MMowe plotki:) - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-10, 17:01   #3691
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Kasiu, przykro mi z powodu ząbka, ale dobrze, że masz to już za sobą
Zmalowałam dla Ciebie makijaż :x

Normalnie jak mój brat nie zrobi zupki chińskiej, bo to za dużo roboty

14:16 chyba, te największe, ale to Młoda kupuje!

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------


No i szczerze Ci powiem, że mnie się bardziej podobasz tutaj chociaż ujęcia wiadomo, że trochę gorsze, ale wyglądasz po prostu pięknie, jak normalna śliczna, ale normalna kobieta, która ma skórę i której pory oddychają
A gdzie on jest? zarzuć linka i dziękuję
Jestem bardzo do tyłu z wizazem i ze wszystkim

Co do inglota a jakże już byłam w swoim. chciałam ten duraline czy jat to tam ale nie było
Ale pojadę jeszcze raz
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 17:02   #3692
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość


No i szczerze Ci powiem, że mnie się bardziej podobasz tutaj chociaż ujęcia wiadomo, że trochę gorsze, ale wyglądasz po prostu pięknie, jak normalna śliczna, ale normalna kobieta, która ma skórę i której pory oddychają
I powiedz, po co mi jak bede stara takie foty z porami Chce patrzec na ladną gladką buzie a nie na stara jędzę
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 17:02   #3693
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: MMowe plotki:)

a, te duze. To fajna sprawa
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 17:50   #3694
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

Hej Kochane
wpadłam ponadrabiać bo duuuuuuuuuuuuuzo tego

i normalnie jakie zmiany

Mloda normalnie szok suuper Ci w tej nowej fryzurze, tak z pazurem normalnie jestem ciekawa jak wygladasz jak masz irokeza

Natala ale przepiękne fotki jakaś Ty sliczna, w tych krótszych włosach Ci pięknie, a ten makijaż?

Mloda o jakich paletkach Ty tu mówisz? bom nie w temacie

Emi ale ja Ci zazdroszczę tych Włoch

Kurcze Kasia aż mnie nastraszyłaś ja też powinnam pójść do dentysty, ale ja do babki, weź no pożycz tego przystojnego dentystę
normalnie aż by było miło chodzić hehehe

tak w ogóle normalnie tak się wciągnęłam w ten Rimmelowy konkurs, że szok tyle makijaży to ja w zyciu nie robiłam wychodzi prawie 3 na dzień oczywiście zapraszam do oglądania i wystawiania gwiazdek
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 17:51   #3695
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
Do tej pory zostawali tesciowe lub mąż. Z pewnoscia przyjdzie taki dzien, że bede musiala ja ze sobą zabrać. Ale mi to nie przeszkadza, chociaz znajac temperament mojej małej moze byc wesoło

a wspoltworcy zgodza sie tak?
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 17:53   #3696
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Natala ja miałam farta że mnie nic nie bolało bo 4 tyg tak chodziłam bo chciałam iść do specjalisty w PL a nie w IE
Coś miałam jeszcze gadać. A już wiem w sobotę robię makijaż ślubny znajomej do której idziemy na wesele. Jest mega wymagająca bo miała już 2 próbne w salonie i u mnie 2. Najgorsze jest to że ona ma bardzo, bardzo zniszczoną cerę - blizny potrądzikowe (dziury i wypukłości) oraz gigantyczne przetłuszczanie i pory w które wbija się każdy podkład - a szczególnie taki mocniejszy a lekki wiadomo nie kryje za bardzo. Nie mam pojęcia co zrobić aby podkład przerwał i się nie świecił i nie wlazł w pory. Jakieś rady ????
(testowałyśmy podkłady Estee Lauder Double Wear - wbija się w pory, 2 z Clinique - świecenie natychmiastowe, Revlona CS - nie matowi, włazi w pory, moje kamuflaże - za ciężkie solo z kremem/bazą się świecą, panstik się świeci. Najlepiej sprawdził się mega lekki podkład z loreal ten w musie. Z tym że słabo kryje. Korektory są widoczne (takie tradycyjne) i wczoraj mnie olśniło i uzyłam korektora mineralnego sypkiego z EDM.
Próbowałam różnych pudrów matujących w kamieniu. Nakładałam też raz gąbeczką lateksową (stemplując) i dalej świecenie. Nawet vipera sypki który u mnie nawet dodany do innego pudru a nie stosowany solo super matuje u mniej nie zdaje rezultatu.
Co robić? HELP ???
I jeszcze mam malować jej siostrę która ponoć ma taką samą cerę
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 17:56   #3697
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: MMowe plotki:)

