorami alarmu" ), bo ochraniarze odstraszają klientów. Ja czasem wolę coś w spokoju sobie poprzeglądać, nie cierpię, kiedy ktoś stoi za moimi plecami. W takim Superpharmie oferta drogerii jest bardzo podobna do Rossmanna, a jednak jest zupełnie inna atmosfera. Jest ochroniarz, ale zachowuje się bardzo dyskretnie (stoi na dziale z perfumami), a po sklepie krzątają się panie, które są bardzo uprzejme i w razie czego pomogą (szczególnie w dziale aptecznym i przy kolorówce). I nikt nie ściga nikogo jako potencjalnego złodzieja, chociaż przypuszczam, że pracownicy bardzo zwracają na to uwagę.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-04, 12:37   #1403
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Maniu Twój tekst jest po prostu świetny

Skoro zaś już rozmawiamy o ochroniarzach w Sephorze, Galerii Centrum i Rossmannie to doskonale znam to nieprzyjemne uczucie wzroku ekspedientek i ochroniarza bedącego moim cieniem. Ostatnio, jak byłam z Przyjaciółka w GC, to miła pani ekspedientka podchodziłą do nak kilka razy by zapytać się w czym nam pomóc. Za każdym razem mówiłyśmy, ze poszukujemy tego, czy tamtego, a potem bardzo grymasiłyśmy, gdy owa pani proponowała nam to, czy tamto. Wreszcie poddała się i przed kolejne pół godziny pobytu w GC miałyśmy świety spokój. Tak wiec Moje Kochane najlepszy sposób na nich to... GRYMASZENIE z miną pewnej siebie klientki

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-04, 13:06   #1404
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

No naprawde Ci ochroniarze czasem potrafia niezle zdenerwowac.. nie lubie jak ktos non stop gapi mi sie na rece, az glupio powąchać sobie jakis perfum czy odkrecic probke błyszczyka jak za Tobą stoi taki ochroniarz, ale ja i tak sie tym nie przejmuje i własnie w sephorze zawsze jak przypląta sie taki ochroniarz to z kolezanka wyprobowujemy kazdy podkład, błyszczyk, puder, tusz itd, 2 godziny przegladajac sie w lusterku, a ochroniarz tylko stoi i gapi hehe :P

A ja dalej jestem uczulona ;( i wyczytałam na ulotce Akneroxidu5 : "W rzadkich wypadkach może wystąpić nadwrazliwośc na lek".
I w ulotce Aknemycinu : "W rzadkich przypadkach na poczatku leczenia moze wystepowac łagodny rumien (łagodny!! pff) i lekkie zuszczanie (lekkie !! pff 2). Objawy te ustępują w czasie dalszego leczenia. W pojedynczych przypadkach wymienione wyzej objawy mogą być wyrazem odczynu nadwrażliwości (alergiczny wyprys kontaktowy)"

czyli,ze chyba to jest to co ja mam (malutenkie krosteczki i okropne złuszczanie skóry i zaczerwienienie). Czyli mam dalej uzywac te leki i czkeac az przejdzie ("Objawy te ustępują w czasie dalszego leczenia") czy odstawic? Bo nie moge sie normalnie pomalowac i wyglądam jak..... ;(
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-04, 13:09   #1405
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Muszę się pochwalićWygrałam na allegro aukcje z moim pierwszym filtrem :

http://www.allegro.pl/item105340772_...t_spf_50_.html
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-04, 13:15   #1406
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Akszeinga
Muszę się pochwalićWygrałam na allegro aukcje z moim pierwszym filtrem :

http://www.allegro.pl/item105340772_...t_spf_50_.html
Świetny wybór.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-04, 13:16   #1407
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Akszeinga, gratulacje
Co do "sephorowych" opowieści - raz byłam z Lubym w Sephorze, przeglądaliśmy jakieś męskie perfumy.. oczywiście nie ubieramy się na co dzień w stylu glamour, ale raczej wyglądamy "dziadowsko" (w porównaniu z innymi klientami - no bo czarne bojówki, łańcuchy przy spodniach, wiecie, o co chodzi :P ) - i wiadomo, sytuacja oczywista - zaraz stanął przy nas - dosłownie zaglądając nam przez ramię :evil: ochroniarz...
A tu co? Przychodzi jakiś koleś-elegancik, wziął z półki tester Dune'a bodajże, wypryskał się nim niemiłosiernie po czym... podał rękę ochroniarzowi, ten poszedł na zaplecze i za chwilę wyszła stamtąd jedna z ekspedientek.. znaczy się - dziewczyna tego elegancika.. ciekawe, czy wie, że jej men psika się perfumami z jej perfumerii ....
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-04, 13:22   #1408
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Akszeinga
Muszę się pochwalićWygrałam na allegro aukcje z moim pierwszym filtrem :

http://www.allegro.pl/item105340772_...t_spf_50_.html
Gratulacje . Koniecznie zdaj relację po zastosowaniu.
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-04, 13:26   #1409
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

lolitko, tak podejrzewałam z opisu, że to uczulenie - ja miałam podobne po Benzacne 5% (a to ta sama substancja czynna, co Akneroxid). odstaw te leki i poczekaj, aż podrażnienie przejdzie, a później wprowadzaj je stopniowo, np. co 2 dni.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-04, 15:28   #1410
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

justyś mówisz zeby odstawic? .. Ale jak tam pisze, ze taka reakcja jest mozliwa to jak odstawie i potem znowu wprowadze to znow mnie wysypie.. A teraz moze jakbym dalej uzywała to by sie skora przyzwyczaiła i by zniknęło -"Objawy te ustępują w czasie dalszego leczenia", jak myslisz?
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.