Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-22, 20:38   #3451
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Łagodzi podrażnienia, super nawilża. Obecnie używam kwasów Paula's Choice i olejek mi fajnie uspokaja skóre.
Uzywam go tylko na noc (chociaz producent poleca mieszanie z kremem lub podkładem także na dzień) i nie stosuje już zadnego kremu.
Poproszę o link

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Jaka piękna
Mówisz? Ja jeszcze nie sprawdzałam, choć od wczoraj mam w domu
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 22:05   #3452
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Poproszę o link
A proszę

http://www.hqhair.com/ren-vita-miner.../10832511.html
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 22:33   #3453
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;53177946]Podrob jest pelno. Najczesniej podstawowa (najmniejsza) pojemnosc to 30 ml (nie mowie tu o prawdziwych perfumach tylko edp i edt). Te mniejsze cudaki to glownie limitowanki i dodatki do zestawow.

Zerknij na Travalo. To jest rozkrecane. Spokojnie mozesz przepsikac Slonika i nosic ze soba .

Te douglasowe to bieda straszna. Potrafi sie nacisnac w torebce.[/QUOTE]

Dziękuję! w weekend popatrzę sobie na Travalo.


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
W Sephorze też są atomki do napełniania. Szklane w obudowie z solidnym zamknięciem. Miałam i takiego maluszka ok 10 ml i większą pojemność w ozdobnym opakowaniu.
dziękuję!


Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
N
Tak, jest dość chłodny Tutaj masz więcej zdjęć, które pomogą nieco przybliżyć ten kolor, bo niestety moje zdjęcie niezbyt dobrze oddaje ten odcień:
Dziękuję!


Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Wiem bo tego jest pełno wszędzie . Małe pojemności perfum są rzadko podrabiane, czyli np. 30 ml ale 100 ml to już na potęgę. W tym przypadku to już w ogóle jakiś cudak w penie i dodatkowo 33 ml, a cena to pewnie 20-30 zł . W takiej cenie nie kupisz oryginalnych perfum.
No nieuk jestem w tym temacie, co widać ale dziękuję za informację!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 23:11   #3454
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kiss Kiss Bang Bang

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------


Też zrobiłam zamówienie w S. dla tych miniatur MJ, ale jeszcze niczego nie testowałam .

Nie mam jeszcze Personal Pick
Mam w planach ją kupić (jest jakiś kod do sepho tereaz?). Na razie mam tylko Boy Gorgeous i też jest piękna.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 05:05   #3455
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Tym bardziej cieszę się że w końcu wybrałam wersję mini bo mam jakby nie patrzeć 2 różne strony oczyszczające. Zobaczymy czy jest między nimi różnica.

Zainteresowałaś mnie tym mydełkiem, nada się do suchej wrażliwej skóry?
Moje ulubione mydło, jest dość drogie, ale duże i wydajne.... Mam bardzo suchą skórę i częste podrażnienia od naturalnych środków myjących - uczula mnie jeden składnik aprobowany przez ekocert. Większość naturalnych mydeł go ma i chyba wszystkie micele A to mydło (JMO) bardzo dobrze się spisuje. Tylko trzeba pamiętać, że to jednak mydło i potem warto twarz przetrzeć tonikiem czy hydrolatem.
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2015-10-23 o 06:10
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 07:30   #3456
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiałam nad 300 tapered blush, dlatego pytam
Sculpting oglądałam kilka razy w Rossmannie i sama nie wiem. Może 301 byłby lepszy, chociaż mam Macowy 125, więc teoretycznie nie potrzebuję nowego płaskiego pedzla
Nie chcę niepotrzebnie kusić, ale 301 jest dużo mniejszy niż MACowy 125 Ja też mam 125 i nadal kupiłam 301. MACowy dużo lepiej współpracuje mi z pudrowymi produktami, kremowe trochę za bardzo mi rozciera, wręcz je ścierając - np. pisaka do konturowania Burberry musiałam dodawać po kilka warstw przy rozcieraniu 125, a 301 RT ładnie i delikatnie rozciera jedną warstwę i wystarczy. Z kolei do pudrowych produktów 125 jest lepszy, bo mniej zbity i nie nakłada tak intensywnie koloru. I ładnie go rozciera. I jest jednak inny - większy i grubszy od 301, więc nie zaszkodzi mieć oba te pędzle
Zresztą w pełni zgadzam się z opinią Krystyny na temat 301:
http://www.temptalia.com/real-techni...reviews-photos
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 09:13   #3457
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dziękuję

