Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-27, 22:22   #3751
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
dasz mi linka do tego sklepu online bershki?
http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...apl/pl/bershka proszę


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

piękne są naprawdę bardzoooo mi się podobają



i bardzo dobrze! jaki kolor leggów wzięłaś? kurcze najmniejszy jest rozm S?
cieszę się że się podobają ja wzięłam "S" bo ja jestem troszkę grubsza od Ciebie kruszynko

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość

Paulinka-super te botki!! naprawdę świetne bardzo sexy i eleganckie
dziękuję
łał ślicznie !

Buhhot rzeczywiście bardzo fajnie złapała odrost


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Paulinka już złożyłam prawie do końca zamówienie w bershce ale wychodzi na to, że tylko karta kredytowa wchodzi w grę
właśnie dlatego ja nie dokończyłam, bo ja mam kartę zasraną maestro :/ ale jest jeszcze odbiór osobisty, to nie trzeba im wtedy 15 zł płacić jak samemu się pójdzie nie masz blisko np do złotych ?


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
dzięki jakiegoś unimila mieliśmy i mi nie podpasował,ale to chyba czerwony był

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Czeko w pracy używam tych okropnych białych, niestety u nas oszczedzają na wszystkim,a sama nie będę sobie kupywać,bo dziennie zużywam jedną paczkę

na prawdę? :O my mamy i białę i fioletowe i nikrylowe czy jakieś tam, kto jakie woli ja używam białych bo najwygodniej, ale z tego co wiem to najtańsze są fioletowe, bo mi moja szefowa mówiła

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

co myślicie o tych sukienkach co wstawiła Eliza ? Może bym się skusiła na czarną

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Snowi ale ja głupek jestem ! wymóżdżona po pracy proszę mi wybaczyć. przecież nawet przy odbiorze osobistym trzeba zapłacić z góry :/ no nie wiem jak to zrobić
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 23:05   #3752
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

czołem Blondasy

nadrobiłam ale zacytowałam i szlag mi trafił, więc się zdenerwowałam i nie będę drugi raz się męczyć
jaka ja złaaaaa jestem dziś czekam na farby alfaparfu a jutro mam taką imprezę, na którą nie mogę iść z odrostem ten kutafon z allegro mi nie wysyła farb a czas ucieka no to pojechałam do Paulinkowego rosska i kupiłam wellaton wyszło żółto-biało, ale już nie dałam rady zdjęć zrobić, bo od razu sobie zrobiłam toner z popielu i mam cudnego mopa
generalnie masakry nie ma, ale taka jestem w✂✂✂✂iona, że mi plan robienia jedną farbą się z✂✂✂ał już widzę, że mam 3 kolory na odroście

aaaaaaa


na pocieszenie wkleiłam w klubie link do youtuba z moim dzieciem
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 23:42   #3753
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jezuuu wyobrazilam to sobie


trze bo w srodku jestes mokra a na zewnatrz juz nie, bo zaraz wysycha. dlatego lepiej posmarowac jeszcze zelu.

ja kiedys chcialam liznac tz po zdjeciu gumki nie macie pojecia jak srodek w gumkach ten nawilzajacy jest gorzki myslalam ze oszaleje z tym smakiem i pieczeniem jezora i nie mialam czym popic nawet


bardzo ładne, z kitkowymi mi sie kojarza, teraz jeszcze sexi dzinsy albo mini i smigasz


no masz... jaki cham rob zakupy na duze kwoty


bardzo mi sie podobaja, procz koloru.
ale czarne bylyby mega w moim stylu, albo szare
są i czarne i pewnie czarne wzięłabym
mam jeszcze z zeszłego roku takie cudowne czarne w idealnym stanie

---------- Dopisano o 00:42 ---------- Poprzedni post napisano o 00:41 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
fajne widziałam fotki ich na fb
kupiłam zamszowe legginsy i dwie koszulę rozważam jeszcze spodnie które mierzyłam ostatnio



dziękuję Bunny tak myślałam o krytych rajstopkach i jakiejś ładnej kiecuni rzeczywiście chyba troszkę podobne do tych Kitkowych



to 3mam kciuki abyś znalazła ja u siebie widziałam c12 :w rossku


w ogóle to mi otworzyli tak wielkiego rosska że się idzie i idzie i idzie i tego tyle że nie wiesz na co masz się patrzeć ostatnio zostawiłam tam ponad 200 zł !
też je na fb wylukałam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 23:46   #3754
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hej hej

zrobiłam włoski!!!! wellaton 12/1 to moja miłość może nawet WNM?

