akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-20, 10:49   #211
poszukujacazlbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

W lublinie odradzam Fancy Lady : jakas 20-letnia dziewczynka, ktora dopiero uczy sie fachu spieprzyla mi paznokcie. Poprosiłam o żel, a ona na to, że woli akryl. A co mnie to obchodzi???? Już się zraziłam, ale zaryzykowałam. :/ Złamał mi się jeden z paznokci, wiec trzeba było go dorobić. Oczywiście chciałam również uzupełnić miesięczne odrosty.
Panienka zaklada szablon na paznokcia... ja mówie że chce na tipsa, tak jak inne były zrobione, a ona ze tak bedzie lepiej. Efekt ? Łopata odstająca kształtem od reszty, a i kolor końcówki (french) był zupełnie inny (kilka warstw w przekroju: bialy, przezroczysty, bialy...). Co panienka nalozyla zel, to zaraz go scierała gruboziarnistym pilnikiem. Nakladala znow i przecierala za mocno. Co za .. wrrrr....!! Na koniec kladla nabłyszczacz... ciagle robily sie plamy... spasowalam po 4,5 h!!! Głupia skorzystałam wcześniej z solarium! Poprosiłam o krem (w celu nawilzenia). DOSTAŁAM bez uprzedzenia SAMOOPALACZ!!! Efekt wiadomy! SIC! Paznokcie były grube, a po 3 dniach pojawiły się bąbelki pod brzegami paznokci. Po 2 tyg starłam wypociny tej panny, bo mnie paznokcie cholernie bolały.

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2009-10-20 o 17:16
poszukujacazlbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 17:22   #212
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

jakas23, ewelina2009, poszukujacazlbn, papryczka2006, jesteś jedną osobą piszącą z jednego komputera. W takim wypadku jesteś średnio wiarygodna.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 19:58   #213
poszukujacazlbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

przestrzegałabym przed salonem Scarlett... Byłam tam 2 razy na oczyszczaniu twarzy, potem zaczęłam chodzić do Dr Eris na Wieniawską. Różnica ogromna - z Eris wychodzę po zabiegu z dobrze nawilżoną i świeżą cerą, po Scarlett miałam całą skancerowaną i ściągnięta, pani kosmetyczka też był o wiele mniej delikatna. Skusiłam się też raz na laserowe zamykanie naczynek na twarzy - 250 zł i zero efektu, dowiedziałam się, że czasami tak się zdarza i potrzebny jest drugi zabieg, czyli kolejne 250 zł !! Podziękowałam (powinnam się wykłócić o zwrot kasy...). Po jakimś czasie poszłam na konsultacje (bezpłatne) w sprawie naczynek do Ars Medica przy Zana (poleciła mi koleżanka która robiła tam depilację laserową, przyjmują tam lekarze, nie kosmetolodzy), powiedziałam o moim rozczarowaniu poprzednim zabiegiem ale, uwaga!, nie wymieniłam nazwy gabinetu, powiedziałam tylko że na Czechowie, a lekarz od razu zorientował się, o jaki gabinet chodzi. Dowiedziałam się też, że nie jestem wcale pierwszą klientką "z odzysku" po Scarlett...
Byłam też świadkiem rozmowy dwóch pań pracujących w Scarlett, która ostatecznie odwiodła mnie od korzystania z usług tego salonu - akurat wychodziłam z zabiegu jak pani za ladą rozmawiała telefonicznie z jakąś klientką o, jak się zdołałam zorientować, samoopalaniu tzw metodą air brush; klientka widocznie była rozczarowana trwałością zabiegu, bo po skończeniu rozmowy pani kosmetyczka ironicznie skomentowała rozmowę słowami "myślała, że zapłaci 100 zł i wystarczy jej na miesiąć!", w dodatku głośno i przy mnie-klientce . Bez komantarza .
poszukujacazlbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 20:30   #214
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Ha ha to było dobre... Bosh skąd się tacy ludzie biorą, weź się papryczka nie wysilaj bo już twoja tożsamość została ujawniona i to się robi żałosne. Nie ma to jak samoreklama, prawda?
Jakbyś chciała wiedzieć to ja też pracuje w salonie w lbn i robię wzory 3D na pazurach i wiele innych bajecznych zdobień. Gdyby ten salon, który tak szeroko reklamujesz był taki extra to na pewno byś nie musiała tak się tu wypruwać...
Jest mnóstwo dziewczyn stylistek z lbn, które naprawdę cuda robią na paznokciach i wasz salon wcale nie jest wyjątkowy.
Więc daj sobie spokój bo nikt ci nie uwierzy, a scarlet widocznie robi ci za dużą konkurencję, co oznacza że macie lipny poziom w saloniku, bo my też obawialiśmy się scarlet ale część klientów ich przychodzi do nas i jedyny zarzut to że tam jest drogo, więc wiesz...nie ośmieszaj się bardziej.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 14:11   #215
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