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Mam w planach ją kupić (jest jakiś kod do sepho tereaz?). Na razie mam tylko Boy Gorgeous i też jest piękna.
Dziś się nią pomalowałam i nawet fajna jest, choć dla mnie trochę za ciepła.

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Nie chcę niepotrzebnie kusić, ale 301 jest dużo mniejszy niż MACowy 125 Ja też mam 125 i nadal kupiłam 301. MACowy dużo lepiej współpracuje mi z pudrowymi produktami, kremowe trochę za bardzo mi rozciera, wręcz je ścierając - np. pisaka do konturowania Burberry musiałam dodawać po kilka warstw przy rozcieraniu 125, a 301 RT ładnie i delikatnie rozciera jedną warstwę i wystarczy. Z kolei do pudrowych produktów 125 jest lepszy, bo mniej zbity i nie nakłada tak intensywnie koloru. I ładnie go rozciera. I jest jednak inny - większy i grubszy od 301, więc nie zaszkodzi mieć oba te pędzle
Zresztą w pełni zgadzam się z opinią Krystyny na temat 301:
http://www.temptalia.com/real-techni...reviews-photos
Kusisz tym 301.
A sztyft Burberry do konturowania sprawdza się u Ciebie, jesteś zadowolona? Jaki masz odcień?
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-23, 09:35   #3458
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kusisz tym 301.
A sztyft do konturowania sprawdza się u Ciebie, jesteś zadowolona? Jaki masz odcień?
301 naprawdę z czystym sumieniem polecam

A ze sztyftu Burberry jestem bardzo zadowolona również - ale od razu zaznaczam, że nie mam porównania z innymi tego typu produktami, zawsze do konturowania używałam pudrowych produktów.
Mam ten jaśniejszy odcień, Medium. On się ślicznie blenduje, a kolor jest idealny do stworzenia złudzenia naturalnego cienia, choć po początkowych swatchach wystraszyłam się, że będzie za ciepły. Ale na twarzy wygląda super. Natomiast jest to produkt do bardzo subtelnego i naturalnego konturowania, które ja np. uwielbiam. Wielbicielkom mocno zaznaczonych konturów na pewno się ten kosmetyk nie spodoba. Ja osobiście wolę efekt naturalnego cienia, który daje właśnie sztyft Burberry, ale dla niektórych efekt ten może być za delikatny.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 09:51   #3459
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
301 naprawdę z czystym sumieniem polecam

A ze sztyftu Burberry jestem bardzo zadowolona również - ale od razu zaznaczam, że nie mam porównania z innymi tego typu produktami, zawsze do konturowania używałam pudrowych produktów.
Mam ten jaśniejszy odcień, Medium. On się ślicznie blenduje, a kolor jest idealny do stworzenia złudzenia naturalnego cienia, choć po początkowych swatchach wystraszyłam się, że będzie za ciepły. Ale na twarzy wygląda super. Natomiast jest to produkt do bardzo subtelnego i naturalnego konturowania, które ja np. uwielbiam. Wielbicielkom mocno zaznaczonych konturów na pewno się ten kosmetyk nie spodoba. Ja osobiście wolę efekt naturalnego cienia, który daje właśnie sztyft Burberry, ale dla niektórych efekt ten może być za delikatny.
Może się przyjrzę temu sztyftowi, choć podobnie jak Ty wolę pudrowe produkty do konturowania. W sumie z kremowych miałam chyba tylko bazę brązującą Chanel, ale pomimo tego, że była całkiem przyjemna w użyciu, koniec końców oddałam ją siostrze.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 10:06   #3460
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mówisz? Ja jeszcze nie sprawdzałam, choć od wczoraj mam w domu
Moim zdaniem kolor piękny, zwłaszcza na teraz. Jednak u mnie na 100 procent by się ocieplał