Bunny-napiszę Ci potem coś o tym tarciu ale to może w klubie, bo przecież od czegoś ten dział tam mamy

Paulinka-super te botki!! naprawdę świetne bardzo sexy i eleganckie

Czeko-coraz ładniejszy kolorek c12 Ci służy

a co do botków na koturnie i z kożuszkiem to aż się śmiać zaczełam jak zaczełyscie o nich, bo ja tez co chwile je widze
wysyp kożuszkow normalnie!
nawet mama do mnie, że fajne takie botki widziała a ja "pewnie z kożuszkiem" a ona, ze tak, to ja podziękowałam nie bede klonem 3/4 ulicy

ok dodaje jedną fotke, bo tylko na tyle bateria mi pozwoliła a teraz już mam złe światło ale w sumie wyszło jak poprzednio
pięknie wyszły może teraz skuszę się na ten 12/1

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
haha

bardzo ladne wloski, wygladaja na zdrowiutkie

pieknie wyszlo

zgadzam sie, mi swietnie zlapala ta farba odrost
super z odrostem poradziła sobie
to kupuję 12/1 ale będę robiła za jakiś tydzień półtora

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej

Czeko takie rekawiczki to ja nosze codziennie w pracy i w sumie nic się nie dzieje tylko mam strasznie suche ręce i kremu do nich używam z 5 razy dziennie

Bunny no my żele tylko te durexowe używaliśmy i chyba jeden z Unimila a gumki to albo klasyczne durexy albo te czarne unimile. A jakieś żele polecasz?

Paulinka
mi się buciki podobają

Infatuated śliczne włosy

Lady a widziałaś,że w Szczecinie jest sklep partnerski DeeZee
http://www.deezee.pl/sklepy_partnerskie.html
tak wiem że jest dość długo już ale to partnerski a nie typowy DeeZee, jednak to nie to samo
tam nowości nie ma od razu i nie wszystkie modele bucików są
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 23:48   #3755
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Paulinka jak buciki? chodziłaś już?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 05:45   #3756
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Aa ja jak zawsze pierwsza przed pracą

Paulinka nooo u mnie w pracy jest ogolnie przedwojennie
nie ma nic, musimy ciąć lignine,bo przecież gotowa jest droższa ,
niektóre potrzebne rzeczy mamy 1 na 4 gabinety, jak np. Duraphat do lakierowania zębów i musisz latać i szukać,a czasami ktoś sobie schowa do szafki i pacjent czeka,a Ty szukasz 15 minut
albo lampy utwardzające do wypełnień mamy 2, 1 endometr więc jak ktoś robi kanałówke to już inny nie zrobi a w autoklavie narzędzia się sterylizują conajmniej 1,5 godziny tzn w sumie 30 min się sterylizują,a pozniej przynajmniej godzine schną
ogołnie porażka na maxa i wszystko najtanszym kosztem

Lady aaa szkoda myślałam,że tam są normalnie te same buty
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 07:21   #3757
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
o tu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...em.html&next=1

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

dzieki, widzialam.
ciesze sie i jestem dumna ze mnie doceniono!

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
kij,postanowione!
Bunny
Czy 12/o może szybko żółknąć/rudzieć/nie wyjdzie mi zielono?
generalnie to on wyjdzie zoltawy... ale ty uzywalas farb na wodzie 9 wiec rudziec ci nie powinno. zielono nie, no przeciez to natura czyli kolor neutralny.
Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
czołem Blondasy

nadrobiłam ale zacytowałam i szlag mi trafił, więc się zdenerwowałam i nie będę drugi raz się męczyć
jaka ja złaaaaa jestem dziś czekam na farby alfaparfu a jutro mam taką imprezę, na którą nie mogę iść z odrostem ten kutafon z allegro mi nie wysyła farb a czas ucieka no to pojechałam do Paulinkowego rosska i kupiłam wellaton wyszło żółto-biało, ale już nie dałam rady zdjęć zrobić, bo od razu sobie zrobiłam toner z popielu i mam cudnego mopa
generalnie masakry nie ma, ale taka jestem w✂✂✂✂iona, że mi plan robienia jedną farbą się z✂✂✂ał już widzę, że mam 3 kolory na odroście

aaaaaaa


na pocieszenie wkleiłam w klubie link do youtuba z moim dzieciem
ojej bidulko
dlatego ja nigdy nie czekam z farba na ost chwile tylko zawsze mam zapas co najmniej 2 opakowan jakbym nagle musiala zrobic wlosy przed wyjsciem z domu