ktoś powinien się tym zająć bo ile można wklejać tego samego posta?
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 19:11   #216
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez paula211 Pokaż wiadomość
ktoś powinien się tym zająć bo ile można wklejać tego samego posta?
Wyciąłem spamera.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 20:58   #217
Bonia63
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

witaj
polecam Kamilę, robi świetne pazurki, ma przystępne ceny i jest bardzo sympatyczna. Właśnie przyszłam i podziwiam cudeńka. Telefon 721568158
Bonia63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 14:24   #218
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez Bonia63 Pokaż wiadomość
witaj
polecam Kamilę, robi świetne pazurki, ma przystępne ceny i jest bardzo sympatyczna. Właśnie przyszłam i podziwiam cudeńka. Telefon 721568158
a jakies zdjecie?
__________________
Synuś już z Nami

Dietkuje
I 85kg
II 80kg
III 70kg
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 09:16   #219
ola0123456789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

hej ja od prawie roku zajmuje się robiniem paznokci miałam juz wiele kilentek szczeólnie spoza lbn
robie paznokcie żelowe, przedłuzane na tipsie jak cos to zapraszam 6605764
ola0123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 09:43   #220
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Z tego co mi wiadomo reklama na wizażu jest płatna hmm...
Poza tym nikt naprawdę dobry w swoim fachu nie potrzebuje się w taki sposób reklamować- od tego są portale z ogłoszeniami, prasa czy telewizja
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 19:57   #221
kala289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Świdnik/Biłgoraj
Wiadomości: 178
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Poza tym nikt naprawdę dobry w swoim fachu nie potrzebuje się w taki sposób reklamować- od tego są portale z ogłoszeniami, prasa czy telewizja
Jeszcze lepszą reklamą są zadowolone klientki
kala289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 13:13   #222
ola0123456789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Z tego co mi wiadomo reklama na wizażu jest płatna hmm...
Poza tym nikt naprawdę dobry w swoim fachu nie potrzebuje się w taki sposób reklamować- od tego są portale z ogłoszeniami, prasa czy telewizja
każda reklama jest dobra zwłaszcza że w tym okresie jest bardzo mało klinetek
ola0123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 08:35   #223
czerwony krasnal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 20
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez ola0123456789 Pokaż wiadomość
każda reklama jest dobra zwłaszcza że w tym okresie jest bardzo mało klinetek
Nie rozumiem tej zawiści, dziewczyny sie pytają gdzie można zrobić dobrze i niedrogo paznokcie, jak ktoś wie że sam robi to świetnie, to czemu ma nie zaprosić do siebie??? Ja pare "stron" temu też pisałam, że mam dużo stałych i bardzo zadowolonych klientek i jeśli ktoś jest chce również mieć ładne pazurki to moge je wykonać, 3 dziewczyny skorzystały i przychodzą do dziś więc wpis jednak okazał się przydatny dla użytkowniczek forum, nieprawdaż.....?
czerwony krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 08:19   #224
ola0123456789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez czerwony krasnal Pokaż wiadomość
Nie rozumiem tej zawiści, dziewczyny sie pytają gdzie można zrobić dobrze i niedrogo paznokcie, jak ktoś wie że sam robi to świetnie, to czemu ma nie zaprosić do siebie??? Ja pare "stron" temu też pisałam, że mam dużo stałych i bardzo zadowolonych klientek i jeśli ktoś jest chce również mieć ładne pazurki to moge je wykonać, 3 dziewczyny skorzystały i przychodzą do dziś więc wpis jednak okazał się przydatny dla użytkowniczek forum, nieprawdaż.....?
jestesmy wszystkie na tym forum żeby sobie pomagać
ola0123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 08:28   #225
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Ja wypróbowałam kolejną stylistkę w naszym mieście

http://nasza-klasa.pl/profile/9882639

jestem zadowolona cena 75 zł za french z coverkiem na formie
__________________
Synuś już z Nami