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Nie chcę niepotrzebnie kusić, ale 301 jest dużo mniejszy niż MACowy 125 Ja też mam 125 i nadal kupiłam 301. MACowy dużo lepiej współpracuje mi z pudrowymi produktami, kremowe trochę za bardzo mi rozciera, wręcz je ścierając - np. pisaka do konturowania Burberry musiałam dodawać po kilka warstw przy rozcieraniu 125, a 301 RT ładnie i delikatnie rozciera jedną warstwę i wystarczy. Z kolei do pudrowych produktów 125 jest lepszy, bo mniej zbity i nie nakłada tak intensywnie koloru. I ładnie go rozciera. I jest jednak inny - większy i grubszy od 301, więc nie zaszkodzi mieć oba te pędzle
Zresztą w pełni zgadzam się z opinią Krystyny na temat 301:
http://www.temptalia.com/real-techni...reviews-photos
Nieee, nie potrzebuję pędzla do konturowania, nie potrzebuję...
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 10:10   #3461
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Może się przyjrzę temu sztyftowi, choć podobnie jak Ty wolę pudrowe produkty do konturowania. W sumie z kremowych miałam chyba tylko bazę brązującą Chanel, ale pomimo tego, że była całkiem przyjemna w użyciu, koniec końców oddałam ją siostrze.
Ja nie powiedziałam, że je wolę, tylko że do tej pory tylko takich używałam A szczerze mówiąc po tym sztyfcie od Burberry zastanawiam się, czy nie przerzucę się na "kremówki" - dużo bardziej naturalnie wyglądają i jakoś się ładniej wtapiają w cerę, co jest szczególnie widoczne przy mojej suchej skórze. Kremowego bronzera bym nie chciała - wolę omieść twarz pudrowym bronzerem. Ale do konturowania (czyli w grę wchodzą mniejsze powierzchnie i bardziej precyzyjna robota) kremówka sprawdza mi się rewelacyjnie

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Nieee, nie potrzebuję pędzla do konturowania, nie potrzebuję...
vine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-23, 13:03   #3462
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, podczytuje Was od dluzszego czasu, glownie z zazdrosci, bo kolo siebie nie mam ani Sephory, ani Douglasa i tesknie za tymi sklepami

Z REN mam i polecam (chyba jak wszyscy ) maske z kwasem glikolowym, ale jeszcze lepsze jest to: http://www.lookfantastic.com/ren-mic.../10460866.html
Zdecydowanie najlepszy peeling myjacy jaki mialam ever
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 13:16   #3463
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Nie chcę niepotrzebnie kusić, ale 301 jest dużo mniejszy niż MACowy 125 Ja też mam 125 i nadal kupiłam 301. MACowy dużo lepiej współpracuje mi z pudrowymi produktami, kremowe trochę za bardzo mi rozciera, wręcz je ścierając - np. pisaka do konturowania musiałam dodawać po kilka warstw przy rozcieraniu 125, a 301 RT ładnie i delikatnie rozciera jedną warstwę i wystarczy. Z kolei do pudrowych produktów 125 jest lepszy, bo mniej zbity i nie nakłada tak intensywnie koloru. I ładnie go rozciera. I jest jednak inny - większy i grubszy od 301, więc nie zaszkodzi mieć oba te pędzle
Zresztą w pełni zgadzam się z opinią Krystyny na temat 301:
http://www.temptalia.com/real-techni...reviews-photos
Jak już się konturuję, to tylko pudrowymi produktami, dlatego się zastanawiam czy 301 jest mi potrzebny. 125 bardzo dobrze się sprawdza, bo ciężko zrobić sobie nim krzywdę, a ja mam ciężką rękę do nakładania róży i bronzerów
Wolałabym jeszcze jakiś fikuśny pędzel do różu, ale Krysia nie poleca za bardzo 300...
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 13:32   #3464
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jak już się konturuję, to tylko pudrowymi produktami, dlatego się zastanawiam czy 301 jest mi potrzebny. 125 bardzo dobrze się sprawdza, bo ciężko zrobić sobie nim krzywdę, a ja mam ciężką rękę do nakładania róży i bronzerów
Wolałabym jeszcze jakiś fikuśny pędzel do różu, ale Krysia nie poleca za bardzo 300...
A to jeśli używasz tylko pudrowców, wydaje mi się, że wystarczy Ci sam 125 Ja lubię używać osobnych pędzli, bo do sztyftu Burberry 125 kiepsko mi pasuje.
Na 300 sama sobie narobiłam chęci, a potem przeczytałam właśnie opinię Krysi i mi przeszło
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 14:40   #3465
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Moim zdaniem kolor piękny, zwłaszcza na teraz. Jednak u mnie na 100 procent by się ocieplał
Dziś poszła w ruch i faktycznie, ociepla się na mnie dość mocno. Teraz, po niedawnym urlopie, ponownie jestem opalona, więc tak to nie razi, ale góra za miesiąc będzie dla mnie nienoszalna.