maseczka ściągająca pory przed?
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 17:57   #3698
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Kasiu, oj ciężka sprawa z tym malowaniem ślubnym, u mnie będzie to samo pewnie makijażystka będzie mnie przeklinać

a link pierwszy w podpisie dla Ciebie


Sweet, no zaniedbujesz nas tutaj
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 17:58   #3699
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Sweet ja poszukałam opini o lekarzach i gabinetach na forum. Zadzwoniłam też i przedstawiłam swój problem i upewniłam się że wszystkie sprzęty (prześwietlenie itp. są na miejscu, spytałam też czy podejmuje się działań chirurgicznych czy ma inne specjalizacje lepiej opanowane. Więc to na odległość.
A na żywo powiedziałam że się stresuję, mam traumnę, będę najgorszą klientką i eztremalnie mogę mu walnąć jak będzie źle (serio to powiedziałam) ale był tak milutki i wyrozumiały (i jego asystentka też) że było serio nieźle.
Drogi ale wart swojej ceny ( i dał mi promocję)
I już w ogóle 2 raz dostałam rabat jak powiedziałam że dotarłam do gabinetu przez opinie na forach itp. Więc polecam moje sposoby i leć do dentysty
Co do rimmela to ja strasznie żałuję że kosmetyki dostałam tak późno bo nie mam jak prowadzić swój wątek na poziomie bo czasu brak
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 18:13   #3700
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Sweet ja poszukałam opini o lekarzach i gabinetach na forum. Zadzwoniłam też i przedstawiłam swój problem i upewniłam się że wszystkie sprzęty (prześwietlenie itp. są na miejscu, spytałam też czy podejmuje się działań chirurgicznych czy ma inne specjalizacje lepiej opanowane. Więc to na odległość.
A na żywo powiedziałam że się stresuję, mam traumnę, będę najgorszą klientką i eztremalnie mogę mu walnąć jak będzie źle (serio to powiedziałam) ale był tak milutki i wyrozumiały (i jego asystentka też) że było serio nieźle.
Drogi ale wart swojej ceny ( i dał mi promocję)
I już w ogóle 2 raz dostałam rabat jak powiedziałam że dotarłam do gabinetu przez opinie na forach itp. Więc polecam moje sposoby i leć do dentysty
Co do rimmela to ja strasznie żałuję że kosmetyki dostałam tak późno bo nie mam jak prowadzić swój wątek na poziomie bo czasu brak
ja swoją dentystkę mam już sprawdzoną i w sumie jest jedną z lepszych u mnie w mieście, ale jakoś czasu mi brakuje by wkońcu się do niej wybrać

a co do Rimmela...ja żałuję jednego, tzn jedno mnie wkurza ale pomału to przełykam że bedzie brane pod uwagę ilość głosów czyli tych gwiazdek i srednia ocen (chodzi o drugie miejsce, bo pierwsze to wybiera komisja) ponieważ... kurde mam dość duzo komentarzy, praktycznie same dobre, żadnych złych i widziałam jak gwiazdek nie raz było 5 ale ktoś wchodził i po chamsku dawał 1. No to jak dla mnie takie coś nie powinno być brane pod uwagę, bo przecież wiadomo, że tak działa "konkurencja", no ale cóż takie zycie.
Nawet sama Ferg zrezygnowała z tego powodu bo było jej przykro.
Przecież Ty, Aga, Ferg i wiele innych powinno mieć 5 gwiazdek bo na to zasługują


