Młodośc i zmarszczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-06, 15:05   #1
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047

Młodośc i zmarszczki


Witam, moim problemem jest to, że mam bardzo suchą skórę, co sprawia, że zaczynają mi się już powoli pojawiac pierwsze zmarszczki mimiczne (a mam 20 lat). Szczegolnie mam problem ze zmarszczką "od uśmiechu". Czy mogę prosic o specyfiki, które zapobiegną lub spowolnią ten proces, lub nawet ewentualnie pomogą z obecną już zmarszczką? Będę wdzięczna za każdą propozycję, z każdej półki cenowej.
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 15:07   #2
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Młodośc i zmarszczki

Kremy głęboko nawilżajace , apteczne. Zrezygnuj z opalania/solarium.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 15:09   #3
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Młodośc i zmarszczki

Absolutnie nie opalam się i nie chodzę na solarium, bo nie mogę - choroba skóry.

A czy przyjdzie Ci do głowy jakiś dobry przykład?
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 16:35   #4
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Młodośc i zmarszczki

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
Absolutnie nie opalam się i nie chodzę na solarium, bo nie mogę - choroba skóry.

A czy przyjdzie Ci do głowy jakiś dobry przykład?
Czy Ty nie używałaś przypadkiem Revlona? Jakoś tak kojarzę przy cerze b.suchej i suchej najlepiej używać b.lekkich podkładów , wszystkie podklady nawilżające moim zdaniem to ściema ale jeśli nie wysuszają to już dobrze.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 16:45   #5
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Młodośc i zmarszczki

Jako że też mam bardzo suchą skórę, znaleźć trochę ciekawych rad i poleconych kosmetyków na moim blogu . Link w podpisie.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 17:59   #6
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Młodośc i zmarszczki

Używam na bazę i krem nawilzajacy. Opócz tego mam healthy mix, on jes łagodniejszy? Zastanawiam się nad BB z Azji
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 18:03   #7
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Młodośc i zmarszczki

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
Używam na bazę i krem nawilzajacy. Opócz tego mam healthy mix, on jes łagodniejszy? Zastanawiam się nad BB z Azji
Wydaje mi się( choć nie jestem specjalistką od składów) że duuużo lżejszy. Revlon jest b.ciężkim podkładem większość podkładow jest lżejsza.
BB to dobry trop. Prześledz wątek o Azjatyckich BB . Tam jest dużo specjalistek w tej dziedzinie.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-06, 18:12   #8
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Młodośc i zmarszczki

Revlona zostawiłam sobie już na specjalne okazje, na codzień go specjalnie nie używałam Z HM niestety mam kłopot, bo zmienia mi kolor na twarzy.

Sprobuję z tymi azjatyckimi. Choc gdzieś przeczytałam, że się gryzą z meteorytami
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 18:15   #9
Lady_Anomalia
mimi
 
Avatar Lady_Anomalia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp/kuj-pom
Wiadomości: 636
Dot.: Młodośc i zmarszczki

Może zmień nawyki, które powodują że Twoja skóra szybko się starzeje Wiadomo - nadmiar słońca, papierosy itd bla bla bla ... Jednak nie tylko o to chodzi. Nie sugeruj się używaniem mocno nawilżających kremów bo "apteczne" to muszą być dobre. Nieprawda. Lepiej postaw na olejki, bo takie kremy to często złudna nagonka.

Tak jak ktoś wyżej wspomniał - zewsząd docierają głosy dziewczyn używających podkładu Revlon Colorstay, jako że niszczy cerę. Sądzę, że nie są to bezpodstawne opinie, stosowałam przez 3 lata i w wieku 24 lat nie jestem zachwycona stanem mojej cery.
Unikanie słońca - ale jak dorobić się pięknej opalenizny? Wiele dziewczyn sięga po samoopalacze, które po zastosowaniu wywołują na skórze reakcje uwalniające wolne rodniki, wytwarza się po prostu formalina - skóra niszczeje, mało kto o tym wie.
Jeśli mieszkasz w mieście - również jesteś bardziej narażona.