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja nie powiedziałam, że je wolę, tylko że do tej pory tylko takich używałam A szczerze mówiąc po tym sztyfcie od Burberry zastanawiam się, czy nie przerzucę się na "kremówki" - dużo bardziej naturalnie wyglądają i jakoś się ładniej wtapiają w cerę, co jest szczególnie widoczne przy mojej suchej skórze. Kremowego bronzera bym nie chciała - wolę omieść twarz pudrowym bronzerem. Ale do konturowania (czyli w grę wchodzą mniejsze powierzchnie i bardziej precyzyjna robota) kremówka sprawdza mi się rewelacyjnie
No racja, przeczytałam, co chciałam . Mam dziś problem z czytaniem ze zrozumieniem .
Ja generalnie nie przepadam za kremowymi produktami (różami, brązerami czy rozświetlaczami), ale to dlatego, że mam dość tłustą skórę i tego typu produkty są na niej mniej trwałe.

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, podczytuje Was od dluzszego czasu, glownie z zazdrosci, bo kolo siebie nie mam ani Sephory, ani Douglasa i tesknie za tymi sklepami

Z REN mam i polecam (chyba jak wszyscy ) maske z kwasem glikolowym, ale jeszcze lepsze jest to: http://www.lookfantastic.com/ren-mic.../10460866.html
Zdecydowanie najlepszy peeling myjacy jaki mialam ever