Malina obiecuję poprawę
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 18:26   #3701
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Ja też wiem o tych gwiazdkach. Wydaje mi się że zawistne koleżanki z konkurencji dają po 1 i tyle.
Poza tym chyba idzie sobie samemu nabić ile się chce gwiazdek bo chyba można oceniać po wiele razy (a powinno być raz i tyle) więc tak samo te po 1 gwiazdce można dawać wiele razy.
I idzie gdzieś sprawdzić kto ocenia ????
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 18:29   #3702
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
a co do Rimmela...ja żałuję jednego, tzn jedno mnie wkurza ale pomału to przełykam że bedzie brane pod uwagę ilość głosów czyli tych gwiazdek i srednia ocen (chodzi o drugie miejsce, bo pierwsze to wybiera komisja) ponieważ... kurde mam dość duzo komentarzy, praktycznie same dobre, żadnych złych i widziałam jak gwiazdek nie raz było 5 ale ktoś wchodził i po chamsku dawał 1. No to jak dla mnie takie coś nie powinno być brane pod uwagę, bo przecież wiadomo, że tak działa "konkurencja", no ale cóż takie zycie.
Nawet sama Ferg zrezygnowała z tego powodu bo było jej przykro.
Przecież Ty, Aga, Ferg i wiele innych powinno mieć 5 gwiazdek bo na to zasługują


Malina obiecuję poprawę
bo ludzie złośliwi są, tak samo jak na szafie
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 18:37   #3703
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: MMowe plotki:)

no ale wiesz, na szafie tez moga sie komus nie podobac ciuchy, ja nie raz daje 1 (np. wiekszosc wieszakow miesiaca np ten z poprzedniego z falbankowa bluzka sa dla mnie okropne)
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 18:37   #3704
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Natala ja miałam farta że mnie nic nie bolało bo 4 tyg tak chodziłam bo chciałam iść do specjalisty w PL a nie w IE
Coś miałam jeszcze gadać. A już wiem w sobotę robię makijaż ślubny znajomej do której idziemy na wesele. Jest mega wymagająca bo miała już 2 próbne w salonie i u mnie 2. Najgorsze jest to że ona ma bardzo, bardzo zniszczoną cerę - blizny potrądzikowe (dziury i wypukłości) oraz gigantyczne przetłuszczanie i pory w które wbija się każdy podkład - a szczególnie taki mocniejszy a lekki wiadomo nie kryje za bardzo. Nie mam pojęcia co zrobić aby podkład przerwał i się nie świecił i nie wlazł w pory. Jakieś rady ????
(testowałyśmy podkłady Estee Lauder Double Wear - wbija się w pory, 2 z Clinique - świecenie natychmiastowe, Revlona CS - nie matowi, włazi w pory, moje kamuflaże - za ciężkie solo z kremem/bazą się świecą, panstik się świeci. Najlepiej sprawdził się mega lekki podkład z loreal ten w musie. Z tym że słabo kryje. Korektory są widoczne (takie tradycyjne) i wczoraj mnie olśniło i uzyłam korektora mineralnego sypkiego z EDM.
Próbowałam różnych pudrów matujących w kamieniu. Nakładałam też raz gąbeczką lateksową (stemplując) i dalej świecenie. Nawet vipera sypki który u mnie nawet dodany do innego pudru a nie stosowany solo super matuje u mniej nie zdaje rezultatu.
Co robić? HELP ???
I jeszcze mam malować jej siostrę która ponoć ma taką samą cerę
Kasiu widoczne pory fajnie wygładza baza silikonowa pod makijaż no i da trochę matu

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ja też wiem o tych gwiazdkach. Wydaje mi się że zawistne koleżanki z konkurencji dają po 1 i tyle.
Poza tym chyba idzie sobie samemu nabić ile się chce gwiazdek bo chyba można oceniać po wiele razy (a powinno być raz i tyle) więc tak samo te po 1 gwiazdce można dawać wiele razy.
I idzie gdzieś sprawdzić kto ocenia ????
nie da się sprawdzić, niestety. Pewnie powstają klony kont które zaniżają jednym a zawyżają sobie np.