Jest mnóstwo czynników, trzeba skupić się na zapobieganiu, ale nie w ten sposób że pytasz farmaceutę o krem w aptece
__________________
This summer's gonna hurt like a motherfucker.
Lady_Anomalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 18:22   #10
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Młodośc i zmarszczki

No właśnie chyba jestem lekką anomalią, bo jak mówiłam nie mogę się opalac, więc unikam słońca, także stosuję samoopalacz, ale nie na twarz Kiedyś chciałam wymieszac go z kremem, ale zrezygnowałam. Papierosów też nie palę, a Revlona nie zużyłam nawet pełnego opakowania, ba, nie używałam podkładów jeszcze rok temu. Więc naprawdę nie rozumiem, ale mogę powiedziec, że mój stan zdrowotny był przez jakiś czas niezbyt dobry. Czy to mogło miec wpływ?
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 18:48   #11
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Młodośc i zmarszczki

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
No właśnie chyba jestem lekką anomalią, bo jak mówiłam nie mogę się opalac, więc unikam słońca, także stosuję samoopalacz, ale nie na twarz Kiedyś chciałam wymieszac go z kremem, ale zrezygnowałam. Papierosów też nie palę, a Revlona nie zużyłam nawet pełnego opakowania, ba, nie używałam podkładów jeszcze rok temu. Więc naprawdę nie rozumiem, ale mogę powiedziec, że mój stan zdrowotny był przez jakiś czas niezbyt dobry. Czy to mogło miec wpływ?
Stan naszego zdrowia ma zasadnicze znaczenie
To może być przyczyna.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-06, 18:57   #12
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Młodośc i zmarszczki

No to już wszystko wiemy Spróbuje sie przerzucic na azje, w końcu te dziewczyny z jakiegos powodu maja z tym mało problemów
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 19:07   #13
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Młodośc i zmarszczki

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
No to już wszystko wiemy Spróbuje sie przerzucic na azje, w końcu te dziewczyny z jakiegos powodu maja z tym mało problemów
Myślę że to bardzo dobry pomysł Misseczko
Sama może się zastanawiam ostatnio,ale w moim przypadku...to powinno mi się po prostu zostawić jedno mazidła i nie dawać funduszy na nowe
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 19:13   #14
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Młodośc i zmarszczki

No ja zdecydowanie wolę odkryć to dobre żeby znowu nie szukać. Z momentu poszukiwań podkladu mam teraz 3 które leżą... Z azjatyckich pozamawiam próbki. Boję się tylko tego gryzienia z kulkami guerlaim bo dopiero zamówiłam
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 19:25   #15
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Młodośc i zmarszczki

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
No ja zdecydowanie wolę odkryć to dobre żeby znowu nie szukać. Z momentu poszukiwań podkladu mam teraz 3 które leżą... Z azjatyckich pozamawiam próbki. Boję się tylko tego gryzienia z kulkami guerlaim bo dopiero zamówiłam
Ja mam kilka z których jestem b.zadowolona ale mam tendencje do przesady i szukam dziury w całym.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 19:40   #16
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Młodośc i zmarszczki

Zmarszczki w tak mlodym wieku nie dodadza ci lat bo to owal twarzy i miekkie delikatne rysy sprawiaja ze twarz wyglada mlodo. Zacznij pic duzo wody jesc swieze warzywa i owoce duzo spij :-D a odrazu zobaczysz ze twarz bedzie wygladala mlodziej bo po prostu bedzie wypoczeta .... przyjrzyj sie starszym dziewczynom i kobietom ... ich twarze wygladaja na zmeczone i przede wszystkim to dodaje lat. Zmarszczki to nic strasznego. Dwa razy dziennie uzywaj kremu pod oczy. Kup sobie tez derma roller albo derma stepel i to pomoze ci pozbyc sie zmarszczki :-D nie masz co sie przejmowac zmarszczki serio nie dodaja lat mlodziutkim dziewczynom. Jak ci zaczna zwisac policzki to dopiero wtedy bedziesz musiala sie martwic
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 12:02   #17
sasanka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 168
Dot.: Młodośc i zmarszczki