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Aa ja jak zawsze pierwsza przed pracą

Paulinka nooo u mnie w pracy jest ogolnie przedwojennie
nie ma nic, musimy ciąć lignine,bo przecież gotowa jest droższa ,
niektóre potrzebne rzeczy mamy 1 na 4 gabinety, jak np. Duraphat do lakierowania zębów i musisz latać i szukać,a czasami ktoś sobie schowa do szafki i pacjent czeka,a Ty szukasz 15 minut
albo lampy utwardzające do wypełnień mamy 2, 1 endometr więc jak ktoś robi kanałówke to już inny nie zrobi a w autoklavie narzędzia się sterylizują conajmniej 1,5 godziny tzn w sumie 30 min się sterylizują,a pozniej przynajmniej godzine schną
ogołnie porażka na maxa i wszystko najtanszym kosztem

Lady aaa szkoda myślałam,że tam są normalnie te same buty
nie no masakra... ucieklabym z takiego gabinetu.
ja ide do mojej dentystki 3.11 jako ze wyszla mi ta pralka z wydatkow to robie tylko 2 zabki w mcu ale jakos idzie do przodu...



caskada zwracam honor.
nie smiej sie dziadku z cudzego przypadku
ale mialam nocke!
wczoraj wieczorem bardzo zle sie poczulam- bylo mi slabo, prawie mdlalam, potwornie bolaly mnie jelita i ciagle latalam siusiu.
juz myslalam ze moze zapal pecherza...ale nie...
i tak cala noc.
a rano tz poszedl jak zawsze z lolka na dwor.
wraca i sie smieje ze zrobila siku i kupsko od razu na dworze a potem sama chciala biegiem do domu- i nagle wchodza po schodach a lolka przysiadla i zrobila kupowego boba na klatce no to odstawil mi psa i poszedl z papierem to sprzatnac i pojechal do pracy...
ja poszlam w tym czasie po raz tysieczny do kibelka.
slysze przez drzwi ze lolka mi rzyga.... mysle sobie za✂✂✂iscie...
na szczescie na linoleum- zrzygala mi sie resztkami kosci to ja biore juz miske i wode z proszkiem zeby sprzatac, ja sie patrze i nie wierze! na dywanie w pokoju w 5 miejscach kupska
coz ja trafilo nie wiem, myslalam ze sie poplacze, smrod! a ta lata po mieszkaniu i mi boby gubi pogonilam ja pod drzwi wejsciowe na linoleum niech tam konczy- ale juz skonczyla na dywanie
no to ja gumowe rekawice i sprzatac to....
za✂✂✂iscie mi sie dzien rozpoczal
nie wiem co jej jest, koscia sie z kurczaka przytrula czy co?
ale teraz mam pieknie wyprany dywan
takze wiem kochana co czujesz, wlasnie sobie przypomnialam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 07:22   #3758
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Jutro zrobię fotki w świetle dziennym.
Wrzucam fotki. Niestety końcówki są dość jasne (resztki pasemek miałam) a przy skórze kolor mi lekko rudzieje (są bardziej takie jak na 2 fotce), ale tak już mam z 9.22, przy 10.21 nic mi nie rudziało (zawsze robię z wodą 9). Kolor robiłam na początu października, jest już lekko sprany. Chciałabym farbować w drugiej połowie listopada więc i odrost będzie większy.
Poczytałam wczoraj i waham się między Londą 12/9 a Kolestonem 10/16. Wyjdzie mi toto?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (60,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy1.jpg (48,2 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez reniferrudolf
Czas edycji: 2011-10-28 o 07:24
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 08:06   #3759
agaxstw89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 24
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