Ja mogę oddac głos tylko raz, potem nie zalicza. Tzn wybierasz ilośc gwiazdek, wyskakuje Twoja ocena została dodana ale liczba głosów się już nie zmienia
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 18:43   #3705
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Natala ja miałam farta że mnie nic nie bolało bo 4 tyg tak chodziłam bo chciałam iść do specjalisty w PL a nie w IE
Coś miałam jeszcze gadać. A już wiem w sobotę robię makijaż ślubny znajomej do której idziemy na wesele. Jest mega wymagająca bo miała już 2 próbne w salonie i u mnie 2. Najgorsze jest to że ona ma bardzo, bardzo zniszczoną cerę - blizny potrądzikowe (dziury i wypukłości) oraz gigantyczne przetłuszczanie i pory w które wbija się każdy podkład - a szczególnie taki mocniejszy a lekki wiadomo nie kryje za bardzo. Nie mam pojęcia co zrobić aby podkład przerwał i się nie świecił i nie wlazł w pory. Jakieś rady ????
(testowałyśmy podkłady Estee Lauder Double Wear - wbija się w pory, 2 z Clinique - świecenie natychmiastowe, Revlona CS - nie matowi, włazi w pory, moje kamuflaże - za ciężkie solo z kremem/bazą się świecą, panstik się świeci. Najlepiej sprawdził się mega lekki podkład z loreal ten w musie. Z tym że słabo kryje. Korektory są widoczne (takie tradycyjne) i wczoraj mnie olśniło i uzyłam korektora mineralnego sypkiego z EDM.
Próbowałam różnych pudrów matujących w kamieniu. Nakładałam też raz gąbeczką lateksową (stemplując) i dalej świecenie. Nawet vipera sypki który u mnie nawet dodany do innego pudru a nie stosowany solo super matuje u mniej nie zdaje rezultatu.
Co robić? HELP ???
I jeszcze mam malować jej siostrę która ponoć ma taką samą cerę

A dobra baza? Wygladzi i zmatowi. Tyle podkladu nie wejdzie w pory.
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 18:56   #3706
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Kasiu widoczne pory fajnie wygładza baza silikonowa pod makijaż no i da trochę matu

nie da się sprawdzić, niestety. Pewnie powstają klony kont które zaniżają jednym a zawyżają sobie np.


Ja mogę oddac głos tylko raz, potem nie zalicza. Tzn wybierasz ilośc gwiazdek, wyskakuje Twoja ocena została dodana ale liczba głosów się już nie zmienia
Bazę silikonową już stosowałam. Podkład dalej wbija się w pory. A ta dziewczyna stosowała już masę baz tak na co dzień (w tym matujące) i nic.
Co do ocen ja sprawdziłam jakiś czas temu na Ishikawie. Dałam jej ocenę a potem za chwilę zrobiłam to ponownie. Liczba głosów się zmieniła!!! Wiem to na pewno bo właśnie po to to zrobiłam aby sprawdzić czy nastąpi jakaś zmiana.

Edytuję - teraz sprawdziłam na Fergi. I nie mogłam jej już ocenić 2 raz więc może coś zmienili?
Bo jeszcze będąc w Ie czyli jakoś jak forum rimmelowe startowało na 100% mi wskoczyła ocena 2 razy zmieniając ilość i średnią!

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
A dobra baza? Wygladzi i zmatowi. Tyle podkladu nie wejdzie w pory.
Już testowałam bazę silikonową. Podkład okropnie wlazł w pory/zważył się itp.
A nawet zaniechałam nakładana pędzlem na rzecz palców aby podkład się ogrzewał i lepiej nim się pracowało a tu lipa
A polecisz jakąś konkretną bazę?

A może polecicie coś na wykończanie dające mat???
Bo cera wstępnie będzie wyglądała tak
-baza silikonowa
-podkład w musie loreal
- korektor mineralny
- puder (jeszcze myślę czy kamień nakładany stepując czy minerał wymieszany z matującą viperą)
- fixer spray kryolan
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie




Edytowane przez tylkokasia
Czas edycji: 2010-08-10 o 18:59
tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 19:01   #3707
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Bazę silikonową już stosowałam. Podkład dalej wbija się w pory. A ta dziewczyna stosowała już masę baz tak na co dzień (w tym matujące) i nic.
Co do ocen ja sprawdziłam jakiś czas temu na Ishikawie. Dałam jej ocenę a potem za chwilę zrobiłam to ponownie. Liczba głosów się zmieniła!!! Wiem to na pewno bo właśnie po to to zrobiłam aby sprawdzić czy nastąpi jakaś zmiana.


Już testowałam bazę silikonową. Podkład okropnie wlazł w pory/zważył się itp.
A nawet zaniechałam nakładana pędzlem na rzecz palców aby podkład się ogrzewał i lepiej nim się pracowało a tu lipa
A polecisz jakąś konkretną bazę?