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
Zmarszczki w tak mlodym wieku nie dodadza ci lat bo to owal twarzy i miekkie delikatne rysy sprawiaja ze twarz wyglada mlodo. Zacznij pic duzo wody jesc swieze warzywa i owoce duzo spij :-D a odrazu zobaczysz ze twarz bedzie wygladala mlodziej bo po prostu bedzie wypoczeta .... przyjrzyj sie starszym dziewczynom i kobietom ... ich twarze wygladaja na zmeczone i przede wszystkim to dodaje lat. Zmarszczki to nic strasznego. Dwa razy dziennie uzywaj kremu pod oczy. Kup sobie tez derma roller albo derma stepel i to pomoze ci pozbyc sie zmarszczki :-D nie masz co sie przejmowac zmarszczki serio nie dodaja lat mlodziutkim dziewczynom. Jak ci zaczna zwisac policzki to dopiero wtedy bedziesz musiala sie martwic
Tak, to prawda, w młodym wieku zmarszczki nie postarzają, ale... pomyśl sobie jak te zmarszczki będą wyglądały za 10 lat, czyli gdy kobieta będzie miała 30 lat. Według wielu stron internetowych pierwsze zmarszczki pojawiają się około 30-stki. Też tak myślałam, że to mnie tak szybko nie spotka. Mam 22 lata i drobne linie pod oczami. Nie jestem sama. Większość moich rówieśniczek ma jakieś delikatne zmarszczki. Zmarszczki nie dodają uroku, niezależnie od tego w jakim jest się wieku.
Myślisz, że w tym wieku można stosować już derma roller?
sasanka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 13:34   #18
szczuro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Młodośc i zmarszczki

Witam,
Jeśli masz problem z suchą skórą to mam coś dla Ciebie.
Polecam linię kosmetyków marki Larens, właściwie to są kosmeceutyki - coś na pograniczu kosmetyków i farmaceutyków. Ich preparaty są bogate w bioaktywne peptydy i naturalny kolagen.
Krem, który chciałabym Ci polecić to HYDRO BALANCE FACE CREAM bogaty między innymi w kompleks peptydów, naturalny kolagen, kwas hialuronowy, srebro koloidalne, alantoinę i witaminę C
W związku z tym, że jesteś młoda zaproponuję Ci jeszcze SILVER FACE GEL jako podkład pod krem - szczególnie polecany przy problematycznej cerze.
Mam nadzieję, że zainteresujesz się tymi produktami, bo wiem że warto. Ja mam 27 lat i całe życie problemy z wypryskami na brodzie. Koleżanka zaproponowała mi wypróbowanie silver żelu, odpstrykała mi troszkę do kieliszka i już po tygodniu stosowania zmieniła mi się skóra. Jest miękka, gładka a po wypryskach zostały tylko blizny. Naturalny kolagen i bioaktywne peptydy świetnie wyrównują zmarszczki a kwas hialuronowy i alantoina zatrzymują wilgoć, przez co zapobiegają powstawaniu nowych zmarszczek.

https://anti_age.wellu.eu

tu masz link bezpośrednio do tego kremu
https://anti_age.wellu.eu/shop/produ...ream-50ml.html
szczuro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 09:27   #19
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Młodośc i zmarszczki

Również mam suchą skórę i polecam przede wszystkim olejki. Kiedyś byłam sceptycznie do nich nastawiona bo bałam się że mnie zapachają ale nic podobnego. olej jojoba gold, olej z kiełków pszenicy czy ten ze słodkich migdałów działają świetnie na moja skórę i nie kupuje żadnych gotowych kremów. Mieszam olejek z woda destylowaną, kapsułką witaminy A i E i mam świetne serum anty aging które bardzo ładnie spłyca zmarszczki mimiczne
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-09, 07:05   #20
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Młodośc i zmarszczki

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
Absolutnie nie opalam się i nie chodzę na solarium, bo nie mogę - choroba skóry.