witam.
bardzo prosze o pomoc. jaką farbą blond moge pofarbowac te moje wlosy aby nie wyszedł żółty czy zielony, bo i o takich wypadkach słyszalam. Miałam włosy: 12 cm odrost, niżej balejaż blona/brąz. Wypsikałam 2 butelki rozjaśniacza z joanny (reflex blond), żeby je troche rozjaśnic, ale... moj odrost rozjaśnił sie do koloru taki bardzo jasny rudy ja bym to powiedziała, albo bardzo zlocisty blond (na zdjęciu wyglada troche chlodniej niz w rzeczywistosci jest), a brazowe pasemka do mocno rudego. Jaka farba może mi te rudosci pokryc, powinnam wybierac cos z naturalnych blondów czy bardziej popielatych? bede bardzo wdzieczna za pomoc bo zypelnie mi sie nie podobaja moje wlosy w tak cieplym kolorze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0056.jpg (87,1 KB, 34 załadowań)
agaxstw89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 08:11   #3760
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

czesc

bunny no latwo nie jest nie powiem mialam cale lato kociaki tez sie nasprzatalam tyle ze z nimi latwiej bo sraly do kuwety pozniej a teraz maja swawole siedza w oddzielnym budynku gospodarczym i dziadek sie nimi zajmujejak reszta swory zreszta...kurde czasem sie zastanawiam czy jemu za duzo na glowie nie zostawiam..; kwiatki koty psy
z tz podjelismy decyzje ze sciagamy dywany i tz kupil takie cos kladzie/nakleja sie na podloge w calym mieszkaniu cos jak gumoleon wykladzina ze mozna latwo zmyc ..i tak na 2 ms bedzie to zaslane na podlogachnie ma innego wyjscia
wiesz najgorsze dla mnie to ze chodze z nim widze ze ptaszek duzy siku mu sie chce a on skubaniec nie robi ciagnie do domu bo poznal juz nasze drzwi
druga sprawa to ze tutaj nie mam za bardzo gdzie z nim chodzic nie ma trawy ze wyjde za blok jak w pl tutaj z mojego bloku wychodze odrazu prawie na ulice i tak ciagnie sie ona bez grama zieleni same chodniki i budynki
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-10-28 o 08:15
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 08:39   #3761
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Aa ja jak zawsze pierwsza przed pracą

Paulinka nooo u mnie w pracy jest ogolnie przedwojennie
nie ma nic, musimy ciąć lignine,bo przecież gotowa jest droższa ,
niektóre potrzebne rzeczy mamy 1 na 4 gabinety, jak np. Duraphat do lakierowania zębów i musisz latać i szukać,a czasami ktoś sobie schowa do szafki i pacjent czeka,a Ty szukasz 15 minut
albo lampy utwardzające do wypełnień mamy 2, 1 endometr więc jak ktoś robi kanałówke to już inny nie zrobi a w autoklavie narzędzia się sterylizują conajmniej 1,5 godziny tzn w sumie 30 min się sterylizują,a pozniej przynajmniej godzine schną
ogołnie porażka na maxa i wszystko najtanszym kosztem

Lady aaa szkoda myślałam,że tam są normalnie te same buty
jakby były to nie zamawiałabym pewnie albo chociaż poszła przymierzyć i zamówiła na stronce z rabacikiem
są ale w późniejszym czasie i nie wszystkie pojawiają się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 08:41   #3762
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc

bunny no latwo nie jest nie powiem mialam cale lato kociaki tez sie nasprzatalam tyle ze z nimi latwiej bo sraly do kuwety pozniej a teraz maja swawole siedza w oddzielnym budynku gospodarczym i dziadek sie nimi zajmujejak reszta swory zreszta...kurde czasem sie zastanawiam czy jemu za duzo na glowie nie zostawiam..; kwiatki koty psy
z tz podjelismy decyzje ze sciagamy dywany i tz kupil takie cos kladzie/nakleja sie na podloge w calym mieszkaniu cos jak gumoleon wykladzina ze mozna latwo zmyc ..i tak na 2 ms bedzie to zaslane na podlogachnie ma innego wyjscia
wiesz najgorsze dla mnie to ze chodze z nim widze ze ptaszek duzy siku mu sie chce a on skubaniec nie robi ciagnie do domu bo poznal juz nasze drzwi
druga sprawa to ze tutaj nie mam za bardzo gdzie z nim chodzic nie ma trawy ze wyjde za blok jak w pl tutaj z mojego bloku wychodze odrazu prawie na ulice i tak ciagnie sie ona bez grama zieleni same chodniki i budynki
to dlatego tak uparcie nie chce robic na ulicy...moja lola tez musi miec miekko pod dupka wiec albo trawa albo dywan
to takie cos jak ja mam w przedpokoju i kuchni- linoleum jakby gumowe ale latwo sie sciera. ale w pokoju mam deski a na nich dywan wiec trzeba uwazac na te male potwory.
nie wiem, cos lolce jest- jakas taka jest smutna i nosi ogon zagiety jak malpa pod siebie jakby byl zlamany naprawde dziwnie sie zachowuje... moze kosc jej w jelicie utknela
zaraz ja przegonie na dalszy spacer to szybko z niej wyleci
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 10:19   #3763
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Paulinka jak buciki? chodziłaś już?
Lady, tylko po domku. Są świetne ale takie wysokie muszę się przyzwyczaić