Dietkuje
I 85kg
II 80kg
III 70kg
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 15:29   #226
PannaLUBLIN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez czerwony krasnal Pokaż wiadomość
Nie rozumiem tej zawiści, dziewczyny sie pytają gdzie można zrobić dobrze i niedrogo paznokcie, jak ktoś wie że sam robi to świetnie, to czemu ma nie zaprosić do siebie??? Ja pare "stron" temu też pisałam, że mam dużo stałych i bardzo zadowolonych klientek i jeśli ktoś jest chce również mieć ładne pazurki to moge je wykonać, 3 dziewczyny skorzystały i przychodzą do dziś więc wpis jednak okazał się przydatny dla użytkowniczek forum, nieprawdaż.....?
hello niestety ja zawiadłam się na OPINIACH na róznych forach.Uważam że kazdy ma inny gust a to co sie podoba jednemu nie koczniecznie musi podobac sie drugiemu.Czesto opinie na temat fryzjerów , salonow kosmetycznych nie są obiektywne czesto krzywdzące bądz na odwrot sa czystą reklamą.przekonalam sie juz dawno ze jak sama nie spróbuje to nie uwierze dosc dlugo poszukiwalam fryzjera ktory spełni moje wymagania ,odwiedzalam rozne renomowane salonyi nic . wkoncu trafilam do malego osiedlowego fryzjera i bingo.zostalam stalą klientka ale naprzyklad mojej najlepszej kolezance (którą wysłalam tam z polecenia) absolutnie sie nie podobalo i wiecej tam nie poszła...tak wiec kazdy ma wlasny rozum i gust i powinien polegac jedynie na swojej opini zycze milych poszukiwan.. a tak wogole szkoda, ze z tego forum zrobilo sie takie towarzystwo wzajemnej adoracji , jak ktos napisze dobrze o jakims salonie, fryzjerze kosmetyczce to zaraz sie kilka osob z forum rzuca, prawie zagryzajac kogos,tak jak w poscie wyzej, przykre
PannaLUBLIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 08:40   #227
czerwony krasnal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 20
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez PannaLUBLIN Pokaż wiadomość
hello niestety ja zawiadłam się na OPINIACH na róznych forach.Uważam że kazdy ma inny gust a to co sie podoba jednemu nie koczniecznie musi podobac sie drugiemu.Czesto opinie na temat fryzjerów , salonow kosmetycznych nie są obiektywne czesto krzywdzące bądz na odwrot sa czystą reklamą.przekonalam sie juz dawno ze jak sama nie spróbuje to nie uwierze dosc dlugo poszukiwalam fryzjera ktory spełni moje wymagania ,odwiedzalam rozne renomowane salonyi nic . wkoncu trafilam do malego osiedlowego fryzjera i bingo.zostalam stalą klientka ale naprzyklad mojej najlepszej kolezance (którą wysłalam tam z polecenia) absolutnie sie nie podobalo i wiecej tam nie poszła...tak wiec kazdy ma wlasny rozum i gust i powinien polegac jedynie na swojej opini zycze milych poszukiwan.. a tak wogole szkoda, ze z tego forum zrobilo sie takie towarzystwo wzajemnej adoracji , jak ktos napisze dobrze o jakims salonie, fryzjerze kosmetyczce to zaraz sie kilka osob z forum rzuca, prawie zagryzajac kogos,tak jak w poscie wyzej, przykre
jasne, na pewno jest w tym sporo racji, ale tez z tego też wynika ze takie fora sa bez sensu... Pozdrawiam.
czerwony krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 12:50   #228
PannaLUBLIN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