A może polecicie coś na wykończanie dające mat???
Bo cera wstępnie będzie wyglądała tak
-baza silikonowa
-podkład w musie loreal
- korektor mineralny
- puder (jeszcze myślę czy kamień nakładany stepując czy minerał wymieszany z matującą viperą)
- fixer spray kryolan

A korektor mineralny sypki? Jezeli tak, to ja bym nie mieszala podkladu w plynie z czyms sypkim, tu korektorem (tak radzila kiedys wizazystka by tego unikać). Czyli sypkie z sypkim, płyn z płynem. Baz ja uzywam mało, obecnie mam Inglota, ale nie ma rewelacji. Slabo o dziwo mi rozprowadza sie podklad i widac niedoskonalosci. Strasznie dziwny. Moze ma ktos inne doswiadczenia z bazą, chetnie poczytam.
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 19:11   #3708
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

ja jak narazie bazę silikonową juz któryś raz zakupiłam z Lancome, jak narazie dla mnie najlepsza ale jak wiadomo co buzia to inne spostrzeżenia. Miałam też Guerlain nie silikonową tą taką ze srebrzystym wkładem ale mnie nie urzekła. Z tańszych z Inglota dla mnie najlepsza
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 19:15   #3709
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
A korektor mineralny sypki? Jezeli tak, to ja bym nie mieszala podkladu w plynie z czyms sypkim, tu korektorem (tak radzila kiedys wizazystka by tego unikać). Czyli sypkie z sypkim, płyn z płynem. Baz ja uzywam mało, obecnie mam Inglota, ale nie ma rewelacji. Slabo o dziwo mi rozprowadza sie podklad i widac niedoskonalosci. Strasznie dziwny. Moze ma ktos inne doswiadczenia z bazą, chetnie poczytam.
Własnie ja metodą testów i trwających w sumie kilka godzin 2 makijaży doszłam do tego co najlepiej się u niej sprawdza.
Właśnie u niej musi być coś lekkiego bo inaczej nie ma szans aby nie wbiło się w pory i blizny. Podkład w musie ona sama mi dała bo mówi że testowała masę i ciągle jej się rolują i włażą w pory. I każda dodatkowa warstwa czegoś kremowego (kamuflaż lub korektor powoduje że i ten mus zaczyna włazić w pory, makijaż robi się strasznie "nierówny"
Tak więc widziałam że mineralny sypki się nie wbija i kryje i nie świeci się.
Wszystko u niej jakoś na odwrót jest ale w sumie po raz pierwszy spotykam się z tak zniszczoną cerą. Niby ma jeszcze zabieg nawilżania i jakąś maskę pod makijaż specjalną zamówioną u kosmetyczki więc może będzie ciut lepiej???
Cera jest podobna do tej (coś między przed i po)
http://www.dermservice.com.pl/przypa...czne/view?id=2
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 19:15   #3710
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: MMowe plotki:)

ja robię tak-
przede wszystkim jakaś baza nawilżająca.
Potem na strefę T i widoczne pory silikonowa (sama robię)
kamuflaz
podkład
ewentualnie dokładam korektor
dobry puder sypki utrwalajacy ( do gotowego pudru dodaję trochę krzemionki czyli silicę, ostatnio dostałam odsypkę pudru Mehron z antyperspirantem)
fixator


Ja bym jej zafundowała kurację kwasami i mega nawilżanie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-08-10 o 19:16
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 19:34   #3711
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja robię tak-
przede wszystkim jakaś baza nawilżająca.
Potem na strefę T i widoczne pory silikonowa (sama robię)
kamuflaz
podkład
ewentualnie dokładam korektor
dobry puder sypki utrwalajacy ( do gotowego pudru dodaję trochę krzemionki czyli silicę, ostatnio dostałam odsypkę pudru Mehron z antyperspirantem)
fixator