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Aa ja jak zawsze pierwsza przed pracą

Paulinka nooo u mnie w pracy jest ogolnie przedwojennie
nie ma nic, musimy ciąć lignine,bo przecież gotowa jest droższa ,
niektóre potrzebne rzeczy mamy 1 na 4 gabinety, jak np. Duraphat do lakierowania zębów i musisz latać i szukać,a czasami ktoś sobie schowa do szafki i pacjent czeka,a Ty szukasz 15 minut
albo lampy utwardzające do wypełnień mamy 2, 1 endometr więc jak ktoś robi kanałówke to już inny nie zrobi a w autoklavie narzędzia się sterylizują conajmniej 1,5 godziny tzn w sumie 30 min się sterylizują,a pozniej przynajmniej godzine schną
ogołnie porażka na maxa i wszystko najtanszym kosztem

Lady aaa szkoda myślałam,że tam są normalnie te same buty
to macie trochę roboty :/ u nas są 4 gabinety, każda asystentka ma swój przydzielony i jest odpowiedzialna za niego. Za czystość i za materiały nie wyobrażam sobie mieć np wrzeszczące dziecko na fotelu i latać po wszystkich gabinetach i szukać duraphatu ale my endometr też mamy jeden ale jakoś sobie radzimy tylko zmierzą długość kanałów i można oddać a autoklaw chodzi mniej więcej tak jak u Was

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Asia Twój Jaś to istne cudo jest przesłodkiiiii ! a włoskami się nie przejmuj, na pewno nie jest tak źle
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 10:29   #3764
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

sluchajcie postanowilam zmienic dla psa imie zreszta i tak nie reagowal na denisa wydaje mi sie ze toffik lepiej do niego pasuje nawet kolorystyczniedenis to takie dorosle duze imie toffik brzmi tak pieszczotliwie i slodko

tym razem na spacerze ja wygralam bylam nieugieta

asiuu synalek slodki i rosnie jak na drozdzach a pamietam jak balas sie porodu
ja jakos chyba nie czuje jeszcze potrzeby na drugie dziecko wyroslam z pieluch i znowu wejsc w to teraz mam czas na inne rozne zajecia a tym bardziej jak synek pojdzie do szkoly od wrzesnia i nie chce znow prowadzac wozka no niewiem tak to czuje ze to nie czas jeszcze
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 10:36   #3765
agaxstw89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 24
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

pomoże ktos?
agaxstw89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 10:55   #3766
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez agaxstw89 Pokaż wiadomość
witam.
bardzo prosze o pomoc. jaką farbą blond moge pofarbowac te moje wlosy aby nie wyszedł żółty czy zielony, bo i o takich wypadkach słyszalam. Miałam włosy: 12 cm odrost, niżej balejaż blona/brąz. Wypsikałam 2 butelki rozjaśniacza z joanny (reflex blond), żeby je troche rozjaśnic, ale... moj odrost rozjaśnił sie do koloru taki bardzo jasny rudy ja bym to powiedziała, albo bardzo zlocisty blond (na zdjęciu wyglada troche chlodniej niz w rzeczywistosci jest), a brazowe pasemka do mocno rudego. Jaka farba może mi te rudosci pokryc, powinnam wybierac cos z naturalnych blondów czy bardziej popielatych? bede bardzo wdzieczna za pomoc bo zypelnie mi sie nie podobaja moje wlosy w tak cieplym kolorze.
Nie pomoge bo na moim monitorze kolor jest rozowawo-fioletowy


infatuated
widzialam zdjecia, bardzo fajnie kolor wyszedł
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 15:19   #3767
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

o matko ale pustka nic właściwie nie miałam nadrabiania, jak nigdy

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...apl/pl/bershka proszę




cieszę się że się podobają ja wzięłam "S" bo ja jestem troszkę grubsza od Ciebie kruszynko



dziękuję
łał ślicznie !