A czy przyjdzie Ci do głowy jakiś dobry przykład?
Choroba skóry - masz AZS?
Mogę tylko powiedzieć , jakie ja używam, na suchą skórę (ale zdrową), nie wiem, czy dla każdego będą dobre...
tani- 'AA help cera atopowa' nawilżający i półtłusty (nie nalezy go jednak stosować na cerę np. z łojotokowym zap. skóry)
droższe- Vichy (różne), Collistar głęboko nawilżajacy

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Martka72 Pokaż wiadomość
Również mam suchą skórę i polecam przede wszystkim olejki. Kiedyś byłam sceptycznie do nich nastawiona bo bałam się że mnie zapachają ale nic podobnego. olej jojoba gold, olej z kiełków pszenicy czy ten ze słodkich migdałów działają świetnie na moja skórę i nie kupuje żadnych gotowych kremów. Mieszam olejek z woda destylowaną, kapsułką witaminy A i E i mam świetne serum anty aging które bardzo ładnie spłyca zmarszczki mimiczne
Problem w tym, że oleje nie nawilżają... Migdałowy może być, ale w połączniu z nawilżaniem. A np. kokosowy olej wysusza (przynajmniej u mnie)
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 22:52   #21
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Młodośc i zmarszczki

Hej. mam 20 lat i zauważyłam zmarszczki mimiczne na swojej skórze, trochę mi one przeszkadzają, wydaje mi się osobiście ,że są one dosyć widoczne.. Jedna pojawiła się pomiędzy brwiami a druga na szczycie czoła, podłużna , są dosyć płytki, czy mogłabym jakoś się ich pozbyć? Moja cera ogolie byłą zniszczona w dzieciństwie od kosmetyków ze spirytusem , ponieważ miałam ogromne kilkuletnie problemy z trądzikiem, teraz sie ich pozbyłam, ale moja skóra była bardzo sucha. Zainwestowałam w krermy z masłem kakaowym z Avonu, w zwykły krem nivei (ten gęsty, nie soft) i codziennie ich używam, stosowałam też krem z ziaji, wymieniłam także podkłady na te, które mają za zadanie dodatkowo nawilżać skórę,, po pół roku takiej pielęgnacji moja skóa poprawiła swój koor, jest mniej ziemista i nie jest już tak bardzo sucha, jednak nadal mam te okropne, przeszkadzające mi płytkie zmarszczki, załamuje mnie to bo mam wrażenie ze nie wyglądam na 20 lat.. ( dodam ,że nie palę i nie piję ,a także nie mam innych szkodliwych nałogów) co powinnam zrobić aby pozbyć sie tych zmarszczek mimicznych ? mogłabym prosić o zaproponowanie jakiś sprawdzonych kremów, najlepiej nie zbyt drogich (ponieważ mój fundusz nie wystarcza na to ponieważ jeszcze nie podjęłam pracy) , które pomógłby by mi ? Bardzo proszę o odpowiedź, bardzo mnie to frustruje (dodam ,że raczej jestem bardzo blada, unikam słońca i solarium ,a także stosuję filtry uv o zażywam suplementy z witaminami)
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 08:40   #22
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Młodośc i zmarszczki

Cytat:
Napisane przez blackcherryx94 Pokaż wiadomość
Hej. mam 20 lat i zauważyłam zmarszczki mimiczne na swojej skórze, trochę mi one przeszkadzają, wydaje mi się osobiście ,że są one dosyć widoczne.. Jedna pojawiła się pomiędzy brwiami a druga na szczycie czoła, podłużna , są dosyć płytki, czy mogłabym jakoś się ich pozbyć? Moja cera ogolie byłą zniszczona w dzieciństwie od kosmetyków ze spirytusem , ponieważ miałam ogromne kilkuletnie problemy z trądzikiem, teraz sie ich pozbyłam, ale moja skóra była bardzo sucha. Zainwestowałam w krermy z masłem kakaowym z Avonu, w zwykły krem nivei (ten gęsty, nie soft) i codziennie ich używam, stosowałam też krem z ziaji, wymieniłam także podkłady na te, które mają za zadanie dodatkowo nawilżać skórę,, po pół roku takiej pielęgnacji moja skóa poprawiła swój koor, jest mniej ziemista i nie jest już tak bardzo sucha, jednak nadal mam te okropne, przeszkadzające mi płytkie zmarszczki, załamuje mnie to bo mam wrażenie ze nie wyglądam na 20 lat.. ( dodam ,że nie palę i nie piję ,a także nie mam innych szkodliwych nałogów) co powinnam zrobić aby pozbyć sie tych zmarszczek mimicznych ? mogłabym prosić o zaproponowanie jakiś sprawdzonych kremów, najlepiej nie zbyt drogich (ponieważ mój fundusz nie wystarcza na to ponieważ jeszcze nie podjęłam pracy) , które pomógłby by mi ? Bardzo proszę o odpowiedź, bardzo mnie to frustruje (dodam ,że raczej jestem bardzo blada, unikam słońca i solarium ,a także stosuję filtry uv o zażywam suplementy z witaminami)
spróbuj serum z wit c Auriga Flavo C -8%
mnie wygładziło delikatne zmarszczki
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html


edit: kremu z Avonu i Nivea to dziadostwo.Lepiej uzbierać te 60zł i dorwać na promocji serum