Zawsze można zamawiać online

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jak już się konturuję, to tylko pudrowymi produktami, dlatego się zastanawiam czy 301 jest mi potrzebny. 125 bardzo dobrze się sprawdza, bo ciężko zrobić sobie nim krzywdę, a ja mam ciężką rękę do nakładania róży i bronzerów
Wolałabym jeszcze jakiś fikuśny pędzel do różu, ale Krysia nie poleca za bardzo 300...
Ja też
W sumie pędzlowo-konturowo jestem zaspokojona przez MAC (zwykle 109 do większości, do mocno napigmentowanych 138, do precyzyjnego konturowania 165, do intensywniejszego 128 i 125, a 163 do klawiatury od komputera ), nie wspominając płaskacza nr 15 z Marca Jacobsa, ale ten 301 z Real Techniques i tak kusi. Pewnie prędzej czy później kupię
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 14:47   #3466
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też
W sumie pędzlowo-konturowo jestem zaspokojona przez MAC (zwykle 109 do większości, do mocno napigmentowanych 138, do precyzyjnego konturowania 165, do intensywniejszego 128 i 125, a 163 do klawiatury od komputera ), nie wspominając płaskacza nr 15 z Marca Jacobsa, ale ten 301 z Real Techniques i tak kusi. Pewnie prędzej czy później kupię
Normalnie wpędzacie mnie w kompleksy
Mam jeden pędzel do konturowania, w dodatku to taki zwyklak z sephory...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 14:54   #3467
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Normalnie wpędzacie mnie w kompleksy
Mam jeden pędzel do konturowania, w dodatku to taki zwyklak z sephory...
I bardzo dobrze . Z pewnością efekt konturowania u mnie i u Ciebie jest taki sam
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 14:57   #3468
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Normalnie wpędzacie mnie w kompleksy
Mam jeden pędzel do konturowania, w dodatku to taki zwyklak z sephory...
Małgoś i Prawdę mówiąc jeden pędzel w zupełnosci wystarczy, ale jesli o mnie chodzi, to jestem po prostu rozpuszczona pod tym względem to i pędzli tego typu duzo za duzo mam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 15:03   #3469
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Tja...
A najgorsze to, że wpadłam napisać coś innego, a Oli post całkiem zbił mnie z tropu....
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-23, 15:31   #3470
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No racja, przeczytałam, co chciałam . Mam dziś problem z czytaniem ze zrozumieniem .
Ja generalnie nie przepadam za kremowymi produktami (różami, brązerami czy rozświetlaczami), ale to dlatego, że mam dość tłustą skórę i tego typu produkty są na niej mniej trwałe.
U mnie jest dokładnie odwrotnie - na mojej suchej skórze kremowe produkty wyglądają dużo bardziej naturalnie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też
W sumie pędzlowo-konturowo jestem zaspokojona przez MAC (zwykle 109 do większości, do mocno napigmentowanych 138, do precyzyjnego konturowania 165, do intensywniejszego 128 i 125, a 163 do klawiatury od komputera ), nie wspominając płaskacza nr 15 z Marca Jacobsa, ale ten 301 z Real Techniques i tak kusi. Pewnie prędzej czy później kupię
To, czy Ci taki pędzel potrzebny, to osobna kwestia i Ty sama wiesz najlepiej, ale jeśli chodzi o jego jakość itd, to na pewno polecam, bo bardzo pozytywnie mnie zaskoczył Ja ogólnie lubię pędzle Real Techniques, ale nie wszystkie mnie powaliły - np. te białe duo fibre nie do końca, choć dalej ich jak najbardziej używam, ale bez szału. Natomiast ten 301 jest mięciuśki, spełnia swoją rolę idealnie no i jak pięknie jest zrobiony

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Normalnie wpędzacie mnie w kompleksy
Mam jeden pędzel do konturowania, w dodatku to taki zwyklak z sephory...
Szczerze mówiąc to ja teraz mam kompleksy przy Twoim zdroworozsądkowym podejściu Serio serio. Czasem pukam się w głowę, po kiego grzyba mi tyle pędzli, jeśli wystarczyłoby naprawdę kilka, które spełniałyby wszystkie niezbędne mi funkcje
Pocieszam się, że chociaż nie robię akcji typu kupowanie 5 pędzli o tym samym kształcie tylko dlatego, że jeden jest od MAC, drugi od MJ, a trzeci ma śliczną rączkę Jednak każdy jeden jest inny, no ale nie zmienia to faktu, że spokojnie byłabym w stanie okroić liczbę swoich pędzli, zwłaszcza że sporo z nich jest wielofunkcyjnych.

A co do "zwyklaka" z Sephory - ja uważam, że pędzle z Sephory są naprawdę niezłe Mam nawet kilka ulubieńców od nich, których używam stale i bardzo chętnie.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 15:43   #3471
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
A to jeśli używasz tylko pudrowców, wydaje mi się, że wystarczy Ci sam 125 Ja lubię używać osobnych pędzli, bo do sztyftu 125 kiepsko mi pasuje.
Na 300 sama sobie narobiłam chęci, a potem przeczytałam właśnie opinię Krysi i mi przeszło
Dobrze, że jest Krysia
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też
W sumie pędzlowo-konturowo jestem zaspokojona przez MAC (zwykle 109 do większości, do mocno napigmentowanych 138, do precyzyjnego konturowania 165, do intensywniejszego 128 i 125, a 163 do klawiatury od komputera ), nie wspominając płaskacza nr 15 z Marca Jacobsa, ale ten 301 z Real Techniques i tak kusi. Pewnie prędzej czy później kupię
163 nadaje się tylko do klawiatury?
Jeszcze nie używałam 128 do konturowania, ale spróbuję. Do różu jest w sam raz Do tych mocniej napigmentowanych używam 139.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 15:49   #3472
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
163 nadaje się tylko do klawiatury?
No ja swój 163 opyliłam na all, bo do niczego mi sie nie przydawał
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 16:19   #3473
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja ogólnie lubię pędzle Real Techniques, ale nie wszystkie mnie powaliły - np. te białe duo fibre nie do końca, choć dalej ich jak najbardziej używam, ale bez szału. Natomiast ten 301 jest mięciuśki, spełnia swoją rolę idealnie no i jak pięknie jest zrobiony