Buhhot rzeczywiście bardzo fajnie złapała odrost




właśnie dlatego ja nie dokończyłam, bo ja mam kartę zasraną maestro :/ ale jest jeszcze odbiór osobisty, to nie trzeba im wtedy 15 zł płacić jak samemu się pójdzie nie masz blisko np do złotych ?





na prawdę? :O my mamy i białę i fioletowe i nikrylowe czy jakieś tam, kto jakie woli ja używam białych bo najwygodniej, ale z tego co wiem to najtańsze są fioletowe, bo mi moja szefowa mówiła

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

co myślicie o tych sukienkach co wstawiła Eliza ? Może bym się skusiła na czarną

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Snowi ale ja głupek jestem ! wymóżdżona po pracy proszę mi wybaczyć. przecież nawet przy odbiorze osobistym trzeba zapłacić z góry :/ no nie wiem jak to zrobić
No własnie niestety lipaa tylko dla posiadaczy kart kredytowych

Mi się sukienki bardzo podobają, sama będę mieć musztardową! dziś zrobiłam już przelew, pewnie w poniedziałek wizażanka mi wyśle
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 16:58   #3768
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
to macie trochę roboty :/ u nas są 4 gabinety, każda asystentka ma swój przydzielony i jest odpowiedzialna za niego. Za czystość i za materiały nie wyobrażam sobie mieć np wrzeszczące dziecko na fotelu i latać po wszystkich gabinetach i szukać duraphatu ale my endometr też mamy jeden ale jakoś sobie radzimy tylko zmierzą długość kanałów i można oddać a autoklaw chodzi mniej więcej tak jak u Was
to widze,że u nas troche podobnie,ale pracowałam też w innym gabinecie i tak było o wiele,wiele lepiej
u nas też jest tak z tą odpowiedzialnoscią za gabinet,ale tak naprawde kazda pracuje w kazdym i opieprz i tak pozniej dostaje nie ta osoba co trzeba niestety szefową mamy okropną
a ta nowa laska zaczyna mi już działać na nerwy

Co tu tak pusto dziś? Miałam pół strony do nadrobienia
Zakochałam się http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/...platforms.html
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 17:47   #3769
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

dlaczego nikt nic nie napisał od godziny o.O?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 17:58   #3770
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

zbliza sie swieto zmarlych wiec oznak zyciowych brak
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 19:17   #3771
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
zbliza sie swieto zmarlych wiec oznak zyciowych brak
chyba tak pewnie blondasy powyjeżdżały
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 19:20   #3772
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Heloł dziewczyny!!! ale tak mało napisane ze szok! myślałam ze z 5 stronic to bedzie minimum... dzisiaj w pracy nie byłam tylko odnawiałam kolor na jednej scianie bo wylałam na nią herbate i była plama ale poszprzątałam,pomalowałam jest git
aaaa przyszły moje zelolakiery i są super identyko jak na aukcji ! tylko top coat do lampy sie troche wylał w przesyłce ale to nie wina sprzedającego wiec musze odżalować ale puł zostało na szczęście

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
jak porównujesz kolor do Snow to komplement i dziękuje
a woda oryginalna tak, niby 9% ale rozjasnia zadziwiająco dobrze
no jasne ze komplement

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
czołem Blondasy

nadrobiłam ale zacytowałam i szlag mi trafił, więc się zdenerwowałam i nie będę drugi raz się męczyć
jaka ja złaaaaa jestem dziś czekam na farby alfaparfu a jutro mam taką imprezę, na którą nie mogę iść z odrostem ten kutafon z allegro mi nie wysyła farb a czas ucieka no to pojechałam do Paulinkowego rosska i kupiłam wellaton wyszło żółto-biało, ale już nie dałam rady zdjęć zrobić, bo od razu sobie zrobiłam toner z popielu i mam cudnego mopa
generalnie masakry nie ma, ale taka jestem w✂✂✂✂iona, że mi plan robienia jedną farbą się z✂✂✂ał już widzę, że mam 3 kolory na odroście

aaaaaaa


na pocieszenie wkleiłam w klubie link do youtuba z moim dzieciem
też tak kiedyś miałam... są takie dni ze nioc człowiekowi za cholere nie wychodzi ale dasz rade głowa do góry