Edytowane przez delfix10
Czas edycji: 2015-04-09 o 08:42
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:33   #23
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Młodośc i zmarszczki

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
spróbuj serum z wit c Auriga Flavo C -8%
mnie wygładziło delikatne zmarszczki
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html


edit: kremu z Avonu i Nivea to dziadostwo.Lepiej uzbierać te 60zł i dorwać na promocji serum
No muszę przyznać ,że jest drogie i raczej sobie na to nie pozwolę przez dluższy czas, teraz jeszcze mi doszły wydatki na szkołe itp.. słyszałam ,że olejek ze słodkich migdałów dobrze wygładza i myslalam zeby sprobwowac, dosyc widoczne sa te moje zmarszczki ;/, serum dosyć ksuzące ,ale jak dla mnie jest ono bardzo bardzo drogie

Edytowane przez blackcherryx94
Czas edycji: 2015-04-09 o 09:41
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:43   #24
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Młodośc i zmarszczki

Cytat:
Napisane przez blackcherryx94 Pokaż wiadomość
No muszę przyznać ,że jest drogie i raczej sobie na to nie pozwolę przez dluższy czas, teraz jeszcze mi doszły wydatki na szkołe itp.. słyszałam ,że olejek ze słodkich migdałów dobrze wygładza i myslalam zeby sprobwowac, dosyc widoczne sa te moje zmarszczki ;/

odradzam,strasznie zapycha,poza tym nic nie robi,zuzłam 50ml i nic dobrego z tego nie wynikło ani nie nawilżał,ani nie spłycił zmarszczek ,nie było absolutnie żadnej poprawy,miałam delikatne przebarwienie pod okiem myslałam że chociaż to rozjaśni ale nie tu też sie nie popisał.
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:46   #25
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Młodośc i zmarszczki

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
odradzam,strasznie zapycha,poza tym nic nie robi,zuzłam 50ml i nic dobrego z tego nie wynikło ani nie nawilżał,ani nie spłycił zmarszczek ,nie było absolutnie żadnej poprawy,miałam delikatne przebarwienie pod okiem myslałam że chociaż to rozjaśni ale nie tu też sie nie popisał.
AHa rozumiem.. a już chciałam lecieć po niego, szkoda... a czy te serum można kupić gdzieś taniej, bo patrzę na allegro ,ale cena 70 zł trochę mnie przeraża, podejrzewam ,że w okolicznych aptekach ceny będą podobne , czy używała PAni czegoś jeszcze oprócz tego serum? I czy nadaje się ono na zmarszczki mimiczne.. i czy nie zniszczy mi ono cery , bo w sumei dosyć młoda jestem , no i czy wygładza on szybko takie zmarszczki
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:58   #26
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Młodośc i zmarszczki

Cytat:
Napisane przez blackcherryx94 Pokaż wiadomość
AHa rozumiem.. a już chciałam lecieć po niego, szkoda... a czy te serum można kupić gdzieś taniej, bo patrzę na allegro ,ale cena 70 zł trochę mnie przeraża, podejrzewam ,że w okolicznych aptekach ceny będą podobne , czy używała PAni czegoś jeszcze oprócz tego serum? I czy nadaje się ono na zmarszczki mimiczne.. i czy nie zniszczy mi ono cery , bo w sumei dosyć młoda jestem , no i czy wygładza on szybko takie zmarszczki
mozna kupić taniej, tylko trzeba śledzić promocje ,teraz np jest w Super Pharmchyba za 57zł.
w aptece gemini jest za 55,89
http://www.aptekagemini.pl/auriga-fl...kowe-15ml.html