A co do "zwyklaka" z Sephory - ja uważam, że pędzle z Sephory są naprawdę niezłe Mam nawet kilka ulubieńców od nich, których używam stale i bardzo chętnie.
Mówisz, że te białe duo fibre z RT są takie se? Ja mam te ze srebrnymi rączkami (Nic's Picks) i ten do różu jest wg. mnie całkiem całkiem. Do pudru szału nie robi, wolałabym coś nieco gęstszego. Doocznych zaś mało używam. Chciałabym jeszcze jeden taki duo fibre do różu i dlatego myślałam o tym secie z białymi rączkami. Ale teraz sama nie wiem.

301 oczywiście kliknęłam. Ten do konturowania z różową rączką też w końcu kupię.

Mi w pędzlach RT najbardziej odpowiada to, że są ze sztucznego włosia. Naturalne często mnie drapią.

Co do sephorowych pędzli, to też mam kilka i jestem z nich zadowolona, ale np. te do różu z naturalnego włosia po jakimś czasie robią się drapiące - mimo, że od czasu do czasu nakładam na nie odżywkę.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 16:51   #3474
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mówisz, że te białe duo fibre z RT są takie se? Ja mam te ze srebrnymi rączkami (Nic's Picks) i ten do różu jest wg. mnie całkiem całkiem. Do pudru szału nie robi, wolałabym coś nieco gęstszego. Doocznych zaś mało używam. Chciałabym jeszcze jeden taki duo fibre do różu i dlatego myślałam o tym secie z białymi rączkami. Ale teraz sama nie wiem.

301 oczywiście kliknęłam. Ten do konturowania z różową rączką też w końcu kupię.

Mi w pędzlach RT najbardziej odpowiada to, że są ze sztucznego włosia. Naturalne często mnie drapią.

Co do sephorowych pędzli, to też mam kilka i jestem z nich zadowolona, ale np. te do różu z naturalnego włosia po jakimś czasie robią się drapiące - mimo, że od czasu do czasu nakładam na nie odżywkę.
Nie są złe na pewno, po prostu nie sprawdziły mi się do tego, do czego myślałam, że będą mi służyły. Ten największy chciałam do nakładania pudrów typu Hourglass, ale on jakoś drapie powierzchnię takich pudrów. Niby jest miękki w dotyku, ale jakoś strasznie pylą pudrowe produkty po muśnięciu tym pędzlem, tak jakby je "rozdrapywał". Choć twardy na pewno nie jest. Ale jak pisałam, i tak ich używam i np. ten środkowy dobrze mi służy do konturowania (choć też trochę drapie powierzchnię pudrów). Może to też kwestia moich indywidualnych preferencji. U mnie po prostu wychodzi tak, że do każdej funkcji mam coś lepszego niż te pędzle. Ale na pewno nie są one kiepskie ani drapiące, więc jeśli szukasz czegoś o takim kształcie, to spokojnie je bierz

A 301 na pewno Ci się spodoba Ja od dnia kupna męczę go codziennie
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 17:15   #3475
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Tja...
A najgorsze to, że wpadłam napisać coś innego, a Oli post całkiem zbił mnie z tropu....
Przepraszam, nie chciałam


Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
U mnie jest dokładnie odwrotnie - na mojej suchej skórze kremowe produkty wyglądają dużo bardziej naturalnie



To, czy Ci taki pędzel potrzebny, to osobna kwestia i Ty sama wiesz najlepiej, ale jeśli chodzi o jego jakość itd, to na pewno polecam, bo bardzo pozytywnie mnie zaskoczył Ja ogólnie lubię pędzle Real Techniques, ale nie wszystkie mnie powaliły - np. te białe duo fibre nie do końca, choć dalej ich jak najbardziej używam, ale bez szału. Natomiast ten 301 jest mięciuśki, spełnia swoją rolę idealnie no i jak pięknie jest zrobiony