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

ojej bidulko
dlatego ja nigdy nie czekam z farba na ost chwile tylko zawsze mam zapas co najmniej 2 opakowan jakbym nagle musiala zrobic wlosy przed wyjsciem z domu
musze też tak zrobić z farbą bo jak mi sie czasem przypomni na ostatnią chwile to kiepsko jest

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

ja chce takie spodnie!!!!!
http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...etki%2BBershka
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 19:31   #3773
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Snow ja się waham między musztardową a czarną i nie wiem

Princesska
, u nas grafik jest dostosowany tak aby tylko dana asystentka pracowała w swoim gabinecie, lecz no wiadomo zdarzy się tak że inne też pracują, no ale to już wtedy wiadomo kogo opieprzyć moja szefowa jest bardzoooo wporządku
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 19:33   #3774
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Heloł dziewczyny!!! ale tak mało napisane ze szok! myślałam ze z 5 stronic to bedzie minimum... dzisiaj w pracy nie byłam tylko odnawiałam kolor na jednej scianie bo wylałam na nią herbate i była plama ale poszprzątałam,pomalowałam jest git
aaaa przyszły moje zelolakiery i są super identyko jak na aukcji ! tylko top coat do lampy sie troche wylał w przesyłce ale to nie wina sprzedającego wiec musze odżalować ale puł zostało na szczęście



no jasne ze komplement



też tak kiedyś miałam... są takie dni ze nioc człowiekowi za cholere nie wychodzi ale dasz rade głowa do góry




musze też tak zrobić z farbą bo jak mi sie czasem przypomni na ostatnią chwile to kiepsko jest

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

ja chce takie spodnie!!!!!
http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...etki%2BBershka
bardzo fajne zresztą jak każde portki z bershki
ja natomiast choruję na te http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...%2Bz%C2%A0tylu i będą moje

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Snow ja się waham między musztardową a czarną i nie wiem

Princesska
, u nas grafik jest dostosowany tak aby tylko dana asystentka pracowała w swoim gabinecie, lecz no wiadomo zdarzy się tak że inne też pracują, no ale to już wtedy wiadomo kogo opieprzyć moja szefowa jest bardzoooo wporządku
powiem szczerze, na zdj Elizy czarna najbardziej mi się podobała ale ja chcę ją nosić z czarnymi rajtkami dlatego kontrast jakiś musi być, nie chcę żeby pogrzeb wyszedł a musztardowa z blond włosami mmmmmm to może być fajne
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 19:42   #3775
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Snow, no właśnie ja też chce nosić z czarnymi rajtsoperkami w zimę
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 19:44   #3776
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
bardzo fajne zresztą jak każde portki z bershki
ja natomiast choruję na te http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...%2Bz%C2%A0tylu i będą moje

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------



powiem szczerze, na zdj Elizy czarna najbardziej mi się podobała ale ja chcę ją nosić z czarnymi rajtkami dlatego kontrast jakiś musi być, nie chcę żeby pogrzeb wyszedł a musztardowa z blond włosami mmmmmm to może być fajne
oooo te co wklejłaś za✂✂✂i*** u mnie nie ma Bershki a w cieno nie kupie bo nie wiem jakie mają rozmiary
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 19:51   #3777
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Kotka fajne te spodenaski
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 20:41   #3778
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
oooo te co wklejłaś za✂✂✂i*** u mnie nie ma Bershki a w cieno nie kupie bo nie wiem jakie mają rozmiary
ja tam zawsze mam jeden i ten rozmiar no ale niestety karty kredytowej nie posiadam to i nie pokupuję sobie online
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 21:05   #3779
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Kotka fajne te spodenaski
niom

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ja tam zawsze mam jeden i ten rozmiar no ale niestety karty kredytowej nie posiadam to i nie pokupuję sobie online
ja też nie mam karty kerdytowej ale nie wiedziałam ze to jakoś przez karte trzeba zamawiać
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 21:10   #3780
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
niom



ja też nie mam karty kerdytowej ale nie wiedziałam ze to jakoś przez karte trzeba zamawiać
no tylko taką formę płatności oferują..

uciekam, dziś wieczór w towarzystwie whiskey z colą i filmu na kompie z Tż dobranoc
aaaa zapomniałam kompletnie, farbnęłam dziś odrost wellatonem wyszło jak poprzednio chyba, jutro ocenię w świetle dziennym
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.