Powiem tak nie znalazłam nic tak dobrego w podobnej cenie,dla mnie to najlepszy kosmetyk,a miałam już różna cuda,różnych marek .
Nie wiem czy na Ciebie zadziała tak jak na mnie bo każda z nas ma inną skórę ale wiem że wiele dziewczyn poleca to serum tak jak ja więc coś w tym musi byc.Na pewno nie zaszkodzi

niestety nie wiem po jakim czasie pojawią się efekty,u mnie pierwsze były po ok 3 tygodniach. A cała buteleczka starczyła mi na 3miesiące,stosowałam raz dziennie -wieczorem pod krem.
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 10:04   #27
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Młodośc i zmarszczki

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
mozna kupić taniej, tylko trzeba śledzić promocje ,teraz np jest w Super Pharmchyba za 57zł.
w aptece gemini jest za 55,89
http://www.aptekagemini.pl/auriga-fl...kowe-15ml.html

Powiem tak nie znalazłam nic tak dobrego w podobnej cenie,dla mnie to najlepszy kosmetyk,a miałam już różna cuda,różnych marek .
Nie wiem czy na Ciebie zadziała tak jak na mnie bo każda z nas ma inną skórę ale wiem że wiele dziewczyn poleca to serum tak jak ja więc coś w tym musi byc.Na pewno nie zaszkodzi

niestety nie wiem po jakim czasie pojawią się efekty,u mnie pierwsze były po ok 3 tygodniach. A cała buteleczka starczyła mi na 3miesiące,stosowałam raz dziennie -wieczorem pod krem.
no te 55 zł to napewno duż omniej niż te ceny z allegro, w sumei to za chwilkę sobie chyba podjadę do tej apteki , mam nadzieje ,że tam bedzie ta promocja , a te 15 ml starcza aż na 3 miesiace No i jeszcze zauważyłam ,że jest chyba jeszcze jedno serum C 15 % czym one sięróżnią, czy ten 8% wystarczy na płytkei zmarszczki i czy efekt jest trwały ( czyli ,że jak przestanę używać czy efekt się utrzymie)
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 10:12   #28
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Młodośc i zmarszczki

15% moim zdaniem jest dla starszych osób ,dla tych ze skórą dojrzałą,zniszczoną po prostu jest mocniejsze, na takie mocne zmarszczki np na czole lwia zmarszczka,lub wokół oczu kurze łapki
Ja myślę że dla Ciebie to tylko 8%,jesteś jeszcze młodziutka, na pewno nie masz zniszczonej cery tylko pierwsze drobne zmarszczki mimiczne także 8 % powinno być dobre a na to mocniejsze sięgnij za 15lat

a o efektach nie mogę nic pisać bo tak jak mówiłam każdy jest inny i ja nie mogę nic zagwarantować

Edytowane przez delfix10
Czas edycji: 2015-04-09 o 10:14
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 10:18   #29
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Młodośc i zmarszczki

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
15% moim zdaniem jest dla starszych osób ,dla tych ze skórą dojrzałą,zniszczoną po prostu jest mocniejsze, na takie mocne zmarszczki np na czole lwia zmarszczka,lub wokół oczu kurze łapki
Ja myślę że dla Ciebie to tylko 8%,jesteś jeszcze młodziutka, na pewno nie masz zniszczonej cery tylko pierwsze drobne zmarszczki mimiczne także 8 % powinno być dobre a na to mocniejsze sięgnij za 15lat

a o efektach nie mogę nic pisać bo tak jak mówiłam każdy jest inny i ja nie mogę nic zagwarantować
Dobrze, rozumiem w sumie spróbuję chyba te serum jak za te 55 zł ,a przeglądałam inne to większość dochodzi do 100zł +, teraz własnie zbieram sie za autobus, mam nadzieję ,ze w tej aptece będzie ta promocja , bo czasem sobie lubią oszukać , Bo te 70 zł z internetu to moim zdaniem jakaś przesada . Jak uda mi się kupic to napiszę i powiadomię o efektach ( jadę teraz bo później mi się odechce ,a te zmarszczki już mi długo dokuczają)
Myślałam ,też żeby spytać się pani w aptece o coś na te zmarszczki

Edytowane przez blackcherryx94
Czas edycji: 2015-04-09 o 10:22
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-09 11:18:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.