Szczerze mówiąc to ja teraz mam kompleksy przy Twoim zdroworozsądkowym podejściu Serio serio. Czasem pukam się w głowę, po kiego grzyba mi tyle pędzli, jeśli wystarczyłoby naprawdę kilka, które spełniałyby wszystkie niezbędne mi funkcje
Pocieszam się, że chociaż nie robię akcji typu kupowanie 5 pędzli o tym samym kształcie tylko dlatego, że jeden jest od MAC, drugi od MJ, a trzeci ma śliczną rączkę Jednak każdy jeden jest inny, no ale nie zmienia to faktu, że spokojnie byłabym w stanie okroić liczbę swoich pędzli, zwłaszcza że sporo z nich jest wielofunkcyjnych.

A co do "zwyklaka" z Sephory - ja uważam, że pędzle z Sephory są naprawdę niezłe Mam nawet kilka ulubieńców od nich, których używam stale i bardzo chętnie.
Co cera, to inne potrzeby, nawet te kolorówkowe


Tak, wiem, że nie jest mi potrzebny, ale wiem też, że go chcę

Też się zawstydziłam po poście Małgosi .

Pierwsze moje lepsiejsze pędzle były z Sephory . Uważam, że wiele z nich jest naprawdę w porządku.



Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dobrze, że jest Krysia

163 nadaje się tylko do klawiatury?
Jeszcze nie używałam 128 do konturowania, ale spróbuję. Do różu jest w sam raz Do tych mocniej napigmentowanych używam 139.
163 to moje chyba największe rozczarowanie produktami MAC, a już z pewnością to najgorszy pędzel MAC, z jakim miałam do czynienia. Wg mnie jest beznadziejny, choć ponoć niektóre MACówki uważają go za rewelacyjny, ale tylko do kremowych brązerów - robienia wyraźnej krechy, którą potem trzeba rozcierać innym pędzlem. Dla mnie za dużo zachodu.

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mówisz, że te białe duo fibre z RT są takie se? Ja mam te ze srebrnymi rączkami (Nic's Picks) i ten do różu jest wg. mnie całkiem całkiem. Do pudru szału nie robi, wolałabym coś nieco gęstszego. Doocznych zaś mało używam. Chciałabym jeszcze jeden taki duo fibre do różu i dlatego myślałam o tym secie z białymi rączkami. Ale teraz sama nie wiem.

301 oczywiście kliknęłam. Ten do konturowania z różową rączką też w końcu kupię.

Mi w pędzlach RT najbardziej odpowiada to, że są ze sztucznego włosia. Naturalne często mnie drapią.

Co do sephorowych pędzli, to też mam kilka i jestem z nich zadowolona, ale np. te do różu z naturalnego włosia po jakimś czasie robią się drapiące - mimo, że od czasu do czasu nakładam na nie odżywkę.
Złamałaś się szybciej niż ja

Ja mam sporo pędzli Real Techniques, ale używam praktycznie tych do twarzy. Dooczne wg mnie są takie sobie. Niestety jeden (stippling brush) zepsuł mi się całkiem przy praniu. Włosie wyłazi garściami.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 18:00   #3476
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Nie są złe na pewno, po prostu nie sprawdziły mi się do tego, do czego myślałam, że będą mi służyły. Ten największy chciałam do nakładania pudrów typu Hourglass, ale on jakoś drapie powierzchnię takich pudrów. Niby jest miękki w dotyku, ale jakoś strasznie pylą pudrowe produkty po muśnięciu tym pędzlem, tak jakby je "rozdrapywał". Choć twardy na pewno nie jest. Ale jak pisałam, i tak ich używam i np. ten środkowy dobrze mi służy do konturowania (choć też trochę drapie powierzchnię pudrów). Może to też kwestia moich indywidualnych preferencji. U mnie po prostu wychodzi tak, że do każdej funkcji mam coś lepszego niż te pędzle. Ale na pewno nie są one kiepskie ani drapiące, więc jeśli szukasz czegoś o takim kształcie, to spokojnie je bierz