dokladnie , szkoda tylko ze te fora i wypowiedzi nie sa faktycznie rzetelne i tak naprawde sie nie dowiesz gdzie warto pojsc, tylko czytasz takie posty ja ten wyzej , albo szkalujace kosmetyczki lub fryzjerow, a wiekszosc z nich nie jest prawdziwa i nie masz nawet jak tego sprawdzic,papier (monitor) zniesie wszytsko pozdrawiam
PannaLUBLIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 12:00   #229
ola0123456789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

polecanie fryjera jest czym innym niż komstyczki. Fryzjer zetnie ci włosy i juz tego nie naprawisz, musisz czekać aż odrosną, co innego z paznokciami które zawsze da się naprawic
ola0123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-27, 08:54   #230
czerwony krasnal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 20
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

są teraz też profile na naszej klasie gdzie mozna zobaczyc prace stylistek i samemu zadecydowac, wystarczy wpisac akryl, lublin albo paznokcie czy cokolwiek
czerwony krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 15:40   #231
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez czerwony krasnal Pokaż wiadomość
są teraz też profile na naszej klasie gdzie mozna zobaczyc prace stylistek i samemu zadecydowac, wystarczy wpisac akryl, lublin albo paznokcie czy cokolwiek
owszem można ale czasem prace są kradzione a po drugie czasem można się przerazić
__________________
Synuś już z Nami

Dietkuje
I 85kg
II 80kg
III 70kg
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 08:51   #232
czerwony krasnal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 20
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez angel109238 Pokaż wiadomość
owszem można ale czasem prace są kradzione a po drugie czasem można się przerazić
błagam nie doszukujcie się wszedzie spisku, a jak sie przerazisz, wybierasz inną osobę
czerwony krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 09:18   #233
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez czerwony krasnal Pokaż wiadomość
błagam nie doszukujcie się wszedzie spisku, a jak sie przerazisz, wybierasz inną osobę
ALEZ JA NIE DOSZUKUJĘ wszędzie spisku ale jak przeglądam 4 profil i widze kradzione prace to szlak mnie trafia.

ja czasem ryzykuję wynajduję nie stać mnie na frencha za 100zł dlatego szukam czegos tańszego ale w miarę profesjonalnego. no i nie po salonach bo wolę atmosferę domową.

wkurza mnie też ze reklama na wizazu jest płatna np. jesli dziewczyna napiszę że robi paznokcie to odrazu gromy bo reklama bo to bo tamto ale jak dziewczyny publikują paznokcie które robią to już nikt nic nie mówi. A to tez reklama
__________________
Synuś już z Nami

Dietkuje
I 85kg
II 80kg
III 70kg
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 15:17   #234
osobistosc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin, lubelskie
Wiadomości: 31
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

.....

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2010-01-19 o 19:24
osobistosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 20:08   #235
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

.......

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2010-01-19 o 19:26
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 19:52   #236
dziewczynazlublina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

......

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2010-01-19 o 19:28
dziewczynazlublina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 06:12   #237
Ona 12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

A ja niestety wciąż szukam, zaliczyłam już kilka nieprofesjonalnych usług i nie chcę po raz kolejny wpakować się w pazurki, które ładnie wyglądają 3 dni. Czekam na kolejne opinie, proszę piszcie
Ona 12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 21:26   #238
Tacca
Zakorzenienie
 
Avatar Tacca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 051
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez madziareczka Pokaż wiadomość
Jak wszyscy to wszyscy
To ja zapraszam do siebie na paznokcie akrylowe i zelowe na tipsie i szablonie do wyboru do koloru
Można gdzieś obejrzeć Twoje prace? Przyjeżdżasz do klientki czy przyjmujesz u siebie? (W domu / w salonie?) Ostatnio miałam robione pazurki 2 lata temu i chyba zatęskniłam
Tacca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 17:39   #239
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez Tacca Pokaż wiadomość
Można gdzieś obejrzeć Twoje prace? Przyjeżdżasz do klientki czy przyjmujesz u siebie? (W domu / w salonie?) Ostatnio miałam robione pazurki 2 lata temu i chyba zatęskniłam

moje prace mozesz obejrzec na wizazu
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 18:55   #240
Tacca
Zakorzenienie
 
Avatar Tacca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 051
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Masz swój wątek?
Tacca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-19 22:17:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.