Ja bym jej zafundowała kurację kwasami i mega nawilżanie
Ona chodziła na zabiegi (kwasy, peelingi i laser). Jej cera bardzo się poprawiła w przeciągu kilku miesięcy ale niestety wygląda tak jak wklejałam wyżej. Czyli mimo że jest ogromna poprawa to nadal jest wiele do ukrycia.
U niej kamuflaż oraz podkład konsystencji panstika się waży i włazi przeraźliwie w pory.
Jedynie lekki podkład tak się nie zachowuje (ale nie kryje, nie wyrównuje idealnie cery) ale każdy nałożony na niego lub pod niego produkt typu kamuflaż/ korektor kremowy powoduje że znów wszystko włazi w pory.
Sprawdziłabym te pudry ale one chyba nie są dostępne w sklepach stacjonarnych?
A pod makijaż stosowałyśmy krem matujący lub emulsję beztłuszczową olay (w PL jej nie ma) - na której jest napisane że można nią rozcieńczać podkłady i nić. Świeci się dość szybko
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 19:40   #3712
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja robię tak-
przede wszystkim jakaś baza nawilżająca.
Potem na strefę T i widoczne pory silikonowa (sama robię)
kamuflaz
podkład
ewentualnie dokładam korektor
dobry puder sypki utrwalajacy ( do gotowego pudru dodaję trochę krzemionki czyli silicę, ostatnio dostałam odsypkę pudru Mehron z antyperspirantem)
fixator


Ja bym jej zafundowała kurację kwasami i mega nawilżanie

jak to sama? ? ?
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 19:45   #3713
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
jak to sama? ? ?
też mnie to zaciekawiło

Aga to taki McGiver, idealnie maluje, sama zrobi genialne fotki, jeszcze kosmetyki sobie zrobi.
Aga czy Ty naprawdę istniejesz? czy taki Ideał może istnieć naprawdę?
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 19:49   #3714
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: MMowe plotki:)

Aga jest waszą wspólną projekcją ^^
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 19:59   #3715
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
jak to sama? ? ?


Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
też mnie to zaciekawiło

Aga to taki McGiver, idealnie maluje, sama zrobi genialne fotki, jeszcze kosmetyki sobie zrobi.
Aga czy Ty naprawdę istniejesz? czy taki Ideał może istnieć naprawdę?


przepis nie mój, na minerałach dziewczyny wymyśliły (KKZJ)
Kupuję żel silikonowy tutaj
w tym samym miejscu nabywam krzemionkę-> KLIK (notabene puder HD Make Up For Ever to nic innego jak czysta silica właśnie, po co więc przepłacać). Można ją dodawać też do sypkich pudrów a nawet stosowac solo, świetnie utrwala i trzyma mat (choć stosowana solo zbyt często może wysuszyć)
okazjonalnie dodaję trochę lekkiego oleju np ryżowego , do kupienia tu


I mieszam niewielkie ilości (wersja bez konserwanta wytrzyma w chłodnym miejscu tydzień, dwa)

przepis:
-10 % krzemionki
-5% oleju ryżowego (niekoniecznie)
- 85%-90% (wersja bez oleju) żelu silikonowego


Wiem że takie mieszanie może wydawać się żmudną pracą ale to dosłownie minuta, baza jest świeża, bez konserwantów które mogą podrażniac i moim zdaniem znacznie lepsza niż baza silikonowa Inglot czy Sephora
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:00   #3716
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

łyżka nie istnieje


a wiecie jak skorygować garbaty nos? bo sama nie umiem
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:04   #3717
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Aga jest waszą wspólną projekcją ^^
dobre dobre
każda z nas pomyśli o jakiejś super rzeczy i z tego wychodzi Aga
już teraz wiem wszystko

Malina a komu Ty chcesz korygować garbaty nos, bo przecież nie sobie
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:16   #3718
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Malina a komu Ty chcesz korygować garbaty nos, bo przecież nie sobie
no pewnie, że sobie jest garbaty jak patrzę z boku i trochę krzywy jak patrzę en face
Przecież ja nikogo innego nie maluję


a i potrzebuję DOBREJ czarnej kredki do powiek, pomóżcie
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:24   #3719
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
no pewnie, że sobie jest garbaty jak patrzę z boku i trochę krzywy jak patrzę en face
Przecież ja nikogo innego nie maluję


a i potrzebuję DOBREJ czarnej kredki do powiek, pomóżcie
co Ty pitolisz Malina stuk stuk w czółko

ja sobie cenię z Bourjois z pędzelkiem po drugiej stronie
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:26   #3720
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: MMowe plotki:)

Malina garbata ? gdzie?

Czarna kredka z Make Up For Ever-świetna
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.