A 301 na pewno Ci się spodoba Ja od dnia kupna męczę go codziennie
W tym srebrnym zestawie najlepiej używa mi się pędzla, podobnego właśnie do tego środkowego z białego zestawu. Ja go stosuję do różu. Tak więc przy okazji chyba przygarnę biały zestaw.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 18:06   #3477
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Ja się wyłamę, bo nie lubie pedzli RT, nie słuzą mi one Jedyny jaki uzywam to do pudru duzy, ale rzadko, to taki pedzel "poboczny".
A reszta lezy i sie kurzy. Do podkładu jeden jest fajny, ale mialam 3 egzemplarze i kazdy sie rozleciał od prania, wiec dałam sobie spokój z nim.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 18:10   #3478
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Złamałaś się szybciej niż ja

Ja mam sporo pędzli Real Techniques, ale używam praktycznie tych do twarzy. Dooczne wg mnie są takie sobie. Niestety jeden (stippling brush) zepsuł mi się całkiem przy praniu. Włosie wyłazi garściami.
Ja oczy maluję od wielkiego dzwonu, więc na doocznych pędzlach nijak się nie znam.

Stipplinga szkoda, mój się jeszcze nieźle trzyma, ale gdzieś czytałam, że one lubią gubić włosie.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 18:34   #3479
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja oczy maluję od wielkiego dzwonu, więc na doocznych pędzlach nijak się nie znam.

Stipplinga szkoda, mój się jeszcze nieźle trzyma, ale gdzieś czytałam, że one lubią gubić włosie.
Mój tak samo, w ogóle nie mam z nim żadnych problemów
Najbardziej z RT lubię chyba Blush Brush. Fajne są też Setting Brush i Buffing Brush. Expert Face Brush baaaardzo często służy mi do nakładania podkładu. I żaden z tych pędzli mi się jeszcze nie zniszczył, wszystkie trzymają formę
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 19:01   #3480
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ja swój 163 opyliłam na all, bo do niczego mi sie nie przydawał
A to dobrze wiedzieć, bo kształt wydaje się ciekawy
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
163 to moje chyba największe rozczarowanie produktami MAC, a już z pewnością to najgorszy pędzel MAC, z jakim miałam do czynienia. Wg mnie jest beznadziejny, choć ponoć niektóre MACówki uważają go za rewelacyjny, ale tylko do kremowych brązerów - robienia wyraźnej krechy, którą potem trzeba rozcierać innym pędzlem. Dla mnie za dużo zachodu.

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------


Złamałaś się szybciej niż ja

Ja mam sporo pędzli Real Techniques, ale używam praktycznie tych do twarzy. Dooczne wg mnie są takie sobie. Niestety jeden (stippling brush) zepsuł mi się całkiem przy praniu. Włosie wyłazi garściami.
Kiedyś o nim myślałam, ale nie zdecydowałam się i dobrze. Nie dla mnie taki hardcore w konturowaniu

Ja mam tylko jeden pędzel RT i to właśnie Stippling Brush. Używam go już kilka lat i nic się z nim nie dzieje
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja się wyłamę, bo nie lubie pedzli RT, nie słuzą mi one Jedyny jaki uzywam to do pudru duzy, ale rzadko, to taki pedzel "poboczny".
A reszta lezy i sie kurzy. Do podkładu jeden jest fajny, ale mialam 3 egzemplarze i kazdy sie rozleciał od prania, wiec dałam sobie spokój z nim.
Który to pędzel?

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Mój tak samo, w ogóle nie mam z nim żadnych problemów
Najbardziej z RT lubię chyba Blush Brush. Fajne są też Setting Brush i Buffing Brush. Expert Face Brush baaaardzo często służy mi do nakładania podkładu. I żaden z tych pędzli mi się jeszcze nie zniszczył, wszystkie trzymają formę
Nad Blush Brush od dawna się zastanawiam, ale jakoś nie umiem kupić

Sephorowe pędzle to też moje pierwsze porządne
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-03 23:17:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.